Startliste for NM sprint kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 2 juni 2012

D17-18 Heat 1

1 750 m, 22 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2003 Ingvild Brekke Lillomarka OL 10:03
2004 Camilla Hengebøl Fossum IF 10:04
2005 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 10:05
2006 Tine Elisa Kjemperud Ringerike OL 10:06
2007 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 10:07
2008 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 10:08
2009 Sofie Lillestrand Fredrikstad SK 10:09
2010 Thea Kleiven Ringerike OL 10:10
2011 Katinka Jussie Brurberg IF Sturla 10:11
2012 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 10:12
2014 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 10:14
2015 Mari jensen Aas Nord-Østerdal OK 10:15
2016 Magnhild Frydenlund IF Sturla 10:16
2017 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 10:17
2018 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 10:18
2019 Marie Wold Stavrum Frol IL 10:19
2020 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 10:20
2021 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 10:21
2022 Gry Granstedt Halden SK 10:22
2023 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 10:23
2024 Eldbjørg Narum OL Vallset/Stange 10:24
2025 Sigrid Bratsberg Wing OK 10:25

D17-18 Heat 2

1 740 m, 20 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2103 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 10:03
2104 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 10:04
2105 Nina Marie Larsen Stavanger Orienteringsklubb 10:05
2106 Line Sundsvik Frol IL 10:06
2107 Andrea Vindal Wing OK 10:07
2108 Emilie Westli Andersen Løten OL 10:08
2109 Ingrid Nygård Notodden OL 10:09
2110 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 10:10
2111 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 10:11
2113 Siri Kollerud Lillomarka OL 10:13
2114 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 10:14
2116 Vilde Kinneberg Raumar Orientering 10:16
2117 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 10:17
2118 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 10:18
2119 Karen Oline Kolstad Freidig 10:19
2120 Synnøve Bråten Vegårshei IL 10:20
2121 Mathilde Rundhaug Mo OK 10:21
2122 Jorunn Kvakland Freidig 10:22
2123 Aina Viena Ringerike OL 10:23
2124 Anikken Gjerde Alnæs Raumar Orientering 10:24

D17-18 Heat 3

1 790 m, 21 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2203 Viktoria Maria Gundersen Hedrum OL 10:03
2204 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 10:04
2205 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 10:05
2206 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 10:06
2207 Kristin Faye Eriksen Fossum IF 10:07
2208 Torill Brekken Ganddal IL 10:08
2209 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 10:09
2210 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 10:10
2211 Aurora Fossøy Lia IL 10:11
2212 Astrid Lægran Steinkjer OK 10:12
2213 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 10:13
2214 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 10:14
2216 Solveig Blindheim Lillomarka OL 10:16
2217 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 10:17
2218 Trine Markvardsen Stavanger Orienteringsklubb 10:18
2219 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 10:19
2220 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 10:20
2221 Kristine Berglia Eiker OL 10:21
2222 Kristine Grønlund Ringerike OL 10:22
2223 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 10:23
2224 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 10:24

D19-20 Heat 1

1 750 m, 17 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1504 Eirin Haugen Eiker OL 10:40
1505 Marie Styrvold Porsgrunn OL 10:41
1506 Katharina Rogstad NTNUI 10:42
1507 Maren Mohagen Hansen Konnerud IL 10:43
1508 Marte Fallbakken Berge Løten OL 10:44
1509 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 10:45
1510 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 10:46
1511 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 10:47
1512 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 10:48
1513 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 10:49
1514 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 10:50
1515 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 10:51
1516 Rannveig Jørgensen Frol IL 10:52
1517 Oda Wennemo Halden SK 10:53
1518 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 10:54
1519 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 10:55
1520 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 10:56

D19-20 Heat 2

1 740 m, 12 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1605 Lise Smedberg Eiker OL 10:41
1606 Gunhild Rogne Halland NTNUI 10:42
1607 Guro Elisabeth Kolstad Halden SK 10:43
1608 Guro Vassend Porsgrunn OL 10:44
1609 Eli Marita Forseth OL Trollelg 10:45
1611 Julie Størmer Fossum IF 10:47
1612 Kristine Fjeldbo Sandefjord OK 10:48
1615 Linn Kristine Gjesdal Lillomarka OL 10:51
1616 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 10:52
1617 Synne Baklid Konnerud IL 10:53
1618 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 10:54
1619 Marte Narum Konnerud IL 10:55

D21 Heat 1

2 310 m, 24 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
902 Kristin Löfgren OK Kolmården 11:02
903 Mathilde Korvald Skaare NTNUI 11:03
904 Nina Smestad Løten OL 11:04
905 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 11:05
906 Marianne Mellbye Larsen Asker Skiklubb 11:06
907 Ida Brænden Raumar Orientering 11:07
908 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 11:08
909 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 11:09
910 Inger Anita Tollehaug Lillehammer OK 11:10
911 Sara Profors Frol IL 11:11
912 Marit Vala NTNUI 11:12
913 Marit Kahrs Halden SK 11:13
914 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 11:14
915 Gøril Rønning Sund Frol IL 11:15
916 Christina Maria Kasin Kongsberg OL 11:16
917 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 11:17
919 Mari Fasting Halden SK 11:19
920 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 11:20
921 Therese Haare Konnerud IL 11:21
922 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 11:22
923 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 11:23
924 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 11:24
925 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 11:25
926 Lene Godager Bækkelagets SK 11:26

D21 Heat 2

2 340 m, 23 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1003 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 11:03
1004 Ingunn Fristad Halden SK 11:04
1005 Silje Kristiansen Kristiansand OK 11:05
1006 Emily Benham Hadeland OL 11:06
1007 Andrea Koch Bækkelagets SK 11:07
1008 Bodil Holmström Halden SK 11:08
1009 Lone Brochmann Eiker OL 11:09
1010 Fanny Welle-Strand Horn Heming Orientering 11:10
1011 Anette Baklid Konnerud IL 11:11
1012 Kine Sofie Sandstad Frol IL 11:12
1013 Jessica Orr Konnerud IL 11:13
1014 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 11:14
1015 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 11:15
1016 Tone E Lye IL Tyrving 11:16
1017 Linn Hokholt Lillomarka OL 11:17
1018 Isa Mari Sandstad Frol IL 11:18
1019 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 11:19
1020 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 11:20
1021 Anne Johanne Lind IL Tyrving 11:21
1022 Iliana Shandurkova Halden SK 11:22
1023 Britt Ingunn Nydal NTNUI 11:23
1024 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 11:24
1026 Siri Ulvestad NTNUI 11:26

H17-18 Heat 1

2 430 m, 32 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1703 Giordano Slanzi Røyken OL 10:03
1704 Lars Skantze IL Tyrving 10:04
1705 Hallvard Haugen Fossum IF 10:05
1706 Markus Knapp Kongsberg IL Tyrving 10:06
1707 Lars Henrik Thon IF Sturla 10:07
1708 Terje Dalen Sørgård Byåsen IL 10:08
1709 Vegard Ressem Frol IL 10:09
1710 Henrik Gjemdal Heming Orientering 10:10
1711 Geir Inge Keiserås IL Leik 10:11
1712 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 10:12
1713 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 10:13
1714 Lars Treekrem Ås-UMB Orientering 10:14
1715 Markus Holter Indre Østfold OK 10:15
1716 Vetle Christiansen Raumar Orientering 10:16
1717 Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering 10:17
1718 Andreas Sølberg OL Trollelg 10:18
1719 Lars Bredalen Nittedal OL 10:19
1720 Magne Haga Raumar Orientering 10:20
1721 Martin Femsteinevik Varegg Fleridrett 10:21
1722 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 10:22
1723 Paul Sirum Frol IL 10:23
1724 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 10:24
1725 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 10:25
1726 Jens Waage Gjø-Vard OL 10:26
1727 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 10:27
1728 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 10:28
1730 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 10:30
1731 Mads Bratland Claussen Fana IL 10:31
1732 Mathias Drage Kongsberg OL 10:32
1733 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 10:33
1734 Marius Borge Heir Fossum IF 10:34
1735 Mattis Holt Freidig 10:35

H17-18 Heat 2

2 510 m, 30 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1803 Håkon Kindem Gimle IF 10:03
1805 Sindre Sandven Kongsberg OL 10:05
1806 Olav Vestøl Vegårshei IL 10:06
1807 Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering 10:07
1808 Anders Sommerstad Juveli Lillomarka OL 10:08
1809 Tord Haflan Nydalens SK 10:09
1810 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 10:10
1811 Anders Bergum Gjø-Vard OL 10:11
1812 Anders Emilsson Oppsal Orientering 10:12
1813 Tobias Solli Skien OK 10:13
1815 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 10:15
1816 Sigurd Stenvik Byåsen IL 10:16
1817 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 10:17
1818 Simen Bordal Ringsaker OK 10:18
1819 Thomas Schive Bækkelagets SK 10:19
1820 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 10:20
1821 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 10:21
1822 Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering 10:22
1823 Johan Hoel Raumar Orientering 10:23
1824 Jon Nilsen Vegårshei IL 10:24
1825 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 10:25
1826 Ingebrigt Eid IL Leik 10:26
1827 Eivind Høydal Nydalens SK 10:27
1829 Johannes Okkenhaug Frol IL 10:29
1830 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 10:30
1831 Ola Keiserås IL Leik 10:31
1832 Andreas Moan Fossum IF 10:32
1833 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 10:33
1834 Thor Underthun Skien OK 10:34
1835 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 10:35

H17-18 Heat 3

2 440 m, 32 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1902 Erlend Fjeld Ringsaker OK 10:02
1903 Petter Moe Sandefjord OK 10:03
1904 Jonas Ressem Frol IL 10:04
1905 Tormod Hovdenak Stenersen OL Trollelg 10:05
1906 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 10:06
1907 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 10:07
1908 Johannes Svendsen OL Trollelg 10:08
1909 Håvard Myhre Kongsberg OL 10:09
1910 Åsmund Wennemo Raumar Orientering 10:10
1911 Tord Bjørnsen IL Express 10:11
1912 Kristian Øien OL Trollelg 10:12
1913 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 10:13
1914 Håkon Selmer Freidig 10:14
1915 Morten Bujordet Kristiansand OK 10:15
1917 Øystein Storsveen Løten OL 10:17
1918 Håkon Gimse Heming Orientering 10:18
1919 Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 10:19
1920 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 10:20
1921 Jørgen Madslien Nydalens SK 10:21
1922 Brage Sæther Freidig 10:22
1923 Anders Felde Olaussen Halden SK 10:23
1924 Ove Baardsgaard OL Trollelg 10:24
1925 Gustav Fiskum IL Tyrving 10:25
1926 Thorstein Wang Lillomarka OL 10:26
1927 Toralf Foss Vaaland Hamar OK 10:27
1928 Borger Melsom Fossum IF 10:28
1929 Jørgen Elisenberg Hamar OK 10:29
1930 Jørund Vala Oppsal Orientering 10:30
1931 Asbjørn Olsen Løten OL 10:31
1932 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 10:32
1933 Sigur Heggedal Kongsberg OL 10:33
1934 Gaute Friestad Kristiansand OK 10:34

H19-20 Heat 1

2 430 m, 18 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1202 Vemund Rønneberg Røyken OL 10:38
1203 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 10:39
1204 Vegard Ølstad Gjø-Vard OL 10:40
1205 Håkon Sandven Fana IL 10:41
1206 Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK 10:42
1207 Sindre Johannessen Freidig 10:43
1208 Terje Faugstad Bjertnes Lillomarka OL 10:44
1209 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 10:45
1210 Severin Berglia Eiker OL 10:46
1212 Sindre Godager Gjø-Vard OL 10:48
1214 Petter Næss Bjørgul Halden SK 10:50
1215 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 10:51
1216 Lars Maukon Muren Asker Skiklubb 10:52
1217 Carl Petter Lyngen Frol IL 10:53
1218 Emil Ahlbäck Fossum IF 10:54
1219 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 10:55
1220 Sindre Sæther Freidig 10:56
1222 Oskar Røen Varegg Fleridrett 10:58

H19-20_Heat 2

2 510 m, 19 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1302 Johannes Hov Høydal Fossum IF 10:38
1303 Adrian Opheim Måren OK 10:39
1304 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 10:40
1305 Fredrik Raastad Nydalens SK 10:41
1306 Espen Sundsvik Frol IL 10:42
1307 Simen Aamodt NTNUI 10:43
1308 Erlend Raastad Skien OK 10:44
1309 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 10:45
1310 Anders Treekrem Ås-UMB Orientering 10:46
1311 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 10:47
1312 Erlend Nydal Asker Skiklubb 10:48
1313 Håkon Njåstein IL Tyrving 10:49
1315 Dag Lofthus Hamar OK 10:51
1316 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 10:52
1317 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 10:53
1318 Sjur Hovi Skien OK 10:54
1319 Håvard Haga Raumar Orientering 10:55
1320 Sindre Rønning Frol IL 10:56
1321 Anders Vister Raumar Orientering 10:57

H21 Heat 1

2 610 m, 31 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
604 Felix Haller Halden SK 11:04
605 Magnus Johansson Kristiansand OK 11:05
606 Marcus Millegård Halden SK 11:06
607 Mathias Nipen IL Tyrving 11:07
608 Jakub Kamenický Kristiansand OK 11:08
609 Hans Petter Mathisen NTNUI 11:09
611 Terje Maroni Byåsen IL 11:11
612 Paul Torvund Østmarka OK 11:12
613 Mats Dahlén Kristiansand OK 11:13
614 Mattias Karlsson Halden SK 11:14
615 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 11:15
616 Martin Hoset NTNUI 11:16
617 Ola Berger Wing OK 11:17
618 Halvor Eid Nielsen NTNUI 11:18
619 Geir Hoff IL Tyrving 11:19
620 Vegard Brun Saga NTNUI 11:20
621 David Gottfridsson Lillomarka OL 11:21
622 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 11:22
623 Martin Vister Indre Østfold OK 11:23
624 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 11:24
625 Vegard Ruttenborg NTNUI 11:25
626 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 11:26
627 Olav Johannes Deelstra NTNUI 11:27
628 Vegard Danielsen Kristiansand OK 11:28
629 Lacho Iliev Halden SK 11:29
630 Lars Skjeset Frol IL 11:30
631 Bjørn Eriksen Halden SK 11:31
632 Per Wiréhn Byåsen IL 11:32
633 Anders Nordberg Skien OK 11:33
634 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 11:34
635 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 11:35

H21 Heat 2

2 640 m, 30 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
704 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 11:04
705 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 11:05
706 Andreas Magerøy Frol IL 11:06
707 Morten Severin Saue IL Tyrving 11:07
708 Alf Johan Lima Ganddal IL 11:08
709 Christian F Schive Halden SK 11:09
710 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 11:10
711 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 11:11
712 Adam Braveny NTNUI 11:12
713 Holger Hott Kristiansand OK 11:13
714 Jan Andreas Edstrøm Lillomarka OL 11:14
715 Dag Aalvik Nydalens SK 11:15
716 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 11:16
717 Vit Braveny Kristiansand OK 11:17
718 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 11:18
719 Mikal Brastad Larsen Kristiansand OK 11:19
720 Jo Forseth Indgaard Frol IL 11:20
721 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 11:21
722 Magne Dæhli Halden SK 11:22
723 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 11:23
724 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 11:24
725 Kim André Sveen Hadeland OL 11:25
726 Olav Lundanes Halden SK 11:26
727 Anders Einum NTNUI 11:27
728 Andreas Høye Fredrikstad SK 11:28
729 Espen Fiskum NTNUI 11:29
730 Eirik Rustad Raumar Orientering 11:30
732 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 11:32
734 Jostein Nørbech IL Tyrving 11:34
735 Ragnar Tonjer Nydalens SK 11:35

H21 Heat 3

2 620 m, 26 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
803 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 11:03
804 Espen Weltzien IL Tyrving 11:04
805 Ivar Haugen Kristiansand OK 11:05
806 Fredrik Steinsvik NTNUI 11:06
808 Joakim Prestmo Bækkelagets SK 11:08
810 Jørgen Fiskum Frol IL 11:10
811 Stig Alvestad Ganddal IL 11:11
812 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 11:12
813 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 11:13
814 Kristian Stenerud NTNUI 11:14
815 Øyvind Watterdal Hadeland OL 11:15
816 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 11:16
817 Kyongsa Ri Bækkelagets SK 11:17
818 Ove Sætra Asker Skiklubb 11:18
820 Morten Sundli Ganddal IL 11:20
821 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 11:21
822 Emil Wingstedt Halden SK 11:22
823 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 11:23
824 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 11:24
825 Sondre Sande Gullord NTNUI 11:25
826 Finn-Eivind Eskøy Fossum IF 11:26
827 Stig Dalsøren Kristiansand OK 11:27
828 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 11:28
830 Øyvind Lund Raumar Orientering 11:30
832 Tue Lassen Bækkelagets SK 11:32
833 Audun Weltzien IL Tyrving 11:33

Annonser

IOF Eventor