Startliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 12 september 2015

D 17-18 E

3 120 m, 56 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
204 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 10:21
205 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 10:23
206 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 10:25
207 Åse Bergan Nydalens SK 10:27
208 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 10:29
209 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 10:31
210 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 10:33
211 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 10:35
213 Idunn Haavengen Kongsberg OL 10:39
214 Marie Dale Steinkjer OK 10:41
215 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 10:43
216 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 10:45
217 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 10:47
218 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 10:49
219 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 10:51
220 Hedda Vonen Lillomarka OL 10:53
221 Chiara Dalla Santa Frol IL 10:55
222 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 10:57
223 Pernille Opheim Freidig 10:59
224 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 11:01
225 Karine Vestøl Vegårshei IL 11:03
226 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 11:05
227 Emilie Westin Porsgrunn OL 11:07
228 Line Sølberg OL Trollelg 11:09
229 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 11:11
230 Ida Aurebekk Torridal IL 11:13
231 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 11:15
232 Oda Sikkeland IL Tyrving 11:17
233 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 11:19
234 Sigrid Bjørgen Hamar OK 11:21
235 Martine Topstad Larvik OK 11:23
236 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 11:25
237 Line Wegner Hodt Fossum IF 11:27
238 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 11:29
239 Dorte Narum Hamar OK 11:31
240 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 11:33
241 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 11:35
242 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 11:37
243 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 11:39
244 Astrid Fiskum IL Tyrving 11:41
245 Silje Hauge Hisøy OK 11:43
246 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 11:45
247 Malin Sandstad Freidig 11:47
248 Emma Arnesen Byåsen IL 11:49
250 Julie Nærestad Vegårshei IL 11:53
251 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 11:55
252 Åshild Kolstad Mo OK 11:57
253 Ingeborg Eide Byåsen IL 11:59
254 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 12:01
255 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 12:03
256 Åshild Faller Råheim Fet OL 12:05
257 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 12:07
258 Ingrid Lundanes Emblem IL 12:09
259 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 12:11
260 Marie Olaussen Fredrikstad SK 12:13
261 Gina Granstedt Halden SK 12:15

D 19-20 E

3 220 m, 38 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
404 Marie Wold Stavrum Frol IL 11:36
405 Kristine Ausen Porsgrunn OL 11:38
406 Maren Grande Frol IL 11:40
407 Maria Dahl Fosby NTNUI 11:42
408 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 11:44
409 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 11:46
410 Trine Disch Kihle NTNUI 11:48
411 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 11:50
412 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 11:52
413 Synne Fossøy NTNUI 11:54
414 Ingvild Torgersen Halden SK 11:56
415 Eirin Mari Fossøy NTNUI 11:58
416 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 12:00
417 Jenny Braseth NTNUI 12:02
418 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 12:04
419 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 12:06
420 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 12:08
421 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 12:10
422 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 12:12
423 Eldbjørg Narum Fossum IF 12:14
424 Julie Hjortland Larvik OK 12:16
425 Nina Asheim Birkeland Halden SK 12:18
426 Silje Arntzen Asker Skiklubb 12:20
427 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 12:22
428 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 12:24
429 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 12:26
430 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 12:28
431 Ingvild Wang Lillomarka OL 12:30
432 Karen Oline Kolstad Freidig 12:32
433 Sigrid Alexandersen Fossum IF 12:34
434 Synnøve Bråten Vegårshei IL 12:36
435 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 12:38
436 Evine Westli Andersen Løten o-lag 12:40
437 Frida Sæther Freidig 12:42
438 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 12:44
439 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 12:46
440 Tonje Vassend Fossum IF 12:48
441 Anine Ahlsand Nydalens SK 12:50

H 17-18E

4 110 m, 70 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
303 Jørgen Vister Indre Østfold OK 10:04
304 Anders Rønning Nord-Østerdal OK 10:06
305 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 10:08
306 Jonas Unsgård IL Leik 10:10
307 Jostein Tandberg Nydalens SK 10:12
308 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 10:14
309 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 10:16
310 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 10:18
311 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 10:20
312 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 10:22
313 Trygve Lægran Steinkjer OK 10:24
314 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 10:26
315 Martin Borge Heir Fossum IF 10:28
316 Adrian Opheim Freidig 10:30
317 Kristian Nyhus Kristiansand OK 10:32
318 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 10:34
319 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 10:36
320 Jens Didrik Berg Larvik OK 10:38
321 John Runde Kristiansand OK 10:40
322 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 10:42
323 Even Lindstad Børresen Hamar OK 10:44
325 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 10:48
326 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 10:50
327 Vegard Myhre Kristiansand OK 10:52
328 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 10:54
329 Magnus Wølneberg IL Tyrving 10:56
330 Brage Jørum Byåsen IL 10:58
331 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 11:00
332 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 11:02
333 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 11:04
336 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 11:10
337 Are Wigaard Oppsal Orientering 11:12
338 Marius Pytten Kristiansand OK 11:14
339 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 11:16
340 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 11:18
341 Vegard Myklemyr Eiker OL 11:20
342 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 11:22
344 Lars Solli Mo OK 11:26
345 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 11:28
346 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 11:30
347 Tarjei Holo Fossum IF 11:32
348 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 11:34
349 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 11:36
350 Sturla Frydenlund Sturla, IF 11:38
351 Johannes Bordal Ringsaker OK 11:40
352 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 11:42
353 Trygve Heggedal Kongsberg OL 11:44
354 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 11:46
355 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 11:48
356 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 11:50
357 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 11:52
358 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 11:54
359 Ole Kostøl Kristiansand OK 11:56
360 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 11:58
361 Tobias Kristensen Larvik OK 12:00
362 Sverre Bang Støeng Hamar OK 12:02
363 Kjetil Mølnvik Freidig 12:04
364 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 12:06
365 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 12:08
366 Sam Lunøe Nydalens SK 12:10
367 Håvard Eidsmo Freidig 12:12
368 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 12:14
369 Anders Haga Raumar Orientering 12:16
370 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 12:18
371 Knut Aasheim Oppsal Orientering 12:20
372 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 12:22
373 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 12:24
374 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 12:26
375 Peter Nordbrøden Halden SK 12:28
376 Audun Heimdal Konnerud IL 12:30

H 19-20E

4 130 m, 38 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
504 Håvard Myhre Kongsberg OL 11:47
505 Johan Otto Munkeby Frol IL 11:49
506 Henrik Upsal Kristiansand OK 11:51
507 Stian Sundsvik Frol IL 11:53
508 Andreas Alvem NTNUI 11:55
509 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 11:57
510 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 11:59
511 Karl Fremstad Kongsberg OL 12:01
512 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 12:03
513 Ola Keiserås IL Leik 12:05
514 Morten Jørgensen Kristiansand OK 12:07
516 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 12:11
517 Erland Kvisle Asker Skiklubb 12:13
518 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 12:15
519 Vegard Ressem Frol IL 12:17
520 Tord Haflan Nydalens SK 12:19
521 Øyvind Wiggen Byåsen IL 12:21
522 Steinar Kollerud Lillomarka OL 12:23
523 Sigurd Melsom Fossum IF 12:25
524 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 12:27
525 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 12:29
526 Jonas Madslien Bakken NTNUI 12:31
528 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 12:35
529 Magne Jutulstad NTNUI 12:37
530 Jonas Ressem Frol IL 12:39
531 Vetle Christiansen Raumar Orientering 12:41
532 Sigur Heggedal Kongsberg OL 12:43
533 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 12:45
534 Oskar Størmer Fossum IF 12:47
535 Gaute Friestad Kristiansand OK 12:49
536 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 12:51
537 Anders Felde Olaussen Halden SK 12:53
538 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 12:55
539 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 12:57
540 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 12:59
541 Elias T. Mølnvik Fossum IF 13:01
542 Markus Holter Halden SK 13:03
543 Andreas Sølberg OL Trollelg 13:05

D 21 FINALE

4 670 m, 36 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
101 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 12:00
102 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 12:02
103 Elen Katrine Skjerve NTNUI 12:04
104 Gry Granstedt NTNUI 12:06
105 Julie Størmer NTNUI 12:08
106 Kristine Fjellanger NTNUI 12:10
107 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 12:12
108 Mari Angell-Petersen Freidig 12:14
109 Hanne Nøvik Nydalens SK 12:16
110 Marit Kahrs Fredrikstad SK 12:18
111 Anne Johanne Lind Nydalens SK 12:20
112 Elin Bjerva Larvik OK 12:22
113 Tone E Lye IL Tyrving 12:24
114 Christine Mikkelsen Ik Grane Arendal Orientering 12:26
115 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 12:28
116 Fredrikke Nohr Moth NTNUI 12:30
117 Mathilde Rundhaug Frol IL 12:32
118 Hanne Sandstad Freidig 12:34
119 Eva Jurenikova Halden SK 12:36
120 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 12:38
121 Bodil Helgerud Halden SK 12:40
122 Mari Fasting Halden SK 12:42
123 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 12:44
124 Kristine Berglia Eiker OL 12:46
125 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 12:48
126 Anna Ulvensøen NTNUI 12:50
127 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 12:52
128 Emma Johansson Fredrikstad SK 12:54
129 Maren Jansson Haverstad NTNUI 12:56
130 Linn Hokholt NTNUI 12:58
131 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 13:00
132 Marianne Andersen Konnerud IL 13:02
133 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 13:04
134 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 13:06
135 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 13:08
136 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 13:10

H 21 FINALE

5 620 m, 48 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 11:59
2 Leif Størmer Fossum IF 12:01
3 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 12:03
4 Isak Bergset NTNUI 12:05
5 Ivar Lundanes Emblem IL 12:07
6 Anders Vister Nydalens SK 12:09
7 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 12:11
8 Mats Nordbrøden Halden SK 12:13
9 Fredrik Eliasson Halden SK 12:15
10 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 12:17
11 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 12:19
12 Kjetil Okkenhaug NTNUI 12:21
13 Dag Lofthus NTNUI 12:23
14 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 12:25
15 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 12:27
16 Jo Forseth Indgaard Frol IL 12:29
17 Espen Jakobsen IL Tyrving 12:31
18 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 12:33
19 Paul Sirum Frol IL 12:35
20 Hans Petter Mathisen NTNUI 12:37
21 Bojan Blumenstein Nydalens SK 12:39
22 Matthew Speake Lillomarka OL 12:41
23 Carl Petter Lyngen Frol IL 12:43
24 Øystein Sørensen Nydalens SK 12:45
25 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 12:47
26 Sindre Rønning Fossum IF 12:49
27 Emil Wingstedt Halden SK 12:51
28 Anders Tiltnes IL Tyrving 12:53
29 Håvard Vassenden Frol IL 12:55
30 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 12:57
31 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 12:59
32 Yngve Skogstad Frol IL 13:01
33 Vegard Danielsen Kristiansand OK 13:03
34 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 13:05
35 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 13:07
36 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 13:09
37 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 13:11
38 Borger Melsom Fossum IF 13:13
39 Martin Vister Frol IL 13:15
40 Espen Weltzien IL Tyrving 13:17
41 Anders Nordberg Nydalens SK 13:19
42 Magne Dæhli Halden SK 13:21
43 Olav Lundanes Halden SK 13:23
44 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 13:25
45 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 13:27
46 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 13:29
47 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 13:31
48 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 13:33

D 21 Gjest

4 670 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
143 Aija Skrastina Emblem IL 11:53
141 Lizzie Ingham Halden SK 11:55
142 Jo Shepherd Halden SK 11:57

Annonser

IOF Eventor