Startliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 9 september 2017

NTNUI

43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
909Live Bredholt JørgensenD21 B Finale (41)3 640 m12:02
910Silje ArntzenD21 B Finale (41)3 640 m12:03
716Isak BergsetH21 B Finale (84)4 330 m12:08
915Anna UlvensøenD21 B Finale (41)3 640 m12:08
717Arne Johannes LøkkenH21 B Finale (84)4 330 m12:09
918Maria Dahl FosbyD21 B Finale (41)3 640 m12:11
720Håvard Mo VaadalH21 B Finale (84)4 330 m12:12
919Karoline Dahl FosbyD21 B Finale (41)3 640 m12:12
721Håkon Fruseth ChristiansenH21 B Finale (84)4 330 m12:13
722Harald KalagerH21 B Finale (84)4 330 m12:14
921Marte Hoff HagenD21 B Finale (41)3 640 m12:14
922Camilla ÖhmanD21 B Finale (41)3 640 m12:15
727Bjørn LundanesH21 B Finale (84)4 330 m12:19
927Ingvild BrekkeD21 B Finale (41)3 640 m12:20
729Henry McnultyH21 B Finale (84)4 330 m12:21
730Simen Eid NielsenH21 B Finale (84)4 330 m12:22
930Aurora FossøyD21 B Finale (41)3 640 m12:23
931Synne FossøyD21 B Finale (41)3 640 m12:24
733Jakob Kalvig SkoganH21 B Finale (84)4 330 m12:25
934Ingeborg Ellegaard MelbyD21 B Finale (41)3 640 m12:27
937Hildegunn HeggøyD21 B Finale (41)3 640 m12:30
940Ingvild TorgersenD21 B Finale (41)3 640 m12:33
745Henrik UpsalH21 B Finale (84)4 330 m12:37
754Gustav FiskumH21 B Finale (84)4 330 m12:46
755Vegard Blomseth JohnsenH21 B Finale (84)4 330 m12:47
759Erik GustafssonH21 B Finale (84)4 330 m12:51
760Lars OwrenH21 B Finale (84)4 330 m12:52
785Anders Felde OlaussenH21 B Finale (84)4 330 m13:17
786Olai Stensland LillevoldH21 B Finale (84)4 330 m13:18
788Jonas Madslien BakkenH21 B Finale (84)4 330 m13:20
216Peter Martinus Freyborg UranH 19-20 E (40)3 900 m13:22
331Vilde MalmeiD 19-20 E (29)3 120 m13:30
1Sindre Østgulen DeiszH21E A Finale (36)5 490 m13:43
113Audhild Bakken RognstadD21E A Finale (36)4 440 m13:52
114Ingunn Egeberg VáriD21E A Finale (36)4 440 m13:54
115Sigrid AlexandersenD21E A Finale (36)4 440 m13:56
8Rasmus Rørholt TheisenH21E A Finale (36)5 490 m13:57
116Maren Jansson HaverstadD21E A Finale (36)4 440 m13:58
121Ingrid GulbrandsenD21E A Finale (36)4 440 m14:08
14Emil GranqvistH21E A Finale (36)5 490 m14:09
122Karen Oline KolstadD21E A Finale (36)4 440 m14:10
126Anine AhlsandD21E A Finale (36)4 440 m14:18
31Jon Aukrust OsmoenH21E A Finale (36)5 490 m14:43

Annonser

IOF Eventor