Startliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: lørdag 12 august 2017

H14

3 930 m, 73 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Lars-Børge StrømsvikMeløy OK10:41
407Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL10:43
408Tobias MathisenPorsgrunn OL10:45
409Per Ingvar TollehaugEiker OL10:47
410Olav MelheimSturla, IF10:49
411Daniel Azagra NæssNydalens SK10:51
412Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK10:53
413Erik Tofte jrMelhus IL10:55
414Vegard Ulseth SylteFreidig10:57
415Atle Nikolai WølloKongsberg OL10:59
416Andreas DaleBergens TF11:01
417Oskar StorlerMelhus IL11:03
418Vetle Grønvik EkraFreidig11:05
419Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering11:07
420Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK11:09
421Hallgeir BrevikStokke IL11:11
422Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11:13
423Sivert PoppeFredrikstad SK11:15
424Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig11:17
425Anders Håvard LarsenNydalens SK11:19
426Johan EgerKongsberg OL11:21
427Lars Erik UglemsmoSelbu OK11:23
428Gaute BerganNydalens SK11:25
429Lukas KlausenSturla, IF11:27
430Vegard JermstadSteinkjer OK11:29
431Henning StrandIL BUL-Tromsø11:31
432Trygve Børte NomelandKristiansand OK11:33
433August MaskeFreidig11:35
434Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11:37
435Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering11:39
436Mats LindaasElverum OK11:41
437Birk Felland SætnanFossum IF11:43
438Sindre Skeie PettersonEgersund OK11:45
439Gaute LindaasElverum OK11:47
440Erlend LangeggenKongsberg OL11:49
441Elias StubberudNydalens SK11:51
442Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering11:53
443Magnus Strømme LidTIF Viking11:55
444Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11:57
445Tord SølvbergIL Veten11:59
446Teodor Mo HjelsethNydalens SK12:01
447Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12:03
448Sebastian Rød FeragenTynset IF12:05
449Martin Vehus SkjerveVerdal OK12:07
450Hans UrsetIL BUL-Tromsø12:09
451Vegard RanestadHamar OK12:11
452Anselm ReichenbachOppsal Orientering12:13
453Erlend AuneByåsen IL12:15
454Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12:17
455Jonas AarsethNydalens SK12:19
456Sigurd Saxe SandvikHalden SK12:21
457Paul Johan SlungaardHeming Orientering12:23
458Sindre UlsakerHemsedal IL12:25
459Rolf Andreas BergNydalens SK12:27
460Thomas BlomkvistFredrikstad SK12:29
461Magnus JystadØstmarka OK12:31
462Sander Tonjer FingarsenElverum OK12:33
463Andreas Nybak UrdalGanddal IL12:35
464Gustav Andresen SkotteFossum IF12:37
465Jonas MyhrAsker Skiklubb12:39
466Kasper Bakken UlsethNydalens SK12:41
467Tor Erling GjølsjøOK Moss12:43
468Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering12:45
469Vegard Holm JohannesenKongsberg OL12:47
470Fredrik MøllerSteinkjer OK12:49
471Sondre BataldenFana IL12:51
472Mikkel BerglundRingerike OL12:53
473Arthur BrunborgNittedal OL12:55
474Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering12:57
475Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb12:59
476Vemund MølnvikFreidig13:01
477Brage TakleKristiansand OK13:03
478Petter Andreas LonaWing OK13:05

D14

3 670 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL10:10
506Hedda SpangbergKonnerud IL10:12
507Embla ØvretveitFredrikstad SK10:14
508Noor Dirro-HeluMåren OK10:16
509Mari BrendeFossum IF10:18
510Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering10:20
511Kristin LundanesEmblem IL10:22
512June MunkebyFrol IL10:24
513Helene Bjørkvold JendalFossum IF10:26
514Martine SkjelsvikLillehammer OK10:28
515Ane Malene KolstadFreidig10:30
516Emma EngehultNotodden OL10:32
517Pia Young VikNydalens SK10:34
518Une HoltermannPorsgrunn OL10:36
519Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK10:38
520Ingrid MobråthenBotne SK10:40
521Emilie SchärerKvikne IL10:42
522Mari ØverbyKongsberg OL10:44
523Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering10:46
524Emma Bangstad BergersenHamar OK10:48
525Frida SolsrudNydalens SK10:50
526Janna Sofie TellesbøØstmarka OK10:52
527Kristine Bog VikaneFana IL10:54
528Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb10:56
529Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10:58
530Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:00
531Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11:02
532Kristin Melby JacobsenLardal OL11:04
533Anna ChristensenFreidig11:06
534Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11:08
535Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11:10
536Selma HøivoldKongsberg OL11:12
537Marie Roll-TørnqvistFana IL11:14
538Elise Wærp HaugeNydalens SK11:16
539Ida SolliMo OK11:18
540Mari EidsmoFreidig11:20
541Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11:22
542Ingeborg Rygg EikelandBergens TF11:24
543Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK11:26
544Konstanse MoholthKongsberg OL11:28
545Nora Marie EnerhaugenRingerike OL11:30
546Trude MarkhusVerdal OK11:32
547Ella BerstadHeming Orientering11:34
548Serine Skogeng ReitenEmblem IL11:36
549Eline SchjervenLardal OL11:38
550Elida Sagli GudimIndre Østfold OK11:40
551Linnea MunkebyFrol IL11:42
552Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL11:44
553Mina Borgejordet SimonesNotodden OL11:46
554Astrid RognstadHadeland OL11:48
555Netta Bar-NathanLillomarka OL11:50
556Johanna Sofie LongfjeldModum OL11:52
557Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn11:54
558Ida Marie FlågenHeming Orientering11:56
559Luciana Maria SvadsMåren OK11:58
560Mari Grøtli SvergjaKvikne IL12:00
561Silje Marie NissenFreidig12:02

H15

5 350 m, 92 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Gabriel CallananWing OK10:11
207Lars Øderud VatneBækkelagets SK10:13
208Emil Wilfred JensenAlta OL10:15
209Even BordalRingsaker OK10:17
210Tore Herman KirkebøenHalden SK10:19
211Kristian ØstermannHeming Orientering10:21
212Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett10:23
213Birk Bell LysakerFana IL10:25
214Gard FrostAlta OL10:27
215Adam KristiansenOK Moss10:29
216Odin SætherFredrikstad SK10:31
217Tobias AlstadFrol IL10:33
218Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering10:35
219Halvor RudningenHemsedal IL10:37
220Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering10:39
221Henrik ReuschHeming Orientering10:41
222Jonas EikåsSandefjord OK10:43
223Sigurd KvammeOL Toten-Troll10:45
224Hallvar HallanOK Skøynar10:47
225Gaute FosstveitRaumar Orientering10:49
226Ulrik HellenTIF Viking10:51
227Åsmund SlokvikNotodden OL10:53
228Tage RosenlundVaregg Fleridrett10:55
229Sondre Zahl HagenFossum IF10:57
230Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn10:59
231Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL11:01
232Jens Øien KlosterFitjar IL11:03
233John OtterleiØstmarka OK11:05
234August Syrdal ØenHeming Orientering11:07
235Christopher LadimOK Moss11:09
236Cornelius BjørkSandefjord OK11:11
237Iver RingheimLarvik OK11:13
238Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:15
239Håkon SæternesByåsen IL11:17
240Ådne SkjærsteinIL Tyrving11:19
241Sondre YtterbøAsker Skiklubb11:21
242Jostein RøFreidig11:23
243Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11:25
244Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL11:27
245Viljan van RaaijHedrum OL11:29
246Simen FritznerNittedal OL11:31
247Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb11:33
248Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:35
249Olav Kristian LundKongsberg OL11:37
250Tobias EspedalNydalens SK11:39
251Mikkel KatlaFossum IF11:41
252Håvard VeieOK Skøynar11:43
253Martin BrækkeHalden SK11:45
254Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL11:47
255Erling Eide HustvedtWing OK11:49
256Henrik R HoltHedrum OL11:51
257Marius BakkeFossum IF11:53
258Joachim Sandor KnudsenSturla, IF11:55
259Grunde IsaksætreGrue IL11:57
260Jørgen SchjølbergTynset IF11:59
261Erlend BørliFossum IF12:01
262Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF12:03
263Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering12:05
264Erik BohneVaregg Fleridrett12:07
265Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb12:09
266Ferdinand FremmingHeming Orientering12:11
267Ole Jakob FrankrigNydalens SK12:13
268Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn12:15
269Jon MarcussenHarstad OL12:17
270Leif-Inge JevnlidIL Veten12:19
271Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK12:21
272Vebjørn Blom-HagenFossum IF12:23
273Felix FinsrudAsker Skiklubb12:25
274Rolf Trygve HaugKongsberg OL12:27
275Nikolai RenolenWing OK12:29
276Tobias RøddeGanddal IL12:31
277Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett12:33
278Sven Bergset LangvikIL Veten12:35
279Henrik GudimØstmarka OK12:37
280Eskil FrischknechtAlta OL12:39
281Trym Nergård RønningOK Skøynar12:41
282Vetle DrageKongsberg OL12:43
283Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12:45
284Eilev KvaaleAsker Skiklubb12:47
285Theodor LierIndre Østfold OK12:49
286Markus Andreas BreivoldGanddal IL12:51
287Henrik BraathenWing OK12:53
288Jakob TorgersenHalden SK12:55
289Aksel VeskeOK Skøynar12:57
290Halvard KornmoPorsgrunn OL12:59
291Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb13:01
292Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK13:03
293Mikkel HoltFreidig13:05
294Einar EideByåsen IL13:07
295Erlend Odd BergeKristiansand OK13:09
296Ole Kristian TaksdalGanddal IL13:11
297Kristoffer FjæreHedrum OL13:13

D15

4 140 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Alexandra AngvollFredrikstad SK10:42
307Anna Jacobsen-GaskiBardu IL10:44
308Louise RonglanOK Skøynar10:46
309Silje SlungaardIL Tyrving10:48
310Vilde Lereim StorliFreidig10:50
311Oda ScheeleNydalens SK10:52
312Stine AuneNidarøst OK10:54
313Petra HoveidAsker Skiklubb10:56
314Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular10:58
315Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering11:00
316Caroline EideGjø-Vard OL11:02
317Berthe TesloHadeland OL11:04
318Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:06
319Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL11:08
320Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11:10
321Karoline TorøKongsberg OL11:12
322Alexandra LinløkkenØstmarka OK11:14
323Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering11:16
324Stella HolmboeIL Tyrving11:18
325Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn11:20
326Mina SchjervenLardal OL11:22
327Marte Madslien BakkenNydalens SK11:24
328Frida HaugskottOL Trollelg11:26
329Iris HolstIL Tyrving11:28
330Oda Isnes TyseEiker OL11:30
331Ina MartiniAsker Skiklubb11:32
332Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK11:34
333Ine InstanesSturla, IF11:36
334Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL11:38
335Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11:40
336Tina KallesonOppsal Orientering11:42
337Malene JebsenHeming Orientering11:44
338Malene InstanesSturla, IF11:46
339Maya ArnesenHeming Orientering11:48
340Nina PedersenSarpsborg OL11:50
341Ingrid LamarkGanddal IL11:52
342Ingrid BlindheimLillomarka OL11:54
343Tale Tannvik SkeiFreidig11:56
344Alvilde Lysaker SandenEiker OL11:58
345Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL12:00
346Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett12:02
347Live ØstvoldHeming Orientering12:04
348Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK12:06
349Kristine KravdalGjø-Vard OL12:08
350Marieluise Schmitt GranHalden SK12:10
351Amélie AamodtOppsal Orientering12:12
352Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12:14
353Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12:16
354Åsne HaavengenKongsberg OL12:18
355Maren VikenByåsen IL12:20
356Iselin SørensenSturla, IF12:22
357Nora Småge HilsenKonnerud IL12:24
358Synne Marie JenssenHalden SK12:26
359Ida Sofie HjortlandLarvik OK12:28
360Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK12:30
361Ea LunøeNydalens SK12:32

H16

6 670 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering10:11
7Brage IversenBergens TF10:13
8Nicolai HarvikKonnerud IL10:15
9Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK10:17
10Runar Saur ModahlFredrikstad SK10:19
11Lars Young VikNydalens SK10:21
12Ole Øivind NorstedHalden SK10:23
13Håkon HolstadFreidig10:25
14Sondre OttesenFredrikstad SK10:27
15Marius MøllerSteinkjer OK10:29
16Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering10:31
17Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL10:33
18Sivert Sande KvermeFossum IF10:35
19Olav Hammersland GarnesGneist, IL10:37
20Even GravningenStokke IL10:39
21Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:41
22Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø10:43
23Isak JonssonNydalens SK10:45
24Jonas GrønliFreidig10:47
25Trygve Nummedal OsFørde IL10:49
26Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering10:51
27Mathias Pedersen VoldLillomarka OL10:53
28Tore MarkhusVerdal OK10:55
29Christian BrynildsenHalden SK10:57
30Jonas VindalWing OK10:59
31Eivind Berner MyhreFossum IF11:01
32Audun BrevikStokke IL11:03
33Sigve Rygg EikelandBergens TF11:05
34Eirik BlågestadIndre Østfold OK11:07
35Elias BergsetIL Veten11:09
36Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering11:11
37Jon William HammerBergens TF11:13
38Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11:15
39Lars SandstadFreidig11:17
40Johan Kristian UndelandSturla, IF11:19
41Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK11:21
42Andreas NysæterBergens TF11:23
43Anders HorveiRaumar Orientering11:25
44Matias NissenFreidig11:27
45Jakob MoOL Toten-Troll11:29
46Vegard StangnesOK Silsand11:31
47Jonatan AuneHalden SK11:33
48Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11:35
49Tor Magnus GrøstadØstmarka OK11:37
50Gaute Kvittum NytrøenTynset IF11:39
51Petter Liabakk EriksenByåsen IL11:41
52Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11:43
53Bendik EliassenFredrikstad SK11:45
54Magnus MosfjellBirkenes IL11:47
55David RundeKristiansand OK11:49
56Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett11:51
57Simen Spets StorhovFreidig11:53
58Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL11:55
59Herman BrunborgNittedal OL11:57
60Vegard KittilsenFreidig11:59
61Mads Jørgen SkageGneist, IL12:01
62Jo Even KolstadFreidig12:03
63Eirik ImrikFredrikstad SK12:05
64Egil FrydenlundSturla, IF12:07
65Odd-Anton HermansenKristiansand OK12:09
66Anders VestølVegårshei IL12:11
67Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn12:13
68Jakob Schia LøeNotodden OL12:15
69Halvor Fetveit SundalFana IL12:17
70Kristian Juel JohannessenHedrum OL12:19

D16

5 440 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Sigrid Kinck RannemFossum IF11:10
106Ingeborg RognstadHadeland OL11:12
107Emma Meyer LarssonIL Tyrving11:14
108Hanne Eide RappRaumar Orientering11:16
109Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL11:18
110Karen Hoel JomaasFossum IF11:20
111Jenny BaklidKonnerud IL11:22
112Ingrid Lund HovdenIL Tyrving11:24
113Anna Vangen LunåsmoTynset IF11:26
114Kristine Eide RappRaumar Orientering11:28
115Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11:30
116Christine HoenEiker OL11:32
117Mari Landro SvingheimKonnerud IL11:34
118Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:36
119Malin HaugeHisøy OK11:38
120Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL11:40
121Hedda Hoff HagenByåsen IL11:42
122Emma DanevadFredrikstad SK11:44
123Frida DalerStokke IL11:46
124Tomine Lysaker SandenEiker OL11:48
125Ane Sofie KroghOppsal Orientering11:50
126Mari Kilskar GrevskottFrol IL11:52
127Marte Karine LarsenKongsberg OL11:54
128Silje Marie VågeAsker Skiklubb11:56
129Marie LilandNydalens SK11:58
130Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12:00
131Silje CarlsenSturla, IF12:02
132Thea LandKonnerud IL12:04
133Solveig LetmolieEiker OL12:06
134Tora Aasheim NymarkTIF Viking12:08
135Monica BrevikØstmarka OK12:10
136Ida MonsenEgersund OK12:12
137Tuva Aas StræteRingerike OL12:14
138Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)12:16
139Silje KregnesKristiansand OK12:18
140Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK12:20
141Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12:22
142Carmen DirroMåren OK12:24
143Kaisa AntonsenFredrikstad SK12:26
144Karoline BjørnerødOK Moss12:28
145Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL12:30
146Elise AusenPorsgrunn OL12:32
147Ada WulfsbergNydalens SK12:34
148Annie MyhreStord Orientering12:36
149Andrea RanvikKonnerud IL12:38
150Sigrid EkelandOddersjaa SSK12:40
151Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK12:42
153Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett12:46
154Matilde MunkebyFrol IL12:48
155Tale StrandKongsberg OL12:50
156Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF12:52
157Mari Strømme LidTIF Viking12:54
158Anniken RanvikKonnerud IL12:56
159Idunn StrandIL BUL-Tromsø12:58
160Mina JørgensenIL Tyrving13:00
161Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13:02
162Julie EikelandOL Tønsberg og omegn13:04
163Tonje-Malin RhrichKonnerud IL13:06
164Silje MorlandstøEiker OL13:08
165Ingeborg KvarmeSturla, IF13:10
166Kamilla LomeHamar OK13:12
167Ingvild LangeggenKongsberg OL13:14

H14-16 C

3 610 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
606Even Amundsen BjørkliRingerike OL10:11
607Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK10:13
608Håvard GjestvangOL Toten-Troll10:15
609Theo Ring GiskeNydalens SK10:17
610Martin AusenPorsgrunn OL10:19
611Iver Gjedrem LundVerdal OK10:21
612Henrik BelboSteinkjer OK10:23
613Alexander HorpestadEgersund OK10:25
614Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering10:27
615Sindre TusetSteinkjer OK10:29

D14-16 C

3 610 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
625Julie PuntervoldEgersund OK10:40
626Selma Tørudbakken JendalFossum IF10:42
627Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering10:44
628Julie BerntzenFet OL10:46
629Hege HallanOK Skøynar10:48
630Hanna RehnKolbotn og Skimt OL10:50
631Oda Kjellevold MaldeIL Gular10:52
633Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering10:56
634Martine JægtvikKonnerud IL10:58
635Vilde Wikevand NormannTverlandet IL11:00
636Andrea H. RogndokkenFet OL11:02
637Guro HjerpaasenAsker Skiklubb11:04
638Celina Iversen ÅseEgersund OK11:06
639Tiril KihleKonnerud IL11:08
640Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering11:10
641Lise BakkejordIL Gular11:12
642Tiril HolenKonnerud IL11:14

Annonser

IOF Eventor