Startliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 juni 2017

N-åpen

2 030 m, 104 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3001Aksel Johan SandvikHalden SK10:00
3002Iben Nilsen HjemsæterHamar OK10:00
3003Erik OskalHamar OK10:00
3004Hanna LutnæsHamar OK10:00
3005Astrid ReuschHeming Orientering10:00
3006Martin NæveIL Leik10:00
3007Una RetteraasenIndre Østfold OK10:00
3008Helene Stenvik MoenKongsberg OL10:00
3009Maren Sæter FlessebergKongsberg OL10:00
3010Eline Maudal PettersenKongsberg OL10:00
3011Olai BisethKongsberg OL10:00
3012Mathis RenardKongsberg OL10:00
3013Erik BerganKongsberg OL10:00
3014Håkon ØverbyKongsberg OL10:00
3015Eirik LestebergKongsberg OL10:00
3016Ane BeitdokkenLillehammer OK10:00
3017Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK10:00
3018Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK10:00
3019Ingrid JørgensenLillehammer OK10:00
3020Henrik JørgensenLillehammer OK10:00
3021Peder KjøsLillehammer OK10:00
3022Olav SkjåkLillehammer OK10:00
3023Erik BeitdokkenLillehammer OK10:00
3024Ole Einar AndresenMalvik IL10:00
3025Jens Anton AndresenMalvik IL10:00
3026Finn Einar BrandsenMalvik IL10:00
3027Eirik GarsholMalvik IL10:00
3028Einar GarsholMalvik IL10:00
3029Leah GyllandMelhus IL10:00
3030Ingrid FarstadMelhus IL10:00
3031Vårin W FinstadMelhus IL10:00
3032Julie Olsen ByeModum OL10:00
3033Christian Berge GjellestadNydalens SK10:00
3034Ida Berge GjellestadNydalens SK10:00
3035Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK10:00
3036Laura HegstadOK Skøynar10:00
3037Ingrid Gustad StrømOK Skøynar10:00
3038Jakob Bredland EidAsker Skiklubb10:00
3039Mathias Bredland EidAsker Skiklubb10:00
3040Lars FlaskerudOL Toten-Troll10:00
3041Robert RemmenOL Trollelg10:00
3042Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10:00
3043Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn10:00
3044Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10:00
3045Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn10:00
3046Erle FosstveitRaumar Orientering10:00
3047Jens Vonen SvaeSarpsborg OL10:00
3048Alice Skovholt BonnemaireFreidig10:00
3049Erlend GrønliFreidig10:00
3050Sverre August HeggesetFreidig10:00
3051Oskar Elias HeggesetFreidig10:00
3052Emil Aleksander NolteFreidig10:00
3054Eira Forsbak AsplemFreidig10:00
3055Martine Nubdal FrøsethVerdal OK10:00
3056Ovid Baglo BjørkengVerdal OK10:00
3057Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK10:00
3058Kristine BraathenWing OK10:00
3059Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10:00
3060Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering10:00
3061Johannes StordalByåsen IL10:00
3062Mia Rossvold OtterleiByåsen IL10:00
3063Aksel Tonjer FingarsenElverum OK10:00
3064Silje Heggheim JensenEmblem IL10:00
3065Helene Heggheim JensenEmblem IL10:00
3066Emma DrønnesundEmblem IL10:00
3067Fredrik GrønsethFossum IF10:00
3068Silje Andresen SkotteFossum IF10:00
3069Odin Vie StrislandFossum IF10:00
3070Sivert Vie SollieFossum IF10:00
3071Mads Rørlien JevanordFossum IF10:00
3072Vilma DanevadFredrikstad SK10:00
3073Jonas AlstadFrol IL10:00
3074Eline KravdalGjø-Vard OL10:00
3075Mats AndersenVarteig OL10:00
3076Linus Fossum MalmringFreidig10:00
3077Maja AndersenVarteig OL10:00
3078Eirik Bakkedal-AndersenElverum OK10:00
3079Ole Peder HusomFolldal IF10:00
3080Sander Ryste OddenSarpsborg OL10:00
3081Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL10:00
3082Hans Martin GorsetHadeland OL10:00
3083Lars Jørgen  LongfjellModum OL10:00
3084Alva Aurora HusdalStavanger Orienteringsklubb10:00
3085Sverre Øen LandstadNydalens SK10:00
3086Filip NolteFreidig10:00
3087Mads MelbyeVerdal OK10:00
3088Mia MelbyeVerdal OK10:00
3089Sindre MohusWing OK10:00
3090Wilma KrogsrudMalvik IL10:00
3091Wilma StoparIL Tyrving10:00
3092Sondre StensethByåsen IL10:00
3093Elias StensethByåsen IL10:00
3094Jens Hallvar NordstrandFreidig10:00
3095Erik MortensholmNidarøst OK10:00
3096Maja Sjøgren CarlsenFreidig10:00
3097Eline KjøsLillehammer OK10:00
3098Ingrid MortensholmNidarøst OK10:00
3099Ida Amundsen BjørkliRingerike OL10:00
3100Sigurd Wold AaldeFreidig10:00
3101Eimund Øverli BergKongsberg OL10:00
3102Sverre Fridèn JohnsenOL Trollelg10:00
3103Silje NibergFossum IF10:00
3104Una NomelandByåsen IL10:00
3133Ole Ulseth SylteFreidig10:00

D -10

2 360 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1915Lily Alexandra MorganMalvik IL11:28
1916Marte EgerKongsberg OL11:29
1917Maria sæther VerdeniusVingelen IL11:30
1918Nikoline MunkebyFrol IL11:31
1919Synne Kvittum NytrøenTynset IF11:32
1920Minna Sofie WingstedtHalden SK11:33
1921Elise RenardKongsberg OL11:34
1922Guro OttesenFredrikstad SK11:35
1923Frida HolmqvistByåsen IL11:36
1924Karita MøllerSteinkjer OK11:37
1925Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11:38
1926Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL11:39
1927Ingeborg KolstadWing OK11:40
1928Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11:41
1929Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11:42
1930Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11:43
1931Nora Rossvold OtterleiByåsen IL11:44
1932Helene ScheeleNydalens SK11:45
1933Ingrid Wollan BenumByåsen IL11:46
1934Eirin Lovise HusomFolldal IF11:47
1935Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL11:48
1936Jenny DanevadFredrikstad SK11:49
1937Sigrid HægstadByåsen IL11:50

D 11-12

2 560 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1938Ella SandstadFreidig10:40
1939Sigrid LindMo OK10:41
1940Marie KravdalGjø-Vard OL10:42
1941Astrid Berge MjølhusOL Trollelg10:43
1942Maja Mo HjelsethNydalens SK10:44
1943Guro SchjølbergTynset IF10:45
1944Juni Pape SkjærvoldFreidig10:46
1945Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb10:47
1946Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK10:48
1947Elise Nilsen BergFossum IF10:49
1948Martha WisløffAsker Skiklubb10:50
1949Julie DrønnesundEmblem IL10:51
1950Tonje RykkjeStord Orientering10:52
1951Marie Wollan BenumByåsen IL10:53
1952Anna TaksdalGanddal IL10:54
1953Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK10:55
1954Guro HegstadOK Skøynar10:56
1955Maren HenriksenHalden SK10:57
1956Tora KittilsenFreidig10:58
1957Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot10:59
1958Malin MichelsenFossum IF11:00
1959Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK11:01
1960Anne ØstvoldHeming Orientering11:02
1961Hannah Gustad StrømOK Skøynar11:03
1962Sigrid Schmitt GranHalden SK11:04
1963Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:05
1964Solveig Louise NissenFreidig11:06
1965Marit SvendgårdOK Skøynar11:07
1966Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11:08
1967Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:09
1968Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11:10
1969Maria Strømdal WikFreidig11:11
1970Pernille Nor-WollØstmarka OK11:12
1971Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11:13
1972Ine Bohnhorst TegdanFreidig11:14
1973Ingrid LestebergKongsberg OL11:15
1974Lina Storler SnøfuglFreidig11:16
1975Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11:17
1976Synne SandvenNotodden OL11:18
1977Tiril Ebon EspedalNydalens SK11:19
1978Nora HalvorsenFreidig11:20
1979Martine Myhr ImslandFrol IL11:21
1980Marie ScheeleNydalens SK11:22
1981Marie FinkenhavnNittedal OL11:23
1982Una KittilsenFreidig11:24
1983Astrid YtterbøAsker Skiklubb11:25
1984Mari Ovidia RanestadHamar OK11:26

D 11-12N

2 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2033Guro Mikkelsen StokkeTynset IF10:56
2035Tina UglemsmoSelbu OK10:58
2036Silja FuglemMalvik IL10:59
2037Anna BellingmoOL Gaula11:00
2038Sunniva HusomFolldal IF11:01
2039Ane Kristine EidAsker Skiklubb11:02
2040Juni Hagelid NorheimNydalens SK11:03

D 13

2 620 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1038Marie SaugestadNydalens SK10:58
1039Ingvild Øverli BergKongsberg OL10:59
1040Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11:00
1041Marie Lien BackstrømHalden SK11:01
1042Mathea Spets StorhovFreidig11:02
1043Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)11:03
1044Ingvild GustafssonKongsberg OL11:04
1045Marie KvarmeSturla, IF11:05
1046Eline Horten JordetVingelen IL11:06
1047Kathinka Zahl HagenFossum IF11:07
1048Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11:08
1049Anna Aurora NolteFreidig11:09
1050Andrea sæther VerdeniusVingelen IL11:10
1051Helene Hoel JomaasFossum IF11:11
1052Serine JørgensenLillehammer OK11:12
1053Mathea Baglo BjørkengVerdal OK11:13
1054Marielle MichelsenFossum IF11:14

D 14

2 830 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1057Serine Skogeng ReitenEmblem IL10:02
1058Elida Sagli GudimIndre Østfold OK10:03
1059Kristin LundanesEmblem IL10:04
1060Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK10:05
1061Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering10:06
1062Eline SchjervenLardal OL10:07
1063Mari ØverbyKongsberg OL10:08
1064Martine SkjelsvikLillehammer OK10:09
1065Johanne Rognerud BøeFossum IF10:10
1066Astrid RognstadHadeland OL10:11
1067Marie Roll-TørnqvistFana IL10:12
1068Mari BrendeFossum IF10:13
1069Silje Marie NissenFreidig10:14
1070Linnea MunkebyFrol IL10:15
1071Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn10:16
1072Noor Dirro-HeluMåren OK10:17
1073Trude MarkhusVerdal OK10:18
1074Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10:19
1075Pia Young VikNydalens SK10:20
1076Helene Bjørkvold JendalFossum IF10:21
1077Johanna Sofie LongfjeldModum OL10:22
1078Ida Marie FlågenHeming Orientering10:23
1079Ida HeikkinenVehkalahden Veikot10:24
1080Mari Grøtli SvergjaKvikne IL10:25
1081Iselina Myhr ImslandFrol IL10:26
1082Emma Bangstad BergersenHamar OK10:27
1083Kristin Melby JacobsenLardal OL10:28
1084Ane Malene KolstadFreidig10:29
1085Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10:30
1086Mari EidsmoFreidig10:31
1087June MunkebyFrol IL10:32
1088Ida SolliMo OK10:33

D 15

2 850 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1253Live ØstvoldHeming Orientering10:04
1254Nora Småge HilsenKonnerud IL10:06
1255Vilde RetteraasenIndre Østfold OK10:08
1256Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL10:10
1257Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL10:12
1258Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb10:14
1259Tale Tannvik SkeiFreidig10:16
1260Oda Isnes TyseEiker OL10:18
1261Oda ScheeleNydalens SK10:20
1262Åsne HaavengenKongsberg OL10:22
1263Marieluise Schmitt GranHalden SK10:24
1264Berthe TesloHadeland OL10:26
1265Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK10:28
1266Alexandra AngvollFredrikstad SK10:30
1267Maya ArnesenHeming Orientering10:32
1268Alexandra LinløkkenØstmarka OK10:34
1269Vilde Lereim StorliFreidig10:36
1270Yngvild Langedal BreivikNydalens SK10:38
1271Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL10:40
1272Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering10:42
1273Maren VikenByåsen IL10:44
1274Nina PedersenSarpsborg OL10:46
1275Stine AuneNidarøst OK10:48
1276Kristine KravdalGjø-Vard OL10:50
1277Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular10:52
1278Karoline TorøKongsberg OL10:54

D 16

2 990 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1279Mari Strømme LidTIF Viking10:50
1281Ida MonsenEgersund OK10:54
1282Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK10:56
1283Ingvild LangeggenKongsberg OL10:58
1284Marie Sisjord NyvollFossum IF11:00
1285Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)11:02
1286Thea LandKonnerud IL11:04
1287Karen Hoel JomaasFossum IF11:06
1288Hanne Eide RappRaumar Orientering11:08
1289Christine HoenEiker OL11:10
1290Mari Landro SvingheimKonnerud IL11:12
1291Hanne Helmine RogstadNidarøst OK11:14
1292Ingeborg RognstadHadeland OL11:16
1293Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11:18
1294Mari Kilskar GrevskottFrol IL11:20
1295Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:22
1296Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11:24
1297Kamilla LomeHamar OK11:26
1298Carmen DirroMåren OK11:28
1299Anniken RanvikKonnerud IL11:30
1300Tale StrandKongsberg OL11:32
1301Andrea RanvikKonnerud IL11:34
1302Ingeborg KvarmeSturla, IF11:36
1303Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11:38
1304Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL11:40
1305Marte Karine LarsenKongsberg OL11:42
1306Marie LilandNydalens SK11:44
1307Anna Vangen LunåsmoTynset IF11:46
1308Solveig LetmolieEiker OL11:48
1309Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL11:50
1310Elise AusenPorsgrunn OL11:52
1311Jenny BaklidKonnerud IL11:54
1312Emma DanevadFredrikstad SK11:56
1313Kristine Eide RappRaumar Orientering11:58
1315Matilde MunkebyFrol IL12:02
1316Malin HaugeHisøy OK12:04
1317Ane Sofie KroghOppsal Orientering12:06
1318Ada WulfsbergNydalens SK12:08
1319Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12:10
1320Tora Aasheim NymarkTIF Viking12:12
1321Karoline BjørnerødOK Moss12:14

D 15-16B

2 940 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1377Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF11:42
1378Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering11:43
1379Martine JægtvikKonnerud IL11:44
1380Silje CarlsenSturla, IF11:45
1381Hege HallanOK Skøynar11:46
1382Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL11:47
1383Tonje-Malin RhrichKonnerud IL11:48
1384Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn11:49

D 13-16C

2 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2052Tiril KihleKonnerud IL11:12
2053Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11:13
2054Tiril HolenKonnerud IL11:14
2055Vilde HolmqvistByåsen IL11:15
2056Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL11:16
2057Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig11:17
2058Nora GrønsethFossum IF11:18
2059Oda Kjellevold MaldeIL Gular11:19

D 17-B

2 940 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1347Bodil HulløenKristiansand OK10:56
1348Juliette Delforge-MeliaBay Area Orienteering Club10:57
1349Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll10:58
1350Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett10:59
1351Ina BlågestadIndre Østfold OK11:00
1352Berit BergsetIL Veten11:01
1354Ann-Karin LestebergKongsberg OL11:03
1355Tora VollsetHeming Orientering11:04
1356Kristin GjølsjøOK Moss11:05
1357Elise GisholtFossum IF11:06
1358Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering11:07
1359Mirjam HalvorsrudMelhus IL11:08
1360Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering11:09
1361Ingrid Lundin BerganKongsberg OL11:10
1362Cecilie Christin KvermeFossum IF11:11
1363Lene FlessebergKongsberg OL11:12
1364Celine Vik OlsenLarvik OK11:13
1365Hanne BrendeFossum IF11:14
1366Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11:15
1367Gunhild MyhrAsker Skiklubb11:16
1368Anne Lise NyengenIndre Østfold OK11:17
1369Elin GravningenStokke IL11:18
1370Anne Moian NydalAsker Skiklubb11:19
1371Marianne MichelsenFossum IF11:20
1372Liv TennesWing OK11:21
1373Merete MasdalVelledalen IL11:22
1374Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK11:23

D 17-C

2 840 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2078Marte Kvittum TangenTynset IF11:40
2079Anne-Grete OlsenByåsen IL11:41
2080Marianne Halmstad AndersenGjø-Vard OL11:42
2081Grete SkotteFossum IF11:43
2082Mari BraathenWing OK11:44
2083Ragnhild Marie BøeFana IL11:45
2084Margrethe FarstadMelhus IL11:46
2085Lill BirkelundPorsgrunn OL11:47
2086May Britt DrønnesundEmblem IL11:48
2087Wenche EideWing OK11:49
2088Mette MaudalKongsberg OL11:50
2089Turid WilliksenFossum IF11:51
2090Ingunn SandbakkByåsen IL11:52
2091Anne SkjærsteinIL Tyrving11:53
2092Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering11:54
2093Ledig StartnrNOTEAM11:55

D 17-20

3 330 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1639Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11:34
1640Martha Skogeng ReitenEmblem IL11:35
1642Anna Isnes TyseEiker OL11:37
1643Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11:38
1644Sofie SjåholmMolde og Omegn IF11:39
1645Lisa JenssenHalden SK11:40
1646Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL11:41
1647Ingrid LetmolieEiker OL11:42
1648Kristin OttesenFredrikstad SK11:43
1649Siri PedersenSarpsborg OL11:44
1650Kristiane RogstadKongsberg OL11:45

D 21-

3 450 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1399Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL11:05
1400Line Hovdenak LyngNidarøst OK11:06
1401Frida SætherFreidig11:07
1402Ingvild GjessingVang OL11:08
1403Nina KarlsenNydalens SK11:09
1404Hanne Maria VisterOslostudentenes IK11:10
1405Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11:11
1406Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF11:12
1407Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering11:13
1408Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering11:14
1409Sølvi FossøyEiker OL11:15
1410Kine Sofie SandstadFrol IL11:16
1411Inger Anita TollehaugEiker OL11:17
1412Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL11:18
1413Maria NovokovichSRD SK11:19
1414Julie ArnesenNTNUI11:20
1415Katharina RogstadEmblem IL11:21
1416Celine RenardKongsberg OL11:22
1417Mariann UlvestadBækkelagets SK11:23
1418Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11:24
1419Marie Hammer IversenØstmarka OK11:25
1420Marie StyrvoldNTNUI11:26
1421Marianne BakkenNydalens SK11:27
1422Sandra KarnagelSV Robotron Dresden11:28
1423Meghan RanceDont Get Lost11:29
1424Anne Marthe PeveriEiker OL11:30
1425Ina Charlotte MoeSandefjord OK11:31
1426Pauline Røstum BellingmoNTNUI11:32

D 21 Kort

3 010 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2106Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn10:12
2107Kristin Melander VieFossum IF10:13
2108Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb10:14
2109Kajsa Stina SandstadNTNUI10:15
2110Marit OwrenNydalens SK10:16
2111Kristin ÅstebølWing OK10:17
2112Marte GammelsæterNydalens SK10:18
2113Marit Irene KvittemFreidig10:19
2114Tone FridénOL Trollelg10:20
2115Hanne VefsnmoByåsen IL10:21
2116Sunniva Nergaard BergStokke IL10:22
2117Heidi JensenNTNUI10:23
2118Lene OskalHamar OK10:24
2119Siri SpjelkavikIL Tyrving10:25
2120Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn10:26

D 35-

3 450 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1429Jenny PerssonByåsen IL11:55
1430Eva LutnæsHamar OK11:56
1431Maja BergerByåsen IL11:57
1432Randi WærnesOrkanger IF11:58
1433Randi Marie MohusWing OK11:59
1434Anja WingstedtHalden SK12:00
1435Anja Berge GjellestadNydalens SK12:01
1436Guri Stenseth KjøsLillehammer OK12:02
1437Mie SkovholtFreidig12:03

D 40-

3 330 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1608Audrun UtskarpenOslostudentenes IK10:22
1609Ingvild EckdahlOK Horten10:23
1610Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn10:24
1611Valborg MadslienLillehammer OK10:25
1612Linda FredhOK Moss10:26
1613Mette Resell NolteFreidig10:27
1614Monica BerglundRingerike OL10:28
1615Sara MathisenPorsgrunn OL10:29
1616Liv SchjervenLardal OL10:30
1617Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10:31
1618Ingjerd SommerstadKongsberg OL10:32
1619Kristin Nergaard BergFossum IF10:33
1620Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering10:34
1621Lene SandvikHalden SK10:35
1622Kari Solem AuneByåsen IL10:36
1623Trude HansenBerger og Svelvik OL10:37
1624Anne Mette GrøtliKvikne IL10:38
1625Sigrid Melander VieFossum IF10:39
1626Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn10:40
1627Ellen GustafssonKongsberg OL10:41
1628Hege HegstadOK Skøynar10:42
1630Astrid KravdalGjø-Vard OL10:44
1631Aud Hognestad TaksdalGanddal IL10:45
1632Linda RykkjeStord Orientering10:46
1633Kari StrandKongsberg OL10:47
1634Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF10:48
1635Maiken Skirstad MoNydalens SK10:49
1636Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK10:50

D 45-

3 050 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1653Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering10:12
1654Katrine BakkeFossum IF10:13
1655Janita SkogengEmblem IL10:14
1656Hilde PoppeFredrikstad SK10:15
1657Lill-Kristin EngerModum OL10:16
1658Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)10:17
1659Tone Karina IngesenSarpsborg OL10:18
1660Mai Britt BjørkSandefjord OK10:19
1661Tone SkramRøyken OL10:20
1662Hilde GrønengLillehammer OK10:21
1663Ingrid Eide RappRaumar Orientering10:22
1664Runa Lien BackstrømHalden SK10:23
1665Anne Guro NøklebyRingerike OL10:24
1666Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK10:25
1667Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF10:26
1668Line Skjevik ArnevikRingerike OL10:27
1669Doris Stien KaspersenMo OK10:28
1670Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb10:29
1671Marianne ReuschHeming Orientering10:30
1672Gunn Elin RudiHadeland OL10:31
1673Hanne Lerche RaadalHalden SK10:32
1674Ragnhild BalsvikOsterøy IL10:33
1675Marianne HaugeHisøy OK10:34
1676Kristin EgerKongsberg OL10:35
1677Else Kari ScheeleNydalens SK10:36
1678Gøril EideByåsen IL10:37
1679Birgitte TorbjørnsenIL Gular10:38
1680Randi EngløkkHaugesund IL Orientering10:39
1681Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK10:40
1682Mona LomeHamar OK10:41
1683Frauke Schmitt GranHalden SK10:42
1684Hege SolerødGjø-Vard OL10:43
1685Ina Cecilie LandroKonnerud IL10:44
1686Marit B. EithunNittedal OL10:45
1687Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering10:46
1688Tone AlmåsIL Leik10:47
1689Kristin SandvenNotodden OL10:48
1690Anniina HeikkinenVehkalahden Veikot10:49
1691Anne Berit BredholtSandefjord OK10:50
1692Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK10:51
1693Ann Elin FlågenHeming Orientering10:52
1694Arnhild U. BråtenVegårshei IL10:53
1695Karianne StrømmeTIF Viking10:54
1696Heidi MyklemyrEiker OL10:55
1697Marian KjellevoldIL Gular10:56
1698Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering10:57
1699Anita StensethSnertingdal IF Orientering10:58
1700Aud Ellen BrevikSturla, IF10:59
1701Ingrid KvistadKongsberg OL11:00
1702Hilde VassendPorsgrunn OL11:01
1703Stine ArntzenSandefjord OK11:02
1704Arnhild KroghOppsal Orientering11:03
1705Ane BjørnsgaardLillehammer OK11:04
1706Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb11:05
1707Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering11:06
1708Anne Mia OlsenModum OL11:07
1709Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11:08
1710Anne-Kristin KvammeRingerike OL11:09
1711Isa HeggedalKonnerud IL11:10
1712Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11:11

D 45 Kort

3 010 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2122Hilde ForbordMalvik IL10:28
2124Inger SvalandOL Vallset/Stange10:30
2125Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)10:31
2126Hildegunn GrønsethFossum IF10:32
2127Mai Iren AlmåsIL Leik10:33
2128Solveig BerganNydalens SK10:34
2129Kristin KornmoPorsgrunn OL10:35
2130Trude KyrkjebøTIF Viking10:36
2131Christina RambergØstmarka OK10:37
2132Kari Tønset GuttvikWing OK10:38

D 50-

3 050 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2177Anita Sørensen DrageKongsberg OL10:59
2179Monica NordbrødenHalden SK11:01
2180Lill-Ann TorpSandefjord OK11:02
2181May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11:03
2182Kjersti HovFossum IF11:04
2183Eirin LodgaardByåsen IL11:05
2184Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11:06
2185Torild MyrliTIF Viking11:07
2186Marianne ArnesenAsker Skiklubb11:08
2187Tove AasheimAskøy OL11:09
2188Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11:10
2189Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11:11
2190Jane RødderKongsberg OL11:12
2191Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11:13
2192Kjersti StræteRingerike OL11:14
2193Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering11:15
2194Kari MadslienNydalens SK11:16
2195Heidi SchatvetNotodden OL11:17
2196Eirin MathiesenRingerike OL11:18
2197Solveig KongsrudModum OL11:19
2198Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering11:20
2199Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering11:21
2200Trine OlaussenFredrikstad SK11:22
2201Tove HeimdalKonnerud IL11:23
2202Maria JonssonNydalens SK11:24
2203Anniken AusenPorsgrunn OL11:25
2204Gry AhlsandNydalens SK11:26
2205Jartrud SteinsliØstmarka OK11:27
2206Anne DahlNydalens SK11:28
2207Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11:29
2208Anne Berit EidNydalens SK11:30
2209Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange11:31
2210Torill VisterIndre Østfold OK11:32
2211Hege WangLillomarka OL11:33
2212Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK11:34
2213Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11:35
2215Cathrine ThorhusVerdal OK11:37
2216Marianne MyklebustHamar OK11:38
2217Linda HanssenØstmarka OK11:39
2218Hege MårtenssonModum OL11:40
2219Hilde TellesbøNittedal OL11:41
2220Kari ChristiansenSandefjord OK11:42
2221Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11:43
2222Kristin FleisjeNittedal OL11:44
2223Hanne Løver ThonModum OL11:45
2224Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering11:46
2225Åse Rita EllingsenWing OK11:47
2226Inger Tone NygårdEgersund OK11:48
2227Nina-Beate LiabakkByåsen IL11:49
2228Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11:50
2229Jane MeliaBay Area Orienteering Club11:51
2230Elisabeth HetlevikKongsberg OL11:52
2231Hege Solhjem MelhuusMelhus IL11:53
2232Wenche LindløvSarpsborg OL11:54
2233Anne Marit BjergaardNydalens SK11:55
2234Astrid BjørnerødOK Moss11:56
2235Heidi BørstadSarpsborg OL11:57
2236Unn Hilde HeggedalKongsberg OL11:58
2237Randi JensenFrol IL11:59
2238Rine HanssenByåsen IL12:00
2239Kristin NilssenMo OK12:01
2240Kirsti RogstadKongsberg OL12:02

D 55-

2 820 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2294Anna-Karin SundqvistTullinge SK11:18
2295Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK11:19
2296Kjersti SkantzeIL Tyrving11:20
2297Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb11:21
2298Åshild BergstølKongsberg OL11:22
2299Ann Karin TjørhomGanddal IL11:23
2300Anna Weckner WestlundOK Tyr11:24
2301Lindsey KnoxRoxburgh Reivers11:25
2302Dagrun MelkildHeming Orientering11:26
2303Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL11:27
2304Ingrid Lien JohnsenByåsen IL11:28
2305Gerd FossestølNittedal OL11:29
2306Cathrine NorvikRøyken OL11:30
2307Gunhild HennumLierbygda OL11:31
2308Eli Tufte HanssenEiker OL11:32
2309Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF11:33
2310Kottonen AnnariittaLynx11:34
2311Penelope SmirthwaiteMoravian OC11:35
2312Marit Hæreid SandstadFrol IL11:36
2313Vigdis HeimlyByåsen IL11:37
2314Helena StubberudNydalens SK11:38
2315Karin StrutzEds SK11:39
2316Kjersti RønningHamar OK11:40
2317Inger SchibstedRøyken OL11:41
2318Mette RogneVaregg Fleridrett11:42
2319Berit DanielsenIL Tyrving11:43
2320Kristina HammarfalkÖstersunds OK11:44
2321Turid GiilRond OL11:45
2322Grete S B HoviSkien OK11:46
2323Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb11:47
2324Barbro KarlssonKatrineholms OK11:48
2325Hege FjellbirkelandIL Gular11:49
2326Magnhild T. MølnvikFossum IF11:50
2327Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11:51
2328Marianne HjermstadFossum IF11:52
2329Turid ArnesenByåsen IL11:53
2330Toril HallanLillomarka OL11:54
2331Berit BergeIL Tyrving11:55
2332Guri BjørndalByåsen IL11:56
2333May MelingStavanger Orienteringsklubb11:57
2334Sidsel NørstebøIL Tyrving11:58
2335Marit Sylte LundanesEmblem IL11:59
2336Hilde StorløkkenKongsberg OL12:00
2337Heidi FalckIL Tyrving12:01

D 60-

2 300 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2380Kjellrun SporildMalvik IL11:33
2381Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL11:34
2382Elle M. MelbyeHeming Orientering11:35
2383Margrete JørandliGjø-Vard OL11:36
2384Liv Inger PrangerødTistedalen FL11:37
2385Gerd BjørsethKrokstadøra IL11:38
2386Sunniva Johaug RyenOs IL11:39
2387Anne SørumRingsaker OK11:40
2388Lise HørtvedtKongsberg OL11:41
2389Live Joronn YtrehusRingerike OL11:42
2390Inger NergaardStokke IL11:43
2391Anne Kjersti DaltveitFana IL11:44
2392Helga HaverstadLierbygda OL11:45
2393Kari OsmoenOs IL11:46
2394Jorunn SanderudNydalens SK11:47
2395Nina SoligardBergens TF11:48
2396Sue StevensAIRE GB11:49
2397Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn11:50
2398Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11:51
2399Magnhild ForsethFrol IL11:52
2400Gro SolnørdalRudsbygd IL11:53
2401Karin GalaaenSelbu OK11:54
2402Sirpa LiljaModum OL11:55
2403Anne Lise AndreassenSandefjord OK11:56

D 65-

2 170 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2437Inger TiltnesIL Tyrving10:54
2438Elisabeth RødAndebu IL10:55
2439Kari NatåsBergens TF10:56
2440Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange10:57
2441Marit TyldumRudsbygd IL10:58
2442Helga PeveriEiker OL10:59
2443Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK11:00
2444Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL11:01
2445Stina ElfvingByåsen IL11:02
2446Kari StrandeRingerike OL11:03
2447Yvonne GalborgenEds SK11:04
2448Anne StensethByåsen IL11:05
2449Berit HegdalBergens TF11:06
2450Linda VerdeSturla, IF11:07
2451Bjørg MostaulBø OL11:08
2452Eva TaraldrudIndre Østfold OK11:09
2453Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK11:10
2454Marianne SellgrenSigtuna OK11:11
2455Karin KittilsenStokke IL11:12
2456Anne Marie TimenesHadeland OL11:13
2457Sidsel Graff-IversenFossum IF11:14
2458Aud I SpjelkavikIL Tyrving11:15
2459Herdis AlvheimFana IL11:16

D 70-

2 170 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2462Anne-Lise BrenneOL Trollelg11:39
2463Liv FeiringHamar OK11:40
2464Siri Wilberg AabelBækkelagets SK11:41
2465Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11:42
2466Edel SlettemarkStord Orientering11:43
2467Solveig VingelenVingelen IL11:44
2468Randi HellandWing OK11:45
2469Eli KlovningPorsgrunn OL11:46
2470Ingvill VoldFana IL11:47
2471Tea ForbergRond OL11:48
2472Else Lerche RaadalFana IL11:49
2473Marta StangModum OL11:50
2474Sidsel SandelienHeming Orientering11:51
2475Bjørg KocbachBergens TF11:52
2476Hanne BræckKongsberg OL11:53
2477Margareta BrynhildsenStokke IL11:54

D 75-

2 060 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2492Elin DahlenRingerike OL11:15
2493Torunn Hege FrøvollSturla, IF11:16
2494Astrid VigenstadLillehammer OK11:17
2495Aase Tove GoldenMåren OK11:18
2496Odbjørg NordengRudsbygd IL11:19
2497Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11:20

D 80-

2 060 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2500Inger E. VamnesHamar OK11:43
2501Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11:44
2502Oddveig Johanne LienOrkanger IF11:45

H -10

2 360 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1886Joachim LindMo OK10:20
1888Jarand GustafssonKongsberg OL10:22
1889Brage Lyder HusomFolldal IF10:23
1890Mathias LeroyerFreidig10:24
1891Arne BisethKongsberg OL10:25
1892Ole Magnus StoremyrIL Hauken10:26
1893Mikkel MichelsenFossum IF10:27
1894Leo Benjamin MorganMalvik IL10:28
1895Magnus Rørlien JevanordFossum IF10:29
1896Jørgen RøhjellFolldal IF10:30
1897Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange10:31
1898Jan Olav BerganKongsberg OL10:32
1899Anders Berge MjølhusOL Trollelg10:33
1900Jon StrandKongsberg OL10:34
1901Eivind LutnæsHamar OK10:35
1902Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10:36
1903Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL10:37
1905Ask Felland SætnanFossum IF10:39
1906Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK10:40
1907Nikolai TesloHadeland OL10:41
1908Ville Emil WingstedtHalden SK10:42
1909Sondre KornmoPorsgrunn OL10:43
1910Emil Ganc-PetersenFossum IF10:44
1911Dagfinn StenvikByåsen IL10:45
1912Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10:46

H 11-12

2 750 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1986Ludvig SnøfuglFreidig10:01
1987Rasmus BerglundRingerike OL10:02
1988Mathias LinløkkenØstmarka OK10:03
1989Johannes Salvesen-LundeIL Koll10:04
1990Henrik Repstad StoremyrIL Hauken10:05
1991Amund FlaskerudOL Toten-Troll10:06
1992Martin TorøKongsberg OL10:07
1993Håkon HallanOK Skøynar10:08
1994Kristoffer Strømdal WikFreidig10:09
1995Liam Viggo WingstedtHalden SK10:10
1996Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10:11
1997Simen Hansæl-NergaardKvikne IL10:12
1998Lukas Jones ArnesenHeming Orientering10:13
1999Eivind NæveIL Leik10:14
2000Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn10:15
2001Erlend BakkeFossum IF10:16
2002Gaute NysæterSkien OK10:17
2003Alf Petter LynumFreidig10:18
2004Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb10:19
2005Martin Christoffer BorgIL Koll10:20
2006Jørgen Holm GrønengLillehammer OK10:21
2007Sverre SandvikHalden SK10:22
2008Johannes HalvorsrudMelhus IL10:23
2009Tristan HalvorsenFreidig10:24
2010Einar ØstvoldHeming Orientering10:25
2011Simen Gløgård StensrudNittedal OL10:26
2012Alexander SlettenRaumar Orientering10:27
2013Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)10:28
2014Borgar SkjelbredKongsberg OL10:29
2015Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL10:30
2016Oskar HeksemFana IL10:31
2017Peder NybergIL Veten10:32
2018Ole Andreas VeskeOK Skøynar10:33
2019Hallvard HellevikFreidig10:34
2020Jørgen AuneByåsen IL10:35
2021Eivind ImrikFredrikstad SK10:36
2022Ådne StordalByåsen IL10:37
2023Magnus AlstadFrol IL10:38
2024Johan SkjåkLillehammer OK10:39
2025Vegard Lereim StorliFreidig10:40
2026Alexander Ganc-PetersenFossum IF10:41
2027Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll10:42

H 11-12N

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2030Brage FosstveitRaumar Orientering10:02
2031Erlend OtterleiØstmarka OK10:03
2032Vebjørn RøhjellFolldal IF10:04

H 13

2 620 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1002Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering10:21
1003Martin Nøkleby MellingRingerike OL10:22
1004Halvor LøkenKongsberg OL10:23
1005Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn10:24
1006Sverre HellevikFreidig10:25
1007Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb10:26
1008Fridtjof ReuschHeming Orientering10:27
1009Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb10:28
1010Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb10:29
1011Alfred BjørnerødOK Moss10:30
1012Arne BerganKongsberg OL10:31
1013Mathias NyhaugAsker Skiklubb10:32
1014Sigurd VatnFrol IL10:33
1015Christian Fredrik BorgIL Koll10:34
1016Børge Nilsen BergFossum IF10:35
1017Iver Dalsaune ThunFreidig10:36
1018Truls LunåsmoTynset IF10:37
1019Axel AaldeNydalens SK10:38
1020Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL10:39
1021Sindre Vie StrislandFossum IF10:40
1022Theodor BjørkSandefjord OK10:41
1023Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK10:42
1024Emil LeroyerFreidig10:43
1025Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10:44
1026Emil GrønliFreidig10:45
1027Magne GuttvikWing OK10:46
1028Brage Bell LysakerFana IL10:47
1029Tidemann LierIndre Østfold OK10:48
1030Kristoffer LerliMelhus IL10:49
1031Sigurd BraathenWing OK10:50
1032Herman Lien BackstrømHalden SK10:51
1033Sondre LadimOK Moss10:52
1034Jonas KroghOppsal Orientering10:53
1035Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb10:54

H 14

2 830 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1090Lars-Børge StrømsvikMeløy OK10:46
1091Sigurd Saxe SandvikHalden SK10:47
1092Vegard Holm JohannesenKongsberg OL10:48
1093Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering10:49
1094Andreas AagesenMelhus IL10:50
1095Hans UrsetIL BUL-Tromsø10:51
1096Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig10:52
1097Sondre BataldenFana IL10:53
1098Ørjan SæterMelhus IL10:54
1099Mats LindaasElverum OK10:55
1100Birk Felland SætnanFossum IF10:56
1101Magnus JystadØstmarka OK10:57
1102Per Ingvar TollehaugEiker OL10:58
1103Mikkel BerglundRingerike OL10:59
1104Kasper Bakken UlsethNydalens SK11:00
1105Stein Aas StræteRingerike OL11:01
1106August Hopstad NykvistWing OK11:02
1107Lars Erik UglemsmoSelbu OK11:03
1108Vemund MølnvikFreidig11:04
1109Karri StevanderKuortaneen Kunto11:05
1110Espen KarlsenMelhus IL11:06
1111Rolf Andreas BergNydalens SK11:07
1112Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK11:08
1113Tor Erling GjølsjøOK Moss11:09
1114Gaute BerganNydalens SK11:10
1115Simen GravningenStokke IL11:11
1116Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb11:12
1117Sivert PoppeFredrikstad SK11:13
1118Oskar StorlerMelhus IL11:14
1119Atle Nikolai WølloKongsberg OL11:15
1120Fredrik MøllerSteinkjer OK11:16
1121Antonius Herskedal AmundsenFreidig11:17
1122Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering11:18
1123Vegard RanestadHamar OK11:19
1124Andreas DaleBergens TF11:20
1125Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11:21
1126Tord SølvbergIL Veten11:22
1127Erlend AuneByåsen IL11:23
1128Erik Tofte jrMelhus IL11:24
1129Gustav Andresen SkotteFossum IF11:25
1130Joakim Solberg QvenildMelhus IL11:26
1131Vegard Ulseth SylteFreidig11:27
1132Johan EgerKongsberg OL11:28
1133Martin Vehus SkjerveVerdal OK11:29
1134Teodor Mo HjelsethNydalens SK11:30
1135Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11:31
1136Petter Andreas LonaWing OK11:32
1137Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11:33
1138Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK11:34
1139Peter Prytz JensenMelhus IL11:35
1140Erlend LangeggenKongsberg OL11:36
1141August MaskeFreidig11:37
1142Gaute LindaasElverum OK11:38
1143Edvin Skauby grønningSelbu OK11:39
1144Jonas MyhrAsker Skiklubb11:40
1145Sander Tonjer FingarsenElverum OK11:41
1146Martin AuneMelhus IL11:42
1147Sjur Holm GrønengLillehammer OK11:43
1148Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering11:44
1149Adam ConwayKongsberg OL11:45
1150Magnus Strømme LidTIF Viking11:46
1151Jørgen WesterheimStord Orientering11:47
1152Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering11:48
1153Tobias MathisenPorsgrunn OL11:49
1154Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11:50
1155Simen KolbergsrudRøyken OL11:51
1156Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11:52
1157Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL11:53
1159Vetle Grønvik EkraFreidig11:55
1160Elias StubberudNydalens SK11:56
1161Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11:57

H 15

2 940 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1162Vetle DrageKongsberg OL10:01
1164Hallvar HallanOK Skøynar10:05
1165Theodor LierIndre Østfold OK10:07
1166Henrik GudimØstmarka OK10:09
1167Martin Wold StavrumFrol IL10:11
1168Christoffer SlettenRaumar Orientering10:13
1169Sven Bergset LangvikIL Veten10:15
1170Ole Kristian TaksdalGanddal IL10:17
1171Jostein RøFreidig10:19
1172August Syrdal ØenHeming Orientering10:21
1173Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn10:23
1174Håvard SingsaasFreidig10:25
1175Aksel VeskeOK Skøynar10:27
1176Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb10:29
1177Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL10:31
1178Halvard KornmoPorsgrunn OL10:33
1179Gaute FosstveitRaumar Orientering10:35
1180Henrik ReuschHeming Orientering10:37
1181Iver RingheimLarvik OK10:39
1182Erlend BørliFossum IF10:41
1183Ferdinand FremmingHeming Orientering10:43
1184Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK10:45
1185Henrik BraathenWing OK10:47
1186Ulrik HellenTIF Viking10:49
1187Nikolai RenolenWing OK10:51
1188Marius BakkeFossum IF10:53
1189Nils TveiteÅs-NMBU Orientering10:55
1190Christopher LadimOK Moss10:57
1191Simen HegstadOK Skøynar10:59
1192Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:01
1193Mikkel HoltFreidig11:03
1194Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb11:05
1195Vebjørn Blom-HagenFossum IF11:07
1196Einar EideByåsen IL11:09
1197Grunde IsaksætreGrue IL11:11
1198Ådne SkjærsteinIL Tyrving11:13
1199Olav LundKongsberg OL11:15
1200Jørgen SchjølbergTynset IF11:17
1201Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:19
1202Cornelius BjørkSandefjord OK11:21
1203Håvard VeieOK Skøynar11:23
1204Tormod Kristian GevingFreidig11:25
1205Kristian ØstermannHeming Orientering11:27
1206Tobias AlstadFrol IL11:29
1207John OtterleiØstmarka OK11:31
1208Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL11:33
1209Birk Bell LysakerFana IL11:35
1210Trym Nergård RønningOK Skøynar11:37
1211Sondre Zahl HagenFossum IF11:39
1212Sondre YtterbøAsker Skiklubb11:41

H 16

3 170 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1214Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering10:43
1215Sondre OttesenFredrikstad SK10:45
1216Matias NissenFreidig10:47
1217Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:49
1218Jo Even KolstadFreidig10:51
1219Isak JonssonNydalens SK10:53
1220Anders HorveiRaumar Orientering10:55
1221Simen Spets StorhovFreidig10:57
1222Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10:59
1223Tore MarkhusVerdal OK11:01
1224Lars SandstadFreidig11:03
1225Marius MøllerSteinkjer OK11:05
1226Elias BergsetIL Veten11:07
1227Gaute Kvittum NytrøenTynset IF11:09
1228Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11:11
1229Eivind Berner MyhreFossum IF11:13
1230Jonas GrønliFreidig11:15
1231Eirik ImrikFredrikstad SK11:17
1232Petter Liabakk EriksenByåsen IL11:19
1233Eirik BlågestadIndre Østfold OK11:21
1234Jonas VindalWing OK11:23
1235Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK11:25
1236Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11:27
1237Kenneth KjelaasMalvik IL11:29
1238Sivert Sande KvermeFossum IF11:31
1239Bendik EliassenFredrikstad SK11:33
1240Vegard KittilsenFreidig11:35
1241David RundeKristiansand OK11:37
1242Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11:39
1243Runar Saur ModahlFredrikstad SK11:41
1244Håkon HolstadFreidig11:43
1245Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering11:45
1246Egil FrydenlundSturla, IF11:47
1247Øystein MoltumyrMalvik IL11:49
1248Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11:51
1249Even GravningenStokke IL11:53
1250Lars Young VikNydalens SK11:55

H 15-16B

2 940 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1337Brage AsplemFreidig10:31
1338Jens Husby AftretMalvik IL10:32
1339Mathias Enebak IversenFreidig10:33
1340Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK10:34
1342Sindre GisholtFossum IF10:36
1343Eskild MyrvangMelhus IL10:37
1344Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL10:38

H 13-16C

2 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2043Sigurd Paulsen AskLierbygda OL10:12
2044Vetle ImrikFredrikstad SK10:13
2045Ask HægstadByåsen IL10:14
2046Martin AusenPorsgrunn OL10:15
2047Even Amundsen BjørkliRingerike OL10:16
2048Sindre TusetSteinkjer OK10:17
2049Knut HageMelhus IL10:18
2050Emil Solan GorsetHadeland OL10:19

H 13-16N

2 910 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2062Andrè IversenEgersund OK10:32

H 17-B

2 940 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1324Kjetil JacobsenHamar OK10:02
1325Magne AasAsker Skiklubb10:03
1326Espen Ekholt BergKongsberg OL10:04
1327Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10:05
1328Morten HelminsenFredrikstad SK10:06
1329Kristoffer Eriksen NylundEiker OL10:07
1330Roar SkoglundIL Veten10:08
1331Jon MoholthKongsberg OL10:09
1332Arild NyhaugAsker Skiklubb10:10
1333Sondre ØstbyeElverum OK10:11
1334Torbjørn DalløkkenIL GeoForm10:12

H 17-C

2 840 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2071Arne GuttvikWing OK10:42
2072Tor Idar LillekrokenFolldal IF10:43
2073Petter LyngNidarøst OK10:44
2074Mateusz BalonVelledalen IL10:45
2075Torbjørn BarikmoKongsberg OL10:46

H 17-20

3 450 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1387Isak A SæternesByåsen IL10:32
1388Pyry StevanderKuortaneen Kunto10:33
1389Ole Johan BråtenVang OL10:34
1390Morten SvendgårdOK Skøynar10:35
1391John RundeKristiansand OK10:36
1392Fredrik SandnesFreidig10:37
1393Sivert BellingmoOL Gaula10:38
1394Magnus RambergØstmarka OK10:39
1395Peter Martinus Freyborg UranNTNUI10:40
1396Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF10:41

H 21-

5 030 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1440Morten TangenOK Moss10:02
1441Kristian Opsahl BredesenFrol IL10:03
1442Andreas AlvemNTNUI10:04
1443Pål SkogedalAsker Skiklubb10:05
1444Tord HaflanNTNUI10:06
1445Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb10:07
1446Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL10:08
1447Vebjørn RøtvoldKongsberg OL10:09
1448Morten Taraldsten BrunesModum OL10:10
1449Jørgen VisterHalden SK10:11
1450Rudi B OlsenLillomarka OL10:12
1451Sergey SeleznevSRD SK10:13
1452Tom André AlstadsætherEiker OL10:14
1453Erik Feyling HaareKonnerud IL10:15
1454Bjørn HaavengenKongsberg OL10:16
1455Per-Olav FlatholmMolde og Omegn IF10:17
1456Mikhail RaerSRD SK10:18
1457Ole Morten FrøsethVerdal OK10:19
1458Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb10:20
1459Martin GerberNTNUI10:21

H 21 Kort

3 660 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1474Simen OskalHamar OK10:00
1475Snorre HansenByåsen IL10:00
1476Håkon Nergaard BergStokke IL10:00
1477Ola LestebergKongsberg OL10:00
1478Erik StoraasWing OK10:00
1479Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK10:00

H 35-

5 030 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1461Morten LindMo OK11:23
1462Asle Heide VaskinnMelhus IL11:24
1463Øivind AunøienOK Fjell11:25
1464Arild NomelandByåsen IL11:26
1465Gregoire BonnemaireFreidig11:27
1466Sverre Berg LutnæsHamar OK11:28
1467Bernt GjellestadNydalens SK11:29
1468Hans Olav KjøsLillehammer OK11:30
1469Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering11:31
1470Nicholas MorganMalvik IL11:32
1471Geir HeksemFana IL11:33

H 40-

3 830 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1482Kurt Ove MelbyeVerdal OK10:32
1483Thomas Berge MjølhusOL Trollelg10:33
1484Johan MichelsenFossum IF10:34
1485Even Angell-PetersenNydalens SK10:35
1486Thomas JørgensenLillehammer OK10:36
1487Torbjørn KravdalGjø-Vard OL10:37
1488Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF10:38
1489Lars BerglundRingerike OL10:39
1490Joar SvendgårdOK Skøynar10:40
1491André JægtvikKonnerud IL10:41
1492Nils Kristian SkjærvoldFreidig10:42
1493Henning Bratland CarlsenOK Moss10:43
1494Are BisethKongsberg OL10:44
1495Thomas BedinIndre Østfold OK10:45
1496Trond FlaskerudOL Toten-Troll10:46
1497Jørgen TegdanOL Trollelg10:47
1498Thomas LieFredrikstad SK10:48
1499Harald GrønningSelbu OK10:49
1500Pål HusomFolldal IF10:50
1501Geir SchjølbergTynset IF10:51
1502David LøverModum OL10:52
1503Eivind LonaWing OK10:53
1504Espen RøsteKongsberg OL10:54
1505Kristian Bernhard NilsenFossum IF10:55
1506Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)10:56
1507Trond RetteraasenIndre Østfold OK10:57
1508Øystein BraathenWing OK10:58
1509Skjalg StordalByåsen IL10:59
1510Anthony Covey-CrumpJesus OK11:00
1511Kjetil SkjåkLillehammer OK11:01
1512Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11:02
1513Børge RøhjellFolldal IF11:03

H 45-

3 640 m, 91 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1515Trond AaldeOppdal IL10:01
1516Roar MathisenOL Tønsberg og omegn10:02
1517Morten LøbergOK Fjell10:03
1518Henrik OttesenFredrikstad SK10:04
1519Ole MyklemyrEiker OL10:05
1520Frank DrønnesundEmblem IL10:06
1521Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering10:07
1522Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL10:08
1523Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø10:09
1524Per Olav AndersenHalden SK10:10
1525Jonas HolmqvistByåsen IL10:11
1526Gisle NysæterSkien OK10:12
1527Hans Olav HygenØstmarka OK10:13
1528Torodd KolbergsrudRøyken OL10:14
1529Anders SollienOL Toten-Troll10:15
1530Lars Erik GjeinFossum IF10:16
1531Dag AusenPorsgrunn OL10:17
1532Øystein SkjelbredKongsberg OL10:18
1533Ingebrigt FuglemMalvik IL10:19
1534Trond SletnerByåsen IL10:20
1535Bjart Are HellenTIF Viking10:21
1536Christian ReuschHeming Orientering10:22
1537Lars-Inge ArnevikRingerike OL10:23
1538Trond MyhreFossum IF10:24
1539Henning MartinsenFredrikstad SK10:25
1540Hans JevanordFossum IF10:26
1541Trond BenumByåsen IL10:27
1542Leif Arne NytrøenTynset IF10:28
1543Fredrik SaugestadNydalens SK10:29
1544Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering10:30
1545Odd StrandKongsberg OL10:31
1546Tormod KleppaLillehammer OK10:32
1547Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF10:33
1548Roar ReitenEmblem IL10:34
1549Jørn-Are LongfjeldModum OL10:35
1550Tommy JauhojärviAsker Skiklubb10:36
1551Kenneth WesterheimStord Orientering10:37
1552Bjørn Axel GranHalden SK10:38
1553Kimme ArnesenHeming Orientering10:39
1554Frode StrislandFossum IF10:40
1555Knut LandstadNydalens SK10:41
1556Rune BlågestadIndre Østfold OK10:42
1557Svein OtterleiØstmarka OK10:43
1558Trond EvensenOL Tønsberg og omegn10:44
1559Per Olav GulbrandsenLarvik OK10:45
1560Christian GløgårdNittedal OL10:46
1561Ronny RykkjeVaregg Fleridrett10:47
1562Svein-Olav TorøKongsberg OL10:48
1563Jon RøstumOL Gaula10:49
1564Sverre WisløffAsker Skiklubb10:50
1565Even ErlienGjø-Vard OL10:51
1566Kjetil EckdahlOK Horten10:52
1567Per Øivind EgerKongsberg OL10:53
1568Jarkko HeikkinenVehkalahden Veikot10:54
1569Stig MellingRingerike OL10:55
1570Torgeir AuneByåsen IL10:56
1571Rune ScheeleNydalens SK10:57
1572Kjetil BjørloHalden SK10:58
1573Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering10:59
1574Are StrandlieGjø-Vard OL11:00
1575Kjell Petter SmågeKonnerud IL11:01
1576Sveinung RykkjeStord Orientering11:02
1577Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering11:03
1578Dag Arne LierIndre Østfold OK11:04
1579Øystein RappRaumar Orientering11:05
1580Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11:06
1581Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL11:07
1582Jan HageIL Leik11:08
1583Espen SvaeSarpsborg OL11:09
1584Peter CarlsenSturla, IF11:10
1585Robert OtterleiByåsen IL11:11
1586Lars StrømOK Skøynar11:12
1587Håkon BørliFossum IF11:13
1588Espen DanevadFredrikstad SK11:14
1589Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11:15
1590Gunnar VatnFrol IL11:16
1591Christian JomaasFossum IF11:17
1592Asle Sagli GudimIndre Østfold OK11:18
1593Per Arne AadlandSamnanger IL11:19
1594Knut Jostein SætnanFossum IF11:20
1595Thore KornmoPorsgrunn OL11:21
1596Øyvind ThømtIndre Østfold OK11:22
1597Tore SandvikHalden SK11:23
1598Knut AaldeNydalens SK11:24
1599Tom KristensenLarvik OK11:25
1600Harald BakkeFossum IF11:26
1601Hans Christian MeenPorsgrunn OL11:27
1602Kristian HolmLillehammer OK11:28
1603Oddvar TaksdalGanddal IL11:29
1604Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett11:30
1605Odd-Ivan LorentsenOK Silsand11:31

H 45 Kort

3 010 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2096Roar PedersenOppsal Orientering10:02
2097Tor Sverre GravningenStokke IL10:03
2098Håvard Sandvoll AskLierbygda OL10:04
2099Arne Inge KolstadWing OK10:05
2100Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL10:06
2101Øystein HusbyMalvik IL10:07
2102Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering10:08
2103Christer JensenEmblem IL10:09

H 50-

3 520 m, 105 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1715Øyvind HyllesethSkien OK10:02
1716Ole Christian BangHamar OK10:03
1717Egil HustvedtWing OK10:04
1718Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK10:05
1719Leif StørmerFossum IF10:06
1720Petri StevanderKuortaneen Kunto10:07
1721Ola TellesbøHadeland OL10:08
1722Rune StræteWing OK10:09
1723Jon Iver BakkenNydalens SK10:10
1724Sigurd EiknerFana IL10:11
1725Dag SyversenSarpsborg OL10:12
1726Anders BergsetIL Veten10:13
1727Arild AndresenFossum IF10:14
1728Vidar SkjerveVerdal OK10:15
1729Børge HarveyIL BUL-Tromsø10:16
1730Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:17
1731Stein Ivar FossMelhus IL10:18
1732Dag WangLillomarka OL10:19
1733Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb10:20
1734Stein H. HagenFossum IF10:21
1735Atle PedersenMelhus IL10:22
1736Arild LarsenKongsberg OL10:23
1737Einar TesloHadeland OL10:24
1738Trond BrevikFossum IF10:25
1739Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb10:26
1740Håkon BrynjulfsenOK Silsand10:27
1741Andreas BolstadOK Skøynar10:28
1742Jon SkriubakkenPorsgrunn OL10:29
1743Arne GrevskottFrol IL10:30
1744Guttorm L EggeOslostudentenes IK10:31
1745Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL10:32
1746Lars LodgaardRaufoss IL Orientering10:33
1747Geir BråtenVegårshei IL10:34
1748Tore NymarkAskøy OL10:35
1749Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering10:36
1750Nils BerganNydalens SK10:37
1751Jan LenndinLillehammer OK10:38
1752Are KristiansenIL Tyrving10:39
1753Bjørn P. LøvåsNidarøst OK10:40
1754Oskar KaaløySandefjord OK10:41
1755Ole IngesenSarpsborg OL10:42
1756Snorre SæternesByåsen IL10:43
1757Lars Erik StrømsnesMalvik IL10:44
1758Vegard HaldenNydalens SK10:45
1759Erik SaugerudKonnerud IL10:46
1760Stein MarkhusVerdal OK10:47
1761Kjetil EspedalNydalens SK10:48
1762Ivar MølnvikFossum IF10:49
1763Øystein ØstermannHeming Orientering10:50
1764Arild AasheimGanddal IL10:51
1765Terje LinløkkenØstmarka OK10:52
1766Hans Otto ØverbyKongsberg OL10:53
1767Njål SvingheimKonnerud IL10:54
1768Per OlaussenFredrikstad SK10:55
1769Ole TørnqvistFana IL10:56
1770Kjell BaardsgaardOL Trollelg10:57
1771Phil ConwayKongsberg OL10:58
1772Geir PaulsenOL Trollelg10:59
1773Rune S. NielsenIndre Østfold OK11:00
1774Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11:01
1775Stig DahleMolde og Omegn IF11:02
1776Jan Erik LedalOL Trollelg11:03
1777Terje MelsomFossum IF11:04
1778Sjur LangedalNydalens SK11:05
1779Otto Richard EideByåsen IL11:06
1780Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11:07
1781Hallvard KorenOK Moss11:08
1782Anders FlågenHeming Orientering11:09
1783Svein UnsgårdIL Leik11:10
1784Harald KvisliNotodden OL11:11
1785Stig BratsbergMolde og Omegn IF11:12
1786Jon Inge BreenÅlen IL11:13
1787Per Ola UlsethNydalens SK11:14
1788Harald SvergjaKvikne IL11:15
1789Tord Bell MykingFana IL11:16
1790Tor Ove HallemVerdal OK11:17
1791Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11:18
1792Øystein WiggenByåsen IL11:19
1793Øystein JensenSarpsborg OL11:20
1794Roar ByeModum OL11:21
1795Einar GisholtFossum IF11:22
1796John SvergjaKvikne IL11:23
1797Jan Petter HansenIL Gular11:24
1798Sigmund VisterIndre Østfold OK11:25
1799Inge HafstadVerdal OK11:26
1800Børge PedersenNydalens SK11:27
1801Lasse ArnesenHeming Orientering11:28
1802Bjørn Richard KirsteSkien OK11:29
1803Lars KrügerNydalens SK11:30
1804Snorre FrydenlundSturla, IF11:31
1805Atle WølloKongsberg OL11:32
1806Erling ByeByåsen IL11:33
1807Gjermund GravirAsker Skiklubb11:34
1808Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering11:35
1809Frank LøwengreenFredrikstad SK11:36
1810Tore BjørnerødOK Moss11:37
1811Pierre DelforgeBay Area Orienteering Club11:38
1812Håkon JendalFossum IF11:39
1813Knut Erling ØenHeming Orientering11:40
1814Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11:41
1815Bent SkatvedtRaumar Orientering11:42
1816Roger Andre VaneboKongsberg OL11:43
1817Jon VindalWing OK11:44
1818Syver LøkenKongsberg OL11:45
1819Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11:46

H 55-

3 300 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1820Øyvind DrageKongsberg OL10:20
1821Leif Kåre BessebergEiker OL10:21
1822Mikael SundqvistTullinge SK10:22
1823John LerliMelhus IL10:23
1824Haakon ArnesenByåsen IL10:24
1825Jack BjørnsenKristiansand OK10:25
1826Kjell Einar AndersenVarteig OL10:26
1827Arne OkkenhaugVerdal OK10:27
1828Hallvard FjærLillomarka OL10:28
1829Steve SmirthwaiteMoravian OC10:29
1830Morten HulløenKristiansand OK10:30
1831Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering10:31
1832Jens Kr KoplandModum OL10:32
1833Trygve RognstadHadeland OL10:33
1834Torgeir StrandFana IL10:34
1835Donald SkantzeIL Tyrving10:35
1836Sigbjørn ModalsliFossum IF10:36
1837Roar NydalAsker Skiklubb10:37
1838Onno VerberneOL Toten-Troll10:38
1839Jens Olav KløvrudLillomarka OL10:39
1840Johan LundeIL Koll10:40
1841Martin GranlyLillomarka OL10:41
1842Svein-Erik SøgårdKongsberg OL10:42
1843Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)10:43
1844Sture OttesenIndre Østfold OK10:44
1845Bjørn GussgardFolldal IF10:45
1846Øistein BøeFana IL10:46
1847Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb10:47
1848Andreas HuberHamar OK10:48
1849Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering10:49
1850Anton BjartnesVerdal OK10:50
1851Trond BaklidKonnerud IL10:51
1852Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb10:52
1853Torgeir BrandalKongsberg OL10:53
1854Frode BergersenHamar OK10:54
1855Terje HenriksenAsker Skiklubb10:55
1856Thor Inge TollehaugEiker OL10:56
1857Øivind MyhreKongsberg OL10:57
1858Richard Zeiner-GundersenFossum IF10:58
1859Ivar BergsetIL Veten10:59
1860Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø11:00
1861Bjørn Erik JohnsenByåsen IL11:01
1862Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb11:02
1863John HofossHadeland OL11:03
1864Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn11:04
1865Vidar BenjaminsenLillomarka OL11:05
1866Per StedjeØstmarka OK11:06
1867Knut AasRingerike OL11:07
1868Tommy SævareidOs Orienteringsklubb11:08
1869Bjørn Victor LarsenKongsberg OL11:09
1870Lars Roger LundanesEmblem IL11:10
1871Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11:11
1872Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering11:12
1873Dag StenersenNidarøst OK11:13
1874Øystein NytrøByåsen IL11:14
1875Kim Farnes HansenLierbygda OL11:15
1876Terje RønningOK Skøynar11:16
1877Jørn NordbrødenHalden SK11:17
1878Arne JohannesenIL Gular11:18
1879Helge StubberudNydalens SK11:19
1880Nils HæstadFossum IF11:20
1881Håkon LøvliAsker Skiklubb11:21
1882Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering11:22
1883Jørgen MårtenssonModum OL11:23
1884Roar TønnessenKongsberg OL11:24
1885Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK11:25

H 60-

3 050 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2135Kjell WestinPorsgrunn OL10:02
2136Rune LaurantsenSkien OK10:03
2137Vidar ElvekrokEiker OL10:04
2138Harald HoviSkien OK10:05
2139Jan SteinegerGneist, IL10:06
2140Per Kristian EkebergIL Tyrving10:07
2141Vidar AunøienOK Fjell10:08
2142Ørjan Eirik ValestrandFana IL10:09
2143Bo KarlssonKatrineholms OK10:10
2144Arnfinn PedersenGjø-Vard OL10:11
2145Per Gunnar DahlRingerike OL10:12
2146Nikolay KrupnovIL Tyrving10:13
2147Sören JonssonNydalens SK10:14
2148Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn10:15
2149Reidar FossumAsker Skiklubb10:16
2150Svein Harald HansenOK Silsand10:17
2151Harald ThonSturla, IF10:18
2152Edvard DahlOL Vallset/Stange10:19
2153Erik LindstrømModum OL10:20
2154Gunnar GytriFørde IL10:21
2155Bjarne GimreGanddal IL10:22
2156Frode LøsetRingerike OL10:23
2157Morten DueMåren OK10:24
2158Erik HasliSnertingdal IF Orientering10:25
2159Dagfinn TorpePorsgrunn OL10:26
2160Fritjof SandstadFrol IL10:27
2161Carl-Göran StrutzEds SK10:28
2162Harald ØstbyeElverum OK10:29
2163Einar JensenNydalens SK10:30
2164Jostein AlvestadWing OK10:31
2165Per Hermann KrøgerMåren OK10:32
2166Eivind BakkMelhus IL10:33
2167Torbjørn SirumFrol IL10:34
2168Geir Holm GundersenSturla, IF10:35
2169Hannu KottonenLynx10:36
2170Morten DåsnesRingerike OL10:37
2171Einar Kristian LundeVarteig OL10:38
2172Torgeir StrandhagenRøyken OL10:39
2173Are EriksenOslostudentenes IK10:40
2174Lars HjermstadFossum IF10:41
2175Sixten WestlundOK Tyr10:42
2176Øyvind GylverAsker Skiklubb10:43

H 65-

2 820 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2243Tom BuggeByåsen IL10:12
2244Ola BroxOL Toten-Troll10:13
2245Ove Gunnar JacobsenStokke IL10:14
2246Bjørn BergerByåsen IL10:15
2247Harald AasheimOppsal Orientering10:16
2248Per StensethFredrikstad SK10:17
2249Tor TrøanHadeland OL10:18
2250Arne TiltnesIL Tyrving10:19
2251Hans Lyder HaareKonnerud IL10:20
2252Elling AakreAndebu IL10:21
2253Jiri UrvalekPorsgrunn OL10:22
2254Steinar AasvangWing OK10:23
2255Hans Roar BakkenEiker OL10:24
2256Geir NilsenEmblem IL10:25
2257Ragnar Niemi BergStokke IL10:26
2258Knut HaugOL Vallset/Stange10:27
2259Harald BakkenFrol IL10:28
2260Torbjørn NørbechRingerike OL10:29
2261Svein S JacobsenIL Tyrving10:30
2262Atle RemmePorsgrunn OL10:31
2263Lars SkrøvsethWing OK10:32
2264Kristian J. FougnerNidarøst OK10:33
2265Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb10:34
2266Lars StrinnholmÖstersunds OK10:35
2267Per Oskar LarsenIndre Østfold OK10:36
2268Atle AlvheimFana IL10:37
2269Torodd OsFørde IL10:38
2270Sveinung RekaaNotodden OL10:39
2271Gotfred RyghModum OL10:40
2272Tor GjermstadWing OK10:41
2273Arvid GalborgenEds SK10:42
2274Steinar SkoglundFossum IF10:43
2275Bernt TollefsenIL GeoForm10:44
2276Helge ScheiFørde IL10:45
2277Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg10:46
2278Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering10:47
2279Karl Arne MelbyeVerdal OK10:48
2280Ottar RyenOs IL10:49
2281Ernst KläyOLG Huttwil10:50
2282Rolf WærnesOrkanger IF10:51
2283Øivind FadumSande Sportsklubb10:52
2284Paul SkjakerHadeland OL10:53
2285Frank BjarkøWing OK10:54
2286Rolf LundeEiker OL10:55
2287Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering10:56
2288Bård StangModum OL10:57
2289Einar LundHamar OK10:58
2290Petter NæssOppsal Orientering10:59
2291Paul Martin BergRudsbygd IL11:00

H 70-

2 300 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2340John Birger SkansenRudsbygd IL10:22
2341Roar ForbordMalvik IL10:23
2342Trond FeiringHamar OK10:24
2343Per VoldFana IL10:25
2344Anders SellgrenSigtuna OK10:26
2345Helge RevhaugRingerike OL10:27
2346Geir HusdalTIF Viking10:28
2347Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering10:29
2348Kjell WintherOppsal Orientering10:30
2349Runar KittilsenStokke IL10:31
2350Svein Endre HoveByåsen IL10:32
2351Torleif StephansenNidarøst OK10:33
2352Hasse BergstrømIL Tyrving10:34
2353Leif RøhjellByåsen IL10:35
2354Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg10:36
2355Kjell GrønhovdModum OL10:37
2356Bjørn HafskjoldOL Trollelg10:38
2357Chris HirtOLC Kapreolo10:39
2358Magnus NatåsBergens TF10:40
2359Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving10:41
2360Bjørn SandelienHeming Orientering10:42
2361Tom WahlgrenSarpsborg OL10:43
2362Bjørn SpjelkavikIL Tyrving10:44
2363Magne RaadalFana IL10:45
2364Roar StensethByåsen IL10:46
2365Pål SkybergNidarøst OK10:47
2366Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking10:48
2367Kjell StenstadvoldIL Tyrving10:49
2368Øivind Magne RogndalenByåsen IL10:50
2369Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL10:51
2370Lars Martin GjeinStokke IL10:52
2371Egil RepvikOL Trollelg10:53
2372Bjørn Ivar RyenVingelen IL10:54
2373Steinar SlettemarkStord Orientering10:55
2374John Thomas PetersenNittedal OL10:56
2375Terje MalmHamar OK10:57
2376Øistein ÅsmulOL Trollelg10:58
2377Ingar HåkonsenKongsberg OL10:59

H 75-

2 170 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2406Leif EngenNidarøst OK10:02
2407Ingolf DybvikStord Orientering10:03
2408Stig Arild HaugskottOL Trollelg10:04
2409Jon TyldumRudsbygd IL10:05
2410Per LøvaasOL Trollelg10:06
2411Olav HøiåsVang OL10:07
2412Leidulv VinjeNidarøst OK10:08
2413Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering10:09
2414Svein SolerødOL Toten-Troll10:10
2415Eivind HagenHadeland OL10:11
2416Asbjørn BræckKongsberg OL10:12
2417Magne KlovningPorsgrunn OL10:13
2418Bjørn W. LudvigsenSturla, IF10:14
2419Helge BjaalandHeming Orientering10:15
2420Tore BrurokNidarøst OK10:16
2421Ivar Louis BergSturla, IF10:17
2422Paul BisethKongsberg OL10:18
2423Tormod DahlenRingerike OL10:19
2424Anders LaugloOL Trollelg10:20
2425Jardar SandstadSelbu OK10:21
2426Eigil SørliMalvik IL10:22
2427Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering10:23
2428Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange10:24
2429Arne ØfsthusAsker Skiklubb10:25
2430Henry SundsetvikOL Trollelg10:26
2431Alfred SteinerOLC Kapreolo10:27
2432Anders TaraldrudIndre Østfold OK10:28
2433Jon Vegard LundeLillehammer OK10:29
2434Elling FrøvollSturla, IF10:30

H 80-

2 060 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2480Axel IngvaldsenTIF Viking10:22
2481Arnfinn LangelandByåsen IL10:23
2482Arne SvalundØyer-Tretten IF10:24
2483Tore S. RasmussenTIF Viking10:25

H 85-

2 060 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2486Brynjulf ForsethOL Trollelg10:49
2487Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK10:50
2488Mads BergNord-Østerdal OK10:51
2489Paul ForsethOL Trollelg10:52

Direkte A

3 610 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3151Erik GrøndalenHamar OK10:00
3153Jon Erik KvarmeSturla, IF10:00
3154Egil Petter StræteLånke IL10:00
3155Lars LangdalTrondheim triatlonklubb10:00
3156Pirjo LuchsingerKongsberg OL10:00
3157Terje Ulla EikenKongsberg OL10:00
3158Barbara Willkommen EikenKongsberg OL10:00
3159Anders HvasshovdKongsberg OL10:00
3160Magne SvareLillehammer OK10:00
3161Ledig StartnrNOTEAM10:00
3162Christian Andre AndresenMalvik IL10:00
3163Frida AamotNydalens SK10:00
3164Elena GrandNydalens SK10:00
3165Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn10:00
3166Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL10:00
3167Svein Anders MelhusSteinkjer OK10:00
3168Anders SkjesetVang OL10:00
3169Inge RambergØstmarka OK10:00
3171Audun FingarsenElverum OK10:00
3172Anna-Thekla TonjerElverum OK10:00
3173Anthony BossardNOTEAM10:00
3174Jérôme SoulardNOTEAM10:00
3175Pål Martin EidNOTEAM10:00
3177Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll10:00
3178Kristine AusenNTNUI10:00
3180Karl GjølsjøOK Moss10:00
3181Brage KeiseråsIL Leik10:00
3182Trine RannemSteinkjer OK10:00
3183Bård MoumHalden SK10:00
3184Ole-Arthur JuveliLierbygda OL10:00
3185Gløer GløersenOTO10:00
3186Pål BackstrømHalden SK10:00
3187Irene Felde OlaussenHalden SK10:00
3188Agnar RenolenWing OK10:00
3189Erlend NydalNTNUI10:00
3190Henrik GrytbakkRindal10:00
3191Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IF10:00
3192Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL10:00
3193Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL10:00
3194Per EngebakkenNord-Østerdal OK10:00
3195Arve LægranSteinkjer OK10:00
3196Bjørn OwrenRambøll10:00
3197Gina MølnvikFreidig10:00
3198Kornelius Kriszat-LøvfaldNOTEAM10:00
3203Arnstein DaleOL Vallset/Stange10:00

Direkte A Kort

2 930 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3152Roger ØstvoldHeming Orientering10:00
3179Rune MoianAsker Skiklubb10:00
3201Ola BeitdokkenLillehammer OK10:00
3202Rune StrømsvikMeløy OK10:00
3204Marion AmundsenRingerike OL10:00
3205Bård AndersenVarteig OL10:00
3206Elsie BrenneVarteig OL10:00
3207Jørgen StenvikByåsen IL10:00
3208Gun Irene MonsenEgersund OK10:00
3209Torun DyrkornEiker OL10:00
3210Pål AngvollFredrikstad SK10:00
3211Camilla ImrikFredrikstad SK10:00
3212Elise Taylor SpetsFrol IL10:00
3213Øystein SnuggerudGjø-Vard OL10:00
3215Kjersti JuveliLierbygda OL10:00
3217Sara ProforsFrol IL10:00
3218Anja StevanderKuortaneen Kunto10:00
3219Per Øyvind HusbyVaregg Fleridrett10:00
3220Per GustavssonKongsberg OL10:00
3221Ole Gunnar SølbergIL Leik10:00
3222Trond FossSandefjord OK10:00
3223Øystein GrøvlenNidarøst OK10:00
3224Hanna Haugen NordbrødenHalden SK10:00
3225Ketil ÅstebølOppsal Orientering10:00
3226Lucie StørmerFossum IF10:00
3227Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL10:00
3228Astrid WaalerHeming Orientering10:00
3289Jon DaleBergens TF10:00
2123Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn10:29

Direkte B

2 820 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3301Margrethe NilsenHamar OK10:00
3302Bente GrøndalenHamar OK10:00
3303Monica SyrdalHeming Orientering10:00
3304Anne Kari StubsjøenIL Leik10:00
3305Ledig StartnrNOTEAM10:00
3306Kristin SølbergIL Leik10:00
3307Svein Olav ÅmotIL Leik10:00
3308Mona Dalegård LøkenKongsberg OL10:00
3309Hilde MoholthKongsberg OL10:00
3310Pål Espen NordhaugKonnerud IL10:00
3311Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL10:00
3312Line NordhaugKonnerud IL10:00
3313Ledig StartnrNOTEAM10:00
3314Line BjørnåsKonnerud IL10:00
3315Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK10:00
3316Yngve FinkenhavnNittedal OL10:00
3317Ellen LadimOK Moss10:00
3318Are RogstadNidarøst OK10:00
3319Vorin BottenOslostudentenes IK10:00
3320Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL10:00
3321Ingunn GåsoddenSkien OK10:00
3322Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering10:00
3323Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering10:00
3324Gro EllegaardVang OL10:00
3325Øystein MelbyVang OL10:00
3326Inger BjergaVaregg Fleridrett10:00
3327Bente HortenVingelen IL10:00
3328Kristin Stubban HygenØstmarka OK10:00
3329Siv Susanne JystadØstmarka OK10:00
3330Vemund ImrikFredrikstad SK10:00
3331Laila HelminsenFredrikstad SK10:00
3332Linnea EvensenTønnsberg10:00
3333Harald LaugloOL Trollelg10:00
3334Even HolteFreidig10:00
3335Jon Roar  OddenSarpsborg OL10:00
3336Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering10:00
3337Anthony LeroyerFreidig10:00
3338John Olav NæveLeik10:00
3339Gunn-Marit WanvikSelbu OK10:00
3340Jan  MulstadGjø-Vard OL10:00
3341Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering10:00
3342Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL10:00
3343Rolf BergNydalens SK10:00
3344Helle Svare LorentzenNydalens SK10:00
3345Øyvind Svare LorentzenNydalens SK10:00
3346Wenche Falck-LarssenMalvik IL10:00
3347John KjørenSkanska Aktiv10:00
3349Ingeborg BakkenMåren OK10:00
3350Harry BrandsenMalvik IL10:00
3351Fredrik WulfsbergKoll10:00
3352Simon Laresen MikaaelsenByåsen IL10:00
3353Ragnhild Elisabeth Alnes NedlandHamar OK10:00
3354Simen KalbækkenTynset IF10:00
3355Anna Karine SvareLillehammer OK10:00
3371Janne TomtumVelledalen IL10:00
3373John Petter GåsvikNidarøst OK10:00
3374Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL10:00
3376Randi Wold StavrumFrol IL10:00
3377Jonas HylenKvikne IL10:00
3388Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett10:00
3389Elisabeth StørsethSelbu OK10:00
3400Øystein PaulsenBergens TF10:00

Direkte C

2 830 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3401Marte P. H AndresenMalvik IL10:00
3402Lise Tuset GustadOK Skøynar10:00
3403Nanna BerganRaumar Orientering10:00
3404Camilla FosstveitRaumar Orientering10:00
3405Gunnar FosstveitRaumar Orientering10:00
3406Ingvil SnøfuglFreidig10:00
3407Mona SveenVang OL10:00
3408Mari Anne DyrlieVarteig OL10:00
3409Ingvild Brenne AndersenVarteig OL10:00
3410Ingar WollØstmarka OK10:00
3411Ellen Sofie RuudEiker OL10:00
3412Anna van der ZwaagNOTEAM10:00
3413Martine HennigGimle10:00
3414Ragnhild NerstenFossum IF10:00
3415Synnøve VonenSarpsborg OL10:00
3416Vibeke Svendsen MathisenOTO10:00
3417Tanja Carmen  SkjåkLillehammer OK10:00
3418Hele KartomtenVang OL10:00
3419Tone FlægstadOK Skøynar10:00
3420Gunnar SmistadOL Trollelg10:00
3421Kari-Anne Steffensen GorsetHadeland OL10:00
3422Odd SlettenRaumar Orientering10:00
3423Anne SørlienGjø-Vard OL10:00
3424Hilde BellingmoGaula10:00
3425Erik Williams StrømsnesMalvik IL10:00
3426Eskil KulsetSelbu OK10:00
3427Karoline B. HjelmenOL Trollelg10:00
3428Eskil KulsetSelbu OK10:00
3429Jakob KrogsrudMalvik IL10:00
3430Torunn MoltumyrMalvik IL10:00
3431Mikael UllerøNobil10:00
3439Emma B. HjelmenOL Trollelg10:00

Direkte N

2 570 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3451Martin JystadØstmarka OK10:00
3452Martin KindemGimle10:00
3454Sissel Skauby GrønningSelbu OK10:00
3524Beata ZajacVelledalen IL10:00
3539Ronny JohansenVelledalen IL10:00

Annonser

IOF Eventor