Norsk Orientering

Startliste for Midt-Norsk Mesterskap stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap stafett
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 17 august 2014

D13-16

12 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
90 Kvikne IL 1 10:10
90 1. Rønnaug Hansæl-Nergaard
90 2. Hanne Grøtli Svergja
90 3. Hilde Moan Bjørshol
91 Os IL 1 10:10
91 1. Jorun Bækken
91 2. Eirin Meli Narjord
91 3. Synve Meli Narjord
92 Freidig 1 10:10
92 1. Malin Sandstad
92 2. Maria Ulseth Sylte
92 3. Vera Melkild
93 Steinkjer OK 1 10:10
93 1. Marit Ishol Skogan
93 2. Vibeke Kvistad Dengerud
93 3. Kjersti Kvistad Dengerud
94 Stjørdals-Blink Orientering 1 10:10
94 1. Ane Nielsen Solberg
94 2. Astrid Stav
94 3. Maiken Økern Hågård
95 Verdal OK 1 10:10
95 1. Sofie Hallem
95 2. Eline Kippe
95 3. Sigrid Vehus Skjerve
96 Wing OK 1 10:10
96 1. Sarah Brynhildsen
96 2. Anna Renolen
96 3. Eldrid Bratsberg
97 Byåsen IL 1 10:10
97 1. Lene Berg Hanssen
97 2. Marte Lien Johnsen
97 3. Ragnhild Eide
99 Freidig 2 10:10
99 1. Pernille Opheim
99 2. Mona Ulseth Sylte
99 3. Oda Q Fossum
100 Stjørdals-Blink Orientering 2 10:10
100 1. Trine Berg Hanssen
100 2. Rønnaug Stav
100 3. Sigrid Vada Grønlie
102 Freidig 3 10:10
102 1.
102 2.
102 3.
122 Frol IL 1 10:10
122 1. Karen Rysgård
122 1. Ane Marte Vatn
122 2. Mari Kilskar Grevskott
122 2. Matilde Munkeby
122 3. Nora Irgens
122 3. Ragne Munkeby

H13-16

21 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
110 Mo OK 1 10:00
110 1. Lars Solli
110 2. Håvard Rokkan
110 3. Even-Johan Kaspersen
111 Molde og Omegn IF 1 10:00
111 1. Aleksander Skoglund
111 2. Erik Hovdenak Sylte
111 3. Rikke Gjeitnes Dahle
112 OK Skøynar 1 10:00
112 1. Kristian Veie
112 2. Andreas Ronglan
112 3. Morten Svendgård
113 Freidig 1 10:00
113 1. Kjetil Mølnvik
113 2. Oskar Spets Storhov
113 3. Håvard Eidsmo
114 Steinkjer OK 1 10:00
114 1. Jørgen Rannem Halse
114 2. Sigurd Landsem Melhus
114 3. Simen Eliassen Kvarme
115 Stjørdals-Blink Orientering 1 10:00
115 1. Ole Wanvik Haugen
115 2. Emil Aaen
115 3. Audun Wanvik Haugen
116 Tynset IF 1 10:00
116 1. Erlend Kvittum Nytrøen
116 2. Gaute Kvittum Nytrøen
116 3. Petter Vangen Lunåsmo
117 Verdal OK 1 10:00
117 1. Petter Markhus
117 2. Tore Markhus
117 3. Fredrik Vehus Skjerve
118 Wing OK 1 10:00
118 1.
118 2.
118 3.
119 Bodø og Omegn IF Orientering 1 10:00
119 1. Amund Bø Kongsbakk
119 2. Amund Kleist Godal
119 3. Trygve Bø Kongsbakk
120 Byåsen IL 1 10:00
120 1. Are Lodgaard
120 2. Petter Liabakk Eriksen
120 3. Leif Blake
121 Emblem IL 1 10:00
121 1. Vilde Årøen Lykke
121 2. Gard Årøen Lykke
121 3. Martha Skogeng Reiten
123 Molde og Omegn IF 2 10:00
123 1. Anine Lome
123 2. Magne Angelhus Morstøl
123 3. Håvard Støen Gussiås
124 Freidig 2 10:00
124 1. Mathias Vindal
124 2. Mats Eidsmo
124 3. Adrian Opheim
125 Steinkjer OK 2 10:00
125 1.
125 2.
125 3.
126 Stjørdals-Blink Orientering 2 10:00
126 1. Marius Møller
126 2. Yngve Aaen
126 3. Henrik Kraft
127 Bodø og Omegn IF Orientering 2 10:00
127 1.
127 2.
127 3.
128 Freidig 3 10:00
128 1. Simen Spets Storhov
128 2. Jo Even Kolstad
128 3. Vegard Kittilsen
129 Freidig 4 10:00
129 1. Lars Sandstad
129 2. Håkon Holstad
129 3. Jonas Grønli
130 Freidig 5 10:00
130 1.
130 2.
130 3.
131 Byåsen IL 2 10:00
131 1. Even Svegård Bye
131 2. Alf Johan Folgerø
131 3. Andrine Viken

D17

26 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
53 Halden SK 1 10:00
53 1.
53 2.
53 3.
54 Asker Skiklubb / IL Tyrving 1 10:00
54 1.
54 2.
54 3.
55 Kongsberg OL 1 10:00
55 1. Nanna Norderud
55 2. Siri Moholt
55 3. Åshild Kolstad
56 Lillomarka OL 1 10:00
56 1. Siri Kollerud
56 2. Kristin Brekke
56 3. Ingvild Wang
57 Nord-Østerdal OK 1 10:00
57 1. Idun Bækken
57 2. Mari jensen Aas
57 3. Anne Mette Grøtli
58 NTNUI 1 10:00
58 1. Marta Ulvensøen
58 2. Anna Ulvensøen
58 3. Kristine Fjeldbo
59 Nydalens SK 1 10:00
59 1. Mathilde Korvald Skaare
59 2. Lone Brochmann
59 3. Nikoline Ekeberg Schjerve
60 OL Trollelg 1 10:00
60 1. Kristin Haugskott
60 2. Sigrid Merete Moen Pedersli
60 3. Kristin Haugskott
61 Raumar Orientering 1 10:00
61 1. Karoline Sønsterudbråten
61 2. Tiril Ruud Bråten
61 3. Eldbjørg Narum
62 Freidig 1 10:00
62 1. Frida Sæther
62 2. Hanne Sandstad
62 3. Karen Oline Kolstad
63 Steinkjer OK 1 10:00
63 1. Norunn Kvistad Dengerud
63 2. Marie Dale
63 3. Kari Grindberg
64 Stjørdals-Blink Orientering 1 10:00
64 1. Sigrid Wanvik Haugen
64 2. Susanne Eide Haug
64 3. Sigrid Solheim
65 Byåsen IL 1 10:00
65 1. Emma Arnesen
65 2. Marte Hoff Hagen
65 3. Ingeborg Eide
66 Emblem IL 1 10:00
66 1. Synnøve Bråten
66 2. Ingrid Lundanes
66 3. Tonje Vassend
67 Fossum IF 1 10:00
67 1. Sigrid Alexandersen
67 2. Ragnhild Hjermstad
67 3. Gunvor Hov Høydahl
68 Frol IL 1 10:00
68 1. Mathilde Rundhaug
68 2. Sara Profors
68 3. Eirin Svanøe-Hafstad
69 NTNUI 2 10:00
69 1. Elin-Kristin Hem
69 2. Hedvig Åstebøl
69 3. Audhild Bakken Rognstad
70 Freidig 2 10:00
70 1. Mari Angell-Petersen
70 2. Torunn Spets Storhov
70 3. Gro Sandstad Eidsmo
71 Byåsen IL 2 10:00
71 1. Ingvild, Ytterhus Utengen
71 2. Ida Berg Hanssen
71 3. Ane Svegård Bye
72 Fossum IF 2 10:00
72 1.
72 2.
72 3.
73 Frol IL 2 10:00
73 1. Line Sundsvik
73 2. Marie Wold Stavrum
73 3. Kajsa Stina Sandstad
74 NTNUI 3 10:00
74 1. Ingvild Maalen-Johansen
74 2. Katharina Rogstad
74 3. Marianne Dæhli
75 Byåsen IL 3 10:00
75 1. Kristin Åstebøl
75 2. Hanne Vefsnmo
75 3. Rine Hanssen
76 Frol IL 3 10:00
76 1. Kine Sofie Sandstad
76 2. Kari Svingheim
76 3. Randi Johanne Skjerve
77 NTNUI 4 10:00
77 1. Ida Lindkvist
77 2. Turid Kamstrup Hovind
77 3. Åsta Venås Flægstad
78 NTNUI 5 10:00
78 1. Ida Lindkvist
78 2.
78 3.

H17

43 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
1 Halden SK 1 10:00
1 1. Espen Fiskum
1 2. Olav Lundanes
1 3.
2 Hamar OK 1 10:00
2 1.
2 2.
2 3.
3 Kongsberg OL 1 10:00
3 1. Mathias Drage
3 2. Karl Fremstad
3 3. Sigur Heggedal
4 Kristiansand OK 1 10:00
4 1. Jon Nilsen
4 2. Hans Gunnar Omdal
4 3. Dag Blandkjenn
5 Lillomarka OL 1 10:00
5 1. Matthew Speake
5 2. Steinar Kollerud
5 3. Andrine Benjaminsen
6 Løten o-lag 1 10:00
6 1. Emilie Westli Andersen
6 2. Evine Westli Andersen
6 3. Marius Øie
7 Nord-Østerdal OK 1 10:00
7 1. John Kasper Svergja
7 2. Ivar Aukrust Osmoen
7 3. Jon Arve U Engebakken
8 NTNUI 1 10:00
8 1. Dag Lofthus
8 2. Øyvind Enger
8 3. Torkil Eide Solstad
9 Nydalens SK 1 10:00
9 1. Eivind Høydal
9 2. Anders Nordberg
9 3. Åsmund Aamodt Resell
10 OL Trollelg 1 10:00
10 1. Trond Einar Moen Pedersli
10 2. Hallvard Seim Grøvlen
10 3. Jan Schmid
11 Oppsal Orientering 1 10:00
11 1. Ludvig Andreas Baugstø Rødnes
11 2. Knut Aasheim
11 3. Are Wigaard
12 Raumar Orientering 1 10:00
12 1. Anders Vister
12 2. Ulrik Astrup Arnesen
12 3. Eskil Sande Gullord
13 Freidig 1 10:00
13 1. Tomas Eidsmo
13 2. Johan Ivarsson
13 3. Sindre Johannessen
14 Steinkjer OK 1 10:00
14 1. Marius Landsem Melhus
14 2. Trygve Lægran
14 3. Svein Anders Melhus
15 Stjørdals-Blink Orientering 1 10:00
15 1. Endre Aaen
15 2. Henrik Nielsen Solberg
15 3. Håvard Hågård
16 Varegg Fleridrett 1 10:00
16 1. Sindre Østgulen Deisz
16 2. Vegard Jarvis Westergård
16 3. Olav Ekrheim
17 Wing OK 1 10:00
17 1. Asbjørn Midtbø
17 2. Johannes K. Midtbø
17 3. Frank Aasgård
18 Byåsen IL 1 10:00
18 1. Ola Berger
18 2. Terje Maroni
18 3. Snorre Hansen
19 Emblem IL 1 10:00
19 1. Asgeir Bakken Rognstad
19 2. Erlend Nilsen Sandnes
19 3. Ivar Lundanes
20 Fossum IF 1 10:00
20 1.
20 2.
20 3.
21 Frol IL 1 10:00
21 1. Carl Petter Lyngen
21 2. Lars Sandstad Skjeset
21 3. Martin Vister
22 Kongsberg OL 2 10:00
22 1. Øyvind Drage
22 2. Håvard Myhre
22 3.
23 Kristiansand OK 2 10:00
23 1. Matias H Hanisch
23 2. Morten Jørgensen
23 3. Henrik Upsal
24 Nord-Østerdal OK 2 10:00
24 1. Øyvind Berg
24 2. Hans Peder Langbekkhei
24 3. Gerard Kort
25 NTNUI 2 10:00
25 1. Per Melander Often
25 2. Kjetil Okkenhaug
25 3. Vegard Blomseth Johnsen
26 Nydalens SK 2 10:00
26 1. Einar Tommelstad
26 2. Magnus Wølneberg
26 3. Øivind Thorvald Due Trier
27 OL Trollelg 2 10:00
27 1. Ove Baardsgaard
27 2. Olav Andreas Remmen
27 3. Tommy Schmid
28 Freidig 2 10:00
28 1. Mattis Holt
28 2. Øystein Jaren Samuelsen
28 3. Knut Sveinung Rekaa
29 Byåsen IL 2 10:00
29 1. Torgeir Aune
29 2. Otto Richard Eide
29 3. Haakon Arnesen
30 Fossum IF 2 10:00
30 1. Sigurd Melsom
30 2. Sven Helmüller
30 3. Leif Størmer
31 Frol IL 2 10:00
31 1. Jonas Ressem
31 2. Paul Sirum
31 3. Stian Sundsvik
32 Kristiansand OK 3 10:00
32 1. Ivar Haugen
32 2. Jack Bjørnsen
32 3. Ole Kostøl
33 NTNUI 3 10:00
33 1. Trygve Olsen
33 2. Sverre Turter Sandvold
33 3. Halvor Eid Nielsen
34 OL Trollelg 3 10:00
34 1.
34 2.
34 3.
35 Fossum IF 3 10:00
35 1. Emil Albrecht
35 2. Leif Størmer
35 3. Borger Melsom
36 Frol IL 3 10:00
36 1. Jørgen Fiskum
36 2. Vegard Ressem
36 3. Johan Otto Munkeby
37 NTNUI 4 10:00
37 1. Eirik Aal
37 2. Sondre Sande Gullord
37 3. Harald Kalager
38 Frol IL 4 10:00
38 1. Espen Sundsvik
38 2. Ivar Mølnvik
38 3.
39 NTNUI 5 10:00
39 1. Klaus Klausen Espedal
39 2. Adrian Opheim
39 3. Sindre Engzelius Gylver
40 NTNUI 6 10:00
40 1. Hans Aleksander Østhagen
40 2. Jakob Kalvig Skogan
40 3. Eirik Aal
41 NTNUI 7 10:00
41 1.
41 2.
41 3.
42 NTNUI 8 10:00
42 1.
42 2.
42 3.
43 Bodø og Omegn IF Orientering 1 10:00
43 1. Ask Kleist Godal
43 2. Torkel Irgens
43 3. Martin Finstad

D35

5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
158 Nord-Østerdal OK 1 10:10
158 1.
158 2.
158 3.
159 Freidig 1 10:10
159 1. Sigrid Melkild
159 2. Katrine Andersen
159 3. Mona J. Mølnvik
160 Byåsen IL 1 10:10
160 1. Guri Bjørndal
160 2. Nina-Beate Liabakk
160 3. Kari Solem Aune
161 Emblem IL 1 10:10
161 1. Marianne Lykke
161 2. Marit Sylte Lundanes
161 3. Janita Skogeng
162 Frol IL 1 10:10
162 1. Bente H. Sundsvik
162 2. Randi Jensen
162 3. Mette K. Kilskar

H35

8 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
140 OK Skøynar 1 10:10
140 1. Terje Rønning
140 2. Joar Svendgård
140 3. John-Ola Hovdal
141 Freidig 1 10:10
141 1. Bjørnar Lynum
141 2. Jens Even Storhov
141 3. Pål Kittilsen
142 Wing OK 1 10:10
142 1. Jens Kjetil Mehammer
142 2. Bernt Brynhildsen
142 3. Svein Erik Bratsberg
143 Byåsen IL 1 10:10
143 1. Harald Storrønning
143 2. Bjørn Erik Johnsen
143 3. Geir Arne Lodgaard
144 Emblem IL 1 10:10
144 1. Lars Roger Lundanes
144 2. Christer Jensen
144 3. Roar Reiten
145 Frol IL 1 10:10
145 1. Gunnar Vatn
145 2. Arne Grevskott
145 3. Frank Robert Rysgård
146 Freidig 2 10:10
146 1. Andreas Sylte
146 2. Arild H Clausen
146 3. Vegard Grønli
147 Freidig 3 10:10
147 1. Knut Mathiesen
147 2.
147 3.

D150

4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
187 Os IL 1 10:20
187 1. Anne Meli Narjord
187 2. Ragnhild Dåsnes
187 3. Kari Osmoen
188 Freidig 1 10:20
188 1. Grete Berge Owren
188 2. Torid Kvaal
188 3. Katharina Mo Berge
189 Wing OK 1 10:20
189 1. Åse Rita Ellingsen
189 2. Siri Drogset
189 3. Susanna Brynhildsen
190 Nord-Østerdal OK 1 10:20
190 1. Birgit Wikan Berg
190 2. Liv Meli
190 3. Helene Margrethe Scheldrup

H150

11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
170 Mo OK 1 10:20
170 1. Jan Gaute Buvik
170 2. Tore Kolstad
170 3. Sigmund Berglund
171 Molde og Omegn IF 1 10:20
171 1. Eivind Morstøl
171 2. Stig Bratsberg
171 3. Geir Sylte
172 Nord-Østerdal OK 1 10:20
172 1. Per Engebakken
172 2. Harald Svergja
172 3. Atle Berg
173 OL Trollelg 1 10:20
173 1. Roar Skulbørstad
173 2. Jon Arne Klemetsaune
173 3. Frode Haugskott
174 Røros IL 1 10:20
174 1. Hans Arild Skjevdal
174 2. Terje Schjølberg
174 3. Petter Gullikstad
175 Freidig 1 10:20
175 1. Geir Owren
175 2. Stig Magnar Løvås
175 3. Arild Heggeset
176 Steinkjer OK 1 10:20
176 1. Trond Svanøe-Hafstad
176 2. Arve Lægran
176 3. Atle Dengerud
177 Verdal OK 1 10:20
177 1. Stein Markhus
177 2. Tor Ove Hallem
177 3. Karl Arne Melbye
178 Wing OK 1 10:20
178 1. Terje Midtbø
178 2. Agnar Renolen
178 3. Jostein Alvestad
179 Byåsen IL 1 10:20
179 1. Eirik Vefsnmo
179 2. Erling Bye
179 3. Helge Eriksen
180 Wing OK 2 10:20
180 1. Jon Vindal
180 2. Per Ivar Skinderhaug
180 3.

D175

1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
194 Verdal OK 1 10:20
194 1. Åse Kvaal
194 2. Kari Melbye
194 3. Eli Kristoffersen

H175

10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
200 Nord-Østerdal OK 1 10:20
200 1.
200 2.
200 3.
201 OK Skøynar 1 10:20
201 1. Olav Magne Svendgård
201 2. Knut Evenhus
201 3. Svein Holberg
202 OL Trollelg 1 10:20
202 1. Anders Lauglo
202 2. Øistein Åsmul
202 3. Stig Arild Haugskott
203 Freidig 1 10:20
203 1. Gunnar Østerbø
203 2. Nils Olav Vennevik
203 3. Tore Angell-Petersen
204 Verdal OK 1 10:20
204 1. Inge Hafstad
204 2. Sverre Kristoffersen
204 3. John Kvaal
205 Wing OK 1 10:20
205 1. Steinar Aasvang
205 2. Tor Gjermstad
205 3. Robert Strøm
206 Byåsen IL 1 10:20
206 1. Leif Røhjell
206 2. Svein Hove
206 3. Tom Bugge
207 Frol IL 1 10:20
207 1. Harald Bakken
207 2. Fritjof Sandstad
207 3. Torbjørn Sirum
208 OL Trollelg 2 10:20
208 1. Egil Repvik
208 2. Henry Sundsetvik
208 3. Thore Sundsetvik
209 Verdal OK 2 10:20
209 1. Rolf Karset
209 2. Kristian Midthjell
209 3. Vidar Skjerve

MIX

9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Starttid
216 Hamar OK 1 10:10
216 1.
216 2.
216 3.
217 IL Leik 1 10:10
217 1. Brage Keiserås
217 2. Svein Olav Åmot
217 3. Rolf Wærnes
218 OL Trollelg 1 10:10
218 1. Anders Haugskott
218 2. Marit Schmid
218 3. Odd Musum
219 Freidig 1 10:10
219 1. Magnus Landstad
219 2. Rune Stræte
219 3. Jon Holstad
220 Steinkjer OK 1 10:10
220 1. Gunhild Kvistad
220 2. Sivert Sem
220 3. Mari Ann Landsem Melhus
221 Tynset IF 1 10:10
221 1. Geir Schjølberg
221 2. Mari Gullbrekken Schjølberg
221 3. Guri Sandvold
222 Attunda OK 1 10:10
222 1. Oskar Forsberg
222 2. Mia Forslin
222 3. Ove Forsberg
223 Emblem IL 1 10:10
223 1. Gunnar Karl Emblem
223 2. Audun Årøen
223 3. Geir Nilsen
224 IL Leik 2 10:10
224 1. Ola Keiserås
224 2. Tone Almås
224 3.

Annonser

IOF Eventor