Norsk Orientering

Startliste for NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 10 september 2016

D 17-18 E

3 260 m, 60 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
10 Karoline Aune Halden SK 10:18
11 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 10:20
12 Synne Skjærstein IL Tyrving 10:22
13 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 10:24
14 Julie Nærestad Vegårshei IL 10:26
15 Oda Sikkeland IL Tyrving 10:28
16 Emilie Westin Porsgrunn OL 10:30
17 Maria Ulseth Sylte Freidig 10:32
18 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 10:34
19 Synne Malene Brække Halden SK 10:36
20 Ida Aurebekk Kristiansand OK 10:38
21 Idunn Haavengen Kongsberg OL 10:40
22 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 10:42
23 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 10:44
24 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 10:46
25 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 10:48
26 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 10:50
27 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 10:52
28 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 10:54
29 Pernille Opheim Freidig 10:56
30 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 10:58
31 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 11:00
32 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 11:02
33 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 11:04
34 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 11:06
35 Line Sølberg OL Trollelg 11:08
36 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 11:10
37 Karine Vestøl Vegårshei IL 11:12
38 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 11:14
39 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 11:16
41 Maria Prestbøen Sandefjord OK 11:20
42 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 11:22
43 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 11:24
44 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 11:26
45 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 11:28
46 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 11:30
47 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 11:32
48 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 11:34
49 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 11:36
50 Thea Dyrkorn Eiker OL 11:38
51 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 11:40
52 Åse Bergan Nydalens SK 11:42
53 Aurora Moholth Kongsberg OL 11:44
54 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 11:46
55 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 11:48
56 Vera Melkild Freidig 11:50
57 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 11:52
58 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 11:54
59 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 11:56
60 Silje Hauge Hisøy OK 11:58
61 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 12:00
62 Malin Sandstad Freidig 12:02
63 Ragnhild Eide Byåsen IL 12:04
64 Anine Lome Hamar OK 12:06
65 Ane Dyrkorn Eiker OL 12:08
66 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 12:10
67 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 12:12
68 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 12:14
69 Synne Strand Asker Skiklubb 12:16
70 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 12:18

D 19-20 E

3 250 m, 24 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
112 Gina Granstedt Halden SK 11:52
113 Synne Fossøy NTNUI 11:54
114 Silje Arntzen NTNUI 11:56
115 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 11:58
116 Kristin Helland-Hansen Fossum IF 12:00
117 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 12:02
118 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 12:04
119 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 12:06
120 Marie Olaussen Fredrikstad SK 12:08
121 Emma Arnesen Byåsen IL 12:10
122 Dorte Narum Hamar OK 12:12
123 Julie Hjortland Larvik OK 12:14
124 Sigrid Bjørgen Hamar OK 12:16
125 Martine Topstad Larvik OK 12:18
126 Ingeborg Eide Byåsen IL 12:20
127 Anine Ahlsand Nydalens SK 12:22
128 Åshild Kolstad Freidig 12:24
129 Marte Hoff Hagen NTNUI 12:26
130 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 12:28
131 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 12:30
132 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 12:32
133 Maren Grande Frol IL 12:34
134 Ingrid Lundanes Emblem IL 12:36
135 Evine Westli Andersen Løten o-lag 12:38

H 17-18E

4 030 m, 70 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
308 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 10:05
309 Knut Kyrkjebø TIF Viking 10:07
310 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 10:09
311 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 10:11
312 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 10:13
313 Adrian Opheim Freidig 10:15
314 Jens Didrik Berg Larvik OK 10:17
315 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 10:19
316 Sander Hildebrand Rogndokken Nydalens SK 10:21
317 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 10:23
318 Sam Lunøe Nydalens SK 10:25
319 Mathias Hermstad Freidig 10:27
320 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 10:29
321 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 10:31
322 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 10:33
323 Axel Hoveid Asker Skiklubb 10:35
324 Sturla Frydenlund Sturla, IF 10:37
325 Joar Gjerdahl Konnerud IL 10:39
326 Ole Wanvik Haugen Freidig 10:41
327 Øyvind Hjermstad Fossum IF 10:43
328 Mathias Vindal Freidig 10:45
329 Erlend Brendstuen Halden SK 10:47
330 Kjetil Mølnvik Freidig 10:49
331 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 10:51
333 Håkon Lund Kongsberg OL 10:55
334 Martin Andresen Skotte Fossum IF 10:57
335 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 10:59
336 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 11:01
338 Lars Solli Mo OK 11:05
339 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 11:07
340 John Runde Kristiansand OK 11:09
341 Anders Haugskott OL Trollelg 11:11
342 Håvard Rokkan Mo OK 11:13
343 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 11:15
344 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 11:17
345 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 11:19
346 Jostein Tandberg Nydalens SK 11:21
347 Tarjei Holo Fossum IF 11:23
348 Joar Oldernes Lillomarka OL 11:25
349 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 11:27
350 Jonas Unsgård IL Leik 11:29
351 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 11:31
352 Oscar Lyngen Frol IL 11:33
354 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 11:37
355 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 11:39
356 Elias Jonsson Nydalens SK 11:41
357 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 11:43
358 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 11:45
359 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 11:47
360 Marius Pytten Kristiansand OK 11:49
361 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 11:51
362 Tobias Kristensen Larvik OK 11:53
363 Even-Johan Kaspersen Mo OK 11:55
364 Tord Strand Kongsberg OL 11:57
365 Sindre R Holt Hedrum OL 11:59
366 Sebastian Daland Kristiansand OK 12:01
367 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 12:03
368 Martin Borge Heir Fossum IF 12:05
369 Vegard Myklemyr Eiker OL 12:07
370 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 12:09
371 Erling Hjermstad Fossum IF 12:11
372 Oskar Spets Storhov Freidig 12:13
373 Einar Melsom Fossum IF 12:15
374 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 12:17
375 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 12:19
376 Kasper Fosser Heming Orientering 12:21
377 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 12:23
378 Anders Haga Raumar Orientering 12:25
379 Jørgen Baklid Konnerud IL 12:27
380 Håvard Eidsmo Freidig 12:29

H 19-20E

4 140 m, 31 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
411 Ivar Aukrust Osmoen NTNUI 11:41
413 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 11:45
414 Vegard Rønning Huber Hamar OK 11:47
415 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 11:49
417 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 11:53
418 Brage Jørum Byåsen IL 11:55
419 Steinar Kollerud Lillomarka OL 11:57
420 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 11:59
421 Henrik Upsal NTNUI 12:01
422 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 12:03
423 Trygve Heggedal Kongsberg OL 12:05
424 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 12:07
425 Øyvind Wiggen Byåsen IL 12:09
426 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 12:11
427 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 12:13
428 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 12:15
429 Knut Aasheim Halden SK 12:17
430 Henrik Eijsink Nydalens SK 12:19
431 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 12:21
433 Peter Nordbrøden Halden SK 12:25
434 Stian Sundsvik Frol IL 12:27
436 Audun Heimdal Konnerud IL 12:31
437 Oskar Størmer Fossum IF 12:33
438 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 12:35
439 Håvard Irgens Kristiansand OK 12:37
440 Karl Fremstad Halden SK 12:39
441 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 12:41
442 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 12:43
443 Elias T. Mølnvik Fossum IF 12:45
444 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 12:47
445 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 12:49

H 21-E

5 650 m, 48 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
501 Marius Øie Løten o-lag 11:41
502 Eirik Rustad Raumar Orientering 11:43
503 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 11:45
504 Fredrik Eliasson Halden SK 11:47
505 Gaute Friestad Kristiansand OK 11:49
506 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 11:51
507 Thore Kornmo Porsgrunn OL 11:53
508 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 11:55
509 Magnus Svingheim Raumar Orientering 11:57
510 Vegard Brun Saga IL Tyrving 11:59
511 Emil Ahlbäck Fossum IF 12:01
512 Erik Olsvik Dengerud NTNUI 12:03
513 Jarkko Huovila Halden SK 12:05
514 Sigur Heggedal Nydalens SK 12:07
515 Bojan Blumenstein Nydalens SK 12:09
516 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 12:11
517 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 12:13
518 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 12:15
519 Andreas Sølberg OL Trollelg 12:17
520 Rune Nygaard IL Gular 12:19
521 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 12:21
522 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 12:23
523 Anders Vister Nydalens SK 12:25
524 Isak Bergset NTNUI 12:27
525 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 12:29
526 Thomas Natvig Årstad Halden SK 12:31
527 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 12:33
528 Matthew Speake Lillomarka OL 12:35
529 Jo Forseth Indgaard Frol IL 12:37
530 Vegard Danielsen Kristiansand OK 12:39
531 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 12:41
532 Håvard Lucasen Fredrikstad SK 12:43
533 Markus Holter Halden SK 12:45
534 Sindre Rønning Nydalens SK 12:47
535 Martin Vister Frol IL 12:49
536 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 12:51
537 Paul Sirum Frol IL 12:53
538 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 12:55
539 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 12:57
540 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 12:59
541 Olav Lundanes Halden SK 13:01
542 Yngve Skogstad Frol IL 13:03
543 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 13:05
544 Borger Melsom Fossum IF 13:07
545 Magne Dæhli Halden SK 13:09
546 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 13:11
547 Ivar Lundanes Emblem IL 13:13
548 Anders Nordberg Nydalens SK 13:15

D 21-E

4 770 m, 36 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
201 Marion Huber Nydalens SK 11:48
202 Lizzie Ingham Halden SK 11:50
203 Mathilde Korvald Skaare IL BUL-Tromsø 11:52
204 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 11:54
205 Sofie Johansson Løten o-lag 11:56
206 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 11:58
207 Marte Narum Nydalens SK 12:00
208 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 12:02
209 Julie Størmer NTNUI 12:04
210 Mari Jevne Arnesen IL Tyrving 12:06
211 Eirill Pettersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 12:08
212 Eva Jurenikova Halden SK 12:10
213 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 12:12
214 Kristine Berglia Eiker OL 12:14
215 Lone Brochmann Bækkelagets SK 12:16
216 Karen Oline Kolstad Freidig 12:18
217 Elen Katrine Skjerve Frol IL 12:20
218 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 12:22
219 Kine Hallan Steiwer Halden SK 12:24
220 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 12:26
221 Emma Johansson Fredrikstad SK 12:28
222 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 12:30
223 Linn Hokholt NTNUI 12:32
224 Maren Jansson Haverstad NTNUI 12:34
225 Marianne Andersen Kristiansand OK 12:36
226 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 12:38
227 Runa Fremstad Larvik OK 12:40
228 Mathilde Rundhaug Frol IL 12:42
229 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 12:44
230 Bodil Helgerud Halden SK 12:46
231 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 12:48
232 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 12:50
233 Mari Fasting Halden SK 12:52
234 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 12:54
235 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 12:56
236 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 12:58

Annonser

IOF Eventor