Norsk Orientering

Startliste for Sørlandsgaloppen 2014

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2014
Arrangørorganisasjon: Otra IL
Dato: torsdag 3 juli 2014 - søndag 6 juli 2014

Dag 1Dag 2Dag 3Dag 4

N-aapen

1 500 m, 54 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
813 132197 Herman Skoglund IL Hauken 11:00
797 156958 Julie Saudland IF Trauma 18:30
803 181991 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 18:31
796 193011 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 18:32
799 80357 Marie Sundsdal Birkenes IL 18:33
804 195897 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 18:34
805 204740 Thea Beate Puntervold Egersund OK 18:35
802 95250 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 18:36
800 202157 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 18:37
801 195570 Theo Winsents Sæter Måren OK 18:38
806 77433 Synne Utseth Bøhlerengen Østmarka OK 18:39
798 172256 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 18:40
837 189172 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 18:41
851 203792 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 18:42
839 184397 Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 18:43
849 153895 Livar Oftedal Ålgård Orientering 18:44
852 187230 Lilly Mari Høgetveit Hedrum OL 18:45
844 189133 Ole Magnus Stormyr IL Hauken 18:46
836 152173 Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 18:47
830 132004 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 18:48
832 197857 Rasmus Engehult Notodden OL 18:49
848 156906 Ole Gunnar Høgetveit Hedrum OL 18:50
838 189168 Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 18:51
833 126698 Audun Øyen Asker Skiklubb 18:52
834 152182 Anneli Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 18:53
843 62642 Amanda Daltveit Slettebø Fana IL 18:54
842 189182 Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 18:55
845 182100 Thorbjørn Grindheim Otra IL 18:56
831 188816 Kristina Kleppa Ålgård Orientering 18:57
840 197956 Fredrik Pytten Kristiansand OK 18:58
835 186839 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 18:59
846 172200 Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 19:00
841 137184 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 19:01
854 89684 Simen Rønning Johansen Måren OK 19:02
850 127100 Maren Oftedal Ålgård Orientering 19:03
853 182028 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 19:04
847 189166 Vetle Idland Ålgård Orientering 19:05
827 204646 Matilde Kvaase-Wensaas NOTEAM 19:06
817 200473 Magne Thor Tillinssøe CopenhagenO 19:08
824 198720 Linea Dalan Kristiansand OK 19:09
828 187152 Karoline Nordgård Notodden OL 19:10
808 154012 Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 19:11
811 182008 Lina Grindheim Otra IL 19:12
826 182102 Aslak Kvaase-Wensaas NOTEAM 19:13
819 203225 Kristoffer Katla Fossum IF 19:14
821 Brage Sundby Håland Oddersjaa SSK 19:16
825 182007 Halvor Kvaase-Wensaas NOTEAM 19:18
818 144853 Torstein Laudås Otra IL 19:19
815 193091 Jenny Danevad Fredrikstad SK 19:20
823 91343 Lasse Gulheim Kolbotn og Skimt OL 19:22
812 184660 Tonje Rykkje Stord Orientering 19:23
816 175782 Margrethe Roum Ringerike OL 19:26
822 89502 Jakob Flogstad IL Hauken 19:27
820 Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 19:28

D -10

1 700 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
723 412605 Lene Hauge Hisøy OK 12:17
734 184000 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 12:18
731 198036 Maria Kostøl Kristiansand OK 12:19
732 184262 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 12:20
729 179911 Erle Frost Alta OL 12:21
735 186298 Maria Stødle Kristiansand OK 12:22
730 184277 Alida Oftedal Ålgård Orientering 12:23
733 150791 Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 12:24
728 189169 Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 12:26
725 172109 Ane Nevland Ålgård Orientering 12:28

D 11-12

1 900 m, 26 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
659 188904 Karin Steen IF Trauma 11:00
632 186171 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 11:01
636 180901 Viktoria Tinderholt OK Skeidi 11:02
634 189015 Mia Hirsch IF Trauma 11:03
638 172001 Vilde M. Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 11:04
635 96771 Sara Stray Kristiansand OK 11:05
633 168442 Fanny Skindlo IF Trauma 11:06
640 202045 Åsne Haavengen Kongsberg OL 11:07
639 146374 Dina Sofie Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 11:08
637 186172 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 11:09
658 193094 Victoria Roll-Toft Fana IL 11:10
657 187075 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 11:11
662 192919 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 11:12
653 175814 Ada Helene Olsen IF Trauma 11:13
654 188714 Eline Wiig Ålgård Orientering 11:14
655 192334 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 11:15
652 195872 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 11:16
651 189167 Vilde Idland Ålgård Orientering 11:17
661 409345 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 11:18
660 189181 Helen Solheim Volden Ålgård Orientering 11:19
656 179863 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 11:21
642 155652 Selma Høivold Kongsberg OL 11:26
648 203003 Noor Dirro Måren OK 11:27
643 170926 Julie Meinicke IL Tyrving 11:28
641 175785 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 11:29
650 151185 Sunniva Skoglund IL Hauken 11:31

D 11-12N

1 500 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
767 180066 Hanna Saudland IF Trauma 18:00
768 205395 Kaja Grandal IL Tyrving 18:01
766 132763 Oda Vaagen Paulsen Notodden OL 18:02
774 176322 Kristin Nordgård Notodden OL 18:04
772 153873 Emma Engehult Notodden OL 18:05
775 186299 Marta Stødle Kristiansand OK 18:07
814 151186 Andrine Skoglund IL Hauken 19:07

D 13-14

2 600 m, 17 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
474 153248 Stine Lise Johansen Alta OL 12:01
473 176291 Marlin Haavengen Kongsberg OL 12:02
472 160442 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 12:03
487 145393 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 12:04
484 171123 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 12:05
482 187124 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 12:06
481 158564 Kaya Dirksen Sauda Orienteringsklubb 12:07
483 186309 Inga Stødle Kristiansand OK 12:08
485 38983 Ida Monsen Egersund OK 12:09
488 133809 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 12:10
486 201976 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 12:11
478 149010 Emma Danevad Fredrikstad SK 12:12
475 142857 Silje Kregnes Kristiansand OK 12:13
476 191341 Pernille Katla Fossum IF 12:14
479 203743 Carmen Dirro Måren OK 12:15
480 412247 Malin Hauge Hisøy OK 12:16
477 185521 Bethina Staulen Fredin Skien OK 12:17

D 13-16C

1 900 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
686 158628 Kristin Bakke Sandnes IL (Rogaland) 11:53
685 123640 Ingrid Vaagen Paulsen Notodden OL 11:54
684 153874 Therese Hamre Biseth Notodden OL 11:55
695 156961 Henriette Olsen IF Trauma 11:56
694 10259 Toril Dybdahl Lillomarka OL 11:57
693 188027 Marte Ljådal IL Hauken 11:58
692 187322 Merel Dirksen Sauda Orienteringsklubb 11:59
691 204755 Mari Wendel Scheie OK Sør 12:00
688 160721 Silje Johnsen Øyestad IF allianse 12:02
483 186309 Inga Stødle Kristiansand OK 12:08
483 Inga Stødle Kristiansand OK 12:08

D 13-16N

1 800 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
736 204767 Julie Puntervold Egersund OK 18:00

D 15-16

3 100 m, 24 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
294 180137 Hanne Grandal IL Tyrving 11:58
297 195885 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 11:59
298 206428 Karine Vestøl Vegårshei IL 12:00
296 62681 Kristin Mestad Torridal IL 12:01
295 167389 Idunn Haavengen Kongsberg OL 12:02
313 202076 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 12:03
314 186182 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 12:04
318 190660 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 12:05
312 170486 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 12:06
315 195923 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 12:07
319 62682 Ida Aurebekk Torridal IL 12:08
309 168428 Hanne Daltveit Fana IL 12:09
317 187013 Hedvig Vollset Heming Orientering 12:10
310 181468 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 12:11
316 154460 Anine Hallén Nydalens SK 12:12
311 197990 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 12:13
299 155540 Aurora Moholth Kongsberg OL 12:14
301 412693 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 12:17
305 183300 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 12:18
303 89059 Fride Sørensen Sturla, IF 12:19
302 197811 Kristin Smeby Kongsberg OL 12:20
307 143362 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 12:21
308 412844 Silje Hauge Hisøy OK 12:22
304 192920 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 12:23

D 17-A kort

2 900 m, 13 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
321 130741 May Lene Slettebøe Søgne og Songdalen OK 12:01
322 157081 Susan Bøbel IL Imås 12:03
329 155976 Tone Nilsen Bø OL 12:04
320 86339 Margrete Omdal Hildebrandt IL Vindbjart 12:05
331 11382189 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 12:05
330 77447 Janne Thygesen Ganddal IL 12:06
332 184182 Solveig Sletner Røyken OL 12:07
328 86964 Trude Pedersen Sundtjønn Kristiansand OK 12:08
334 180157 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 12:09
333 158464 Andrea Vild Jødal Kristiansand OK 12:10
324 181678 Linn Carina Daland Kristiansand OK 12:12
325 Hege Ynn Jødal Bækkelagets SK 12:13
326 60589 Lovise Nevland Ålgård Orientering 12:15

D 17-B

2 300 m, 16 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
579 184327 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 11:14
578 412583 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 11:18
581 153636 Anne Kari Birkeland Birkenes IL 11:26
582 158599 Vibeke Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 11:27
583 177978 Aileen Runde Kristiansand OK 11:35
600 67395 Kristin Sletner Røyken OL 11:39
596 187229 Vanessa Venema Sauda Orienteringsklubb 11:59
601 180485 Yolanda Dirksen Sauda Orienteringsklubb 12:03
604 141062 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 12:11
602 145291 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 12:15
585 144046 Mari Coward OK Sør 12:31
586 86963 Linda G. Opheim Kristiansand OK 12:47
594 184386 Gunhild Oftedal Ålgård Orientering 12:51
599 197967 Henriette Nesset Ålgård Orientering 12:55
598 184598 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 12:57
592 176292 Anja Dyrkolbotn Bø OL 12:59

D 17-C

2 600 m, 20 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
857 153975 Åse Gullsmedmoen Otra IL 00:00
260 189159 Aina Solheim Ålgård Orientering 11:18
260 Aina Solheim Ålgård Orientering 11:18
607 186924 Annette Sundsdal Birkenes IL 18:00
609 98483 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 18:01
608 86884 Gro Vaagen Notodden OL 18:02
606 152609 Åse Aud Moldal Nyhus Birkenes IL 18:03
610 193129 Siri Coward OK Sør 18:04
605 93987 Elin Slokvik Notodden OL 18:05
618 193095 Tone Roll-Toft Fana IL 18:06
621 206286 Mette Heddeland Kristiansand OK 18:07
748 176009 Elin Roum Ringerike OL 18:08
616 11776 Mia Engehult Notodden OL 18:09
617 132198 Jorunn Kjenslie IL Hauken 18:10
620 182099 Merete Abusland Nilsen Otra IL 18:11
613 176451 Irene-Katrin Thunshelle Nydalens SK 18:12
615 199498 Helle Hundseid IL Tyrving 18:13
614 Bente Sundby Håland Oddersjaa SSK 18:14
611 132165 Kristin Stormyr IL Hauken 18:15
612 185928 Gry Staulen Skien OK 18:16

D 17-N

1 800 m, 8 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
742 146550 Berit Brandsberg Rogdeberg Egersund OK 18:06
749 187231 May Nordkvelde Hedrum OL 18:07
747 186971 Anne Gro Høgetveit Hedrum OL 18:09
751 157494 Toril Berg-Domaas Kolbotn og Skimt OL 18:10
750 204766 Margunn Brandsberg Egersund OK 18:11
752 204773 Bjørg Brandsberg Egersund OK 18:12
746 91518 Gro Elisabeth Herum OK Skeidi 18:13
743 91087 Liv Jorunn Kjøstvedt  Moe IL Høvdingen 18:15

D 17-18-AL

3 600 m, 8 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
95 168791 Silje Arntzen Asker Skiklubb 11:53
96 180139 Siri Grandal IL Tyrving 11:54
103 195722 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 11:55
101 180812 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 11:56
102 180239 Siri Moholth Kongsberg OL 11:57
104 158532 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 11:58
100 181959 Pia Blake Byåsen IL 11:59
98 181104 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 12:02

D 21-AL

4 000 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
87 193027 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 11:46
94 153551 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 11:47
92 170271 Sigrid Grepstad Freidig 11:48
93 86521 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 11:49
89 158634 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 11:52
91 182088 Katja Zwiker OLG Galgenen 13:01

D 35-

3 400 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
855 182101 Rita Vasland Otra IL 00:00
150 185704 Siri Janne Koht Skibotn IL 11:21
195 204852 Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 11:56
197 93964 Heidi Herum OK Skeidi 11:57

D 40-

3 100 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
237 172000 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 11:01
238 202987 Karianne Katla Fossum IF 11:02
239 203324 Astrid Saudland IF Trauma 11:03
240 78908 Marianne Hauge Hisøy OK 11:04
246 123922 Jenny Strømstad Otra IL 11:05
245 129738 Siri Thortveit Myhre Søgne og Songdalen OK 11:06
243 100200 Linda Rykkje Stord Orientering 11:07
244 181955 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 11:08
323 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 11:09
323 410850 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 11:09

D 45-AL

3 100 m, 12 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
247 174872 Stine Arntzen Sandefjord OK 11:11
248 124954 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 11:12
258 181855 Tove Heimdal Konnerud IL 11:13
259 172689 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 11:14
254 194882 Christina White Søgne og Songdalen OK 11:15
257 157486 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 11:16
255 145119 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 11:17
260 189159 Aina Solheim Ålgård Orientering 11:18
256 154870 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 11:19
251 184648 Åse Reidun Kregnes Kristiansand OK 11:20
252 186852 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 11:21
249 179901 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 11:24

D 50-

2 900 m, 18 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
335 190326 Else Grandal IL Tyrving 12:16
336 139467 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 12:17
337 204529 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 12:18
350 197758 Dagrun Melkild Heming Orientering 12:19
349 160738 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 12:20
348 79820 Inger Johanne Eikeland Nydalens SK 12:21
347 400784 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 12:22
345 181987 Sabine Schweiger Byåsen IL 12:23
351 176141 Hege Fjellbirkeland IL Gular 12:24
352 187015 Ann Sissel Vehus Verdal OK 12:25
346 76105 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 12:26
338 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 12:27
342 84997 Anne Karin Ribe Søgne og Songdalen OK 12:28
341 89041 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 12:29
339 69206 Lise Roll Fana IL 12:30
343 67569 Kari Christiansen Sandefjord OK 12:31
340 87670 Kirsten Blakstad Cappelen Hisøy OK 12:32
344 86519 Gunhild Aamli Sundtjønn Årvoll IL 12:33

D 55-

2 700 m, 19 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
401 168176 Ingeborg Lobben Gjennestad Vegårshei IL 00:00
394 173450 Oddbjørg Moe Kristiansand OK 11:09
398 150496 Bente Mestad Torridal IL 11:10
395 189092 Siri Bjorvand Birkenes IL 11:11
396 200025 Berit Berge IL Tyrving 11:12
392 80104 Brit Danielsen Oddersjaa SSK 11:13
397 188902 Eli Frafjord Ganddal IL 11:14
393 151305 Mette Mestad Torridal IL 11:15
406 89671 Hanne Herum OK Skeidi 11:16
405 68034 Trude Bråten Voss IL 11:17
410 200574 Mette Hallén Nydalens SK 11:18
404 89661 Gunn Botnen Bø OL 11:19
409 176244 Grete Berge Owren Freidig 11:20
407 184157 Grete Synnøve Hovi Skien OK 11:21
408 186932 Marion Payne Bird Guildford Orienteers 11:22
400 62488 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 11:24
402 195905 Lisa Annersand OK Tyr 11:25
403 87586 Odny Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 11:26
399 130592 Nan Karlsson Asker Skiklubb 11:27

D 60-

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
411 66808 Siri Økstad Oddersjaa SSK 11:28
414 173111 Monica Roeling KOVZ 11:29
415 136842 Elin Glad Balchen Oddersjaa SSK 11:30
417 180546 Elin Pedersen Sundtjønn Kristiansand OK 11:31
416 111445 Kari Berg Larvik OK 11:32

D 65-

2 300 m, 13 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
545 157079 Ingeborg Bøbel IL Imås 11:19
547 82405 Berit Øxnevad Frost Alta OL 11:25
544 39205 Bjørg Mostaul Bø OL 11:29
546 201973 Gunn Kari Hygen Freidig 11:33
564 130742 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 11:41
566 170304 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 11:57
562 158606 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 12:01
561 98007 Anne Karin Jørgensen IL Imås 12:09
568 157189 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 12:13
565 411790 Gerd Langseth Larvik OK 12:21
550 87520 Kari Strande Ringerike OL 12:29
555 409342 Edel Slettemark Stord Orientering 12:33
553 143174 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 12:37

D 70-

2 300 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
580 156736 Reidun M. Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 11:20
577 146418 Gunhild Omestad Kristiansand OK 11:31
593 145318 Hjordis Øvreås Botne SK 11:43
603 153828 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 11:47
597 176012 Margith Reppesgård Hedrum OL 11:51
595 201694 Elin Dahlen Ringerike OL 12:23
588 181516 Katharina Mo Berge Freidig 12:27

D 75-

2 300 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
572 181467 Gudveig Jørundland OK Sør 11:06
575 137220 Tirill Liby Seip OK Skeidi 11:07
573 408172 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 11:13

D 80-

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
576 97714 Ellen Mathisen Porsgrunn OL 11:09

H -10

1 700 m, 13 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
711 189138 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 11:50
708 158027 Harald Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 12:01
709 131342 Oliver Johan Moe Kristiansand OK 12:02
707 147388 Fredrik Skovly IL Vindbjart 12:03
722 89009 Bendik Schia Løe Notodden OL 12:04
716 158104 Ånonsen Christian Øyestad IF allianse 12:05
718 154051 Eirik Frost Alta OL 12:06
717 149208 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 12:07
719 84722 Eskil Stielstra Sauda Orienteringsklubb 12:08
721 84724 Järvi Stielstra Sauda Orienteringsklubb 12:09
720 187118 Vebjørn Blindheim Lillomarka OL 12:10
710 182085 Einar Grindheim Otra IL 12:13
714 182009 Petter Strømstad Otra IL 12:15

H 11-12

1 900 m, 16 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
666 75939 Bo Utseth Bøhlerengen Østmarka OK 11:32
665 176005 Vegard Ranestad Hamar OK 11:33
664 195742 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 11:34
663 202127 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 11:35
678 166457 Sander Dybdahl Lillomarka OL 11:36
682 86917 Gard Frost Alta OL 11:37
677 153853 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 11:38
676 84740 Sven Stielstra Sauda Orienteringsklubb 11:39
679 150792 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 11:40
683 132819 Martin Reiersen Jensen Birkenes IL 11:41
681 189160 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 11:42
675 193682 Arthur Brunborg Nittedal OL 11:43
680 189137 Anders Ljådal IL Hauken 11:44
668 203103 Mikkel Katla Fossum IF 11:48
669 150383 Eirik Øvstedal Nydalens SK 11:51
670 411608 Tore Sebastian Tillinssøe CopenhagenO 11:52

H 11-12N

1 500 m, 13 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
722 89009 Bendik Schia Løe Notodden OL 12:04
716 158104 Christian Ånonsen Øyestad IF allianse 12:05
777 97789 Tristan Storm IL Express 18:11
780 95782 Erlend Sundsdal Birkenes IL 18:12
778 77430 Henrik Tønnevold IL Express 18:13
779 175194 Anders Hamre Biseth Notodden OL 18:14
790 168579 Martin Oseng Liholt Lillomarka OL 18:15
791 92529 Lauritz Brunborg Nittedal OL 18:17
789 89670 Tor Herum Austjore OK Skeidi 18:18
788 197834 Jørgen Westerheim Stord Orientering 18:20
795 200442 Markus Omdal Tharaldsen IL Vindbjart 18:21
781 186047 Guttorm  Rosendahl IL Vindbjart 18:26
716 158104 Christian Ånonsen Øyestad IF allianse

H 13-14

2 600 m, 29 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
490 127089 Anders Vestøl Vegårshei IL 12:18
492 86360 Jonas Ruud IL Vindbjart 12:19
489 205990 Kristian Skovly IL Vindbjart 12:20
491 153246 Marius Leijon Pedersen Alta OL 12:21
506 190333 Herman Brunborg Nittedal OL 12:22
510 187014 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 12:23
516 197833 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 12:24
515 192570 Aslak Heimdal Konnerud IL 12:25
513 118039 Stian Rykkje Stord Orientering 12:26
508 184460 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 12:27
509 150938 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 12:28
514 151304 Marius Aurebekk Torridal IL 12:29
517 195555 Sander Arntzen Asker Skiklubb 12:30
505 10248 Biggles Tollefors Club UAVA 12:31
518 151383 Kristian Pytten Kristiansand OK 12:32
512 184362 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 12:33
507 186097 Jonas Myhre Kristiansand OK 12:34
511 39673 August Bråtveit Haarr Ganddal IL 12:35
503 127099 Olav Torgersen Bækkelagets SK 12:36
502 158040 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 12:37
499 153170 Martin Nevland Ålgård Orientering 12:38
501 172962 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 12:39
497 139347 Mathias Knutsen Kristiansand OK 12:40
504 189139 Jens Mattias Skoglund IL Hauken 12:42
493 184252 Magnus Mosfjell Birkenes IL 12:43
495 157065 David Runde Kristiansand OK 12:44
496 157126 Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering 12:45
494 187081 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 12:46
498 184628 Anund Nyhus Birkenes IL 12:47

H 13-16C

1 900 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
703 181245 Vemund Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 12:05
702 412452 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 12:06
706 132512 Eirik Hodnemyr IL Vindbjart 12:07
701 134756 Håvard Skjæveland Ganddal IL 12:08
705 205769 Per Einar Hellenes Andresen OK Skeidi 12:09
704 158398 Halvor Øyen Asker Skiklubb 12:10
700 189140 John Kristian Repstad Storemyr IL Hauken 12:13
696 134801 Anders Roum Ringerike OL 12:14
699 86892 Jakob Schia Løe Notodden OL 12:15
760 402918 Mikal Bernhard Eik Måren OK 18:18

H 13-16N

1 800 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
697 150581 Wilhelm Grindheim IL Hauken 12:11
756 184625 Jostein Raen Birkenes IL 18:17
757 149195 Preben Bransdsberg Stormyr Egersund OK 18:19
758 150578 Markus Kjenslie IL Hauken 18:20
753 146428 Kristoffer Gulheim Kolbotn og Skimt OL 18:24

H 15-16

3 400 m, 34 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
200 181602 Erik Bakke Sandnes IL (Rogaland) 12:00
199 199496 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 12:01
201 158080 Ole Flaatten OK Skeidi 12:02
202 180081 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 12:03
203 172271 Fredrik Polland OK Skeidi 12:04
220 186287 Vegard Myhre Kristiansand OK 12:05
224 186179 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 12:06
232 186941 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 12:07
234 156981 Kristian Nyhus Birkenes IL 12:08
236 190677 Erling Hjermstad Fossum IF 12:09
233 186841 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 12:10
231 170787 Tobias Kristensen Larvik OK 12:11
235 200717 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 12:12
225 181677 Sebastian Daland Kristiansand OK 12:13
228 192284 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 12:14
226 176109 Leif Blake Byåsen IL 12:15
227 156552 Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL 12:16
221 197877 Marius Pytten Kristiansand OK 12:17
222 184263 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 12:18
229 197879 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 12:19
230 194509 John Runde Kristiansand OK 12:20
223 195884 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 12:21
215 181963 Isak Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 12:22
218 195708 Kasper Fosser Heming Orientering 12:23
213 123597 Øyvind Hjermstad Fossum IF 12:24
208 156977 Sigurd Svaland Aas Birkenes IL 12:25
210 158124 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 12:26
207 152583 Øystein Rønning Strand Nydalens SK 12:27
209 138798 Håkon Øvstedal Nydalens SK 12:29
214 176283 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 12:32
204 183814 Jens Didrik Berg Larvik OK 12:33
219 159540 Mathias Hermstad Freidig 12:35
206 180700 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd OL 12:36
205 194880 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 12:37

H 17-A kort

3 400 m, 24 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
141 139947 Are Skindlo IF Trauma 11:01
145 412226 Fredrik Studsrud Hisøy OK 11:02
144 197841 Ernst Pytten Kristiansand OK 11:03
142 195680 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 11:04
143 158607 Svein Sunde Søgne og Songdalen OK 11:05
140 156957 Tor Olsen IF Trauma 11:06
159 152700 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 11:07
158 92442 Sander Stielstra Sauda Orienteringsklubb 11:08
164 141061 Ola Lesteberg Kongsberg OL 11:09
155 93939 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 11:10
163 187254 Peter Dirksen Sauda Orienteringsklubb 11:11
161 197712 Tim Langø Berg Kristiansand OK 11:12
156 132050 Dan Egil Ljådal IL Hauken 11:13
160 402852 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 11:14
162 155711 Tor Kjetil Nilsen Bø OL 11:15
149 410843 Erik Broers Damsgaard Hisøy OK 11:16
157 71537 Harald Eik Kristiansand OK 11:16
148 120874 Jørn Kløvstad Kongsberg OL 11:17
154 89664 Øystein Botnen Bø OL 11:18
146 89665 Sigve Botnen Bø OL 11:19
153 86483 Paul Christian Jensen Birkenes IL 11:20
147 151183 Sondre Skoglund IL Hauken 11:22
152 88669 Såmund Botnen Bø OL 11:24
151 178007 Peter Carlsen Røyken OL 11:25

H 17-B

2 600 m, 17 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
67 149848 Kurt Kleppa Ålgård Orientering 11:24
534 152688 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 11:50
519 132553 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 12:48
524 204741 Nils Tore Puntervold Egersund OK 12:49
522 182054 Pål Runde Kristiansand OK 12:50
521 176112 Sjur Langedal Nydalens SK 12:51
520 11781 Bjørn Carlsen Notodden OL 12:52
523 147327 Hans Martin Skovly IL Vindbjart 12:53
530 158106 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 12:54
529 1000255 Tony Halsall Otra IL 12:55
531 144045 Morten Coward OK Sør 12:57
533 181032 Jo Vegard Aardal Oddersjaa SSK 12:58
532 153984 John Terje Flottorp Otra IL 12:59
526 1000859 Eiliv Lønningen Otra IL 13:00
528 197971 Jørgen Slokvik Notodden OL 13:01
527 204645 Ove Kjetså Otra IL 13:02
525 150939 Kent Morgan Stormyr IL Hauken 13:03

H 17-C

2 600 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
622 200391 Harald Lesteberg Kongsberg OL 11:00
628 193096 Helge Toft Fana IL 18:19
629 188818 Kenneth Idland Ålgård Orientering 18:20
630 400186 Lars-Erik Østerud Eiker OL 18:22
623 Trygve Håland Oddersjaa SSK 18:25

H 17-18-AL

4 000 m, 14 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
47 199497 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 11:06
48 179395 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 11:07
60 184468 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 11:08
59 192147 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 11:09
58 141942 Mads Wendel Scheie OK Sør 11:10
56 158637 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 11:11
57 183721 Audun Heimdal Konnerud IL 11:12
62 184222 Ole Kostøl Kristiansand OK 11:13
63 97986 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 11:14
61 400927 Sondre Lorentsen OK Silsand 11:15
55 114837 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 11:16
49 184400 Sondre Damm TIF Viking 11:17
50 184471 Henrik Upsal Kristiansand OK 11:21
54 194879 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 11:22

H 19-20-AL

4 000 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
45 160751 Arne Johannes Løkken Flosta IL 11:01
44 204624 Atle Wendel Scheie OK Sør 11:02
46 66810 Morten Jørgensen Kristiansand OK 11:03

H 21-AL

4 700 m, 36 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
31 181954 Daniel Zwiker OLG Galgenen 11:01
4 188468 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 11:03
2 162184 Stein H. Hagen Fossum IF 11:05
3 400294 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 11:07
1 192451 Jon Nilsen Kristiansand OK 11:09
38 154240 Jan Fredrik Helgaker Fossum IF 11:11
28 158001 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 11:13
25 184333 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 11:15
41 168524 Jostein Utstumo IK Grane Arendal Orientering 11:17
29 151194 Vegard Danielsen Kristiansand OK 11:19
35 184353 Håvar Birkeland Stormoen NTNUI 11:21
24 153897 Johan Michelsen Fossum IF 11:23
64 158004 Jostein Moe Kristiansand OK 11:23
30 201450 Henrik Svaland Aas NTNUI 11:25
23 205576 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 11:27
40 62763 Robert Fredriksen Notodden OL 11:29
33 203411 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 11:31
32 60595 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 11:33
39 181953 Pål Skogedal Asker Skiklubb 11:35
5 127042 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 11:37
27 197823 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 11:39
37 159328 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 11:41
26 165250 Henrik Enoksen Freidig 11:43
34 145907 Halvor Lund Freidig 11:45
36 400907 Håvard Krey Hansen OK Silsand 11:47
9 413219 Stig Dalsøren Kristiansand OK 11:51
13 153490 Eirik Eik Svanes Freidig 11:59
12 197760 Christian Bøen Kristiansand OK 12:01
17 158614 Mats Dahlén Kristiansand OK 12:03
7 178191 Jostein Bø Fløystad Freidig 12:05
10 156978 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 12:07
8 207017 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 12:09
11 174702 Stig Alvestad Ganddal IL 12:13
15 153488 Per Ivar Vaaje Marnardal IL 12:15
14 172963 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 12:17
20 184459 Ståle Gjelsten NTNUI 12:19

H 35-

1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
67 149848 Kleppa Kurt Ålgård Orientering 11:24

H 40-

4 000 m, 17 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
72 147386 Martin Ruud IL Vindbjart 11:27
73 61168 Arve Paulsen Notodden OL 11:28
70 197776 Jørgen Frøyd Larvik OK 11:29
71 147118 Arild Saudland IF Trauma 11:30
69 413165 Pål Winsents Måren OK 11:31
68 180716 Jan Erik Tinderholt OK Skeidi 11:32
80 170530 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 11:33
82 197885 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 11:34
85 203293 Lars Jøran Sundsdal Birkenes IL 11:35
81 88666 Steinar Lande Bø OL 11:36
86 197944 Kenneth Westerheim Stord Orientering 11:37
83 153937 Thomas Frost Alta OL 11:38
84 177539 Tom Kristensen Larvik OK 11:39
79 187104 Erling Katla Fossum IF 11:42
75 Espen Danevad Fredrikstad SK 11:43
74 123999 Ola Sløgedal Marnardal IL 11:44
78 158128 Kenneth Ånonsen Øyestad IF allianse 11:45

H 45-AL

3 600 m, 32 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
108 129736 Roar Myhre Søgne og Songdalen OK 12:05
109 66842 Boye Dirro Bøhlerengen Østmarka OK 12:06
114 197872 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 12:07
117 89677 Øyvind Flaatten OK Skeidi 12:08
107 182083 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 12:09
112 153996 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 12:10
116 485373 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 12:11
115 180686 Bjørn Polland OK Skeidi 12:12
110 174992 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 12:13
111 94900 Helge Gisholt OK Skeidi 12:14
113 116899 Are Strandlie Gjø-Vard OL 12:15
118 82389 Arvid Nikolai Leijon Pedersen Alta OL 12:16
138 82194 Terje Blindheim Lillomarka OL 12:17
130 407401 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 12:18
136 402908 Sveinung Rykkje Stord Orientering 12:19
135 146581 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 12:20
129 173470 Jørgen Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 12:21
139 401161 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 12:22
133 169769 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 12:23
134 480200 Arne Dybdahl Lillomarka OL 12:24
132 172690 Vegard Halden Nydalens SK 12:25
131 172823 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 12:26
137 402531 Per Olav Haarr Ganddal IL 12:27
127 97792 Terje Urfjell IL Imås 12:28
125 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 12:29
122 132513 Helge Hodnemyr IL Vindbjart 12:30
120 176262 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 12:31
119 38368 Arne Torgersen Bækkelagets SK 12:32
126 97629 Arne Øyen Asker Skiklubb 12:33
123 76216 Kjetil Damm TIF Viking 12:35
124 193090 Svein Nygård Lillomarka OL 12:36
121 145800 Jørn Myrland Notodden OL 12:37

H 50-

3 400 m, 28 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
168 483036 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 11:26
165 97453 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 11:27
166 485400 Svein Roar Jonsmyr Birkenes IL 11:28
167 199499 Frode Kamsvåg IL Tyrving 11:29
184 80658 Lars Peder Vaaje Marnardal IL 11:30
183 154622 Jon Kvisli Bø OL 11:31
181 187234 Morten Andresen OK Skeidi 11:32
188 195822 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 11:33
187 176145 Erik Blake Byåsen IL 11:34
193 201868 Vidar Skjerve Verdal OK 11:35
194 480040 Åge-Geir Skatter Notodden OL 11:36
191 92113 Arild Aasheim Ganddal IL 11:37
186 76111 Onno Verberne OL Toten-Troll 11:38
182 160827 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 11:39
192 78910 Ole-Herman Cappelen Hisøy OK 11:40
189 86885 Petter Løe Notodden OL 11:41
190 183826 Geir Frøytlog Egersund OK 11:42
185 203816 Per-Arne Røstadsand Nydalens SK 11:43
177 145187 Nils Gunnar Gjelsten IL Høvdingen 11:44
171 181466 Stein-Erik Scheie OK Sør 11:45
172 192921 Ole Tørnqvist Fana IL 11:46
174 152584 Geir O. Rønning Nydalens SK 11:47
179 184315 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 11:48
170 156979 Steinar Aas Birkenes IL 11:49
180 201864 Jarl Øvstedal Nydalens SK 11:50
178 60735 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 11:52
169 197924 Arild Knutsen Søgne og Songdalen OK 11:54
176 205575 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 11:55

H 55-

3 100 m, 33 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
264 488340 Tron Solberg OK Skeidi 11:25
262 184538 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 11:26
261 165222 John Hansen Kristiansand OK 11:27
271 206899 Paul Terje Haarr Ganddal IL 11:28
270 158600 Øystein Dybesland Søgne og Songdalen OK 11:29
263 153637 Bjørn Stormoen Birkenes IL 11:31
265 176309 Rune Berge IL Tyrving 11:32
266 412216 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 11:33
268 127092 Jens Arild Kroken Vegårshei IL 11:34
267 191221 Morten Hulløen Kristiansand OK 11:35
292 400936 Geir Owren Freidig 11:36
282 312848 Jon Bjørgum Kristiansand OK 11:37
293 180711 Gunnar Bråten Voss IL 11:38
286 412254 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 11:39
283 170925 Jarle Botnen Bø OL 11:40
287 151313 Harald Hovi Skien OK 11:41
288 61154 Arne Johannesen IL Gular 11:42
290 412329 James Crawford Guildford Orienteers 11:43
291 130743 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 11:44
289 409239 Per Larsen Kristiansand OK 11:45
285 160448 Nils Hæstad Fossum IF 11:46
284 312789 Svein Harald Hansen OK Silsand 11:47
275 66662 KJell Markset Koll 11:48
279 114839 Åge Aashamar Flosta IL 11:49
272 86520 Tore Sundtjønn Årvoll IL 11:50
281 175824 Lars Hjermstad Fossum IF 11:51
274 170706 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 11:52
273 137076 Magne Dølen OK Sør 11:53
277 198537 Morten Dåsnes Ringerike OL 11:54
280 84996 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 11:55
278 188444 Arve Glittum OK Skeidi 11:56
269 185934 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 11:59
276 66803 Dag Petter Sødal Oddersjaa SSK 12:40

H 60-

2 900 m, 19 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
367 86338 Arne Strandberg IL Vindbjart 12:44
366 184578 Dag Moe Kristiansand OK 12:45
363 83177 Erling Strand Bergens TF 12:46
364 145799 Olav Smestad Gjerstad IL 12:47
365 180040 Erlend Aamodt Nydalens SK 12:48
368 91022 Magne Vollen Oslostudentenes IK 12:49
383 192464 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 12:50
378 480044 Hugo Christensen Notodden OL 12:51
377 312743 Stein Turtumøygard Måren OK 12:52
376 169765 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 12:53
379 195934 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 12:54
380 186085 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 12:55
381 165888 Bjarne Gimre Ganddal IL 12:56
382 485697 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 12:57
372 71282 Stein Coward OK Sør 12:58
370 187249 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 12:59
375 82155 Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar 13:01
369 94133 Per Chr. Hagen Bø OL 13:03
373 201595 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 13:04

H 65-

2 700 m, 33 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
421 86482 Trygve Løland Birkenes IL 11:35
420 181616 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 11:36
422 157017 Erling Lauvrak IL Imås 11:37
419 170716 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 11:38
425 89799 Jarle Heddeland Ølen IL 11:39
424 145186 Nils Egil Johannessen IL Høvdingen 11:40
418 68409 Finn Pettersen Gjerstad IL 11:41
423 168567 Ragnar Fremmerlid IK Grane Arendal Orientering 11:42
445 171167 Dag Rønning Jensen OL Trollo 11:43
451 68301 Erik Johan Grorud Haslum IL 11:44
444 157021 Øyvin Simonsen IL Imås 11:45
447 192474 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 11:46
449 172002 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 11:47
443 173157 Mike IntGroen KOVZ 11:48
442 202121 Jacob Hygen Freidig 11:49
438 60533 Magne Moy OK Sør 11:50
448 176161 Arne Lande Bø OL 11:51
439 156867 Rolf Gjølberg Larvik OK 11:52
446 180545 Svein Øderud Kristiansand OK 11:53
441 158601 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 11:54
440 91183 Karl Johan Emanuelsen IK Grane Arendal Orientering 11:55
450 87525 Helge Revhaug Ringerike OL 11:56
428 172098 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 11:58
435 160362 Finn Ole Honnemyr IL Vindbjart 11:59
429 186202 Atle Remme Porsgrunn OL 12:00
434 139468 Halvard Vesterhus IL Høvdingen 12:01
433 114848 Hans Jakob Kløvstad IL Express 12:03
427 201390 Anders Waage Freidig 12:04
431 84731 Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK 12:05
432 96166 Kjell Audun Sundsdal Melum IL 12:06
426 192196 Svein Olav Syvertsen IL Høvdingen 12:07
437 185921 Kjell Dolva Skien OK 12:08
430 108947 Inge Klepsland Otra IL 12:52

H 70-

2 700 m, 21 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
454 89653 Øystein Bedford Pedersen IL Express 00:00
452 111453 Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 12:09
856 142842 Gunnar J. Alsaker Årstad IL 12:10
453 98148 Nils Asbjørn Sunde Søgne og Songdalen OK 12:11
467 176298 Jan Værp Søgne og Songdalen OK 12:12
469 156918 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 12:13
465 203573 Ole Kristian Lauvnes Kristiansand OK 12:14
470 145146 Knut Skjæveland Ganddal IL 12:15
466 186048 Bjørn Syvertsen IL Vindbjart 12:16
464 152360 Tom Sletner Røyken OL 12:17
468 173145 Arne Brandsberg Egersund OK 12:18
471 401379 Jørn Thomsen Kolding OK 12:19
463 149125 Stein R. Jensen Lia IL 12:20
460 312794 Steinar Slettemark Stord Orientering 12:21
458 86342 Olav Strisland IL Vindbjart 12:22
459 60725 Bjørn A. Schou OK Sør 12:23
461 186281 Magnar Øvreås Botne SK 12:24
456 177772 Thor Edvardsen Larvik OK 12:25
462 149201 Tormod Dahlen Ringerike OL 12:26
457 154419 Audun Kjøstvedt IL Høvdingen 12:27
455 132848 Rolf Mikkelsen IL Imås 12:28

H 75-

2 300 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
543 121570 Tore S. Rasmussen OL Tønsberg og omegn 11:21
559 203330 Arild Telstø IL Vindbjart 11:37
563 186282 Odd Gunbjørnsen Konnerud IL 11:45
567 86351 Peter Rosendahl IL Vindbjart 11:49
557 176014 Magnar Reppesgård Hedrum OL 11:53
560 119285 Evgeny Tarantsev OK Yeisk 12:05
558 186270 Steinar Ruud Konnerud IL 12:17
554 82402 Rolf A. Pedersen Alta OL 12:45
551 94503 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 12:49
548 207009 Bjørn Egner Heming Orientering 12:53
556 205396 Harald Wiby OK Moss 13:00

H 80-

2 300 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
536 75051 Kristian Omestad Kristiansand OK 11:01
537 145791 Einar Larsen Sturla, IF 11:02
535 67794 Ivar Christiansen Sandefjord OK 11:10
541 153976 Einar Jørundland OK Sør 11:11

D 45-AK

2 700 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
385 181863 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 11:01
384 127088 Gerd Karin Vestøl Vegårshei IL 11:02
391 171124 Ida Vår Dirdal Larvik OK 11:03
390 91502 Ellen Vårli OK Skeidi 11:04
389 160926 Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) 11:05
388 77435 Gun Irene Monsen Egersund OK 11:06

H 45-AK

2 900 m, 8 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
354 158603 Aksel Slettebøe Søgne og Songdalen OK 12:34
355 152656 Dag Olav Rønning Ringsaker OK 12:35
353 184642 Asle Kregnes Kristiansand OK 12:36
361 174871 Trond Foss Sandefjord OK 12:37
360 188881 Øivind Stenstad Oddersjaa SSK 12:38
359 174874 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 12:39
362 153872 Rune Engehult Notodden OL 12:40
358 409088 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 12:42

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018