Norsk Orientering

Startliste for Veteranmesterskapet mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet mellom
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 13 september 2015

D 35-

4 040 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
98 Zsuzsa Fey IL Tyrving 12:14

D 40-

4 040 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
100 June Sønsterudbråten Brandval/Kongsvinger OK 12:18
101 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 12:20
102 Eli Stensli Løten o-lag 12:22
103 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 12:24
104 Elisabeth holmboe Eggen Nydalens SK 12:26
105 Vibeke Jullum Brandval/Kongsvinger OK 12:28

D 45-

3 850 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
149 Lise Christensen TIF Viking 11:29
143 Stine Arntzen Sandefjord OK 12:14
144 Hanne Narvestad Halden SK 12:16
145 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 12:18
146 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 12:20
147 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 12:22
148 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 12:24

D 50-

2 880 m, 16 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
253 Ida Engen Raumar Orientering 11:01
254 Anna Weckner Westlund OK Tyr 11:03
255 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 11:05
256 Toril Hallan Lillomarka OL 11:07
257 Vanja Staff OL Toten-Troll 11:09
258 Tone Stokland Sandefjord OK 11:11
259 Tone Bakken Lillomarka OL 11:13
260 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 11:15
261 Heidi Schatvet Notodden OL 11:17
262 Inger Tone Nygård Egersund OK 11:19
263 Tone Hollowell OK Tyr 11:21
264 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 11:23
265 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 11:25
266 Liv Meli Nord-Østerdal OK 11:27
268 Christine Gjermo Østmarka OK 11:31
269 Trude Fixdal IL Koll 11:33

D 55-

2 880 m, 17 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
271 Kjersti Skantze IL Tyrving 11:37
272 Turid Giil Rond OL 11:39
273 Bente Line Indre Østfold OK 11:41
274 Anne Sørum Ringsaker OK 11:43
275 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 11:45
276 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 11:47
277 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 11:49
278 Berit Berge IL Tyrving 11:51
279 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 11:53
280 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 11:55
281 Runa Skyttersæter Heming Orientering 11:57
282 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 11:59
283 Sirpa Lilja Modum OL 12:01
284 Grete Hovi Skien OK 12:03
285 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 12:05
286 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 12:07
287 Berit Danielsen IL Tyrving 12:09

D 60-

2 410 m, 17 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
289 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 11:00
290 Ingrid Strande Skien OK 11:02
291 Elle M. Melbye Heming Orientering 11:04
292 Sidsel Storihle Ringsaker OK 11:06
293 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 11:08
294 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 11:10
295 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 11:12
296 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 11:14
297 Aud Kjemperud Eiker OL 11:16
298 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 11:18
299 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 11:20
300 Solveig Billingsø Eidskog OL 11:22
301 Randi Hansen Arnadal IL 11:24
302 Bente Grøndalen Hamar OK 11:26
304 Lis Dæhli Løten o-lag 11:30
305 Siren Greve Bergens TF 11:32
306 Anne Marit Nauf Hedrum OL 11:34

D 65-

2 110 m, 27 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
340 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 11:00
341 Kjersti Tho Stabæk IF 11:02
342 Nora Ursin Fossum IF 11:04
343 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 11:06
344 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 11:08
345 Berit Hegdal Bergens TF 11:10
346 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 11:12
347 Marit Odden Drangedal OL 11:14
348 Kari Strande Ringerike OL 11:16
349 Berit Saxhaug Raumar Orientering 11:18
350 Elisabet Høgset Rise Ringsaker OK 11:20
351 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 11:22
352 Siri Wilberg Aabel Bækkelagets SK 11:24
353 Anne Marie Ceeberg Hedrum OL 11:26
355 Åse Karin Thorsberg Brandval/Kongsvinger OK 11:30
356 Marit Tyldum Rudsbygd IL 11:32
357 Hanne Beate Gjestvang OL Toten-Troll 11:34
358 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 11:36
359 Margit Ryen Steen Bø OL 11:38
360 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 11:40
361 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 11:42
362 Kari Berg Larvik OK 11:44
363 Inger Lindløv OK Moss 11:46
365 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 11:50
366 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 11:52
367 Liv Haugli Heming Orientering 11:54
368 Mona Hauger Brandval/Kongsvinger OK 11:56

D 70-

1 790 m, 21 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
395 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 11:01
396 Liv Feiring Hamar OK 11:03
397 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 11:05
398 Birgitte Bekkelund Røyken OL 11:07
399 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 11:09
400 Karen M. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 11:11
401 Aase Tove Golden Måren OK 11:13
402 Astri Rogstad Fossum IF 11:15
403 Inger Halck Måren OK 11:17
404 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 11:19
405 Hjørdis Egner Heming Orientering 11:21
407 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 11:25
408 Turid Bratland Fossum IF 11:27
409 Ingvill Vold Fana IL 11:29
410 Hjørdis Øvreås Botne SK 11:31
411 Gerd Langseth Larvik OK 11:33
412 Torid Kvaal Freidig 11:35
413 Tea Forberg Rond OL 11:37
414 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 11:39
415 Åste Eggen Måren OK 11:41
416 May Helene Hansen Sandefjord OK 11:43

D 75-

1 790 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
418 Tirill Liby Seip OK Skeidi 11:47
419 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 11:49
420 Inger E. Vamnes Hamar OK 11:51
421 Ragnhild Krogvig Kolbotn og Skimt OL 11:53
422 Unni Drage Haugerud IF 11:55
423 Gudveig Jørundland OK Sør 11:57

H 35-

4 770 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 11:04
3 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 11:06
4 Henning Spjelkavik IL Tyrving 11:08

H 40-

4 770 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
6 Marek Filicko OK Lokomotiva Pardubice 11:12
7 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 11:14
8 Pål Skogedal Asker Skiklubb 11:16
9 Lars Eirik Eggen Nydalens SK 11:18
10 Kenneth Bilstad Vang OL 11:20
11 Steinar Lande Bø OL 11:22
12 Lars Karelius Noer Brandval/Kongsvinger OK 11:24

H 45-

4 380 m, 16 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
15 Eivind Lande Eidskog OL 11:01
16 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 11:03
17 Christian Holmboe IL Tyrving 11:05
18 Trond Frøvoll Odal OL - Orientering 11:07
19 Oddvar Taksdal Ganddal IL 11:09
20 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 11:11
21 Tom Eirik Eikanger IL Gular 11:13
22 Rune Østli Brandval/Kongsvinger OK 11:15
23 Helge Gisholt OK Skeidi 11:17
24 Jan Ola Pedersen Vang OL 11:19
25 Svein Nygård Lillomarka OL 11:21
26 Pål Winsents Måren OK 11:23
27 Christian Vogelsang Nydalens SK 11:25
29 Torgeir Snilsberg OK Moss 11:29
30 Jon Arne Skrove Verdal OK 11:31
31 Øyvind Støren Bø OL 11:33

H 50-

4 380 m, 27 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
33 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 11:37
34 Frode Haug Hamar OK 11:39
35 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 11:41
36 Tore Juvik IL Gular 11:43
37 Kristian Storsveen Løten o-lag 11:45
38 Johan Lunde IL Koll 11:47
39 Svein Godager Løten o-lag 11:49
40 Tor Sætaberget Lunderseter IL 11:51
41 Tore Lindaas Elverum OK 11:53
42 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 11:55
43 Rune Røed Stokke IL 11:57
44 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 11:59
45 Harald Kvisli Notodden OL 12:01
46 Tom Hollowell OK Tyr 12:03
47 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 12:05
48 Per Einar Strøm Hedrum OL 12:07
49 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 12:09
50 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 12:11
51 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 12:13
52 Gjermund Røren Eiker OL 12:15
53 Roar Bye Modum OL 12:17
54 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 12:19
55 Leif Anders Strande Raufoss IL Orientering 12:21
56 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 12:23
57 Olav Bakken Lillomarka OL 12:25
58 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 12:27
59 Stein Arne Negård Vang OL 12:29

H 55-

4 040 m, 36 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
61 Martin Granly Lillomarka OL 11:00
62 Frode Hjorth Hamar OK 11:02
63 Knut Engen Raumar Orientering 11:04
64 Hallvard Fjær Lillomarka OL 11:06
65 Espen Raastad Skien OK 11:08
66 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 11:10
67 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 11:12
68 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 11:14
69 Ole Hans Øie Løten o-lag 11:16
70 Øyvind Sørlie Hadeland OL 11:18
71 Trond Olsen Løten o-lag 11:20
72 Jan Granstedt Halden SK 11:22
73 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 11:24
74 Jørgen Mårtensson Modum OL 11:26
75 Tore Sagvolden Østmarka OK 11:28
76 Karl Aasmund Erøy OK Moss 11:30
77 Leif Eriksson Modum OL 11:32
78 Donald Skantze IL Tyrving 11:34
79 Erik Haugen Ringsaker OK 11:36
80 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 11:38
81 Petter Gullikstad Røros IL 11:40
82 Tor Strand Raumar Orientering 11:42
83 Sture Ottesen Indre Østfold OK 11:44
84 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 11:46
85 Roar Nydal Asker Skiklubb 11:48
86 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 11:50
87 Torgeir Volden Løten o-lag 11:52
88 Egil Rundberget Nydalens SK 11:54
89 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 11:56
90 Sixten Westlund OK Tyr 11:58
91 Roy Gjerding OK Moss 12:00
92 Tore Kjølseth Nydalens SK 12:02
93 Morten Roger Andersen Halden SK 12:04
94 Anton Plaian Asker Skiklubb 12:06
95 Rune Laurantsen Skien OK 12:08
96 Herman Bakke Løten o-lag 12:10

H 60-

3 850 m, 35 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
106 Per Chr. Hagen Bø OL 11:00
107 Jan Sveen Raumar Orientering 11:02
109 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 11:06
110 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 11:08
111 Morten Dåsnes Ringerike OL 11:10
112 Sigurd Dæhli Løten o-lag 11:12
113 Svein S Jacobsen IL Tyrving 11:14
114 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 11:16
115 Inge Østvold Lunderseter IL 11:18
116 Erik Grøndalen Hamar OK 11:20
117 Odd Arne Blystad Løten o-lag 11:22
118 Tor Solbergseter Austmarka IL 11:24
119 Tom A. Karlsen Fredrikstad SK 11:26
120 Per Osen Vestre Akers SK 11:28
121 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 11:30
122 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 11:32
123 Rolf Lunde Eiker OL 11:34
124 Bård Natvig Nittedal OL 11:36
125 Svein Haugom Brandval/Kongsvinger OK 11:38
126 Ola Brox OL Toten-Troll 11:40
127 Trond Søberg Løten o-lag 11:42
128 Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar 11:44
129 Petter Næss Oppsal Orientering 11:46
130 Harald Hovi Skien OK 11:48
131 Are Eriksen Oslostudentenes IK 11:50
132 Tor Sørevik TIF Viking 11:52
133 Roar Sætaberget Lunderseter IL 11:54
134 Eilif Landsverk Skien OK 11:56
135 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 11:58
136 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 12:00
137 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 12:02
138 Runar Kirkerud Eiker OL 12:04
139 Bent Galborgen Indre Østfold OK 12:06
140 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 12:08
141 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 12:10

H 65-

3 460 m, 50 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
150 Steinar Skoglund Fossum IF 11:01
151 Heribert Kink Tormod Skilag 11:03
152 Odd Rise Ringsaker OK 11:05
153 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 11:07
154 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 11:09
155 Eldar Børsum Bækkelagets SK 11:11
156 Leif Bokerød Idd Sportsklubb 11:13
157 Runar Kittilsen Stokke IL 11:15
158 Odd Gundersen Eidsvoll OL 11:17
159 Martin Nauf Hedrum OL 11:19
160 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 11:21
161 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 11:23
162 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 11:25
163 Kurt Grønli Førde IL 11:27
164 Leif Billingsø Eidskog OL 11:29
166 Hogne Kjærås Andebu IL 11:33
167 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 11:35
168 Per Øhlckers IL Tyrving 11:37
169 Einar Lund Hamar OK 11:39
170 Willy Grønstad Gimle IF 11:41
171 Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb 11:43
173 Erik Johan Grorud Haslum IL 11:47
174 Rolf Karset Steinkjer OK 11:49
175 Anders Johan Krosby Fredrikstad SK 11:51
176 Paul Skjaker Hadeland OL 11:53
177 Bjørn Steen Bø OL 11:55
178 Jørgen Holmboe IL Tyrving 11:57
180 Arne Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 12:01
181 Rolf Gjølberg Larvik OK 12:03
182 Kjell Winther Oppsal Orientering 12:05
183 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 12:07
186 Terje Malm Hamar OK 12:13
187 John Birger Skansen Rudsbygd IL 12:15
188 Tor Trøan Hadeland OL 12:17
189 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 12:19
190 Harry Breiland Ålgård Orientering 12:21
191 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 12:23
192 Hans R. Bakken Eiker OL 12:25
193 Atle Bergseth Kvernbit IL 12:27
194 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 12:29
195 Atle Alvheim Fana IL 12:31
196 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 12:33
197 Trygve Løland Birkenes IL 12:35
198 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 12:37
199 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 12:39
200 Lars Saxhaug Raumar Orientering 12:41
201 Atle Remme Porsgrunn OL 12:43
202 Øyvind Stene Asker Skiklubb 12:45
203 Knut Fjæstad Hamar OK 12:47
204 Helge Revhaug Ringerike OL 12:49

H 70-

3 140 m, 38 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
206 Magnar Øvreås Botne SK 11:00
207 Egill Knudsen TIF Viking 11:02
209 Ingar Håkonsen Notodden OL 11:06
210 Ragnar Hillestad Lardal OL 11:08
211 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 11:10
213 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 11:14
214 John Ivar Kjellevold Modum OL 11:16
215 Per Kruke Eiker OL 11:18
216 Henrik Hvoslef IK Stern 11:20
217 Harald Haugen Ringsaker OK 11:22
218 Lars Martin Gjein Stokke IL 11:24
219 Knut Lindløv OK Moss 11:26
220 Thor Palmgren Halden SK 11:28
221 Torleif Stephansen Nidarøst OK 11:30
222 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 11:32
223 Jonny Halvorsrud Eidskog OL 11:34
224 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 11:36
226 Olav Høiås Vang OL 11:40
227 Leidulv Vinje Nidarøst OK 11:42
228 Lars Buttingsrud Vingelen IL 11:44
229 Sven Marken Løten o-lag 11:46
230 Sigurd Vikebø TIF Viking 11:48
231 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 11:50
232 Klaus Engen Eidskog OL 11:52
233 Kjell Meen Porsgrunn OL 11:54
234 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 11:56
235 Roar Bjordal Oppsal Orientering 11:58
236 Ole Kristian Lauvnes Kristiansand OK 12:00
238 Torbjørn Håkensen OL Vallset/Stange 12:04
240 Geir Husdal TIF Viking 12:08
242 Per Vold Fana IL 12:12
243 Trond Feiring Hamar OK 12:14
244 Tore Langaard Oppsal Orientering 12:16
245 Tormod Dahlen Ringerike OL 12:18
246 Einar Stensby Løten o-lag 12:20
247 Odd Aure Drangedal OL 12:22
248 Helge Bjaaland Heming Orientering 12:24
249 Anton Lomme Hedrum OL 12:26

H 75-

2 410 m, 30 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
308 Jon C. Fougner Heming Orientering 11:03
309 Trygve Fosse Gimle IF 11:05
310 Jon Tyldum Rudsbygd IL 11:07
311 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 11:09
312 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 11:11
313 Elling Frøvoll Sturla, IF 11:13
314 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 11:15
315 Oddvar Dalby Vang OL 11:17
316 Per Løvaas OL Trollelg 11:19
317 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 11:21
318 Axel Ingvaldsen TIF Viking 11:23
319 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 11:25
321 Gunnar Østerbø Freidig 11:29
322 Henry Sundsetvik OL Trollelg 11:31
323 Leif Bråten Heming Orientering 11:33
324 Gunnar Sæther Eidskog OL 11:35
325 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 11:37
326 Steinar Ruud Konnerud IL 11:39
327 Harald Lundhaug OK Moss 11:41
328 Thor Edvardsen Larvik OK 11:43
329 Bjørn Egner Heming Orientering 11:45
330 Tore S. Rasmussen TIF Viking 11:47
331 Edvin Berg Bodø og Omegn IF Orientering 11:49
332 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 11:51
333 Knut Kjemhus Kongsberg OL 11:53
334 Anders Lauglo OL Trollelg 11:55
335 Hallvard Narvestad Eidskog OL 11:57
336 Terje Pedersen Lunderseter IL 11:59
337 Arne Gunnar Barflo Løten o-lag 12:01
338 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 12:03

H 80-

2 110 m, 15 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
370 Halstein Ødegård Løten o-lag 11:03
371 Leiv Hope Kongsberg OL 11:05
372 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 11:07
373 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 11:09
374 Nils Jansson Skattkärs SOK 11:11
375 Tor Kaurin Måren OK 11:13
376 Iver Rognstad Hadeland OL 11:15
377 Einar Jørundland OK Sør 11:17
378 Arne Lie Stokke IL 11:19
379 Svein M. Forthun Kolbotn og Skimt OL 11:21
380 Paul Forseth OL Trollelg 11:23
382 Tor Drage Haugerud IF 11:27
383 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 11:29
384 Finn Åge Østern Kongsberg OL 11:31
385 Herleik Nylund Løten o-lag 11:33

H 85-

1 820 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
387 Mads Berg Nord-Østerdal OK 11:30
388 Kjell Gjersdal Stavanger Orienteringsklubb 11:32

DIR AK

3 140 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
0 Bård Bergersen Eidskog OL 13:00
0 Anna Taksdal Ganddal IL 13:00
0 Dennis Trewin IL Tyrving 13:00
0 Onno Verbane OL Toten-Troll 13:00
251 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 13:00
252 Sondre Skytteren Grue IL 13:00

DIR N

1 750 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
500 Svein Tore Narvestad Halden SK 11:00
0 Berit Dalheim Lunderseter IL 13:00
0 Max Alexander Nybråthen IL Tyrving 13:00
0 Kasper Snapa Grue IL 13:00
426 Emil Skytteren Grue IL 13:00

Annonser

IOF Eventor