Norsk Orientering

Startliste for Glåmdalsløpet KM mellom Hedmark / Oppland

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet KM mellom Hedmark / Oppland
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 12 mai 2013

N-åpen

2 290 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
235 132711 Gaute Lindaas Elverum OK 00:00
231 145274 Selma Briskerud Hasselvold Grue IL 10:00
232 Knut Egil Sjøen Odal OL - Orientering 10:00
233 Kasper Snapa Grue IL 10:00
234 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 10:00
236 401122 Ragnar Lande Eidskog OL 10:00
237 187270 Lars Lien Gjø-Vard OL 10:00
238 187269 Even Lien Gjø-Vard OL 10:00
239 84769 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 10:00
268 Tatjana Markov Austmarka IL 10:00

D 11-12

2 750 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
181 146421 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 11:12

D 11-12N

2 290 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
267 145197 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 11:03

D 13-14

2 870 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
170 158846 Agnethe Hasli Synnfjell OK 11:27
171 137334 Guri Sandvold Tynset IF 11:29
172 132844 Heidi Therese Wiest OL Vallset/Stange 11:31

D 13-16C

3 140 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
283 Maren Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 11:19
284 130706 Ingrid Bredalen Nittedal OL 11:21

D 13-16N

2 730 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
215 94923 Tone Kristiansen Austmarka IL 11:04
216 145436 Marit Melgård Sveen Elverum OK 11:06

D 15-16

3 290 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
118 95256 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 11:00
119 Kristine Fjeld Ringsaker OK 11:02
120 94915 Rebekka Markov Austmarka IL 11:04

D 17-C

3 140 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
294 139641 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 11:36
295 94913 Gro Strand Austmarka IL 11:38
296 79864 Anne Catherine Ekroll Raumar Orientering 11:40
297 127279 Ingunn Svensrud Lunderseter IL 11:42
298 168971 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 11:44
299 179441 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 11:46

D 17-N

2 730 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
225 151422 Ida Aafloen Henriksen Lunderseter IL 11:24
226 153939 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 11:26
227 168641 Liv Simonsen OK Øst 11:28
228 91240 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 11:30

D 17-20

3 950 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
42 160413 Marte Fallbakken Berge Løten o-lag 11:00
43 148163 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 11:02
44 114843 Evine Westli Andersen Løten o-lag 11:04
45 176073 Nora Hui Andersen Hamar OK 11:06
46 114842 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 11:08
47 98598 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 11:10
48 154950 Anne Larsen Ringsaker OK 11:12

D 21-

4 190 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
15 156923 Linda Engen Raumar Orientering 11:01
16 135159 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 11:03
17 127276 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 11:05
18 155083 Nina Smestad Løten o-lag 11:07
19 170613 Silje Ekroll Jahren Sävedalens AIK 11:09
20 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 11:11

D 45-

3 580 m, 13 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
102 156922 Ida Engen Raumar Orientering 11:18
103 84212 Gro Ellegaard Hamar OK 11:20
104 92322 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 11:22
105 182063 Anne Lofthus Lillehammer OK 11:24
106 132847 Inger Svaland OL Vallset/Stange 11:26
107 138625 Mette Solbergseter Austmarka IL 11:28
108 149915 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 11:30
109 172936 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 11:32
110 167051 Kari Melgård Sveen Elverum OK 11:34
111 May Kristin Pedersen Ringsaker OK 11:36
112 76105 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 11:38
113 170820 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 11:40
114 157042 Randi Fallbakken Berge Løten o-lag 11:42

D 55-

3 290 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
123 89547 Anne Sørum Ringsaker OK 11:10
124 480062 Lis Dæhli Løten o-lag 11:12
125 66661 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 11:14
126 146384 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 11:16
127 92317 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 11:18
128 Bente Grøndalen Hamar OK 11:20

D 65-

2 450 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
144 137283 Inger Johanne Ruud Hamar OK 11:01
145 182065 Liv Feiring Hamar OK 11:03
146 175780 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 11:05
147 137315 Siri Hestad Hamar OK 11:07
148 69017 Tea Forberg Rond OL 11:09

D 75-

2 450 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
154 97448 Inger E. Vamnes Hamar OK 11:21

H -10

2 290 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
262 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 11:06
263 111544 Emil Skytteren Grue IL 11:08
264 145263 Mats Lindaas Elverum OK 11:10

H 11-12

2 750 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
175 98115 Grunde Isaksætre Grue IL 11:00
176 127189 Even Bordal Ringsaker OK 11:02
177 127278 John Arne Torp Lunderseter IL 11:04
178 175917 Olav Lund Kongsberg OL 11:06

H 11-12N

2 290 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
271 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 11:11

H 13-14

2 870 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
157 80043 Eskil Frøisland Vang OL 11:01
158 145367 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 11:03
159 129391 Håkon Lund Kongsberg OL 11:05
160 132846 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 11:07
161 181762 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 11:09
162 120710 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 11:11
163 154327 Sverre Narum OL Vallset/Stange 11:13
164 116956 Even Lindaas Elverum OK 11:15
165 188458 Fredrik Sveen Vang OL 11:17
166 159325 Ole Johan Bråten Vang OL 11:19
167 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 11:21

H 13-16C

3 140 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
274 180241 Jørgen K. Gjedtjernet Grue IL 11:01
275 Sondre Skytteren Grue IL 11:03
276 Ola Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 11:05
277 145275 Even K. Gjedtjernet Grue IL 11:07
278 Håkon Moen Raumar Orientering 11:09
279 176355 Jørgen Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 11:11

H 15-16

3 580 m, 8 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
68 152308 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 11:00
69 89084 Martin Nordvi Grue IL 11:02
70 150989 Trygve Bondhus Often Tynset IF 11:04
71 139525 Einar Lund Kongsberg OL 11:06
72 92337 Johannes Bordal Ringsaker OK 11:08
73 144855 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 11:10
74 Sverre Bang Støeng Hamar OK 11:12
75 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 11:14

H 17-C

3 140 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
287 94921 Egil Solbergseter Austmarka IL 11:27
288 Zbignev Narkevic Grue IL 11:29
289 124830 Tor Arne Andersen Hamar OK 11:31
290 141037 Tor Sætaberget Lunderseter IL 11:33
291 John Tangen Hamar OK 11:35
292 Erlend Røhnebek Brandval/Kongsvinger OK 11:37

H 17-N

2 730 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
219 Isak Hasselvold Grue IL 11:12
220 Pål Snapa Grue IL 11:14
221 118330 Tor Simonsen OK Øst 11:16
222 63786 Tor Arne Simonsen Loxhaug OK Øst 11:18

H 17-20

4 190 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
22 92336 Henrik Bordal Ringsaker OK 11:15
23 411529 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 11:17
24 84775 Anders Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 11:19
25 92339 Simen Bordal Ringsaker OK 11:21
26 176054 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 11:23
28 183680 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 11:27
29 181995 Einar Lofthus Lillehammer OK 11:29
30 89464 Lars Bredalen Nittedal OL 11:31
31 152371 Anders Bergum Gjø-Vard OL 11:33

H 21-

5 630 m, 12 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1 178333 Jan Ola Pedersen Vang OL 11:00
2 159002 Marius Øie Løten o-lag 11:02
3 184673 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 11:04
4 Dag Lofthus Hamar OK 11:06
5 118722 Kenneth Bilstad Vang OL 11:08
6 Sofie Johansson OK Linné 11:10
7 188987 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 11:12
8 176001 Eivind Lande Eidskog OL 11:14
9 157996 Anders Skjeset Vang OL 11:16
10 172775 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 11:18
11 Brage Ekroll Jahren Raumar Orientering 11:20
12 Jostein Haug OL Vallset/Stange 11:22

H 35-

4 190 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
35 118326 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 11:41
36 154017 Svein Erik Larsen Ringsaker OK 11:43
37 140899 Stian Myrvang Lunderseter IL 11:45
38 152442 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 11:47
39 178166 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 11:49

H 45-

3 950 m, 14 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
55 159645 Bjørn Karlstad Brandval/Kongsvinger OK 11:26
56 408467 Harald Berge Løten o-lag 11:28
57 156924 Knut Engen Raumar Orientering 11:30
58 84786 Thor Bjørnseth Brandval/Kongsvinger OK 11:32
59 76111 Onno Verberne OL Toten-Troll 11:34
60 170443 Stein Arne Negård Vang OL 11:36
61 95258 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 11:38
62 154729 Tore Lindaas Elverum OK 11:40
63 84213 Øystein Melby Hamar OK 11:42
64 483728 Petter Gullikstad Røros IL 11:44
65 Ole Kjell Langmyren Lillomarka 11:46
66 Arne Arnesen Hamar OK 11:48
67 Ole Bang Hamar OK 11:50
0 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 12:00

H 55-

3 580 m, 23 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
76 134505 Tore Nilsen Elverum OK 11:03
77 146390 Knut Haug OL Vallset/Stange 11:05
78 87092 Arve Smestad Løten o-lag 11:07
79 Jarle Busterud Elverum OK 11:09
80 68061 Frode Hjorth Hamar OK 11:11
81 Terje Tangen Ringsaker OK 11:13
82 410794 Øyvind Sørlie Hadeland OL 11:15
83 172937 Jan Sveen Raumar Orientering 11:17
84 138626 Tor Solbergseter Austmarka IL 11:19
85 158999 Terje Gudbrandsen Hamar OK 11:21
86 155729 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 11:23
87 159334 Trond Olsen Løten o-lag 11:25
88 97472 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 11:27
89 312787 Sigurd Dæhli Løten o-lag 11:29
90 127275 Roar Sætaberget Lunderseter IL 11:31
91 157498 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 11:33
92 132466 Stein Nordvi Elverum OK 11:35
93 74968 Tor Strand Raumar Orientering 11:37
94 92332 Erik Haugen Ringsaker OK 11:39
95 67804 Karl Aasmund Erøy OK Moss 11:41
96 480070 Ole Lien Løten o-lag 11:43
97 480029 Asle Jahren Raumar Orientering 11:45
98 Erik Grøndalen Hamar OK 11:47

H 65-

3 290 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
130 136877 Trygve Hestad Hamar OK 11:24
131 77393 Klaus Engen Eidskog OL 11:26
132 155020 Trond Feiring Hamar OK 11:28
133 145100 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 11:30
134 185959 Knut Skjeset Vang OL 11:32
135 175999 Leif Billingsø Eidskog OL 11:34
136 188709 Olav Høiås Vang OL 11:36
137 141643 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 11:38
138 60845 Per Gunnar Gjølstad Brandval/Kongsvinger OK 11:40
139 175779 Knut Fjæstad Hamar OK 11:42
140 92318 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 11:44

H 75-

2 450 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
151 137245 Hans Ruud Hamar OK 11:15

Annonser

IOF Eventor