Startliste for NM lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM lang
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: torsdag 7 september 2017

D 17-18 E

6 330 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11:34
507Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11:36
508Elisabeth BrækkeHalden SK11:38
509Anna MeenPorsgrunn OL11:40
510Marie HansenSarpsborg OL11:42
511Tora IndregardIL BUL-Tromsø11:44
512Linn Mei WaalerMåren OK11:46
513Frida Bakken UlsethNydalens SK11:48
514Andrine Harriet FremstadLarvik OK11:50
515Eli KolstadMo OK11:52
516Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK11:54
517Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK11:56
518Solveig Eline BergIL Tyrving11:58
519Sofie HallemVerdal OK12:00
520Ragne MunkebyFrol IL12:02
521Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø12:04
522Vera MelkildFreidig12:06
523Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK12:08
524Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK12:10
525Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering12:12
526Dina ReitanFreidig12:14
527Agnethe HasliGjø-Vard OL12:16
528Inga Vestøl StødleKristiansand OK12:18
529Lisa JenssenHalden SK12:20
530Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL12:22
531Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL12:24
532Maria Ulseth SylteFreidig12:26
533Åsne Naadland HoloFossum IF12:29
534Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12:32
535Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK12:35
536Heidi Therese WiestVang OL12:38
537Helene EgerKongsberg OL12:41
538Thea DyrkornEiker OL12:44
539Ingrid G. KvålsgardFossum IF12:47
540Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12:50
541Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12:53
542Aurora GjølsjøOK Moss12:56
543Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12:59
544Ingvil AhlsandNydalens SK13:02
545Karoline AuneHalden SK13:05
546Kristina VollHaugesund IL Orientering13:08
547Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK13:11
548Ragnhild EideByåsen IL13:14
549Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL13:17
550Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13:20
551Aurora MoholthKongsberg OL13:23
552Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13:26
553Hedda Raadal BjørloHalden SK13:29
554Pernille KatlaFossum IF13:32
555Ane DyrkornEiker OL13:35
556Lene Berg HanssenByåsen IL13:38
557Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK13:41
558Ragne WiklundNydalens SK13:44
559Marlin HaavengenKongsberg OL13:47
560Synne StrandAsker Skiklubb13:50
561Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13:53
562Hanne VassendPorsgrunn OL13:56

D 19-20 E

6 660 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12:06
307Åse BerganNydalens SK12:08
308Oda Q FossumFreidig12:10
309Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12:12
310Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK12:14
311Line SølbergOL Trollelg12:16
312Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL12:18
313Idunn HaavengenKongsberg OL12:20
314Linn Hege RosoLardal OL12:22
315Anne Willkommen EikenKongsberg OL12:24
316Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)12:27
317Marit Melby JacobsenLardal OL12:30
318Emilie WestinPorsgrunn OL12:33
319Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12:36
320Margrethe WisløffAsker Skiklubb12:39
321Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:42
322Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)12:45
323Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12:48
324Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett12:51
325Marie OlaussenFredrikstad SK12:54
326Vilde MalmeiNTNUI12:57
327Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13:00
328Åshild KolstadFreidig13:03
329Ingrid LundanesEmblem IL13:06
330Malin SandstadFreidig13:09
331Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK13:12
332Ingeborg EideByåsen IL13:15
333Maiken Økern HågårdKonnerud IL13:18
334Oda J SikkelandIL Tyrving13:21

D 21- E

9 390 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Iliana IlievaHalden SK12:11
106Maren GrandeFrol IL12:21
107Aurora FossøyNTNUI12:23
108Ragnhild HjermstadFossum IF12:25
109Ingvild BrekkeNTNUI12:27
110Anine AhlsandNTNUI12:29
111Agnes LeoHalden SK12:31
112Ingrid GulbrandsenNTNUI12:33
114Hildegunn HeggøyNTNUI12:37
115Marthe GløersenBækkelagets SK12:39
116Live Bredholt JørgensenNTNUI12:41
117Evine Westli AndersenLøten o-lag12:43
118Ingunn Egeberg VáriNTNUI12:45
119Mathilde RundhaugFrol IL12:47
120Silje ArntzenNTNUI12:49
121Marion HuberNydalens SK12:51
122Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12:54
123Sigrid AlexandersenNTNUI12:57
124Marte NarumNydalens SK13:00
125Jo ShepherdHalden SK13:03
126Karen Oline KolstadNTNUI13:06
127Eirin Svanøe-HafstadFrol IL13:09
128Kamilla OlaussenFredrikstad SK13:12
129Line SundsvikFrol IL13:15
130Emilie Westli AndersenLøten o-lag13:18
131Arntraut GötschIL BUL-Tromsø13:21
132Hanne SandstadFreidig13:24
133Karoline Dahl FosbyNTNUI13:27
134Hollie OrrHalden SK13:30
135Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13:33
136Anna UlvensøenNTNUI13:36
137Siri KollerudLillomarka OL13:39
138Ida Marie Næss BjørgulHalden SK13:42
139Ingjerd MyhreKongsberg OL13:45
140Eva JurenikovaHalden SK13:48
141Anne M Hausken NordbergNydalens SK13:51
142Marianne AndersenKristiansand OK13:54
143Lone BrochmannBækkelagets SK13:57
144Maren Jansson HaverstadNTNUI14:00
145Kristine BergliaEiker OL14:03
146Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering14:06
147Andrine BenjaminsenLillomarka OL14:09
148Emma JohanssonFredrikstad SK14:12

H 17-18 E

7 790 m, 69 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11:22
406Mathias VindalFreidig11:24
407Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering11:26
408Stian RykkjeVaregg Fleridrett11:28
409Alexander Skaug YtterbølHalden SK11:30
410Sverre NarumVang OL11:32
411Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11:34
412Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11:36
413Skjalg NysæterSkien OK11:38
414Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11:40
415Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF11:42
416Scott JuvikIL Gular11:44
417Eirik Høst FossgardLillomarka OL11:46
418Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL11:48
419Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11:50
420Mathias HermstadFreidig11:52
421Rasmus MathisenPorsgrunn OL11:54
422Njaal Ellegaard MelbyVang OL11:56
423Kristian RykkjeVaregg Fleridrett11:58
424Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb12:00
425Knut KyrkjebøTIF Viking12:02
426Eskil FrøislandVang OL12:04
427Peter GisholtFossum IF12:06
428Jostein Svaland DaleVang OL12:08
429Per Ivar StoklandGanddal IL12:10
430Jens Johan BrekkeLillomarka OL12:12
431Emil StørmerFossum IF12:14
432Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK12:16
433Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular12:18
434Håkon KornmoPorsgrunn OL12:20
435Joar GjerdahlKonnerud IL12:22
436Simen BallangrudRaufoss IL Orientering12:24
437Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK12:26
438Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn12:28
439Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL12:30
440Kristian Fredrik LynumFreidig12:32
441Erlend BrendstuenHalden SK12:34
442Kristian PyttenKristiansand OK12:36
443Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12:38
444Einar EkelandOddersjaa SSK12:40
445Styrk Hundseid KamsvågFossum IF12:43
446Mats EidsmoFreidig12:46
447Håkon LundKongsberg OL12:49
448Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12:52
449Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12:55
450Anders HaugskottOL Trollelg12:58
451Sindre R HoltHedrum OL13:01
452Øyvind HjermstadFossum IF13:04
453Niels Christian HellerudHalden SK13:07
454Jørgen WulfsbergNydalens SK13:10
455Erik Hæstad BjørnstadFossum IF13:13
456Audun BerganNydalens SK13:16
457Aslak HeimdalKonnerud IL13:19
458Axel HoveidAsker Skiklubb13:22
459Tord StrandKongsberg OL13:25
460Even LindaasVang OL13:28
461Oscar LyngenFreidig13:31
462Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13:34
463Even-Johan KaspersenMo OK13:37
464Erling HjermstadFossum IF13:40
465Lukas LilandNydalens SK13:43
466Oskar Spets StorhovFreidig13:46
467Einar MelsomFossum IF13:49
468Sander ArntzenAsker Skiklubb13:52
469Sebastian DalandKristiansand OK13:55
470Jørgen BaklidKonnerud IL13:58
471Elias JonssonNydalens SK14:01
472Marius AurebekkKristiansand OK14:04
473Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14:07

H 19-20 E

10 720 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Sander H. RogndokkenNydalens SK11:47
207Peter Martinus Freyborg UranNTNUI11:49
208Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:51
209Martin Borge HeirFossum IF11:53
210Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11:55
211Jostein TandbergNydalens SK11:57
212Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11:59
213Brage JørumByåsen IL12:01
214Erlend Kvittum NytrøenTynset IF12:03
215Trygve HeggedalKongsberg OL12:05
216Ole Martin EdstrømOppsal Orientering12:07
217Sturla FrydenlundSturla, IF12:09
218Bjørnar LøvliAsker Skiklubb12:11
219Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn12:13
220Olav Andreas RemmenOL Trollelg12:16
221Adrian OpheimFreidig12:19
222Lars SolliMo OK12:22
223Olav Milian Schmitt GranHalden SK12:25
224Erlend Nilsen SandnesEmblem IL12:28
225Tobias KristensenLarvik OK12:31
226Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12:34
227Anders HagaRaumar Orientering12:37
228Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12:40
229Peter NordbrødenHalden SK12:43
230Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12:46
231Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12:49
232Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12:52
233Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12:55
234Eirik Langedal BreivikNydalens SK12:58
235Marius PyttenKristiansand OK13:01
236Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK13:04
237Håkon Raadal BjørloHalden SK13:07
238Håvard EidsmoFreidig13:10
239Kristian Nilsen SandnesEmblem IL13:13
240Knut AasheimHalden SK13:16
241Audun HeimdalKonnerud IL13:19

H 21- E

14 710 m, 77 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Ola KeiseråsIL Leik10:49
7Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett10:51
8Henry McNultyNTNUI10:53
9Thomas NipenBækkelagets SK10:55
10Jakob Kalvig SkoganNTNUI10:57
11Yngve VoldenLøten o-lag10:59
12Elias T. MølnvikNTNUI11:01
13David GottfridssonLillomarka OL11:03
14Daniel MarstonBækkelagets SK11:05
15Jan SchmidOL Trollelg11:07
16Sindre JohannessenFreidig11:09
17Johan SvedbergHeming Orientering11:11
18Mattis HoltFreidig11:13
19Gaute FriestadKristiansand OK11:15
20Henning SpjelkavikIL Tyrving11:17
21Håvard IrgensKristiansand OK11:19
22Harald KalagerNTNUI11:21
23Erling SommerfeldtAsker Skiklubb11:23
24Lars OwrenNTNUI11:25
25Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø11:27
26Mathias NipenBækkelagets SK11:29
27Stian SundsvikFrol IL11:31
28Øyvind WiggenByåsen IL11:33
29Vetle ChristiansenBækkelagets SK11:35
30Oskar StørmerFossum IF11:37
31Henrik UpsalNTNUI11:39
32Rune NygaardIL Gular11:41
33Håvard Mo VaadalNTNUI11:43
34Dag BlandkjennKristiansand OK11:45
35Emil GranqvistNTNUI11:47
36Oskar RøenVaregg Fleridrett11:49
37Jonas Madslien BakkenNTNUI11:51
38Lars-Inge ArnevikRingerike OL11:53
39Carl Petter LyngenFrol IL11:55
40Magnus SvingheimRaumar Orientering11:58
41Anders Felde OlaussenNTNUI12:01
42Magne JutulstadBækkelagets SK12:04
43Sverre Turter SandvoldNTNUI12:07
44Jørgen FiskumFrol IL12:10
45Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering12:13
46Simen Eid NielsenNTNUI12:16
47Dag Steinar RagvinBø OL12:19
48Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12:22
49Espen JakobsenIL Tyrving12:25
50Erik GustafssonNTNUI12:28
51Andreas G. PoldenGneist, IL12:31
52Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12:34
53Sverre Waaler KaasNydalens SK12:37
54Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12:40
55Alan CherryNydalens SK12:43
56Håvard LucasenFredrikstad SK12:46
57Espen FiskumHalden SK12:49
58Anders NordbergNydalens SK12:52
59Sindre Østgulen DeiszNTNUI12:55
60Markus HolterHalden SK12:58
61Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL13:01
62Eirik Kamstrup HovindHalden SK13:04
63Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering13:07
64Håvard HagaNydalens SK13:10
65Torgeir NørbechIL Tyrving13:13
66Paul SirumFrol IL13:16
67Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13:19
68Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13:22
69Anders VisterNydalens SK13:25
70Emil AhlbäckFossum IF13:28
71Martin VisterFrol IL13:31
72Jon Aukrust OsmoenNTNUI13:34
73Ivar LundanesEmblem IL13:37
74Jo Forseth IndgaardFrol IL13:40
75Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13:43
76Bjørn EkebergIL Tyrving13:46
77Andreas SølbergOL Trollelg13:49
78Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13:52
79Olav LundanesHalden SK13:55
80Yngve SkogstadFrol IL13:58
81Magne DæhliHalden SK14:01
82Ulf Forseth IndgaardFrol IL14:04

Annonser

IOF Eventor