Startliste for NM-natt

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM-natt
Arrangørorganisasjoner: Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb / Ålgård Orientering
Dato: fredag 23 september 2016

D 17-18 E

5 390 m, 53 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
105 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 21:08
106 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 21:10
107 Oda Sikkeland IL Tyrving 21:12
108 Julie Nærestad Vegårshei IL 21:14
109 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 21:16
110 Synne Malene Brække Halden SK 21:18
111 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 21:20
112 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 21:22
113 Heidi Therese Wiest Vang OL 21:24
114 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 21:26
115 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 21:28
117 Idunn Haavengen Kongsberg OL 21:32
118 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 21:34
119 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 21:36
120 Emilie Westin Porsgrunn OL 21:38
121 Nora Torgersen Halden SK 21:40
122 Pernille Opheim Freidig 21:42
123 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 21:44
124 Maria Ulseth Sylte Freidig 21:46
125 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 21:48
126 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 21:50
127 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 21:52
129 Karoline Aune Halden SK 21:56
130 Åse Bergan Nydalens SK 21:58
131 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 22:00
132 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 22:02
133 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 22:04
134 Vera Melkild Freidig 22:06
135 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 22:08
136 Aurora Moholth Kongsberg OL 22:10
137 Thea Dyrkorn Eiker OL 22:12
138 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 22:14
139 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 22:16
140 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 22:18
141 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 22:20
142 Silje Hauge Hisøy OK 22:22
143 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 22:24
144 Maria Prestbøen Sandefjord OK 22:26
145 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 22:28
146 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 22:30
147 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 22:32
148 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 22:34
149 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 22:36
150 Anine Lome Hamar OK 22:38
151 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 22:40
152 Ane Dyrkorn Eiker OL 22:42
153 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 22:44
154 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 22:46
155 Ragnhild Eide Byåsen IL 22:48
156 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 22:50
157 Synne Strand Asker Skiklubb 22:52
158 Malin Sandstad Freidig 22:54
159 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 22:56

D 19-20 E

6 190 m, 17 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
204 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 21:13
205 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 21:15
206 Gina Granstedt Halden SK 21:17
207 Ingunn Moss Rognsvåg Varegg Fleridrett 21:19
208 Siri Moholth Kongsberg OL 21:21
209 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 21:23
210 Julie Hjortland Larvik OK 21:25
212 Marie Olaussen Fredrikstad SK 21:29
213 Martine Topstad Larvik OK 21:31
215 Dorte Narum Hamar OK 21:35
217 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 21:39
218 Åshild Kolstad Freidig 21:41
219 Evine Westli Andersen Løten o-lag 21:43
220 Marte Hoff Hagen NTNUI 21:45
221 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 21:47
222 Ingrid Lundanes Emblem IL 21:49
223 Ingeborg Eide Byåsen IL 21:51

D 21-E

7 750 m, 25 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
303 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 21:05
304 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 21:07
305 Kristin Åstebøl Byåsen IL 21:09
306 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 21:11
307 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 21:13
308 Fredrikke Nohr Moth NTNUI 21:15
309 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 21:17
311 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 21:21
312 Jorunn Hadland Egersund OK 21:23
313 Karen Oline Kolstad Freidig 21:25
314 Marta Ulvensøen NTNUI 21:27
316 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 21:31
317 Marjo Liikanen Ganddal IL 21:33
318 Marte Narum Nydalens SK 21:35
319 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 21:37
320 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 21:39
321 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 21:41
322 Gøril Rønning Sund Frol IL 21:43
323 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 21:45
324 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 21:47
325 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 21:49
326 Marianne Andersen Kristiansand OK 21:51
327 Lone Brochmann Bækkelagets SK 21:53
328 Maren Jansson Haverstad NTNUI 21:55
330 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 21:59

H 17-18E

7 170 m, 65 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
404 Sturla Frydenlund Sturla, IF 21:06
405 Alex Carcas Halden SK 21:08
406 Jostein Tandberg Nydalens SK 21:10
407 Jens Didrik Berg Larvik OK 21:12
408 Ole Wanvik Haugen Freidig 21:14
409 Erlend Brendstuen Halden SK 21:16
410 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 21:18
411 Sverre Narum OL Vallset/Stange 21:20
412 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 21:22
413 Sam Lunøe Nydalens SK 21:24
414 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 21:26
415 Håkon Lund Kongsberg OL 21:28
416 Joar Oldernes Lillomarka OL 21:30
417 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 21:32
418 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 21:34
419 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 21:36
420 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 21:38
421 Lars Solli Mo OK 21:40
422 Axel Hoveid Asker Skiklubb 21:42
423 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 21:44
424 Mathias Hermstad Freidig 21:46
425 Anders Haugskott OL Trollelg 21:48
426 Martin Andresen Skotte Fossum IF 21:50
427 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 21:52
428 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 21:54
429 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 21:56
430 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 21:58
431 Øyvind Hjermstad Fossum IF 22:00
432 Mathias Vindal Freidig 22:02
433 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 22:04
434 Tarjei Holo Fossum IF 22:06
435 Adrian Opheim Freidig 22:08
436 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 22:10
437 Per Ivar Stokland Ganddal IL 22:12
438 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 22:14
439 Oscar Lyngen Frol IL 22:16
440 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 22:18
441 Sebastian Daland Kristiansand OK 22:20
442 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 22:22
443 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 22:24
444 Oskar Spets Storhov Freidig 22:26
445 Marius Pytten Kristiansand OK 22:28
446 Even-Johan Kaspersen Mo OK 22:30
447 Kjetil Mølnvik Freidig 22:32
448 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 22:34
449 Tord Strand Kongsberg OL 22:36
450 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 22:38
451 Sindre R Holt Hedrum OL 22:40
452 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 22:42
453 Tobias Kristensen Larvik OK 22:44
454 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 22:46
455 August Asheim Birkeland Halden SK 22:48
456 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 22:50
457 Martin Borge Heir Fossum IF 22:52
458 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 22:54
459 Erling Hjermstad Fossum IF 22:56
460 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 22:58
461 Einar Melsom Fossum IF 23:00
462 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 23:02
463 Håvard Eidsmo Freidig 23:04
464 Elias Jonsson Nydalens SK 23:06
465 Kasper Fosser Heming Orientering 23:08
466 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 23:10
467 Jørgen Baklid Konnerud IL 23:12
468 Lukas Liland Nydalens SK 23:14

H 19-20E

9 010 m, 28 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
504 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 21:07
505 Johan Otto Munkeby Frol IL 21:09
506 Steinar Kollerud Lillomarka OL 21:11
507 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 21:13
508 Henrik Upsal NTNUI 21:15
509 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 21:17
510 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 21:19
511 Ivar Aukrust Osmoen NTNUI 21:21
512 Are Wigaard Oppsal Orientering 21:23
513 Sigurd Melsom Fossum IF 21:25
516 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 21:31
518 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 21:35
519 Øyvind Wiggen Byåsen IL 21:37
520 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 21:39
521 Peter Nordbrøden Halden SK 21:41
522 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 21:43
523 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 21:45
525 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 21:49
526 Henrik Eijsink Nydalens SK 21:51
527 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 21:53
528 Karl Fremstad Halden SK 21:55
529 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 21:57
530 Audun Heimdal Konnerud IL 21:59
531 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 22:01
532 Håvard Irgens Kristiansand OK 22:03
533 Stian Sundsvik Frol IL 22:05
534 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 22:07
536 Elias T. Mølnvik Fossum IF 22:11

H 21-E

11 070 m, 53 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
604 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 21:03
605 Tore Nymark Askøy OL 21:04
607 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 21:06
608 Thor Mella Oppsal Orientering 21:07
609 Tom Eirik Eikanger IL Gular 21:08
610 Kenneth Westerheim Stord Orientering 21:09
611 Thomas Hadland Egersund OK 21:10
613 Stein Blomseth Lillomarka OL 21:12
614 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 21:13
615 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 21:14
616 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 21:15
617 Øystein Amundrud Stavanger Orienteringsklubb 21:16
618 Erik Storaas Byåsen IL 21:17
620 Per Arne Aadland Samnanger IL 21:19
621 Mats Nordbrøden Halden SK 21:20
622 Sturle Nordeide Gneist, IL 21:21
623 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 21:22
624 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 21:23
625 Øystein Garsrud Tvedt Ås-NMBU Orientering 21:24
626 Kjetil Bjørlo Halden SK 21:25
627 Andreas G. Polden Gneist, IL 21:26
628 Jonas Madslien Bakken NTNUI 21:27
629 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 21:28
630 Anders Nordberg Nydalens SK 21:29
631 Anders Tiltnes IL Tyrving 21:30
632 Sverre Turter Sandvold NTNUI 21:31
633 Anders Felde Olaussen Halden SK 21:32
634 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 21:33
637 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 21:36
638 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 21:37
639 Øystein Sørensen Nydalens SK 21:38
640 Gaute Friestad Kristiansand OK 21:39
641 Rune Nygaard IL Gular 21:40
642 Tim Robertson Fossum IF 21:41
643 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 21:42
644 Espen Fiskum Halden SK 21:43
645 Thore Kornmo Porsgrunn OL 21:44
646 Magne Jutulstad NTNUI 21:45
647 Emil Ahlbäck Fossum IF 21:46
648 Markus Holter Halden SK 21:47
650 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 21:49
651 Andreas Sølberg OL Trollelg 21:50
652 Morten Jarvis Westergård Halden SK 21:51
653 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 21:52
654 Anders Vister Nydalens SK 21:53
655 Matthew Speake Lillomarka OL 21:54
656 Bojan Blumenstein Nydalens SK 21:55
658 Borger Melsom Fossum IF 21:57
659 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 21:58
661 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 22:00
663 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 22:02
665 Olav Lundanes Halden SK 22:04
666 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 22:05

Annonser

IOF Eventor