Startliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 3

D 17-18 E

1 920 m, 70 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
158102 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 00:00
711 171868 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 18:21
712 78987 Trine D. Kihle Ringerike OL 18:22
713 116824 Marie Wold Stavrum Frol IL 18:23
714 60622 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 18:24
715 159024 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 18:25
716 176319 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 18:26
717 180935 Karen Bjergaard Nydalens SK 18:27
718 62391 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 18:28
719 152736 Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) 18:29
720 175959 Ingrid Holte Porsgrunn OL 18:30
721 161005 Kristine Klock Fleten Wing OK 18:31
722 160316 Thea Kleiven Ringerike OL 18:32
723 161761 Katinka Jussie Brurberg IF Sturla 18:33
724 176073 Nora Hui Andersen Hamar OK 18:34
725 176222 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 18:35
726 181959 Pia Blake Byåsen IL 18:36
727 124913 Vilde Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 18:37
728 168791 Silje Arntzen Asker Skiklubb 18:38
729 96444 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 18:39
730 140269 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 18:40
731 173052 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 18:41
732 128504 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 18:42
733 117728 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 18:43
734 117702 Christine Williksen Høiland Fossum IF 18:44
735 184483 Torill Brekken Ganddal IL 18:45
736 135276 Jenny Braseth Gimle IF 18:46
737 160741 Julia Plaian Asker Skiklubb 18:47
738 177979 Reidun Haarr Johansen Oppsal Orientering 18:48
739 97715 Stina Johannne Sandberg Nydalens SK 18:49
740 166958 Martine Løwengreen Sarpsborg OL 18:50
741 170687 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 18:51
742 154308 Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett 18:52
743 116491 Vibeke Rykkje Fana IL 18:53
744 170780 Ingvild Brekke Lillomarka OL 18:54
745 160974 Nanna Norderud IL Tyrving 18:55
746 184208 Kari Alexandra Nødland Ålgård Orientering 18:56
747 125622 Ida Rongved Ringerike OL 18:57
748 144046 Mari Coward OK Sør 18:58
749 123944 Marit Nersten Fossum IF 18:59
750 188758 Ingeborg Aadland Samnanger IL 19:00
751 160436 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 19:01
752 157005 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 19:02
753 158428 Ingvild Wang Lillomarka OL 19:03
754 157521 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 19:04
755 129400 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 19:05
756 180127 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 19:06
757 129120 Selma Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 19:07
758 165177 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 19:08
759 160906 Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF 19:09
760 148163 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 19:10
761 158423 Nina Asheim Birkeland Halden SK 19:11
762 114843 Evine Westli Andersen Løten o-lag 19:12
763 149243 Tonje Vassend Porsgrunn OL 19:13
764 132698 Maren Grande Verdal OK 19:14
765 128485 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 19:15
766 155017 Karoline Haug Hamar OK 19:16
767 157480 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 19:17
768 141069 Ingvild Torgersen Halden SK 19:18
769 187327 Julie Hjortland Larvik OK 19:19
770 181542 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 19:20
771 86872 Heidi Mårtensson Modum OL 19:21
772 179370 Synnøve Bråten Vegårshei IL 19:22
773 145328 Eldbjørg Narum Fossum IF 19:23
774 159545 Karen Oline Kolstad Freidig 19:24
775 170783 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 19:25
776 190688 Gina Mølnvik Freidig 19:26
777 127102 Anine Ahlsand Nydalens SK 19:27
778 146230 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 19:28
779 159662 Ingunn Egeberg Vári IF Sturla 19:29

D 19-20 E

1 950 m, 33 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
0 157041 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 00:00
409 158426 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 18:34
410 142140 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 18:35
411 183676 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 18:36
412 160318 Aina Viena Ringerike OL 18:37
413 86888 Ingrid Nygård Notodden OL 18:38
414 146514 Nikoline Bromander Fredrikstad SK 18:39
415 157054 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 18:40
416 172255 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 18:41
417 123591 Julie Størmer Fossum IF 18:42
418 153925 Nina Marie Larsen Stavanger Orienteringsklubb 18:43
419 133218 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 18:44
420 184264 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 18:45
421 123583 Gry Granstedt Halden SK 18:46
422 158633 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 18:47
423 160413 Marte Fallbakken Berge Løten o-lag 18:48
424 62220 Aurora Fossøy Notodden OL 18:49
425 111551 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 18:50
426 129073 Malin Eijsink OK Linné 18:51
427 181961 Hedvig Åstebøl Oppsal Orientering 18:52
428 177697 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 18:53
429 177964 Marie Styrvold NTNUI 18:54
430 160719 Guro Vassend Fossum IF 18:55
431 97462 Jorunn Kvakland Freidig 18:56
432 174588 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 18:57
433 147466 Kristine Berglia Eiker OL 18:58
434 147824 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 18:59
435 191197 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 19:00
436 180266 Frida Sæther Freidig 19:01
437 181958 Mathilde Rundhaug Frol IL 19:02
438 181360 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 19:03
439 123571 Siri Kollerud Lillomarka OL 19:04
440 114842 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 19:05

D 21-E

2 380 m, 42 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
0 152433 Synne Baklid Konnerud IL 00:00
0 136565 Zsuzsa Fey IL Tyrving 00:00
0 131435 Linda Solberg Fredrikstad SK 00:00
0 158352 Annika Östman IFK Lidingö SOK 00:00
220 152727 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 19:02
215 97984 Solveig Blandkjenn NTNUI 19:05
216 159923 Ida Arnesen Tiltnes NTNUI 19:06
217 159016 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 19:07
218 136905 Katharina Rogstad NTNUI 19:08
219 139528 Eline Drage Kongsberg OL 19:09
221 158322 Gitte Bromander Fredrikstad SK 19:11
222 154255 Nicole Ragvin Nydalens SK 19:12
223 153551 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 19:13
224 154050 Ingrid Berge NTNUI 19:14
225 177536 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 19:15
226 173069 Elen Katrine Skjerve NTNUI 19:16
227 152698 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 19:17
228 145734 Birgitte Husebye Fredrikstad SK 19:18
229 173001 Maren Mohagen Hansen NTNUI 19:19
230 94472 Maria Brodin Fossum IF 19:20
231 160743 Silje Uhlen Maurset NTNUI 19:21
232 79045 Heidi Stokseth Halden SK 19:22
233 62530 Marianne Dæhli NTNUI 19:23
234 157200 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 19:24
235 152460 Linn Hokholt Lillomarka OL 19:25
236 156528 My Westlund OK Tyr 19:26
237 152432 Maren Jansson Haverstad NTNUI 19:27
238 182055 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 19:28
239 158223 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 19:29
240 156878 Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL 19:30
241 152507 Betty Ann Bjerkreim Lillehammer OK 19:31
242 80719 Guro Torpe NTNUI 19:32
243 168906 Marte Narum Konnerud IL 19:33
244 149001 Anne Johanne Lind IL Tyrving 19:34
245 152511 Ingjerd Myhre Järla Orientering 19:35
246 160867 Gøril Rønning Sund Frol IL 19:36
247 153681 Lone Brochmann Bækkelagets SK 19:37
248 181217 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 19:38
249 152434 Anette Baklid Konnerud IL 19:39
250 129739 Emma Johansson NTNUI 19:40
251 158634 Anneke Hald Bjørgum Järla Orientering 19:41
252 184267 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 19:42

H 17-18E

2 350 m, 84 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
513 153972 Martin Søderlind OK Sør 18:18
514 142667 Dzmitry Karpenka Asker Skiklubb 18:19
516 168335 Magnus Rokne Vågen Nydalens SK 18:21
517 177963 Ola Brende Fossum IF 18:22
518 172191 Elias Wiklund Nydalens SK 18:23
519 114931 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 18:24
520 157015 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 18:25
521 158063 Mads Bratland Claussen Fana IL 18:26
522 158637 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 18:27
523 181995 Einar Lofthus Lillehammer OK 18:28
524 62310 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 18:29
525 191286 Jørund Vala Oppsal Orientering 18:30
526 181949 Espen Falck Nygård Haugesund IL Orientering 18:31
527 181777 Claus Martinsen Heming Orientering 18:32
528 38394 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 18:33
529 158052 Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering 18:34
530 157518 Tord Haflan Nydalens SK 18:35
531 66810 Morten Jørgensen Kristiansand OK 18:36
532 144212 Johan Otto Munkeby Frol IL 18:37
533 174740 Torgeir Sulheim Lillehammer OK 18:38
534 145288 Jørgen Weidemann Nydalens SK 18:39
535 170914 Olav Ekrheim Fana IL 18:40
536 134581 Jens Waage Gjø-Vard OL 18:41
537 157158 Sigmund Langedal Breivik Nydalens SK 18:42
538 144857 Lars Treekrem Heming Orientering 18:43
539 158158 Malthe Gaarsdal CopenhagenO 18:44
540 150411 Aksel Madslien Nydalens SK 18:45
541 190331 Lars Grønlund Ringerike OL 18:46
542 92407 Petter Moe Sandefjord OK 18:47
543 179395 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 18:48
544 170750 Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering 18:49
545 176054 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 18:50
546 96468 Hans Peder Langbekkhei Nord-Østerdal OK 18:51
547 137056 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 18:52
548 142770 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 18:53
549 160358 Asgeir W. Ristesund Fredrikstad SK 18:54
550 152414 Tarjei Vollset Heming Orientering 18:55
551 177948 Henrik Eijsink Ås-UMB Orientering 18:56
552 92336 Henrik Bordal Ringsaker OK 18:57
553 158888 Arvid Våg Lerums SOK 18:58
554 183680 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 18:59
555 181950 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 19:00
556 184471 Henrik Upsal Kristiansand OK 19:01
557 109583 Atle Wendel Scheie OK Sør 19:02
558 132474 Jørgen Wingerei Porsgrunn OL 19:03
559 181031 Herman Moe Fet OL 19:04
560 152371 Anders Bergum Gjø-Vard OL 19:05
561 160886 Odd Kasper Ekre Indre Østfold OK 19:06
562 170799 Sigurd Melsom Fossum IF 19:07
563 168831 Andreas Marcussen Asker Skiklubb 19:08
564 181767 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 19:09
565 79508 Ola Singsdal Gimle IF 19:10
566 89464 Lars Bredalen Nittedal OL 19:11
567 154343 Rein Helle Mårdalen Freidig 19:12
568 97986 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 19:13
569 152386 Jonas Ressem Frol IL 19:14
570 148485 Håvard Myhre Kongsberg OL 19:15
571 155924 Øyvind Wiggen Byåsen IL 19:16
572 92339 Simen Bordal Ringsaker OK 19:17
573 157763 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 19:18
574 165686 Vegard Rønning Huber Hamar OK 19:19
575 136160 Erland Kvisle Asker Skiklubb 19:20
576 181851 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 19:21
577 154702 Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 19:22
578 100382 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 19:23
579 187133 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 19:24
580 158048 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 19:25
581 171808 Vegard Ressem Frol IL 19:26
582 157755 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 19:27
583 136880 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 19:28
584 172734 Eivind Høydal Nydalens SK 19:29
585 187107 Oskar Størmer Fossum IF 19:30
586 174825 Steinar Kollerud Lillomarka OL 19:31
587 181989 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 19:32
588 182081 Anders Felde Olaussen Halden SK 19:33
589 154163 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 19:34
590 184414 Gaute Friestad Kristiansand OK 19:35
591 160885 Markus Holter Indre Østfold OK 19:36
592 158209 Jon Nilsen Vegårshei IL 19:37
593 159017 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 19:38
594 157056 Elias T. Mølnvik Fossum IF 19:39
595 191178 Karl Fremstad Kongsberg OL 19:40
596 180793 Stian Sundsvik Frol IL 19:41
597 160481 Andreas Sølberg OL Trollelg 19:42

H 19-20E

2 380 m, 56 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
179305 Sigur Heggedal Kongsberg OL 00:00
310 160440 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 18:25
311 181939 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 18:26
312 160458 Brage Sæther Freidig 18:27
313 134226 Olav Vestøl Vegårshei IL 18:28
314 97992 Bjørn Lundanes Emblem IL 18:29
315 153993 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 18:30
316 157073 Anders Bjergaard Nydalens SK 18:31
317 62390 Martin Femsteinevik Varegg Fleridrett 18:32
318 183853 Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 18:33
319 153948 Tobias Solli Skien OK 18:34
320 184313 Erlend Søbye Grønvold Porsgrunn OL 18:35
321 189023 Torjus Raa Varegg Fleridrett 18:36
322 61057 Øyvind Strande Ringerike OL 18:37
323 160790 Harald Kalager Asker Skiklubb 18:38
324 184321 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 18:39
325 174775 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 18:40
326 146548 Sigurd Flågan Kongsberg OL 18:41
327 181471 Christoph Meier Järla Orientering 18:42
328 181696 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 18:43
329 94139 Severin Berglia Eiker OL 18:44
330 168801 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 18:45
331 158177 Håvar Sørbøen Ål IL 18:46
332 126979 Henrik Gjemdal Heming Orientering 18:47
333 174589 Anders Emilsson Oppsal Orientering 18:48
334 145207 Mattis Holt Freidig 18:49
335 174197 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 18:50
336 181960 Sindre Johannessen Freidig 18:51
337 158416 Bojan Blumenstein Halden SK 18:52
338 153898 Thorstein Wang Lillomarka OL 18:53
339 155776 Gustav Fiskum IL Tyrving 18:54
340 124727 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 18:55
341 89055 Lars Henrik Thon IF Sturla 18:56
342 157150 Jørgen Madslien Nydalens SK 18:57
343 158109 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 18:58
344 183679 Thomas Schive Bækkelagets SK 18:59
345 172717 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 19:00
346 156972 Sjur Hovi Kristiansand OK 19:01
347 63825 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 19:02
348 182022 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 19:03
349 158400 Johannes Narum Hamar OK 19:04
350 156913 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 19:05
351 180825 Paul Sirum Frol IL 19:06
352 181922 Ove Baardsgaard OL Trollelg 19:07
353 154253 Oskar Røen Varegg Fleridrett 19:08
354 182001 Sindre Sandven Kongsberg OL 19:09
355 127654 Emil Ahlbäck Fossum IF 19:10
356 88629 Håvard Haga Raumar Orientering 19:11
357 183681 Borger Melsom Fossum IF 19:12
358 145310 Sindre Rønning Frol IL 19:13
359 144862 Anders Vister Raumar Orientering 19:14
360 181671 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 19:15
361 136250 Fredrik Raastad Nydalens SK 19:16
362 174969 Dag Lofthus Hamar OK 19:17
363 159009 Mathias Drage Kongsberg OL 19:18
364 160476 Andreas Sølberg OL Trollelg 19:19

H 21-E

2 650 m, 87 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
139743 Frode Konst IL Tyrving 00:00
158036 Harri Luchsinger NTNUI 00:00
159327 Henrik Drange Ruud Asker Skiklubb 00:00
132012 Vidar Solberg Fredrikstad SK 00:00
19 151405 Sturle Nordeide IL Gneist 18:39
20 160828 Øyvind Enger NTNUI 18:40
21 176226 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 18:41
22 173137 Tomas Eidsmo Freidig 18:42
23 155712 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 18:43
24 185866 Fredrik Omdal NTNUI 18:44
25 184260 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 18:45
26 184459 Ståle Gjelsten NTNUI 18:46
27 129390 Damien Renard Kongsberg OL 18:47
28 74140 Ivo K. Danailov Lillomarka OL 18:48
29 158194 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering 18:49
30 158188 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 18:50
31 147100 Erik Lima Ganddal IL 18:51
32 64928 Joost Talloen OMEGA 18:52
33 159328 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 18:53
34 165785 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 18:54
35 157999 Andreas Johansson Halden SK 18:55
36 184353 Håvar Birkeland Stormoen NTNUI 18:56
37 170605 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 18:57
38 97961 Eirik Stærkeby Jelstad Modum OL 18:58
39 145735 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 18:59
40 161993 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 19:00
41 160832 Stian Alexander Grann Fossum IF 19:01
42 156978 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 19:02
43 167057 Kjell Erik Røisland Søgne Og Songdalen OK 19:03
44 180877 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 19:04
45 153852 Glenn Tore Løland Ganddal IL 19:05
46 165079 Johannes Hov Høydal NTNUI 19:06
47 158189 Truls Kvaase Bækkelagets SK 19:07
48 128477 Jørgen Frøyd Larvik OK 19:08
49 152607 Henrik Svaland Aas NTNUI 19:09
50 71774 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 19:10
51 139397 Marius Bjugan Halden SK 19:11
52 182072 Sverre Turter Sandvold NTNUI 19:12
53 173305 Thomas Ruud Ås-UMB Orientering 19:13
54 156843 Espen Jakobsen NTNUI 19:14
55 159002 Marius Øie Løten o-lag 19:15
56 159519 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 19:16
57 39141 Klaus Klausen Espedal NTNUI 19:17
58 171410 Daniel Martin de los Rios Varegg Fleridrett 19:18
59 176276 Anders Opsahl Bredesen NTNUI 19:19
60 141061 Ola Lesteberg Kongsberg OL 19:20
61 171971 Fredrik Steinsvik NTNUI 19:21
62 186058 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg 19:22
63 144463 Sondre Sande Gullord NTNUI 19:23
64 158399 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 19:24
65 159512 Anders Tiltnes IL Tyrving 19:25
66 187167 Jørgen Fiskum Frol IL 19:26
67 159534 Torkil Eide Solstad NTNUI 19:27
68 159517 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 19:28
69 142773 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 19:29
70 184943 Mats Nordbrøden Järla Orientering 19:30
71 71481 Øyvind Watterdal Hadeland OL 19:31
72 181443 Simen Aamodt NTNUI 19:32
73 86967 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 19:33
74 116567 Mikal Brastad Larsen NTNUI 19:34
75 180124 Yngve Skogstad Frol IL 19:35
76 159921 Ruslan Glebov IL Tyrving 19:36
77 172140 Øyvind Stokseth Halden SK 19:37
78 83152 Halvor Eid Nielsen NTNUI 19:38
79 181232 Anders Nordberg Vaajakosken Terä 19:39
80 180756 Håvard Vassenden Frol IL 19:40
81 158625 Thomas Natvig Årstad NTNUI 19:41
82 155829 Carl Petter Lyngen Frol IL 19:42
83 175947 Hans Petter Mathisen NTNUI 19:43
84 179806 Øystein Haug Frol IL 19:44
85 153641 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 19:45
86 139499 Kristian Stenerud NTNUI 19:46
87 82357 Andreas Magerøy Frol IL 19:47
88 154250 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 19:48
89 170607 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 19:49
90 188465 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 19:50
91 171020 Martin Vister Järla Orientering 19:51
92 152515 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 19:52
93 158112 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 19:53
94 181865 Olle Boström Järla Orientering 19:54
95 169143 Emil Wingstedt Halden SK 19:55
96 152603 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 19:56
97 184647 Martin Hoset NTNUI 19:57
98 151194 Vegard Danielsen Kristiansand OK 19:58
99 129688 Eirik Rustad Raumar Orientering 19:59
100 187227 Espen Fiskum Halden SK 20:00
101 180924 Jo Forseth Indgaard Frol IL 20:01

H15

1 710 m, 66 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1006 158725 Markus H Fossnes Hisøy OK 18:06
1007 191070 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 18:07
1008 192336 Daniel Vingerhagen Kristiansand OK 18:08
1009 132889 Guttorm Snemyr Holtet Indre Østfold OK 18:09
1010 156960 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 18:10
1011 87545 Sander Arnevik Ringerike OL 18:11
1012 172203 Jostein Tandberg Nydalens SK 18:12
1013 143181 Bjørnar Brevik Raumar Orientering 18:13
1014 124901 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 18:14
1015 154400 Håvard Eidsmo Freidig 18:15
1016 158204 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 18:16
1017 144855 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 18:17
1018 145714 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 18:18
1019 172271 Fredrik Polland OK Skeidi 18:19
1020 92337 Johannes Bordal Ringsaker OK 18:20
1021 177010 Sam Lunøe Nydalens SK 18:21
1022 184584 Petter Markhus Verdal OK 18:22
1023 159945 Jørgen Vister Indre Østfold OK 18:23
1024 132726 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 18:24
1025 114932 Johannes Skjæveland Eide Stavanger Orienteringsklubb 18:25
1026 153559 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 18:26
1027 144794 Vegard Myklemyr Eiker OL 18:27
1028 156977 Sigurd Svaland Aas Birkenes IL 18:28
1029 100384 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 18:29
1030 88630 Anders Haga Raumar Orientering 18:30
1031 183333 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 18:31
1032 157159 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 18:32
1033 145054 Emil Løwengreen Sarpsborg OL 18:33
1034 186287 Vegard Myhre Kristiansand OK 18:34
1035 168823 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 18:35
1036 152308 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 18:36
1037 151054 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 18:37
1038 182025 Lars Solli Mo OK 18:38
1039 180501 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 18:39
1040 142869 Kjetil Mølnvik Freidig 18:40
1041 145385 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 18:41
1042 165123 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 18:42
1043 173200 Magnus Ramberg Østmarka OK 18:43
1044 158100 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 18:44
1045 147487 Morten Kristian Vikerhaug Fet OL 18:45
1046 168821 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:46
1047 174871 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 18:47
1048 154346 Are Helle Mårdalen Freidig 18:48
1049 78667 Kasper Rønning Komnæs Varegg Fleridrett 18:49
1050 158388 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 18:50
1051 178168 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 18:51
1052 151381 Marius Pytten Kristiansand OK 18:52
1053 188451 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 18:53
1054 129035 Anders Løset Ringerike OL 18:54
1055 150989 Trygve Bondhus Often Tynset IF 18:55
1057 139522 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 18:57
1058 181019 Olav Schmitt Gran Halden SK 18:58
1059 158124 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 18:59
1060 144256 Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL 19:00
1061 176052 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 19:01
1062 172270 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 19:02
1063 170787 Tobias Kristensen Larvik OK 19:03
1064 186556 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 19:04
1065 186179 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 19:05
1066 177546 Gard Dahlen Kongsberg OL 19:06
1067 128449 Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb 19:07
1068 184474 Simon Nysæter Skien OK 19:08
1069 159626 Sturla Frydenlund IF Sturla 19:09
1070 156981 Kristian Nyhus Birkenes IL 19:10
1071 184263 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 19:11
1072 158080 Ole Flaatten OK Skeidi 19:12

H16

1 970 m, 55 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
808 176272 Thomas Tubbehaugen OK Moss 18:08
809 165593 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 18:09
810 176240 Nils Ola Kvam Freidig 18:10
811 160715 Are Wigaard Oppsal Orientering 18:11
812 157137 Bjørnar Svanberg Helle TIF Viking 18:12
813 166977 Lars Kringlebotn Hamar OK 18:13
814 123838 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 18:14
815 118044 Jakob Eikner Fana IL 18:15
816 181962 Einar Moe Tandberg Modum OL 18:16
817 136882 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 18:17
818 166624 Håkon Akselsen Haugesund IL Orientering 18:18
819 143360 Toralf Grande Kongsberg OL 18:19
820 158205 Jarle Lysnes Hedrum OL 18:20
821 182103 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 18:21
822 183908 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 18:22
823 184352 Herman Kirste Skien OK 18:23
824 147092 Pål Spone Modum OL 18:24
825 176026 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 18:25
826 160315 Håvard Bakke Ringerike OL 18:26
827 181456 Brage Jørum Byåsen IL 18:27
828 184468 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 18:28
829 132009 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 18:29
830 121201 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 18:30
831 146532 Sigurd Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 18:31
832 145199 Åsmund Stenvik Byåsen IL 18:32
833 147241 Erlend Andreas Nordbø Modum OL 18:33
834 143334 Hermann Hallerud Wegger Kongsberg OL 18:34
835 160944 Brynjar Forseth OL Trollelg 18:35
836 114837 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 18:36
837 145308 Oscar Kåsa Dehli Østmarka OK 18:37
838 132765 Anders Nyaas Tynset IF 18:38
839 174869 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 18:39
840 184944 Peter Nordbrøden Halden SK 18:40
841 176106 Fredrik Moe Sandefjord OK 18:41
842 184222 Ole Kostøl Kristiansand OK 18:42
843 90369 Sondre Lorentsen OK Silsand 18:43
844 183721 Audun Heimdal Konnerud IL 18:44
845 185927 Vegard Landsverk Skien OK 18:45
846 147584 Helge Nikolai Helmersen Fet OL 18:46
847 71955 Trygve Heggedal Kongsberg OL 18:47
848 185974 Preben Antonsen Byåsen IL 18:48
849 91171 Petter Norsted Kildebo Halden SK 18:49
850 184400 Sondre Damm TIF Viking 18:50
851 184112 Kristoffer Nygård Egersund OK 18:51
852 116462 Kristoffer Susort Kvale Haugesund IL Orientering 18:52
853 100570 Amund Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 18:53
854 177475 Lars Harald Thuestad Haugesund IL Orientering 18:54
855 181015 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 18:55
856 182004 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 18:56
857 180926 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 18:57
858 158720 Bjørnar Almeland Fana IL 18:58
859 130731 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 18:59
860 137124 Magnus Wølneberg IL Tyrving 19:00
861 180087 Even Lindstad Børresen Hamar OK 19:01
807 120875 William Ekberg Kongsberg OL 19:02

D15

1 660 m, 54 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1106 146560 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 18:06
1107 186237 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 18:07
1108 147289 Martine Gustavsen Sandefjord OK 18:08
1109 160340 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 18:09
1110 153842 Åshild Faller Råheim Fet OL 18:10
1111 154044 Sigrid Snuggerud Gjø-Vard OL 18:11
1112 147945 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 18:12
1113 160510 Line Sølberg IL Leik 18:13
1114 123913 Amalie Fjæstad Amundsen Konnerud IL 18:14
1115 150986 Louise Marøy Bårdsen Heming Orientering 18:15
1116 155768 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 18:16
1117 188934 Oda Sikkeland IL Tyrving 18:17
1118 181941 Marie Treekrem Ås-UMB Orientering 18:18
1119 190256 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 18:19
1120 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 18:20
1121 146420 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 18:21
1122 89059 Fride Sørensen IF Sturla 18:22
1123 154312 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 18:23
1124 158424 Synne Malene Brække Halden SK 18:24
1125 187318 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 18:25
1126 168484 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 18:26
1127 167389 Idunn Haavengen Kongsberg OL 18:27
1128 140270 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 18:28
1129 160973 Stine Njåstein IL Tyrving 18:29
1130 173172 Silje Hauge Hisøy OK 18:30
1131 154460 Anine Hallén Nydalens SK 18:31
1132 187191 Nora Graffer Østmarka OK 18:32
1133 147246 Alma Haugen Kvisgaard Fredrikstad SK 18:33
1134 158216 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 18:34
1135 121127 Karen Rysgård Frol IL 18:35
1136 138431 Marthe Ramstad Fet OL 18:36
1137 181468 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 18:37
1138 127091 Karine Vestøl Vegårshei IL 18:38
1139 188882 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 18:39
1140 129524 Helena Åsberg Sarpsborg OL 18:40
1141 149323 Emilie Westin Porsgrunn OL 18:41
1142 190660 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 18:42
1143 183300 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 18:43
1144 143224 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 18:44
1145 180242 Julie Nærestad Vegårshei IL 18:45
1146 186624 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 18:46
1147 136923 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 18:47
1148 193130 Elin Visscher OK Sør 18:48
1149 183994 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 18:49
1150 158220 Eline Lund Westgaard Oppsal Orientering 18:50
1151 186622 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 18:51
1152 151384 Bettina Storkås Torridal IL 18:52
1153 131427 Eldrid Bratsberg Wing OK 18:53
1154 186182 Anniken Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 18:54
1155 159550 Malin Sandstad Freidig 18:55
1156 124887 Åse Bergan Nydalens SK 18:56
1157 62682 Ida Aurebekk Torridal IL 18:57
1158 128490 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 18:58
1159 121805 Kristin Smeby Kongsberg OL 18:59

D16

1 910 m, 40 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
908 141074 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 18:08
909 182082 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 18:09
910 168479 Siri Grandal IL Tyrving 18:10
911 154845 Ingrid Lundanes Emblem IL 18:11
912 188467 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 18:12
913 180302 Astrid Fiskum IL Tyrving 18:13
914 176066 Johanne Lægran Nydalens SK 18:14
915 180239 Siri Moholth Kongsberg OL 18:16
916 158268 Sunniva Eik Haave Oppsal Orientering 18:16
917 121634 Margrete Krage Sarpsborg OL 18:17
918 158718 Ingunn Rognsvåg Fana IL 18:18
919 182129 Åshild Kolstad Mo OK 18:19
920 176263 Beate Berg Porsgrunn OL 18:20
921 137239 Emma Arnesen Byåsen IL 18:21
922 147245 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 18:22
923 176210 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 18:23
924 132849 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 18:24
925 132651 Tuva Bjerketvedt OK Moss 18:25
926 158286 Elisa Wolf Kaulsdorfer OLV Berlin 18:26
927 132816 Oda Eithun Paulsen Nittedal OL 18:27
928 157134 Caroline Bergman Konnerud IL 18:28
929 147243 Silje Kihle Andersen Modum OL 18:29
930 180812 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 18:30
931 154164 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 18:31
932 158238 Kristin Brekke Lillomarka OL 18:32
933 157133 Marlene Berger Fana IL 18:33
934 136775 Ingeborg Eide Byåsen IL 18:34
935 39424 Gina Granstedt Halden SK 18:35
936 186177 Sigrid Bjørgen OL Vallset/Stange 18:36
937 186181 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 18:37
938 180936 Kristin Blindheim Lillomarka OL 18:38
939 190662 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 18:39
940 158532 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 18:40
941 181462 Dorte Narum OL Vallset/Stange 18:41
942 176200 Oda Lægran Nydalens SK 18:42
943 131283 Marie Olaussen Fredrikstad SK 18:43
944 158246 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 18:44
945 175861 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 18:45
946 158113 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 18:46
947 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 18:47

Annonser

IOF Eventor