Norsk Orientering

Startliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: søndag 10 august 2014

D 14

2 990 m, 67 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3 Synne Solberg Gjø-Vard OL 10:04
4 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 10:06
5 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 10:08
6 Anna Renolen Wing OK 10:10
7 Jorun Bækken Os IL 10:12
8 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 10:14
9 Ingrid Madslien Nydalens SK 10:16
10 Selma Kristiansen OK Moss 10:18
11 Erna Marie Tøfting Bakke Gjø-Vard OL 10:20
12 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 10:22
13 Lisa Jenssen Halden SK 10:24
14 Ragne Wiklund Nydalens SK 10:26
15 Aurora Gjølsjø OK Moss 10:28
16 Åsne Holo Fossum IF 10:30
17 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 10:32
18 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 10:34
19 Pernille Katla Fossum IF 10:36
20 Ane Marte Vatn Frol IL 10:38
21 Tilde Eine Fossum IF 10:40
22 123898 Eli Kolstad Mo OK 10:42
23 Solveig Eline Berg IL Tyrving 10:44
24 Hanna Moum Halden SK 10:46
25 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 10:48
26 Helene Eger Kongsberg OL 10:50
27 Mathilde Asora Aas Bodø og Omegn IF Orientering 10:52
28 Marte Morgenlie Skei Nydalens SK 10:54
29 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 10:56
30 Sarah Wøllo Kongsberg OL 10:58
31 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 11:00
32 Magni Klevstad Jakobsen Alta OL 11:02
33 Johanne Viken Flaten Eiker OL 11:04
34 Sofie Hallem Verdal OK 11:06
35 Maren Norderud IL Tyrving 11:08
36 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 11:10
37 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 11:12
38 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 11:14
39 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 11:16
40 Maren Holmsen Hamar OK 11:18
41 Solveig Sæternes Byåsen IL 11:20
42 Emma Ryen Hamar OK 11:22
43 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 11:24
44 Ragne Norrud Fossum IF 11:26
45 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 11:28
46 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 11:30
47 Ida Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 11:32
48 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 11:34
49 Lotte Sølvsberg Noren Hamar OK 11:36
50 Inger Marie Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 11:38
51 Sarah Brynhildsen Wing OK 11:40
52 Eline Kippe Verdal OK 11:42
53 184486 Ingrid G. Mehammer Porsgrunn OL 11:44
54 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 11:46
55 Marlin Haavengen Kongsberg OL 11:48
56 Hanne Vassend Porsgrunn OL 11:50
57 Dina Reitan Freidig 11:52
58 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 11:54
59 Andrea Vanebo Kongsberg OL 11:56
60 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 11:58
61 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 12:00
62 Ragne Munkeby Frol IL 12:02
63 Mari Robøle Lien Hamar OK 12:04
64 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 12:06
65 Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen Knudsen Gneist, IL 12:08
66 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 12:10
67 Anna Meen Porsgrunn OL 12:12
68 Ingrid Hasaas Fossum IF 12:14
69 Ellinor Agersborg Moan Sørreisa OL 12:16

D 15

3 670 m, 73 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
203 Nora Torgersen Halden SK 10:05
204 Ragnhild Eide Byåsen IL 10:07
205 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 10:09
206 Guri Sandvold Tynset IF 10:11
207 Emilie Høgås Lillehammer OK 10:13
208 Runa Almeland Fana IL 10:15
209 Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL 10:17
210 Guro Karlsen Lillehammer OK 10:19
211 Malin Opøien OL Trollelg 10:21
212 Maria Prestbøen Sandefjord OK 10:23
213 Vera Melkild Freidig 10:25
214 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 10:27
215 Gina Nygård Tynset IF 10:29
216 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 10:31
217 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 10:33
218 Katrine Gjestrum Hedrum OL 10:35
219 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 10:37
220 Synne Strand Asker Skiklubb 10:39
221 Ingrid Bredalen Nittedal OL 10:41
222 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 10:43
223 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 10:45
224 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 10:47
225 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 10:49
226 Solveig Hernandez Vråle Konnerud IL 10:51
227 Anine Lome Hamar OK 10:53
228 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 10:55
229 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 10:57
230 175882 Miriam Holtan Buhl OL Trollo 10:59
231 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 11:01
232 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 11:03
233 Thea Dyrkorn Eiker OL 11:05
234 Agnes Lindstad Børresen Hamar OK 11:07
235 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 11:09
236 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 11:11
237 Agnethe Hasli Synnfjell OK 11:13
238 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 11:15
239 154393 Gunvor Aurora Masvik Larvik OK 11:17
240 Synne Skjærstein IL Tyrving 11:19
241 Siri Pedersen Sarpsborg OL 11:21
242 Anette Bjorvatten Vegårshei IL 11:23
243 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 11:25
244 Andrine Viken Byåsen IL 11:27
245 Guro Skari Berger Lillehammer OK 11:29
246 Hedvig Vollset Heming Orientering 11:31
247 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 11:33
248 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 11:35
249 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 11:37
250 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 11:39
251 181981 Marie Bergstrøm Halden SK 11:41
252 Ane Dyrkorn Eiker OL 11:43
253 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 11:45
254 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 11:47
255 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 11:49
256 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 11:51
257 Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK 11:53
258 Astrid Stav Stjørdals-Blink Orientering 11:55
259 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 11:57
260 Marie Bakken Sørensen Freidig 11:59
261 Hanne Daltveit Fana IL 12:01
262 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 12:03
263 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 12:05
264 Silje Moe Fredrikstad SK 12:07
265 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 12:09
266 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 12:11
267 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 12:13
268 Ingrid Aaslund Fet OL 12:15
269 Karoline Aune Halden SK 12:17
270 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 12:19
271 Aurora Moholth Kongsberg OL 12:21
272 Kristin Mestad Torridal IL 12:23
273 Marit Sveen Hamar OK 12:25
274 Thea Morlandstø Eiker OL 12:27
275 Maria Ulseth Sylte Freidig 12:29

D 16

4 090 m, 68 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
402 Frida Dahl Steinkjer OK 11:28
403 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 11:30
404 Idunn Haavengen Kongsberg OL 11:32
405 Ellen Marie Ariansen Nittedal OL 11:34
406 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 11:36
407 Pernille Opheim Freidig 11:38
408 Anine Hallén Nydalens SK 11:40
409 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 11:42
410 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 11:44
411 98459 Nora Fagerheim Hisøy OK 11:46
412 Karine Vestøl Vegårshei IL 11:48
413 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 11:50
414 Sigrid Vada Grønlie Stjørdals-Blink Orientering 11:52
415 Synne Malene Brække Halden SK 11:54
416 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 11:56
417 Oda Q Fossum Freidig 11:58
418 Marthe Ramstad Fet OL 12:00
419 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 12:02
420 Maria Olsbø Østmarka OK 12:04
421 Andrea Drangsholt Torridal IL 12:06
422 Malin Sandstad Freidig 12:08
423 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 12:10
424 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 12:12
425 Eldrid Bratsberg Wing OK 12:14
426 Line Sølberg IL Leik 12:16
427 Åshild Faller Råheim Fet OL 12:18
428 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 12:20
429 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 12:22
430 Julie Nærestad Vegårshei IL 12:24
431 Elise Ullern IL Tyrving 12:26
432 Sanna Fiskum Ness Freidig 12:28
433 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 12:30
434 Hanne Grandal IL Tyrving 12:32
435 Åse Bergan Nydalens SK 12:34
436 Linn Hege Roso Lardal OL 12:36
437 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 12:38
438 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 12:40
439 Stine Njåstein IL Tyrving 12:42
440 Emilie Westin Porsgrunn OL 12:44
441 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 12:46
442 Silje Hauge Hisøy OK 12:48
443 Rannveig W.Nordhagen Ås-NMBU Orientering 12:50
444 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 12:52
445 Martine Engebretsen Heming Orientering 12:54
446 Helena Åsberg Sarpsborg OL 12:56
447 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 12:58
448 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 13:00
449 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 13:02
450 Fride Sørensen Sturla, IF 13:04
451 Line Wegner Hodt Fossum IF 13:06
452 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 13:08
453 Kristin Smeby Kongsberg OL 13:10
454 Nora Graffer Østmarka OK 13:12
455 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 13:14
456 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 13:16
457 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 13:18
458 Elise Kaland Odden Porsgrunn OL 13:20
459 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 13:22
460 Trine Berg Hanssen Stjørdals-Blink Orientering 13:24
461 Marit Ishol Skogan Steinkjer OK 13:26
462 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 13:28
463 Oda Sikkeland IL Tyrving 13:30
464 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 13:32
465 149170 Martine Gustavsen Sandefjord OK 13:34
466 Karen Rysgård Frol IL 13:36
467 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 13:38
468 Ida Aurebekk Torridal IL 13:40
469 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 13:42

D 14-16 C

2 900 m, 14 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
82 Gunvor Aurora Masvik Larvik OK 10:02
83 Nora S. Utseth Wing OK 10:04
84 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 10:06
85 Anna Isnes Tyse Eiker OL 10:08
86 Grete Kristiansen Steinkjer OK 10:10
87 Ingrid Telnes Lilleby OK Moss 10:12
88 Matilde Holen Østmarka OK 10:14
89 Elin Visscher OK Sør 10:16
90 Martine Klock Fleten Wing OK 10:18
91 Hege Kristin Hilleren Askøy OL 10:20
92 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 10:22
93 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 10:24
94 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 10:26
95 Marte Myhr Amundsen Wing OK 10:28

H 14

3 570 m, 71 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
103 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 10:05
104 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 10:07
105 Martin Selmer Freidig 10:09
106 Eskil Frøisland Vang OL 10:11
107 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 10:13
108 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 10:15
109 180928 Elias Lindhjem Mathisen Sandefjord OK 10:17
110 126672 Håkon Sturød Nydalens SK 10:19
111 Marius Aurebekk Torridal IL 10:21
112 Vegard Haugen Porsgrunn OL 10:23
113 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 10:25
114 Magne Angelhus Morstøl Molde og Omegn IF 10:27
115 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 10:29
116 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 10:31
117 Even Lindaas Elverum OK 10:33
118 Andreas Ramberg Østmarka OK 10:35
119 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 10:37
120 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 10:39
121 Kristian Veie OK Skøynar 10:41
122 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 10:43
123 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 10:45
124 Even Kjøsen Unsgård IL Leik 10:47
125 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 10:49
126 Kristoffer Prøis Kagnes Østmarka OK 10:51
127 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 10:53
128 Ruben Kobbeltvedt Haugesund IL Orientering 10:55
129 Are Lodgaard Byåsen IL 10:57
130 Olav Torgersen Bækkelagets SK 10:59
131 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 11:01
132 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 11:03
133 Marius Leijon Pedersen Alta OL 11:05
134 Aslak Heimdal Konnerud IL 11:07
135 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 11:09
136 Vegard Løvli Asker Skiklubb 11:11
137 Peter Gisholt Fossum IF 11:13
138 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 11:15
139 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 11:17
140 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 11:19
141 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 11:21
142 Knut Selstad Fossum IF 11:23
143 Torkild Rosvoll Asker Skiklubb 11:25
144 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 11:27
145 Jonas Myhre Kristiansand OK 11:29
146 Trygve Myhr Asker Skiklubb 11:31
147 Oskar Arnevik Ringerike OL 11:33
148 155978 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 11:35
149 Mats Eidsmo Freidig 11:37
150 Sander Arntzen Asker Skiklubb 11:39
151 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 11:41
152 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 11:43
153 Kristian Pytten Kristiansand OK 11:45
154 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 11:47
155 Sølve Drage Kongsberg OL 11:49
156 193467 Lars Brattli Asker Skiklubb 11:51
157 Kristian Fredrik Lynum Freidig 11:53
158 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 11:55
159 Fredrik Sveen Vang OL 11:57
160 Morten Svendgård OK Skøynar 11:59
161 159325 Ole Johan Bråten Vang OL 12:01
162 Niels Christian Hellerud Halden SK 12:03
163 Johan Storebakken Hamar OK 12:05
164 Truls Wegner Hodt Fossum IF 12:07
165 Stian Rykkje Stord Orientering 12:09
166 Scott Juvik IL Gular 12:11
167 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 12:13
168 Johan Eikanger IL Gular 12:15
169 Sondre Skytteren Grue IL 12:17
170 Jakob Solli Lind IL BUL-Tromsø 12:19
171 Birk Barstad Sund Steinkjer OK 12:21
172 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 12:23
173 Simen Gran Blystad Løten o-lag 12:25

H 15

4 300 m, 73 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
303 Mathias Vindal Freidig 10:32
304 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 10:34
305 Even-Johan Kaspersen Mo OK 10:36
306 Joar Gjerdahl Berger og Svelvik OL 10:38
307 Sindre R Holt Hedrum OL 10:40
308 Jørgen Baklid Konnerud IL 10:42
309 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 10:44
310 Oskar Spets Storhov Freidig 10:46
311 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 10:48
312 Anders Haugskott OL Trollelg 10:50
313 Oscar Lyngen Frol IL 10:52
314 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 10:54
315 Sivert Bellingmo OL Gaula 10:56
316 Øyvind Hjermstad Fossum IF 10:58
317 Leif Blake Byåsen IL 11:00
318 Erik Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 11:02
319 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 11:04
320 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 11:06
321 Håkon Øvstedal Nydalens SK 11:08
322 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 11:10
323 Martin Andresen Skotte Fossum IF 11:12
324 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 11:14
325 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 11:16
326 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 11:18
327 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 11:20
328 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 11:22
329 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 11:24
330 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 11:26
331 Håvard Støen Gussiås Molde og Omegn IF 11:28
332 Robin Thorkildsen Hedrum OL 11:30
333 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 11:32
334 Kasper Fosser Heming Orientering 11:34
335 Håkon Grande Verdal OK 11:36
336 Einar Melsom Fossum IF 11:38
337 Martin Nilsen Enerstvedt Haugesund IL Orientering 11:40
338 Even Svegård Bye Byåsen IL 11:42
339 Erling Stangnes OK Silsand 11:44
340 Sebastian Eidem Heming Orientering 11:46
341 Vegard Falch Hillestad Halden SK 11:48
342 Elias Jonsson Nydalens SK 11:50
343 Mathias Witte Alta OL 11:52
344 Tord Strand Kongsberg OL 11:54
345 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 11:56
346 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 11:58
347 Joar Oldernes Lillomarka OL 12:00
348 Jesper Ugedal Østmarka OK 12:02
349 Marcus Barstad Smevik Byåsen IL 12:04
350 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 12:06
351 159613 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 12:08
352 Erlend Brendstuen Halden SK 12:10
353 Aleksander Skoglund Molde og Omegn IF 12:12
354 Henrik Haug Kongsberg OL 12:14
355 181677 Sebastian Daland Kristiansand OK 12:16
356 Per Ivar Stokland Ganddal IL 12:18
357 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 12:20
358 Syver Røhnebæk Kongsrud Modum OL 12:22
359 Håvard Olai Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 12:24
360 August Asheim Birkeland Halden SK 12:26
361 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 12:28
362 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 12:30
363 Henrik Bertelsen Porsgrunn OL 12:32
364 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 12:34
365 Sverre Narum OL Vallset/Stange 12:36
366 Håvard Rokkan Mo OK 12:38
367 Andreas Grønbech Askøy OL 12:40
368 Selmer Wathne Sandnes IL (Rogaland) 12:42
369 Håkon Lund Kongsberg OL 12:44
370 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 12:46
371 Henrik André Larsen Kongsberg OL 12:48
372 Lukas Liland Nydalens SK 12:50
373 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 12:52
374 Erling Hjermstad Fossum IF 12:54
375 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 12:56

H 16

4 950 m, 80 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
503 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 11:03
504 Håvard Eidsmo Freidig 11:05
505 Vegard Myhre Kristiansand OK 11:07
506 Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL 11:09
507 Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb 11:11
508 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 11:13
509 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 11:15
510 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 11:17
511 Jens Didrik Berg Larvik OK 11:19
512 Sander Arnevik Ringerike OL 11:21
513 Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering 11:23
514 Tobias Kristensen Larvik OK 11:25
515 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 11:27
516 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 11:29
517 Anders Haga Raumar Orientering 11:31
518 Bjørnar Brevik Stokke IL 11:33
519 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 11:35
520 Petter Markhus Verdal OK 11:37
521 Martin Borge Heir Fossum IF 11:39
522 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 11:41
523 Anders Brevik Østmarka OK 11:43
524 Sturla Frydenlund Sturla, IF 11:45
525 Magnus Enes Heggøy Askøy OL 11:47
526 Vegard Myklemyr Eiker OL 11:49
527 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 11:51
528 Ole Flaatten OK Skeidi 11:53
529 Jonas Mo OL Toten-Troll 11:55
530 Trygve Bondhus Often Tynset IF 11:57
531 132889 Guttorm Snemyr Holtet Indre Østfold OK 11:59
532 Olav Schmitt Gran Halden SK 12:01
533 Jostein Tandberg Nydalens SK 12:03
534 Morten Kristian Vikerhaug Fet OL 12:05
535 Sigurd Svaland Aas Birkenes IL 12:07
536 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 12:09
537 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 12:11
538 Rikard Kammerud Ringerike OL 12:13
539 Andreas Sedin Raumar Orientering 12:15
540 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 12:17
541 Magnus Ramberg Østmarka OK 12:19
542 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd OL 12:21
543 Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF 12:23
544 195884 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 12:25
545 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 12:27
546 Adrian Opheim Freidig 12:29
547 Lars Solli Mo OK 12:31
548 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 12:33
549 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 12:35
550 Lukas Emil Rogne OK Moss 12:37
551 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 12:39
552 Stian Andresen OK Moss 12:41
553 Sam Lunøe Nydalens SK 12:43
554 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 12:45
555 Kristian Nyhus Birkenes IL 12:47
556 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 12:49
557 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 12:51
558 141450 Emil Morgenlie Skei Nydalens SK 12:53
559 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 12:55
560 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 12:57
561 Petter Tobias Bettum Stokke IL 12:59
562 John Runde Kristiansand OK 13:01
563 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 13:03
564 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 13:05
565 Are Helle Mårdalen Freidig 13:07
566 Martin Nordvi Grue IL 13:09
567 Tarjei Holo Fossum IF 13:11
568 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 13:13
569 Per Ivar Reinemo Hamar OK 13:15
570 Jonas Unsgård IL Leik 13:17
571 Kjetil Mølnvik Freidig 13:19
572 Gard Dahlen Kongsberg OL 13:21
573 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 13:23
574 Johannes Bordal Ringsaker OK 13:25
575 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 13:27
576 Marius Lindvall Larvik OK 13:29
577 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 13:31
578 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 13:33
579 Jørgen Vister Indre Østfold OK 13:35
580 Emil Løwengreen Sarpsborg OL 13:37
581 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 13:39
582 Marius Pytten Kristiansand OK 13:41

H 14-16 C

3 060 m, 18 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
183 Sivert Sem Steinkjer OK 10:05
184 Eirik Lundteigen Aune Byåsen IL 10:07
185 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 10:09
186 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 10:11
187 Jostein Aanes Freidig 10:13
188 Jonas Solem Tronrud Eiker OL 10:15
189 Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo Wing OK 10:17
190 Maurits Molberg Freidig 10:19
191 Torjus Ullern IL Tyrving 10:21
192 Egil Lokøen Knudsen Gneist, IL 10:23
193 Henrik Herø Eiker OL 10:25
194 Aksel Bjelland Haugesund IL Orientering 10:27
195 August Borgevad Kornerud Eiker OL 10:29
196 Carl August Klevjer Ringerike OL 10:31
197 Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL 10:33
198 Andreas Helland Eriksen Wing OK 10:35
199 Sondre Gjedrem Lund Verdal OK 10:37
200 Sivert Vangerud Grue IL 10:39

Annonser

IOF Eventor