Startliste for Veteranmesterskapet lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet lang
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: lørdag 12 september 2015

D 35-

6 730 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
87 Zsuzsa Fey IL Tyrving 12:11
88 Kristin Jæger Oppsal Orientering 12:13

D 40-

6 730 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
90 Elisabeth holmboe Eggen Nydalens SK 12:17
91 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 12:19
92 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 12:21
93 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 12:23

D 45-

6 150 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
130 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 11:03
131 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 11:05
132 Stine Arntzen Sandefjord OK 11:07
133 Hanne Narvestad Halden SK 11:09
134 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 11:11
135 Grethe Bergersen Eidskog OL 11:13

D 50-

6 150 m, 16 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
137 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 11:17
138 Tone Stokland Sandefjord OK 11:19
139 Tone Bakken Lillomarka OL 11:21
140 Tone Hollowell OK Tyr 11:23
141 Ida Engen Raumar Orientering 11:25
142 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 11:27
143 Trude Fixdal IL Koll 11:29
145 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 11:33
146 Liv Meli Nord-Østerdal OK 11:35
147 Christine Gjermo Østmarka OK 11:37
148 Inger Tone Nygård Egersund OK 11:39
149 Anna Weckner Westlund OK Tyr 11:41
150 Turid Vongraven Skien OK 11:43
151 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 11:45
152 Heidi Schatvet Notodden OL 11:47
153 Vanja Staff OL Toten-Troll 11:49

D 55-

4 890 m, 20 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
155 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 11:00
156 Kirsti Aas Olsen Eiker OL 11:02
157 Ellen Marie Turter Nydalens SK 11:04
158 Berit Danielsen IL Tyrving 11:06
159 Turid Giil Rond OL 11:08
160 Grete Hovi Skien OK 11:10
161 Anne Sørum Ringsaker OK 11:12
162 Runa Skyttersæter Heming Orientering 11:14
163 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 11:16
164 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 11:18
165 Berit Berge IL Tyrving 11:20
166 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 11:22
167 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 11:24
168 Kjersti Skantze IL Tyrving 11:26
169 Bente Line Indre Østfold OK 11:28
170 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 11:30
171 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 11:32
172 Sirpa Lilja Modum OL 11:34
173 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 11:36
174 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 11:38

D 60-

4 560 m, 16 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
228 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 11:00
229 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 11:02
231 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 11:06
232 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 11:08
233 Randi Hansen Arnadal IL 11:10
234 Elle M. Melbye Heming Orientering 11:12
235 Siren Greve Bergens TF 11:14
236 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 11:16
237 Sidsel Storihle Ringsaker OK 11:18
238 Ingrid Strande Skien OK 11:20
239 Bente Grøndalen Hamar OK 11:22
240 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 11:24
241 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 11:26
242 Solveig Billingsø Eidskog OL 11:28
243 Aud Kjemperud Eiker OL 11:30
244 Lis Dæhli Løten o-lag 11:32

D 65-

4 560 m, 22 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
285 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 11:00
286 Anne Marie Timenes Hadeland OL 11:02
287 Anne Marie Ceeberg Hedrum OL 11:04
288 Marit Odden Drangedal OL 11:06
289 Liv Haugli Heming Orientering 11:08
290 Anne Berit Moe Raumar Orientering 11:10
291 Kjersti Tho Stabæk IF 11:12
292 Marit Tyldum Rudsbygd IL 11:14
293 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 11:16
294 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 11:18
295 Åse Karin Thorsberg Brandval/Kongsvinger OK 11:20
296 Nora Ursin Fossum IF 11:22
297 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 11:24
298 Hanne Beate Gjestvang OL Toten-Troll 11:26
299 Inger Lindløv OK Moss 11:28
301 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 11:32
302 Siri Wilberg Aabel Bækkelagets SK 11:34
303 Kari Strande Ringerike OL 11:36
304 Berit Hegdal Bergens TF 11:38
305 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 11:40
306 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 11:42
307 Margit Ryen Steen Bø OL 11:44

D 70-

3 590 m, 22 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
341 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 11:00
342 Inger Halck Måren OK 11:02
343 Gerd Langseth Larvik OK 11:04
344 Turid Bratland Fossum IF 11:06
345 Aase Tove Golden Måren OK 11:08
346 Hjørdis Øvreås Botne SK 11:10
347 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 11:12
348 Hjørdis Egner Heming Orientering 11:14
349 May Helene Hansen Sandefjord OK 11:16
350 Karen M. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 11:18
351 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 11:20
352 Ingvill Vold Fana IL 11:22
353 Astri Rogstad Fossum IF 11:24
354 Bjørg Kocbach Bergens TF 11:26
355 Torid Kvaal Freidig 11:28
356 Birgitte Bekkelund Røyken OL 11:30
357 Siri Holmboe IL Tyrving 11:32
358 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 11:34
359 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 11:36
360 Liv Feiring Hamar OK 11:38
361 Åste Eggen Måren OK 11:40
362 Tea Forberg Rond OL 11:42

D 75-

3 590 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
364 Inger E. Vamnes Hamar OK 11:46
365 Unni Drage Haugerud IF 11:48
366 Gudveig Jørundland OK Sør 11:50
367 Tirill Liby Seip OK Skeidi 11:52
368 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 11:54
369 Ragnhild Krogvig Kolbotn og Skimt OL 11:56

H 35-

8 780 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3 Stian Overskeid Indre Østfold OK 11:02
5 Henning Spjelkavik IL Tyrving 11:06
6 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 11:08
7 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 11:10

H 40-

8 780 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
9 Anders Sollien OL Toten-Troll 11:14
10 Kenneth Bilstad Vang OL 11:16
11 Jørgen Frøyd Larvik OK 11:18
12 Marek Filicko OK Lokomotiva Pardubice 11:20
13 Pål Skogedal Asker Skiklubb 11:22
14 Tor Brenna Nittedal OL 11:24
15 Steinar Lande Bø OL 11:26

H 45-

7 670 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
17 Eivind Lande Eidskog OL 11:00
18 Øyvind Støren Bø OL 11:02
19 Tom Eirik Eikanger IL Gular 11:04
20 Helge Gisholt OK Skeidi 11:06
21 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 11:08
22 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 11:10
23 Christian Holmboe IL Tyrving 11:12
24 Christian Vogelsang Nydalens SK 11:14
25 John Åsmund Westberg IL Koll 11:16
26 Oddvar Taksdal Ganddal IL 11:18
27 Svein Nygård Lillomarka OL 11:20

H 50-

7 670 m, 21 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
29 Rune Røed Stokke IL 11:24
30 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 11:26
31 Roar Bye Modum OL 11:28
32 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 11:30
33 Johan Lunde IL Koll 11:32
34 Jan Petter Hansen IL Gular 11:34
35 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 11:36
36 Øyvind Hylleseth Skien OK 11:38
37 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 11:40
38 Tore Juvik IL Gular 11:42
40 Harald Kvisli Notodden OL 11:46
41 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 11:48
42 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 11:50
43 Olav Bakken Lillomarka OL 11:52
44 Kristian Storsveen Løten o-lag 11:54
45 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 11:56
46 Tom Hollowell OK Tyr 11:58
47 Stein Arne Negård Vang OL 12:00
48 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 12:02
49 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 12:04
50 Erlend Slokvik Nydalens SK 12:06

H 55-

6 730 m, 32 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
52 Torgeir Volden Løten o-lag 11:01
53 Martin Granly Lillomarka OL 11:03
54 Espen Raastad Skien OK 11:05
56 Tore Sagvolden Østmarka OK 11:09
57 Petter Fure Oppsal Orientering 11:11
58 Per Olav Rustad Raumar Orientering 11:13
59 Frode Hjorth Hamar OK 11:15
60 Hallvard Fjær Lillomarka OL 11:17
61 Leif S. Thingsrud Østmarka OK 11:19
63 Donald Skantze IL Tyrving 11:23
64 Jan Granstedt Halden SK 11:25
65 Tore Kjølseth Nydalens SK 11:27
66 Rune Laurantsen Skien OK 11:29
67 Morten Roger Andersen Halden SK 11:31
68 Jørgen Mårtensson Modum OL 11:33
69 Knut Engen Raumar Orientering 11:35
70 Trond Olsen Løten o-lag 11:37
71 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 11:39
72 Egil Rundberget Nydalens SK 11:41
73 Anton Plaian Asker Skiklubb 11:43
74 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 11:45
75 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 11:47
76 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 11:49
77 Petter Gullikstad Røros IL 11:51
78 Karl Aasmund Erøy OK Moss 11:53
79 Sture Ottesen Indre Østfold OK 11:55
80 Roy Gjerding OK Moss 11:57
81 Ove Martinsen Hauketo IF 11:59
82 Tor Strand Raumar Orientering 12:01
83 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 12:03
84 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 12:05
85 Sixten Westlund OK Tyr 12:07

H 60-

6 150 m, 33 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
95 Harald Hovi Skien OK 11:00
96 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 11:02
97 Runar Kirkerud Eiker OL 11:04
98 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 11:06
100 Tom A. Karlsen Fredrikstad SK 11:10
101 Trond Søberg Løten o-lag 11:12
102 Tor Sørevik TIF Viking 11:14
103 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 11:16
104 Are Eriksen Oslostudentenes IK 11:18
105 Odd Arne Blystad Løten o-lag 11:20
106 Per Chr. Hagen Bø OL 11:22
107 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 11:24
108 Jan Sveen Raumar Orientering 11:26
109 Svein S Jacobsen IL Tyrving 11:28
110 Bård Natvig Nittedal OL 11:30
111 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 11:32
112 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 11:34
113 Erik Lindström Modum OL 11:36
114 Petter Næss Oppsal Orientering 11:38
115 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 11:40
116 Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar 11:42
117 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 11:44
118 Rolf Lunde Eiker OL 11:46
119 Per Osen Vestre Akers SK 11:48
120 Bent Galborgen Indre Østfold OK 11:50
121 Ola Brox OL Toten-Troll 11:52
122 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 11:54
123 Tor Solbergseter Austmarka IL 11:56
124 Erik Grøndalen Hamar OK 11:58
125 Roar Sætaberget Lunderseter IL 12:00
126 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 12:02
127 Sigurd Dæhli Løten o-lag 12:04
128 Magne Vollen Oslostudentenes IK 12:06

H 65-

4 890 m, 47 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
176 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 11:03:00
177 Steinar Skoglund Fossum IF 11:05:00
178 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 11:07:00
179 John Thomas Petersen Nittedal OL 11:09:00
180 Trygve Løland Birkenes IL 11:11:00
181 Runar Kittilsen Stokke IL 11:13:00
182 Paul Skjaker Hadeland OL 11:15:00
183 Erik Johan Grorud Haslum IL 11:17:00
184 Anders Johan Krosby Fredrikstad SK 11:19:49
185 Harry Breiland Ålgård Orientering 11:21:00
186 Hogne Kjærås Andebu IL 11:23:00
187 Martin Nauf Hedrum OL 11:25:00
188 Eldar Børsum Bækkelagets SK 11:27:00
189 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 11:29:00
190 Kjell Winther Oppsal Orientering 11:31:00
192 Atle Bergseth Kvernbit IL 11:35:00
193 Jørgen Holmboe IL Tyrving 11:37:00
194 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 11:39:00
195 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 11:41:00
196 Nils-Petter Wiik Driv IL 11:43:00
197 Ole Lien Løten o-lag 11:45:00
198 John Birger Skansen Rudsbygd IL 11:47:00
199 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 11:49:00
200 Leif Bokerød Idd Sportsklubb 11:51:00
201 Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb 11:53:00
203 Bjørn Steen Bø OL 11:57:00
204 Heribert Kink Tormod Skilag 11:59:00
205 Atle Remme Porsgrunn OL 12:01:00
206 Hans R. Bakken Eiker OL 12:03:00
207 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 12:05:00
208 Rolf Karset Steinkjer OK 12:07:00
209 Øyvind Stene Asker Skiklubb 12:09:00
210 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 12:11:00
211 Per Øhlckers IL Tyrving 12:13:00
212 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 12:15:00
213 Willy Grønstad Gimle IF 12:17:00
214 Arne Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 12:19:00
215 Atle Alvheim Fana IL 12:21:00
217 Jarle Busterud Elverum OK 12:25:00
218 Arve Smestad Løten o-lag 12:27:00
219 Georg Kapperud Oppsal Orientering 12:29:00
220 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 12:31:00
221 Terje Malm Hamar OK 12:33:00
222 Leif Billingsø Eidskog OL 12:35:00
223 Tor Sørensen Eiker OL 12:37:00
225 Helge Revhaug Ringerike OL 12:41:00
226 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 12:43:00

H 70-

4 560 m, 37 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
246 Knut Lindløv OK Moss 11:03
247 Olav Høiås Vang OL 11:05
248 Lars Martin Gjein Stokke IL 11:07
249 Anton Lomme Hedrum OL 11:09
250 Bjørn A. Schou OK Sør 11:11
251 Henrik Hvoslef IK Stern 11:13
252 Jonny Halvorsrud Eidskog OL 11:15
253 Helge Bjaaland Heming Orientering 11:17
254 Ragnar Hillestad Lardal OL 11:19
255 Arne Kristensen Arnadal IL 11:21
256 Magnar Øvreås Botne SK 11:23
257 Trond Feiring Hamar OK 11:25
258 Per Fosser Indre Østfold OK 11:27
259 Lars Buttingsrud Vingelen IL 11:29
260 John Ivar Kjellevold Modum OL 11:31
261 Tormod Dahlen Ringerike OL 11:33
262 Klaus Engen Eidskog OL 11:35
263 Per Vold Fana IL 11:37
264 Egill Knudsen TIF Viking 11:39
265 Torleif Stephansen Nidarøst OK 11:41
266 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 11:43
267 Per Bjørkhaug TIF Viking 11:45
268 Torbjørn Håkensen OL Vallset/Stange 11:47
269 Ingar Håkonsen Notodden OL 11:49
270 Per Kruke Eiker OL 11:51
271 Geir Husdal TIF Viking 11:53
272 Odd Aure Drangedal OL 11:55
273 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 11:57
274 Sigurd Vikebø TIF Viking 11:59
275 Tore Langaard Oppsal Orientering 12:01
276 Kjell Meen Porsgrunn OL 12:03
277 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 12:05
279 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 12:09
280 Leidulv Vinje Nidarøst OK 12:11
281 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 12:13
282 Roar Bjordal Oppsal Orientering 12:15
283 Ottar Evensen Elverum OK 12:17

H 75-

4 560 m, 30 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
309 Per Løvaas OL Trollelg 11:03:00
311 Steinar Ruud Konnerud IL 11:07:00
312 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 11:09:00
313 Gunnar Østerbø Freidig 11:11:00
314 Knut Kjemhus Kongsberg OL 11:13:00
315 Thor Edvardsen Larvik OK 11:15:00
316 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 11:17:00
317 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 11:19:00
318 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 11:21:00
319 Harald Lundhaug OK Moss 11:23:00
320 Edvin Berg Bodø og Omegn IF Orientering 11:25:00
321 Axel Ingvaldsen TIF Viking 11:27:00
322 Sturle Hånes IL GeoForm 11:29:00
323 Eivind Hagen Hadeland OL 11:31:00
324 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 11:33:00
325 Bjørn Egner Heming Orientering 11:35:00
326 Elling Frøvoll Sturla, IF 11:37:00
327 Anders Lauglo OL Trollelg 11:39:00
328 Jon C. Fougner Heming Orientering 11:41:00
329 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 11:43:00
330 Trygve Fosse Gimle IF 11:45:00
331 Leif Bråten Heming Orientering 11:47:00
332 Henry Sundsetvik OL Trollelg 11:49:00
333 Jon Tyldum Rudsbygd IL 11:51:00
334 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 11:53:00
335 Tore S. Rasmussen TIF Viking 11:54:50
336 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 11:57:00
337 Kåre Knudsen IL GeoForm 11:59:00
338 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 12:01:00
339 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 12:03:00

H 80-

3 590 m, 15 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
371 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 11:03
372 Nils Jansson Skattkärrs IF 11:05
373 Leiv Hope Kongsberg OL 11:07
374 Tor Drage Haugerud IF 11:09
375 Finn Åge Østern Kongsberg OL 11:11
376 Kjell Michelsen Fredrikstad SK 11:13
377 Hans Larsen Raumar Orientering 11:15
378 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 11:17
379 Einar Jørundland OK Sør 11:19
380 Tor Kaurin Måren OK 11:21
381 Halstein Ødegård Løten o-lag 11:23
382 Paul Forseth OL Trollelg 11:25
383 Arne Lie Stokke IL 11:27
385 Iver Rognstad Hadeland OL 11:31
386 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 11:33

H 85-

3 590 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
388 Mads Berg Nord-Østerdal OK 11:37
390 Kjell Gjersdal Stavanger Orienteringsklubb 11:41

Annonser

IOF Eventor