Norsk Orientering

Startliste for NM Sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM Sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

D17-18 Heat 1

2 690 m, 13 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1047 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 09:43
3574712 Heidi Therese Wiest Vang OL 09:45
1049 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 09:47
3621315 Ida Aurebekk Kristiansand OK 09:48
3780897 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 09:49
1052 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 09:51
3646379 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 09:53
3709136 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 09:54
3781077 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 09:57
1053 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 09:59
3293727 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 10:00
1056 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 10:04
3593340 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 10:05

D17-18 Heat 2

2 810 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3710548 Malin Opøien OL Trollelg 09:44
1057 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 09:47
1058 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 09:48
3482809 Anine Hallén Nydalens SK 09:53
3671922 Emilie Westin Porsgrunn OL 09:57
3402187 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 09:58
3481462 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 10:00
3293768 Marie Bakken Sørensen Freidig 10:01
1061 Hanne Daltveit Fana IL 10:03

D17-18 Heat 3

2 830 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3708542 Karoline Aune Halden SK 09:45
1063 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 09:46
3664208 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 09:47
3297686 Pernille Opheim Freidig 09:48
1064 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 09:49
3598398 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 09:53
3455169 Guro Skari Berger Lillehammer OK 09:56
3501079 Martine Engebretsen Heming Orientering 09:57
3621232 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 10:01
3574878 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 10:04

D19-20 Heat 1

2 690 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3656477 Siri Moholth Kongsberg OL 10:20

D19-20 Heat 2

2 810 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3391810 Ingvild Wang Lillomarka OL 10:23

D21 Heat 1

3 070 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3045911 Anna Ulvensøen NTNUI 10:33
1025 Johanne Rakner NTNUI 10:35
1026 Mai Elin Watson NTNUI 10:39
3011889 Stefani Popova Hadeland OL 10:41
1027 Gunhild Forland Askøy OL 10:42
3598265 Runa Fremstad Larvik OK 10:44
3624731 Helen Palmer Halden SK 10:46
3622560 Gunhild Rogne Halland NTNUI 10:49
3230364 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 10:50

D21 Heat 2

3 050 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3623857 Sara Profors Frol IL 10:33
3781937 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 10:34
1028 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 10:35
1029 Trine Bolstad Ganddal IL 10:36
3597481 Kristine Berglia Eiker OL 10:37
3084340 Eline Drage Kongsberg OL 10:38
3676871 Marta Ulvensøen NTNUI 10:40
3598661 Siri Kollerud Lillomarka OL 10:42
3597739 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 10:44
3495504 Mariell Arntzen Gneist, IL 10:48

H17-18 Heat 1

3 070 m, 15 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3561404 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 09:42
3545159 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 09:43
1033 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 09:44
3502952 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 09:45
3488467 Sam Lunøe Nydalens SK 09:50
3514825 Johannes Bordal Ringsaker OK 09:51
3476496 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 09:52
3497542 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 09:53
1034 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 09:55
3625274 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 09:56
3553393 Vegard Myklemyr Eiker OL 10:02
1035 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 10:03
1036 Per Ivar Stokland Ganddal IL 10:04
3730041 Anders Haugskott OL Trollelg 10:05
1037 Erlend Brendstuen Halden SK 10:06

H17-18 Heat 2

3 050 m, 14 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3597895 Jørgen Vister Halden SK 09:44
3388733 Tarjei Holo Fossum IF 09:45
3498441 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 09:46
3632411 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 09:50
3693967 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 09:51
3385135 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 09:54
3693843 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 09:57
3389533 Øyvind Hjermstad Fossum IF 09:58
3463429 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 10:00
1039 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 10:01
3672177 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 10:02
1040 Mathias Hermstad Freidig 10:03
3223336 Adrian Opheim Freidig 10:05
3734308 Axel Hoveid Asker Skiklubb 10:06

H17-18 Heat 3

3 130 m, 13 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3695624 Jostein Tandberg Nydalens SK 09:45
3778610 Andreas Sedin Raumar Orientering 09:46
3571817 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 09:50
3574563 August Asheim Birkeland Halden SK 09:51
1042 Jostein Baustad Haugesund IL Orientering 09:52
3335734 Håkon Grande Verdal OK 09:53
3624459 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 09:54
3396256 Håkon Lund Kongsberg OL 09:56
3564838 Martin Andresen Skotte Fossum IF 09:58
1043 Knut Kyrkjebø TIF Viking 09:59
3386745 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 10:00
1044 Andreas Grønbech Askøy OL 10:03
3393634 Martin Borge Heir Fossum IF 10:05

H19-20 Heat 1

3 070 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3714870 Aksel Madslien Nydalens SK 10:13
3624079 Ole Kostøl Kristiansand OK 10:14
3598141 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 10:18
1032 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 10:20

H19-20 Heat 2

3 050 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3617628 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 10:18
3598679 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 10:26

H21 Heat 1

3 530 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1004 Stian Solheim Fana IL 10:36
3588761 Morten Jarvis Westergård Halden SK 10:37
3588159 Sindre Sandven Fossum IF 10:38
1005 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 10:42
3687704 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 10:43
3027265 Per Melander Often NTNUI 10:45
3352408 Torben Christian Wendler Fredrikstad SK 10:46
3614880 Per Wiréhn Asker Skiklubb 10:50
3598240 Paul Sirum Frol IL 10:52
1006 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 10:53
1007 Oskar Røen Varegg Fleridrett 10:54

H21 Heat 2

3 490 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1081 Tomas Eidsmo Freidig 10:33
1008 Espen Rognsvåg Os Orienteringsklubb 10:34
1011 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 10:40
1015 Trygve Buanes TIF Viking 10:44
1016 Rune Nygaard IL Gular 10:46
3685062 Øyvind Watterdal Hadeland OL 10:49
3226909 Simen Bordal Fossum IF 10:53

H21 Heat 3

3 420 m, 8 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1017 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 10:33
1019 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 10:35
3148673 Martin Femsteinevik Varegg Fleridrett 10:38
3624715 Ove Baardsgaard OL Trollelg 10:40
3494812 Andreas G. Polden Gneist, IL 10:41
3621257 Andreas Høye Fredrikstad SK 10:43
1021 Thore Kornmo Porsgrunn OL 10:45
1023 Bjørn Hølleland Fana IL 10:53

Annonser

IOF Eventor