Startliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 13 september 2015

D17

53 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
1 Halden SK 1 09:30
1 1. Eva Jurenikova
1 2. Bodil Helgerud
1 3. Mari Fasting
2 Løten o-lag 1 09:30
2 1. Evine Westli Andersen
2 2. Nina Smestad
2 3. Emilie Westli Andersen
3 NTNUI 1 09:30
3 1. Anna Ulvensøen
3 2. Linn Hokholt
3 3. Maren Jansson Haverstad
4 Freidig 1 09:30
4 1. Karen Oline Kolstad
4 2. Frida Sæther
4 3. Hanne Sandstad
5 Lillomarka OL 1 09:30
5 1. Siri Kollerud
5 2. Ingvild C. Fleisje
5 3. Andrine Benjaminsen
6 Nydalens SK 1 09:30
6 1. Anine Ahlsand
6 2. Anne Johanne Lind
6 3. Anne M Hausken Nordberg
7 Halden SK 2 09:30
7 1. Ane Sofie Næss Bjørgul
7 2. Gina Granstedt
7 3. Hanna Haugen Nordbrøden
8 NTNUI 2 09:30
8 1. Kristine Fjellanger
8 2. Fredrikke Nohr Moth
8 3. Elen Katrine Skjerve
9 IL Tyrving 1 09:30
9 1. Kristin Helland-Hansen
9 2. Astrid Fiskum
9 3. Tone E Lye
10 Frol IL 1 09:30
10 1. Eirin Svanøe-Hafstad
10 2. Gøril Rønning Sund
10 3. Mathilde Rundhaug
11 NTNUI 3 09:30
11 1. Kristine Fjeldbo
11 2. Gry Granstedt
11 3. Marta Ulvensøen
12 Halden SK 3 09:30
12 1. Nina Asheim Birkeland
12 2. Ingvild Torgersen
12 3. Marianne Dæhli
13 Larvik OK 1 09:30
13 1. Runa Fremstad
13 2. Julie Hjortland
13 3. Elin Bjerva
14 Byåsen IL 1 09:30
14 1. Emma Arnesen
14 2. Marte Hoff Hagen
14 3. Ingeborg Eide
15 Bækkelagets SK 1 09:30
15 1. Nikoline Ekeberg Schjerve
15 2. Lene Godager Kaas
15 3. Tone Wigemyr
16 Asker Skiklubb 1 09:30
16 1. Kaja Bråten Løvald
16 2. Ingrid Gulbrandsen
16 3. Tilla Farnes Hennum
17 Asker Skiklubb 2 09:30
17 1. Nora Synnøve Woxholth
17 2. Silje Arntzen
17 3. Margrethe Wisløff
18 Asker Skiklubb 3 09:30
18 1. Marit Isachsen
18 2.
18 3.
19 Bodø og Omegn IF Orientering 1 09:30
19 1. Martha Kalvig Skogan
19 2. Oda Furuholmen
19 3. Elisabet Kongsbakk
20 Byåsen IL 2 09:30
20 1. Jenny Persson
20 2. Hanne Vefsnmo
20 3. Kristin Åstebøl
21 Bækkelagets SK 2 09:30
21 1. Kine Gulliksen
21 2. Lone Brochmann
21 3. Jenni Hesselberg Indby
22 Emblem IL 1 09:30
22 1. Ingrid Lundanes
22 2. Karianne Ruud
22 3.
23 Fossum IF 1 09:30
23 1. Sigrid Alexandersen
23 2. Ragnhild Hjermstad
23 3. Tonje Vassend
24 Fredrikstad SK 1 09:30
24 1. Marie Olaussen
24 2. Heidi Østlid Bagstevold
24 3. Kamilla Olaussen
25 Fredrikstad SK 2 09:30
25 1. Emma Johansson
25 2. Marit Kahrs
25 3. Marianne Riddervold Kahrs
26 Fredrikstad SK 3 09:30
26 1. Kristin Ottesen
26 2. Maren Roll Paulsen
26 3.
27 Freidig 2 09:30
27 1. Malin Sandstad
27 2. Mari Angell-Petersen
27 3. Pernille Opheim
28 Frol IL 2 09:30
28 1. Line Sundsvik
28 2. Sara Profors
28 3. Guro Torpe
29 Frol IL 3 09:30
29 1. Kari Svingheim
29 2. Kajsa Stina Sandstad
29 3. Chiara Dalla Santa
30 Halden SK 4 09:30
30 1. Ola Lesteberg
30 2. Vidar Benjaminsen
30 3. Per Ivar Halvorsen
31 Hamar OK 1 09:30
31 1. Dorte Narum
31 2. Sigrid Bjørgen
31 3. Stine Frogner Tømmervold
32 IL Tyrving 2 09:30
32 1. Ida Tiltnes
32 2. Oda Sikkeland
32 3. Synne Nesheim Flatebakken
33 Kongsberg OL 1 09:30
33 1. Ingjerd Myhre
33 2. Åsne Skram Trømborg
33 3. Eline Drage
34 Kongsberg OL 2 09:30
34 1. Anne Willkommen Eiken
34 2. Idunn Haavengen
34 3. Siri Moholth
35 Lillomarka OL 2 09:30
35 1. Hedda Vonen
35 2. Ellen Marie Ariansen
35 3. Ingvild Brekke
36 Mo OK 1 09:30
36 1. Åshild Kolstad
36 2. Doris Stien Kaspersen
36 3. Hilde Sofie Hansen
37 NTNUI 4 09:30
37 1. Martine Åstebøl
37 2. Julie Størmer
37 3. Gunhild Rogne Halland
38 NTNUI 5 09:30
38 1. Hedvig Åstebøl
38 2. Ingrid Okkenhaug
38 3. Ingvild Maalen-Johansen
39 NTNUI 6 09:30
39 1. Marie Styrvold
39 2. Marianne Opsahl Bredesen
39 3. Maja Fjellstad Knutsen
40 NTNUI 7 09:30
40 1. Aurora Fossøy
40 2. Solveig Blandkjenn
40 3. Live Bredholt Jørgensen
41 NTNUI 8 09:30
41 1. Marit Rønning Skoglund
41 2. Karoline Dahl Fosby
41 3. Katharina Rogstad
42 NTNUI 9 09:30
42 1. Trine Disch Kihle
42 2. Vilde Bredholt Jørgensen
42 3. Camilla Øhman
43 Nydalens SK 2 09:30
43 1. Hanne Nøvik
43 2. Malin Jakobsson
43 3. Åse Bergan
44 Nydalens SK 3 09:30
44 1. Marion Huber
44 2. Ingeborg Ellegaard Melby
44 3.
45 OL Trollelg 1 09:30
45 1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno
45 2. Line Sølberg
45 3. Sigrid Merete Moen Pedersli
46 Raumar Orientering 1 09:30
46 1. Silje Ekroll Jahren
46 2. Karoline Sønsterudbråten
46 3. Tiril Ruud Bråten
47 Raumar Orientering 2 09:30
47 1. Kaisa Svergja
47 2. Synne Eide Rapp
47 3. Heidi Østli
48 Sandnes IL (Rogaland) 1 09:30
48 1. Marie Line Furland
48 2. Hannah Malmei
48 3. Vilde Malmei
49 Sandnes IL (Rogaland) 2 09:30
49 1. Sunniva Omdal
49 2. Marthe Svihus
49 3. Helene Omdal
50 Steinkjer OK 1 09:30
50 1. Kjersti Kvistad Dengerud
50 2. Marie Dale
50 3. Mari Ann Landsem Melhus
51 Varegg Fleridrett 1 09:30
51 1. Christiane Trösse
51 2. Kårhild Husby Nordstad
51 3.
52 Wing OK 1 09:30
52 1. Melanie Simpson
52 2. Sina Blix Prestmo
52 3. Kjersti Elisabeth Midtbø
53 Ås-NMBU Orientering 1 09:30
53 1. Rannveig W. Nordhagen
53 2. Malin Eijsink
53 3. Kaja Winsnes Nordhagen

H17

79 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
101 IL Tyrving 1 11:00
101 1. Espen Weltzien
101 2. Anders Tiltnes
101 3. Bjørn Ekeberg
102 Frol IL 1 11:00
102 1. Ulf Forseth Indgaard
102 2. Yngve Skogstad
102 3. Jo Forseth Indgaard
103 Halden SK 1 11:00
103 1. Emil Wingstedt
103 2. Olav Lundanes
103 3. Magne Dæhli
104 Kristiansand OK 1 11:00
104 1. Vegard Danielsen
104 2. Eirik Martens Svensen
104 3. Hans Gunnar Omdal
105 Lillomarka OL 1 11:00
105 1. Matthew Speake
105 2. Nicholas Oskarsson
105 3. Gaute Hallan Steiwer
106 Frol IL 2 11:00
106 1. Carl Petter Lyngen
106 2. Paul Sirum
106 3. Martin Vister
107 Varegg Fleridrett 1 11:00
107 1. Vegard Jarvis Westergård
107 2. Per Harald Havnen Johansen
107 3. Morten Jarvis Westergård
108 Fossum IF 1 11:00
108 1. Olai Stensland Lillevold
108 2. Sindre Rønning
108 3. Borger Melsom
109 NTNUI 1 11:00
109 1. Eirik Kamstrup Hovind
109 2. Thomas Natvig Årstad
109 3. Jon Aukrust Osmoen
110 Frol IL 3 11:00
110 1. Håvard Vassenden
110 2. Stian Sundsvik
110 3. Jonas Ressem
111 Bækkelagets SK 1 11:00
111 1. Rune Olsen
111 2. Martin Grotle Soukup
111 3. Carl Godager Kaas
112 Varegg Fleridrett 2 11:00
112 1. Petter Marki Erichsen
112 2. Oskar Røen
112 3. Fabian Wennerberg
113 Nydalens SK 1 11:00
113 1. Bojan Blumenstein
113 2. Øystein Sørensen
113 3. Anders Nordberg
114 Halden SK 2 11:00
114 1. Håkon Raadal Bjørlo
114 2. Anders Felde Olaussen
114 3. Markus Holter
115 Raumar Orientering 1 11:00
115 1. Eirik Rustad
115 2. Vetle Ruud Bråten
115 3. Eskil Kinneberg
116 Fossum IF 2 11:00
116 1. Oskar Størmer
116 2. Elias T. Mølnvik
116 3. Sindre Sandven
117 NTNUI 2 11:00
117 1. Sindre Østgulen Deisz
117 2. Rasmus Rørholt Theisen
117 3. Kjetil Okkenhaug
118 IL Tyrving 2 11:00
118 1. Espen Jakobsen
118 2. Torbjørn Sagberg
118 3. Torgeir Nørbech
119 Kristiansand OK 2 11:00
119 1. Gaute Friestad
119 2. Dag Blandkjenn
119 3. Ståle Gjelsten
120 OL Trollelg 1 11:00
120 1. Trond Einar Moen Pedersli
120 2. Jan Schmid
120 3. Andreas Sølberg
121 Asker Skiklubb 1 11:00
121 1. Erland Kvisle
121 2. Per Wiréhn
121 3. Vegard Gulbrandsen
122 Asker Skiklubb 2 11:00
122 1. Eivind Øfsthus Gravir
122 2. Bjørnar Løvli
122 3. Tommy Jauhojärvi
123 Bodø og Omegn IF Orientering 1 11:00
123 1. Amund Bø Kongsbakk
123 2. Espen Samuelsen Skiri
123 3. Arild Hegreberg
124 Byåsen IL 1 11:00
124 1. Ola Berger
124 2. Terje Maroni
124 3. Øyvind Wiggen
125 Bækkelagets SK 2 11:00
125 1. Martin Schälli
125 2. Raphael Ferrand
125 3.
126 Bø OL 1 11:00
126 1. sEivind Romberg Kvaale
126 2. Lars Steinar Hefre
126 3. Dag Steinar Ragvin
127 Fana IL 1 11:00
127 1. Jan Kocbach
127 2.
127 3.
128 Flosta IL 1 11:00
128 1. Arne Johannes Løkken
128 2. Per-Martin Grønli
128 3. Ola Bakke Aashamar
129 Fossum IF 3 11:00
129 1. Martin Borge Heir
129 2. Sigurd Melsom
129 3. Tarjei Holo
130 Fredrikstad SK 1 11:00
130 1. Andreas Høye
130 2. Christian Riddervold Kahrs
130 3. Mattias Karlsson
131 Fredrikstad SK 2 11:00
131 1. Torben Christian Wendler
131 2. Per Olaussen
131 3. Herman Ryen Martinsen
132 Freidig 1 11:00
132 1. Håvard Eidsmo
132 2. Tomas Eidsmo
132 3. Sindre Johannessen
134 Freidig 3 11:00
134 1. Kjetil Mølnvik
134 2. Adrian Opheim
134 3. Lars Owren
135 Freidig 4 11:00
135 1. Oddvar Kloster
135 2. Jonas Wilsberg
135 3. Anders Kronberg
136 Frol IL 4 11:00
136 1. Andreas Magerøy
136 2. Johan Asphjell Bjørnaas
136 3. Vegard Ressem
137 Frol IL 5 11:00
137 1. Øystein Haug
137 2. Johan Otto Munkeby
137 3. Jørgen Fiskum
138 Halden SK 3 11:00
138 1. Fredrik Eliasson
138 2. Øyvind Helgerud
138 3. Mats Nordbrøden
139 Halden SK 4 11:00
139 1. Håkon Østraat Sævareid
139 2. Trygve Kristoffer Løvli
139 3. Peter Nordbrøden
140 Halden SK 5 11:00
140 1. Antonio Martínez Pérez
140 2. Espen Fiskum
140 3. Olav Milian Schmitt Gran
141 Hamar OK 1 11:00
141 1. Sverre Bang Støeng
141 2. Even Lindstad Børresen
141 3. Ivar Jevne Arnesen
142 Heming Orientering 1 11:00
142 1. Ulrik Astrup Arnesen
142 2.
142 3.
143 Kongsberg OL 1 11:00
143 1. Karl Fremstad
143 2. Trygve Heggedal
143 3. Sigur Heggedal
144 Konnerud IL 1 11:00
144 1. Håvard Landro Svingheim
144 2. Jonas Sommerstad Juveli
144 3. Audun Heimdal
145 Kristiansand OK 3 11:00
145 1. Karolis Lazdauskas
145 2. Sjur Hovi
145 3. Johannes Bakke Aashamar
146 Kristiansand OK 4 11:00
146 1. Torkel Reinhartsen
146 2. Ole Kostøl
146 3. Håvar Birkeland Stormoen
147 Kristiansand OK 5 11:00
147 1. Marius Pytten
147 2. Dovydas Freimontas
147 3. John Runde
148 Kristiansand OK 6 11:00
148 1. Henrik Upsal
148 2. Morten Jørgensen
148 3. Sigurd S Aas
149 Kristiansand OK 7 11:00
149 1. Magnus Johansson
149 2. Kristian Reiersen Jensen
149 3. Kristian Nyhus
150 Larvik OK 1 11:00
150 1. Jørn Sundby
150 2. Jens Didrik Berg
150 3. Tobias Kristensen
151 Lillomarka OL 2 11:00
151 1. Steinar Kollerud
151 2. Mathias Benjaminsen
151 3. Vidar Benjaminsen
152 Mo OK 1 11:00
152 1. Ole Morten Wie
152 2.
152 3.
153 Nord-Østerdal OK 1 11:00
153 1. Ivar Aukrust Osmoen
153 2. Anders Rønning
153 3. Jon Arve U Engebakken
154 NTNUI 3 11:00
154 1. Dag Lofthus
154 2. Vegard Blomseth Johnsen
154 3. Isak Bergset
155 NTNUI 4 11:00
155 1. Per Melander Often
155 2. Sverre Turter Sandvold
155 3. Jonas Madslien Bakken
156 NTNUI 5 11:00
156 1. Mikkel Sørensen
156 2. Magne Jutulstad
156 3. Bjørn Lundanes
157 NTNUI 6 11:00
157 1. Simen Eid Nielsen
157 2. Adrian Opheim
157 3. Harald Kalager
158 NTNUI 7 11:00
158 1. Mathias Stensland Lillevold
158 2. Kristian Opsahl Bredesen
158 3. Erik Gustafsson
159 NTNUI 8 11:00
159 1. Niklas Profors
159 2. Lars Henrik Verde Thon
159 3. Sindre Jansson Haverstad
160 NTNUI 9 11:00
160 1. Anders Bjergaard
160 2. Anders Opsahl Bredesen
160 3. Andreas Alvem
161 NTNUI 10 11:00
161 1. Truls Hestengen
161 2. Hallvard Nordbrøden
161 3. Eirik Aal
162 NTNUI 11 11:00
162 1. Camilla Fosstveit
162 2. Erle Fosstveit
162 3. Gustaf Wennerberg
163 Nydalens SK 2 11:00
163 1. Eirik Langedal Breivik
163 2. Håvard Haga
163 3. Anders Vister
164 Nydalens SK 3 11:00
164 1. Erik Olsvik Dengerud
164 2. Gjermund Tørnqvist Halden
164 3. Øystein Pettersen
165 Nydalens SK 4 11:00
165 1. Halvor Eid Nielsen
165 2. Tord Haflan
165 3. Sverre Waaler Kaas
166 Nydalens SK 5 11:00
166 1. Sam Lunøe
166 2. Jostein Tandberg
166 3. Martin Hoset
167 Nydalens SK 6 11:00
167 1. Eivind Høydal
167 2. Einar Tommelstad
167 3. Simen A Bjøringsøy
168 OL Trollelg 2 11:00
168 1. Ove Baardsgaard
168 2. Tommy Schmid
168 3. Roar Skulbørstad
169 OL Tønsberg og omegn 1 11:00
169 1. Håkon Fruseth Christiansen
169 2. Øystein Fruseth Christiansen
169 3. Anders Krona Haflan
170 OL Tønsberg og omegn 2 11:00
170 1. Mathias Gløersen
170 2. Marthe Gløersen
170 3. Tor Ivar Christiansen
171 Oppsal Orientering 1 11:00
171 1. Sondre Hellen
171 2. Oskars Zirins
171 3. Eskil Solhaug Isaksen
172 Raumar Orientering 2 11:00
172 1. Vetle Christiansen
172 2. Anders Haga
172 3. Magnus Svingheim
173 Ringsaker OK 1 11:00
173 1. Marius Wikstrøm
173 2. Johannes Bordal
173 3. Jon-Anders Bordal
174 Steinkjer OK 1 11:00
174 1. Marius Landsem Melhus
174 2. Trygve Lægran
174 3. Atle Dengerud
175 Stjørdals-Blink Orientering 1 11:00
175 1. Henrik Nielsen Solberg
175 2. Maiken Økern Hågård
175 3. Endre Aaen
176 Varegg Fleridrett 3 11:00
176 1. Vyacheslav Mukhidinov
176 2. Markus Kjærner-Semb
176 3. Kristoffer Nygård
177 Varegg Fleridrett 4 11:00
177 1. Kristoffer Nygård
177 2. Alan Cherry
177 3. Styrk Almeland Bleie
178 Wing OK 1 11:00
178 1. Joakim Blix Prestmo
178 2. Sebastian Kvithammer
178 3. Agnar Renolen
179 Ås-NMBU Orientering 1 11:00
179 1. Henrik Eijsink
179 2. Håvard Tveite
179 3. Håvard Lucasen
133 Freidig 2 13:34
133 1. Pål Kittilsen
133 2. Johan Ivarsson
133 3.

Annonser

IOF Eventor