Startliste for NM sprint - finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint - finaler
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 2 juni 2012

D17-18 Finale

2 060 m, 30 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
301 Ingvild Brekke Lillomarka OL 15:01
302 Aina Viena Ringerike OL 15:02
303 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 15:03
304 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 15:04
305 Vilde Kinneberg Raumar Orientering 15:05
306 Solveig Blindheim Lillomarka OL 15:06
307 Gry Granstedt Halden SK 15:07
308 Emilie Westli Andersen Løten OL 15:08
309 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 15:09
310 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 15:10
311 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 15:11
312 Aurora Fossøy Lia IL 15:12
313 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 15:13
314 Synnøve Bråten Vegårshei IL 15:14
315 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 15:15
316 Eldbjørg Narum OL Vallset/Stange 15:16
317 Karen Oline Kolstad Freidig 15:17
318 Kristine Berglia Eiker OL 15:18
319 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 15:19
320 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 15:20
321 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 15:21
322 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 15:22
323 Jorunn Kvakland Freidig 15:23
324 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 15:24
325 Camilla Hengebøl Fossum IF 15:25
326 Siri Kollerud Lillomarka OL 15:26
327 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 15:27
328 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 15:28
329 Mathilde Rundhaug Mo OK 15:29
330 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 15:30

D19-20 Finale

2 060 m, 20 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
451 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 15:31
452 Kristine Fjeldbo Sandefjord OK 15:32
453 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 15:33
454 Eli Marita Forseth OL Trollelg 15:34
455 Maren Mohagen Hansen Konnerud IL 15:35
456 Julie Størmer Fossum IF 15:36
457 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 15:37
458 Linn Kristine Gjesdal Lillomarka OL 15:38
459 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 15:39
460 Oda Wennemo Halden SK 15:40
461 Guro Vassend Porsgrunn OL 15:41
462 Synne Baklid Konnerud IL 15:42
463 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 15:43
464 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 15:44
465 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 15:45
466 Marte Narum Konnerud IL 15:46
467 Gunhild Rogne Halland NTNUI 15:47
468 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 15:48
469 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 15:49
470 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 15:50

D21 Finale

2 310 m, 20 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
101 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 16:41
102 Tone E Lye IL Tyrving 16:42
103 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 16:43
104 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 16:44
105 Lene Godager Bækkelagets SK 16:45
106 Lone Brochmann Eiker OL 16:46
107 Gøril Rønning Sund Frol IL 16:47
108 Anne Johanne Lind IL Tyrving 16:48
109 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 16:49
110 Fanny Welle-Strand Horn Heming Orientering 16:50
111 Mari Fasting Halden SK 16:51
112 Iliana Shandurkova Halden SK 16:52
113 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 16:53
114 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 16:54
115 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 16:55
116 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 16:56
117 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 16:57
118 Bodil Holmström Halden SK 16:58
119 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 16:59
120 Siri Ulvestad NTNUI 17:00

H17-18 Finale

2 450 m, 30 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
201 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 15:51
202 Thomas Schive Bækkelagets SK 15:52
203 Thorstein Wang Lillomarka OL 15:53
204 Hallvard Haugen Fossum IF 15:54
205 Johannes Okkenhaug Frol IL 15:55
206 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 15:56
207 Vetle Christiansen Raumar Orientering 15:57
208 Sindre Sandven Kongsberg OL 15:58
209 Vegard Ressem Frol IL 15:59
210 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 16:00
211 Gaute Friestad Kristiansand OK 16:01
212 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 16:02
213 Magne Haga Raumar Orientering 16:03
214 Anders Sommerstad Juveli Lillomarka OL 16:04
215 Jonas Ressem Frol IL 16:05
216 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 16:06
217 Sigurd Stenvik Byåsen IL 16:07
218 Brage Sæther Freidig 16:08
219 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 16:09
220 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 16:10
221 Gustav Fiskum IL Tyrving 16:11
222 Andreas Sølberg OL Trollelg 16:12
223 Johan Hoel Raumar Orientering 16:13
224 Sigur Heggedal Kongsberg OL 16:14
225 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 16:15
226 Eivind Høydal Nydalens SK 16:16
227 Morten Bujordet Kristiansand OK 16:17
228 Paul Sirum Frol IL 16:18
229 Jon Nilsen Vegårshei IL 16:19
230 Borger Melsom Fossum IF 16:20

H19-20 Finale

2 450 m, 20 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
401 Vegard Ølstad Gjø-Vard OL 16:21
402 Sjur Hovi Skien OK 16:22
403 Sindre Johannessen Freidig 16:23
404 Erlend Nydal Asker Skiklubb 16:24
405 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 16:25
406 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 16:26
407 Oskar Røen Varegg Fleridrett 16:27
408 Simen Aamodt NTNUI 16:28
409 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 16:29
410 Fredrik Raastad Nydalens SK 16:30
411 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 16:31
412 Anders Vister Raumar Orientering 16:32
413 Emil Ahlbäck Fossum IF 16:33
414 Espen Sundsvik Frol IL 16:34
415 Petter Næss Bjørgul Halden SK 16:35
416 Sindre Rønning Frol IL 16:36
417 Carl Petter Lyngen Frol IL 16:37
418 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 16:38
419 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 16:39
420 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 16:40

H21 Finale

2 720 m, 30 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 17:01
2 Espen Fiskum NTNUI 17:02
3 Anders Nordberg Skien OK 17:03
4 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 17:04
5 Øyvind Watterdal Hadeland OL 17:05
6 Martin Vister Indre Østfold OK 17:06
7 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 17:07
8 Eirik Rustad Raumar Orientering 17:08
9 Ove Sætra Asker Skiklubb 17:09
10 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 17:10
11 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 17:11
12 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 17:12
13 Vegard Brun Saga NTNUI 17:13
14 Holger Hott Kristiansand OK 17:14
15 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 17:15
16 Vegard Danielsen Kristiansand OK 17:16
17 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 17:17
18 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 17:18
19 Marcus Millegård Halden SK 17:19
20 Andreas Høye Fredrikstad SK 17:20
21 Tue Lassen Bækkelagets SK 17:21
22 Mattias Karlsson Halden SK 17:22
23 Magne Dæhli Halden SK 17:23
24 Stig Alvestad Ganddal IL 17:24
25 Lars Skjeset Frol IL 17:25
26 Jo Forseth Indgaard Frol IL 17:26
27 Audun Weltzien IL Tyrving 17:27
28 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 17:28
29 Olav Lundanes Halden SK 17:29
30 Emil Wingstedt Halden SK 17:30

Annonser

IOF Eventor