Startliste for O-idol og Norgescup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup
Arrangørorganisasjoner: Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb / Ålgård Orientering
Dato: lørdag 24 september 2016

D 17-18 E

2 740 m, 61 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
404 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 14:06
405 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 14:08
406 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 14:10
408 Karoline Aune Halden SK 14:14
409 Åshild Faller Råheim Fet OL 14:16
410 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 14:18
411 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 14:20
413 Synne Malene Brække Halden SK 14:24
414 Idunn Haavengen Kongsberg OL 14:26
415 Oda Sikkeland IL Tyrving 14:28
416 Hanne Daltveit Fana IL 14:30
417 Nora Torgersen Halden SK 14:32
418 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 14:34
419 Oda Q Fossum Freidig 14:36
420 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 14:38
421 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 14:40
422 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 14:42
423 Emilie Westin Porsgrunn OL 14:44
424 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 14:46
425 Heidi Therese Wiest Vang OL 14:48
426 Pernille Opheim Freidig 14:50
427 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 14:52
428 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 14:54
429 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 14:56
430 Maria Ulseth Sylte Freidig 14:58
431 Julie Nærestad Vegårshei IL 15:00
432 Runa Almeland Fana IL 15:02
433 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 15:04
434 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 15:06
435 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 15:08
436 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 15:10
437 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 15:12
438 Marthe Ramstad Fet OL 15:14
440 Thea Dyrkorn Eiker OL 15:18
441 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 15:20
442 Maria Prestbøen Sandefjord OK 15:22
443 Silje Hauge Hisøy OK 15:24
444 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 15:26
445 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 15:28
446 Åse Bergan Nydalens SK 15:30
447 Vera Melkild Freidig 15:32
448 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 15:34
449 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 15:36
450 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 15:38
451 Aurora Moholth Kongsberg OL 15:40
452 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 15:42
453 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 15:44
455 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 15:48
456 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 15:50
457 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 15:52
458 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 15:54
459 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 15:56
461 Malin Sandstad Freidig 16:00
462 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 16:02
463 Anine Lome Hamar OK 16:04
464 Ragnhild Eide Byåsen IL 16:06
465 Synne Strand Asker Skiklubb 16:08
466 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 16:10
467 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 16:12
468 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 16:14
469 Ane Dyrkorn Eiker OL 16:16

D 19-20 E

2 860 m, 20 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
604 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 14:37
605 Gina Granstedt Halden SK 14:39
606 Ingunn Moss Rognsvåg Varegg Fleridrett 14:41
609 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 14:47
610 Siri Moholth Kongsberg OL 14:49
611 Sigrid Bjørgen Hamar OK 14:51
612 Julie Hjortland Larvik OK 14:53
613 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 14:55
614 Dorte Narum Hamar OK 14:57
616 Martine Topstad Larvik OK 15:01
617 Marie Olaussen Fredrikstad SK 15:03
618 Ingeborg Eide Byåsen IL 15:05
619 Anine Ahlsand Nydalens SK 15:07
620 Evine Westli Andersen Løten o-lag 15:09
621 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 15:11
622 Åshild Kolstad Freidig 15:13
623 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 15:15
624 Emma Arnesen Byåsen IL 15:17
625 Ingrid Lundanes Emblem IL 15:19
626 Marte Hoff Hagen NTNUI 15:21

D 21-E

3 880 m, 24 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
203 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 13:24
206 Marjo Liikanen Ganddal IL 13:30
207 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 13:32
208 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 13:34
210 Linda Rykkje Stord Orientering 13:38
211 Trine Bolstad Ganddal IL 13:40
212 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 13:42
213 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 13:44
214 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 13:46
215 Gøril Rønning Sund Frol IL 13:48
216 Hanne Sandstad Freidig 13:50
217 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 13:52
218 Karen Oline Kolstad Freidig 13:54
219 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 13:56
221 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 14:00
222 Marianne Andersen Kristiansand OK 14:02
223 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 14:04
225 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 14:08
226 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 14:10
227 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 14:12
228 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 14:14
229 Maren Jansson Haverstad NTNUI 14:16
230 Marte Narum Nydalens SK 14:18
231 Lone Brochmann Bækkelagets SK 14:20

H 17-18E

3 680 m, 69 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
503 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 14:04
504 Tarjei Holo Fossum IF 14:06
505 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 14:08
506 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 14:10
507 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 14:12
508 Håkon Lund Kongsberg OL 14:14
509 Håvard Rokkan Mo OK 14:16
510 Mathias Vindal Freidig 14:18
511 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 14:20
512 Jens Didrik Berg Larvik OK 14:22
513 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 14:24
514 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 14:26
515 Lars Solli Mo OK 14:28
516 Simon Nysæter Skien OK 14:30
517 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 14:32
518 John Runde Kristiansand OK 14:34
519 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 14:36
520 Jostein Tandberg Nydalens SK 14:38
521 Adrian Opheim Freidig 14:40
522 Knut Kyrkjebø TIF Viking 14:42
523 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 14:44
524 Sturla Frydenlund Sturla, IF 14:46
526 Sverre Narum OL Vallset/Stange 14:50
527 Axel Hoveid Asker Skiklubb 14:52
528 Nicolai Hübschle Sturla, IF 14:54
529 Ole Wanvik Haugen Freidig 14:56
531 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 15:00
532 Martin Andresen Skotte Fossum IF 15:02
533 Alex Carcas Halden SK 15:04
534 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 15:06
535 Vegard Myhre Kristiansand OK 15:08
536 Per Ivar Stokland Ganddal IL 15:10
537 Erlend Brendstuen Halden SK 15:12
538 Joar Oldernes Lillomarka OL 15:14
539 Sam Lunøe Nydalens SK 15:16
540 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 15:18
541 Anders Haugskott OL Trollelg 15:20
542 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 15:22
543 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 15:24
544 Mathias Hermstad Freidig 15:26
545 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 15:28
546 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 15:30
548 Kjetil Mølnvik Freidig 15:34
549 Marius Pytten Kristiansand OK 15:36
550 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 15:38
551 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 15:40
552 Oskar Spets Storhov Freidig 15:42
553 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 15:44
554 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 15:46
555 Oscar Lyngen Frol IL 15:48
556 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 15:50
557 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 15:52
558 Sindre R Holt Hedrum OL 15:54
559 Tord Strand Kongsberg OL 15:56
560 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 15:58
561 Tobias Kristensen Larvik OK 16:00
562 Martin Borge Heir Fossum IF 16:02
563 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 16:04
564 Even-Johan Kaspersen Mo OK 16:06
566 Elias Jonsson Nydalens SK 16:10
567 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 16:12
568 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 16:14
569 Jørgen Baklid Konnerud IL 16:16
570 Einar Melsom Fossum IF 16:18
571 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 16:20
572 Håvard Eidsmo Freidig 16:22
573 Kasper Fosser Heming Orientering 16:25
574 Lukas Liland Nydalens SK 16:26
575 Erling Hjermstad Fossum IF 16:28

H 19-20E

3 700 m, 33 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
701 Kristoffer Nygård Egersund OK 14:31
702 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 14:33
704 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 14:37
705 Sigurd Melsom Fossum IF 14:39
706 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 14:41
707 Trygve Heggedal Kongsberg OL 14:43
708 Ivar Aukrust Osmoen NTNUI 14:45
710 Johan Otto Munkeby Frol IL 14:49
711 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 14:51
713 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 14:55
714 Are Wigaard Oppsal Orientering 14:57
715 Henrik Upsal NTNUI 14:59
716 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 15:01
717 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 15:03
718 Steinar Kollerud Lillomarka OL 15:05
719 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 15:07
720 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 15:09
721 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 15:11
723 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 15:15
725 Stian Sundsvik Frol IL 15:19
726 Henrik Eijsink Nydalens SK 15:21
727 Peter Nordbrøden Halden SK 15:23
728 Øyvind Wiggen Byåsen IL 15:25
729 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 15:27
730 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 15:29
731 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 15:31
732 Audun Heimdal Konnerud IL 15:33
733 Oskar Størmer Fossum IF 15:35
734 Karl Fremstad Halden SK 15:37
736 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 15:41
737 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 15:43
738 Elias T. Mølnvik Fossum IF 15:45
739 Håvard Irgens Kristiansand OK 15:47

H 21-E

4 780 m, 54 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
301 Magne Jutulstad NTNUI 13:01
302 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 13:03
303 Jonas Madslien Bakken NTNUI 13:05
304 Anders Vister Nydalens SK 13:07
305 Espen Fiskum Halden SK 13:09
306 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 13:11
307 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 13:13
309 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 13:17
310 Per Arne Aadland Samnanger IL 13:19
311 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 13:21
312 Kenneth Westerheim Stord Orientering 13:23
313 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 13:25
314 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 13:27
315 Thore Kornmo Porsgrunn OL 13:29
316 Jonas Klausen Espedal NTNUI 13:31
317 Andreas G. Polden Gneist, IL 13:33
318 Øystein Garsrud Tvedt Ås-NMBU Orientering 13:35
319 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 13:37
320 Tore Nymark Askøy OL 13:39
321 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 13:41
322 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 13:43
323 Fredrik Sandal Ganddal IL 13:45
324 Sturle Nordeide Gneist, IL 13:47
325 Tomas Eidsmo Freidig 13:49
328 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 13:55
329 Rune Nygaard IL Gular 13:57
330 Mats Nordbrøden Halden SK 14:00
331 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 14:01
333 Morten Jarvis Westergård Halden SK 14:05
334 Leif Størmer Fossum IF 14:07
335 Gaute Friestad Kristiansand OK 14:09
336 Sverre Turter Sandvold NTNUI 14:11
337 Marius Øie Løten o-lag 14:13
339 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 14:17
340 Tim Robertson Fossum IF 14:19
341 Simen Aamodt NTNUI 14:21
342 Andreas Sølberg OL Trollelg 14:23
343 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 14:25
344 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 14:27
345 Øystein Sørensen Nydalens SK 14:29
346 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 14:31
347 Emil Ahlbäck Fossum IF 14:33
349 Markus Holter Halden SK 14:37
350 Bojan Blumenstein Nydalens SK 14:39
351 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 14:41
352 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 14:43
353 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 14:45
354 Matthew Speake Lillomarka OL 14:47
355 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 14:49
356 Borger Melsom Fossum IF 14:51
357 Anders Nordberg Nydalens SK 14:53
359 Olav Lundanes Halden SK 14:57
360 Jo Forseth Indgaard Frol IL 14:59
362 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 15:03

O-Idol H16

5 880 m, 25 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1 Kristian Pytten Kristiansand OK 12:00
2 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 12:02
3 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 12:04
4 Sølve Drage Kongsberg OL 12:06
5 Kristian Fredrik Lynum Freidig 12:08
6 Elias Øhman Gjø-Vard OL 12:10
7 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 12:12
8 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 12:14
9 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 12:16
10 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 12:18
11 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 12:21
12 Eskil Frøisland Vang OL 12:22
13 Stian Rykkje Stord Orientering 12:24
14 Trygve Myhr Asker Skiklubb 12:26
15 Mats Eidsmo Freidig 12:28
16 Even Lindaas Vang OL 12:30
17 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 12:32
18 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 12:34
19 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 12:36
20 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 12:38
21 Niels Christian Hellerud Halden SK 12:40
22 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 12:42
23 Sander Arntzen Asker Skiklubb 12:44
24 Aslak Heimdal Konnerud IL 12:46
25 Marius Aurebekk Kristiansand OK 12:48

O-Idol D16

4 640 m, 23 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
101 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 12:31
102 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 12:33
103 Inga Stødle Kristiansand OK 12:35
104 Anna Meen Porsgrunn OL 12:37
105 Eli Kolstad Mo OK 12:39
108 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 12:45
109 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 12:47
110 Dina Reitan Freidig 12:49
111 Lotte Myklemyr Eiker OL 12:51
112 Aurora Gjølsjø OK Moss 12:53
113 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 12:55
114 Helene Eger Kongsberg OL 12:57
115 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 12:59
116 Pernille Katla Fossum IF 13:01
117 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 13:03
118 Åsne Naadland Holo Fossum IF 13:05
119 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 13:07
120 Maren Norderud IL Tyrving 13:09
121 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 13:11
122 Hanne Vassend Porsgrunn OL 13:13
123 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 13:15
124 Marlin Haavengen Kongsberg OL 13:17
125 Ragne Wiklund Nydalens SK 13:19

O-Idol Utfordrer H16

5 880 m, 13 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
26 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 12:50
27 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 12:52
28 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 12:54
29 Are Lodgaard Byåsen IL 12:56
31 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 12:58
32 Skjalg Nysæter Skien OK 13:00
33 Andreas Ramberg Østmarka OK 13:02
34 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 13:05
35 Emil Størmer Fossum IF 13:06
37 Jonas Myhre Kristiansand OK 13:10
38 Peter Gisholt Fossum IF 13:12
39 Audun Bergan Nydalens SK 13:14
40 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 13:17

O-Idol Utfordrer D16

4 640 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
127 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 13:23
128 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 13:25
129 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 13:27
130 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 13:29
131 Malin Hauge Hisøy OK 13:31
132 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 13:33

Annonser

IOF Eventor