Startliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

N-åpen

1 290 m, 73 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3001Aksel Johan SandvikHalden SK18:00
3002Erik OskalHamar OK18:00
3003Astrid ReuschHeming Orientering18:00
3004Håkon ØverbyKongsberg OL18:00
3005Eirik LestebergKongsberg OL18:00
3006Maren Sæter FlessebergKongsberg OL18:00
3007Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK18:00
3008Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK18:00
3009Peder KjøsLillehammer OK18:00
3010Olav SkjåkLillehammer OK18:00
3011Ole Einar AndresenMalvik IL18:00
3012Finn Einar BrandsenMalvik IL18:00
3013Einar GarsholMalvik IL18:00
3014Jens Anton AndresenMalvik IL18:00
3015Eirik GarsholMalvik IL18:00
3016Vårin W FinstadMelhus IL18:00
3017Leah GyllandMelhus IL18:00
3018Ingrid FarstadMelhus IL18:00
3019Julie Olsen ByeModum OL18:00
3020Christian Berge GjellestadNydalens SK18:00
3021Ida Berge GjellestadNydalens SK18:00
3022Laura HegstadOK Skøynar18:00
3023Mathias Bredland EidAsker Skiklubb18:00
3024Jakob Bredland EidAsker Skiklubb18:00
3025Lars FlaskerudOL Toten-Troll18:00
3026Robert RemmenOL Trollelg18:00
3027Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn18:00
3028Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn18:00
3029Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn18:00
3030Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18:00
3031Erle FosstveitRaumar Orientering18:00
3032Sander Ryste OddenSarpsborg OL18:00
3033Jens Vonen SvaeSarpsborg OL18:00
3034Oskar Elias HeggesetFreidig18:00
3035Erlend GrønliFreidig18:00
3036Sverre August HeggesetFreidig18:00
3037Eira Forsbak AsplemFreidig18:00
3038Alice Skovholt BonnemaireFreidig18:00
3039Linus Fossum MalmringFreidig18:00
3040Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering18:00
3041Martine Nubdal FrøsethVerdal OK18:00
3042Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK18:00
3043Ovid Baglo BjørkengVerdal OK18:00
3044Torstein Gjedrem LundVerdal OK18:00
3045Maia Ruano StrandWing OK18:00
3046Kristine BraathenWing OK18:00
3047Lea StokkelandÅlgård Orientering18:00
3048Tea StokkelandÅlgård Orientering18:00
3049Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18:00
3050Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering18:00
3051Mia Rossvold OtterleiByåsen IL18:00
3052Aksel Tonjer FingarsenElverum OK18:00
3053Helene Heggheim JensenEmblem IL18:00
3054Silje Heggheim JensenEmblem IL18:00
3055Emma DrønnesundEmblem IL18:00
3056Mads Rørlien JevanordFossum IF18:00
3057Fredrik GrønsethFossum IF18:00
3058Silje Andresen SkotteFossum IF18:00
3059Sivert Vie SollieFossum IF18:00
3060Odin Vie StrislandFossum IF18:00
3061Vilma DanevadFredrikstad SK18:00
3062Eline KravdalGjø-Vard OL18:00
3064Wilma KrogsrudMalvik IL18:00
3065Alva Aurora HusdalStavanger Orienteringsklubb18:00
3066Jens Hallvar NordstrandNOTEAM18:00
3067Maja AndersenNOTEAM18:00
3068Mats AndersenVarteig OL18:00
3069Ingrid Gustad StrømOK Skøynar18:00
3070Eirik Bakkedal-AndersenElverum OK18:00
3071Mads MelbyeVerdal OK18:00
3095Eline KjøsLillehammer OK18:00
3096Ole Ulseth SylteFreidig18:00
3133Astrid SchjølbergRøros IL18:00

D -10

1 320 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1869Nora Rossvold OtterleiByåsen IL18:54
1870Aurora OldertrøenTynset IF18:55
1871Nikoline MunkebyFrol IL18:56
1872Synne Kvittum NytrøenTynset IF18:57
1873Ada C StokkelandÅlgård Orientering18:58
1874Ingrid Wollan BenumByåsen IL18:59
1875Anna Emilie LonaWing OK19:00
1876Guro OttesenFredrikstad SK19:01
1877Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL19:02
1878Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL19:03
1879Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn19:04
1880Lily Alexandra MorganMalvik IL19:05
1881Helene ScheeleNydalens SK19:06
1883Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL19:08
1884Maria sæther VerdeniusVingelen IL19:09
1885Ingeborg KolstadWing OK19:10
1886Marte EgerKongsberg OL19:11
1887Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL19:12
1888Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett19:13
1889Jenny DanevadFredrikstad SK19:14
1890Karita MøllerSteinkjer OK19:15
1891Ida Joanne OldertrøenTynset IF19:16

D 11-12

1 520 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1892Ella SandstadFreidig18:40
1894Synne SandvenNotodden OL18:42
1895Anne ØstvoldHeming Orientering18:43
1896Nora HalvorsenFreidig18:44
1897Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK18:45
1898Marie KravdalGjø-Vard OL18:46
1899Tiril Ebon EspedalNydalens SK18:47
1900Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK18:48
1901Nora Sumstad HanssenByåsen IL18:49
1902Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL18:50
1903Martine Myhr ImslandFrol IL18:51
1904Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb18:52
1905Astrid Berge MjølhusOL Trollelg18:53
1906Ingrid LestebergKongsberg OL18:54
1907Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK18:55
1908Solveig Louise NissenFreidig18:56
1909Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK18:57
1910Sigrid Schmitt GranHalden SK18:58
1911Astrid YtterbøAsker Skiklubb18:59
1912Tora KittilsenFreidig19:00
1913Tonje RykkjeStord Orientering19:01
1914Silja FuglemMalvik IL19:02
1915Julie DrønnesundEmblem IL19:03
1916Anna TaksdalGanddal IL19:04
1917Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL19:05
1918Marit SvendgårdOK Skøynar19:06
1919Marie ScheeleNydalens SK19:07
1920Una KittilsenFreidig19:08
1921Marie Wollan BenumByåsen IL19:09
1922Guro SchjølbergTynset IF19:10
1923Hannah Gustad StrømOK Skøynar19:11
1924Martha WisløffAsker Skiklubb19:12
1925Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot19:13
1926Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering19:14
1927Elma Sagli GudimIndre Østfold OK19:15
1928Malin MichelsenFossum IF19:16
1929Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19:17
1930Maja Mo HjelsethNydalens SK19:18
1931Elise Nilsen BergFossum IF19:19
1932Maren HenriksenHalden SK19:20
1933Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb19:21
1934Maria Strømdal WikFreidig19:22
1935Guro HegstadOK Skøynar19:23
1936Pernille Nor-WollØstmarka OK19:24

D 11-12N

1 430 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1987Guro Mikkelsen StokkeTynset IF18:39
1989Anna BellingmoOL Gaula18:41
1990Tina UglemsmoSelbu OK18:42
1991Ane Kristine EidAsker Skiklubb18:43

D 13

1 500 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1036Ingvild GustafssonKongsberg OL18:56
1037Marielle MichelsenFossum IF18:57
1038Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn18:58
1039Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18:59
1040Mathea Baglo BjørkengVerdal OK19:00
1041Hannah Syrdal ØenHeming Orientering19:01
1042Kathinka Zahl HagenFossum IF19:02
1043Eline Horten JordetVingelen IL19:03
1044Marie KvarmeSturla, IF19:04
1045Ingvild Øverli BergKongsberg OL19:05
1046Andrea sæther VerdeniusVingelen IL19:06
1047Mathea Spets StorhovFreidig19:07
1048Marie SaugestadNydalens SK19:08
1049Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb19:09
1050Marie Lien BackstrømHalden SK19:10
1051Helene Hoel JomaasFossum IF19:11

D 14

1 720 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1054June MunkebyFrol IL18:02
1055Mari BrendeFossum IF18:03
1056Mari Grøtli SvergjaKvikne IL18:04
1057Helene Bjørkvold JendalFossum IF18:05
1058Ida SolliMo OK18:06
1059Astrid RognstadHadeland OL18:07
1060Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig18:08
1061Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18:09
1062Emma Bangstad BergersenHamar OK18:10
1063Marie Roll-TørnqvistFana IL18:11
1064Serine Skogeng ReitenEmblem IL18:12
1065Kristin Melby JacobsenLardal OL18:13
1066Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn18:14
1067Linnea MunkebyFrol IL18:15
1068Ida Marie FlågenHeming Orientering18:16
1069Mari ØverbyKongsberg OL18:17
1070Noor Dirro-HeluMåren OK18:18
1071Ida HeikkinenVehkalahden Veikot18:19
1072Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK18:20
1073Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18:21
1074Elida Sagli GudimIndre Østfold OK18:22
1075Silje Marie NissenFreidig18:23
1076Trude MarkhusVerdal OK18:24
1077Mari EidsmoFreidig18:25
1078Martine SkjelsvikLillehammer OK18:26
1079Pia Young VikNydalens SK18:27
1080Ane Malene KolstadFreidig18:28
1081Johanne Rognerud BøeFossum IF18:29
1082Kristin LundanesEmblem IL18:30
1083Eline SchjervenLardal OL18:31
1084Johanna Sofie LongfjeldModum OL18:32
1085Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18:33
1086Iselina Myhr ImslandFrol IL18:34

D 15

1 740 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1254Alexandra AngvollFredrikstad SK18:02
1255Kristine KravdalGjø-Vard OL18:03
1256Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL18:04
1257Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering18:05
1258Marieluise Schmitt GranHalden SK18:06
1259Nora Småge HilsenKonnerud IL18:07
1260Oda Isnes TyseEiker OL18:08
1261Oda ScheeleNydalens SK18:09
1262Vilde Lereim StorliFreidig18:10
1263Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL18:11
1264Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18:12
1265Berthe TesloHadeland OL18:13
1266Vilde RetteraasenIndre Østfold OK18:14
1267Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL18:15
1268Karoline TorøKongsberg OL18:16
1269Nina PedersenSarpsborg OL18:17
1270Åsne HaavengenKongsberg OL18:18
1271Live ØstvoldHeming Orientering18:19
1272Tale Tannvik SkeiFreidig18:20
1273Alexandra LinløkkenØstmarka OK18:21
1274Maren VikenByåsen IL18:22
1275Maya ArnesenHeming Orientering18:23
1276Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18:24
1277Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18:25
1278Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18:26
1279Stine AuneNidarøst OK18:27

D 16

1 770 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1282Tale StrandKongsberg OL18:02
1283Malin HaugeHisøy OK18:03
1284Tora Aasheim NymarkTIF Viking18:04
1285Ida MonsenEgersund OK18:05
1286Anna Vangen LunåsmoTynset IF18:06
1287Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK18:07
1288Jenny BaklidKonnerud IL18:08
1289Julie EikelandOL Tønsberg og omegn18:09
1290Marte Karine LarsenKongsberg OL18:10
1291Thea LandKonnerud IL18:11
1292Marie LilandNydalens SK18:12
1293Kamilla LomeHamar OK18:13
1294Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL18:14
1295Karen Hoel JomaasFossum IF18:15
1296Mari Kilskar GrevskottFrol IL18:16
1297Ingeborg RognstadHadeland OL18:17
1298Ada WulfsbergNydalens SK18:18
1299Anniken RanvikKonnerud IL18:19
1300Ane Sofie KroghOppsal Orientering18:20
1301Matilde MunkebyFrol IL18:21
1302Andrea RanvikKonnerud IL18:22
1303Emma DanevadFredrikstad SK18:23
1304Christine HoenEiker OL18:24
1305Ingvild LangeggenKongsberg OL18:25
1306Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb18:26
1307Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18:27
1308Solveig LetmolieEiker OL18:28
1309Janne Tjørhom AasheimGanddal IL18:29
1310Hanne Eide RappRaumar Orientering18:30
1311Tonje-Malin RhrichKonnerud IL18:31
1312Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL18:32
1313Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)18:33
1314Carmen DirroMåren OK18:34
1315Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18:35
1316Elise AusenPorsgrunn OL18:36
1317Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18:37
1318Kristine Eide RappRaumar Orientering18:38
1319Mari Strømme LidTIF Viking18:39
1320Ingeborg KvarmeSturla, IF18:40
1321Karoline BjørnerødOK Moss18:41
1322Mari Landro SvingheimKonnerud IL18:42

D 15-16B

1 750 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1364Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL19:11
1365Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF19:12
1366Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering19:13
1367Hege HallanOK Skøynar19:14
1368Martine JægtvikKonnerud IL19:15
1369Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn19:16
1370Silje CarlsenSturla, IF19:17

D 13-16C

1 590 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1998Tiril KihleKonnerud IL18:47
2000Tiril HolenKonnerud IL18:49
2001Emilie SchärerKvikne IL18:50
2002Nora GrønsethFossum IF18:51
2003Oda Kjellevold MaldeIL Gular18:52

D 13-16N

1 540 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2009Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK18:56

D 17-B

1 750 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1342Juliette Delforge-MeliaBay Area Orienteering Club18:40
1343Tanja Carmen SkjåkLillehammer OK18:41
1344Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18:42
1345Ina BlågestadIndre Østfold OK18:43
1346Gunhild MyhrAsker Skiklubb18:44
1347Ann-Karin LestebergKongsberg OL18:45
1348Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll18:46
1349Tora VollsetHeming Orientering18:47
1350Ingrid Lundin BerganKongsberg OL18:48
1351Anne Moian NydalAsker Skiklubb18:49
1352Berit BergsetIL Veten18:50
1353Mirjam HalvorsrudMelhus IL18:51
1354Anna Linnea SwärdHadeland OL18:52
1355Celine Vik OlsenLarvik OK18:53
1356Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering18:54
1357Kristin GjølsjøOK Moss18:55
1358Anne Lise NyengenIndre Østfold OK18:56
1359Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering18:57
1360Merete MasdalVelledalen IL18:58
1361Marianne MichelsenFossum IF18:59

D 17-C

1 640 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2023Lill BirkelundPorsgrunn OL19:20
2024Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK19:21
2025Mari BraathenWing OK19:22
2026Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering19:23
2027Margrethe FarstadMelhus IL19:24
2028Anne-Grete OlsenByåsen IL19:25
2029May Britt DrønnesundEmblem IL19:26
2030Anne SkjærsteinIL Tyrving19:27
2031Wenche EideWing OK19:28
2032Marianne Halmstad AndersenGjø-Vard OL19:29
2033Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL19:30

D 17-20

2 080 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1614Anna Isnes TyseEiker OL19:00
1615Siri PedersenSarpsborg OL19:01
1616Lisa JenssenHalden SK19:02
1617Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK19:03
1618Martha Skogeng ReitenEmblem IL19:04
1619Kristiane RogstadKongsberg OL19:05
1621Kristin OttesenFredrikstad SK19:07
1622Ingrid LetmolieEiker OL19:08
1623Solveig SæternesByåsen IL19:09

D 21-

2 200 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1383Anne Marthe PeveriEiker OL18:23
1384Ingvild GjessingVang OL18:24
1385Julie ArnesenNTNUI18:25
1386Marianne BakkenNydalens SK18:26
1387Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett18:27
1388Nina KarlsenNydalens SK18:28
1389Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering18:29
1390Sunniva Nergaard BergStokke IL18:30
1391Maria NovokovichSRD SK18:31
1392Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb18:32
1393Eva TesarovaWing OK18:33
1394Hanne Maria VisterOslostudentenes IK18:34
1395Meghan RanceDont Get Lost18:35
1396Kajsa Stina SandstadNTNUI18:36
1397Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL18:37
1398Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg18:38
1399Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF18:39
1400Marit OwrenNydalens SK18:40
1401Marie StyrvoldNTNUI18:41
1402Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL18:42
1403Kristin ÅstebølWing OK18:43
1404Ina Charlotte MoeSandefjord OK18:44
1405Sølvi FossøyEiker OL18:45
1406Line Hovdenak LyngNidarøst OK18:46
1407Sandra KarnagelSV Robotron Dresden18:47
1408Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK18:48
1409Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering18:49
1410Marie Hammer IversenØstmarka OK18:50
1411Ingunn SandbakkByåsen IL18:51
1412Kine Sofie SandstadFrol IL18:52

D 35-

2 200 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1415Kristin Melander VieFossum IF19:05
1416Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn19:06
1418Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn19:08
1419Mie SkovholtFreidig19:09
1420Maja BergerByåsen IL19:10
1421Randi WærnesOrkanger IF19:11
1422Anja Berge GjellestadNydalens SK19:12
1423Randi Marie MohusWing OK19:13
1424Guri Stenseth KjøsLillehammer OK19:14
1425Jenny PerssonByåsen IL19:15

D 40-

2 080 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1582Anne Mette GrøtliKvikne IL18:02
1583Linda RykkjeStord Orientering18:03
1584Linda FredhOK Moss18:04
1585Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn18:05
1586Valborg MadslienLillehammer OK18:06
1587Liv SchjervenLardal OL18:07
1588Ellen GustafssonKongsberg OL18:08
1589Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK18:09
1590Hege HegstadOK Skøynar18:10
1591Trude HansenBerger og Svelvik OL18:11
1592Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18:12
1593Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK18:13
1594Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18:14
1595Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF18:15
1596Kristin Nergaard BergFossum IF18:16
1597Kari Solem AuneByåsen IL18:17
1598Monica BerglundRingerike OL18:18
1599Sara MathisenPorsgrunn OL18:19
1600Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll18:20
1601Kari StrandKongsberg OL18:21
1602Elisabeth EspelandTynset IF18:22
1603Ingjerd SommerstadKongsberg OL18:23
1604Lene SandvikHalden SK18:24
1605Kristin Stubban HygenØstmarka OK18:25
1606Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn18:26
1607Sigrid Melander VieFossum IF18:27
1608Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering18:28
1609Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18:29
1610Astrid KravdalGjø-Vard OL18:30
1611Elin GravningenStokke IL18:31

D 45-

1 940 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1626Kristin SandvenNotodden OL18:42
1627Marianne HaugeHisøy OK18:43
1628Solveig BerganNydalens SK18:44
1629Tone SkramRøyken OL18:45
1630Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering18:46
1631Ina Cecilie LandroKonnerud IL18:47
1632Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering18:48
1633Mai Iren AlmåsIL Leik18:49
1634Anne Guro NøklebyRingerike OL18:50
1635Hilde VassendPorsgrunn OL18:51
1636Anniina HeikkinenVehkalahden Veikot18:52
1637Tone Karina IngesenSarpsborg OL18:53
1638Marit B. EithunNittedal OL18:54
1639Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering18:55
1640Stine ArntzenSandefjord OK18:56
1641Birgitte TorbjørnsenIL Gular18:57
1642Marianne ReuschHeming Orientering18:58
1643Janita SkogengEmblem IL18:59
1644Anne Mia OlsenModum OL19:00
1645Ane BjørnsgaardLillehammer OK19:01
1646Isa HeggedalKonnerud IL19:02
1647Hilde PoppeFredrikstad SK19:03
1648Tone AlmåsIL Leik19:04
1649Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering19:05
1650Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb19:06
1651Cecilie Christin KvermeFossum IF19:07
1652Barbara Willkommen EikenKongsberg OL19:08
1653Hanne Lerche RaadalHalden SK19:09
1654Lill-Kristin EngerModum OL19:10
1655Doris Stien KaspersenMo OK19:11
1656Runa Lien BackstrømHalden SK19:12
1657Trude KyrkjebøTIF Viking19:13
1658Arnhild U. BråtenVegårshei IL19:14
1659Kristin EgerKongsberg OL19:15
1660Else Kari ScheeleNydalens SK19:16
1661Hilde GrønengLillehammer OK19:17
1662Frauke Schmitt GranHalden SK19:18
1663Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb19:19
1664Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering19:20
1665Gøril EideByåsen IL19:21
1666Kari Tønset GuttvikWing OK19:22
1667Aud Ellen BrevikSturla, IF19:23
1668Heidi MyklemyrEiker OL19:24
1669Hege SolerødGjø-Vard OL19:25
1670Katrine BakkeFossum IF19:26
1671Ragnhild BalsvikOsterøy IL19:27
1672Anita StensethSnertingdal IF Orientering19:28
1673Karianne StrømmeTIF Viking19:29
1674Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK19:30
1675Mai Britt BjørkSandefjord OK19:31
1676Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering19:32
1677Elise GisholtFossum IF19:33
1678Randi EngløkkHaugesund IL Orientering19:34
1679Ann Elin FlågenHeming Orientering19:35
1680Marian KjellevoldIL Gular19:36
1681Anne-Kristin KvammeRingerike OL19:37
1682Monica SyrdalHeming Orientering19:38
1683Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb19:39
1684Ingrid KvistadKongsberg OL19:40
1685Liv TennesWing OK19:41
1686Ingrid Eide RappRaumar Orientering19:42

D 50-

1 960 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2074Anita Sørensen DrageKongsberg OL18:40
2075Hilde KløvstadSandefjord OK18:41
2076Wenche LindløvSarpsborg OL18:42
2077Heidi SchatvetNotodden OL18:43
2078Rine HanssenByåsen IL18:44
2079Kari ChristiansenSandefjord OK18:45
2080Hege MårtenssonModum OL18:46
2081Kristin FleisjeNittedal OL18:47
2082Åse Rita EllingsenWing OK18:48
2083Marianne ArnesenAsker Skiklubb18:49
2084Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett18:50
2085Hege Solhjem MelhuusMelhus IL18:51
2086Solveig KongsrudModum OL18:52
2087Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK18:53
2088Hilde TellesbøNittedal OL18:54
2089Torill VisterIndre Østfold OK18:55
2090Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18:56
2091Elisabeth HetlevikKongsberg OL18:57
2092Anne DahlNydalens SK18:58
2093Jartrud SteinsliØstmarka OK18:59
2094Jane RødderKongsberg OL19:00
2095Tove HeimdalKonnerud IL19:01
2096Gry AhlsandNydalens SK19:02
2097Trine OlaussenFredrikstad SK19:03
2098Signe Astrup ArnesenHeming Orientering19:04
2099Kirsti RogstadKongsberg OL19:05
2100Marianne MyklebustHamar OK19:06
2101Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering19:07
2102Eirin LodgaardByåsen IL19:08
2103Hilda ØfsthusAsker Skiklubb19:09
2104Unn Hilde HeggedalKongsberg OL19:10
2105Jane MeliaBay Area Orienteering Club19:11
2106Hanne Løver ThonModum OL19:12
2107Inger Tone NygårdEgersund OK19:13
2108Heidi BørstadSarpsborg OL19:14
2109Cathrine ThorhusVerdal OK19:15
2110Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering19:16
2111Anne-Lise BratsbergWing OK19:17
2112Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering19:18
2113Astrid BjørnerødOK Moss19:19
2114Kari MadslienNydalens SK19:20
2115Margrete EngzeliusAsker Skiklubb19:21
2116Lill-Ann TorpSandefjord OK19:22
2117Torild MyrliTIF Viking19:23
2118Nina-Beate LiabakkByåsen IL19:24
2119Tove AasheimAskøy OL19:25
2120Anniken AusenPorsgrunn OL19:26
2121Kjersti StræteRingerike OL19:27
2122Turid WilliksenFossum IF19:28
2123Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)19:29
2124Kjersti HovFossum IF19:30
2125Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering19:31
2126Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19:32
2127Randi JensenFrol IL19:33

D 55-

1 900 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2171Hilde StorløkkenKongsberg OL18:43
2172Barbro KarlssonKatrineholms OK18:44
2173Anna-Karin SundqvistTullinge SK18:45
2174Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb18:46
2175Inger SchibstedRøyken OL18:47
2176Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF18:48
2177Eli Tufte HanssenEiker OL18:49
2178Marit Hæreid SandstadFrol IL18:50
2179Penelope SmirthwaiteMoravian OC18:51
2180Guri BjørndalByåsen IL18:52
2181Helena StubberudNydalens SK18:53
2182Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL18:54
2183Marianne HjermstadFossum IF18:55
2184Ann Karin TjørhomGanddal IL18:56
2185Dagrun MelkildHeming Orientering18:57
2186Berit BergeIL Tyrving18:58
2187Cathrine NorvikRøyken OL18:59
2188Hege FjellbirkelandIL Gular19:00
2189Kottonen AnnariittaLynx19:01
2190Karin StrutzEds SK19:02
2191Gunhild HennumLierbygda OL19:03
2192Vigdis HeimlyByåsen IL19:04
2193Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb19:05
2194Kjersti SkantzeIL Tyrving19:06
2195Grete S B HoviSkien OK19:07
2196Torun DyrkornEiker OL19:08
2197May MelingStavanger Orienteringsklubb19:09
2198Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF19:10
2199Turid ArnesenByåsen IL19:11
2200Marit Sylte LundanesEmblem IL19:12
2201Ingrid Lien JohnsenByåsen IL19:13
2202Berit DanielsenIL Tyrving19:14
2203Anna Weckner WestlundOK Tyr19:15
2204Sidsel NørstebøIL Tyrving19:16
2205Mette RogneVaregg Fleridrett19:17
2206Kjersti RønningHamar OK19:18
2207Turid GiilRond OL19:19
2208Åshild BergstølKongsberg OL19:20
2209Magnhild T. MølnvikFossum IF19:21

D 60-

1 550 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2246Magnhild ForsethFrol IL18:52
2247Sirpa LiljaModum OL18:53
2248Elle M. MelbyeHeming Orientering18:54
2249Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL18:55
2250Lise HørtvedtKongsberg OL18:56
2251Anne SørumRingsaker OK18:57
2252Helga HaverstadLierbygda OL18:58
2253Sue StevensAIRE GB18:59
2254Bente GrøndalenHamar OK19:00
2255Sunniva Johaug RyenOs IL19:01
2256Karin GalaaenSelbu OK19:02
2257Kjellrun SporildMalvik IL19:03
2258Gro SolnørdalRudsbygd IL19:04
2259Margrete JørandliGjø-Vard OL19:05
2260Anne Kjersti DaltveitFana IL19:06
2261Kari OsmoenOs IL19:07
2262Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange19:08
2263Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn19:09
2264Gerd BjørsethKrokstadøra IL19:10
2265Inger NergaardStokke IL19:11
2266Liv Inger PrangerødTistedalen FL19:12
2267Jorunn SanderudNydalens SK19:13
2268Live Joronn YtrehusRingerike OL19:14

D 65-

1 540 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2298Kari NatåsBergens TF18:35
2299Marit TyldumRudsbygd IL18:36
2300Berit HegdalBergens TF18:37
2301Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL18:38
2302Eva TaraldrudIndre Østfold OK18:39
2303Sidsel Graff-IversenFossum IF18:40
2304Karin KittilsenStokke IL18:41
2305Kari StrandeRingerike OL18:42
2306Linda VerdeSturla, IF18:43
2307Anne StensethByåsen IL18:44
2308Herdis AlvheimFana IL18:45
2309Stina ElfvingByåsen IL18:46
2310Elisabeth RødAndebu IL18:47
2311Helga PeveriEiker OL18:48
2312Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK18:49
2313Yvonne GalborgenEds SK18:50
2314Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange18:51

D 70-

1 540 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2317Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL18:59
2318Anne FuruholtOL Trollelg19:00
2319Margareta BrynhildsenStokke IL19:01
2320Eli KlovningPorsgrunn OL19:02
2321Randi HellandWing OK19:03
2322Else Lerche RaadalFana IL19:04
2323Marta StangModum OL19:05
2324Hanne BræckKongsberg OL19:06
2325Tea ForbergRond OL19:07
2326Edel SlettemarkStord Orientering19:08
2327Randi KisteNidarøst OK19:09
2328Bjørg KocbachBergens TF19:10
2329Ingvill VoldFana IL19:11
2330Liv FeiringHamar OK19:12
2331Sidsel SandelienHeming Orientering19:13
2332Anne-Lise BrenneOL Trollelg19:14

D 75-

1 340 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2347Torunn Hege FrøvollSturla, IF18:35
2348Odbjørg NordengRudsbygd IL18:36
2349Elin DahlenRingerike OL18:37
2350Aase Tove GoldenMåren OK18:38

D 80-

1 340 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2353Unni Dirro BøhlerengenMåren OK18:51
2354Oddveig Johanne LienOrkanger IF18:52
2355Inger E. VamnesHamar OK18:53

H -10

1 320 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1847Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange18:02
1848Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL18:03
1849Jarand GustafssonKongsberg OL18:04
1850Nikolai TesloHadeland OL18:05
1851Mathias LeroyerFreidig18:06
1852Jan Olav BerganKongsberg OL18:07
1853Ask Felland SætnanFossum IF18:08
1854Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL18:09
1855Sondre KornmoPorsgrunn OL18:10
1856Jonas AlstadFrol IL18:11
1857Ole Magnus StoremyrIL Hauken18:12
1858Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK18:13
1859Leo Benjamin MorganMalvik IL18:14
1860Dagfinn StenvikByåsen IL18:15
1861Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL18:16
1862Jon StrandKongsberg OL18:17
1863Magnus Rørlien JevanordFossum IF18:18
1864Anders Berge MjølhusOL Trollelg18:19
1865Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18:20
1866Mikkel MichelsenFossum IF18:21

H 11-12

1 580 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1939Alexander Ganc-PetersenFossum IF18:02
1940Eskil KulsetSelbu OK18:03
1941Lukas Jones ArnesenHeming Orientering18:04
1942Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb18:05
1943Johan SkjåkLillehammer OK18:06
1944Simen Gløgård StensrudNittedal OL18:07
1945Tristan HalvorsenFreidig18:08
1946Amund FlaskerudOL Toten-Troll18:09
1947Peder NybergIL Veten18:10
1948Jørgen AuneByåsen IL18:11
1949Samuel A StokkelandÅlgård Orientering18:12
1951Erlend BakkeFossum IF18:14
1952Einar ØstvoldHeming Orientering18:15
1953Martin TorøKongsberg OL18:16
1954Magnus AlstadFrol IL18:17
1955Henrik Repstad StoremyrIL Hauken18:18
1956Vegard Lereim StorliFreidig18:19
1957Oskar HeksemFana IL18:20
1958Håkon HallanOK Skøynar18:21
1959Hallvard HellevikFreidig18:22
1960Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL18:23
1961Kristoffer Strømdal WikFreidig18:24
1962Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL18:25
1963Ole Andreas VeskeOK Skøynar18:26
1964Gaute NysæterSkien OK18:27
1965Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn18:28
1966Johannes HalvorsrudMelhus IL18:29
1967Jørgen Holm GrønengLillehammer OK18:30
1968Martin Christoffer BorgIL Koll18:31
1969Mathias LinløkkenØstmarka OK18:32
1970Eivind NæveIL Leik18:33
1971Alf Petter LynumFreidig18:34
1972Borgar SkjelbredKongsberg OL18:35
1973Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)18:36
1974Sverre SandvikHalden SK18:37
1975Rasmus BerglundRingerike OL18:38
1976Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll18:39
1977Alexander SlettenRaumar Orientering18:40
1978Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18:41
1979Simen Hansæl-NergaardKvikne IL18:42
1980Johannes Salvesen-LundeIL Koll18:43

H 11-12N

1 430 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1983Eivind ImrikFredrikstad SK18:02
1984Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK18:03
1985Brage FosstveitRaumar Orientering18:04
1986Vebjørn RøhjellFolldal IF18:05

H 13

1 500 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1003Herman Lien BackstrømHalden SK18:02
1004Emil GrønliFreidig18:03
1005Sigurd VatnFrol IL18:04
1006Martin Nøkleby MellingRingerike OL18:05
1007Alfred BjørnerødOK Moss18:06
1008Arne BerganKongsberg OL18:07
1009Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb18:08
1010Sondre LadimOK Moss18:09
1011Halvor LøkenKongsberg OL18:10
1012Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb18:11
1013Emil LeroyerFreidig18:12
1014Tidemann LierIndre Østfold OK18:13
1015Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL18:14
1016Brage Bell LysakerFana IL18:15
1017Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18:16
1018Magne GuttvikWing OK18:17
1019Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18:18
1020Iver Dalsaune ThunFreidig18:19
1021Jonas KroghOppsal Orientering18:20
1022Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18:21
1023Børge Nilsen BergFossum IF18:22
1024Sigurd BraathenWing OK18:23
1025Theodor BjørkSandefjord OK18:24
1026Mathias NyhaugAsker Skiklubb18:25
1027Fridtjof ReuschHeming Orientering18:26
1028Sverre HellevikFreidig18:27
1029Christian Fredrik BorgIL Koll18:28
1030Axel AaldeNydalens SK18:29
1031Kristoffer LerliMelhus IL18:30
1032Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb18:31
1033Sindre Vie StrislandFossum IF18:32
1114Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK19:02

H 14

1 720 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1089Atle Nikolai WølloKongsberg OL18:37
1090Birk Felland SætnanFossum IF18:38
1091Vegard Holm JohannesenKongsberg OL18:39
1092Vegard Ulseth SylteFreidig18:40
1093Fredrik MøllerSteinkjer OK18:41
1094Teodor Mo HjelsethNydalens SK18:42
1095Tobias MathisenPorsgrunn OL18:43
1096Sivert PoppeFredrikstad SK18:44
1097Sigurd Saxe SandvikHalden SK18:45
1098Mats LindaasElverum OK18:46
1099Karri StevanderKuortaneen Kunto18:47
1100Joakim Solberg QvenildMelhus IL18:48
1101Gaute BerganNydalens SK18:49
1102Per Ingvar TollehaugEiker OL18:50
1103Sjur Holm GrønengLillehammer OK18:51
1104Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL18:52
1105Edvin Skauby grønningSelbu OK18:53
1106Jonas MyhrAsker Skiklubb18:54
1107Petter Andreas LonaWing OK18:55
1108Johan EgerKongsberg OL18:56
1109Iver Gjedrem LundVerdal OK18:57
1110Mikkel BerglundRingerike OL18:58
1111Espen KarlsenMelhus IL18:59
1112Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn19:00
1113Vegard RanestadHamar OK19:01
1115Rolf Andreas BergNydalens SK19:03
1116Vemund MølnvikFreidig19:04
1117Erik Tofte jrMelhus IL19:05
1118Elias StubberudNydalens SK19:06
1119Martin AusenPorsgrunn OL19:07
1120Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering19:08
1121Hans UrsetIL BUL-Tromsø19:09
1122Simen KolbergsrudRøyken OL19:10
1123Lars-Børge StrømsvikMeløy OK19:11
1124Sindre TusetSteinkjer OK19:12
1125Antonius Herskedal AmundsenFreidig19:13
1126Tor Erling GjølsjøOK Moss19:14
1127Sander Tonjer FingarsenElverum OK19:15
1128Adam ConwayKongsberg OL19:16
1129Magnus Strømme LidTIF Viking19:17
1130Oskar StorlerMelhus IL19:18
1131Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig19:19
1132Martin AuneMelhus IL19:20
1133Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering19:21
1134Vetle Grønvik EkraFreidig19:22
1136Olav Gjedrem LundVerdal OK19:24
1137Andreas AagesenMelhus IL19:25
1138Stein Aas StræteRingerike OL19:26
1139August MaskeFreidig19:27
1140Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett19:28
1141August Hopstad NykvistWing OK19:29
1142Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb19:30
1143Sondre BataldenFana IL19:31
1144Peter Prytz JensenMelhus IL19:32
1145Erlend AuneByåsen IL19:33
1146Knut HageMelhus IL19:34
1147Lars Erik UglemsmoSelbu OK19:35
1148Kasper Bakken UlsethNydalens SK19:36
1149Gaute LindaasElverum OK19:37
1150Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering19:38
1151Erlend LangeggenKongsberg OL19:39
1152Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK19:40
1153Simen GravningenStokke IL19:41
1154Martin Vehus SkjerveVerdal OK19:42
1155Tord SølvbergIL Veten19:43
1156Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK19:44
1157Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering19:45
1158Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK19:46
1159Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering19:47
1160Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering19:48
1161Ørjan SæterMelhus IL19:49

H 15

1 800 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1162Vetle DrageKongsberg OL18:45
1164Einar EideByåsen IL18:47
1165Halvard KornmoPorsgrunn OL18:48
1166Tobias AlstadFrol IL18:49
1167Theodor LierIndre Østfold OK18:50
1168Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn18:51
1169Sondre Zahl HagenFossum IF18:52
1170Hallvar HallanOK Skøynar18:53
1171Olav LundKongsberg OL18:54
1172Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb18:55
1173Henrik BraathenWing OK18:56
1174Kristian ØstermannHeming Orientering18:57
1175Simen HegstadOK Skøynar18:58
1176Gaute FosstveitRaumar Orientering18:59
1177Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering19:00
1178Aksel VeskeOK Skøynar19:01
1179Ferdinand FremmingHeming Orientering19:02
1180Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL19:03
1181Ådne SkjærsteinIL Tyrving19:04
1182Vebjørn Blom-HagenFossum IF19:05
1183Håvard VeieOK Skøynar19:06
1184Jostein RøFreidig19:07
1185Nikolai RenolenWing OK19:08
1186Christopher LadimOK Moss19:09
1187Iver RingheimLarvik OK19:10
1188Mathias Enebak IversenFreidig19:11
1189Nils TveiteÅs-NMBU Orientering19:12
1190Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL19:13
1191Birk Bell LysakerFana IL19:14
1192Henrik ReuschHeming Orientering19:15
1193Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb19:16
1194Håkon SæternesByåsen IL19:17
1195Cornelius BjørkSandefjord OK19:18
1196Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK19:19
1197Mikkel HoltFreidig19:20
1198Sondre YtterbøAsker Skiklubb19:21
1199Trym Nergård RønningOK Skøynar19:22
1200Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19:23
1201Christoffer SlettenRaumar Orientering19:24
1202Erlend BørliFossum IF19:25
1203Tormod Kristian GevingFreidig19:26
1204Marius BakkeFossum IF19:27
1205Martin Wold StavrumFrol IL19:28
1206Jørgen SchjølbergTynset IF19:29
1207Sindre GisholtFossum IF19:30
1208Brage AsplemFreidig19:31
1209Ole Kristian TaksdalGanddal IL19:32
1210Sven Bergset LangvikIL Veten19:33
1211August Syrdal ØenHeming Orientering19:34
1212Ulrik HellenTIF Viking19:35

H 16

1 810 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1214Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering18:01
1215Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18:02
1216Jo Even KolstadFreidig18:03
1217David RundeKristiansand OK18:04
1218Gaute Kvittum NytrøenTynset IF18:05
1219Håkon HolstadFreidig18:06
1220Anders HorveiRaumar Orientering18:07
1221Jonas GrønliFreidig18:08
1222Asgeir EspelandTynset IF18:09
1223Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett18:10
1224Elias BergsetIL Veten18:11
1225Eirik ImrikFredrikstad SK18:12
1226Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering18:13
1227Petter Liabakk EriksenByåsen IL18:14
1228Simen Spets StorhovFreidig18:15
1229Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK18:16
1230Tore MarkhusVerdal OK18:17
1231Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn18:18
1232Matias NissenFreidig18:19
1233Isak JonssonNydalens SK18:20
1234Vegard KittilsenFreidig18:21
1235Egil FrydenlundSturla, IF18:22
1236Eirik BlågestadIndre Østfold OK18:23
1237Øystein MoltumyrMalvik IL18:24
1238Lars Young VikNydalens SK18:25
1239Bendik EliassenFredrikstad SK18:26
1240Marius MøllerSteinkjer OK18:27
1241Sivert Sande KvermeFossum IF18:28
1242Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK18:29
1243Jonas VindalWing OK18:30
1244Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn18:31
1245Lars SandstadFreidig18:32
1246Kenneth KjelaasMalvik IL18:33
1247Eivind Berner MyhreFossum IF18:34
1248Runar Saur ModahlFredrikstad SK18:35
1249Even GravningenStokke IL18:36
1250Sondre OttesenFredrikstad SK18:37
1251Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18:38

H 15-16B

1 750 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1334Jonas HylenKvikne IL18:21
1335Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK18:22
1336Eskild MyrvangMelhus IL18:23
1337Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL18:24
1339Jens Husby AftretMalvik IL18:26

H 13-16C

1 590 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1994Emil Solan GorsetHadeland OL18:12
1995Sigurd Paulsen AskLierbygda OL18:13
1996Even Amundsen BjørkliRingerike OL18:14
1997Vetle ImrikFredrikstad SK18:15

H 13-16N

1 540 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2006Andrè IversenEgersund OK18:22

H 17-B

1 750 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1325Kjetil JacobsenHamar OK18:02
1326Jon MoholthKongsberg OL18:03
1327Roar SkoglundIL Veten18:04
1328Torbjørn DalløkkenIL GeoForm18:05
1329Sondre ØstbyeElverum OK18:06
1330Espen Ekholt BergKongsberg OL18:07
1331Martin KaspersenMo OK18:08

H 17-C

1 640 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2016Torbjørn BarikmoKongsberg OL18:32
2017Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn18:33
2018Tor Idar LillekrokenFolldal IF18:34
2019Mateusz BalonVelledalen IL18:35
2020Petter LyngNidarøst OK18:36

H 17-20

2 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1371Jens Johan BrekkeLillomarka OL18:00
1373Pyry StevanderKuortaneen Kunto18:02
1374Ole Johan BråtenVang OL18:03
1375John RundeKristiansand OK18:04
1376Morten SvendgårdOK Skøynar18:05
1377Fredrik SandnesFreidig18:06
1378Peter Martinus Freyborg UranNTNUI18:07
1380Sivert BellingmoOL Gaula18:09

H 21-

2 220 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1428Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb18:02
1429Sturla StokkelandÅlgård Orientering18:03
1430Morten TangenOK Moss18:04
1431Ole Morten FrøsethVerdal OK18:05
1432Sergey SeleznevSRD SK18:06
1433Håkon Nergaard BergStokke IL18:07
1434Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb18:08
1435Rudi B OlsenLillomarka OL18:09
1436Andreas AlvemNTNUI18:10
1437Martin GerberNTNUI18:11
1438Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK18:12
1439Erik Feyling HaareKonnerud IL18:13
1440Mikhail RaerSRD SK18:14
1441Kristian Opsahl BredesenFrol IL18:15
1442Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL18:16
1443Vebjørn RøtvoldKongsberg OL18:17
1444Tom André AlstadsætherEiker OL18:18
1445Erik StoraasWing OK18:19
1446Morten Taraldsten BrunesModum OL18:20
1447Per-Olav FlatholmMolde og Omegn IF18:21
1448Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg18:22

H 35-

2 220 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1451Geir HeksemFana IL18:55
1452Lacho IlievHalden SK18:56
1453Nicholas MorganMalvik IL18:57
1454Bernt GjellestadNydalens SK18:58
1455Asle Heide VaskinnMelhus IL18:59
1456Arild NomelandByåsen IL19:00
1457Gregoire BonnemaireFreidig19:01
1458Hans Olav KjøsLillehammer OK19:02

H 40-

2 320 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1461Henning Bratland CarlsenOK Moss18:37
1462Joar SvendgårdOK Skøynar18:38
1463Espen RøsteKongsberg OL18:39
1464Lars BerglundRingerike OL18:40
1465Øystein BraathenWing OK18:41
1466Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)18:42
1467Kurt Ove MelbyeVerdal OK18:43
1468Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF18:44
1469Trond RetteraasenIndre Østfold OK18:45
1470David LøverModum OL18:46
1471Kjetil SkjåkLillehammer OK18:47
1472Johan MichelsenFossum IF18:48
1473Thomas BedinIndre Østfold OK18:49
1474Svein Anders MelhusSteinkjer OK18:50
1475Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering18:51
1476André JægtvikKonnerud IL18:52
1477Petter Andreas BerghMalvik IL18:53
1478Harald GrønningSelbu OK18:54
1479Torbjørn KravdalGjø-Vard OL18:55
1480Geir SchjølbergTynset IF18:56
1481Are RogstadNidarøst OK18:57
1482Eivind LonaWing OK18:58
1483Kristian Bernhard NilsenFossum IF18:59
1484Thomas LieFredrikstad SK19:00
1485Thomas Berge MjølhusOL Trollelg19:01
1486Anthony Covey-CrumpJesus OK19:02

H 45-

2 250 m, 91 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1489Christian JomaasFossum IF18:02
1490Øystein HusbyMalvik IL18:03
1491Per Øivind EgerKongsberg OL18:04
1492Roar MathisenOL Tønsberg og omegn18:05
1493Roar ReitenEmblem IL18:06
1494Christian GløgårdNittedal OL18:07
1495Tor Sverre GravningenStokke IL18:08
1496Sverre WisløffAsker Skiklubb18:09
1497Torodd KolbergsrudRøyken OL18:10
1498Peter CarlsenSturla, IF18:11
1499Rune StrømsvikMeløy OK18:12
1500Dag AusenPorsgrunn OL18:13
1501Anders SollienOL Toten-Troll18:14
1502Henrik OttesenFredrikstad SK18:15
1503Trond EvensenOL Tønsberg og omegn18:16
1504Hans JevanordFossum IF18:17
1505Frank DrønnesundEmblem IL18:18
1506Tommy JauhojärviAsker Skiklubb18:19
1507Bjørn Axel GranHalden SK18:20
1508Espen SvaeSarpsborg OL18:21
1509Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering18:22
1510Espen DanevadFredrikstad SK18:23
1511Kimme ArnesenHeming Orientering18:24
1512Arild NyhaugAsker Skiklubb18:25
1513Kenneth WesterheimStord Orientering18:26
1514Kristian HolmLillehammer OK18:27
1515Tore SandvikHalden SK18:28
1516Rune BlågestadIndre Østfold OK18:29
1517Tormod KleppaLillehammer OK18:30
1518Robert OtterleiByåsen IL18:31
1519Jon RøstumOL Gaula18:32
1520Asle Sagli GudimIndre Østfold OK18:33
1521Hans Arild SkjevdalRøros IL18:34
1522Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL18:35
1523Even ErlienGjø-Vard OL18:36
1524Knut LandstadNydalens SK18:37
1525Morten LøbergOK Fjell18:38
1526Trond BenumByåsen IL18:39
1527Hans Olav HygenØstmarka OK18:40
1528Are StrandlieGjø-Vard OL18:41
1529Stig MellingRingerike OL18:42
1530Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø18:43
1531Fredrik SaugestadNydalens SK18:44
1532Christian ReuschHeming Orientering18:45
1533Oddvar TaksdalGanddal IL18:46
1534Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL18:47
1535Tom KristensenLarvik OK18:48
1536Ingebrigt FuglemMalvik IL18:49
1537Øystein SkjelbredKongsberg OL18:50
1538Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18:51
1539Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering18:52
1540Håvard Sandvoll AskLierbygda OL18:53
1541Odd-Ivan LorentsenOK Silsand18:54
1542Trond SletnerByåsen IL18:55
1543Øystein RappRaumar Orientering18:56
1544Ole MyklemyrEiker OL18:57
1545Gunnar VatnFrol IL18:58
1546Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL18:59
1547Frode StrislandFossum IF19:00
1548Per Olav AndersenHalden SK19:01
1549Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL19:02
1550Harald BakkeFossum IF19:03
1551Bjart Are HellenTIF Viking19:04
1552Per Olav GulbrandsenLarvik OK19:05
1553Ronny RykkjeVaregg Fleridrett19:06
1554Roger ØstvoldHeming Orientering19:07
1555Odd StrandKongsberg OL19:08
1556Magne AasAsker Skiklubb19:09
1557Leif Arne NytrøenTynset IF19:10
1558Per Arne AadlandSamnanger IL19:11
1559Lars StrømOK Skøynar19:12
1560Jørn-Are LongfjeldModum OL19:13
1561Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL19:14
1562Håkon BørliFossum IF19:15
1563Pål AngvollFredrikstad SK19:16
1564Dag Arne LierIndre Østfold OK19:17
1565Kjell Petter SmågeKonnerud IL19:18
1566Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering19:19
1567Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering19:20
1568Torgeir AuneByåsen IL19:21
1569Lars Erik GjeinFossum IF19:22
1570Kjetil BjørloHalden SK19:23
1571Henning MartinsenFredrikstad SK19:24
1572Gisle NysæterSkien OK19:25
1573Jarkko HeikkinenVehkalahden Veikot19:26
1574Anton BjartnesVerdal OK19:27
1575Knut Jostein SætnanFossum IF19:28
1576Thore KornmoPorsgrunn OL19:29
1577Jan HageIL Leik19:30
1578Sveinung RykkjeStord Orientering19:31
1579Trond MyhreFossum IF19:32

H 50-

2 010 m, 92 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1689Hallvard KorenOK Moss18:02
1690Oskar KaaløySandefjord OK18:03
1691Atle WølloKongsberg OL18:04
1692Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL18:05
1693Harald KvisliNotodden OL18:06
1694Bent SkatvedtRaumar Orientering18:07
1695Roger Andre VaneboKongsberg OL18:08
1696Jon Erik KvarmeSturla, IF18:09
1697Sigurd EiknerFana IL18:10
1698Ole IngesenSarpsborg OL18:11
1699Bjørn P. LøvåsNidarøst OK18:12
1700Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb18:13
1701Lasse ArnesenHeming Orientering18:14
1702Ole Christian BangHamar OK18:15
1703Roar PedersenOppsal Orientering18:16
1704Njål SvingheimKonnerud IL18:17
1705Roar ByeModum OL18:18
1706Tor Ove HallemVerdal OK18:19
1707Tore BjørnerødOK Moss18:20
1708Anders FlågenHeming Orientering18:21
1709Rune S. NielsenIndre Østfold OK18:22
1710Øystein WiggenByåsen IL18:23
1711Jan Petter HansenIL Gular18:24
1712Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering18:25
1713Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18:26
1714Terje MelsomFossum IF18:27
1715Pierre DelforgeBay Area Orienteering Club18:28
1716Trond BrevikFossum IF18:29
1717Ola TellesbøHadeland OL18:30
1718Øystein ØstermannHeming Orientering18:31
1719Vidar SkjerveVerdal OK18:32
1720Rune StræteWing OK18:33
1721Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering18:34
1722Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18:35
1723Harald SvergjaKvikne IL18:36
1724Frank LøwengreenFredrikstad SK18:37
1725Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL18:38
1726Sigmund VisterIndre Østfold OK18:39
1727Arild AndresenFossum IF18:40
1728Erik SaugerudKonnerud IL18:41
1729Terje Ulla EikenKongsberg OL18:42
1730Stig WiestVang OL18:43
1731Gjermund GravirAsker Skiklubb18:44
1732Øystein JensenSarpsborg OL18:45
1733Jan LenndinLillehammer OK18:46
1734Tord Bell MykingFana IL18:47
1735Håkon BrynjulfsenOK Silsand18:49
1736Kjetil EspedalNydalens SK18:49
1737Hans Otto ØverbyKongsberg OL18:50
1738Børge HarveyIL BUL-Tromsø18:51
1739Knut Erling ØenHeming Orientering18:52
1740Tommy SæterKongsberg OL18:53
1741Tore NymarkAskøy OL18:54
1742Guttorm L EggeOslostudentenes IK18:55
1743Leif StørmerFossum IF18:56
1744Erik BorgIL Koll18:57
1745Dag SyversenSarpsborg OL18:58
1746Are KristiansenIL Tyrving18:59
1747Einar GisholtFossum IF19:00
1748John SvergjaKvikne IL19:01
1749Stein Ivar FossMelhus IL19:02
1750Stein H. HagenFossum IF19:03
1751Stein MarkhusVerdal OK19:04
1752Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)19:05
1753Bjørn JohannesenKongsberg OL19:06
1755Sjur LangedalNydalens SK19:08
1756Geir PaulsenOL Trollelg19:09
1757Lars Erik StrømsnesMalvik IL19:10
1758Atle PedersenMelhus IL19:11
1759Jon VindalWing OK19:12
1760Ole TørnqvistFana IL19:13
1761Arne GrevskottFrol IL19:14
1762Ivar MølnvikFossum IF19:15
1763Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19:16
1764Stig DahleMolde og Omegn IF19:17
1765Egil HustvedtWing OK19:18
1766Arild AasheimGanddal IL19:19
1767Vegard HaldenNydalens SK19:20
1768Jon SkriubakkenPorsgrunn OL19:21
1769Arne Håkon JørgensenSandefjord OK19:22
1770Lars KrügerNydalens SK19:23
1771Bjørn Richard KirsteSkien OK19:24
1772Anders BergsetIL Veten19:25
1773Jan Erik LedalOL Trollelg19:26
1774Terje LinløkkenØstmarka OK19:27
1775Per Anders YtterbøAsker Skiklubb19:28
1776Jon Iver BakkenNydalens SK19:29
1777Geir BråtenVegårshei IL19:30
1778Phil ConwayKongsberg OL19:31
1779Lars LodgaardRaufoss IL Orientering19:32
1780Snorre FrydenlundSturla, IF19:33
1781Inge HafstadVerdal OK19:34

H 55-

2 010 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1782Øyvind DrageKongsberg OL18:00
1783Bjørn GussgardFolldal IF18:01
1784Arne JohannesenIL Gular18:02
1785Bjørn Erik JohnsenByåsen IL18:04
1786Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb18:04
1787Petter GullikstadRøros IL18:05
1788Lars Roger LundanesEmblem IL18:06
1789Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø18:07
1790Torgeir BrandalKongsberg OL18:08
1791Tommy SævareidOs Orienteringsklubb18:09
1792Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL18:10
1793Øivind MyhreKongsberg OL18:11
1794Frode SjøvoldRøros IL18:12
1795Terje HenriksenAsker Skiklubb18:13
1796Dag StenersenNidarøst OK18:14
1797Nils HæstadFossum IF18:15
1798John HofossHadeland OL18:16
1799Sigbjørn ModalsliFossum IF18:17
1800Helge StubberudNydalens SK18:18
1801Martin GranlyLillomarka OL18:19
1802Jens Kr KoplandModum OL18:20
1803Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK18:21
1804Per StedjeØstmarka OK18:22
1805Roar NydalAsker Skiklubb18:23
1806Torgeir StrandFana IL18:24
1807Sture OttesenIndre Østfold OK18:25
1808Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn18:26
1809Øystein NytrøByåsen IL18:27
1810Terje RønningOK Skøynar18:28
1811Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb18:29
1812Erik NæssØstmarka OK18:30
1813Richard Zeiner-GundersenFossum IF18:31
1814Kjell Einar AndersenVarteig OL18:32
1815Roar TønnessenKongsberg OL18:33
1816Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18:34
1817Kjetil KløvstadSandefjord OK18:35
1818Trond BaklidKonnerud IL18:36
1819Bjørn Victor LarsenKongsberg OL18:37
1820Per Einar PedersliOL Trollelg18:38
1821Onno VerberneOL Toten-Troll18:39
1822Terje SchjølbergRøros IL18:40
1823Herman BakkeLøten o-lag18:41
1824Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18:42
1825Jack BjørnsenKristiansand OK18:43
1826Donald SkantzeIL Tyrving18:44
1827Johan LundeIL Koll18:45
1828Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb18:46
1829Steve SmirthwaiteMoravian OC18:47
1830Mikael SundqvistTullinge SK18:48
1831Ivar BergsetIL Veten18:49
1832Frode BergersenHamar OK18:50
1833Thor Inge TollehaugEiker OL18:51
1834Andreas HuberHamar OK18:52
1835Arne OkkenhaugVerdal OK18:53
1836Jørgen MårtenssonModum OL18:54
1837Haakon ArnesenByåsen IL18:55
1838Leif Kåre BessebergEiker OL18:56
1839Kim Farnes HansenLierbygda OL18:57
1840Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)18:58
1841Håkon LøvliAsker Skiklubb18:59
1842Svein-Erik SøgårdKongsberg OL19:00
1843Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering19:01
1844John LerliMelhus IL19:02

H 60-

1 960 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2036Bjarne GimreGanddal IL18:02
2037Vidar ElvekrokEiker OL18:03
2038Per Kristian EkebergIL Tyrving18:04
2039Fritjof SandstadFrol IL18:05
2040Harald ThonSturla, IF18:06
2041Frode LøsetRingerike OL18:07
2042Harald HoviSkien OK18:08
2043Øyvind GylverAsker Skiklubb18:09
2044Per Hermann KrøgerMåren OK18:10
2045Are EriksenOslostudentenes IK18:11
2046Ørjan Eirik ValestrandFana IL18:12
2047Eivind BakkMelhus IL18:13
2048Einar JensenNydalens SK18:14
2049Erik HasliSnertingdal IF Orientering18:15
2050Bjørn Gunnar AasenRøyken OL18:16
2051Per Olaf KlemsdalVarteig OL18:17
2052Bo KarlssonKatrineholms OK18:18
2053Torbjørn SirumFrol IL18:19
2054Reidar FossumAsker Skiklubb18:20
2055Nikolay KrupnovIL Tyrving18:21
2056Edvard DahlOL Vallset/Stange18:22
2057Lars HjermstadFossum IF18:23
2058Dagfinn TorpePorsgrunn OL18:24
2059Hannu KottonenLynx18:25
2060Einar Kristian LundeVarteig OL18:26
2061Geir Holm GundersenSturla, IF18:27
2062Torgeir StrandhagenRøyken OL18:28
2063Arnfinn PedersenGjø-Vard OL18:29
2064Morten DåsnesRingerike OL18:30
2065Sixten WestlundOK Tyr18:31
2066Svein Harald HansenOK Silsand18:32
2067Harald ØstbyeElverum OK18:33
2068Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn18:34
2069Per Gunnar DahlRingerike OL18:35
2070Erik GrøndalenHamar OK18:36
2071Carl-Göran StrutzEds SK18:37
2072Rune LaurantsenSkien OK18:38

H 65-

1 900 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2130Ernst KläyOLG Huttwil18:02
2131Kristian J. FougnerNidarøst OK18:03
2132Rolf WærnesOrkanger IF18:04
2133Hans Lyder HaareKonnerud IL18:05
2134Per Oskar LarsenIndre Østfold OK18:06
2135Sveinung RekaaNotodden OL18:07
2136Harald AasheimOppsal Orientering18:08
2137Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering18:09
2138Geir NilsenEmblem IL18:10
2139Hans Roar BakkenEiker OL18:11
2140Bjørn BergerByåsen IL18:12
2141Lars SkrøvsethWing OK18:13
2142Ove Gunnar JacobsenStokke IL18:14
2143Rolf LundeEiker OL18:15
2144Torodd OsFørde IL18:16
2145Øivind FadumSande Sportsklubb18:17
2146Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb18:18
2147Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering18:19
2148Torbjørn NørbechRingerike OL18:20
2149Helge ScheiFørde IL18:21
2150Bård StangModum OL18:22
2151Harald BakkenFrol IL18:23
2152Paul Martin BergRudsbygd IL18:24
2153Jiri UrvalekPorsgrunn OL18:25
2154Tor TrøanHadeland OL18:26
2155Svein S JacobsenIL Tyrving18:27
2156Harry BreilandÅlgård Orientering18:28
2157Ragnar Niemi BergStokke IL18:29
2158Atle RemmePorsgrunn OL18:30
2159Karl Arne MelbyeVerdal OK18:31
2160Ottar RyenOs IL18:32
2161Elling AakreAndebu IL18:33
2162Atle AlvheimFana IL18:34
2163Ola BroxOL Toten-Troll18:35
2164Tor GjermstadWing OK18:36
2165Frank BjarkøWing OK18:37
2166Arvid GalborgenEds SK18:38
2167Paul SkjakerHadeland OL18:39
2168Tom BuggeByåsen IL18:40

H 70-

1 550 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2212Bjørn HafskjoldOL Trollelg18:02
2213Leif RøhjellByåsen IL18:03
2214Steinar SlettemarkStord Orientering18:04
2215Trond FeiringHamar OK18:05
2216Pål SkybergNidarøst OK18:06
2217Magne RaadalFana IL18:07
2218Edgar FuruholtOL Trollelg18:08
2219Runar KittilsenStokke IL18:09
2220Torleif StephansenNidarøst OK18:10
2221Hasse BergstrømIL Tyrving18:11
2222Ingar HåkonsenKongsberg OL18:12
2223Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg18:13
2224Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering18:14
2225Chris HirtOLC Kapreolo18:15
2226Roar ForbordMalvik IL18:16
2227Tore KisteNidarøst OK18:17
2228Magnus NatåsBergens TF18:18
2229Terje MalmHamar OK18:19
2230Tom WahlgrenSarpsborg OL18:20
2231John Birger SkansenRudsbygd IL18:21
2232Geir HusdalTIF Viking18:22
2233Øistein ÅsmulOL Trollelg18:23
2234Per VoldFana IL18:24
2235Bjørn SandelienHeming Orientering18:25
2236Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking18:26
2237John Thomas PetersenNittedal OL18:27
2238Kjell GrønhovdModum OL18:28
2239Lars Martin GjeinStokke IL18:29
2240Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving18:30
2241Gunnar MosevollSkien OK18:31
2242Roar StensethByåsen IL18:32
2243Helge RevhaugRingerike OL18:33

H 75-

1 540 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2271Leif EngenNidarøst OK18:02
2272Helge BjaalandHeming Orientering18:03
2273Anders LaugloOL Trollelg18:04
2274Svein SolerødOL Toten-Troll18:05
2275Elling FrøvollSturla, IF18:06
2276Jon TyldumRudsbygd IL18:07
2277Magne KlovningPorsgrunn OL18:08
2278Tore BrurokNidarøst OK18:09
2279Olav HøiåsVang OL18:10
2280Alfred SteinerOLC Kapreolo18:11
2281Tormod DahlenRingerike OL18:12
2282Ingolf DybvikStord Orientering18:13
2283Ivar Louis BergSturla, IF18:14
2284Asbjørn BræckKongsberg OL18:15
2285Henry SundsetvikOL Trollelg18:16
2286Bjørn W. LudvigsenSturla, IF18:17
2287Leidulv VinjeNidarøst OK18:18
2288Eigil SørliMalvik IL18:19
2289Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering18:20
2290Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange18:21
2291Stig Arild HaugskottOL Trollelg18:22
2292Anders TaraldrudIndre Østfold OK18:23
2293Jon Vegard LundeLillehammer OK18:24
2294Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering18:25
2295Jardar SandstadSelbu OK18:26

H 80-

1 340 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2335Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL18:02
2336Axel IngvaldsenTIF Viking18:03
2337Arne SvalundØyer-Tretten IF18:04
2338Arnfinn LangelandByåsen IL18:05
2339Tore S. RasmussenTIF Viking18:06

H 85-

1 340 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2342Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK18:20
2343Mads BergNord-Østerdal OK18:21
2344Paul ForsethOL Trollelg18:22

Direkte A

2 250 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3151Lene OskalHamar OK18:00
3152Simen OskalHamar OK18:00
3153Egil Petter StræteLånke IL18:00
3154Lars LangdalTrondheim triatlonklubb18:00
3155Ola LestebergKongsberg OL18:00
3156Anders HvasshovdKongsberg OL18:00
3157Magne SvareLillehammer OK18:00
3158Anna Karine SvareLillehammer OK18:00
3159Dag WangLillomarka OL18:00
3160Christian Andre AndresenMalvik IL18:00
3161Elena GrandNydalens SK18:00
3162Trond FlaskerudOL Toten-Troll18:00
3163Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering18:00
3164Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK18:00
3165Anders SkjesetVang OL18:00
3166Jørgen StenvikByåsen IL18:00
3167Børge LeirenByåsen IL18:00
3168Gun Irene MonsenEgersund OK18:00
3169Audun FingarsenElverum OK18:00
3170Anna-Thekla TonjerElverum OK18:00
3171Christer JensenEmblem IL18:00
3172Børge RøhjellFolldal IF18:00
3173Hildegunn GrønsethFossum IF18:00
3174Øystein SnuggerudGjø-Vard OL18:00
3175Gunn Elin RudiHadeland OL18:00
3176Anthony BossardNOTEAM18:00
3177Jérôme SoulardNOTEAM18:00
3178Ragnhild UstumoNord-Østerdal OK18:00
3179Hanna Haugen NordbrødenHalden SK18:00
3180Trond FossSandefjord OK18:00
3181Gustav Andresen SkotteNOTEAM18:00
3182Dag Steinar RagnBø o-lag18:00
3183Qyvind HyllsethSkien OK18:00
3184Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF18:00
3185Anders-Kristian HoltHedrum O-lag18:00
3186Karl K. GjølsjøOK Moss18:00
3187Kjersti JuveliLierbygda OL18:00
3188Hans Helmer SæternesByåsen IL18:00
3189Bjørn OwrenRambøll18:00
3190Martin LøvåsNidarøst OK18:00
3191Gunvor Hov HøydalFossum IF18:00
3192Henrik GrytbakRindal18:00
3193Øystein RønningNydalens SK18:00
3194Marianne Berge MjølhusOL Trollelg18:00
3245Mikael OlaussonOslostudentenes IK18:00
3246Rune MoianAsker Skiklubb18:00
3247Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL18:00
3248Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL18:00
3283Kristine AusenNTNUI18:00

Direkte B

1 840 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3301Einar LundHamar OK18:00
3302Kristin SølbergIL Leik18:00
3303Mona Dalegård LøkenKongsberg OL18:00
3304Hilde MoholthKongsberg OL18:00
3305Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL18:00
3306Hege WangLillomarka OL18:00
3307Vorin BottenOslostudentenes IK18:00
3308Marion AmundsenRingerike OL18:00
3309Jon Roar OddenSarpsborg OL18:00
3310Ingunn GåsoddenSkien OK18:00
3311Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering18:00
3312Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18:00
3313Øystein MelbyVang OL18:00
3314Gro EllegaardVang OL18:00
3315Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett18:00
3316Bente HortenVingelen IL18:00
3317Siv Susanne JystadØstmarka OK18:00
3318Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL18:00
3319Randi Wold StavrumFrol IL18:00
3320Bård AndersenVarteig OL18:00
3321Per GustavssonKongsberg OL18:00
3322Magnus JystadØstmarka OK18:00
3323Helle Svare LorentzenNydalens SK18:00
3324Øyvind Svare LorentsenNydalens SK18:00
3325Lene LangeggenKongsberg OL18:00
3326John KjørenSkanska Aktiv18:00
3327Nicolai GranlyLillomarka OL18:00
3328Rolf BergNydalens SK18:00
3329Linnea EvensenTønsberg og Omeng18:00
3369Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK18:00
3370Hjørdis ØvreåsBotne SK18:00
3371Magnar ØvreåsBotne SK18:00
3372Emma StubberudNydalens SK18:00
3373Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering18:00
3374Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL18:00
3389Elisabeth StørsethSelbu OK18:00

Direkte C

1 630 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3401Tone FlægstadOK Skøynar18:00
3402Lise Tuset GustadOK Skøynar18:00
3403Gunnar FosstveitRaumar Orientering18:00
3404Camilla FosstveitRaumar Orientering18:00
3405Nanna BerganRaumar Orientering18:00
3406Hans Gøran BjørkSandefjord OK18:00
3407Anna Maria Ryste OddenSarpsborg OL18:00
3408Mona SveenVang OL18:00
3409Mari Anne DyrlieVarteig OL18:00
3410Ledig StartnrNOTEAM18:00
3411Ingar WollØstmarka OK18:00
3412Ellen Sofie RuudEiker OL18:00
3413Anna van der ZwaagNOTEAM18:00
3414Gunnar SmistadOL Trollelg18:00
3415Martine HenningGIMLE IF18:00
3416Synne VonenSarpsborg OL18:00
3417Line NordhaugKonnerud IL18:00
3418Ragnhild NesternFossum IF18:00
3419Ladislav KochbachBT18:00
3421Inger Hegstad KrugerNydalens SK18:00

Direkte N

1 410 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3451Martin JystadØstmarka OK18:00
3452Sissel GrønningSelbu OK18:00
3470Conrad ScharenKvikne IL18:00

Annonser

IOF Eventor