Startliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: fredag 11 september 2015

D 21 Gjest

2 800 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
135 Jo Shepherd Halden SK 14:55
136 Lizzie Ingham Halden SK 14:57

D 21-E1

2 800 m, 25 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
105 Turid Kamstrup Hovind NTNUI 15:09
106 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 15:11
107 Gry Granstedt NTNUI 15:13
108 Marit Kahrs Fredrikstad SK 15:15
109 Maja Fjellstad Knutsen NTNUI 15:17
111 Tone E Lye IL Tyrving 15:21
112 Runa Fremstad Larvik OK 15:23
113 Fredrikke Nohr Moth NTNUI 15:25
114 Emma Johansson Fredrikstad SK 15:27
115 Eva Jurenikova Halden SK 15:29
116 Malin Jakobsson Nydalens SK 15:31
117 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 15:33
118 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 15:35
119 Ida Tiltnes IL Tyrving 15:37
120 Anette Juveli Konnerud IL 15:39
121 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 15:41
122 Åsta Venås Flægstad NTNUI 15:43
123 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 15:45
124 Nina Smestad Løten o-lag 15:47
125 Sara Profors Frol IL 15:49
126 Aija Skrastina Emblem IL 15:51
127 Line Sundsvik Frol IL 15:53
128 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 15:55
129 Hilde Sofie Hansen Mo OK 15:57
130 Mari Fasting Halden SK 15:59

D 21-E2

2 880 m, 24 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
205 Karoline Dahl Fosby NTNUI 15:09
206 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 15:11
207 Marianne Dæhli Halden SK 15:13
208 Gunhild Rogne Halland NTNUI 15:15
209 Kari Svingheim Frol IL 15:17
210 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 15:19
211 Marianne Opsahl Bredesen NTNUI 15:21
212 Mathilde Rundhaug Frol IL 15:23
213 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 15:25
214 Mari Angell-Petersen Freidig 15:27
215 Marianne Andersen Konnerud IL 15:29
216 Marie Styrvold NTNUI 15:31
217 Karianne Ruud Emblem IL 15:33
218 Solveig Blandkjenn NTNUI 15:35
219 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 15:37
220 Marit Wenseth Kure Bø OL 15:39
221 Anna Ulvensøen NTNUI 15:41
222 Anne Johanne Lind Nydalens SK 15:43
224 Marit Isachsen Asker Skiklubb 15:47
225 Maren Jansson Haverstad NTNUI 15:49
226 Siri Kollerud Lillomarka OL 15:51
227 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 15:53
228 Julie Størmer NTNUI 15:55
230 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 15:59

D 21-E3

2 850 m, 25 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
306 Camilla Øhman NTNUI 15:11
307 Hanne Sandstad Freidig 15:13
308 Kristine Fjellanger NTNUI 15:15
309 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 15:17
310 Kristine Berglia Eiker OL 15:19
311 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 15:21
312 Eline Drage Kongsberg OL 15:23
313 Martine Åstebøl NTNUI 15:25
314 Guro Torpe Frol IL 15:27
315 Katharina Rogstad NTNUI 15:29
316 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 15:31
317 Elen Katrine Skjerve NTNUI 15:33
318 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 15:35
319 Ingrid Okkenhaug NTNUI 15:37
320 Lone Brochmann Bækkelagets SK 15:39
321 Kristine Fjeldbo NTNUI 15:41
322 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 15:43
323 Aurora Fossøy NTNUI 15:45
324 Elin Bjerva Larvik OK 15:47
325 Hanne Nøvik Nydalens SK 15:49
326 Linn Hokholt NTNUI 15:51
327 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 15:53
328 Bodil Helgerud Halden SK 15:55
329 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 15:57
330 Marta Ulvensøen NTNUI 15:59

H 21-E1

3 470 m, 36 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
406 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 15:10
407 Sindre Sandven Fossum IF 15:12
408 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 15:14
409 Fredrik Eliasson Halden SK 15:16
410 Jan Schmid OL Trollelg 15:18
411 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 15:20
412 Jonas Klausen Espedal NTNUI 15:22
413 Per Wiréhn Asker Skiklubb 15:24
415 Jan Kocbach Fana IL 15:28
416 Dag Steinar Ragvin Bø OL 15:30
417 Torben Christian Wendler Fredrikstad SK 15:32
418 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 15:34
419 Harald Kalager NTNUI 15:36
420 Espen Fiskum Halden SK 15:38
421 Bojan Blumenstein Nydalens SK 15:40
422 Per Melander Often NTNUI 15:42
423 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 15:44
424 Ove Baardsgaard OL Trollelg 15:46
425 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 15:48
426 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 15:50
427 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 15:52
428 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 15:54
429 Per Arne Aadland Samnanger IL 15:56
430 Sebastian Kvithammer Wing OK 15:58
431 Vegard Danielsen Kristiansand OK 16:00
432 Dag Lofthus NTNUI 16:02
433 Espen Jakobsen IL Tyrving 16:04
434 Håvard Haga Nydalens SK 16:06
435 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 16:08
436 Anders Nordberg Nydalens SK 16:10
437 Tomas Eidsmo Freidig 16:12
438 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 16:14
439 Håvard Vassenden Frol IL 16:16
440 Ivar Lundanes Emblem IL 16:18
441 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 16:20
442 Ola Berger Byåsen IL 16:22

H 21-E2

3 460 m, 36 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
505 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 15:08
506 Anders Opsahl Bredesen NTNUI 15:10
507 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 15:12
508 Jørgen Fiskum Frol IL 15:14
509 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 15:16
510 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 15:18
511 Rune Nygaard IL Gular 15:20
512 Adrian Opheim NTNUI 15:22
513 Espen Sundsvik Frol IL 15:24
514 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 15:26
515 Sindre Rønning Fossum IF 15:28
516 Sindre Johannessen Freidig 15:30
517 Borger Melsom Fossum IF 15:32
518 Anders Bjergaard NTNUI 15:34
520 Simen Eid Nielsen NTNUI 15:38
521 Daniel Blomster Varegg Fleridrett 15:40
522 Tore Nymark Askøy OL 15:42
523 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 15:44
524 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 15:46
525 Jørgen Tegdan OL Trollelg 15:48
526 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 15:50
527 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 15:52
528 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 15:54
529 Matthew Speake Lillomarka OL 15:56
530 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 15:58
531 Leif Størmer Fossum IF 16:00
532 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 16:02
533 Fabian Wennerberg Varegg Fleridrett 16:04
534 Anders Vister Nydalens SK 16:06
535 Tore Sandvik Halden SK 16:08
536 Fredrik Omdal NTNUI 16:10
537 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 16:12
538 Magne Dæhli Halden SK 16:14
539 Torgeir Nørbech IL Tyrving 16:16
540 Øyvind Helgerud Halden SK 16:18
541 Johannes Svendsen OL Trollelg 16:20

H 21-E3

3 460 m, 36 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
605 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 15:08
606 Alan Cherry Varegg Fleridrett 15:10
607 Bjørn Lundanes NTNUI 15:12
608 1015 Martínez Pérez Halden SK 15:14
609 Joakim Blix Prestmo Wing OK 15:16
610 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 15:18
611 Paul Sirum Frol IL 15:20
612 Emil Wingstedt Halden SK 15:22
613 Karolis Lazdauskas Kristiansand OK 15:24
614 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 15:26
615 Oskar Røen Varegg Fleridrett 15:28
616 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 15:30
617 Gisle Holberg OK Skøynar 15:32
618 Jacob Berg Lofthus NTNUI 15:34
619 Hallvard Nordbrøden IL BUL-Tromsø 15:36
620 Erik Gustafsson NTNUI 15:38
621 Jørn Sundby Larvik OK 15:40
622 Eivind Romberg Kvaale Bø OL 15:42
623 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 15:44
624 Gunnar A Fiskum NTNUI 15:46
625 Carl Petter Lyngen Frol IL 15:48
626 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 15:50
627 Terje Maroni Byåsen IL 15:52
628 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 15:54
629 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 15:56
630 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 15:58
631 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 16:00
632 Niklas Profors NTNUI 16:02
633 Olav Lundanes Halden SK 16:04
634 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 16:06
636 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 16:10
637 Tommy Schmid OL Trollelg 16:12
638 Mikkel Sørensen NTNUI 16:14
639 Martin Vister Frol IL 16:16
640 Sverre Turter Sandvold NTNUI 16:18
641 Andreas Magerøy Frol IL 16:20

H 21-E4

3 460 m, 33 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
705 Kurt Ove Melbye Verdal OK 15:08
706 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 15:10
707 Kyongsa Ri Nydalens SK 15:12
708 Øystein Haug Frol IL 15:14
709 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 15:16
711 Roar Skulbørstad OL Trollelg 15:20
712 Kristian Opsahl Bredesen NTNUI 15:22
713 Øystein Pettersen Nydalens SK 15:24
714 Lars Steinar Hefre Bø OL 15:26
715 Lars Eric Sæther Steinkjer OK 15:28
716 Øystein Sørensen Nydalens SK 15:30
717 Hans Petter Mathisen NTNUI 15:32
718 Magnus Svingheim Raumar Orientering 15:34
719 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 15:36
720 Martin Hoset Nydalens SK 15:38
721 Magnus Johansson Kristiansand OK 15:40
722 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 15:42
723 Petter Reinemo Freidig 15:44
724 Halvor Eid Nielsen Nydalens SK 15:46
725 Isak Bergset NTNUI 15:48
726 Espen Weltzien IL Tyrving 15:50
727 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 15:52
729 Martin Schälli Bækkelagets SK 15:56
730 Lars Henrik Verde Thon NTNUI 15:58
731 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 16:00
732 Andreas G. Polden Gneist, IL 16:02
733 Lars Owren Freidig 16:04
734 Sjur Hovi Kristiansand OK 16:06
736 Yngve Skogstad Frol IL 16:10
737 Mats Nordbrøden Halden SK 16:12
738 Jo Forseth Indgaard Frol IL 16:14
740 Anders Tiltnes IL Tyrving 16:18
741 Kjetil Okkenhaug NTNUI 16:20

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017