Startliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 8 september 2017

D21E Heat 1

2 730 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
603Hildegunn HeggøyNTNUI15:13
604Runa FremstadLarvik OK15:15
605Karen Oline KolstadNTNUI15:17
606Maren GrandeFrol IL15:19
607Synne FossøyNTNUI15:21
608Jo ShepherdHalden SK15:23
609Anna UlvensøenNTNUI15:25
610Agnes LeoHalden SK15:27
611Line SundsvikFrol IL15:29
612Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI15:31
613Helen MartinsenIL Gular15:33
614Live Bredholt JørgensenNTNUI15:35
615Nina SmestadLøten o-lag15:37
616Pernille Ibsen LervågVelledalen IL15:39
617Maren Jansson HaverstadNTNUI15:41
618Eva JurenikovaHalden SK15:43
619Anne M Hausken NordbergNydalens SK15:45
620Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg15:47
621Ingvild TorgersenNTNUI15:49
622Iliana IlievaHalden SK15:51
623Vigdis HobølOppsal Orientering15:53
624Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK15:55
625Ragnhild HjermstadFossum IF15:57
626Ida Marie Næss BjørgulHalden SK15:59
627Linda SolbergFredrikstad SK16:01
628Kine Hallan SteiwerHalden SK16:03

D21E Heat 2

2 710 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
703Hollie OrrHalden SK15:13
704Anine AhlsandNTNUI15:15
705Ida TiltnesIL Tyrving15:17
706Siri UlvestadNydalens SK15:19
708Camilla ÖhmanNTNUI15:23
709Vibeke ØyeIL Gular15:25
710Christiane TrösseVaregg Fleridrett15:27
711Maria Dahl FosbyNTNUI15:29
712Marit SchmidOL Trollelg15:31
713Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15:33
714Eirin Svanøe-HafstadFrol IL15:35
715Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø15:37
716Mari Jevne ArnesenIL Tyrving15:39
717Mari FastingByåsen IL15:41
718Ingjerd MyhreKongsberg OL15:43
719Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering15:45
720Silje ArntzenNTNUI15:47
721Marianne AndersenKristiansand OK15:49
722Mathilde RundhaugFrol IL15:51
723Audhild Bakken RognstadNTNUI15:53
724Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK15:55
725Siri KollerudLillomarka OL15:57
726Marion HuberNydalens SK15:59
727Emilie Westli AndersenLøten o-lag16:01
728Julie StørmerFossum IF16:03

D21E Heat 3

2 720 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
803Karoline Dahl FosbyNTNUI15:13
804Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering15:15
805Marte Hoff HagenNTNUI15:17
806Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL15:19
807Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett15:21
808Ingvild BrekkeNTNUI15:23
809Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK15:25
810Kristine FjeldboIL Tyrving15:27
811Arntraut GötschIL BUL-Tromsø15:29
812Nicole RagvinNydalens SK15:31
813Aurora FossøyNTNUI15:33
814Kristine BergliaEiker OL15:35
815Lone BrochmannBækkelagets SK15:37
816Sigrid AlexandersenNTNUI15:39
817Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL15:41
818Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering15:43
819Guro VassendPorsgrunn OL15:45
820Ingrid GulbrandsenNTNUI15:47
821Marthe GløersenBækkelagets SK15:49
822Andrine BenjaminsenLillomarka OL15:51
823Evine Westli AndersenLøten o-lag15:53
824Ingunn Egeberg VáriNTNUI15:55
825Emma JohanssonFredrikstad SK15:57
826Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL15:59
827Marte NarumNydalens SK16:01
828Linn HokholtIL Tyrving16:03

H21E Heat 1

3 430 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Håvard HagaNydalens SK15:04
104Espen JakobsenIL Tyrving15:06
105Sondre Ruud BråtenNydalens SK15:08
106Håvard IrgensKristiansand OK15:10
107Oskar RøenVaregg Fleridrett15:12
108Asgeir Bakken RognstadEmblem IL15:14
109Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett15:16
110Simen Eid NielsenNTNUI15:18
111Ola KeiseråsIL Leik15:20
112Dag Steinar RagvinBø OL15:22
113Dag BlandkjennKristiansand OK15:24
114Rune NygaardIL Gular15:26
115Oskar StørmerFossum IF15:28
116Arne Johannes LøkkenNTNUI15:30
117Jan SchmidOL Trollelg15:32
118Stian SundsvikFrol IL15:34
119Vegard Blomseth JohnsenNTNUI15:36
120Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø15:38
121Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering15:40
122Sindre Østgulen DeiszNTNUI15:42
123Vegard DanielsenKristiansand OK15:44
124Harald Astrup ArnesenHeming Orientering15:46
125Leif StørmerFossum IF15:48
126Håvard Mo VaadalNTNUI15:50
127Anders NordbergNydalens SK15:52
128Håvard BergetFredrikstad SK15:54
129Harald KalagerNTNUI15:56
130Espen FiskumHalden SK15:58
131Anders TiltnesIL Tyrving16:00
132Ulf Forseth IndgaardFrol IL16:02
133Jan KocbachFana IL16:04
134Sindre RønningNydalens SK16:06
135Jon Aukrust OsmoenNTNUI16:08
136Bojan BlumensteinNydalens SK16:10
137Sindre JohannessenFreidig16:12
138Paul SirumFrol IL16:14
139Anders VisterNydalens SK16:16
140Jonas Madslien BakkenNTNUI16:18
141Andreas SølbergOL Trollelg16:20
142Anders Felde OlaussenNTNUI16:22

H21E Heat 2

3 410 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Marius ØieLøten o-lag15:04
204Marius WikstrømRingsaker OK15:06
205Magnus SvingheimRaumar Orientering15:08
206Isak BergsetNTNUI15:10
207Christian SchiveOK Moss15:12
208Jørgen FiskumFrol IL15:14
209Alan CherryNydalens SK15:16
210Steinar KollerudLillomarka OL15:18
211Erling SommerfeldtAsker Skiklubb15:20
212Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø15:22
213Emil GranqvistNTNUI15:24
214Thomas RuudSarpsborg OL15:26
215Vetle ChristiansenBækkelagets SK15:28
216Matias Hodne HanischKristiansand OK15:30
217Markus GladEmblem IL15:32
218Erik GustafssonNTNUI15:34
219Jørgen FrøydLarvik OK15:36
220Olai Stensland LillevoldNTNUI15:38
221Christian VogelsangNydalens SK15:40
222Tommy SchmidOL Trollelg15:42
223Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK15:44
224Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK15:46
225Øyvind WatterdalHadeland OL15:48
226Damien RenardKongsberg OL15:50
227Emil AhlbäckFossum IF15:52
228Øyvind WiggenByåsen IL15:54
229Mathias DrageKongsberg OL15:56
230Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett15:58
231Rasmus Rørholt TheisenNTNUI16:00
232Eirik Kamstrup HovindHalden SK16:02
233Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering16:04
234Magne DæhliHalden SK16:06
235Gunnar A FiskumIL Tyrving16:08
236Markus HolterHalden SK16:10
237Carl Petter LyngenFrol IL16:12
238Nicholas OskarssonLillomarka OL16:14
239Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett16:16
240Thomas Natvig ÅrstadHalden SK16:18
241Magne JutulstadBækkelagets SK16:20
242Torgeir NørbechIL Tyrving16:22

H21E Heat 3

3 440 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Martin SchälliBækkelagets SK15:04
304Andreas G. PoldenGneist, IL15:06
305Gustav FiskumNTNUI15:08
306Håkon GjerdeIndre Østfold OK15:10
307Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI15:12
308Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL15:14
309Henry McNultyNTNUI15:16
310Mattias KarlssonFredrikstad SK15:18
311Lars OwrenNTNUI15:20
312Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett15:22
313Bjørn LundanesNTNUI15:24
314Sigve VågsnesOppsal Orientering15:26
315Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett15:28
316Sverre Waaler KaasNydalens SK15:30
317Gaute FriestadKristiansand OK15:32
318Halvor SaunesNydalens SK15:34
319Rapahel FerrandBækkelagets SK15:36
320Sigur HeggedalNydalens SK15:38
321Jakob Kalvig SkoganNTNUI15:40
322Yngve VoldenLøten o-lag15:42
323Kristian Skjerve BredesenFrol IL15:44
324Bjørn EkebergIL Tyrving15:46
325Hans Petter MathisenFredrikstad SK15:48
326Yngve SkogstadFrol IL15:50
327Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering15:52
328Martin VisterFrol IL15:54
329Olav LundanesHalden SK15:56
330Andreas Svingheim MagerøyFrol IL15:58
331Morten JørgensenKristiansand OK16:00
332Ivar LundanesEmblem IL16:02
333Bjørn Tore MathisenIL Tyrving16:04
334Matthew SpeakeLillomarka OL16:06
335Thore KornmoPorsgrunn OL16:08
336Lars Sandstad SkjesetFrol IL16:10
337Henrik UpsalNTNUI16:12
338Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK16:14
339Ralph StreetNydalens SK16:16
340Mats NordbrødenHalden SK16:18
341Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK16:20
342Mattis HoltFreidig16:22

Annonser

IOF Eventor