Norsk Orientering

Startliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: fredag 9 september 2016

D 21 Heat: 1

2 870 m, 28 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2 Marte Narum Nydalens SK 15:03
3 Åsa Franzen IL Tyrving 15:05
4 Heidi Jensen NTNUI 15:07
5 Ida Tiltnes IL Tyrving 15:09
6 Mathilde Rundhaug Frol IL 15:11
7 Marte Fallbakken Berge Løten o-lag 15:13
8 Mari Jevne Arnesen IL Tyrving 15:15
9 Sara Profors Frol IL 15:17
10 Hanne Sandstad Freidig 15:19
11 Karoline Dahl Fosby NTNUI 15:21
12 Randi Johanne Skjerve Frol IL 15:23
13 Dagny I. Lysaker Raumar Orientering 15:25
14 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 15:27
15 Mathilde Korvald Skaare IL BUL-Tromsø 15:29
16 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 15:31
17 Marta Ulvensøen NTNUI 15:33
19 Karen Oline Kolstad Freidig 15:37
20 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 15:39
21 Marianne Andersen Kristiansand OK 15:41
22 Marit Schmid OL Trollelg 15:43
23 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 15:45
24 Marion Huber Nydalens SK 15:47
25 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 15:49
26 Kari Svingheim Frol IL 15:51
27 Kine Hallan Steiwer Halden SK 15:53
28 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 15:55
29 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 15:57
30 Camilla Öhman NTNUI 15:59

D 21 Heat: 2

2 910 m, 26 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
103 Anni-Maija Fincke Halden SK 15:05
104 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 15:07
105 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 15:09
106 Helen Palmer Halden SK 15:11
107 Therese Haare Konnerud IL 15:13
108 Iliana Ilieva Halden SK 15:15
109 Siri Ulvestad Nydalens SK 15:17
110 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 15:19
111 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 15:21
112 Elen Katrine Skjerve Frol IL 15:23
115 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 15:29
116 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 15:31
117 Siri Kollerud Lillomarka OL 15:33
118 Hilde Sofie Hansen Mo OK 15:35
119 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 15:37
120 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 15:39
121 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 15:41
122 Eirill Pettersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 15:43
123 Lizzie Ingham Halden SK 15:45
124 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 15:47
125 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 15:49
126 Kristine Berglia Eiker OL 15:51
127 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 15:53
128 Linn Hokholt NTNUI 15:55
129 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 15:57
130 Line Sundsvik Frol IL 15:59

D 21 Heat: 3

2 910 m, 26 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
203 Jo Shepherd Halden SK 15:05
204 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 15:07
205 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 15:09
206 Bodil Helgerud Halden SK 15:11
208 Gry Granstedt NTNUI 15:15
209 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 15:17
210 Solveig Blandkjenn NTNUI 15:19
212 Aurora Fossøy NTNUI 15:23
213 Eva Jurenikova Halden SK 15:25
214 Kristine Fjellanger NTNUI 15:27
215 Anne Urset IL BUL-Tromsø 15:29
216 Sigrid Alexandersen NTNUI 15:31
217 Gøril Rønning Sund Frol IL 15:33
218 Sofie Johansson Løten o-lag 15:35
219 Runa Fremstad Larvik OK 15:37
220 Maren Jansson Haverstad NTNUI 15:39
221 Emma Johansson Fredrikstad SK 15:41
222 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 15:43
223 Doris Stien Kaspersen Mo OK 15:45
224 Julie Størmer NTNUI 15:47
225 Mari Fasting Halden SK 15:49
226 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 15:51
227 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 15:53
228 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 15:55
229 Lone Brochmann Bækkelagets SK 15:57
230 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 15:59

H 21 Heat: 1

3 500 m, 32 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
302 Markus Holter Halden SK 15:02
303 Halvor Eid Nielsen Nydalens SK 15:04
304 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 15:06
305 Harald Kalager NTNUI 15:08
306 Magnus Svingheim Raumar Orientering 15:10
307 Mattis Holt Freidig 15:12
308 Martin Schälli Bækkelagets SK 15:14
309 Marius Øie Løten o-lag 15:16
310 Hallvard Nordbrøden IL BUL-Tromsø 15:18
311 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 15:20
312 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 15:22
313 Martin Hoset Nydalens SK 15:24
314 Jan Kocbach Fana IL 15:26
315 Dag Steinar Ragvin Bø OL 15:28
316 Paul Sirum Frol IL 15:30
317 Halvor Saunes Nydalens SK 15:32
318 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 15:34
319 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 15:36
320 Lars Owren Freidig 15:38
321 Carl Petter Lyngen Frol IL 15:40
322 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 15:42
324 Jo Forseth Indgaard Frol IL 15:46
325 Mats Nordbrøden Halden SK 15:48
326 Øyvind Hylleseth Skien OK 15:50
327 Magne Dæhli Halden SK 15:52
328 Jan Schmid OL Trollelg 15:54
329 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 15:56
330 Gaute Friestad Kristiansand OK 15:58
331 Olav Lundanes Halden SK 16:00
333 Magne Jutulstad NTNUI 16:04
334 Jarkko Huovila Halden SK 16:06
335 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 16:08

H 21 Heat: 2

3 590 m, 30 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
402 Geir Moholdt IL BUL-Tromsø 15:02
403 Sindre Sandven Fossum IF 15:04
404 Simen Aamodt NTNUI 15:06
405 Eirik Rustad Raumar Orientering 15:08
406 Adrian Opheim NTNUI 15:10
407 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 15:12
408 Per Wiréhn Asker Skiklubb 15:14
409 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 15:16
410 Per Melander Often NTNUI 15:18
412 Christian Peter MacLassen IL BUL-Tromsø 15:22
413 Thomas Natvig Årstad Halden SK 15:24
414 Tim Robertson Fossum IF 15:26
415 Vegard Brun Saga IL Tyrving 15:28
416 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 15:30
417 Sindre Rønning Nydalens SK 15:32
418 Leif Størmer Fossum IF 15:34
419 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 15:36
421 Yngve Skogstad Frol IL 15:40
423 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 15:44
424 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 15:46
425 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 15:48
426 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 15:50
427 Simen Eid Nielsen NTNUI 15:52
429 Sigur Heggedal Nydalens SK 15:56
430 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 15:58
431 Terje Maroni Byåsen IL 16:00
432 Vegard Danielsen Kristiansand OK 16:02
433 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 16:04
434 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 16:06
435 Einar Tommelstad Nydalens SK 16:08

H 21 Heat: 3

3 510 m, 31 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
503 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 15:04
504 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 15:06
505 Jonas Madslien Bakken NTNUI 15:08
506 Alan Cherry Varegg Fleridrett 15:10
507 Thore Kornmo Porsgrunn OL 15:12
508 Ola Keiserås IL Leik 15:14
509 Andreas Sølberg OL Trollelg 15:16
510 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 15:18
511 Tomas Eidsmo Freidig 15:20
512 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 15:22
513 Morten Jarvis Westergård Halden SK 15:24
514 Emil Jönsson IL Tyrving 15:26
515 Anders Felde Olaussen Halden SK 15:28
516 Bojan Blumenstein Nydalens SK 15:30
517 Andreas G. Polden Gneist, IL 15:32
518 Jonas Klausen Espedal NTNUI 15:34
519 Ola Berger Byåsen IL 15:36
520 Emil Ahlbäck Fossum IF 15:38
521 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 15:40
522 Anders Vister Nydalens SK 15:42
523 Ole-André Helgaas IL BUL-Tromsø 15:44
525 Tommy Schmid OL Trollelg 15:48
527 Martin Vister Frol IL 15:52
528 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 15:54
529 Ivar Lundanes Emblem IL 15:56
530 Holger Hott Kristiansand OK 15:58
531 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 16:00
532 Yngve Volden Løten o-lag 16:02
533 Tore Nymark Askøy OL 16:04
534 Andreas Svingheim Magerøy Frol IL 16:06
535 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 16:08

H 21 Heat: 4

3 510 m, 31 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
603 Jørgen Madslien NTNUI 15:04
605 Arne Johannes Løkken NTNUI 15:08
606 Espen Fiskum Halden SK 15:10
607 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 15:12
608 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 15:14
609 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 15:16
610 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 15:18
611 Espen Hultgreen Weltzien IL Tyrving 15:20
612 Erik Olsvik Dengerud NTNUI 15:22
613 Kristian Dalby Fredrikstad SK 15:24
614 Espen Jakobsen IL Tyrving 15:26
616 Sverre Turter Sandvold NTNUI 15:30
617 Jørgen Frøyd Larvik OK 15:32
618 Fredrik Eliasson Halden SK 15:34
619 Matthew Speake Lillomarka OL 15:36
620 Håvard Lucasen Fredrikstad SK 15:38
621 Kristoffer Nesland NTNUI 15:40
622 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 15:42
623 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 15:44
624 Gunnar A Fiskum NTNUI 15:46
625 Rune Nygaard IL Gular 15:48
626 Borger Melsom Fossum IF 15:50
627 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 15:52
628 Kristian Opsahl Bredesen Frol IL 15:54
629 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 15:56
630 Anders Nordberg Nydalens SK 15:58
631 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 16:00
632 Isak Bergset NTNUI 16:02
633 Erik Andersson IL Tyrving 16:04
634 Øyvind Helgerud Halden SK 16:06
635 Gustav Fiskum NTNUI 16:08

Annonser

IOF Eventor