Startliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: torsdag 10 september 2015

D 17-18 E

5 680 m, 53 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
504 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 11:12
505 Karine Vestøl Vegårshei IL 11:14
506 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 11:16
507 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 11:18
508 Pernille Opheim Freidig 11:20
509 Idunn Haavengen Kongsberg OL 11:22
510 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 11:24
511 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 11:26
512 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 11:28
513 Chiara Dalla Santa Frol IL 11:30
514 6 Aurebekk Torridal IL 11:32
515 Åse Bergan Nydalens SK 11:34
516 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 11:36
517 3 Aadland Samnanger IL 11:38
518 Marie Dale Steinkjer OK 11:40
519 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 11:42
520 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 11:44
521 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 11:46
522 Emilie Westin Porsgrunn OL 11:48
523 Hedda Vonen Lillomarka OL 11:50
525 Line Sølberg OL Trollelg 11:54
526 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 11:56
527 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 11:58
528 Line Wegner Hodt Fossum IF 12:00
529 Astrid Fiskum IL Tyrving 12:02
530 Emma Arnesen Byåsen IL 12:04
531 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 12:06
532 Dorte Narum Hamar OK 12:08
533 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 12:10
534 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 12:12
535 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 12:14
536 Sigrid Bjørgen Hamar OK 12:16
537 Julie Nærestad Vegårshei IL 12:18
538 Martine Topstad Larvik OK 12:20
539 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 12:22
540 Oda Sikkeland IL Tyrving 12:24
541 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 12:26
542 Silje Hauge Hisøy OK 12:28
543 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 12:30
544 Malin Sandstad Freidig 12:32
545 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 12:34
546 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 12:36
547 Siri Moholth Kongsberg OL 12:38
548 Gina Granstedt Halden SK 12:40
549 Ingeborg Eide Byåsen IL 12:42
550 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 12:44
551 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 12:46
552 Marie Olaussen Fredrikstad SK 12:48
553 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 12:50
554 Åshild Kolstad Mo OK 12:52
555 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 12:54
556 Ingrid Lundanes Emblem IL 12:56
557 Åshild Faller Råheim Fet OL 12:58

D 19-20 E

6 240 m, 26 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
304 Maren Grande Frol IL 11:30
306 Silje Arntzen Asker Skiklubb 11:34
307 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 11:36
308 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 11:38
309 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 11:40
310 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 11:42
311 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 11:44
312 Ingvild Wang Lillomarka OL 11:46
313 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 11:48
314 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 11:50
315 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 11:52
316 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 11:54
317 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 11:56
318 Nina Asheim Birkeland Halden SK 11:58
319 Julie Hjortland Larvik OK 12:00
320 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 12:02
321 Frida Sæther Freidig 12:04
322 Evine Westli Andersen Løten o-lag 12:06
323 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 12:08
324 Karen Oline Kolstad Freidig 12:10
325 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 12:12
326 Sigrid Alexandersen Fossum IF 12:14
327 Synnøve Bråten Vegårshei IL 12:16
328 Tonje Vassend Fossum IF 12:18
329 Anine Ahlsand Nydalens SK 12:20
330 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 12:22

D 21-E

8 230 m, 35 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
203 Hanne Kristine Jørgensen Oddersjaa SSK 11:57
204 Gunhild Rogne Halland NTNUI 11:59
205 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 12:01
206 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 12:03
207 Kristine Berglia Eiker OL 12:05
208 Martine Åstebøl NTNUI 12:07
209 Hilde Sofie Hansen Mo OK 12:09
210 Karoline Dahl Fosby NTNUI 12:11
211 Line Sundsvik Frol IL 12:13
212 Malin Jakobsson Nydalens SK 12:15
214 Marion Huber Nydalens SK 12:19
215 Ida Lindkvist NTNUI 12:21
216 Siri Kollerud Lillomarka OL 12:23
217 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 12:25
218 Tone E Lye IL Tyrving 12:27
219 Kristine Fjeldbo NTNUI 12:29
220 Eva Jurenikova Halden SK 12:31
221 Katharina Rogstad NTNUI 12:33
222 Gøril Rønning Sund Frol IL 12:35
223 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 12:37
224 Marta Ulvensøen NTNUI 12:39
225 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 12:41
226 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 12:43
228 Emma Johansson Fredrikstad SK 12:47
229 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 12:49
230 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 12:51
231 Hanne Sandstad Freidig 12:53
232 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 12:55
233 Maren Jansson Haverstad NTNUI 12:57
234 Lone Brochmann Bækkelagets SK 12:59
235 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 13:01
236 Mari Fasting Halden SK 13:03
237 Linn Hokholt NTNUI 13:05
238 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 13:07
239 Anna Ulvensøen NTNUI 13:09

H 17-18E

7 830 m, 65 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
604 Martin Gjedrem Lund Verdal OK 10:45
605 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 10:47
606 Vegard Myklemyr Eiker OL 10:49
607 Lars Solli Mo OK 10:51
609 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 10:55
610 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 10:57
611 Trygve Lægran Steinkjer OK 10:59
612 Martin Borge Heir Fossum IF 11:01
613 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 11:03
614 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 11:05
615 Marius Pytten Kristiansand OK 11:07
616 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 11:09
617 Jostein Tandberg Nydalens SK 11:11
618 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 11:13
620 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 11:17
621 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 11:19
622 Kristian Nyhus Kristiansand OK 11:21
623 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 11:23
624 John Runde Kristiansand OK 11:25
625 Jørgen Vister Indre Østfold OK 11:27
626 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 11:29
628 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 11:33
630 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 11:37
631 Vegard Myhre Kristiansand OK 11:39
632 Are Wigaard Oppsal Orientering 11:41
633 Adrian Opheim Freidig 11:43
635 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 11:47
636 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 11:49
637 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 11:51
638 Gaute Lund Verdal OK 11:53
639 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 11:55
640 Anders Rønning Nord-Østerdal OK 11:57
641 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 11:59
642 Brage Jørum Byåsen IL 12:01
643 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 12:03
644 Even Lindstad Børresen Hamar OK 12:05
645 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 12:07
646 Trygve Heggedal Kongsberg OL 12:09
647 Ole Kostøl Kristiansand OK 12:11
648 Sverre Bang Støeng Hamar OK 12:13
649 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 12:15
650 Tarjei Holo Fossum IF 12:17
651 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 12:19
652 Kjetil Mølnvik Freidig 12:21
653 Tobias Kristensen Larvik OK 12:23
654 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 12:25
656 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 12:29
657 Sturla Frydenlund Sturla, IF 12:31
658 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 12:33
659 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 12:35
660 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 12:37
661 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 12:39
662 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 12:41
663 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 12:43
664 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 12:45
665 Anders Haga Raumar Orientering 12:47
666 Knut Aasheim Oppsal Orientering 12:49
667 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 12:51
668 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 12:53
669 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 12:55
670 Håvard Eidsmo Freidig 12:57
671 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 12:59
672 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 13:01
673 Audun Heimdal Konnerud IL 13:03
674 Peter Nordbrøden Halden SK 13:05

H 19-20E

9 990 m, 31 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
404 Stian Sundsvik Frol IL 11:17
405 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 11:19
406 Vegard Ressem Frol IL 11:21
407 Ola Keiserås IL Leik 11:23
409 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 11:27
410 Morten Jørgensen Kristiansand OK 11:29
411 Johan Otto Munkeby Frol IL 11:31
412 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 11:33
413 Karl Fremstad Kongsberg OL 11:35
414 Rein Helle Mårdalen Freidig 11:37
416 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 11:41
417 Steinar Kollerud Lillomarka OL 11:43
418 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 11:45
419 Magne Jutulstad NTNUI 11:47
420 Øyvind Wiggen Byåsen IL 11:49
421 Jonas Ressem Frol IL 11:51
422 Vetle Christiansen Raumar Orientering 11:53
423 Jonas Madslien Bakken NTNUI 11:55
424 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 11:57
426 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 12:01
427 Sigur Heggedal Kongsberg OL 12:03
428 Elias T. Mølnvik Fossum IF 12:05
429 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 12:07
430 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 12:09
431 Andreas Sølberg OL Trollelg 12:11
432 Gaute Friestad Kristiansand OK 12:13
433 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 12:15
434 Oskar Størmer Fossum IF 12:17
435 Markus Holter Halden SK 12:19
436 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 12:21
437 Anders Felde Olaussen Halden SK 12:23

H 21-E

13 630 m, 75 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
4 Espen Sundsvik Frol IL 10:36
5 Lars Owren Freidig 10:38
6 Glenn Tore Løland NTNUI 10:40
7 Jan Schmid OL Trollelg 10:42
8 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 10:44
9 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 10:46
10 Andreas G. Polden Gneist, IL 10:48
12 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 10:52
13 Lars Henrik Verde Thon NTNUI 10:54
14 Vegard Danielsen Kristiansand OK 10:56
16 Einar Tommelstad Nydalens SK 11:00
17 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 11:02
18 Daniel Blomster Varegg Fleridrett 11:04
19 Bojan Blumenstein Nydalens SK 11:06
20 Eivind Romberg Kvaale Bø OL 11:08
21 Erik Gustafsson NTNUI 11:10
22 Øystein Sørensen Nydalens SK 11:12
23 Per Melander Often NTNUI 11:14
24 Oskar Røen Varegg Fleridrett 11:16
25 Simen Eid Nielsen NTNUI 11:18
26 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 11:20
27 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 11:22
28 Adrian Opheim NTNUI 11:24
29 Øystein Haug Frol IL 11:26
30 Mikkel Sørensen NTNUI 11:28
31 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 11:30
32 Jonas Klausen Espedal NTNUI 11:32
33 Magnus Svingheim Raumar Orientering 11:34
34 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 11:36
35 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 11:38
36 Kyongsa Ri Nydalens SK 11:40
37 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 11:42
38 Hallvard Nordbrøden IL BUL-Tromsø 11:44
40 Øyvind Hylleseth Skien OK 11:48
41 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 11:50
42 Bjørn Lundanes NTNUI 11:52
43 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 11:54
44 Alan Cherry Varegg Fleridrett 11:56
45 Sverre Turter Sandvold NTNUI 11:58
46 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 12:00
47 Yngve Skogstad Frol IL 12:02
48 Eirik Rustad Raumar Orientering 12:04
49 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 12:06
50 Rune Nygaard IL Gular 12:08
51 Fredrik Eliasson Halden SK 12:10
52 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 12:12
53 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 12:14
54 Dag Lofthus NTNUI 12:16
55 Paul Sirum Frol IL 12:18
56 Harald Kalager NTNUI 12:20
57 Jørgen Fiskum Frol IL 12:22
58 Dag Steinar Ragvin Bø OL 12:24
59 Kjetil Okkenhaug NTNUI 12:26
60 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 12:28
61 Isak Bergset NTNUI 12:30
62 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 12:32
63 Sindre Rønning Fossum IF 12:34
64 Øyvind Helgerud Halden SK 12:36
65 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 12:38
66 Borger Melsom Fossum IF 12:40
67 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 12:42
68 Carl Petter Lyngen Frol IL 12:44
69 Anders Vister Nydalens SK 12:46
71 Audun Weltzien IL Tyrving 12:50
72 Jo Forseth Indgaard Frol IL 12:52
73 Magne Dæhli Halden SK 12:54
74 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 12:56
76 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 13:00
77 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 13:02
78 Hans Petter Mathisen NTNUI 13:04
79 Espen Weltzien IL Tyrving 13:06
80 Martin Vister Frol IL 13:08
81 Olav Lundanes Halden SK 13:10
82 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 13:12
83 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 13:14

D 21 Gjest

8 230 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
271 Lizzie Ingham Halden SK 11:45
272 Jo Shepherd Halden SK 11:47

Annonser

IOF Eventor