Norsk Orientering

Startliste for Norgescup sprint jr/sr (Midt-Norsk Mesterskap)

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup sprint jr/sr (Midt-Norsk Mesterskap)
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: fredag 15 august 2014

D17-18E

2 690 m, 36 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
315 Kristine Ausen Porsgrunn OL 17:55
316 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 17:56
317 Ane Svegård Bye Byåsen IL 17:57
318 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 17:58
319 Maren Grande Verdal OK 17:59
320 Marie Dale Steinkjer OK 18:00
321 Ingvild Wang Lillomarka OL 18:01
322 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 18:02
323 Julia Plaian Asker Skiklubb 18:03
324 Kristine Klock Fleten Wing OK 18:04
325 Kristin Brekke Lillomarka OL 18:05
326 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 18:06
327 Susanne Eide Haug Stjørdals-Blink Orientering 18:07
328 Andrea Myre Johaug Os IL 18:08
329 Dorte Narum Hamar OK 18:09
330 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 18:10
331 Tonje Vassend Porsgrunn OL 18:11
332 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 18:12
333 Siri Moholth Kongsberg OL 18:13
334 Åshild Kolstad Mo OK 18:14
335 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 18:15
336 Sigrid Bjørgen Hamar OK 18:16
337 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 18:17
338 Anine Ahlsand Nydalens SK 18:18
339 Nanna Norderud IL Tyrving 18:19
340 Karen Bjergaard Nydalens SK 18:20
341 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 18:21
342 Ingrid Lundanes Emblem IL 18:22
343 Evine Westli Andersen Løten o-lag 18:23
344 5556 Julie Hjortland Larvik OK 18:24
345 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 18:25
346 Frida Sæther Freidig 18:26
347 Emma Arnesen Byåsen IL 18:27
348 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 18:28
349 Ingeborg Eide Byåsen IL 18:29
350 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 18:30

D19-20E

2 690 m, 19 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
516 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 18:57
517 Mari jensen Aas Nord-Østerdal OK 18:58
518 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 18:59
519 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 19:00
520 Line Sundsvik Frol IL 19:01
521 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 19:02
522 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 19:03
523 Gry Granstedt Halden SK 19:04
524 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 19:05
525 3598521 Sigrid Alexandersen Fossum IF 19:06
526 Mathilde Rundhaug Frol IL 19:07
527 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 19:08
528 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 19:09
529 Siri Kollerud Lillomarka OL 19:10
530 3230364 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 19:11
531 Karen Oline Kolstad Freidig 19:12
532 Synnøve Bråten Vegårshei IL 19:13
533 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 19:14
534 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 19:15

D21E

2 860 m, 27 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
134 Marta Ulvensøen NTNUI 18:34
135 Line Hovdenak Stenersen NTNUI 18:35
136 3120912 Christine Turter Sandvold NTNUI 18:36
137 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 18:37
138 Sara Profors Frol IL 18:38
139 Mari Angell-Petersen Freidig 18:39
140 Kine Sofie Sandstad Frol IL 18:40
141 Katharina Rogstad NTNUI 18:41
142 5527 Julie Størmer NTNUI 18:42
143 Jenny Persson Byåsen IL 18:43
144 Britt Ingunn Nydal NTNUI 18:44
145 Hanne Sandstad Freidig 18:45
146 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 18:46
147 Silje Uhlen Maurset NTNUI 18:47
148 Mathilde Korvald Skaare Nydalens SK 18:48
149 Kari Svingheim Frol IL 18:49
150 Elin-Kristin Hem NTNUI 18:50
151 Marianne Dæhli NTNUI 18:51
152 Kristine Fjeldbo NTNUI 18:52
153 Maren Jansson Haverstad NTNUI 18:53
154 3597739 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 18:54
155 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 18:55
156 Anna Ulvensøen NTNUI 18:56
157 Lone Brochmann Bækkelagets SK 18:57
158 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 18:58
159 Marte Narum Konnerud IL 18:59
160 3598026 Mari Fasting Halden SK 19:00

H17-18E

2 940 m, 48 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
216 Johannes K. Midtbø Wing OK 18:03
217 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 18:04
218 Øyvind Berg Nord-Østerdal OK 18:05
219 Brage Jørum Byåsen IL 18:06
220 Matias Sølvsberg Noren Hamar OK 18:07
221 Martin Løvås OK Nidarøst 18:08
222 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 18:09
223 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 18:10
224 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 18:11
225 Ole Kostøl Kristiansand OK 18:12
226 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 18:13
227 Even Lindstad Børresen Hamar OK 18:14
228 5539 Erling Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 18:15
229 Asbjørn Midtbø Wing OK 18:16
230 Sverre Bang Støeng Hamar OK 18:17
231 Nils Ola Kvam Freidig 18:18
232 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 18:19
233 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 18:20
234 Trygve Lægran Steinkjer OK 18:21
235 Magnus Wølneberg IL Tyrving 18:22
236 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 18:23
237 Stian Sundsvik Frol IL 18:24
238 Øyvind Wiggen Byåsen IL 18:25
239 5544 Rein Helle Mårdalen Freidig 18:26
240 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 18:27
241 Are Wigaard Oppsal Orientering 18:28
242 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 18:29
243 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 18:30
244 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 18:31
245 Sigurd Melsom Fossum IF 18:32
246 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 18:33
247 Henrik Upsal Kristiansand OK 18:34
248 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 18:35
249 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 18:36
250 Oskar Størmer Fossum IF 18:37
251 Johan Otto Munkeby Frol IL 18:38
252 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 18:39
253 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 18:40
254 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 18:41
255 Vegard Rønning Huber Hamar OK 18:42
256 Karl Fremstad Kongsberg OL 18:43
257 3335700 Elias T. Mølnvik Fossum IF 18:44
258 Steinar Kollerud Lillomarka OL 18:45
259 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 18:46
260 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 18:47
261 Audun Heimdal Konnerud IL 18:48
262 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 18:49
263 Knut Aasheim Oppsal Orientering 18:50

H19-20E

2 940 m, 29 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
416 Eivind Furunes Stjørdals-Blink Orientering 19:17
417 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 19:18
418 Jon Nilsen Kristiansand OK 19:19
419 Jørgen Sæternes Ulvang Sandnes IL (Finnmark) 19:20
420 5561 Gard-Martin Udnesseter Johnson Bækkelagets SK 19:21
421 Sven Hellmüller Fossum IF 19:22
422 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 19:23
423 Ola Keiserås IL Leik 19:24
424 Håvard Myhre Kongsberg OL 19:25
425 5563 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 19:26
426 Simen Bordal Ringsaker OK 19:27
427 3112265 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 19:28
428 Ove Baardsgaard OL Trollelg 19:29
429 Sigur Heggedal Kongsberg OL 19:30
430 Jonas Ressem Frol IL 19:31
431 3591039 Morten Jørgensen Kristiansand OK 19:32
432 Mattis Holt Freidig 19:33
433 Vegard Ressem Frol IL 19:34
434 3588159 Sindre Sandven Kongsberg OL 19:35
435 Eivind Høydal Nydalens SK 19:36
436 3227857 Magne Jutulstad NTNUI 19:37
437 Borger Melsom Fossum IF 19:38
438 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 19:39
439 3192218 Andreas Sølberg OL Trollelg 19:40
440 Mathias Drage Kongsberg OL 19:41
441 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 19:42
442 Paul Sirum Frol IL 19:43
443 Markus Holter Halden SK 19:44
444 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 19:45

H21E

3 130 m, 53 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
38 Radim Hosek Ok Vyspely Jih Cech 18:38
39 Lars Eric Sæther Steinkjer OK 18:39
40 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 18:40
41 Svein Inge Ydse Verdal OK 18:41
42 Eirik Aal NTNUI 18:42
43 Frank Aasgård Wing OK 18:43
44 Jon Sivertsen Verdal OK 18:44
45 Roar Skulbørstad OL Trollelg 18:45
46 Snorre Hansen Byåsen IL 18:46
47 Lars Hol Moholdt Wing OK 18:47
48 Erlend Nydal NTNUI 18:48
49 Bjarte Ims Freidig 18:49
50 3098308 Håvard Haga Raumar Orientering 18:50
51 Sondre Sande Gullord NTNUI 18:51
52 Trygve Olsen NTNUI 18:52
53 Ola Berger Byåsen IL 18:53
54 Gisle Holberg OK Skøynar 18:54
55 5514 Asgeir Bakken Rognstad Emblem IL 18:55
56 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 18:56
57 Ivar Haugen Kristiansand OK 18:57
58 Olav Lundanes Halden SK 18:58
59 Einar Tommelstad Nydalens SK 18:59
60 Øystein Haug Frol IL 19:00
61 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 19:01
62 Ivar Lundanes Emblem IL 19:02
63 Sindre Johannessen Freidig 19:03
64 Adrian Opheim NTNUI 19:04
65 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 19:05
66 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 19:06
67 3614880 Per Wiréhn Byåsen IL 19:07
68 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 19:08
69 Kjetil Okkenhaug NTNUI 19:09
70 Jørgen Fiskum Frol IL 19:10
71 Anders Vister Raumar Orientering 19:11
72 Isak Bergset NTNUI 19:12
73 3097318 Bjørn Lundanes NTNUI 19:13
74 Terje Maroni Byåsen IL 19:14
75 Carl Petter Lyngen Frol IL 19:15
76 3614914 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 19:16
77 Harald Kalager NTNUI 19:17
78 Emil Ahlbäck Fossum IF 19:18
79 Halvor Eid Nielsen NTNUI 19:19
80 Dag Lofthus NTNUI 19:20
81 Vegard Ruttenborg NTNUI 19:21
82 Espen Fiskum Halden SK 19:22
83 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 19:23
84 Anders Nordberg Nydalens SK 19:24
85 Per Melander Often NTNUI 19:25
86 Martin Vister Frol IL 19:26
87 Hans Petter Mathisen NTNUI 19:27
88 Matthew Speake Lillomarka OL 19:28
89 3623873 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 19:29
90 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 19:30

Annonser

IOF Eventor