Norsk Orientering

Startliste for CRAFT-cup - Arendal

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: CRAFT-cup - Arendal
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 29 mai 2011

D17-18

2 990 m, 41 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
165655 Astrid Hult Oppsal IF Orientering 11:10
123851 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 11:12
157041 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 11:14
137388 Therese Åsheim Konnerud IL 11:16
159035 Runa Fremstad Larvik OK 11:18
129073 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 11:20
158633 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 11:22
98182 Marie Styrvold Porsgrunn OL 11:24
149244 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 11:26
144663 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 11:28
145885 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 11:30
121000 Åsta Wibe Frol IL 11:32
147827 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 11:34
147467 Maren Bunæs Nilsen Eiker OL 11:36
132098 Kristin Faye Eriksen Fossum IF 11:38
126658 Stine Mohagen Hansen Konnerud IL 11:40
132662 Hedvig Åstebøl Oppsal IF Orientering 11:42
133028 Elise Rognsvåg Fana IL 11:44
123583 Gry Granstedt Halden SK 11:46
97462 Jorunn Kvakland SPK Freidig 11:48
123571 Siri Kollerud Lillomarka OL 11:50
326 141628 Mari Eriksen Reitan Bodø & Omegn IF Orientering 11:52
137398 Eli Marita Forseth OL Trollelg 11:54
158542 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 11:56
160413 Marte Fallbakken Berge Løten OL 11:58
133218 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 12:00
331 111427 Marit Bjerkreim Fossum IF 12:02
160719 Guro Vassend Porsgrunn OL 12:04
157995 Nikoline Bromander Fredrikstad SK 12:06
116546 Ingeborg Gustavsen Halden SK 12:08
62429 Aina Viena Ringerike OL 12:10
92605 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 12:12
151171 Mathilde Rundhaug Mo OK - Orientering 12:14
133225 Christine J. Helgerud Kongsberg OL 12:16
62220 Aurora Fossøy Lia IL 12:18
340 123591 Julie Størmer Fossum IF 12:20
341 98183 Karianne Hjortland Larvik OK 12:22
119544 Camilla Hengebøl Fossum IF 12:24
147824 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 12:26
152623 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 12:28
147466 Kristine Berglia Eiker OL 12:30

D19-20

3 080 m, 29 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
136905 Katharina Rogstad Kongsberg OL 11:09
150385 Maren Mohagen Hansen Konnerud IL 11:11
144273 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 11:13
92431 Maria Njølstad Vonen Varegg Fleridrett 11:15
151216 Trine Breen Raumar Orientering 11:17
154022 Therese Haare Konnerud IL 11:19
160743 Silje Uhlen Maurset Ås-UMB Orientering 11:21
472 92387 Kristine Fjeldbo Sandefjord OK 11:23
157200 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 11:25
474 152432 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 11:27
92396 Ina Charlotte Moe Sandefjord OK 11:29
158223 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 11:31
71775 Gunhild Rogne Halland Varegg Fleridrett 11:33
165112 Audhild Bakken Rognstad Lillehammer OK 11:35
77056 Elena Roos Halden SK 11:37
145232 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 11:39
152434 Anette Baklid Konnerud IL 11:41
141644 Marte Narum OL Vallset/Stange 11:43
103739 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 11:45
149322 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 11:47
158634 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 11:49
486 94138 Nina Jeanette Tollehaug Raumar Orientering 11:51
112782 Rannveig Jørgensen Frol IL 11:53
154249 Linn Kristine Gjesdal Varegg Fleridrett 11:55
127119 Guro Elisabeth Kolstad Halden SK 11:57
82166 Elin-Kristin Hem Sandefjord OK 11:59
145285 Synne Baklid Konnerud IL 12:01
152511 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 12:03
116517 Oda Wennemo Raumar Orientering 12:05

D21

4 370 m, 46 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
43837 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 11:56
152658 Marte Reenaas Wing OK 11:58
141053 Iliana Shandurkova Halden SK 12:00
149001 Anne Johanne Lind NTNUI 12:02
152394 Sandy Hott Kristiansand OK 12:04
153681 Lone Brochmann Eiker OL 12:06
150436 Elisabeth Ingvaldsen Kristiansand OK 12:08
86521 Tone Aamli Sundtjønn Varegg Fleridrett 12:10
138623 Inger Anita Tollehaug Lillehammer OK 12:12
77069 Ingunn Fristad Halden SK 12:14
149011 Helen Palmer Wing OK 12:16
116588 Christina Maria Kasin Kongsberg OL 12:18
157738 Silje Kristiansen Kristiansand OK 12:20
129690 Pavla Udrzalova Wing OK 12:22
79358 Helene Lund-Johansen Ås-UMB Orientering 12:24
152518 Britt Ingunn Nydal NTNUI 12:26
122 151356 Una Glende Janson Kristiansand OK 12:28
91699 Nikoline Ekeberg Schjerve Ås-UMB Orientering 12:30
159331 Lone Molstad Gjø-Vard OL 12:32
129389 Celine Renard Kongsberg OL 12:34
137284 Elen Katrine Skjerve Frol IL 12:36
127 67578 Gøril Fristad Halden SK 12:38
128 96257 Mari Jellum Helgerud Kongsberg OL 12:40
159533 Åsa Franzen IL Tyrving 12:42
129739 Emma Johansson NTNUI 12:44
154255 Nicole Ragvin Nydalens SK 12:46
158019 Gitte Bromander NTNUI 12:48
133 123598 Marte Balchen Bækkelagets SK 12:50
116543 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 12:52
126660 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 12:54
153551 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 12:56
152507 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 12:58
160867 Gøril Rønning Sund Frol IL 13:00
129512 Ida Arnesen Tiltnes NTNUI 13:02
96760 Lene Godager Bækkelagets SK 13:04
152506 Mari Jevne Arnesen NTNUI 13:06
142 152390 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 13:08
146575 Line Hagman NTNUI 13:10
109388 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 13:12
149316 Mali Fjogstad Nielsen NTNUI 13:14
129450 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 13:16
152513 Mari Fasting NTNUI 13:18
159016 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 13:20
152510 Elise Egseth Wing OK 13:22
152182 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 13:24
152465 Silje Ekroll Jahren Sävedalens AIK 13:26

H17-18

3 550 m, 93 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
116492 Ørjan Rykkje Fana IL 11:06
Petter Reistad IL Tyrving 11:08
Petter Reistad IL Tyrving 11:08
Petter Reistad IL Tyrving 11:08
160439 Johannes Svendsen OL Trollelg 11:12
87109 Sindre Bæk Løten OL 11:14
165687 Håkon Gimse Heming/Njård OL 11:16
209 132718 Sondre Hunnes Øverås Sandefjord OK 11:18
94139 Severin Berglia Eiker OL 11:20
160416 Håkon Godager Løten OL 11:22
212 111423 Erlend Skattum Fossum IF 11:24
124727 Rasmus Rørholt Theisen Mellembygd OL 11:26
114063 Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb 11:28
89055 Lars Henrik Thon IF Sturla 11:30
155776 Gustav Fiskum IL Tyrving 11:32
165110 Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 11:34
157727 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 11:36
139527 Mathias Drage Kongsberg OL 11:38
220 154253 Oskar Røen Varegg Fleridrett 11:40
123905 Sigurd Oxaas Wie Mo OK - Orientering 11:42
123575 Adrian Opheim Måren OK 11:44
158400 Johannes Narum Hamar OK 11:46
79461 Anders Emilsson Oppsal IF Orientering 11:48
132447 Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 11:50
134061 Torjus Raa Varegg Fleridrett 11:52
160462 Brage Sæther SPK Freidig 11:54
153834 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 11:56
156972 Sjur Hovi Skien O-klubb 11:58
141685 Øystein Storsveen Løten OL 12:00
153993 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 12:02
232 144602 Anders Treekrem Ås-UMB Orientering 12:04
160815 Lars Maukon Muren Asker Skiklubb 12:06
147401 Erlend Søbye Grønvold Porsgrunn OL 12:08
141116 Sigurd Stenvik Byåsen IL 12:10
78355 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 12:12
158397 Andreas Stenerud OL Tønsberg og omegn 12:14
139549 Paul Sirum Frol IL 12:16
239 160790 Harald Kalager Asker Skiklubb 12:18
160425 Morten Bujordet Kristiansand OK 12:20
158030 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 12:22
130677 Martin Rønning SPK Freidig 12:24
132052 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 12:26
157150 Jørgen Madslien Nydalens SK 12:28
153898 Thorstein Wang Lillomarka OL 12:30
145052 Stian Jensen Indre Østfold OK 12:32
247 154049 Eirik Skoglund Godal Lillomarka OL 12:34
123823 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 12:36
88631 Magne Haga Raumar Orientering 12:38
61057 Øyvind Strande Ringerike OL 12:40
113165 Hans Herberg Gjø-Vard OL 12:42
160440 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 12:44
132619 Sindre Sandven Kongsberg OL 12:46
151138 Borger Melsom Fossum IF 12:48
160977 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 12:50
131410 Thomas Schive OK Moss 12:52
83083 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 12:54
63825 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 12:56
137007 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 12:58
165105 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 13:00
124181 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 13:02
80084 Ove Baardsgaard OL Trollelg 13:04
119548 Hallvard Haugen Fossum IF 13:06
157135 Lars Skantze IL Tyrving 13:08
138544 Terje Dalen Sørgård Byåsen IL 13:10
165100 Dag Lofthus Lillehammer OK 13:12
151136 Åsmund Wennemo Raumar Orientering 13:14
134226 Olav Vestøl Vegårshei IL 13:16
146548 Sigurd Flågan Kongsberg OL 13:18
158081 Per Øyvind Valen Haugesund IL 13:20
123607 Magnus Farnes OL Tønsberg og omegn 13:22
124731 Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 13:24
88629 Håvard Haga Raumar Orientering 13:26
138540 Erlend Raastad Skien O-klubb 13:28
80796 Espen Sundsvik Frol IL 13:30
158109 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 13:32
116401 Johan Hoel Raumar Orientering 13:34
136250 Fredrik Raastad Skien O-klubb 13:36
127654 Emil Ahlbäck Fossum IF 13:38
123879 Tobias Solli Skien O-klubb 13:40
97992 Bjørn Lundanes Emblem IL 13:42
85010 Tord Bjørnsen IL Express 13:44
86276 Tormod Hovdenak Stenersen OL Trollelg 13:46
144862 Anders Vister Indre Østfold OK 13:48
Ola Kvisle Asker Skiklubb 13:50
Ola Kvisle Asker Skiklubb 13:50
Ola Kvisle Asker Skiklubb 13:50
160417 Asbjørn Olsen Løten OL 13:52
123600 Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK 13:54
145310 Sindre Rønning Tynset IF 13:56
156913 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 13:58
142727 Håkon Selmer SPK Freidig 14:00
157073 Anders Bjergaard Nydalens SK 14:02
124681 Geir Inge Keiserås IL Leik 14:04

H19-20

3 850 m, 45 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
87602 Martin Bråten Flosta IL 11:41
157490 Henrik Bergman Konnerud IL 11:43
141087 Ivar Lundanes Frol IL 11:45
160424 Lars Owren SPK Freidig 11:47
159534 Torkil Eide Solstad IL Tyrving 11:49
83134 Hans Petter Mathisen NTNUI 11:51
125285 Lasse Solheim Varegg Fleridrett 11:53
98666 Eivind Myklebust Lindseth Konnerud IL 11:55
152466 Jo Forseth Indgaard Frol IL 11:57
132648 Simen Olafsen SPK Freidig 11:59
112787 Eskil Hagtvedt Flosta IL 12:01
139499 Kristian Stenerud OL Tønsberg og omegn 12:03
67421 Brynjar Larssen Bakken Lillehammer OK 12:05
132703 Erlend Nydal Asker Skiklubb 12:07
134845 Terje Faugstad Bjertnes Konnerud IL 12:09
132080 Mats Nordbrøden Järla Orientering 12:11
422 123601 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 12:13
142812 Daniel Skauge Oliversen Trøsken IL 12:15
157070 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 12:17
425 97362 Halvor Horvli Konnerud IL 12:19
426 114856 Mathias Nalum Olsen Larvik OK 12:21
427 123573 Gjermund Steinsland Øvrebø/Vindbjart Orientering 12:23
156962 Martin Vister Järla Orientering 12:25
89816 Per Melander Often Tynset IF 12:27
123574 Mathias Stensland Lillevold Ås-UMB Orientering 12:29
160458 Sindre Sæther SPK Freidig 12:31
91166 Petter Næss Bjørgul Halden SK 12:33
120989 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 12:35
119346 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 12:37
160360 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 12:39
165079 Johannes Hov Høydal Fossum IF 12:41
128365 Fredrik Omdal Ganddal IL 12:43
95272 Vemund Rønneberg Konnerud IL 12:45
155829 Carl Petter Lyngen Frol IL 12:47
440 68167 Sondre Bakken Lillomarka OL 12:49
159508 Morten Severin Saue IL Tyrving 12:51
128414 Sigurd Ravnan OL Toten-Troll 12:53
152431 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 12:55
111760 Svend Sondre Frøshaug Indre Østfold OK 12:57
123908 Yngve Skogstad Frol IL 12:59
142875 Peder Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 13:01
447 142811 Simen Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 13:03
158636 Andreas Vangstad Kristiansand OK 13:05
114838 Ola Bakke Aashamar Flosta IL 13:07
450 142773 Jon Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 13:09

H21

5 090 m, 96 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
98030 Øystein Pettersen Nydalens SK 11:09
154011 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 11:11
160987 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 11:13
112293 Anders Daltveit Fana IL 11:15
9 134776 Felix Breitschädel NTNUI 11:17
158614 Mats Dahlén Kristiansand OK 11:19
145374 Niklas Profors Varegg Fleridrett 11:21
77405 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 11:23
136568 Alf Johan Lima Ganddal IL 11:25
14 152611 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 11:27
154257 Rune Rystad Nydalens SK 11:29
97446 Magnus Svingheim Hadeland OL 11:31
71774 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 11:33
132821 Ståle Gjelsten NTNUI 11:35
78731 Øystein Haug Frol IL 11:37
20 93939 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 11:39
80535 Tomas Udrzal Wing OK 11:41
128477 Jørgen Frøyd Nydalens SK 11:43
160832 Stian Alexander Grann NTNUI 11:45
141052 Lacho Iliev Halden SK 11:47
89841 David Gottfridsson Lillomarka OL 11:49
139661 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 11:51
88366 Simen Rustad Raumar Orientering 11:53
123979 Mathias Nipen IL Tyrving 11:55
147100 Erik Lima Ganddal IL 11:57
72475 Stig Dalsøren Kristiansand OK 11:59
31 152478 Eivind Tonna Lillomarka OL 12:01
109295 Gjermund Glesnes Nydalens SK 12:03
147247 Håvar Birkeland Stormoen NTNUI 12:05
128400 Einar Tommelstad Nydalens SK 12:07
68412 Terje Maroni Byåsen IL 12:09
74140 Ivo K. Danailov Kristiansand OK 12:11
83152 Halvor Eid Nielsen NTNUI 12:13
123593 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 12:15
145317 Stig Rune Holberg OK Skøynar 12:17
86221 Christian Schive Halden SK 12:19
123602 Jan Tore Ludvigsen Nydalens SK 12:21
160942 Espen Kristiansen Varegg Fleridrett 12:23
123599 Rune Olsen Bækkelagets SK 12:25
131359 Espen Weltzien Järla Orientering 12:27
159328 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 12:29
154330 Ulf Brenna Bækkelagets SK 12:31
156978 Ørjan Svaland Aas Birkenes IL 12:33
112914 Morten Urdal Bakke Kongsberg OL 12:35
129576 Martin Hoset NTNUI 12:37
157246 Magnus Johansson Kristiansand OK 12:39
151375 Thomas Natvig Årstad NTNUI 12:41
92403 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 12:43
157187 Dag Steinar Ragvin Skien O-klubb 12:45
165081 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 12:47
55 161013 Magnus Skauge Oliversen Trøsken IL 12:49
56 123592 Sondre Sande Gullord NTNUI 12:51
70638 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 12:53
158036 Harri Luchsinger Kongsberg OL 12:55
129426 Øyvind Hylleseth Skien O-klubb 12:57
157743 Vegard Brun Saga Göteborg-Majorna OK 12:59
63697 Ivar Haugen Kristiansand OK 13:01
143024 Espen Fiskum NTNUI 13:03
142856 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 13:05
123605 Øyvind Lund Raumar Orientering 13:07
158920 Sigve Vågsnes Nydalens SK 13:09
85008 Audun Bjerkreim Nilsen Kristiansand OK 13:11
138659 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 13:13
125565 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 13:15
159517 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 13:17
79235 Rasmus Korvald Skaare Lillomarka OL 13:19
139397 Marius Bjugan Halden SK 13:21
150406 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 13:23
158399 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 13:25
129579 Andreas Høye Kristiansand OK 13:27
75 79816 Olav Johannes Deelstra NTNUI 13:29
89871 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 13:31
127289 Kjell Arild Karlsen Bækkelagets SK 13:33
145648 Jostein Nørbech IL Tyrving 13:35
129067 Stig Alvestad Ganddal IL 13:37
157774 Magne Dæhli Halden SK 13:39
152514 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 13:41
152464 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 13:43
120788 Vegard Danielsen Kristiansand OK 13:45
152606 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 13:47
157488 Jostein Andersen Kristiansand OK 13:49
129688 Eirik Rustad Raumar Orientering 13:51
129538 Per Øyvind Stene Nydalens SK 13:53
158112 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 13:55
129390 Damien Renard Kongsberg OL 13:57
67570 Bjørn Eriksen Halden SK 13:59
152512 Audun Weltzien IL Tyrving 14:01
160833 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 14:03
152462 Anders Nordberg Vaajakosken Terä 14:05
152515 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingös SOK 14:07
144277 Øyvind Helgerud Halden SK 14:09
152391 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 14:11
152519 Olav Lundanes Halden SK 14:13
152476 Hans Gunnar Omdal Øvrebø/Vindbjart Orientering 14:15
99 152603 Lars Skjeset Frol IL 14:17
131360 Anders Skarholt IFK Lidingø 14:19

Annonser

IOF Eventor