Startliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

N-åpen

1 410 m, 98 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3001Aksel Johan SandvikHalden SK11:00
3002Iben Nilsen HjemsæterHamar OK11:00
3003Eivind LutnæsHamar OK11:00
3004Hanna LutnæsHamar OK11:00
3005Erik OskalHamar OK11:00
3006Astrid ReuschHeming Orientering11:00
3007Una RetteraasenIndre Østfold OK11:00
3008Eirik LestebergKongsberg OL11:00
3009Mathis RenardKongsberg OL11:00
3010Helene Stenvik MoenKongsberg OL11:00
3011Erik BerganKongsberg OL11:00
3012Eline Maudal PettersenKongsberg OL11:00
3013Olai BisethKongsberg OL11:00
3014Håkon ØverbyKongsberg OL11:00
3015Maren Sæter FlessebergKongsberg OL11:00
3016Henrik JørgensenLillehammer OK11:00
3017Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11:00
3018Ingrid JørgensenLillehammer OK11:00
3019Olav SkjåkLillehammer OK11:00
3020Peder KjøsLillehammer OK11:00
3021Ane BeitdokkenLillehammer OK11:00
3022Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK11:00
3023Erik BeitdokkenLillehammer OK11:00
3024Ole Einar AndresenMalvik IL11:00
3025Jens Anton AndresenMalvik IL11:00
3026Finn Einar BrandsenMalvik IL11:00
3027Einar GarsholMalvik IL11:00
3028Vårin W FinstadMelhus IL11:00
3029Ingrid FarstadMelhus IL11:00
3030Leah GyllandMelhus IL11:00
3031Julie Olsen ByeModum OL11:00
3032Kaja Staff ValstadNittedal OL11:00
3033Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK11:00
3034Ida Berge GjellestadNydalens SK11:00
3035Laura HegstadOK Skøynar11:00
3036Ingrid Gustad StrømOK Skøynar11:00
3037Lars FlaskerudOL Toten-Troll11:00
3038Robert RemmenOL Trollelg11:00
3039Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn11:00
3040Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn11:00
3041Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn11:00
3042Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn11:00
3043Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn11:00
3044Erle FosstveitRaumar Orientering11:00
3045Jens Vonen SvaeSarpsborg OL11:00
3046Sander Ryste OddenSarpsborg OL11:00
3047Oskar Elias HeggesetFreidig11:00
3048Emil Aleksander NolteFreidig11:00
3049Alice Skovholt BonnemaireFreidig11:00
3050Linus Fossum MalmringFreidig11:00
3051Eira Forsbak AsplemFreidig11:00
3052Sverre August HeggesetFreidig11:00
3053Erlend GrønliFreidig11:00
3054Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering11:00
3055Torstein Gjedrem LundVerdal OK11:00
3056Kristine BraathenWing OK11:00
3057Maia Ruano StrandWing OK11:00
3058Jonas Fuglem KorsvoldWing OK11:00
3059Lea StokkelandÅlgård Orientering11:00
3060Tea StokkelandÅlgård Orientering11:00
3061Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering11:00
3062Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering11:00
3063Sondre StensethByåsen IL11:00
3064Elias StensethByåsen IL11:00
3065Johannes StordalByåsen IL11:00
3066Una NomelandByåsen IL11:00
3067Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11:00
3068Silje Heggheim JensenEmblem IL11:00
3069Emma DrønnesundEmblem IL11:00
3070Helene Heggheim JensenEmblem IL11:00
3071Odin Vie StrislandFossum IF11:00
3072Silje Andresen SkotteFossum IF11:00
3073Mads Rørlien JevanordFossum IF11:00
3074Fredrik GrønsethFossum IF11:00
3075Sivert Vie SollieFossum IF11:00
3076Vilma DanevadFredrikstad SK11:00
3077Jonas AlstadFrol IL11:00
3078Eline KravdalGjø-Vard OL11:00
3081Ole Ulseth SylteFreidig11:00
3082Johanna NordliNOTEAM11:00
3083Eline KjøsLillehammer OK11:00
3084Liv Marie NordliNOTEAM11:00
3085Filip NolteFreidig11:00
3086Sverre Øen LandstadNydalens SK11:00
3087Eirik GrasholMalvik IL11:00
3088Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11:00
3089Alva Aurora HusdalStavanger Orienteringsklubb11:00
3090Jens Hallvar NorsstrandFreidig11:00
3091Eimund Øverli BergKongsberg OL11:00
3092Martine FrøsethVerdal OK11:00
3093Mads MelbyeVerdal OK11:00
3094Sigurd Wold AaldeFreidig11:00
3126Maja Sjøgren CarlsenFreidig11:00
3135Eirik Bakkedal AndersenElverum OK11:00
3136Mats AndersenVarteig OL11:00
3137Maja AndersenVarteig OL11:00
3149Linus Fossum MalmringNOTEAM11:00
3150Ovid Baglo BjørkengVerdal OK11:00

D -10

2 280 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1934Lily Alexandra MorganMalvik IL12:24
1935Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12:25
1936Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL12:26
1937Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12:27
1938Marte EgerKongsberg OL12:28
1939Nikoline MunkebyFrol IL12:29
1940Synne Kvittum NytrøenTynset IF12:30
1941Ingeborg KolstadWing OK12:31
1942Ada C StokkelandÅlgård Orientering12:32
1943Elise RenardKongsberg OL12:33
1944Helene ScheeleNydalens SK12:34
1945Karita MøllerSteinkjer OK12:35
1946Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett12:36
1947Anna Emilie LonaWing OK12:37
1948Minna Sofie WingstedtHalden SK12:38
1949Eline Rød FeragenTynset IF12:39
1950Jenny DanevadFredrikstad SK12:40
1951Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL12:41

D 11-12

2 430 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1952Astrid Berge MjølhusOL Trollelg11:00
1953Ella SandstadFreidig11:01
1954Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK11:02
1955Pernille Nor-WollØstmarka OK11:03
1956Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11:04
1957Astrid YtterbøAsker Skiklubb11:05
1958Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering11:06
1959Malin MichelsenFossum IF11:07
1960Ine Bohnhorst TegdanFreidig11:08
1961Martha WisløffAsker Skiklubb11:09
1962Marit SvendgårdOK Skøynar11:10
1963Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:11
1964Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11:12
1965Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11:13
1966Maria Strømdal WikFreidig11:14
1967Martine Myhr ImslandFrol IL11:15
1968Juni Pape SkjærvoldFreidig11:16
1969Tiril Ebon EspedalNydalens SK11:17
1970Marie FinkenhavnNittedal OL11:18
1971Elise Nilsen BergFossum IF11:19
1972Marie KravdalGjø-Vard OL11:20
1973Solveig Louise NissenFreidig11:21
1974Maja Mo HjelsethNydalens SK11:22
1975Lina Storler SnøfuglFreidig11:23
1976Julie DrønnesundEmblem IL11:24
1977Tora KittilsenFreidig11:25
1978Anna TaksdalGanddal IL11:26
1979Synne SandvenNotodden OL11:27
1980Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11:28
1981Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot11:29
1982Maren HenriksenHalden SK11:30
1983Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11:31
1984Fanny Staff ValstadNittedal OL11:32
1985Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:33
1986Guro SchjølbergTynset IF11:34
1987Ingrid LestebergKongsberg OL11:35
1988Una KittilsenFreidig11:36
1989Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11:37
1990Hannah Gustad StrømOK Skøynar11:38
1991Sigrid Schmitt GranHalden SK11:39
1992Nora HalvorsenFreidig11:40
1993Anne ØstvoldHeming Orientering11:41
1994Guro HegstadOK Skøynar11:42
1995Marie ScheeleNydalens SK11:43
1996Tonje RykkjeStord Orientering11:44

D 11-12N

2 330 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2048Guro Mikkelsen StokkeTynset IF11:48
2050Tina UglemsmoSelbu OK11:50
2051Mari Ovidia RanestadHamar OK11:51
2052Silja FuglemMalvik IL11:52
2053Anna BellingmoOL Gaula11:53

D 13

3 210 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1003Marie KvarmeSturla, IF11:02
1004Ingvild GustafssonKongsberg OL11:03
1005Marie SaugestadNydalens SK11:04
1006Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11:05
1007Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)11:06
1008Serine JørgensenLillehammer OK11:07
1009Marie Lien BackstrømHalden SK11:08
1010Mathea Spets StorhovFreidig11:09
1011Kathinka Zahl HagenFossum IF11:10
1012Anna Aurora NolteFreidig11:11
1013Marielle MichelsenFossum IF11:12
1014Eline Horten JordetVingelen IL11:13
1015Mathea Baglo BjørkengVerdal OK11:14
1016Helene Hoel JomaasFossum IF11:15
1017Ingvild Øverli BergKongsberg OL11:16
1018Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11:17

D 14

3 270 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1130Emma Bangstad BergersenHamar OK12:15
1131Mari Grøtli SvergjaKvikne IL12:16
1132Mari ØverbyKongsberg OL12:17
1133Johanne Rognerud BøeFossum IF12:18
1134Eline SchjervenLardal OL12:19
1135Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12:20
1136Ida Marie FlågenHeming Orientering12:21
1137Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn12:22
1138Ane Malene KolstadFreidig12:23
1139Marie Roll-TørnqvistFana IL12:24
1140Pia Young VikNydalens SK12:25
1141Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK12:26
1142Elida Sagli GudimIndre Østfold OK12:27
1143Astrid RognstadHadeland OL12:28
1144Linnea MunkebyFrol IL12:29
1145Martine SkjelsvikLillehammer OK12:30
1146Kristin LundanesEmblem IL12:31
1147Silje Marie NissenFreidig12:32
1148Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12:33
1149Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12:34
1150June MunkebyFrol IL12:35
1151Mari BrendeFossum IF12:36
1152Trude MarkhusVerdal OK12:37
1153Iselina Myhr ImslandFrol IL12:38
1154Helene Bjørkvold JendalFossum IF12:39
1155Johanna Sofie LongfjeldModum OL12:40
1156Ida SolliMo OK12:41
1157Ida HeikkinenVehkalahden Veikot12:42
1158Mari EidsmoFreidig12:43
1159Serine Skogeng ReitenEmblem IL12:44
1160Noor Dirro-HeluMåren OK12:45
1161Kristin Melby JacobsenLardal OL12:46

D 15

4 500 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1249Berthe TesloHadeland OL12:01
1250Marieluise Schmitt GranHalden SK12:03
1251Åsne HaavengenKongsberg OL12:05
1252Live ØstvoldHeming Orientering12:07
1253Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12:09
1254Tale Tannvik SkeiFreidig12:11
1255Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12:13
1256Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12:15
1257Nora Småge HilsenKonnerud IL12:17
1258Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL12:19
1259Oda Isnes TyseEiker OL12:21
1260Vilde Lereim StorliFreidig12:23
1261Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12:25
1262Nina PedersenSarpsborg OL12:27
1263Alexandra AngvollFredrikstad SK12:29
1264Maya ArnesenHeming Orientering12:31
1265Karoline TorøKongsberg OL12:33
1266Maren VikenByåsen IL12:35
1267Vilde RetteraasenIndre Østfold OK12:37
1268Stine AuneNidarøst OK12:39
1269Oda ScheeleNydalens SK12:41
1270Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:43
1271Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12:45
1272Alexandra LinløkkenØstmarka OK12:47
1273Kristine KravdalGjø-Vard OL12:49
1274Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL12:51

D 16

4 760 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1277Mari Kilskar GrevskottFrol IL11:05
1278Christine HoenEiker OL11:07
1279Matilde MunkebyFrol IL11:09
1280Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11:11
1281Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:13
1282Hanne Eide RappRaumar Orientering11:15
1283Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL11:17
1284Tale StrandKongsberg OL11:19
1285Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL11:21
1286Ingeborg KvarmeSturla, IF11:23
1287Emma DanevadFredrikstad SK11:25
1288Ane Sofie KroghOppsal Orientering11:27
1289Andrea RanvikKonnerud IL11:29
1290Marie LilandNydalens SK11:31
1291Kamilla LomeHamar OK11:33
1292Mari Landro SvingheimKonnerud IL11:35
1293Ingeborg RognstadHadeland OL11:37
1294Ada WulfsbergNydalens SK11:39
1295Marte Karine LarsenKongsberg OL11:41
1296Thea LandKonnerud IL11:43
1297Ida MonsenEgersund OK11:45
1298Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11:47
1299Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11:49
1300Kristine Eide RappRaumar Orientering11:51
1301Anna Vangen LunåsmoTynset IF11:53
1302Carmen DirroMåren OK11:55
1303Mari Strømme LidTIF Viking11:57
1304Elise AusenPorsgrunn OL11:59
1305Jenny BaklidKonnerud IL12:01
1306Karoline BjørnerødOK Moss12:03
1307Karen Hoel JomaasFossum IF12:05
1308Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12:07
1309Solveig LetmolieEiker OL12:09
1310Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12:11
1311Anniken RanvikKonnerud IL12:13
1312Tora Aasheim NymarkTIF Viking12:15
1313Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK12:17
1314Ingvild LangeggenKongsberg OL12:19
1315Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)12:21
1316Malin HaugeHisøy OK12:23

D 15-16B

3 530 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1378Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn12:47
1379Silje CarlsenSturla, IF12:48
1380Tonje-Malin RhrichKonnerud IL12:49
1381Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering12:50
1382Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF12:51
1383Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL12:52
1384Hege HallanOK Skøynar12:53
1385Martine JægtvikKonnerud IL12:54

D 13-16C

3 010 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2065Tiril KihleKonnerud IL12:12
2066Oda Kjellevold MaldeIL Gular12:13
2067Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL12:14
2068Tiril HolenKonnerud IL12:15
2069Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig12:16
2070Emilie SchärerKvikne IL12:17
2071Nora GrønsethFossum IF12:18
2072Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12:19

D 13-16N

2 580 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2079Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK12:07

D 17-B

3 530 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3342Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett11:00
1349Hanne BrendeFossum IF12:04
1350Juliette Delforge-MeliaBay Area Orienteering Club12:05
1351Ann-Karin LestebergKongsberg OL12:06
1352Kristin GjølsjøOK Moss12:07
1353Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll12:08
1354Berit BergsetIL Veten12:09
1355Elise GisholtFossum IF12:10
1356Anne Moian NydalAsker Skiklubb12:11
1357Ina BlågestadIndre Østfold OK12:12
1358Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett12:13
1359Marianne MichelsenFossum IF12:14
1360Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering12:15
1361Anne Lise NyengenIndre Østfold OK12:16
1362Mirjam HalvorsrudMelhus IL12:17
1363Mette BjerveMo OK12:18
1364Merete MasdalVelledalen IL12:19
1365Elin GravningenStokke IL12:20
1366Lene FlessebergKongsberg OL12:21
1367Tora VollsetHeming Orientering12:22
1368Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12:23
1369Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering12:24
1370Gunhild MyhrAsker Skiklubb12:25
1371Anna Linnea SwärdHadeland OL12:26
1372Siri SpjelkavikIL Tyrving12:27
1373Cecilie Christin KvermeFossum IF12:28
1374Celine Vik OlsenLarvik OK12:29
1375Bodil HulløenKristiansand OK12:30

D 17-C

3 340 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2095Mari BraathenWing OK12:32
2096Line NordhaugKonnerud IL12:33
2097Liv TennesWing OK12:34
2098Ingunn SandbakkByåsen IL12:35
2099Turid WilliksenFossum IF12:36
2101Mette MaudalKongsberg OL12:38
2102Anne-Grete OlsenByåsen IL12:39
2103Lill BirkelundPorsgrunn OL12:40
2104Grete SkotteFossum IF12:41
2105Wenche EideWing OK12:42
2106Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL12:43
2107Margrethe FarstadMelhus IL12:44
2108Marte Kvittum TangenTynset IF12:45
2109Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering12:46
2110Ragnhild Marie BøeFana IL12:47

D 17-20

5 050 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1648Benedicte PedersenSarpsborg OL12:30
1649Martha Skogeng ReitenEmblem IL12:31
1650Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL12:32
1651Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12:33
1652Helena ÅsbergSarpsborg OL12:34
1653Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12:35
1655Solveig SæternesByåsen IL12:37
1656Anna Isnes TyseEiker OL12:38
1657Kristiane RogstadKongsberg OL12:39
1658Kristin OttesenFredrikstad SK12:40
1659Siri PedersenSarpsborg OL12:41
1660Ingrid LetmolieEiker OL12:42

D 21-

5 350 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1401Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11:46
1402Marie Hammer IversenØstmarka OK11:47
1403Marianne BakkenNydalens SK11:48
1404Frida SætherFreidig11:49
1405Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11:50
1406Anne Marthe PeveriEiker OL11:51
1407Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering11:52
1408Julie ArnesenNTNUI11:53
1409Helene Lund-JohansenIL Tyrving11:54
1410Katharina RogstadEmblem IL11:55
1411Elen Katrine SkjerveFrol IL11:56
1412Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering11:57
1413Lene Godager KaasBækkelagets SK11:58
1414Pauline Røstum BellingmoNTNUI11:59
1415Mariann UlvestadBækkelagets SK12:00
1416Marianne DæhliHalden SK12:01
1417Celine RenardKongsberg OL12:02
1418Sandra KarnagelSV Robotron Dresden12:03
1419Eva TesarovaWing OK12:04
1420Sølvi FossøyEiker OL12:05
1421Maria NovokovichSRD SK12:06
1422Malin EijsinkNydalens SK12:07
1423Kari SvingheimLillehammer OK12:08
1424Ingvild Maalen-JohansenNTNUI12:09
1425Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF12:10
1426Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering12:11
1427Marie StyrvoldNTNUI12:12
1428Guro TorpeFrol IL12:13
1429Line Hovdenak LyngNidarøst OK12:14
1430Anette JuveliKonnerud IL12:15
1431Ingvild GjessingVang OL12:16
1432Marianne Opsahl BredesenNTNUI12:17
1433Ina Charlotte MoeSandefjord OK12:18
1434Kine Hallan SteiwerHalden SK12:19
1435Nina KarlsenNydalens SK12:20
1436Kine Sofie SandstadFrol IL12:21
1437Meghan RanceDont Get Lost12:22
1438Live Bredholt JørgensenNTNUI12:23
1439Hanne Maria VisterOslostudentenes IK12:24
1440Inger Anita TollehaugEiker OL12:25
1441Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL12:26
1442Ida TiltnesIL Tyrving12:27

D 21 Kort

3 980 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2131Hege HegstadOK Skøynar11:00
2133Marit OwrenNydalens SK11:00
2134Tone FridénOL Trollelg11:00
2135Sunniva Nergaard BergStokke IL11:00
2136Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg11:00
2137Hanne VefsnmoByåsen IL11:00
2138Lene OskalHamar OK11:00
2139Kari LundNittedal OL11:00
2140Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn11:00
2141Kristin Melander VieFossum IF11:00
2142Kristin ÅstebølWing OK11:00
2143Sofie SjåholmMolde og Omegn IF11:00
2144Marte GammelsæterNydalens SK11:00
2145Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL11:00
2146Julie StørmerFossum IF11:00
2147Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb11:00
2148Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn11:00

D 35-

5 350 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1445Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll12:28
1446Guri Stenseth KjøsLillehammer OK12:29
1447Jenny PerssonByåsen IL12:30
1448Anja WingstedtHalden SK12:31
1449Anja Berge GjellestadNydalens SK12:32
1450Mie SkovholtFreidig12:33
1451Maja BergerByåsen IL12:34
1452Randi Marie MohusWing OK12:35
1453Randi WærnesOrkanger IF12:36

D 40-

5 050 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1621Ingjerd SommerstadKongsberg OL11:02
1622Kristin Nergaard BergFossum IF11:03
1623Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11:04
1624Linda FredhOK Moss11:05
1625Lene SandvikHalden SK11:06
1626Valborg MadslienLillehammer OK11:07
1627Sara MathisenPorsgrunn OL11:08
1628Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11:09
1629Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK11:10
1630Anne Mette GrøtliKvikne IL11:11
1631Sigrid Melander VieFossum IF11:12
1632Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn11:13
1633Monica BerglundRingerike OL11:14
1634Linda RykkjeStord Orientering11:15
1635Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11:16
1636Liv SchjervenLardal OL11:17
1637Kari StrandKongsberg OL11:18
1638Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering11:19
1639Ingvild EckdahlOK Horten11:20
1640Trude HansenBerger og Svelvik OL11:21
1641Maiken Skirstad MoNydalens SK11:22
1642Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK11:23
1643Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF11:24
1644Astrid KravdalGjø-Vard OL11:25
1645Kari Solem AuneByåsen IL11:26

D 45-

4 740 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1663Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:22
1664Isa HeggedalKonnerud IL11:23
1665Anne Guro NøklebyRingerike OL11:24
1666Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering11:25
1667Line Skjevik ArnevikRingerike OL11:26
1668Hanne Lerche RaadalHalden SK11:27
1669Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11:28
1670Hilde GrønengLillehammer OK11:29
1671Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11:30
1672Britt Vangen SandvoldTynset IF11:31
1673Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb11:32
1674Hilde PoppeFredrikstad SK11:33
1675Marianne ReuschHeming Orientering11:34
1676Tone Karina IngesenSarpsborg OL11:35
1677Solveig BerganNydalens SK11:36
1678Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering11:37
1679Ragnhild BalsvikOsterøy IL11:38
1680Heidi MyklemyrEiker OL11:39
1681Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering11:40
1682Marit B. EithunNittedal OL11:41
1683Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK11:42
1684Mai Britt BjørkSandefjord OK11:43
1685Tone AlmåsIL Leik11:44
1686Hilde VassendPorsgrunn OL11:45
1687Anita StensethSnertingdal IF Orientering11:46
1688Marianne HaugeHisøy OK11:47
1689Else Kari ScheeleNydalens SK11:48
1690Runa Lien BackstrømHalden SK11:49
1691Hanne StaffNittedal OL11:50
1692Arnhild U. BråtenVegårshei IL11:51
1693Mona LomeHamar OK11:52
1694Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11:53
1695Tone SkramRøyken OL11:54
1696Ingrid Eide RappRaumar Orientering11:55
1697Marian KjellevoldIL Gular11:56
1698Aud Ellen BrevikSturla, IF11:57
1699Arnhild KroghOppsal Orientering11:58
1700Randi EngløkkHaugesund IL Orientering11:59
1701Anne-Kristin KvammeRingerike OL12:00
1702Hege SolerødGjø-Vard OL12:01
1703Ingrid KvistadKongsberg OL12:02
1704Anne Mia OlsenModum OL12:03
1705Katrine BakkeFossum IF12:04
1706Ina Cecilie LandroKonnerud IL12:05
1707Lill-Kristin EngerModum OL12:06
1708Janita SkogengEmblem IL12:07
1709Stine ArntzenSandefjord OK12:08
1710Ane BjørnsgaardLillehammer OK12:09
1711Kristin SandvenNotodden OL12:10
1712Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb12:11
1713Karianne StrømmeTIF Viking12:12
1714Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12:13
1715Anniina HeikkinenVehkalahden Veikot12:14
1716Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF12:15
1717Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)12:16
1718Frauke Schmitt GranHalden SK12:17
1719Kristin EgerKongsberg OL12:18
1720Birgitte TorbjørnsenIL Gular12:19
1721Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:20
1722Gøril EideByåsen IL12:21
1723Ann Elin FlågenHeming Orientering12:22
1724Doris Stien KaspersenMo OK12:23

D 45 Kort

3 980 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2150Hilde ForbordMalvik IL11:00
2151Gunn Elin RudiHadeland OL11:00
2152Anne-Lise BratsbergWing OK11:00
2154Torild MyrliTIF Viking11:00
2155Hildegunn GrønsethFossum IF11:00
2156Anne Margrete HammerØstmarka OK11:00
2157Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)11:00
2158Mai Iren AlmåsIL Leik11:00
2159Christina RambergØstmarka OK11:00
2160Kari Tønset GuttvikWing OK11:00
2161Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn11:00
2162Trude KyrkjebøTIF Viking11:00

D 50-

4 490 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2207Anita Sørensen DrageKongsberg OL12:03
2208Eirin MathiesenRingerike OL12:04
2209Kari ChristiansenSandefjord OK12:05
2210Hilda ØfsthusAsker Skiklubb12:06
2211Randi JensenFrol IL12:07
2212Anne Marit BjergaardNydalens SK12:08
2213Randi HaugskottFrol IL12:09
2214Åse Rita EllingsenWing OK12:10
2215Jane MeliaBay Area Orienteering Club12:11
2216Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK12:12
2217Astrid BjørnerødOK Moss12:13
2218Jartrud SteinsliØstmarka OK12:14
2219Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb12:15
2220Anne Berit EidNydalens SK12:17
2221Hege Solhjem MelhuusMelhus IL12:17
2222Hege MårtenssonModum OL12:18
2223Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12:19
2224Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12:20
2225Kirsti RogstadKongsberg OL12:21
2226Tove HeimdalKonnerud IL12:22
2227Torill VisterIndre Østfold OK12:23
2228Marianne ArnesenAsker Skiklubb12:24
2229Nina-Beate LiabakkByåsen IL12:25
2230Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering12:26
2231Unn Hilde HeggedalKongsberg OL12:27
2232Kari MadslienNydalens SK12:28
2233Elisabeth HetlevikKongsberg OL12:29
2234Hilde TellesbøNittedal OL12:30
2235Monica NordbrødenHalden SK12:31
2236Hilde KløvstadSandefjord OK12:32
2237Kjersti StræteRingerike OL12:33
2238Linda HanssenØstmarka OK12:34
2239Rine HanssenByåsen IL12:35
2240Heidi SchatvetNotodden OL12:36
2241Inger Tone NygårdEgersund OK12:37
2242Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12:38
2243Gry AhlsandNydalens SK12:39
2244Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12:40
2245Tove AasheimAskøy OL12:41
2246Hanne Løver ThonModum OL12:42
2247Marianne MyklebustHamar OK12:43
2248Kristin FleisjeNittedal OL12:44
2249Anne DahlNydalens SK12:45
2250Heidi BørstadSarpsborg OL12:46
2251Lill-Ann TorpSandefjord OK12:47
2252Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering12:48
2253Kjersti HovFossum IF12:49
2254Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12:50
2255May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering12:51
2256Wenche LindløvSarpsborg OL12:52
2257Maria JonssonNydalens SK12:53
2258 -NOTEAM12:54
2259Solveig KongsrudModum OL12:55
2260Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL12:56
2261Kristin NilssenMo OK12:57
2262Jane RødderKongsberg OL12:58
2263Trine OlaussenFredrikstad SK12:59
2264Eirin LodgaardByåsen IL13:00
2265Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange13:01

D 55-

4 280 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2320Grete S B HoviSkien OK12:14
2321Åshild BergstølKongsberg OL12:15
2322Magnhild T. MølnvikFossum IF12:16
2323Vigdis HeimlyByåsen IL12:17
2324Inger SchibstedRøyken OL12:18
2325Berit BergeIL Tyrving12:19
2326Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL12:20
2327Gunhild HennumLierbygda OL12:21
2328Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK12:22
2329Anna-Karin SundqvistTullinge SK12:23
2330Kjersti RønningHamar OK12:24
2331Marit Sylte LundanesEmblem IL12:25
2332Heidi FalckIL Tyrving12:26
2333Cathrine NorvikRøyken OL12:27
2334Helena StubberudNydalens SK12:28
2335Penelope SmirthwaiteMoravian OC12:29
2336Turid GiilRond OL12:30
2337Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF12:31
2338Barbro KarlssonKatrineholms OK12:32
2339Marit Hæreid SandstadFrol IL12:33
2340Berit DanielsenIL Tyrving12:34
2341Toril HallanLillomarka OL12:35
2342Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF12:36
2343Guri BjørndalByåsen IL12:37
2344Hilde StorløkkenKongsberg OL12:38
2345Dagrun MelkildHeming Orientering12:39
2346Ann Karin TjørhomGanddal IL12:40
2347Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb12:41
2348Ragna BrenneVarteig OL12:42
2349Marianne HjermstadFossum IF12:43
2350Eli Tufte HanssenEiker OL12:44
2351Mette RogneVaregg Fleridrett12:45
2352Sidsel NørstebøIL Tyrving12:46
2353Hege FjellbirkelandIL Gular12:47
2354Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb12:48
2355Ingrid Lien JohnsenByåsen IL12:49
2356Anne Mette NormannTynset IF12:50
2357Gerd FossestølNittedal OL12:51
2358Kristina HammarfalkÖstersunds OK12:52
2359Turid ArnesenByåsen IL12:53
2360Kjersti SkantzeIL Tyrving12:54
2361Anna Weckner WestlundOK Tyr12:55
2362Helene RustenTynset IF12:56
2363May MelingStavanger Orienteringsklubb12:57
2364Kottonen AnnariittaLynx12:58
2365Lindsey KnoxRoxburgh Reivers12:59

D 60-

3 700 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2410Helga HaverstadLierbygda OL12:35
2411Sue StevensAIRE GB12:36
2412Nina SoligardBergens TF12:37
2413Liv Inger PrangerødTistedalen FL12:38
2414Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange12:39
2415Kjellrun SporildMalvik IL12:40
2416Magnhild ForsethFrol IL12:41
2417Anne Kjersti DaltveitFana IL12:42
2418Gro RypdalByåsen IL12:43
2419Gerd BjørsethKrokstadøra IL12:44
2420Kari OsmoenOs IL12:45
2421Anne SørumRingsaker OK12:46
2422Sirpa LiljaModum OL12:47
2423Gro SolnørdalRudsbygd IL12:48
2424Inger NergaardStokke IL12:49
2425Elle M. MelbyeHeming Orientering12:50
2426Margrete JørandliGjø-Vard OL12:51
2427Sunniva Johaug RyenOs IL12:52
2428Live Joronn YtrehusRingerike OL12:53
2429Bente GrøndalenHamar OK12:54
2430Karin GalaaenSelbu OK12:55
2431Jorunn SanderudNydalens SK12:56
2432Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL12:57
2433Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn12:58
2434Anne Lise AndreassenSandefjord OK12:59

D 65-

3 070 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2468Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange12:14
2469Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK12:15
2470Elisabeth RødAndebu IL12:16
2471Marit TyldumRudsbygd IL12:17
2472Berit HegdalBergens TF12:18
2473Marianne SellgrenSigtuna OK12:19
2474Kari StrandeRingerike OL12:20
2475Kari NatåsBergens TF12:21
2476Herdis AlvheimFana IL12:22
2477Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL12:23
2478Aud I SpjelkavikIL Tyrving12:24
2479Anne Marie TimenesHadeland OL12:25
2480Linda VerdeSturla, IF12:26
2481Eva TaraldrudIndre Østfold OK12:27
2482Stina ElfvingByåsen IL12:28
2483Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK12:29
2484Liv Hol VaajeMolde og Omegn IF12:30
2485Anne StensethByåsen IL12:31
2486Inger TiltnesIL Tyrving12:32
2487Sidsel Graff-IversenFossum IF12:33
2488Bjørg MostaulBø OL12:34
2489Helga PeveriEiker OL12:35
2490Yvonne GalborgenEds SK12:36

D 70-

3 070 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2493Randi KisteNidarøst OK12:49
2494Brit FridénOL Trollelg12:50
2495Tea ForbergRond OL12:51
2496Sidsel SandelienHeming Orientering12:52
2497Liv FeiringHamar OK12:53
2498Margareta BrynhildsenStokke IL12:54
2499Randi HellandWing OK12:55
2500Ingvill VoldFana IL12:56
2501Anne-Lise BrenneOL Trollelg12:57
2502Else Lerche RaadalFana IL12:58
2503Eli KlovningPorsgrunn OL12:59
2504Åse Eng MusumOL Trollelg13:00
2505Edel SlettemarkStord Orientering13:01
2506Marta StangModum OL13:02
2507Hanne BræckKongsberg OL13:03
2508Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL13:04
2509Bjørg KocbachBergens TF13:05

D 75-

2 080 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2525Odbjørg NordengRudsbygd IL12:11
2526Aase Tove GoldenMåren OK12:12
2527Elin DahlenRingerike OL12:13
2528Astrid VigenstadLillehammer OK12:14
2529Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb12:15

D 80-

2 080 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2532Malene SylteMolde og Omegn IF12:38
2533Oddveig Johanne LienOrkanger IF12:39
2534Inger E. VamnesHamar OK12:40
2535Unni Dirro BøhlerengenMåren OK12:41

H -10

2 280 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1911Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11:32
1912Ole Magnus StoremyrIL Hauken11:33
1913Nikolai TesloHadeland OL11:34
1914Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11:35
1915Christian Berge GjellestadNydalens SK11:36
1916Jon StrandKongsberg OL11:37
1917Mikkel MichelsenFossum IF11:38
1918Dagfinn StenvikByåsen IL11:39
1919Jan Olav BerganKongsberg OL11:40
1921Magnus Rørlien JevanordFossum IF11:42
1922Jarand GustafssonKongsberg OL11:43
1923Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL11:44
1924Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11:45
1925Ask Felland SætnanFossum IF11:46
1926Leo Benjamin MorganMalvik IL11:47
1927Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11:48
1928Emil Ganc-PetersenFossum IF11:49
1929Ville Emil WingstedtHalden SK11:50
1930Sondre KornmoPorsgrunn OL11:51
1931Arne BisethKongsberg OL11:52

H 11-12

2 360 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1999Ådne StordalByåsen IL11:34
2000Johan SkjåkLillehammer OK11:35
2001Magnus AlstadFrol IL11:36
2002Hallvard HellevikFreidig11:37
2003Alexander SlettenRaumar Orientering11:39
2004Sverre SandvikHalden SK11:39
2005Einar ØstvoldHeming Orientering11:40
2006Vegard Lereim StorliFreidig11:41
2007Peder NybergIL Veten11:42
2008Samuel A StokkelandÅlgård Orientering11:43
2009Simen Gløgård StensrudNittedal OL11:44
4000Borgar SkjelbredKongsberg OL11:45
2011Alexander Ganc-PetersenFossum IF11:46
2012Simen Hansæl-NergaardKvikne IL11:47
2013Johannes HalvorsrudMelhus IL11:48
2014Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11:49
2015Kristoffer Strømdal WikFreidig11:50
2016Johannes Salvesen-LundeIL Koll11:51
2017Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll11:52
2018Martin TorøKongsberg OL11:53
2019Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11:54
2020Oskar HeksemFana IL11:55
2021Tristan HalvorsenFreidig11:56
2022Mathias LinløkkenØstmarka OK11:57
2023Eivind NæveIL Leik11:58
2024Amund FlaskerudOL Toten-Troll11:59
2025Liam Viggo WingstedtHalden SK12:00
2026Erlend BakkeFossum IF12:01
2027Martin Christoffer BorgIL Koll12:02
2028Eskil KulsetSelbu OK12:03
2029Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12:04
2030Ole Andreas VeskeOK Skøynar12:05
2031Rasmus BerglundRingerike OL12:06
2032Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL12:07
2033Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12:08
2034Jørgen Holm GrønengLillehammer OK12:09
2035Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL12:10
2036Alf Petter LynumFreidig12:11
2037Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12:12
2038Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb12:13
2039Gaute NysæterSkien OK12:14
2040Håkon HallanOK Skøynar12:15

H 11-12N

2 330 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2043Eivind ImrikFredrikstad SK11:02
2044Brage FosstveitRaumar Orientering11:03
2045Erlend OtterleiØstmarka OK11:04
2046Håvard EikGjerdrum OL11:05
2047Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK11:06

H 13

3 210 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1020Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering11:40
1021Theodor BjørkSandefjord OK11:41
1022Emil GrønliFreidig11:42
1023Sondre LadimOK Moss11:43
1024Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb11:44
1025Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11:45
1026Martin Nøkleby MellingRingerike OL11:46
1027Alfred BjørnerødOK Moss11:47
1028Magne GuttvikWing OK11:48
1029Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11:49
1030Tidemann LierIndre Østfold OK11:50
1031Sindre Vie StrislandFossum IF11:51
1032Sigurd VatnFrol IL11:52
1033Arne BerganKongsberg OL11:53
1034Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL11:54
1035Sverre HellevikFreidig11:55
1036Mathias NyhaugAsker Skiklubb11:56
1037Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11:57
1038Axel AaldeNydalens SK11:58
1039Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11:59
1040Herman Lien BackstrømHalden SK12:00
1041Tord RomundstadNidarøst OK12:01
1042Christian Fredrik BorgIL Koll12:02
1043Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn12:03
1044Børge Nilsen BergFossum IF12:04
1045Halvor LøkenKongsberg OL12:05
1046Emil LeroyerFreidig12:06
1047Brage Bell LysakerFana IL12:07
1048Truls LunåsmoTynset IF12:08
1049Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12:09
1050Sigurd BraathenWing OK12:10
1051Kristoffer LerliMelhus IL12:11
1052Fridtjof ReuschHeming Orientering12:12
1053Iver Dalsaune ThunFreidig12:13
1054Jonas KroghOppsal Orientering12:14

H 14

3 270 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1057Birk Felland SætnanFossum IF11:02
1058Sjur Holm GrønengLillehammer OK11:03
1059Tord SølvbergIL Veten11:04
1060Gaute BerganNydalens SK11:05
1061Stein Aas StræteRingerike OL11:06
1062Andreas AagesenMelhus IL11:07
1063Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11:08
1064Adam ConwayKongsberg OL11:09
1065Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL11:10
1066Sondre BataldenFana IL11:11
1067Kasper Bakken UlsethNydalens SK11:12
1068Lars-Børge StrømsvikMeløy OK11:13
1069Vegard Holm JohannesenKongsberg OL11:14
1070Petter Andreas LonaWing OK11:15
1071Teodor Mo HjelsethNydalens SK11:16
1072August Hopstad NykvistWing OK11:17
1073Edvin Skauby grønningSelbu OK11:18
1074August MaskeFreidig11:19
1075Hans UrsetIL BUL-Tromsø11:20
1076Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11:21
1077Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11:22
1078Martin AuneMelhus IL11:23
1079Vegard RanestadHamar OK11:24
1080Gaute LindaasElverum OK11:25
1081Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig11:26
1082Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering11:27
1083Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11:28
1084Oskar StorlerMelhus IL11:29
1085Lars Erik UglemsmoSelbu OK11:30
1086Tor Erling GjølsjøOK Moss11:31
1087Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11:32
1088Magnus JystadØstmarka OK11:33
1089Jonas MyhrAsker Skiklubb11:34
1090Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering11:35
1091Ørjan SæterMelhus IL11:36
1092Andreas DaleBergens TF11:37
1093Tobias MathisenPorsgrunn OL11:38
1094Joakim Solberg QvenildMelhus IL11:39
1095Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb11:40
1096Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK11:41
1097Vegard Ulseth SylteFreidig11:42
1098Atle Nikolai WølloKongsberg OL11:43
1099Simen GravningenStokke IL11:44
1100Vemund MølnvikFreidig11:45
1101Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK11:46
1102Martin Vehus SkjerveVerdal OK11:47
1103Karri StevanderKuortaneen Kunto11:48
1104Mats LindaasElverum OK11:49
1105Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11:50
1106Mikkel BerglundRingerike OL11:51
1107Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering11:52
1108Erlend AuneByåsen IL11:53
1109Antonius Herskedal AmundsenFreidig11:54
1110Espen KarlsenMelhus IL11:55
1111Gustav Andresen SkotteFossum IF11:56
1112Vetle Grønvik EkraFreidig11:57
1113Peter Prytz JensenMelhus IL11:58
1114Rolf Andreas BergNydalens SK11:59
1115Sivert PoppeFredrikstad SK12:00
1116Johan EgerKongsberg OL12:01
1117Magnus Strømme LidTIF Viking12:02
1118Sigurd Saxe SandvikHalden SK12:03
1119Simen KolbergsrudRøyken OL12:04
1120Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering12:05
1121Erlend LangeggenKongsberg OL12:06
1122Elias StubberudNydalens SK12:07
1123Fredrik MøllerSteinkjer OK12:08
1124Sebastian Rød FeragenTynset IF12:09
1125Sander Tonjer FingarsenElverum OK12:10
1126Jørgen WesterheimStord Orientering12:11
1127Erik Tofte jrMelhus IL12:12

H 15

5 190 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1163Vetle DrageKongsberg OL12:12
1164Sondre Zahl HagenFossum IF12:14
1165August Syrdal ØenHeming Orientering12:16
1166Ole Kristian TaksdalGanddal IL12:18
1167Birk Bell LysakerFana IL12:20
1168Simen HegstadOK Skøynar12:22
1169Olav LundKongsberg OL12:24
1170Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12:26
1171Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL12:28
1172Erlend BørliFossum IF12:30
1173John OtterleiØstmarka OK12:32
1174Trym Nergård RønningOK Skøynar12:34
1175Marius BakkeFossum IF12:36
1176Håvard SingsaasFreidig12:38
1177Kristian ØstermannHeming Orientering12:40
1178Einar EideByåsen IL12:42
1179Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12:44
1180Vebjørn Blom-HagenFossum IF12:46
1181Jørgen SchjølbergTynset IF12:48
1182Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12:50
1183Mikkel HoltFreidig12:52
1184Sondre YtterbøAsker Skiklubb12:54
1185Cornelius BjørkSandefjord OK12:56
1186Martin Wold StavrumFrol IL12:58
1187Gaute FosstveitRaumar Orientering13:00
1188Nikolai RenolenWing OK13:02
1189Tormod Kristian GevingFreidig13:04
1190Theodor LierIndre Østfold OK13:06
1191Håkon SæternesByåsen IL13:08
1192Sven Bergset LangvikIL Veten13:10
1193Christoffer SlettenRaumar Orientering13:12
1194Henrik GudimØstmarka OK13:14
1195Aksel VeskeOK Skøynar13:16
1196Ferdinand FremmingHeming Orientering13:18
1197Håvard VeieOK Skøynar13:20
1198Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13:22
1199Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn13:24
1200Iver RingheimLarvik OK13:26
1201Henrik ReuschHeming Orientering13:28
1202Halvard KornmoPorsgrunn OL13:30
1203Ulrik HellenTIF Viking13:32
1204Christopher LadimOK Moss13:34
1205Hallvar HallanOK Skøynar13:36
1206Jostein RøFreidig13:38
1207Tobias AlstadFrol IL13:40

H 16

5 350 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1209Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering11:02
1210Vegard KittilsenFreidig11:04
1211Kenneth KjelaasMalvik IL11:06
1212David RundeKristiansand OK11:08
1213Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11:10
1214Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK11:12
1215Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering11:14
1216Øystein MoltumyrMalvik IL11:16
1217Håkon HolstadFreidig11:18
1218Marius MøllerSteinkjer OK11:20
1219Eivind Berner MyhreFossum IF11:22
1220Egil FrydenlundSturla, IF11:24
1221Isak JonssonNydalens SK11:26
1222Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11:28
1223Lars SandstadFreidig11:30
1224Sivert Sande KvermeFossum IF11:32
1225Matias NissenFreidig11:34
1226Jonas VindalWing OK11:36
1227Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:38
1228Jonas GrønliFreidig11:40
1229Lars Young VikNydalens SK11:42
1230Runar Saur ModahlFredrikstad SK11:44
1231Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11:46
1232Sondre OttesenFredrikstad SK11:48
1233Jo Even KolstadFreidig11:50
1234Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11:52
1235Simen Spets StorhovFreidig11:54
1236Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11:56
1237Eirik BlågestadIndre Østfold OK11:58
1238Tore MarkhusVerdal OK12:00
1239Johannes LangaasNidarøst OK12:02
1240Anders HorveiRaumar Orientering12:04
1241Bendik EliassenFredrikstad SK12:06
1242Elias BergsetIL Veten12:08
1243Eirik ImrikFredrikstad SK12:10
1244Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12:12
1245Petter Liabakk EriksenByåsen IL12:14
1246Even GravningenStokke IL12:16

H 15-16B

3 530 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1336Brage AsplemFreidig11:35
1337Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL11:36
1338Sindre GisholtFossum IF11:37
1339Jens Husby AftretMalvik IL11:38
1340Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb11:39
1341Mathias Enebak IversenFreidig11:40
1342Jonas HylenKvikne IL11:41
1343Eskild MyrvangMelhus IL11:42
1344Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb11:43
1346Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK11:45

H 13-16C

3 010 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2054Tiril KihleKonnerud IL11:30
2056Even Amundsen BjørkliRingerike OL11:32
2057Iver Gjedrem LundVerdal OK11:33
2058Sigurd Paulsen AskLierbygda OL11:34
2059Knut HageMelhus IL11:35
2060Vetle ImrikFredrikstad SK11:36
2061Per Ingvar TollehaugEiker OL11:37
2062Martin AusenPorsgrunn OL11:38
2063Sindre TusetSteinkjer OK11:39

H 13-16N

2 580 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2075Olav Gjedrem LundVerdal OK11:12
2076Andrè IversenEgersund OK11:13

H 17-B

3 530 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1318Roar SkoglundIL Veten11:01
1319Kristoffer Eriksen NylundEiker OL11:02
1320Kjetil JacobsenHamar OK11:03
1321Harald BerganKongsberg OL11:04
1322Sondre ØstbyeElverum OK11:05
1323Morten HelminsenFredrikstad SK11:06
1324Martin KaspersenMo OK11:07
1325Espen Ekholt BergKongsberg OL11:08
1326Per Anders YtterbøAsker Skiklubb11:09
1327Torbjørn DalløkkenIL GeoForm11:10
1328Magne AasAsker Skiklubb11:11
1329Jon MoholthKongsberg OL11:12
1330Pål Espen NordhaugKonnerud IL11:13
1331Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL11:14
1332Kjetil SkjåkLillehammer OK11:15
1333Arild NyhaugAsker Skiklubb11:16

H 17-C

3 340 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2086Mateusz BalonVelledalen IL11:22
2087Arne GuttvikWing OK11:23
2088Tor Idar LillekrokenFolldal IF11:24
2089Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn11:25
2090Frank DrønnesundEmblem IL11:26
2091Torbjørn BarikmoKongsberg OL11:27
2092Petter LyngNidarøst OK11:28

H 17-20

5 350 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1388Pyry StevanderKuortaneen Kunto11:02
1389Ole Johan BråtenVang OL11:03
1390John RundeKristiansand OK11:04
1391Morten SvendgårdOK Skøynar11:05
1392Vegard LøvliAsker Skiklubb11:06
1393Fredrik SveenVang OL11:07
1394Isak A SæternesByåsen IL11:08
1395Sivert BellingmoOL Gaula11:09
1396Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11:10
1397Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF11:11
1398Peter Martinus Freyborg UranNTNUI11:12
1399Oskar ArnevikRingerike OL11:13
1400Magnus RambergØstmarka OK11:14

H 21-

8 460 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1456Tord HaflanNTNUI11:02
1457Morten TangenOK Moss11:03
1458Damien RenardKongsberg OL11:04
1459Jørgen VisterHalden SK11:05
1460Lars-Inge ArnevikRingerike OL11:06
1461Andreas AlvemNTNUI11:07
1462Bjørn HaavengenKongsberg OL11:08
1463Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering11:09
1464Martin GerberNTNUI11:10
1465Morten Taraldsten BrunesModum OL11:11
1466Rudi B OlsenLillomarka OL11:12
1467Pål SkogedalAsker Skiklubb11:13
1468Øystein HaugFrol IL11:14
1469Vebjørn RøtvoldKongsberg OL11:15
1470Gunnar A FiskumIL Tyrving11:16
1471Ole Morten FrøsethVerdal OK11:17
1472Erik Feyling HaareKonnerud IL11:18
1473Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn11:19
1474Mathias Stensland LillevoldNTNUI11:20
1475Sturla StokkelandÅlgård Orientering11:21
1476Mikhail RaerSRD SK11:22
1477Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL11:23
1478Sergey SeleznevSRD SK11:24
1479Kristian Opsahl BredesenFrol IL11:25
1480Per-Olav FlatholmMolde og Omegn IF11:26
1481Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb11:27
1482Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL11:28
1483Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb11:29

H 21 Kort

6 090 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1499Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK11:00
1500Tom André AlstadsætherEiker OL11:00
1501Erik StoraasWing OK11:00
1502Snorre HansenByåsen IL11:00
1503Kristian Bernhard NilsenFossum IF11:00
1504Håkon Nergaard BergStokke IL11:00
1505Simen OskalHamar OK11:00
1506Ola LestebergKongsberg OL11:00
1507Trond FlaskerudOL Toten-Troll11:00
1508Geir HeksemFana IL11:00

H 35-

8 460 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1486Arild NomelandByåsen IL11:32
1487Agnar RenolenWing OK11:33
1488Lacho IlievHalden SK11:34
1489Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering11:35
1490Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF11:36
1491Nicholas MorganMalvik IL11:37
1492Gregoire BonnemaireFreidig11:38
1493Asle Heide VaskinnMelhus IL11:39
1494Hans Olav KjøsLillehammer OK11:40
1495Joakim Blix PrestmoWing OK11:41
1496Sverre Berg LutnæsHamar OK11:42

H 40-

6 380 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1511Anthony Covey-CrumpJesus OK11:02
1512Lars BerglundRingerike OL11:03
1513Trond RetteraasenIndre Østfold OK11:04
1514Kurt Ove MelbyeVerdal OK11:05
1515Thomas LieFredrikstad SK11:06
1516Geir SchjølbergTynset IF11:07
1517Skjalg StordalByåsen IL11:08
1519Thomas BedinIndre Østfold OK11:10
1520Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF11:11
1521David LøverModum OL11:12
1522Espen RøsteKongsberg OL11:13
1523Thomas JørgensenLillehammer OK11:14
1524André JægtvikKonnerud IL11:15
1525Bernt GjellestadNydalens SK11:16
1526Jørgen TegdanOL Trollelg11:17
1527Harald GrønningSelbu OK11:18
1528Are BisethKongsberg OL11:19
1529Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11:20
1530Johan MichelsenFossum IF11:21
1531Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering11:22
1532Henning Bratland CarlsenOK Moss11:23
1533Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11:24
1534Joar SvendgårdOK Skøynar11:25
1535Even Angell-PetersenNydalens SK11:26
1536Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)11:27

H 45-

6 000 m, 80 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1538Trond AaldeOppdal IL11:21
1539Kimme ArnesenHeming Orientering11:22
1540Jan HageIL Leik11:23
1541Ole MyklemyrEiker OL11:24
1542Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering11:25
1543Per Olav AndersenHalden SK11:26
1544Espen DanevadFredrikstad SK11:27
1545Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11:28
1546Hans JevanordFossum IF11:29
1547Christian ReuschHeming Orientering11:30
1548Rune BlågestadIndre Østfold OK11:31
1549Tore SandvikHalden SK11:32
1550Trond MyhreFossum IF11:33
1551Torgeir AuneByåsen IL11:34
1552Thore KornmoPorsgrunn OL11:35
1553Øyvind ThømtIndre Østfold OK11:36
1554Dag AusenPorsgrunn OL11:37
1555Kjetil EckdahlOK Horten11:38
1556Frode StrislandFossum IF11:39
1557Are StrandlieGjø-Vard OL11:40
1558Bjørn Axel GranHalden SK11:41
1559Pål AngvollFredrikstad SK11:42
1560Oddvar TaksdalGanddal IL11:43
1561Per Olav GulbrandsenLarvik OK11:44
1562Sveinung RykkjeStord Orientering11:45
1563Roar ReitenEmblem IL11:46
1564Hans Olav HygenØstmarka OK11:47
1565Tom KristensenLarvik OK11:48
1567Anders SollienOL Toten-Troll11:50
1568Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering11:51
1569Lars StrømOK Skøynar11:52
1570Inge RambergØstmarka OK11:53
1571Jon RøstumOL Gaula11:54
1572Hans Helmer SæternesByåsen IL11:55
1573Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL11:56
1574Øystein SkjelbredKongsberg OL11:57
1575Knut Jostein SætnanFossum IF11:58
1576Kenneth WesterheimStord Orientering11:59
1577Knut LandstadNydalens SK12:00
1578Dag Arne LierIndre Østfold OK12:01
1579Gisle NysæterSkien OK12:02
1580Tormod KleppaLillehammer OK12:03
1581Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett12:04
1582Christian GløgårdNittedal OL12:05
1583Lars Erik GjeinFossum IF12:06
1584Ingebrigt FuglemMalvik IL12:07
1585Odd StrandKongsberg OL12:08
1586Audun BakkMelhus IL12:09
1587Øivind FrøislandVang OL12:10
1588Hans Christian MeenPorsgrunn OL12:11
1589Harald BakkeFossum IF12:12
1590Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12:13
1591Sverre WisløffAsker Skiklubb12:14
1592Bjart Are HellenTIF Viking12:15
1593Per Arne AadlandSamnanger IL12:16
1594Per Øivind EgerKongsberg OL12:17
1595Jørn-Are LongfjeldModum OL12:18
1596Ronny RykkjeVaregg Fleridrett12:19
1597Stig MellingRingerike OL12:20
1598Tor BrennaNittedal OL12:21
1599Jarkko HeikkinenVehkalahden Veikot12:22
1600Henning MartinsenFredrikstad SK12:23
1601Kjetil BjørloHalden SK12:24
1602Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL12:25
1603Robert OtterleiByåsen IL12:26
1604Håkon BørliFossum IF12:27
1605Torodd KolbergsrudRøyken OL12:28
1606Peter CarlsenSturla, IF12:29
1607Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL12:30
1608Svein-Olav TorøKongsberg OL12:31
1609Odd-Ivan LorentsenOK Silsand12:32
1610Christian JomaasFossum IF12:33
1611Tommy JauhojärviAsker Skiklubb12:34
1612Gunnar VatnFrol IL12:35
1613Henrik OttesenFredrikstad SK12:36
1614Hans Arild SkjevdalRøros IL12:37
1615Trond EvensenOL Tønsberg og omegn12:38
1616Kjell Petter SmågeKonnerud IL12:39
1617Fredrik SaugestadNydalens SK12:40
1618Asle Sagli GudimIndre Østfold OK12:41

H 45 Kort

3 980 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2113Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL11:00
2114Christer JensenEmblem IL11:00
2115Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF11:00
2116Håvard Sandvoll AskLierbygda OL11:00
2117Tor Sverre GravningenStokke IL11:00
2118Espen SvaeSarpsborg OL11:00
2119Rune StrømsvikMeløy OK11:00
2120Trond SletnerByåsen IL11:00
2121Kristian HolmLillehammer OK11:00
2122Øystein HusbyMalvik IL11:00
2123Roar MathisenOL Tønsberg og omegn11:00
2124Arnstein DaleOL Vallset/Stange11:00
2125Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering11:00
2126Arne Inge KolstadWing OK11:00
2127Even ErlienGjø-Vard OL11:00
2128Roar PedersenOppsal Orientering11:00
3253Kjetil ÅstebølOppsal Orientering11:00

H 50-

5 210 m, 109 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1727Jan Petter HansenIL Gular11:02
1728Oskar KaaløySandefjord OK11:03
1729Tor Ove HallemVerdal OK11:04
1730Harald SvergjaKvikne IL11:05
1731Geir PaulsenOL Trollelg11:06
1732Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:07
1733Ivar MølnvikFossum IF11:08
1734Børge HarveyIL BUL-Tromsø11:09
1735Egil HustvedtWing OK11:10
1736Dag WangLillomarka OL11:11
1737Bjørn Richard KirsteSkien OK11:12
1738Rune StræteWing OK11:13
1739Jon Erik KvarmeSturla, IF11:14
1740Jim OlaussenHalden SK11:15
1741Rune S. NielsenIndre Østfold OK11:16
1742Harald KvisliNotodden OL11:17
1743Øystein JensenSarpsborg OL11:18
1744Per Ola UlsethNydalens SK11:19
1745Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL11:20
1746Stein MarkhusVerdal OK11:21
1747Sjur LangedalNydalens SK11:22
1748Svein UnsgårdIL Leik11:23
1749Stig WiestVang OL11:24
1750Syver LøkenKongsberg OL11:25
1751Inge HafstadVerdal OK11:26
1752Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb11:27
1753Jon VindalWing OK11:28
1754Leif StørmerFossum IF11:29
1755Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK11:30
1756Erling ByeByåsen IL11:31
1757Ole Christian BangHamar OK11:32
1758Dag SyversenSarpsborg OL11:33
1759Terje MelsomFossum IF11:34
1760Snorre FrydenlundSturla, IF11:35
1761Ole IngesenSarpsborg OL11:36
1762Atle WølloKongsberg OL11:37
1763Lars KrügerNydalens SK11:38
1764Trond BrevikFossum IF11:39
1765Otto Richard EideByåsen IL11:40
1766Einar GisholtFossum IF11:41
1767Terje LinløkkenØstmarka OK11:42
1768Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn11:43
1769Vegard HaldenNydalens SK11:44
1770Hallvard KorenOK Moss11:45
1771Terje Ulla EikenKongsberg OL11:46
1772Geir BråtenVegårshei IL11:47
1773Phil ConwayKongsberg OL11:48
1774Ole TørnqvistFana IL11:49
1775Lasse ArnesenHeming Orientering11:50
1776Frank LøwengreenFredrikstad SK11:51
1777Håkon BrynjulfsenOK Silsand11:52
1778Hans Otto ØverbyKongsberg OL11:53
1779Atle PedersenMelhus IL11:54
1780Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11:55
1781Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11:56
1782Anders FlågenHeming Orientering11:57
1783Nils BerganNydalens SK11:58
1784Roar ByeModum OL11:59
1785Anders BergsetIL Veten12:00
1786Arild AndresenFossum IF12:01
1787Kjell BaardsgaardOL Trollelg12:02
1788Sigmund VisterIndre Østfold OK12:03
1789Øystein WiggenByåsen IL12:04
1790Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12:05
1791Knut Erling ØenHeming Orientering12:06
1792Arild AasheimGanddal IL12:07
1793Børge PedersenNydalens SK12:08
1794Tord Bell MykingFana IL12:09
1795Bjørn P. LøvåsNidarøst OK12:10
1796Gjermund GravirAsker Skiklubb12:11
1797Arne GrevskottFrol IL12:12
1798Øyvind HyllesethSkien OK12:13
1799Øystein ØstermannHeming Orientering12:14
1800Stein Ivar FossMelhus IL12:15
1801Stein H. HagenFossum IF12:16
1802Einar TesloHadeland OL12:17
1803Lars Erik StrømsnesMalvik IL12:18
1804Håkon JendalFossum IF12:19
1805Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering12:20
1806Per OlaussenFredrikstad SK12:21
1807Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12:22
1808Sigurd EiknerFana IL12:23
1809Jon Iver BakkenNydalens SK12:24
1810Guttorm L EggeOslostudentenes IK12:25
1811Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12:26
1812Einar LundVerdal OK12:27
1813Lars LodgaardRaufoss IL Orientering12:28
1814Erik SaugerudKonnerud IL12:29
1815Anton BjartnesVerdal OK12:30
1816Tore BjørnerødOK Moss12:31
1817Arild LarsenKongsberg OL12:32
1818Bjørnar ValstadNittedal OL12:33
1819Bjørn JohannesenKongsberg OL12:34
1820Morten StrandWing OK12:35
1821Jan LenndinLillehammer OK12:36
1822Ola TellesbøHadeland OL12:37
1823Bent SkatvedtRaumar Orientering12:38
1824Pierre DelforgeBay Area Orienteering Club12:39
1825John SvergjaKvikne IL12:40
1826Roger Andre VaneboKongsberg OL12:41
1827Tore NymarkAskøy OL12:42
1828Stig BratsbergMolde og Omegn IF12:43
1829Kjetil EspedalNydalens SK12:44
1830Vidar SkjerveVerdal OK12:45
1831Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering12:46
1832Njål SvingheimKonnerud IL12:47
1833Jan Erik LedalOL Trollelg12:48
1834Snorre SæternesByåsen IL12:49
1835Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12:50

H 55-

4 900 m, 72 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1836Øyvind DrageKongsberg OL11:20
1837Erik NæssØstmarka OK11:21
1838Herman BakkeLøten o-lag11:22
1839Petter GullikstadRøros IL11:23
1840Knut AasRingerike OL11:24
1841Torgeir BrandalKongsberg OL11:25
1842Jens Olav KløvrudLillomarka OL11:26
1843Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb11:27
1844Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn11:28
1845Leif Kåre BessebergEiker OL11:29
1846Dag StenersenNidarøst OK11:30
1847Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering11:31
1848Kim Farnes HansenLierbygda OL11:32
1849Richard Zeiner-GundersenFossum IF11:33
1850Svein-Erik SøgårdKongsberg OL11:34
1851Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)11:35
1852Trond BaklidKonnerud IL11:36
1853Helge StubberudNydalens SK11:37
1854Sigbjørn ModalsliFossum IF11:38
1855Hallvard FjærLillomarka OL11:39
1856Terje HenriksenAsker Skiklubb11:40
1857Arne OkkenhaugVerdal OK11:41
1858Arne JohannesenIL Gular11:42
1859Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11:43
1860Donald SkantzeIL Tyrving11:44
1861Thor Inge TollehaugEiker OL11:45
1862Frode BergersenHamar OK11:46
1863Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering11:47
1864Øystein NytrøByåsen IL11:48
1865Bjørn Victor LarsenKongsberg OL11:49
1866Mikael SundqvistTullinge SK11:50
1867Jørn NordbrødenHalden SK11:51
1868Jens Kr KoplandModum OL11:52
1869Bjørn Erik JohnsenByåsen IL11:53
1870Kjetil KløvstadSandefjord OK11:54
1871Terje SchjølbergRøros IL11:55
1872Håkon LøvliAsker Skiklubb11:56
1873Øistein BøeFana IL11:57
1874Martin GranlyLillomarka OL11:58
1875Terje RønningOK Skøynar11:59
1876Øivind MyhreKongsberg OL12:00
1877Tommy SævareidOs Orienteringsklubb12:01
1878Ivar BergsetIL Veten12:02
1879Bjørn GussgardFolldal IF12:03
1880John LerliMelhus IL12:04
1881Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb12:05
1882Morten HulløenKristiansand OK12:06
1883Frode SjøvoldRøros IL12:07
1884Jørgen MårtenssonModum OL12:08
1885Per StedjeØstmarka OK12:09
1886Steve SmirthwaiteMoravian OC12:10
1887Per Einar PedersliOL Trollelg12:11
1888Roar TønnessenKongsberg OL12:12
1889Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb12:13
1891Bjørn-Inge SkageGneist, IL12:15
1892Jack BjørnsenKristiansand OK12:16
1893John HofossHadeland OL12:17
1894Kjell Einar AndersenVarteig OL12:18
1895Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK12:19
1896Nils HæstadFossum IF12:20
1897Torgeir StrandFana IL12:21
1898Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering12:22
1899Onno VerberneOL Toten-Troll12:23
1900Lars Roger LundanesEmblem IL12:24
1901Roar NydalAsker Skiklubb12:25
1902Johan LundeIL Koll12:26
1903Andreas HuberHamar OK12:27
1904Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø12:28
1905Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering12:29
1906Haakon ArnesenByåsen IL12:30
1907Sture OttesenIndre Østfold OK12:31
1908Vidar BenjaminsenLillomarka OL12:32

H 60-

4 490 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2165Morten DåsnesRingerike OL11:02
2166Nikolay KrupnovIL Tyrving11:03
2167Per Gunnar DahlRingerike OL11:04
2168Einar Kristian LundeVarteig OL11:05
2169Hannu KottonenLynx11:06
2170Rune LaurantsenSkien OK11:07
2171Svein Harald HansenOK Silsand11:08
2172Are EriksenOslostudentenes IK11:09
2173Ørjan Eirik ValestrandFana IL11:10
2174Erik LindstrømModum OL11:11
2175Jan SteinegerGneist, IL11:12
2176Harald ØstbyeElverum OK11:13
2177Arnfinn PedersenGjø-Vard OL11:14
2178Gunnar GytriFørde IL11:15
2179Sixten WestlundOK Tyr11:16
2180Per Kristian EkebergIL Tyrving11:17
2181Geir Holm GundersenSturla, IF11:18
2182Einar JensenNydalens SK11:19
2183Vidar ElvekrokEiker OL11:20
2184Dagfinn TorpePorsgrunn OL11:21
2185Kjell-Arne HenninenByåsen IL11:22
2186Frode LøsetRingerike OL11:23
2187Bo KarlssonKatrineholms OK11:24
2188Per Hermann KrøgerMåren OK11:25
2189Øyvind GylverAsker Skiklubb11:26
2190Lars HjermstadFossum IF11:27
2191Eivind BakkMelhus IL11:28
2192Jostein AlvestadWing OK11:29
2193Terje SkjeggedalNTNUI11:30
2194Bjørn Gunnar AasenRøyken OL11:31
2195Harald ThonSturla, IF11:32
2196Torgeir StrandhagenRøyken OL11:33
2197Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn11:34
2198Edvard DahlOL Vallset/Stange11:35
2199Carl-Göran StrutzEds SK11:36
2200Bjarne GimreGanddal IL11:37
2201Morten SkoglundByåsen IL11:38
2202Erik GrøndalenHamar OK11:39
2203Reidar FossumAsker Skiklubb11:40
2204Kjell WestinPorsgrunn OL11:41
2205Harald HoviSkien OK11:42

H 65-

4 280 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2268Lars SkrøvsethWing OK11:12
2269Sveinung RekaaNotodden OL11:13
2270Ragnar Niemi BergStokke IL11:14
2271Tom BuggeByåsen IL11:15
2272Torbjørn NørbechRingerike OL11:16
2273Karl Arne MelbyeVerdal OK11:17
2274Øivind FadumSande Sportsklubb11:18
2275Gotfred RyghModum OL11:19
2276Helge ScheiFørde IL11:20
2277Atle RemmePorsgrunn OL11:21
2278Bård StangModum OL11:22
2279Steinar SkoglundFossum IF11:23
2280Hans Roar BakkenEiker OL11:24
2281Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering11:25
2282Knut HaugOL Vallset/Stange11:26
2283Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg11:27
2284Harald BakkenFrol IL11:28
2285Jiri UrvalekPorsgrunn OL11:29
2286Rolf WærnesOrkanger IF11:30
2287Per Oskar LarsenIndre Østfold OK11:31
2288Arvid GalborgenEds SK11:32
2289Arne TiltnesIL Tyrving11:33
2290Kristian J. FougnerNidarøst OK11:34
2291Frank BjarkøWing OK11:35
2292Harry BreilandÅlgård Orientering11:36
2293Harald AasheimOppsal Orientering11:37
2294Per StensethFredrikstad SK11:38
2295Elling AakreAndebu IL11:39
2296Ottar RyenOs IL11:40
2297Einar LundHamar OK11:41
2298Svein S JacobsenIL Tyrving11:42
2299Ernst KläyOLG Huttwil11:43
2300Steinar AasvangWing OK11:44
2301Petter NæssOppsal Orientering11:45
2302Atle AlvheimFana IL11:46
2303Tor GjermstadWing OK11:47
2304Ove Gunnar JacobsenStokke IL11:48
2305Lars StrinnholmÖstersunds OK11:49
2306Rolf LundeEiker OL11:50
2307Bjørn BergerByåsen IL11:51
2308Paul Martin BergRudsbygd IL11:52
2309Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11:53
2310Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering11:54
2311Tor TrøanHadeland OL11:55
2312Torodd OsFørde IL11:56
2313Paul SkjakerHadeland OL11:57
2314Hans Lyder HaareKonnerud IL11:58
2315Bernt TollefsenIL GeoForm11:59
2316Ola BroxOL Toten-Troll12:00
2317Geir NilsenEmblem IL12:01

H 70-

3 700 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2368Per VoldFana IL11:22
2369Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11:23
2370Roar ForbordMalvik IL11:24
2371Øivind Magne RogndalenByåsen IL11:25
2372Kjell WintherOppsal Orientering11:26
2373Hasse BergstrømIL Tyrving11:27
2374Leif RøhjellByåsen IL11:28
2375Øistein ÅsmulOL Trollelg11:29
2376Terje MalmHamar OK11:30
2377Kjell StenstadvoldIL Tyrving11:31
2378Steinar SlettemarkStord Orientering11:32
2379Geir HusdalTIF Viking11:33
2380Anders SellgrenSigtuna OK11:34
2381Tore KisteNidarøst OK11:35
2382Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking11:36
2383Gunnar MosevollSkien OK11:37
2384Kjell GrønhovdModum OL11:38
2385Runar KittilsenStokke IL11:39
2386Torleif StephansenNidarøst OK11:40
2387Magne RaadalFana IL11:41
2388Bjørn SandelienHeming Orientering11:42
2389Bjørn HafskjoldOL Trollelg11:43
2390John Birger SkansenRudsbygd IL11:44
2391Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg11:45
2392Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering11:46
2393Helge RevhaugRingerike OL11:47
2394Frode StensrudOL Trollelg11:48
2395Tom WahlgrenSarpsborg OL11:49
2396Egil RepvikOL Trollelg11:50
2397Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL11:51
2398Ingar HåkonsenKongsberg OL11:52
2399Roar StensethByåsen IL11:53
2400Trond FeiringHamar OK11:54
2401Lars Martin GjeinStokke IL11:55
2402Magnus NatåsBergens TF11:56
2403John Thomas PetersenNittedal OL11:57
2404Svein Endre HoveByåsen IL11:58
2405Chris HirtOLC Kapreolo11:59
2406Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving12:00
2407Pål SkybergNidarøst OK12:01

H 75-

3 070 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2437Henry SundsetvikOL Trollelg11:32
2438Tore BrurokNidarøst OK11:33
2439Jon Vegard LundeLillehammer OK11:34
2440Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering11:35
2441Anders TaraldrudIndre Østfold OK11:36
2442Ingolf DybvikStord Orientering11:37
2443Eivind HagenHadeland OL11:38
2444Leif EngenNidarøst OK11:39
2445Magne KlovningPorsgrunn OL11:40
2446Tormod DahlenRingerike OL11:41
2447Odd MusumOL Trollelg11:42
2448Arne ØfsthusAsker Skiklubb11:43
2449Anders LaugloOL Trollelg11:44
2450Alfred SteinerOLC Kapreolo11:45
2451Asbjørn BræckKongsberg OL11:46
2452Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11:47
2453Svein SolerødOL Toten-Troll11:48
2454Paul BisethKongsberg OL11:49
2455Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11:50
2456Stig Arild HaugskottOL Trollelg11:51
2457Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering11:52
2458Per LøvaasOL Trollelg11:53
2459Leidulv VinjeNidarøst OK11:54
2460Jardar SandstadSelbu OK11:55
2461Eigil SørliMalvik IL11:56
2462Helge BjaalandHeming Orientering11:57
2463Olav HøiåsVang OL11:58
2464Jon TyldumRudsbygd IL11:59
2465Ivar Louis BergSturla, IF12:00

H 80-

2 080 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2512Axel IngvaldsenTIF Viking11:17
2513Arnfinn LangelandByåsen IL11:18
2514Arne SvalundØyer-Tretten IF11:19
2515Tore S. RasmussenTIF Viking11:20
2516Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL11:21

H 85-

2 080 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2519Brynjulf ForsethOL Trollelg11:45
2520Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11:46
2521Paul ForsethOL Trollelg11:47
2522Mads BergNord-Østerdal OK11:48

Direkte A

7 560 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3151Lars LangdalTrondheim triatlonklubb11:00
3152Anders HvasshovdKongsberg OL11:00
3153ledig StartnrNOTEAM11:00
3154Magne SvareLillehammer OK11:00
3155ledig startnrNOTEAM11:00
3156Rune ScheeleNydalens SK11:00
3157Kristine AusenNTNUI11:00
3158Svein Anders MelhusSteinkjer OK11:00
3159Anders SkjesetVang OL11:00
3160Audun FingarsenElverum OK11:00
3161Anna-Thekla TonjerElverum OK11:00
3162Lars Sandstad SkjesetFrol IL11:00
3163Jérôme SoulardNOTEAM11:00
3164Anthony BossardNOTEAM11:00
3165Ole-Arthur JuveliLierbygda OL11:00
3166aNDERS jUVELILierbygda OL11:00
3167linn HokoltIL Tyrving11:00
3168Anders Kristian HoltHedrum OL11:00
3169Mika AholaNavi11:00
3170Ola StensethByåsen IL11:00
3177Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL11:00
3179Erlend NydalNTNUI11:00
3189Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF11:00
3200Karl GjølsjøOK Moss11:00

Direkte A Kort

4 350 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2153Kristin KornmoPorsgrunn OL11:00
3201Mats NordbrødenHalden SK11:00
3202Roger ØstvoldHeming Orientering11:00
3203Egil Petter StræteLånke IL11:00
3204Ole Gunnar SølbergIL Leik11:00
3205Pirjo LuchsingerKongsberg OL11:00
3206Ola BeitdokkenLillehammer OK11:00
3207Stig DahleMolde og Omegn IF11:00
3208Elena GrandNydalens SK11:00
3209Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11:00
3210Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering11:00
3211Marion AmundsenRingerike OL11:00
3212Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK11:00
3213Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL11:00
3214Elsie BrenneVarteig OL11:00
3215Eivind LonaWing OK11:00
3216Svein OtterleiØstmarka OK11:00
3217Jørgen StenvikByåsen IL11:00
3218Gun Irene MonsenEgersund OK11:00
3219Torun DyrkornEiker OL11:00
3220Elise Taylor SpetsFrol IL11:00
3221Øystein SnuggerudGjø-Vard OL11:00
3222Morten KorsvoldWing OK11:00
3223Knut AaldeNydalens SK11:00
3224Irene Felde OlaussenHalden SK11:00
3225Pål BackstrømHalden SK11:00
3226Gløer GløersenOTO11:00
3227Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering11:00
3228Kjersti JuveliLierbygda OL11:00
3229pER gUSTAFSSONKongsberg OL11:00
3230Torild WisløffAsker Skiklubb11:00
3231Trine RannemSteinkjer OK11:00
3232Bård ModumHalden SK11:00
3233Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL11:00
3234Frida AamotNydalens SK11:00
3235Trond FossSandefjord OK11:00
3236Bjørn OwrenRambøll11:00
3237Astrid Waaler KaasHeming Orientering11:00
3238Øystein GrøvlenNidarøst OK11:00
3239Per Øyvind HusbyVaregg Fleridrett11:00
3240Øyvind Svare LorentzenNydalens SK11:00
3241Bård AndersenVarteig OL11:00
3242Sara ProforsFrol IL11:00
3243Anna Karine SvareLillehammer OK11:00
3244John KjørenSkanska aktiv11:00
3245Nina Hansen MøllerudKongsberg OL11:00
3246Iliana IlievaHalden SK11:00
3247Marte NarumNydalens SK11:00
3248Henrik GrytbakRindal11:00
3249Mons LøvfaldNydalens SK11:00
3250Brage KeiseråsIL Leik11:00
3251Anne-Berit BredholtSandefjord OK11:00
3252Knut SkjesolWing OK11:00
3254Jonas WaeflerNOTEAM11:00
3272Haakon JohannesenIndre Østfold OK11:00
3273Rune MoianAsker Skiklubb11:00
3274Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF11:00
3289Jon DaleBergens TF11:00
3300Øystein  RønningNydalens SK11:00

Direkte B

2 740 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3301Eva LutnæsHamar OK11:00:00
3302Monica SyrdalHeming Orientering11:00:00
3303Siren HoplandGneist, IL11:00:00
3304Anne Kari StubsjøenIL Leik11:00:00
3305Kristin SølbergIL Leik11:00:00
3306Hilde MoholthKongsberg OL11:00:00
3307Lise HørtvedtKongsberg OL11:00:00
3308Mona Dalegård LøkenKongsberg OL11:00:00
3309Line BjørnåsKonnerud IL11:00:00
3310Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL11:00:00
3311Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK11:00:00
3312Hege WangLillomarka OL11:00:00
3313Christian Andre AndresenMalvik IL11:00:00
3314Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF11:00:00
3315Ingeborg BakkenMåren OK11:00:00
3316Yngve FinkenhavnNittedal OL11:00:00
3317Ellen LadimOK Moss11:00:00
3318Mona Lund VeieOK Skøynar11:00:00
3319Vorin BottenOslostudentenes IK11:00:00
3320Jon Roar OddenSarpsborg OL11:00:00
3321Ingunn GåsoddenSkien OK11:00:00
3322Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11:00:00
3323Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering11:00:00
3324Gina NygårdTynset IF11:00:00
3325Leif Arne NytrøenTynset IF11:00:00
3326Øystein MelbyVang OL11:00:00
3327Gro EllegaardVang OL11:00:00
3328Inger BjergaVaregg Fleridrett11:00:00
3329Bente HortenVingelen IL11:00:00
3330Siv Susanne JystadØstmarka OK11:00:00
3331Kristin Stubban HygenØstmarka OK11:00:00
3332Camilla ImrikFredrikstad SK11:00:00
3333Vemund ImrikFredrikstad SK11:00:00
3334Laila HelminsenFredrikstad SK11:00:00
3335Randi Wold StavrumFrol IL11:00:00
3336Fritjof SandstadFrol IL11:00:00
3337Torbjørn SirumFrol IL11:00:00
3338Harald LaugloOL Trollelg11:00:00
3339Trygve RognstadHadeland OL11:00:00
3340John Olav NævøIL Leik11:00:00
3341Ove Bjørnar GrøfteIL Leik11:00:00
3344Rolf BergNydalens SK11:00:00
3345May Toril MoenOL Trollelg11:00:00
3346Helle Svare LorentzenNydalens SK11:00:00
3347Lisa JenssenHalden SK11:00:00
3348Even  HolteFreidig11:00:00
3349Øistein PaulsenBergens TF11:00:00
3350Marianne LøvåsNidarøst OK11:00:00
3351Lucie StørmerFossum IF11:00:00
3352Ladislav KocbackNOTEAM11:00:00
3368Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK11:00:00
3369Rolf AlstadFrol IL11:00:00
3370Janne TomtumVelledalen IL11:00:00
3371Hjørdis ØvreåsBotne SK11:00:00
3372Magnar ØvreåsBotne SK11:00:00
3386Emma StubberudNydalens SK11:00:00
3389John Petter GåsvikNidarøst OK11:00:00
3399Linnea EvensenTønsberg11:00:00
3400Irene LangørgenKongsberg OL11:00:00
3343Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL11:33:30

Direkte C

3 040 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3401Hanne Millenaar JørgensenLillehammer OK11:00
3402Marte P. H AndresenMalvik IL11:00
3403Lise Tuset GustadOK Skøynar11:00
3404Gunnar FosstveitRaumar Orientering11:00
3405Nanna BerganRaumar Orientering11:00
3406Camilla FosstveitRaumar Orientering11:00
3407Hans Gøran BjørkSandefjord OK11:00
3408Anna Maria Ryste OddenSarpsborg OL11:00
3409Ingvil SnøfuglFreidig11:00
3410Mona SveenVang OL11:00
3411Mari Anne DyrlieVarteig OL11:00
3413Ingvild Brenne AndersenVarteig OL11:00
3414Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK11:00
3415Ingar WollØstmarka OK11:00
3416Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL11:00
3417Ellen Sofie RuudEiker OL11:00
3418Anna van der ZwaagNOTEAM11:00
3419Martine HenningGimle IF11:00
3420Vibeke Svendsen MathisenOTO11:00
3421tANJA cARMEN sKJÅKLillehammer OK11:00
3422Helene KartomtenVang OL11:00
3423Hilde BellingmoGaula11:00
3424Gunnar SmistadOL Trollelg11:00
3425Gunhild KvålsgardFossum IF11:00
3426Margit BrenneVarteig OL11:00
3427Oda Kristin BjerkesetVarteig OL11:00
3428Isak Hagaseth MydskeFredrikstad SK11:00
3429Elise Brenne BrustugunVarteig OL11:00
3430Eirik Williams StrømsnesMalvik IL11:00
3431Ellen ÅsbergSarpsborg OL11:00
3432Tina WilliamsMalvik IL11:00
3436Synnøve VonenSarpsborg OL11:00
3437Ragnhild NerstenFossum IF11:00
3438INGRID gRUEKvikne IL11:00
3439Elisabeth StørsethSelbu OK11:00
3450Anna Marie Ryste OddenSarpsborg OL11:00

Direkte N

2 330 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3451Martin JystadØstmarka OK11:00
3452Karin StrutzEds SK11:00
3453Torill FinkirkenFredrikstad SK11:00
3454Sissel Skauby GrønningSelbu OK11:00
3455Gabriel SundbergTynset IF11:00
3456Idunn RyeNOTEAM11:00
3457Ledig StartnrNOTEAM11:00
3477Olga DecykVelledalen IL11:00
3489Ronny JohansenVelledalen IL11:00

Challenge 5 Damer

4 660 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3541Margrethe NilsenHamar OK11:00
3542Magnhild Fjøsne BredesenNittedal OL11:00
3543Kari-Anne Steffensen GorsetHadeland OL11:00
3544Inger Hegstad KrugerNydalens SK11:00

Challenge 5 Herrer

4 660 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3531Are RogstadNidarøst OK11:00
3532Jabus De VaalFreidig11:00

Challenge 10 Damer

9 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3516Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering11:00
3517Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK11:00
3518Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering11:00
3519Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering11:00

Challenge 10 Herrer

9 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3501Nikolai NordhaugKonnerud IL11:00
3502Henrik BraathenWing OK11:00
3503Øystein BraathenWing OK11:00
3504Børge LeirenByåsen IL11:00
3505Emil Solan GorsetHadeland OL11:00
3506Erik BredesenPrivat/Nittedal Banquet Racers11:00
3507Endre DahlenBatnfjord IL11:00
3508Ledig StartnrNOTEAM11:00
3509Mihael UllerNoBIL11:00

Annonser

IOF Eventor