Norsk Orientering

Startliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: torsdag 8 september 2016

D 17-18 E

6 230 m, 55 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
11 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 12:05
12 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 12:07
13 Julie Nærestad Vegårshei IL 12:09
14 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 12:11
15 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 12:13
16 Karine Vestøl Vegårshei IL 12:15
17 Emilie Westin Porsgrunn OL 12:17
18 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 12:19
19 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 12:21
20 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 12:23
21 Pernille Opheim Freidig 12:25
22 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 12:27
23 Ida Aurebekk Kristiansand OK 12:29
24 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 12:31
25 Synne Skjærstein IL Tyrving 12:33
26 Karoline Aune Halden SK 12:35
27 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 12:37
28 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 12:39
29 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 12:41
30 Oda Sikkeland IL Tyrving 12:43
31 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 12:45
32 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 12:47
33 Maria Ulseth Sylte Freidig 12:49
34 Line Sølberg OL Trollelg 12:51
35 Idunn Haavengen Kongsberg OL 12:53
36 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 12:55
37 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 12:57
38 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 12:59
39 Silje Hauge Hisøy OK 13:01
40 Aurora Moholth Kongsberg OL 13:03
41 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 13:05
42 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 13:07
43 Åse Bergan Nydalens SK 13:09
44 Thea Dyrkorn Eiker OL 13:11
45 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 13:13
46 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 13:15
47 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 13:17
48 Vera Melkild Freidig 13:19
49 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 13:21
50 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 13:23
51 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 13:25
52 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 13:27
53 Maria Prestbøen Sandefjord OK 13:29
54 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 13:31
55 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 13:33
56 Anine Lome Hamar OK 13:35
57 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 13:37
58 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 13:39
59 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 13:41
60 Synne Strand Asker Skiklubb 13:43
61 Ragnhild Eide Byåsen IL 13:45
62 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 13:47
63 Malin Sandstad Freidig 13:49
64 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 13:51
65 Ane Dyrkorn Eiker OL 13:53

D 19-20 E

7 050 m, 20 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
110 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 12:38
111 Gina Granstedt Halden SK 12:40
112 Synne Fossøy NTNUI 12:42
113 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 12:44
114 Silje Arntzen NTNUI 12:46
115 Marie Olaussen Fredrikstad SK 12:48
116 Emma Arnesen Byåsen IL 12:50
117 Sigrid Bjørgen Hamar OK 12:52
118 Julie Hjortland Larvik OK 12:54
119 Dorte Narum Hamar OK 12:56
120 Kristin Helland-Hansen Fossum IF 12:58
122 Ingeborg Eide Byåsen IL 13:02
123 Maren Grande Frol IL 13:04
124 Evine Westli Andersen Løten o-lag 13:06
125 Ingrid Lundanes Emblem IL 13:08
126 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 13:10
127 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 13:12
128 Anine Ahlsand Nydalens SK 13:14
129 Marte Hoff Hagen NTNUI 13:16
130 Åshild Kolstad Freidig 13:18

D 21-E

8 940 m, 50 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
211 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 12:25
212 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 12:27
213 Mari Jellum Helgerud IL Tyrving 12:29
214 Aurora Fossøy NTNUI 12:31
215 Line Sundsvik Frol IL 12:33
216 Torun Ankjell Nordreisa IL 12:35
217 Solveig Blandkjenn NTNUI 12:37
218 Åsa Franzen IL Tyrving 12:39
219 Jo Shepherd Halden SK 12:41
220 Camilla Öhman NTNUI 12:43
221 Mathilde Korvald Skaare IL BUL-Tromsø 12:45
222 Karoline Dahl Fosby NTNUI 12:47
223 Marianne Dæhli Halden SK 12:49
224 Hilde Sofie Hansen Mo OK 12:51
225 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 12:53
226 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 12:55
227 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 12:57
228 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 12:59
229 Karen Oline Kolstad Freidig 13:01
230 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 13:03
231 Anni-Maija Fincke Halden SK 13:05
232 Kristine Fjellanger NTNUI 13:07
233 Kristine Berglia Eiker OL 13:09
234 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 13:11
235 Lone Brochmann Bækkelagets SK 13:13
236 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 13:15
237 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 13:17
238 Therese Haare Konnerud IL 13:19
239 Siri Kollerud Lillomarka OL 13:21
240 Eva Jurenikova Halden SK 13:23
241 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 13:25
242 Lizzie Ingham Halden SK 13:27
243 Gøril Rønning Sund Frol IL 13:29
244 Marta Ulvensøen NTNUI 13:31
245 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 13:33
246 Marion Huber Nydalens SK 13:35
247 Bodil Helgerud Halden SK 13:37
248 Siri Ulvestad Nydalens SK 13:39
249 Sigrid Alexandersen NTNUI 13:41
250 Kine Hallan Steiwer Halden SK 13:43
251 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 13:45
252 Mari Fasting Halden SK 13:47
253 Maren Jansson Haverstad NTNUI 13:49
254 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 13:51
255 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 13:53
256 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 13:55
257 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 13:57
258 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 13:59
259 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 14:01
260 Emma Johansson Fredrikstad SK 14:03

H 17-18E

8 070 m, 63 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
308 Knut Kyrkjebø TIF Viking 11:49
309 Ole Wanvik Haugen Freidig 11:51
310 Erlend Brendstuen Halden SK 11:53
312 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 11:57
313 Axel Hoveid Asker Skiklubb 11:59
314 Adrian Opheim Freidig 12:01
315 Joar Gjerdahl Konnerud IL 12:03
316 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 12:05
317 Sam Lunøe Nydalens SK 12:07
318 Håkon Lund Kongsberg OL 12:09
319 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 12:11
321 Jostein Tandberg Nydalens SK 12:15
323 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 12:19
324 Martin Andresen Skotte Fossum IF 12:21
325 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 12:23
326 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 12:25
327 Jonas Unsgård IL Leik 12:27
328 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 12:29
329 Jens Didrik Berg Larvik OK 12:31
330 Mathias Vindal Freidig 12:33
331 John Runde Kristiansand OK 12:35
332 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 12:37
333 Lars Solli Mo OK 12:39
334 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 12:41
335 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 12:43
336 Mathias Hermstad Freidig 12:45
337 Anders Haugskott OL Trollelg 12:47
338 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 12:49
339 Kjetil Mølnvik Freidig 12:51
341 Håvard Rokkan Mo OK 12:55
342 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 12:57
343 Sander Hildebrand Rogndokken Nydalens SK 12:59
344 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 13:01
345 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 13:03
346 Elias Jonsson Nydalens SK 13:05
347 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 13:07
348 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 13:09
349 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 13:11
350 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 13:13
351 Sebastian Daland Kristiansand OK 13:15
352 Vegard Myklemyr Eiker OL 13:17
353 Marius Pytten Kristiansand OK 13:19
354 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 13:21
355 Even-Johan Kaspersen Mo OK 13:23
356 Oscar Lyngen Frol IL 13:25
357 Martin Borge Heir Fossum IF 13:27
358 Sindre R Holt Hedrum OL 13:29
359 Erling Hjermstad Fossum IF 13:31
360 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 13:33
361 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 13:35
362 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 13:37
363 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 13:39
365 Tobias Kristensen Larvik OK 13:43
366 Lukas Liland Nydalens SK 13:45
367 Oskar Spets Storhov Freidig 13:47
368 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 13:49
369 Jørgen Baklid Konnerud IL 13:51
370 Anders Haga Raumar Orientering 13:53
371 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 13:55
372 Håvard Eidsmo Freidig 13:57
373 Einar Melsom Fossum IF 13:59
374 Kasper Fosser Heming Orientering 14:01
375 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 14:03

H 19-20E

10 290 m, 26 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
411 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 12:20
412 Henrik Upsal NTNUI 12:22
415 Steinar Kollerud Lillomarka OL 12:28
416 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 12:30
417 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 12:32
418 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 12:34
420 Ivar Aukrust Osmoen NTNUI 12:38
421 Peter Nordbrøden Halden SK 12:40
422 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 12:42
423 Henrik Eijsink Nydalens SK 12:44
424 Knut Aasheim Halden SK 12:46
426 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 12:50
427 Stian Sundsvik Frol IL 12:52
428 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 12:54
429 Øyvind Wiggen Byåsen IL 12:56
430 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 12:58
431 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 13:00
432 Karl Fremstad Halden SK 13:02
433 Audun Heimdal Konnerud IL 13:04
434 Elias T. Mølnvik Fossum IF 13:06
435 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 13:08
436 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 13:10
437 Håvard Irgens Kristiansand OK 13:12
438 Oskar Størmer Fossum IF 13:14
439 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 13:16
440 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 13:18

H 21-E

13 310 m, 74 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
511 Fredrik Eliasson Halden SK 11:20
513 Erik Olsvik Dengerud NTNUI 11:24
514 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 11:26
515 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 11:28
517 Geir Moholdt IL BUL-Tromsø 11:32
518 Ola Keiserås IL Leik 11:34
519 Eirik Rustad Raumar Orientering 11:36
520 Anders Tiltnes IL Tyrving 11:38
521 Alan Cherry Varegg Fleridrett 11:40
525 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 11:48
526 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 11:50
527 Kristoffer Nesland NTNUI 11:52
528 Tim Robertson Fossum IF 11:54
529 Rune Nygaard IL Gular 11:56
530 Lars Owren Freidig 11:58
532 Mattis Holt Freidig 12:02
533 Magne Jutulstad NTNUI 12:04
535 Jørgen Madslien NTNUI 12:08
536 Andreas G. Polden Gneist, IL 12:10
537 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 12:12
538 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 12:14
539 Gustav Fiskum NTNUI 12:16
540 Anders Felde Olaussen Halden SK 12:18
541 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 12:20
542 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 12:22
543 Øyvind Hylleseth Skien OK 12:24
544 Rune Olsen Bækkelagets SK 12:26
545 Jarkko Huovila Halden SK 12:28
546 Arne Johannes Løkken NTNUI 12:30
547 Halvor Saunes Nydalens SK 12:32
548 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 12:34
549 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 12:36
550 Adrian Opheim NTNUI 12:38
551 Yngve Volden Løten o-lag 12:40
552 Einar Tommelstad Nydalens SK 12:42
553 Simen Eid Nielsen NTNUI 12:44
554 Lacho Iliev Halden SK 12:46
555 Dag Steinar Ragvin Bø OL 12:48
556 Paul Sirum Frol IL 12:50
557 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 12:52
558 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 12:54
559 Anders Vister Nydalens SK 12:56
560 Isak Bergset NTNUI 12:58
561 Markus Holter Halden SK 13:00
562 Håvard Haga Nydalens SK 13:02
563 Øyvind Helgerud Halden SK 13:04
564 Emil Ahlbäck Fossum IF 13:06
566 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 13:10
568 Thomas Natvig Årstad Halden SK 13:14
569 Sindre Rønning Nydalens SK 13:16
570 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 13:18
571 Morten Jarvis Westergård Halden SK 13:20
572 Andreas Sølberg OL Trollelg 13:22
574 Magnus Svingheim Raumar Orientering 13:26
575 Matthew Speake Lillomarka OL 13:28
576 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 13:30
577 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 13:32
578 Simen Aamodt NTNUI 13:34
579 Bojan Blumenstein Nydalens SK 13:36
580 Martin Vister Frol IL 13:38
581 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 13:40
582 Espen Hultgreen Weltzien IL Tyrving 13:42
583 Borger Melsom Fossum IF 13:44
585 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 13:48
586 Ivar Lundanes Emblem IL 13:50
587 Magne Dæhli Halden SK 13:52
588 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 13:54
589 Yngve Skogstad Frol IL 13:56
590 Olav Lundanes Halden SK 13:58
591 Jo Forseth Indgaard Frol IL 14:00
592 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 14:02
593 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 14:04
594 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 14:06
595 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 14:08

Annonser

IOF Eventor