Norsk Orientering

Startliste for NM uka, mellomdistanse, finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM uka, mellomdistanse, finaler
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 15 september 2012

D 17-18

2 990 m, 49 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
309 160975 Eline Hjellup Horne IL Tyrving 10:27
310 170687 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 10:29
311 111675 Tora Green Matberg Frol IL 10:31
312 117728 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 10:33
313 177282 Kristine Grønlund Ringerike OL 10:35
314 161761 Katinka Jussie Brurberg IF Sturla 10:37
315 149164 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 10:39
316 159625 Magnhild Frydenlund IF Sturla 10:41
317 133218 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 10:43
318 60622 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 10:45
319 116824 Marie Wold Stavrum Frol IL 10:47
320 62220 Aurora Fossøy Lia IL 10:49
321 153894 Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 10:51
322 173052 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 10:53
323 158542 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 10:55
324 86888 Ingrid Nygård Notodden OL 10:57
325 78987 Trine D. Kihle Ringerike OL 10:59
326 170780 Ingvild Brekke Lillomarka OL 11:01
327 168805 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 11:03
328 158426 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 11:05
329 98598 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 11:07
330 181961 Hedvig Åstebøl Oppsal Orientering 11:09
331 128485 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 11:11
332 145119 Solveig Blindheim Lillomarka OL 11:13
333 142140 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 11:15
334 149244 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 11:17
335 123583 Gry Granstedt Halden SK 11:19
336 174588 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 11:21
337 165890 Camilla Hengebøl Fossum IF 11:23
338 97462 Jorunn Kvakland Freidig 11:25
339 177697 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 11:27
340 114842 Emilie Westli Andersen Løten OL 11:29
341 171868 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 11:31
342 159545 Karen Oline Kolstad Freidig 11:33
343 158633 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 11:35
344 129400 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 11:37
345 157054 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 11:39
346 145885 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 11:41
347 148163 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 11:43
348 181542 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 11:45
349 146230 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 11:47
350 123571 Siri Kollerud Lillomarka OL 11:49
351 159035 Runa Fremstad Konnerud IL 11:51
352 181958 Mathilde Rundhaug Mo OK 11:53
353 157521 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 11:55
354 147466 Kristine Berglia Eiker OL 11:57
355 170783 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 11:59
356 158102 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 12:01
357 181360 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 12:03

D 19-20

3 310 m, 28 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
211 177964 Marie Styrvold Porsgrunn OL 10:56
212 136905 Katharina Rogstad NTNUI 10:58
213 157041 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 11:00
214 149322 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 11:02
215 160743 Silje Uhlen Maurset NTNUI 11:04
216 112292 Ann-Elin Bendiksen Fana IL 11:06
217 139528 Eline Drage Kongsberg OL 11:08
218 147467 Maren Bunæs Nilsen Eiker OL 11:10
219 152622 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 11:12
220 173001 Maren Mohagen Hansen NTNUI 11:14
221 144273 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 11:16
222 182055 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 11:18
223 147827 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 11:20
224 156878 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 11:22
225 160413 Marte Fallbakken Berge Løten OL 11:24
226 160719 Guro Vassend Porsgrunn OL 11:26
227 142814 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 11:28
228 177536 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 11:30
229 177961 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 11:32
230 147824 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 11:34
231 157200 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 11:36
232 168906 Marte Narum Konnerud IL 11:38
233 181231 Oda Wennemo Halden SK 11:40
234 152433 Synne Baklid Konnerud IL 11:42
235 158634 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 11:44
236 152432 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 11:46
237 123591 Julie Størmer Fossum IF 11:48
238 152511 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 11:50

H 17-18

3 750 m, 87 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
510 176236 Håkon Kindem Gimle IF 09:54
511 170750 Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering 09:56
512 174775 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 09:58
513 114762 Thibaut Derenne Ås-UMB Orientering 10:00
514 157518 Tord Haflan Nydalens SK 10:02
515 89464 Lars Bredalen Nittedal OL 10:04
516 92331 Erlend Fjeld Ringsaker OK 10:06
517 144857 Lars Treekrem Heming Orientering 10:08
518 62310 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 10:10
519 176054 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 10:12
520 61057 Øyvind Strande Ringerike OL 10:14
521 116445 Tord E. Andersen Eiker OL 10:16
522 170809 Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering 10:18
523 158048 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 10:20
524 153995 Theodor Glemming Thorsen Vegårshei IL 10:22
525 177677 Andreas Moan Fossum IF 10:24
526 124040 Henrik Gjemdal Heming Orientering 10:26
527 134581 Jens Waage Gjø-Vard OL 10:28
528 92407 Petter Moe Sandefjord OK 10:30
529 134061 Torjus Raa Varegg Fleridrett 10:32
530 160980 Petter Reistad IL Tyrving 10:34
531 160777 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 10:36
532 155776 Gustav Fiskum IL Tyrving 10:38
533 178275 Hallvard Haugen Fossum IF 10:40
534 145207 Mattis Holt Freidig 10:42
535 157730 Sigve Wanvik Krogstadmo Selbu OK 10:44
536 141685 Øystein Storsveen Løten OL 10:46
537 134798 Geir Strande Syrrist Ringerike OL 10:48
538 176208 Sindre Sandven Kongsberg OL 10:50
539 157158 Sigmund Langedal Breivik Nydalens SK 10:52
540 168830 Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb 10:54
541 160417 Asbjørn Olsen Løten OL 10:56
542 168801 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 10:58
543 148485 Håvard Myhre Kongsberg OL 11:00
544 78199 Halvard Kværna Østmarka OK 11:02
545 120811 Thomas Dowling Næss Kjelsås IL 11:04
546 181696 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 11:06
547 182022 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 11:08
548 160506 Ola Keiserås IL Leik 11:10
549 116828 Johannes Okkenhaug Frol IL 11:12
550 176008 Sigurd Stenvik Byåsen IL 11:14
551 174589 Anders Emilsson Oppsal Orientering 11:16
552 66810 Morten Jørgensen Kristiansand OK 11:18
553 158109 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 11:20
554 89055 Lars Henrik Thon IF Sturla 11:22
555 181989 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 11:24
556 160885 Markus Holter Indre Østfold OK 11:26
557 145803 Eivind Romberg Kvaale Skien OK 11:28
558 137056 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 11:30
559 173324 Morten Bujordet Kristiansand OK 11:32
560 160505 Geir Inge Keiserås IL Leik 11:34
561 63823 Vetle Christiansen Raumar Orientering 11:36
562 116492 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 11:38
563 142727 Håkon Selmer Freidig 11:40
564 157763 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 11:42
565 152371 Anders Bergum Gjø-Vard OL 11:44
566 180271 Anders Aamodt Resell Nydalens SK 11:46
567 152386 Jonas Ressem Frol IL 11:48
568 172734 Eivind Høydal Nydalens SK 11:50
569 170861 Brage Sæther Freidig 11:52
570 134226 Olav Vestøl Vegårshei IL 11:54
571 159017 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 11:56
572 136880 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 11:58
573 172717 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 12:00
574 116401 Johan Hoel Raumar Orientering 12:02
575 181922 Ove Baardsgaard OL Trollelg 12:04
576 153898 Thorstein Wang Lillomarka OL 12:06
577 182081 Anders Felde Olaussen Halden SK 12:08
578 63825 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 12:10
579 125653 Gaute Friestad Kristiansand OK 12:12
580 153993 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 12:14
581 158081 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 12:16
582 126674 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 12:18
583 171808 Vegard Ressem Frol IL 12:20
584 124727 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 12:22
585 92339 Simen Bordal Ringsaker OK 12:24
586 157150 Jørgen Madslien Nydalens SK 12:26
587 134238 Jon Nilsen Vegårshei IL 12:28
588 173084 Paul Sirum Frol IL 12:30
589 88631 Magne Haga Raumar Orientering 12:32
590 179305 Sigur Heggedal Kongsberg OL 12:34
591 160440 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 12:36
592 131410 Thomas Schive Bækkelagets SK 12:38
593 160476 Andreas Sølberg OL Trollelg 12:40
594 159009 Mathias Drage Kongsberg OL 12:42
595 137007 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 12:44
596 151138 Borger Melsom Fossum IF 12:46

H 19-20

3 960 m, 40 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
410 154250 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 11:17
411 157727 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 11:19
412 160424 Lars Owren Freidig 11:21
413 113280 Jacob Berg Lofthus IL BUL-Tromsø 11:23
414 156787 Isak Bergset NTNUI 11:25
415 170703 Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK 11:27
416 182024 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 11:29
417 156913 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 11:31
418 159946 Svend Sondre Frøshaug Nydalens SK 11:33
419 149166 Håkon Sandven Fana IL 11:35
420 87602 Martin Bråten Vegårshei IL 11:37
421 147714 Henrik Mårtensson Modum OL 11:39
422 158636 Andreas Vangstad Kristiansand OK 11:41
423 158400 Johannes Narum Hamar OK 11:43
424 151405 Sturle Nordeide IL Gneist 11:45
425 157073 Anders Bjergaard Nydalens SK 11:47
426 181939 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 11:49
427 160360 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 11:51
428 154253 Oskar Røen Varegg Fleridrett 11:53
429 91166 Petter Næss Bjørgul Halden SK 11:55
430 132943 Fredrik Raastad Nydalens SK 11:57
431 160790 Harald Kalager Asker Skiklubb 11:59
432 123601 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 12:01
433 181960 Sindre Johannessen Freidig 12:03
434 156972 Sjur Hovi Skien OK 12:05
435 158035 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 12:07
436 165079 Johannes Hov Høydal Fossum IF 12:09
437 91457 Sindre Godager Gjø-Vard OL 12:11
438 88629 Håvard Haga Raumar Orientering 12:13
439 134845 Terje Faugstad Bjertnes Lillomarka OL 12:15
440 144862 Anders Vister Raumar Orientering 12:17
441 123574 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 12:19
442 174969 Dag Lofthus Hamar OK 12:21
443 181443 Simen Aamodt NTNUI 12:23
444 145310 Sindre Rønning Frol IL 12:25
445 142773 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 12:27
446 155829 Carl Petter Lyngen Frol IL 12:29
447 127654 Emil Ahlbäck Fossum IF 12:31
448 152431 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 12:33
449 181671 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 12:35

D21_Finale

4 570 m, 36 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
101 Katja Ekroll Jahren Bækkelagets SK 12:00
102 Elen Katrine Skjerve Frol IL 12:02
103 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 12:04
104 Sara Profors Frol IL 12:06
105 Elin Bjerva Larvik Ok 12:08
106 Ingunn Fristad Halden SK 12:10
107 Lene Godager Bækkelagets SK 12:12
108 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 12:14
109 Lone Brochmann Eiker OL 12:16
110 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 12:18
111 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 12:20
112 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 12:22
113 Marit Kahrs Halden SK 12:24
114 Siri Ulvestad NTNUI 12:26
115 Iliana Shandurkova Halden SK 12:28
116 Helen Palmer Wing Ok 12:30
117 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 12:32
118 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 12:34
119 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 12:36
120 Therese Haare Konnerud IL 12:38
121 Line Hagman NTNUI 12:40
122 Mathilde Korvald Skaare NTNUI 12:42
123 Gøril Rønning Sund Frol IL 12:44
124 Tone E Lye IL Tyrving 12:46
125 Bodil Holmström Halden SK 12:48
126 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 12:50
127 Mari Fasting Halden SK 12:52
128 Mali Fjogstad Nielsen NTNUI 12:54
129 Emma Johansson NTNUI 12:56
130 Anne Johanne Lind IL Tyrving 12:58
131 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 13:00
132 Hanne Sandstad Freidig 13:02
133 Vendula Haldin Halden SK 13:04
134 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 13:06
135 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 13:08
136 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 13:10

H21_Finale

5 570 m, 48 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 12:11
2 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 12:13
3 Anders Einum NTNUI 12:15
4 Mats Dahlén Kristiansand OK 12:17
5 Martin Hoset NTNUI 12:19
6 Stig Alvestad Ganddal Il 12:21
7 Øyvind Helgerud Halden SK 12:23
8 Halvor Eid Nielsen NTNUI 12:25
9 Torkil Eide Solstad NTNUI 12:27
10 Gjermund Glesnes Nydalens SK 12:29
11 Ivar Haugen Kristiansand OK 12:31
12 Dag Aalvik Nydalens SK 12:33
13 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 12:35
14 Yngve Skogstad Frol IL 12:37
15 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 12:39
16 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 12:41
17 Matthew Speake Lillomarka OL 12:43
18 Leif Størmer Fossum IF 12:45
19 Tore Sandvik Halden SK 12:47
20 Håkon Heggedal Kongsberg OL 12:49
21 Hans Petter Mathisen NTNUI 12:51
22 Per Melander Often NTNUI 12:53
23 Jo Forseth Indgaard Frol IL 12:55
24 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 12:57
25 Rasmus Korvald Skaare NTNUI 12:59
26 Lars Skjeset Frol IL 13:01
27 Kjetil Okkenhaug NTNUI 13:03
28 Espen Weltzien IL Tyrving 13:05
29 Vegard Danielsen Kristiansand OK 13:07
30 Thomas Natvig Årstad NTNUI 13:09
31 Magne Dæhli Halden SK 13:11
32 Håvard Vassenden Frol IL 13:13
33 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 13:15
34 Audun Weltzien IL Tyrving 13:17
35 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 13:19
36 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 13:21
37 Mattias Karlsson Halden SK 13:23
38 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 13:25
39 Jostein Andersen Kristiansand OK 13:27
40 Ivar Lundanes Frol IL 13:29
41 Erik Axelsson Halden SK 13:31
42 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 13:33
43 Torgeir Nørbech IL Tyrving 13:35
44 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 13:37
45 Martin Vister Indre Østfold OK 13:39
46 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 13:41
47 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 13:43
48 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 13:45

Annonser

IOF Eventor