Startliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 9 september 2017

H21 B Finale

4 330 m, 84 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
707Espen JakobsenIL Tyrving11:59
708Vetle ChristiansenBækkelagets SK12:00
709Christian SchiveOK Moss12:01
710Nicholas OskarssonLillomarka OL12:02
711Steinar KollerudLillomarka OL12:03
712Matthew SpeakeLillomarka OL12:04
713Sigur HeggedalNydalens SK12:05
714Halvor SaunesNydalens SK12:06
715Bojan BlumensteinNydalens SK12:07
716Isak BergsetNTNUI12:08
717Arne Johannes LøkkenNTNUI12:09
718Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø12:10
719Håkon GjerdeIndre Østfold Ok12:11
720Håvard Mo VaadalNTNUI12:12
721Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI12:13
722Harald KalagerNTNUI12:14
723Tommy SchmidOL Trollelg12:15
724Kristian Skjerve BredesenFrol IL12:16
725Håvard BergetFredrikstad SK12:17
726Erling SommerfeldtAsker Skiklubb12:18
727Bjørn LundanesNTNUI12:19
728Markus GladEmblem IL12:20
729Henry McnultyNTNUI12:21
730Simen Eid NielsenNTNUI12:22
731Sondre Ruud BråtenNydalens SK12:23
732Marius ØieLøten O-Lag12:24
733Jakob Kalvig SkoganNTNUI12:25
734Harald Astrup ArnesenHeming Orientering12:26
735Jørgen FiskumFrol IL12:27
736Bjørn Tore MathisenIL Tyrving12:28
737Ola KeiseråsIL Leik12:29
738Marius WikstrømRingsaker Ok12:30
739Rapahel FerrandBækkelagets SK12:31
740Dag Steinar RagvinBø Ol12:32
741Øyvind WiggenByåsen IL12:33
742Andreas G. PoldenGneist, Il12:34
743Leif StørmerFossum IF12:35
744Øyvind WatterdalHadeland Ol12:36
745Henrik UpsalNTNUI12:37
746Jan KocbachFana Il12:38
747Jørgen FrøydLarvik OK12:39
748Martin SchälliBækkelagets SK12:40
749Asgeir Bakken RognstadEmblem IL12:41
750Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø12:42
751Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12:43
752Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering12:44
753Mathias DrageKongsberg OL12:45
754Gustav FiskumNTNUI12:46
755Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12:47
756Thomas RuudSarpsborg OL12:48
757Mattis HoltFreidig12:49
758Oskar StørmerFossum IF12:50
759Erik GustafssonNTNUI12:51
760Lars OwrenNTNUI12:52
761Rune NygaardIL Gular12:53
762Matias Hodne HanischKristiansand OK12:54
763Leiv-Terje ArnevikSøgne Og Songdalen Ok12:55
764Oskar RøenVaregg Fleridrett12:56
765Emil AhlbäckFossum IF12:57
766Thore KornmoPorsgrunn OL12:58
767Jan SchmidOL Trollelg12:59
768Gunnar A FiskumIL Tyrving13:00
769Yngve VoldenLøten O-Lag13:01
770Espen FiskumHalden SK13:02
771Christian VogelsangNydalens SK13:03
772Sigve VågsnesOppsal Orientering13:04
773Sindre RønningNydalens SK13:05
774Kjell Erik RøislandSøgne Og Songdalen Ok13:06
775Morten JørgensenKristiansand OK13:07
776Dag BlandkjennKristiansand OK13:08
777Damien RenardKongsberg OL13:09
778Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering13:10
779Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett13:11
780Magnus SvingheimRaumar Orientering13:12
781Andreas Svingheim MagerøyFrol IL13:13
782Stian SundsvikFrol IL13:14
783Magne JutulstadBækkelagets SK13:15
784Lars Sandstad SkjesetFrol IL13:16
785Anders Felde OlaussenNTNUI13:17
786Olai Stensland LillevoldNTNUI13:18
787Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13:19
788Jonas Madslien BakkenNTNUI13:20
789Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13:21
790Sverre Waaler KaasNydalens SK13:22

Annonser

IOF Eventor