Norsk Orientering

Startliste for NM uka, kvalifisering mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM uka, kvalifisering mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 14 september 2012

D21_Heat_1

2 920 m, 22 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
110 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 15:28
111 Camilla Stridsklev NTNUI 15:30
112 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 15:32
113 Katja Ekroll Jahren Bækkelagets SK 15:34
114 Natalie Egli Harstad OL 15:36
116 Ida Brænden Raumar Orientering 15:40
117 Ida Arnesen Tiltnes NTNUI 15:42
118 Helen Palmer Wing OK 15:44
119 Martine Åstebøl NTNUI 15:46
120 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 15:48
121 Mathilde Korvald Skaare NTNUI 15:50
122 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 15:52
123 Bodil Holmström Halden SK 15:54
124 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 15:56
125 Sara Profors Frol IL 15:58
126 Mali Fjogstad Nielsen NTNUI 16:00
127 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 16:02
128 Aasne Fenne Hoksrud Nydalens SK 16:04
129 Marit Kahrs Halden SK 16:06
130 Katrine Prestvold Ganddal IL 16:08
131 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 16:10
132 Lene Godager Bækkelagets SK 16:12

D21_Heat_2

2 970 m, 23 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
210 Betty Ann Bjerkreim Lillehammer OK 15:29
211 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 15:31
212 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 15:33
213 Linn Hokholt Lillomarka OL 15:35
214 Annemarie B. Aarnes Fossum IF 15:37
215 Emma Johansson NTNUI 15:39
216 Siri Eidnes Harstad OL 15:41
217 Heidi Stokseth Halden SK 15:43
218 Anette Baklid Konnerud IL 15:45
219 Elin Bjerva Larvik OK 15:47
220 Elen Katrine Skjerve Frol IL 15:49
221 Hanne Sandstad Freidig 15:51
222 Siri Ulvestad NTNUI 15:53
223 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 15:55
224 Nina Smestad Løten OL 15:57
225 Anne Katrine Aubert Varegg Fleridrett 15:59
226 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 16:01
227 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 16:03
228 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 16:05
229 Therese Haare Konnerud IL 16:07
230 Kirsti Lysaker Fana IL 16:09
231 Gøril Rønning Sund Frol IL 16:11
232 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 16:13

D21_Heat_3

2 970 m, 23 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
310 Line Hagman NTNUI 15:28
311 Zsuzsa Fey IL Tyrving 15:30
312 Ingunn Fristad Halden SK 15:32
313 Ingrid Helene Skantze IL Tyrving 15:34
314 Tone Aamli Sundtjønn Varegg Fleridrett 15:36
315 Una Glende Janson Kristiansand OK 15:38
316 Sofie Aarnes Nydalens SK 15:40
317 Tone E Lye IL Tyrving 15:42
318 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 15:44
319 Kristin Åstebøl NTNUI 15:46
320 Anne Johanne Lind IL Tyrving 15:48
321 Lone Brochmann Eiker OL 15:50
322 Ingvild Maalen-Johansen Ås-UMB Orientering 15:52
323 Vendula Haldin Halden SK 15:54
324 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 15:56
325 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 15:58
326 Isa Mari Sandstad Frol IL 16:00
327 Guro Torpe NTNUI 16:02
328 Anne Kamstrup Hovind Raumar Orientering 16:04
329 Mari Fasting Halden SK 16:06
330 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 16:08
331 Iliana Shandurkova Halden SK 16:10
332 Inger Anita Tollehaug Eiker OL 16:12

H21_Heat_1

3 480 m, 33 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
403 Sondre Sande Gullord NTNUI 15:29
405 Magnus Johansson Kristiansand OK 15:33
406 Hallvard Nordbrøden NTNUI 15:35
407 Magnus Beyer Brattli Mo OK 15:37
408 Marius Øie Løten OL 15:39
409 Aapo Laiho NTNUI 15:41
410 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 15:43
411 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 15:45
412 Terje Maroni Byåsen IL 15:47
413 Matthew Speake Lillomarka OL 15:49
414 Martin Hoset NTNUI 15:51
415 Dag Steinar Ragvin Skien OK 15:53
416 Hans Petter Mathisen NTNUI 15:55
417 David Gottfridsson Ås-UMB Orientering 15:57
418 Jan Kocbach Fana IL 15:59
419 Magne Lund Hansen Sandefjord OK 16:01
420 Erik Axelsson Halden SK 16:03
421 Dag Aalvik Nydalens SK 16:05
422 Harri Luchsinger NTNUI 16:07
424 Vegard Brun Saga NTNUI 16:11
425 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 16:13
427 Martin Vister Indre Østfold OK 16:17
429 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 16:21
431 Rasmus Korvald Skaare NTNUI 16:25
432 Vegard Danielsen Kristiansand OK 16:27
433 Magnus Skauge Oliversen Trøsken IL 16:29
434 Lacho Iliev Halden SK 16:31
435 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 16:33
436 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 16:35
437 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 16:37
438 Jan Andreas Edstrøm Lillomarka OL 16:39
439 Halvor Eid Nielsen NTNUI 16:41
440 Mattias Karlsson Halden SK 16:43

H21_Heat_2

3 520 m, 34 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
503 Eirik Stærkeby Jelstad Modum OL 15:28
504 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 15:30
505 Vegard Brox IL Tyrving 15:32
506 Per Wiréhn Byåsen IL 15:34
507 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 15:36
508 Thomas Jakobsen Sørbråten IL 15:38
509 Eirik Rustad Raumar Orientering 15:40
510 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 15:42
511 Vit Braveny Kristiansand OK 15:44
512 Nils Petter Fremming Heming Orientering 15:46
513 Bjørn Hauge Fet OL 15:48
514 Kjell Arild Karlsen Bækkelagets SK 15:50
515 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 15:52
516 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 15:54
518 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 15:58
519 Thomas Natvig Årstad NTNUI 16:00
520 Simen Smestad Bækkelagets SK 16:02
521 Per Øyvind Stene Nydalens SK 16:04
522 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 16:06
523 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 16:08
524 Stig Alvestad Ganddal IL 16:10
525 Eivind Resser Kongsberg OL 16:12
527 Per Melander Often NTNUI 16:16
528 Niklas Profors Varegg Fleridrett 16:18
529 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 16:20
530 Kenneth Buch Halden SK 16:22
531 Lars Skjeset Frol IL 16:24
532 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 16:26
533 Yngve Skogstad Frol IL 16:28
535 Audun Weltzien IL Tyrving 16:32
536 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 16:34
537 Leif Størmer Fossum IF 16:36
538 Einar-Andre Jakobsen Sørbråten IL 16:38
539 Henning C Strandhagen Røyken OL 16:40

H21_Heat_3

3 360 m, 35 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
603 Morten Christophersen IL Tyrving 15:29
604 Torkil Eide Solstad NTNUI 15:31
605 Alf Johan Lima Ganddal IL 15:33
606 Anders Opsahl Bredesen NTNUI 15:35
607 Andreas Magerøy Frol IL 15:37
609 Knut Sveinung Rekaa NTNUI 15:41
610 Glenn Tore Løland Ganddal IL 15:43
611 Tore Sandvik Halden SK 15:45
612 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 15:47
613 Ola Berger Wing OK 15:49
614 Jo Forseth Indgaard Frol IL 15:51
615 Kjell Erik Røisland Søgne og Songdalen OK 15:53
616 Joakim Prestmo Bækkelagets SK 15:55
617 Ola Tellesbø Hadeland OL 15:57
618 Anders Einum NTNUI 15:59
619 Torgeir Nørbech IL Tyrving 16:01
620 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 16:03
621 Wolfgang Kampel NTNUI 16:05
622 Fredrik Sandal Ganddal IL 16:07
623 Magne Dæhli Halden SK 16:09
624 Gjermund Glesnes Nydalens SK 16:11
626 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 16:15
627 Bo Engdahl IL Koll 16:17
628 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 16:19
629 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 16:21
630 Espen Fiskum NTNUI 16:23
631 Anders Beyer Brattli Ringerike OL 16:25
632 Donatas Kontautas OK Telsiai 16:27
633 Felix Breitschädel NTNUI 16:29
634 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 16:31
635 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 16:33
636 Kjetil Okkenhaug NTNUI 16:35
637 Jostein Kvakland Wing OK 16:37
638 Jostein Andersen Kristiansand OK 16:39
639 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 16:41

H21_Heat_4

3 440 m, 37 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
703 Simen A Bjøringsøy NTNUI 15:28
704 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 15:30
705 Kristian Opsahl Bredesen NTNUI 15:32
706 Stig Dalsøren Kristiansand OK 15:34
707 Øystein Pettersen Nydalens SK 15:36
708 Roar Skulbørstad OL Trollelg 15:38
709 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 15:40
710 Stian Bergersen NTNUI 15:42
711 Ove Sætra Asker Skiklubb 15:44
712 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 15:46
713 Håvard Vassenden Frol IL 15:48
714 Kristian Stensrud OL Trollelg 15:50
715 Espen Jakobsen NTNUI 15:52
716 Håkon Heggedal Kongsberg OL 15:54
717 Kyongsa Ri Bækkelagets SK 15:56
718 Øyvind Lund Raumar Orientering 15:58
719 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 16:00
720 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 16:02
721 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 16:04
722 Øyvind Helgerud Halden SK 16:06
723 Ivo K. Danailov Lillomarka OL 16:08
724 Kristian Stenerud NTNUI 16:10
725 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 16:12
726 Ivar Lundanes Frol IL 16:14
727 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 16:16
728 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 16:18
729 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 16:20
730 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 16:22
731 Henning Spjelkavik IL Tyrving 16:24
732 Ivar Haugen Kristiansand OK 16:26
733 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 16:28
734 Espen Weltzien IL Tyrving 16:30
735 Håvard Tveite Ås-UMB Orientering 16:32
736 Øystein Haug Frol IL 16:34
737 Stian Alexander Grann Fossum IF 16:36
738 Mats Dahlén Kristiansand OK 16:38
739 Trygve Tømta Raumar Orientering 16:40

Annonser

IOF Eventor