Norsk Orientering

Startliste for NM natt

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: fredag 5 september 2014

D 17-18

4 400 m, 32 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
507 195483, 57 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 22:03
508 180139, 3389434 Siri Grandal IL Tyrving 22:05
509 180935, 3329323 Karen Bjergaard Nydalens SK 22:07
510 195722, 58 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 22:09
511 160741, 3299799 Julia Plaian Asker Skiklubb 22:11
512 180302, 3617743 Astrid Fiskum IL Tyrving 22:13
513 192378, 3201423 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 22:15
514 203009, 3148905 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 22:17
515 184487, 3624475 Kristine Ausen Porsgrunn OL 22:19
516 207611, 3583846 Silje Arntzen Asker Skiklubb 22:21
517 182129, 3619947 Åshild Kolstad Mo OK 22:23
518 204860, 59 Ingvild Torgersen Halden SK 22:25
519 180127, 3492519 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 22:27
520 160436, 3588902 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 22:29
521 158423, 97 Nina Asheim Birkeland Halden SK 22:31
522 180239, 3321601 Siri Moholth Kongsberg OL 22:33
523 159662, 3586823 Ingunn Egeberg Vári Sturla. IF 22:35
523 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 22:35
524 157005, 3598463 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 22:37
525 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 22:39
525 184467, 60 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 22:39
526 193887, 3615465 Gina Granstedt Halden SK 22:41
527 196727, 3598117 Marie Olaussen Fredrikstad SK 22:43
528 157480, 3389483 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 22:45
529 200231, 93 Evine Westli Andersen Løten o-lag 22:47
530 180266, 3626041 Frida Sæther Freidig 22:49
531 159024, 3284999 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 22:51
531 159024 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 22:51
532 199727, 92 Ingeborg Eide Byåsen IL 22:53
533 191267, 3151206 Tonje Vassend Porsgrunn OL 22:55
534 195919, 3219912 Emma Arnesen Byåsen IL 22:57
535 187327, 63 Julie Hjortland Larvik OK 22:59

D 19-20

5 420 m, 16 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
405 181961, 3621646 Hedvig Åstebøl NTNUI 22:09
406 176222, 3224292 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 22:11
407 98183, 54 Karianne Hjortland NTNUI 22:13
408 174588, 3605722 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 22:15
409 62220, 55 Aurora Fossøy NTNUI 22:17
410 158102, 3598521 Sigrid Alexandersen Fossum IF 22:19
411 198836, 3598661 Siri Kollerud Lillomarka OL 22:21
412 39428, 56 Gry Granstedt Halden SK 22:23
413 97462, 3018132 Jorunn Kvakland NTNUI 22:25
414 170783, 3326493 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 22:27
415 206562, 3230364 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 22:29
416 201520, 3124591 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 22:31
417 114842, 3593050 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 22:33
418 181958, 3022621 Mathilde Rundhaug Frol IL 22:35
419 159011, 3598265 Runa Fremstad Larvik OK 22:37
420 159545, 3598497 Karen Oline Kolstad Freidig 22:39

D 21-

7 310 m, 26 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
306 136905, 43 Katharina Rogstad NTNUI 21:56
307 191306, 44 Marianne Berge Mjølhus OL Trollelg 21:58
308 62357, 45 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 22:00
309 192448, 3623857 Sara Profors Frol IL 22:02
310 173098, 46 Iliana Ilieva Halden SK 22:04
311 152391, 47 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 22:06
311 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 22:06
312 196843, 3124450 Marta Ulvensøen NTNUI 22:08
313 157506, 48 Marit Wenseth Kure Bø OL 22:10
314 176286, 49 Agni Fjogstad Nielsen NTNUI 22:12
315 197890, 3621232 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 22:14
316 178367, 51 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 22:16
317 181664, 96 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 22:18
318 176071, 3624772 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 22:20
319 147827, 3045911 Anna Ulvensøen NTNUI 22:22
320 156878, 52 Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL 22:24
321 82166, 53 Elin-Kristin Hem NTNUI 22:26
322 82248, 3617727 Lone Brochmann Bækkelagets SK 22:28
323 200436, 3597572 Linn Hokholt NTNUI 22:30
324 168906, 3577046 Marte Narum Konnerud IL 22:32
325 200004, 3094398 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 22:34
326 152432, 3255163 Maren Jansson Haverstad NTNUI 22:36
327 201521, 3598026 Mari Fasting Halden SK 22:38
328 160867, 3624780 Gøril Rønning Sund Frol IL 22:40
329 198905, 95 Anette Baklid Konnerud IL 22:42
330 184267, 3597739 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 22:44

H 17-18

6 800 m, 51 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
209 71981, 30 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 21:54
210 180087, 3514551 Even Lindstad Børresen Hamar OK 21:55
211 181456, 31 Brage Jørum Byåsen IL 21:56
212 113236, 32 Anders Rønning Nord-Østerdal OK 21:57
213 184468, 3626215 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 21:58
214 195826, 3395563 Einar Lund Kongsberg OL 21:59
215 154839, 3426418 Sverre Bang Støeng Hamar OK 22:00
216 174869, 33 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 22:01
217 182098, 3495215 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 22:02
218 184400, 34 Sondre Damm TIF Viking 22:03
219 71954, 35 Trygve Heggedal Kongsberg OL 22:04
220 195767, 3500618 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 22:05
221 157015, 36 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 22:06
222 128479, 3332095 Trygve Lægran Steinkjer OK 22:07
222 Trygve Lægran Steinkjer OK 22:07
223 160358, 37 Asgeir W. Ristesund Fredrikstad SK 22:08
224 152442, 98 Einar Lofthus Hamar OK 22:09
225 183908, 3621075 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 22:10
226 171888, 38 Robin Bergane Jansson Lillomarka OL 22:11
227 196877, 3398070 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 22:12
228 187107, 3154374 Oskar Størmer Fossum IF 22:13
229 184944, 39 Peter Nordbrøden Halden SK 22:14
230 121201, 3217205 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 22:15
231 195938, 3299195 Johan Otto Munkeby Frol IL 22:16
232 188688, 3411287 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 22:17
233 184471, 3625027 Henrik Upsal Kristiansand OK 22:18
234 155924, 3560604 Øyvind Wiggen Byåsen IL 22:19
235 194508, 3620705 Knut Aasheim Oppsal Orientering 22:20
236 158637, 3626967 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 22:21
237 160715, 3626850 Are Wigaard Oppsal Orientering 22:22
237 Are Wigaard Oppsal Orientering 22:22
238 188845, 3598679 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 22:23
238 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 22:23
239 194879, 40 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 22:24
240 114837, 3594454 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 22:25
241 177948, 3603875 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 22:26
242 202990, 3497856 Sigurd Melsom Fossum IF 22:27
243 154343, 3205655 Rein Helle Mårdalen Freidig 22:28
244 199444, 3620804 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 22:29
245 157056, 3335700 Elias T. Mølnvik Fossum IF 22:30
245 Elias T. Mølnvik Fossum IF 22:30
246 180793, 3285400 Stian Sundsvik Frol IL 22:31
247 154702, 3294477 Håvard Irgens Fossum IF 22:32
248 181851, 3589272 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 22:33
249 182103, 3608270 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 22:34
250 196772, 3588829 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 22:35
251 183721, 3390408 Audun Heimdal Konnerud IL 22:36
252 191178, 3598547 Karl Fremstad Kongsberg OL 22:37
253 97986, 3608809 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 22:38
254 176026, 3507001 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 22:39
255 174825, 3598885 Steinar Kollerud Lillomarka OL 22:40

H 19-20

8 330 m, 33 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
107 206427, 3421112 Olav Vestøl Vegårshei IL 22:12
107 Olav Vestøl Vegårshei IL 22:12
108 183679, 26 Thomas Schive Bækkelagets SK 22:14
109 160506, 27 Ola Keiserås IL Leik 22:16
110 157150, 3123395 Jørgen Madslien Nydalens SK 22:18
111 155776, 3618295 Gustav Fiskum IL Tyrving 22:20
112 89055, 3322781 Lars Henrik Thon Sturla. IF 22:22
112 Lars Henrik Thon Sturla, IF 22:22
113 196766, 3112265 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 22:24
114 196769, 3222205 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 22:26
115 179878, 3597143 Mattis Holt Freidig 22:28
116 66810, 3591039 Morten Jørgensen Kristiansand OK 22:30
117 172717, 28 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 22:32
118 198810, 3298221 Jonas Ressem Frol IL 22:34
119 159017, 94 Magne Jutulstad NTNUI 22:36
120 200630, 3588159 Sindre Sandven Kongsberg OL 22:38
121 181989, 3172103 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 22:40
122 181922, 3624715 Ove Baardsgaard OL Trollelg 22:42
123 92339, 3226909 Simen Bordal Ringsaker OK 22:44
124 187161, 3297413 Vegard Ressem Frol IL 22:46
125 202187, 3624640 Sigur Heggedal Kongsberg OL 22:48
126 186224, 3623501 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 22:50
126 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 22:50
127 159009, 3123650 Mathias Drage Kongsberg OL 22:52
128 160476, 3192218 Andreas Sølberg OL Trollelg 22:54
129 182081, 3599248 Anders Felde Olaussen Halden SK 22:56
130 160440, 3598539 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 22:58
131 172734, 3593852 Eivind Høydal Nydalens SK 23:00
132 205770, 3597531 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 23:02
132 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 23:02
133 199998, 3126455 Borger Melsom Fossum IF 23:04
134 187034, 3598240 Paul Sirum Frol IL 23:06
135 160885, 3597333 Markus Holter Halden SK 23:08

H 21-

10 530 m, 96 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
4 165329, 100 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 21:49
5 Fredrik Steinsvik NTNUI 21:50
5 171971, 3621000 Fredrik Steinsvik NTNUI 21:50
6 173400, 3323680 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 21:51
6 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 21:51
7 195566, 1 Audun Bakk Melhus IL 21:52
8 157073, 3044559 Anders Bjergaard NTNUI 21:53
9 206055, 2 Øystein Jaren Samuelsen Freidig 21:54
10 97992, 3097318 Bjørn Lundanes NTNUI 21:55
11 160716, 3 Martin Damm TIF Viking 21:56
12 186884, 4 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 21:57
12 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 21:57
13 182033, 5 Andreas Sylte Freidig 21:58
13 Andreas Sylte Freidig 21:58
14 181246, 3591104 Ivar Haugen Kristiansand OK 21:59
15 143627, 3606811 Fredrik Eliasson Halden SK 22:00
15 Fredrik Eliasson Halden SK 22:00
16 157222, 6 Agnar Renolen Wing OK 22:01
17 198901, 7 Jostein Mårdalen Freidig 22:02
17 Jostein Mårdalen Freidig 22:02
18 192524, 3597432 Tore Nymark Askøy OL 22:03
18 Tore Nymark Askøy OL 22:03
19 152270, 3447729 Atle Dengerud Steinkjer OK 22:04
19 Atle Dengerud Steinkjer OK 22:04
20 190811, 8 Bård Nonstad OL Trollelg 22:05
20 190811 Bård Nonstad OL Trollelg 22:05
21 139436, 3175643 Arve Lægran Steinkjer OK 22:06
22 206040, 9 Pål Kittilsen Freidig 22:07
22 Pål Kittilsen Freidig 22:07
23 206305, 10 Adrian Opheim NTNUI 22:08
24 89402, 11 Jan Granstedt Halden SK 22:09
25 195791, 12 Eskil Åsmul OL Trollelg 22:10
26 173137, 3581154 Tomas Eidsmo Freidig 22:11
26 Tomas Eidsmo Freidig 22:11
27 191303, 13 Jørgen Tegdan OL Trollelg 22:12
27 Jørgen Tegdan OL Trollelg 22:12
28 123578, 14 Snorre Hansen Byåsen IL 22:13
29 157246, 3622016 Magnus Johansson Kristiansand OK 22:14
29 Magnus Johansson Kristiansand OK 22:14
30 160790, 3117264 Harald Kalager NTNUI 22:15
31 192639, 16 Øystein Pettersen Nydalens SK 22:16
32 83152, 17 Halvor Eid Nielsen NTNUI 22:17
33 68412, 3597689 Terje Maroni Byåsen IL 22:18
34 203604, 18 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 22:19
34 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 22:19
35 156913, 3159134 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 22:20
36 184260, 19 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 22:21
37 184943, 20 Mats Nordbrøden Halden SK 22:22
38 159335, 21 Trygve Olsen NTNUI 22:23
39 200008, 3598612 Sindre Rønning Fossum IF 22:24
40 184997, 7406 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 22:25
41 66757, 22 Kristian Stensrud OL Trollelg 22:26
42 208002, 3504792 Dag Lofthus NTNUI 22:27
43 196861, 3150687 Emil Ahlbäck Fossum IF 22:28
44 194465, 3027265 Per Melander Often NTNUI 22:29
44 Per Melander Often NTNUI 22:29
45 156972, 3623469 Sjur Hovi Kristiansand OK 22:30
46 184647, 3597374 Martin Hoset NTNUI 22:31
46 Martin Hoset NTNUI 22:31
47 157187, 23 Dag Steinar Ragvin Bø OL 22:32
47 Dag Steinar Ragvin Bø OL 22:32
48 153852, 24 Glenn Tore Løland NTNUI 22:33
49 158614, 3624434 Mats Dahlén Kristiansand OK 22:34
49 Mats Dahlén Kristiansand OK 22:34
50 Torkil Eide Solstad NTNUI 22:35
50 159534, 3595295 Torkil Eide Solstad NTNUI 22:35
51 181232, 3352697 Anders Nordberg Nydalens SK 22:36
51 Anders Nordberg Nydalens SK 22:36
52 143611, 99 Ivar Lundanes Emblem IL 22:37
53 187167 Jørgen Fiskum Frol IL 22:38
53 187167, 3594439 Jørgen Fiskum Frol IL 22:38
54 Øyvind Enger NTNUI 22:39
54 160828, 3597754 Øyvind Enger NTNUI 22:39
55 155829, 3585916 Carl Petter Lyngen Frol IL 22:40
56 181025, 3586724 Kjetil Okkenhaug NTNUI 22:41
56 Kjetil Okkenhaug NTNUI 22:41
57 201412, 3597259 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 22:42
57 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 22:42
58 74785, 25 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 22:43
58 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 22:43
59 156787, 3599297 Isak Bergset NTNUI 22:44
60 202195, 3598042 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 22:45
60 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 22:45
61 173436, 3610722 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 22:46
62 145428, 3597986 Hans Petter Mathisen NTNUI 22:47
63 187227, 3598331 Espen Fiskum Halden SK 22:48
64 190906, 3623873 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 22:49
65 160833 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 22:50
65 160833, 3598471 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 22:50
66 200010, 3614914 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 22:51
67 201413, 3598083 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 22:52
68 158625, 3620341 Thomas Natvig Årstad NTNUI 22:53
69 152515, 3597697 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 22:54
70 171020, 3597176 Martin Vister Frol IL 22:55
71 196742, 3597937 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 22:56
71 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 22:56

Gjesteklasse

8 330 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
199 204636, 29 Sven Hellmüller Fossum IF 21:40

Annonser

IOF Eventor