Norsk Orientering

Startliste for Foll-O-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 28 august 2013

D 11-12

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
145094 Carmen Dirro Måren OK
175844 Julie Kvarme Gangnæs Ås-UMB Orientering
176048 Marthe Lundqvist Ås-UMB Orientering

D-12N

1 500 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
157169 Selma Bøhn Kolbotn & Skimt OL
145093 Hermine Dirro Måren OK
132767 Noor Dirro Måren OK
79201 Linnea Edvardsen Måren OK
175912 Karoline Kvarme Gangnæs Ås-UMB Orientering
176228 Christine Kure Ås-UMB Orientering
193097 Tiril Lilleheier Ås-UMB Orientering
192312 Terje Sollie m flere Klubbløs
11487 Tuva Helwig Ophus Måren OK
184271 Sanne Aurora Ulvestad Måren OK

D 13-14

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
192116 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL
183811 Kjersti Lundqvist Ås-UMB Orientering

D 13-16N

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
192688 Guro Skullerud Kolbotn & Skimt OL
179361 Ida Margrethe Ulvestad Måren OK

D 17-

4 000 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
129073 Malin Eijsink OK Linné
181542 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering
185828 Line Nybakken Ås-UMB Orientering
91550 Maria Torgersen Bækkelagets SK

D 40-

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
408103 Kjersti Holt Hanssen Måren OK
98613 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL
136974 Ingrid Tenge Ås-UMB Orientering

D 50-

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
400598 Grete Berntsen Måren OK
174994 May Bente Brurberg Ås-UMB Orientering
480224 Ellen-Christine Koren Ås-UMB Orientering
400784 Gro Hege Ludvigsen Måren OK
91573 Sille Winsnes Ås-UMB Orientering

D 60-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
80601 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL
80598 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL

D 70-

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
408172 Unni Bøhlerengen Måren OK

H 11-12

2 000 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
411884 Alrik Aasestad Ås-UMB Orientering
192145 Mathias Alten Ås-UMB Orientering
179360 Mikal B Eik Måren OK
157126 Terjei Lillehammer Ås-UMB Orientering
192176 Jon W. Schultz Ås-UMB Orientering
184396 Nils Tveite Ås-UMB Orientering

H-12N

1 500 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
162175 Simon Braaten Måren OK
88993 Sander Frantzen Kolbotn og Skimt OL
191207 Magnus Kvarme Gangnæs Ås-UMB Orientering
174879 August Holth-Siegel Ås-UMB Orientering
179362 Frode Hymer Ås-UMB Orientering
485352 Andreas Kure Ås-UMB Orientering
179356 Birk Lilleheier Ås-UMB Orientering
191110 Sondre Lundqvist Ås-UMB Orientering
79203 Erik Normann Måren OK
192624 Erlend Tveite Ås-UMB Orientering
10386 Konrad Dag Ulvestad Måren OK

H 13-14

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
158540 Aksel Arnesen Bækkelagets SK
169676 Matis Brøndbo Ås-UMB Orientering

H 13-16N

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
176297 Morten Bergane Siggerud IL
186874 Markus Moen Måren OK
192564 Martin Røsholm Bækkelagets SK

H 15-16

4 000 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
124720 Anders Stiansen Nygaard Ås-UMB Orientering

H 17-

6 000 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
80098 Audun Bjerknes Måren OK
177948 Henrik Eijsink Ås-UMB Orientering
171888 Robin Bergane Jansson Siggerud IL
153841 Magnus Nordbrøden Halden SK
153641 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering
130718 Morten Tangen Hamar OK

H 40-

4 000 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
157500 Jo Inge Fjellstad Ås-UMB Orientering
79721 Trond Sigvald Hetland Kolbotn og Skimt OL
121735 Kai Fredrik Langebeck Kolbotn og Skimt OL
413165 Pål Winsents Måren OK

H 50-

4 000 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
98611 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL
158541 Lars Arnesen Bækkelagets SK
312738 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL
167705 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL
400006 Morten Karlsen Måren OK
147545 Per Hermann Krøger Måren OK
61052 Tore Lund Hadeland OL
180932 Ivar Maalen Ås-UMB Orientering
84429 Ove Martinsen Hauketo IF
80018 Gunnar Tenge Ås-UMB Orientering

H 60-

3 000 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
87044 Hasse Bergstrøm IL Tyrving
89526 Jon Fredriksen Hauketo IF
186847 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL
88994 Gunnar Harstad Kolbotn og Skimt OL
172117 Knut Vidar Johansen Måren OK
98612 Thor Palmgren Halden SK
82156 Kaare Solhjell Klubbløs
186215 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL
312743 Stein Turtumøygard Måren OK

H 70-

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
168487 Åsmund Jahr Driv IL
160730 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF
157735 Svein Kvalheim Kolbotn & Skimt OL
78632 Magnar Nilsen Kolbotn og Skimt OL
78982 Erik Sørensen Haugerud IF
408423 Bjørn Tveite Ås-UMB Orientering

C-åpen

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
184147 Linda Fredh Hamar OK
180229 Bjarne Smaadahl Kolbotn & Skimt OL

B-åpen

2 500 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
191198 Thor Ivar Gangnæs Ås-UMB Orientering
158106 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL
184397 Marie Lillehammer Ås-UMB Orientering
178359 Andreas Lundqvist Ås-UMB Orientering
178349 Nina Lundqvist Ås-UMB Orientering
180125 Anne Nilsen Ås-UMB Orientering

Annonser

IOF Eventor