Norsk Orientering

Startliste for NM-uka, langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka, langdistanse
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: torsdag 13 september 2012

D17-18

5 920 m, 42 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
511 173052 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 11:30
512 111675 Tora Green Matberg Frol IL 11:32
513 153894 Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 11:34
514 158426 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 11:36
515 149164 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 11:38
516 181961 Hedvig Åstebøl Oppsal Orientering 11:40
517 168805 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 11:42
518 117728 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 11:44
519 133218 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 11:46
520 161761 Katinka Jussie Brurberg IF Sturla 11:48
521 60622 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 11:50
522 142140 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 11:52
523 98598 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 11:54
524 170780 Ingvild Brekke Lillomarka OL 11:56
525 86888 Ingrid Nygård Notodden OL 11:58
526 116824 Marie Wold Stavrum Frol IL 12:00
527 177697 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 12:02
528 158633 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 12:04
529 171868 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 12:06
530 159545 Karen Oline Kolstad Freidig 12:08
531 129400 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 12:10
532 174588 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 12:12
533 148163 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 12:14
534 157054 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 12:16
535 165890 Camilla Hengebøl Fossum IF 12:18
536 123583 Gry Granstedt Halden SK 12:20
537 128485 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 12:22
538 149244 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 12:24
539 145119 Solveig Blindheim Lillomarka OL 12:26
540 145885 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 12:28
541 97462 Jorunn Kvakland Freidig 12:30
542 114842 Emilie Westli Andersen Løten OL 12:32
543 170783 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 12:34
544 158102 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 12:36
545 181542 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 12:38
546 157521 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 12:40
547 123571 Siri Kollerud Lillomarka OL 12:42
548 159035 Runa Fremstad Konnerud IL 12:44
549 181958 Mathilde Rundhaug Mo OK 12:46
550 147466 Kristine Berglia Eiker OL 12:48
551 181360 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 12:50
552 146230 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 12:52

D19-20

6 350 m, 19 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
311 177536 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 11:25
312 149322 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 11:27
313 144273 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 11:29
314 177961 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 11:31
315 156923 Linda Engen Raumar Orientering 11:33
316 160719 Guro Vassend Porsgrunn OL 11:35
317 156878 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 11:37
318 160413 Marte Fallbakken Berge Løten OL 11:39
319 182055 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 11:41
320 147827 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 11:43
321 152432 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 11:45
322 181231 Oda Wennemo Halden SK 11:47
323 123591 Julie Størmer Fossum IF 11:49
324 157200 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 11:51
325 168906 Marte Narum Konnerud IL 11:53
326 152511 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 11:55
327 147824 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 11:57
328 158634 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 11:59
329 152433 Synne Baklid Konnerud IL 12:01

D21

8 360 m, 29 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
211 79234 Mathilde Korvald Skaare NTNUI 12:23
212 176151 Inger Anita Tollehaug Eiker OL 12:25
213 147252 Siri Eidnes Harstad OL 12:27
214 69940 Martine Åstebøl NTNUI 12:29
215 43837 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 12:31
216 127170 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 12:33
217 158053 Kristin Åstebøl NTNUI 12:35
218 80017 Siri Størmer Heming Orientering 12:37
219 152727 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 12:39
220 129739 Emma Johansson NTNUI 12:41
221 149011 Helen Palmer Wing OK 12:43
222 111920 Tone E Lye IL Tyrving 12:45
223 152605 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 12:47
224 149001 Anne Johanne Lind IL Tyrving 12:49
225 116543 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 12:51
226 153551 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 12:53
227 158822 Bodil Holmström Halden SK 12:55
228 181664 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 12:57
229 153681 Lone Brochmann Eiker OL 12:59
230 159016 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 13:01
231 170613 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 13:03
232 152513 Mari Fasting Halden SK 13:05
233 181216 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 13:07
234 63829 Hanne Sandstad Freidig 13:09
235 181112 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 13:11
236 160867 Gøril Rønning Sund Frol IL 13:13
237 181230 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 13:15
238 126660 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 13:17
239 182032 Therese Haare Konnerud IL 13:19

H17-18

8 010 m, 79 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
610 183225 Carl Theodor Gustavsson Heming Orientering 10:31
611 153939 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 10:33
612 168830 Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb 10:35
613 116492 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 10:37
614 160777 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 10:39
615 157518 Tord Haflan Nydalens SK 10:41
616 158109 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 10:43
617 134061 Torjus Raa Varegg Fleridrett 10:45
618 173324 Morten Bujordet Kristiansand OK 10:47
619 148485 Håvard Myhre Kongsberg OL 10:49
620 158048 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 10:51
621 63823 Vetle Christiansen Raumar Orientering 10:53
622 176208 Sindre Sandven Kongsberg OL 10:55
623 89055 Lars Henrik Thon IF Sturla 10:57
624 160505 Geir Inge Keiserås IL Leik 10:59
625 142727 Håkon Selmer Freidig 11:01
626 155776 Gustav Fiskum IL Tyrving 11:03
627 160885 Markus Holter Indre Østfold OK 11:05
628 145207 Mattis Holt Freidig 11:07
629 160417 Asbjørn Olsen Løten OL 11:09
630 178275 Hallvard Haugen Fossum IF 11:11
631 157730 Sigve Wanvik Krogstadmo Selbu OK 11:13
632 66810 Morten Jørgensen Kristiansand OK 11:15
633 116445 Tord E. Andersen Eiker OL 11:17
634 176008 Sigurd Stenvik Byåsen IL 11:19
635 174589 Anders Emilsson Oppsal Orientering 11:21
636 62310 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 11:23
637 176054 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 11:25
638 160506 Ola Keiserås IL Leik 11:27
639 116828 Johannes Okkenhaug Frol IL 11:29
640 181989 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 11:31
641 89464 Lars Bredalen Nittedal OL 11:33
642 170750 Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering 11:35
643 141685 Øystein Storsveen Løten OL 11:37
644 137056 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 11:39
645 117697 Marius Borge Heir Fossum IF 11:41
646 182022 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 11:43
647 124040 Henrik Gjemdal Heming Orientering 11:45
648 92331 Erlend Fjeld Ringsaker OK 11:47
649 157763 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 11:49
650 160980 Petter Reistad IL Tyrving 11:51
651 78199 Halvard Kværna Østmarka OK 11:53
652 177677 Andreas Moan Fossum IF 11:55
653 145803 Eivind Romberg Kvaale Skien OK 11:57
654 92407 Petter Moe Sandefjord OK 11:59
655 144857 Lars Treekrem Heming Orientering 12:01
656 170809 Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering 12:03
657 168801 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 12:05
658 181696 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 12:07
659 134226 Olav Vestøl Vegårshei IL 12:09
660 63825 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 12:11
661 171808 Vegard Ressem Frol IL 12:13
662 153993 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 12:15
663 159017 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 12:17
664 181922 Ove Baardsgaard OL Trollelg 12:19
665 172734 Eivind Høydal Nydalens SK 12:21
666 170861 Brage Sæther Freidig 12:23
667 158081 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 12:25
668 125653 Gaute Friestad Kristiansand OK 12:27
669 152386 Jonas Ressem Frol IL 12:29
670 182081 Anders Felde Olaussen Halden SK 12:31
671 124727 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 12:33
672 126674 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 12:35
673 153898 Thorstein Wang Lillomarka OL 12:37
674 92339 Simen Bordal Ringsaker OK 12:39
675 136880 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 12:41
676 157150 Jørgen Madslien Nydalens SK 12:43
677 116401 Johan Hoel Raumar Orientering 12:45
678 172717 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 12:47
679 160440 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 12:49
680 159009 Mathias Drage Kongsberg OL 12:51
681 134238 Jon Nilsen Vegårshei IL 12:53
682 131410 Thomas Schive Bækkelagets SK 12:55
683 88631 Magne Haga Raumar Orientering 12:57
684 151138 Borger Melsom Fossum IF 12:59
685 173084 Paul Sirum Frol IL 13:01
686 179305 Sigur Heggedal Kongsberg OL 13:03
687 137007 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 13:05
688 160476 Andreas Sølberg OL Trollelg 13:07

H19-20

10 490 m, 31 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
410 154250 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 11:10
411 113280 Jacob Berg Lofthus IL BUL-Tromsø 11:12
412 158400 Johannes Narum Hamar OK 11:14
413 157727 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 11:16
414 156913 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 11:18
415 83159 Sjur Obrestad Gabrielsen Vaulen Orienteringsklubb 11:20
416 156787 Isak Bergset NTNUI 11:22
417 182024 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 11:24
418 158636 Andreas Vangstad Kristiansand OK 11:26
419 87602 Martin Bråten Vegårshei IL 11:28
420 149166 Håkon Sandven Fana IL 11:30
421 160790 Harald Kalager Asker Skiklubb 11:32
422 88629 Håvard Haga Raumar Orientering 11:34
423 91457 Sindre Godager Gjø-Vard OL 11:36
424 156972 Sjur Hovi Skien OK 11:38
425 181960 Sindre Johannessen Freidig 11:40
426 123601 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 11:42
427 158035 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 11:44
428 91166 Petter Næss Bjørgul Halden SK 11:46
429 154253 Oskar Røen Varegg Fleridrett 11:48
430 134845 Terje Faugstad Bjertnes Lillomarka OL 11:50
431 181671 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 11:52
432 144862 Anders Vister Raumar Orientering 11:54
433 174969 Dag Lofthus Hamar OK 11:56
434 181443 Simen Aamodt NTNUI 11:58
435 127654 Emil Ahlbäck Fossum IF 12:00
436 145310 Sindre Rønning Frol IL 12:02
437 142773 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 12:04
438 155829 Carl Petter Lyngen Frol IL 12:06
439 132943 Fredrik Raastad Nydalens SK 12:08
440 123574 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 12:10

H21

13 980 m, 72 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
9 97961 Eirik Stærkeby Jelstad Modum OL 11:06
10 141061 Ola Lesteberg Kongsberg OL 11:08
11 147077 Fredrik Sandal Ganddal IL 11:10
12 139743 Frode Konst IL Tyrving 11:12
13 181811 Per Wiréhn Byåsen IL 11:14
14 172140 Øyvind Stokseth Halden SK 11:16
15 169033 Matthew Speake Lillomarka OL 11:18
16 176282 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 11:20
17 176226 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 11:22
18 70638 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 11:24
19 165081 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 11:26
20 157246 Magnus Johansson Kristiansand OK 11:28
21 154071 Kjetil Okkenhaug NTNUI 11:30
22 136568 Alf Johan Lima Ganddal IL 11:32
23 138659 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 11:34
24 83152 Halvor Eid Nielsen NTNUI 11:36
25 170612 Ola Berger Wing OK 11:38
26 161762 Håvard Tveite Ås-UMB Orientering 11:40
27 129746 Hallvard Nordbrøden NTNUI 11:42
28 153852 Glenn Tore Løland Ganddal IL 11:44
29 144317 Marcus Millegård Halden SK 11:46
30 159534 Torkil Eide Solstad NTNUI 11:48
31 129426 Øyvind Hylleseth Skien OK 11:50
32 130750 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 11:52
33 165475 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 11:54
34 156978 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 11:56
35 175947 Hans Petter Mathisen NTNUI 11:58
36 169009 Kyongsa Ri Bækkelagets SK 12:00
37 181953 Pål Skogedal Asker Skiklubb 12:02
38 68412 Terje Maroni Byåsen IL 12:04
39 68522 Stian Bergersen NTNUI 12:06
40 181016 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 12:08
41 171020 Martin Vister Indre Østfold OK 12:10
42 95863 Daniel Marston Bækkelagets SK 12:12
43 129688 Eirik Rustad Raumar Orientering 12:14
44 151194 Vegard Danielsen Kristiansand OK 12:16
45 152515 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 12:18
46 155055 Ivar Lundanes Frol IL 12:20
47 150394 Vit Braveny Kristiansand OK 12:22
48 145889 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 12:24
49 173436 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 12:26
50 74785 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 12:28
51 89816 Per Melander Often NTNUI 12:30
52 80133 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 12:32
53 151375 Thomas Natvig Årstad NTNUI 12:34
54 157187 Dag Steinar Ragvin Skien OK 12:36
55 82357 Andreas Magerøy Frol IL 12:38
56 170847 Dag Aalvik Nydalens SK 12:40
57 63697 Ivar Haugen Kristiansand OK 12:42
58 69062 Anders Einum NTNUI 12:44
59 98030 Øystein Pettersen Nydalens SK 12:46
60 159517 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 12:48
61 144277 Øyvind Helgerud Halden SK 12:50
62 158112 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 12:52
63 152512 Espen Weltzien IL Tyrving 12:54
64 169143 Emil Wingstedt Halden SK 12:56
65 152394 Holger Hott Kristiansand OK 12:58
66 159512 Anders Tiltnes IL Tyrving 13:00
67 158399 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 13:02
68 158614 Mats Dahlén Kristiansand OK 13:04
69 139661 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 13:06
70 152606 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 13:08
71 160833 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 13:10
72 170550 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 13:12
73 181111 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 13:14
74 180924 Jo Forseth Indgaard Frol IL 13:16
75 181105 Olav Lundanes Halden SK 13:18
76 181255 Audun Weltzien IL Tyrving 13:20
77 152431 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 13:22
78 143024 Espen Fiskum NTNUI 13:24
79 170705 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 13:26
80 152466 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 13:28

H19-20 Gjest

10 490 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
401 Bojan Blumenstein Halden SK 10:52

H21 Gjest

13 980 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2 Romualdas Stupelis OK Telsiai 10:52

Annonser

IOF Eventor