Norsk Orientering

Startliste for NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: søndag 8 mai 2016

NM-DHHD

56 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
1 Nydalens SK 1 10:00
1 1. Siri Ulvestad
1 2. Anders Vister
1 3. Bojan Blumenstein
1 4. Anne M Hausken Nordberg
2 Fredrikstad SK 1 10:00
2 1. Emma Johansson
2 2. Hans Petter Mathisen
2 3. Mattias Karlsson
2 4. Heidi Østlid Bagstevold
3 Nydalens SK 2 10:00
3 1. Marion Huber
3 2. Sverre Waaler Kaas
3 3. Håvard Haga
3 4. Anine Ahlsand
4 Bækkelagets SK 1 10:00
4 1. Lone Brochmann
4 2. Carl Godager Kaas
4 3. Øystein Kvaal Østerbø
4 4. Nikoline Ekeberg Schjerve
5 Frol IL 1 10:00
5 1. Eirin Svanøe-Hafstad
5 2. Ulf Forseth Indgaard
5 3. Carl Petter Lyngen
5 4. Maren Grande
6 NTNUI 1 10:00
6 1. Linn Hokholt
6 2. Simen Aamodt
6 3. Sindre Østgulen Deisz
6 4. Kristine Fjellanger
7 NTNUI 2 10:00
7 1. Anna Ulvensøen
7 2. Jonas Klausen Espedal
7 3. Bjørn Lundanes
7 4. Audhild Bakken Rognstad
8 Fossum IF 1 10:00
8 1. Victoria Hæstad Bjørnstad
8 2. Emil Ahlbäck
8 3. Tim Robertson
8 4. Sigrid Alexandersen
9 Fredrikstad SK 2 10:00
9 1. Mia Mathisen Bekhus
9 2. Herman Ryen Martinsen
9 3. Torben Christian Wendler
9 4. Rikke Blakkestad Ingesen
10 Nydalens SK 3 10:00
10 1. Ingvil Ahlsand
10 2. Lukas Liland
10 3. Henrik Eijsink
10 4. Anine Hallén
11 Asker Skiklubb 1 10:00
11 1. Tilla Farnes Hennum
11 2. Vegard Gulbrandsen
11 3. Per Wiréhn
11 4. Synne Strand
12 Asker Skiklubb 2 10:00
12 1. Margrethe Wisløff
12 2. Axel Hoveid
12 3. Eivind Øfsthus Gravir
12 4. Nora Synnøve Woxholth
13 Askøy OL 1 10:00
13 1. Tonje Aasheim Nymark
13 2. Andreas Grønbech
13 3. Gunhild Forland
13 4. Toril Aasheim Nymark
14 Bodø og Omegn IF Orientering 1 10:00
14 1. Nora Marie wedege Irgens
14 2. Martha Kalvig Skogan
14 3. Torkel Irgens
14 4. Kaja Bø Timestad
15 Byåsen IL 1 10:00
15 1. Ragnhild Eide
15 2. Øyvind Wiggen
15 3. Terje Maroni
15 4. Ingeborg Eide
16 Byåsen IL 2 10:00
16 1. Emma Arnesen
16 2. Hans Aleksander Østhagen
16 3. Haakon Arnesen
16 4. Ingvild, Ytterhus Utengen
17 Bækkelagets SK 2 10:00
17 1. Kine Gulliksen
17 2. Mathias Nipen
17 3. Felix Breitschädel
17 4. Marthe Gløersen
18 Eiker OL 1 10:00
18 1. Ane Dyrkorn
18 2. Kristine Berglia
18 3. Vegard Myklemyr
18 4. Thea Dyrkorn
19 Fana IL 1 10:00
19 1. Julie Roll Tørnqvist
19 2. Bjørn Hølleland
19 3. Anders Daltveit
19 4. Hanne Daltveit
20 Fossum IF 2 10:00
20 1. Guro Vassend
20 2. Borger Melsom
20 3. Oskar Størmer
20 4. Ragnhild Hjermstad
21 Freidig 1 10:00
21 1. Frida Sæther
21 2. Håvard Eidsmo
21 3. Mattis Holt
21 4. Karen Oline Kolstad
22 Freidig 2 10:00
22 1. Malin Sandstad
22 2. Tomas Eidsmo
22 3. Kjetil Mølnvik
22 4. Vera Melkild
23 Freidig 3 10:00
23 1. Pernille Opheim
23 2. Mathias Hermstad
23 3. Adrian Opheim
23 4. Marie Bakken Sørensen
24 Frol IL 2 10:00
24 1. Sara Profors
24 2. Stian Sundsvik
24 3. Oscar Lyngen
24 4. Kari Svingheim
25 Ganddal IL 1 10:00
25 1. Torill Brekken
25 2. Per Ivar Stokland
25 3. Alf Johan Walgermo Lima
25 4. Trine Bolstad
26 Gneist, IL 1 10:00
26 1. Mariell Arntzen
26 2. Andreas G. Polden
26 3. Magne Knudsen
26 4. Ina Hopland Skage
27 Halden SK 1 10:00
27 1. Kine Hallan Steiwer
27 2. Emil Wingstedt
27 3. Andreas Rüedlinger
27 4. Hollie Orr
28 Halden SK 2 10:00
28 1. Jo Shepherd
28 2. Vegard Jarvis Westergård
28 3. Karl Fremstad
28 4. Hanna Haugen Nordbrøden
29 Halden SK 3 10:00
29 1. Helen Palmer
29 2. Håkon Raadal Bjørlo
29 3. Morten Jarvis Westergård
29 4. Nina Asheim Birkeland
30 Halden SK 4 10:00
30 1. Idun Kristine Felde Olaussen
30 2. Alex Carcas
30 3. Anders Felde Olaussen
30 4. Karoline Aune
31 Haugesund IL Orientering 1 10:00
31 1. Kristina Voll
31 2. Johannes Djupesland
31 3. Jostein Baustad
31 4. Ingvild Paulsen Vie
32 Heming Orientering 1 10:00
32 1. Martine Engebretsen
32 2. Ulrik Astrup Arnesen
32 3. Kasper Fosser
32 4. Sofie Skyttersæter Iversen
33 Heming Orientering 2 10:00
33 1. Marianne Reusch
33 2. Bjørn Anders Flågen
33 3. Anders Flågen
33 4. Ann Elin Flågen
34 IL Gular 1 10:00
34 1. Hedvig Kjellevold Malde
34 2. Rune Nygaard
34 3. Ross Juvik
34 4. Marian Kjellevold
35 Kongsberg OL 1 10:00
35 1. Ingjerd Myhre
35 2. Tord Strand
35 3. Håkon Lund
35 4. Aurora Moholth
36 Konnerud IL 1 10:00
36 1. Thea Sildnes Baklid
36 2. Jørgen Baklid
36 3. Audun Heimdal
36 4. Maiken Økern Hågård
37 Kristiansand OK 1 10:00
37 1. Ida Aurebekk
37 2. Vegard Danielsen
37 3. Johannes Bakke Aashamar
37 4. Andrea Drangsholt
38 Larvik OK 1 10:00
38 1. Runa Fremstad
38 2. Tobias Kristensen
38 3. Lars Fremstad
38 4. Martine Topstad
39 Lillomarka OL 1 10:00
39 1. Karoline Sønsterudbråten
39 2. Matthew Speake
39 3. Gaute Hallan Steiwer
39 4. Andrine Benjaminsen
40 Lillomarka OL 2 10:00
40 1. Siri Kollerud
40 2. Nicholas Oskarsson
40 3. Steinar Kollerud
40 4. Ingvild C. Fleisje
41 Lillomarka OL 3 10:00
41 1. Ingvild Wang
41 2. Joar Oldernes
41 3. Emma Eithun Paulsen
41 4. Ellen Marie Ariansen
42 Løten o-lag 1 10:00
42 1. Emilie Westli Andersen
42 2. Marius Øie
42 3. Hilde Grøneng
42 4. Evine Westli Andersen
43 NTNUI 3 10:00
43 1. Mai Elin Watson
43 2. Per Melander Often
43 3. Håkon Fruseth Christiansen
43 4. Marte Hoff Hagen
44 NTNUI 4 10:00
44 1. Marta Ulvensøen
44 2. Eivind Schjelderup Skarpsno
44 3. Gunhild Rogne Halland
44 4. Johanne Rakner
45 OL Trollelg 1 10:00
45 1. Line Sølberg
45 2. Trond Einar Moen Pedersli
45 3. Ove Baardsgaard
45 4. Malin Opøien
46 OL Tønsberg og omegn 1 10:00
46 1. Sandra B. Robertsen
46 2. Mathias Gløersen
46 3. Øystein Fruseth Christiansen
46 4. Jannicke Ødegård
47 Porsgrunn OL 1 10:00
47 1. Camilla L. Rosenvold
47 2. Håkon Kornmo
47 3. Thore Kornmo
47 4. Emilie Westin
48 Raumar Orientering 1 10:00
48 1. Mathilde Sønsterudbråten
48 2. Anders Haga
48 3. Andreas Sedin
48 4. Tiril Emilie Ruud Bråten
49 Sandefjord OK 1 10:00
49 1. Ella Arentz Hagen
49 2. Hallvard Arntzen Foss
49 3. Signe Bredholt Jørgensen
49 4. Maria Prestbøen
50 Sandnes IL (Rogaland) 1 10:00
50 1. Hannah Malmei
50 2. Jon Duncan
50 3. Vegard Peikli
50 4. Marie Line Furland
51 Sandnes IL (Rogaland) 2 10:00
51 1. Marthe Svihus
51 2. Morten Aamodt
51 3. Lars Hole Mikalsen
51 4. Sunniva Omdal
52 Varegg Fleridrett 1 10:00
52 1. Kristin Löfgren
52 2. Håkon Jarvis Westergård
52 3. Per Harald Havnen Johansen
52 4. Kårhild Husby Nordstad
53 Varegg Fleridrett 2 10:00
53 1. Constance Storvestre
53 2. Markus Kjærner-Semb
53 3. Simen Jevne Arnesen
53 4. Olena Strugalova
54 Kongsberg OL 2 10:00
54 1. Eline Drage
54 2. Siri Moholth
54 3. Rikke Hjelseth Larsen
54 4. Idunn Haavengen
55 Sturla, IF 1 10:00
55 1. Kornelia Lønning Brurberg
55 2. Nils Inge Brurberg
55 3. kari Jussie Lønning
55 4. Kristin Sæthre Sørensen
56 Fossum IF 3 10:00
56 1. Kristin Helland Hansen
56 2. Erling Hermstad
56 3. Øyvind Hjermstad
56 4. Tonje Vassend

Annonser

IOF Eventor