Startliste for O-idol og Norgescup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: lørdag 6 september 2014

D 17-18

2 860 m, 46 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
505 Silje Arntzen Asker Skiklubb 14:33
506 Ane Svegård Bye Byåsen IL 14:35
507 Marie Dale Steinkjer OK 14:37
508 Chiara Dalla Santa Frol IL 14:39
509 161005 Kristine Klock Fleten Wing OK 14:41
510 Ingunn Rognsvåg Varegg Fleridrett 14:43
511 Lovise Fremstad Larvik OK 14:45
512 Kristine Ausen Porsgrunn OL 14:47
513 Julia Plaian Asker Skiklubb 14:49
514 Gina Mølnvik Freidig 14:51
515 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 14:53
516 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 14:55
517 195722 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 14:57
518 Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett 14:59
519 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 15:01
520 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 15:03
521 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 15:05
522 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 15:07
523 Siri Moholth Kongsberg OL 15:09
524 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 15:11
525 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 15:13
526 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 15:15
527 Siri Grandal IL Tyrving 15:17
528 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 15:19
529 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 15:21
530 Nina Asheim Birkeland Halden SK 15:23
531 Astrid Fiskum IL Tyrving 15:25
532 Gina Granstedt Halden SK 15:27
533 Åshild Kolstad Mo OK 15:29
534 Karen Bjergaard Nydalens SK 15:31
535 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 15:33
536 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 15:35
537 Ingvild Torgersen Halden SK 15:37
538 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 15:39
539 Nanna Norderud IL Tyrving 15:41
540 Anine Ahlsand Nydalens SK 15:43
541 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 15:45
542 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 15:47
543 196727 Marie Olaussen Fredrikstad SK 15:49
544 Julie Hjortland Larvik OK 15:51
545 Evine Westli Andersen Løten o-lag 15:53
546 Frida Sæther Freidig 15:55
547 Ingeborg Eide Byåsen IL 15:57
548 Emma Arnesen Byåsen IL 15:59
549 Tonje Vassend Porsgrunn OL 16:01
550 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:03

D 19-20

3 200 m, 24 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
405 Line Sundsvik Frol IL 14:08
406 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 14:10
407 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 14:12
408 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 14:14
409 Aurora Fossøy NTNUI 14:16
410 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 14:18
411 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 14:20
412 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 14:22
413 Siri Kollerud Lillomarka OL 14:24
414 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 14:26
415 Gry Granstedt Halden SK 14:28
416 Hedvig Åstebøl NTNUI 14:30
417 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 14:32
418 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 14:34
419 Mathilde Rundhaug Frol IL 14:36
420 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 14:38
421 Synnøve Bråten Vegårshei IL 14:40
422 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 14:42
423 159545 Karen Oline Kolstad Freidig 14:44
424 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 14:46
425 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 14:48
426 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 14:50
427 Sigrid Alexandersen Fossum IF 14:52
428 Runa Fremstad Larvik OK 14:54

D 21-

4 080 m, 37 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
305 Karoline Dahl Fosby NTNUI 13:08
306 Agni Fjogstad Nielsen NTNUI 13:10
307 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 13:12
308 Julie Størmer NTNUI 13:14
309 Maja Fjellstad Knutsen NTNUI 13:16
310 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 13:18
311 Gunhild Rogne Halland NTNUI 13:20
312 Iliana Ilieva Halden SK 13:22
313 Camilla Øhman NTNUI 13:24
314 Kristin Åstebøl Byåsen IL 13:26
315 Turid Kamstrup Hovind NTNUI 13:28
316 159511 Ida Arnesen Tiltnes IL Tyrving 13:30
317 Marte Fallbakken Berge NTNUI 13:32
318 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 13:34
319 Anna Ulvensøen NTNUI 13:36
320 Mari Jevne Arnesen NTNUI 13:38
321 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 13:40
322 Guro Torpe NTNUI 13:42
323 Elena Roos Halden SK 13:44
324 Katharina Rogstad NTNUI 13:46
325 Sara Profors Frol IL 13:48
326 Marit Rønning Skoglund NTNUI 13:50
327 156878 Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL 13:52
328 Guro Vassend Fossum IF 13:54
329 Martine Åstebøl NTNUI 13:56
330 Elin-Kristin Hem NTNUI 13:58
331 Marta Ulvensøen NTNUI 14:00
332 Maren Jansson Haverstad NTNUI 14:02
333 201521 Mari Fasting Halden SK 14:04
334 Marte Narum Konnerud IL 14:06
335 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 14:08
336 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 14:10
337 Linn Hokholt NTNUI 14:12
338 Anette Baklid Konnerud IL 14:14
339 Gøril Rønning Sund Frol IL 14:16
340 Ingjerd Myhre Järla Orientering 14:18
341 Lone Brochmann Bækkelagets SK 14:20

H 17-18

3 690 m, 64 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
205 Anders Nyaas Tynset IF 14:18
206 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 14:20
207 Sondre Damm TIF Viking 14:22
208 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 14:24
209 113236 Anders Rønning Nord-Østerdal OK 14:26
210 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 14:28
211 Øyvind Berg Nord-Østerdal OK 14:30
212 Nils Ola Kvam Freidig 14:32
213 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 14:34
214 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 14:36
215 Asbjørn Midtbø Wing OK 14:38
216 Trygve Heggedal Kongsberg OL 14:40
217 160358 Asgeir W. Ristesund Fredrikstad SK 14:42
218 Jakob Eikner Fana IL 14:44
219 187149 Truls Sildnes Baklid Konnerud IL 14:46
220 183908 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 14:48
221 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 14:50
222 160944 Brynjar Forseth OL Trollelg 14:52
223 Sverre Bang Støeng Hamar OK 14:54
224 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 14:56
225 Even Lindstad Børresen Hamar OK 14:58
226 Aksel Madslien Nydalens SK 15:00
227 Einar Lofthus Hamar OK 15:02
228 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 15:04
229 Petter Norsted Kildebo Halden SK 15:06
230 Odd Kasper Ekre Indre Østfold OK 15:08
231 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 15:10
232 Bjørnar Almeland Fana IL 15:12
233 Johannes K. Midtbø Wing OK 15:14
234 Einar Lund Kongsberg OL 15:16
235 Brage Jørum Byåsen IL 15:18
236 188845 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 15:20
237 Trygve Lægran Steinkjer OK 15:22
238 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 15:24
239 Elias Wiklund Nydalens SK 15:26
240 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 15:28
241 Henrik Upsal Kristiansand OK 15:30
242 Peter Nordbrøden Halden SK 15:32
243 Are Wigaard Oppsal Orientering 15:34
244 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 15:36
245 Øyvind Wiggen Byåsen IL 15:38
246 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 15:40
247 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 15:42
248 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 15:44
249 Sigurd Melsom Fossum IF 15:46
250 Knut Aasheim Oppsal Orientering 15:48
251 Oskar Størmer Fossum IF 15:50
252 Johan Otto Munkeby Frol IL 15:52
253 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 15:54
254 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 15:56
255 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 15:58
256 Rein Helle Mårdalen Freidig 16:00
257 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 16:02
258 Elias T. Mølnvik Fossum IF 16:04
259 176026 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 16:06
260 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 16:08
261 97986 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 16:10
262 Karl Fremstad Kongsberg OL 16:12
263 Stian Sundsvik Frol IL 16:14
264 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 16:16
265 Håvard Irgens Fossum IF 16:18
266 Audun Heimdal Konnerud IL 16:20
267 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 16:22
268 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 16:24

H 19-20

3 670 m, 39 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
105 Olav Vestøl Vegårshei IL 14:23
106 Henrik Gjemdal Heming Orientering 14:25
107 Jonas Klausen Espedal NTNUI 14:27
108 155776 Gustav Fiskum IL Tyrving 14:29
109 Lars Henrik Thon Sturla, IF 14:31
110 Lars Treekrem Heming Orientering 14:33
111 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 14:35
112 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 14:37
113 Jørgen Madslien Nydalens SK 14:39
114 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 14:41
115 Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 14:43
116 Andreas Alvem NTNUI 14:45
117 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 14:47
118 176008 Sigurd Stenvik Byåsen IL 14:49
119 Ola Keiserås IL Leik 14:51
120 Thomas Schive Bækkelagets SK 14:53
121 Ove Baardsgaard OL Trollelg 14:55
122 Jon Nilsen Kristiansand OK 14:57
123 Tord Haflan Nydalens SK 14:59
124 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 15:01
125 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 15:03
126 Simen Bordal Ringsaker OK 15:05
127 Mattis Holt Freidig 15:07
128 Morten Jørgensen Kristiansand OK 15:09
129 Sindre Sandven Kongsberg OL 15:11
130 Vegard Ressem Frol IL 15:13
131 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 15:15
132 Sigur Heggedal Kongsberg OL 15:17
133 Sven Hellmüller Fossum IF 15:19
134 Mathias Drage Kongsberg OL 15:21
135 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 15:23
136 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 15:25
137 Markus Holter Halden SK 15:27
138 Borger Melsom Fossum IF 15:29
139 182081 Anders Felde Olaussen Halden SK 15:31
140 Paul Sirum Frol IL 15:33
141 Eivind Høydal Nydalens SK 15:35
142 Jonas Ressem Frol IL 15:37
143 Andreas Sølberg OL Trollelg 15:39

H 21-

4 820 m, 61 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
5 Adrian Opheim NTNUI 13:08
6 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 13:10
7 Sindre Johannessen Freidig 13:12
8 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 13:14
9 Fredrik Eliasson Halden SK 13:16
10 181246 Ivar Haugen Kristiansand OK 13:18
11 Snorre Hansen Byåsen IL 13:20
12 Jan Schmid OL Trollelg 13:22
13 Olav Johannes Deelstra NTNUI 13:24
14 Leif Størmer Fossum IF 13:26
15 Trygve Olsen NTNUI 13:28
16 192524 Tore Nymark Askøy OL 13:30
17 157073 Anders Bjergaard NTNUI 13:32
18 68412 Terje Maroni Byåsen IL 13:34
19 Mikkel Sørensen NTNUI 13:36
20 Martin Damm TIF Viking 13:38
21 Simen Jevne Arnesen NTNUI 13:40
22 Tommy Schmid OL Trollelg 13:42
23 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 13:44
24 Bjørn Lundanes NTNUI 13:46
25 Øystein Pettersen Nydalens SK 13:48
26 Sondre Sande Gullord NTNUI 13:50
27 Øystein Haug Frol IL 13:52
28 Mats Dahlén Kristiansand OK 13:54
29 Halvor Eid Nielsen NTNUI 13:56
30 Magnus Johansson Kristiansand OK 13:58
31 Dag Lofthus NTNUI 14:00
32 184260 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 14:02
33 Per Olaussen Fredrikstad SK 14:04
34 Emil Ahlbäck Fossum IF 14:06
35 Isak Bergset NTNUI 14:08
36 Sindre Rønning Fossum IF 14:10
37 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 14:12
38 Harald Kalager NTNUI 14:14
39 Jørgen Fiskum Frol IL 14:16
40 Niklas Profors Varegg Fleridrett 14:18
41 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 14:20
42 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 14:22
43 Tomas Eidsmo Freidig 14:24
44 156972 Sjur Hovi Kristiansand OK 14:26
45 Martin Hoset NTNUI 14:28
46 Mats Nordbrøden Järla Orientering 14:30
47 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 14:32
48 Håvard Vassenden Frol IL 14:34
49 Simen Aamodt NTNUI 14:36
50 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 14:38
51 Per Melander Often NTNUI 14:40
52 Øyvind Enger NTNUI 14:42
53 Torkil Eide Solstad NTNUI 14:44
54 Kjetil Okkenhaug NTNUI 14:46
55 Espen Fiskum Halden SK 14:48
56 Vegard Ruttenborg NTNUI 14:50
57 Carl Petter Lyngen Frol IL 14:52
58 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 14:54
59 160833 Håvard Lucasen Vaajakosken Terä 14:56
60 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 14:58
61 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 15:00
62 Thomas Natvig Årstad NTNUI 15:02
63 Anders Nordberg Nydalens SK 15:04
64 Hans Petter Mathisen NTNUI 15:06
65 Martin Vister Frol IL 15:08

O idol H16

6 660 m, 25 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
601 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 11:00
602 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 11:02
603 Petter Markhus Verdal OK 11:04
604 Vegard Myklemyr Eiker OL 11:06
605 Lars Solli Mo OK 11:08
606 Kjetil Mølnvik Freidig 11:10
607 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 11:12
608 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 11:14
609 Marius Pytten Kristiansand OK 11:16
610 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 11:18
611 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 11:20
612 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 11:22
613 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 11:24
614 Johannes Bordal Ringsaker OK 11:26
615 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 11:28
616 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 11:30
617 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 11:32
618 Sturla Frydenlund Sturla, IF 11:34
619 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 11:36
620 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 11:38
621 Håvard Eidsmo Freidig 11:40
622 Martin Borge Heir Fossum IF 11:42
623 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 11:44
624 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 11:46
625 Anders Haga Raumar Orientering 11:48

O idol D16

5 340 m, 25 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
701 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 11:31
702 Karen Rysgård Frol IL 11:33
703 Karine Vestøl Vegårshei IL 11:35
704 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 11:37
705 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 11:39
706 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 11:41
707 Emilie Westin Porsgrunn OL 11:43
708 Ida Aurebekk Torridal IL 11:45
709 Kristin Smeby Kongsberg OL 11:47
710 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 11:49
711 Malin Sandstad Freidig 11:51
712 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 11:53
713 Silje Hauge Hisøy OK 11:55
714 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 11:57
715 Julie Nærestad Vegårshei IL 11:59
716 Åse Bergan Nydalens SK 12:01
717 Oda Sikkeland IL Tyrving 12:03
718 Marthe Ramstad Fet OL 12:05
719 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 12:07
720 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 12:09
721 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 12:11
722 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 12:13
723 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 12:15
724 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 12:17
725 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 12:19

O idol H16 utfordrer

6 660 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
651 Tobias Kristensen Larvik OK 12:03
652 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 12:05
653 Jens Didrik Berg Larvik OK 12:07
654 Adrian Opheim Freidig 12:09
655 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 12:11
656 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 12:13
657 Olav Schmitt Gran Halden SK 12:15
658 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 12:17
659 Vegard Myhre Kristiansand OK 12:19

O idol D16 utfordrer

5 340 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
751 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 12:34
752 Line Sølberg IL Leik 12:36
753 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 12:38
754 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 12:40
755 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 12:42
756 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 12:44
757 Synne Malene Brække Halden SK 12:46
758 Pernille Opheim Freidig 12:48
759 Åshild Faller Råheim Fet OL 12:50
760 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 12:52
761 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 12:54

Annonser

IOF Eventor