Startliste for KM Mellom ROK

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom ROK
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 30 august 2014

N-åpen

1 000 m, 17 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
183 Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 15:00
184 Livar Oftedal Ålgård Orientering 15:00
185 Skjalg K Fuglestad Ålgård Orientering 15:00
186 Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 15:00
187 Vetle Idland Ålgård Orientering 15:00
188 116458 Brage Laugaland Ålgård Orientering 15:00
189 Marte K Fuglestad Ålgård Orientering 15:00
190 Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 15:00
191 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 15:00
192 Kristina Kleppa Ålgård Orientering 15:00
193 Juli-Janne Gåsdalen Vikebygd IL 15:00
194 181492 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 15:00
195 Malena Sirekrok Ålgård Orientering 15:00
196 181460 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 15:00
197 Olav Sirekrok Ålgård Orientering 15:00
198 Marius Hoff Stavanger Orienteringsklubb 15:00
199 Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) 15:00

D -10

2 000 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
151 Alida Oftedal Ålgård Orientering 15:00
196 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 15:00
149 Anna Taksdal Ganddal IL 15:04
148 Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 15:08
150 Ane Nevland Ålgård Orientering 15:12

D 11-12

2 000 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
160 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 15:24
157 168535 Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) 15:28
161 Marthe Vik Ålgård Orientering 15:32
162 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 15:36
158 Vilde Idland Ålgård Orientering 15:40
159 Ingrid Lamark Ganddal IL 15:44

D 11-12N

1 500 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
182 Sara Westrum Færevåg Stavanger Orienteringsklubb 15:00
181 Cassandra Erdal Hoel Vikebygd IL 15:04
180 Mathea Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 15:08

D 13-14

2 400 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
128 158628 Kristin Bakke Sandnes IL (Rogaland) 15:00
126 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 15:04
127 Ida Monsen Egersund OK 15:08
124 Tonje Hausberg Bjerga Vikebygd IL 15:12
125 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 15:16

D 15-16

2 600 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
100 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 15:06
96 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 15:10
95 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 15:14
97 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 15:18
99 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 15:22
98 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 15:26

D 17-

3 400 m, 22 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
600 Irene Rummelhoff Vaulen Orienteringsklubb 14:52
51 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 15:00
64 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 15:04
50 Vibeke Lamark Ganddal IL 15:08
62 195722 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 15:12
60 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 15:16
58 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 15:20
70 157486 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 15:24
65 Berit-Kristine Lima Ganddal IL 15:28
56 Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) 15:32
53 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 15:36
69 Torill Brekken Ganddal IL 15:40
68 Kjersti Hausberg Bjerga Vikebygd IL 15:44
66 Vilde Bårdsen Hustoft Stavanger Orienteringsklubb 15:48
67 Trine Bolstad Ganddal IL 15:52
57 Solfrid H. Thuestad Haugesund IL Orientering 15:56
55 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 16:00
52 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 16:04
59 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 16:08
63 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 16:12
61 Brit Nilsen Vaulen Orienteringsklubb 16:16
54 182020 Katrine Prestvold Ganddal IL 16:20

D 50-

2 600 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
123 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 15:24
116 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 15:30
118 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 15:34
120 Anne Garsrud Vaulen Orienteringsklubb 15:38
122 Inger Tone Nygård Egersund OK 15:42
117 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 15:46
119 Ingunn Voilås Egersund OK 15:50
121 Mette M Nødland Ålgård Orientering 15:54
115 184327 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 15:58

D 60-

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
114 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 15:20

D 70-

2 600 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
113 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 15:02
112 Synnøve Fuglestad Ålgård Orientering 15:16

H -10

2 000 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
194 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 15:00
155 158631 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 15:02
156 Øyvind Lamark Ganddal IL 15:06
153 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 15:10
152 Vegard Stokland Ganddal IL 15:14
154 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 15:18

H 11-12

2 000 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
170 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 15:26
164 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 15:30
163 Caspar Røthing Haugesund IL Orientering 15:34
165 192285 Magnus Thuestad Haugesund IL Orientering 15:38
171 Åsmund Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 15:42
169 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 15:46
166 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 15:50
168 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 15:54
167 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 15:58

H 13-14

2 400 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
142 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 15:24
143 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 15:28
147 Jonas Aksland Sandnes IL (Rogaland) 15:32
146 Ruben Kobbeltvedt Haugesund IL Orientering 15:36
144 Martin Nevland Ålgård Orientering 15:40
145 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 15:44
141 Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering 15:48

H 15-16

3 400 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
72 181602 Erik Bakke Sandnes IL (Rogaland) 15:06
74 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 15:10
73 Johannes Skjæveland Eide Stavanger Orienteringsklubb 15:14
71 Per Ivar Stokland Ganddal IL 15:18

H 17-

4 300 m, 51 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
601 Øyvind Rummelhoff Vaulen Orienteringsklubb 14:50
602 Tore Fuglestad Ålgård Orientering 14:52
19 Lars Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 14:54
22 Sverre Espedal-Selvåg Sandnes IL (Rogaland) 14:56
28 410824 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 14:58
8 Trond Lamark Ganddal IL 15:00
40 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 15:02
6 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 15:04
31 Knut Taugbøl Ålgård Orientering 15:06
44 Morten Sundli Ganddal IL 15:08
14 Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering 15:10
20 Jan-Rune Larsen Basso IK Grane Arendal Orientering 15:12
33 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 15:14
13 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 15:16
30 Per Olav Haarr Ganddal IL 15:18
36 Einar Martinsen Vikebygd IL 15:20
42 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 15:22
34 Kristoffer Nygård Haugesund IL Orientering 15:24
5 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 15:26
16 Calum Coombs Ganddal IL 15:28
11 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 15:30
4 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 15:32
38 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 15:34
47 71864 Sondre Taugbøl Lomeland Ålgård Orientering 15:36
1 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL 15:38
24 Amund Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 15:40
49 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 15:42
41 Fredrik Sandal Ganddal IL 15:44
15 Njål Helge Vølstad Ålgård Orientering 15:46
37 Per Martin Stokland Ganddal IL 15:48
48 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 15:50
3 Per Inge Espedal Ålgård Orientering 15:52
23 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 15:54
9 158120 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 15:56
25 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 15:58
29 181950 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 16:00
17 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 16:02
45 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 16:04
35 Jørgen Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 16:06
21 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 16:08
12 Erik Nistad Nesse Haugesund IL Orientering 16:10
10 Oddvar Taksdal Ganddal IL 16:12
2 159317 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 16:16
26 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 16:18
43 Kenneth Mydland Egersund OK 16:20
27 Arild Aasheim Ganddal IL 16:22
18 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 16:24
39 Erik Engløkk Haugesund IL Orientering 16:26
32 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 16:28
7 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 16:30
46 Vidar Sire Vikebygd IL 16:32

H 50-

3 400 m, 16 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
81 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 15:22
90 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 15:26
80 Harald Klippenberg Egersund OK 15:30
89 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 15:34
88 Jan Arild Johnsen Fossum IF 15:38
75 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 15:42
83 Arvid Mydland Egersund OK 15:46
78 Ove Oaland Ganddal IL 15:50
86 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 15:54
84 Tor Brekken Ganddal IL 15:58
85 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 16:02
76 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 16:06
79 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 16:10
87 139620 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 16:14
82 Geir Bjaanes Sandnes IL (Rogaland) 16:18
77 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 16:22

H 60-

2 600 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
110 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 15:28
101 Svein Eliassen Vaulen Orienteringsklubb 15:32
106 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 15:36
107 Jan Inge Lunde Ganddal IL 15:40
105 Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb 15:44
102 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 15:48
103 181469 Otto Alsnes Sandnes IL (Rogaland) 15:52
111 Kjell Svihus Ganddal IL 15:56
108 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 16:00
109 Tore Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 16:04
104 483691 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 16:08

H 70-

2 600 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
91 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag 15:00
93 129202 Albert Nærheim Suldal Orienteringslag 15:04
92 Arnulf Fuglestad Ålgård Orientering 15:08
94 Øystein Nilsen Vaulen Orienteringsklubb 15:12

B-Åpen

2 400 m, 13 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
137 Helene Espedal-Selvåg Sandnes IL (Rogaland) 15:02
132 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 15:06
138 149848 Kurt Kleppa Ålgård Orientering 15:10
129 Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) 15:14
140 Andreas Segadal Breiland Ålgård Orientering 15:18
134 Arild Svihus Ganddal IL 15:22
130 Marius Myhre Sælevik Haugesund IL Orientering 15:26
131 Grethe Stokland Ganddal IL 15:30
139 Synnøve Westermoen Sandnes IL (Rogaland) 15:34
133 Tor Sverre Skåra Egersund OK 15:38
135 Gunnar Thuestad Haugesund IL Orientering 15:42
136 Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 15:46
9 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 15:56

C-Åpen

2 000 m, 8 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
172 Silje Løland Bjerga Ganddal IL 15:00
173 197967 Henriette Nesset Ålgård Orientering 15:00
174 Bjarte Sola Stavanger Orienteringsklubb 15:00
175 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 15:00
176 Aksel Bjelland Haugesund IL Orientering 15:00
177 Julie Puntervold Egersund OK 15:00
178 129420 Markus Stokland Ganddal IL 15:00
179 188818 Wenche Bue Idland Ålgård Orientering 15:00

Annonser

IOF Eventor