Norsk Orientering

Startliste for Norgescup jr/sr langdistanse (Midt-Norsk Mesterskap)

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup jr/sr langdistanse (Midt-Norsk Mesterskap)
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: lørdag 16 august 2014

D17-18E

5 490 m, 36 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
315 Kristine Ausen Porsgrunn OL 11:45
316 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 11:47
317 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 11:49
318 Ingvild Wang Lillomarka OL 11:51
319 Andrea Myre Johaug Os IL 11:53
320 Susanne Eide Haug Stjørdals-Blink Orientering 11:55
321 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 11:57
322 Maren Grande Verdal OK 11:59
323 Marie Dale Steinkjer OK 12:01
324 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 12:03
325 Ane Svegård Bye Byåsen IL 12:05
326 Julia Plaian Asker Skiklubb 12:07
327 Gina Mølnvik Freidig 12:09
328 Kristin Brekke Lillomarka OL 12:11
329 Siri Moholth Kongsberg OL 12:13
330 Anine Ahlsand Nydalens SK 12:15
331 Sigrid Bjørgen Hamar OK 12:17
332 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 12:19
333 Åshild Kolstad Mo OK 12:21
334 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 12:23
335 Dorte Narum Hamar OK 12:25
336 Tonje Vassend Porsgrunn OL 12:27
337 Nanna Norderud IL Tyrving 12:29
338 180935 Karen Bjergaard Nydalens SK 12:31
339 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 12:33
340 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 12:35
341 Frida Sæther Freidig 12:37
342 Evine Westli Andersen Løten o-lag 12:39
343 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 12:41
344 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 12:43
345 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 12:45
346 Ingeborg Eide Byåsen IL 12:47
347 Ingrid Lundanes Emblem IL 12:49
348 Emma Arnesen Byåsen IL 12:51
349 Julie Hjortland Larvik OK 12:53
350 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 12:55

D19-20E

6 450 m, 18 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
516 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 11:46
517 Line Sundsvik Frol IL 11:48
518 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 11:50
519 Mari jensen Aas Nord-Østerdal OK 11:52
520 Hedvig Åstebøl NTNUI 11:54
521 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 11:56
522 Gry Granstedt Halden SK 11:58
523 Eldbjørg Narum Fossum IF 12:00
524 Synnøve Bråten Vegårshei IL 12:02
525 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 12:04
526 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 12:06
527 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 12:08
528 Karen Oline Kolstad Freidig 12:10
529 Sigrid Alexandersen Fossum IF 12:12
530 Siri Kollerud Lillomarka OL 12:14
531 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 12:16
532 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 12:18
533 Mathilde Rundhaug Frol IL 12:20

D21E

8 620 m, 23 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
116 Jenny Persson Byåsen IL 12:26
117 Katharina Rogstad NTNUI 12:28
118 Mari Angell-Petersen Freidig 12:30
119 Guro Heimstad Kleiven NTNUI 12:32
120 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 12:34
121 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 12:36
122 Ida Lindkvist Leksands OK 12:38
123 Marta Ulvensøen NTNUI 12:40
124 Kristin Åstebøl Byåsen IL 12:42
125 Marianne Dæhli NTNUI 12:44
126 Kari Svingheim Frol IL 12:46
127 Kristine Fjeldbo NTNUI 12:48
128 Sara Profors Frol IL 12:50
129 201521 Mari Fasting Halden SK 12:52
130 181664 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 12:54
131 Lone Brochmann Bækkelagets SK 12:56
132 Anna Ulvensøen NTNUI 12:58
133 184267 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 13:00
134 Elin-Kristin Hem NTNUI 13:02
135 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 13:04
136 Maren Jansson Haverstad NTNUI 13:06
137 Marte Narum Konnerud IL 13:08
138 Hanne Sandstad Freidig 13:10

H17-18E

8 320 m, 47 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
216 Trygve Lægran Steinkjer OK 11:33
217 203118 Erling Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 11:35
219 Øyvind Berg Nord-Østerdal OK 11:39
220 Henrik Olav Aandstad Indre Østfold OK 11:41
221 Sverre Bang Støeng Hamar OK 11:43
218 Asbjørn Midtbø Wing OK 11:45
222 184222 Ole Kostøl Kristiansand OK 11:45
223 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 11:47
224 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 11:49
225 Even Lindstad Børresen Hamar OK 11:51
226 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 11:53
227 Magnus Wølneberg IL Tyrving 11:55
228 Johannes K. Midtbø Wing OK 11:57
229 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 11:59
230 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 12:01
231 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 12:03
232 Matias Sølvsberg Noren Hamar OK 12:05
233 Nils Ola Kvam Freidig 12:07
234 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 12:09
235 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 12:11
236 Are Wigaard Oppsal Orientering 12:13
237 Henrik Upsal Kristiansand OK 12:15
238 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 12:17
239 Sigurd Melsom Fossum IF 12:19
240 Johan Otto Munkeby Frol IL 12:21
241 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 12:23
242 Stian Sundsvik Frol IL 12:25
243 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 12:27
244 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 12:29
245 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 12:31
246 Øyvind Wiggen Byåsen IL 12:33
247 Oskar Størmer Fossum IF 12:35
248 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 12:37
249 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 12:39
250 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 12:41
251 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 12:43
252 Brage Jørum Byåsen IL 12:45
253 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 12:47
254 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 12:49
255 Vegard Rønning Huber Hamar OK 12:51
256 Karl Fremstad Kongsberg OL 12:53
257 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 12:55
258 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 12:57
259 157056 Elias T. Mølnvik Fossum IF 12:59
260 Steinar Kollerud Lillomarka OL 13:01
261 Knut Aasheim Oppsal Orientering 13:03
262 Audun Heimdal Konnerud IL 13:05

H19-20E

10 230 m, 29 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
416 Sven Hellmüller Fossum IF 11:24
417 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 11:26
418 158052 Gard-Martin Udnesseter Johnson Bækkelagets SK 11:28
419 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 11:30
420 Ola Keiserås IL Leik 11:32
421 Jørgen Sæternes Ulvang Sandnes IL (Finnmark) 11:34
422 Eivind Furunes Stjørdals-Blink Orientering 11:36
423 Håvard Myhre Kongsberg OL 11:38
424 Jon Nilsen Kristiansand OK 11:40
425 196766 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 11:42
426 Simen Bordal Ringsaker OK 11:44
427 Mattis Holt Freidig 11:46
428 Vegard Ressem Frol IL 11:48
429 Morten Jørgensen Kristiansand OK 11:50
430 Sigur Heggedal Kongsberg OL 11:52
431 Jonas Ressem Frol IL 11:54
432 181989 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 11:56
433 200630 Sindre Sandven Kongsberg OL 11:58
434 Ove Baardsgaard OL Trollelg 12:00
435 159017 Magne Jutulstad NTNUI 12:02
436 Paul Sirum Frol IL 12:04
437 Mathias Drage Kongsberg OL 12:06
438 Borger Melsom Fossum IF 12:08
439 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 12:10
440 205770 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 12:12
441 Eivind Høydal Nydalens SK 12:14
442 Markus Holter Halden SK 12:16
443 160476 Andreas Sølberg OL Trollelg 12:18
444 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 12:20

H21E

14 800 m, 53 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
15 Gisle Holberg Ok Skøynar 11:16
16 Trygve Olsen NTNUI 11:18
17 Ivar Haugen Kristiansand OK 11:20
18 97992 Bjørn Lundanes NTNUI 11:22
20 80812 Svein Inge Ydse Verdal OK 11:26
21 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 11:28
22 Roar Skulbørstad OL Trollelg 11:30
23 Marius Øie Løten o-lag 11:32
24 Snorre Hansen Byåsen IL 11:34
25 Einar Tommelstad Nydalens SK 11:36
26 192471 Bård Smestad Wing OK 11:38
27 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 11:40
28 Even Nyhus NTNUI 11:42
29 Frank Aasgård Wing OK 11:44
19 Øivind Thorvald Due Trier Oslostudentenes IK 11:45
30 Adrian Opheim NTNUI 11:46
31 Mikkel Sørensen NTNUI 11:48
32 Tommy Schmid OL Trollelg 11:50
33 96502 Eirik Aal NTNUI 11:52
34 Lars Hol Moholdt Wing OK 11:54
35 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 11:56
36 Dag Lofthus NTNUI 11:58
37 196740 Håvard Haga Raumar Orientering 12:00
38 Sverre Turter Sandvold NTNUI 12:02
39 Terje Maroni Byåsen IL 12:04
40 Ivar Lundanes Emblem IL 12:06
41 Knut Sveinung Rekaa Freidig 12:08
42 Øyvind Enger NTNUI 12:10
43 Asgeir Bakken Rognstad Emblem IL 12:12
44 Halvor Eid Nielsen NTNUI 12:14
45 192186 Per Wiréhn Byåsen IL 12:16
46 Espen Sundsvik Frol IL 12:18
47 132701 Erlend Nydal NTNUI 12:20
48 Anders Vister Raumar Orientering 12:22
49 Harald Kalager NTNUI 12:24
50 Ola Berger Byåsen IL 12:26
51 Isak Bergset NTNUI 12:28
52 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 12:30
53 Vegard Ruttenborg NTNUI 12:32
54 Emil Ahlbäck Fossum IF 12:34
55 Kjetil Okkenhaug NTNUI 12:36
56 Torkil Eide Solstad NTNUI 12:38
57 Jørgen Fiskum Frol IL 12:40
58 Hans Petter Mathisen NTNUI 12:42
59 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 12:44
60 Espen Fiskum Halden SK 12:46
61 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 12:48
62 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 12:50
63 158112 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 12:52
64 Martin Vister Frol IL 12:54
65 Olav Lundanes Halden SK 12:56
66 Carl Petter Lyngen Frol IL 12:58
67 Matthew Speake Lillomarka OL 13:00

Annonser

IOF Eventor