Startliste for NM Mellomdistanse finale jr./sr.

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM Mellomdistanse finale jr./sr.
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 10 september 2011

D17-18

2 710 m, 49 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
504 152468 Synnøve Beitnes Raumar Orientering 09:52
505 157218 Mali Galaaen Røsseth Selbu OK 09:54
506 121000 Åsta Wibe Frol IL 09:56
507 133218 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 09:58
508 92297 Thea Grande Østby Porsgrunn OL 10:00
509 149164 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 10:02
510 114842 Emilie Westli Andersen Løten OL 10:04
511 158426 Pia Skyttersæter Iversen Heming/Njård OL 10:06
512 160318 Aina Viena Ringerike OL 10:08
513 143168 Ingrid Okkenhaug Verdal OK 10:10
514 62220 Aurora Fossøy Lia IL 10:12
515 141628 Mari Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 10:14
516 149244 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 10:16
517 133225 Christine J. Helgerud Kongsberg OL 10:18
518 78840 Sigrid Bech Urland Korgen IL 10:20
519 142140 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 10:22
520 98183 Karianne Hjortland Larvik OK 10:24
521 62430 Kristine Grønlund Ringerike OL 10:26
522 147467 Maren Bunæs Nilsen Eiker OL 10:28
523 144100 Marthe Ruttenborg Gjø-Vard OL 10:30
524 123591 Julie Størmer Fossum IF 10:32
525 160719 Guro Vassend Porsgrunn OL 10:34
526 92605 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 10:36
527 145885 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 10:38
528 158422 Malena Asheim Birkeland Halden SK 10:40
529 123851 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 10:42
530 98182 Marie Styrvold Porsgrunn OL 10:44
531 147466 Kristine Berglia Eiker OL 10:46
532 147827 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 10:48
533 158324 Beate Strand Måren OK 10:50
534 145119 Solveig Blindheim Lillomarka OL 10:52
535 142814 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 10:54
536 152622 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 10:56
537 146514 Nikoline Bromander Fredrikstad SK 10:58
538 123583 Gry Granstedt Halden SK 11:00
539 157054 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 11:02
540 160413 Marte Fallbakken Berge Løten OL 11:04
541 158542 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 11:06
542 119544 Camilla Hengebøl Fossum IF 11:08
543 158633 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 11:10
544 159035 Runa Fremstad Larvik OK 11:12
545 157041 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 11:14
546 158175 Eli Marita Forseth OL Trollelg 11:16
547 97462 Jorunn Kvakland Freidig 11:18
548 144663 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 11:20
549 151171 Mathilde Rundhaug Mo OK 11:22
550 147824 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 11:24
551 129073 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 11:26
552 123571 Siri Kollerud Lillomarka OL 11:28

D19-20

3 070 m, 41 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
606 129749 Berit-Kristine Lima Ganddal IL 09:40
607 149322 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 09:42
608 139528 Eline Drage Kongsberg OL 09:44
609 67758 Ragnhild Haga Raumar Orientering 09:46
610 92431 Maria Njølstad Vonen Varegg Fleridrett 09:48
611 129418 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 09:50
612 89531 Annette Fjeldheim Konnerud IL 09:52
613 92387 Kristine Fjeldbo Sandefjord OK 09:54
614 96649 Ina Catharina Storrønning Byåsen IL 09:56
615 62357 Ingvild Maalen-Johansen Ås-UMB Orientering 09:58
616 139441 Anne Line Teigen Søgård Kongsberg OL 10:00
617 165695 Mari Skoglund Godal Lillomarka OL 10:02
618 94138 Nina Jeanette Tollehaug Raumar Orientering 10:04
619 92396 Ina Charlotte Moe Sandefjord OK 10:06
620 86514 Julie Arnesen Byåsen IL 10:08
621 62329 Lise Smedberg Eiker OL 10:10
622 144273 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 10:12
623 154249 Linn Kristine Gjesdal Varegg Fleridrett 10:14
624 127119 Guro Elisabeth Kolstad Halden SK 10:16
625 167021 Rannveig Jørgensen Frol IL 10:18
626 124212 Maren Mohagen Hansen Konnerud IL 10:20
627 82166 Elin-Kristin Hem Sandefjord OK 10:22
628 157200 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 10:24
629 153835 Elena Roos Halden SK 10:26
630 156878 Ida Mari Borge Hovi Porsgrunn OL 10:28
631 152433 Synne Baklid Konnerud IL 10:30
632 103739 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 10:32
633 145077 Marion Huber Tynset IF 10:34
634 151216 Trine Breen Raumar Orientering 10:36
635 145232 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 10:38
636 71775 Gunhild Rogne Halland Varegg Fleridrett 10:40
637 152511 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 10:42
638 152434 Anette Baklid Konnerud IL 10:44
639 158634 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 10:46
640 80034 Therese Haare Konnerud IL 10:48
641 160743 Silje Uhlen Maurset Ås-UMB Orientering 10:50
642 116517 Oda Wennemo Raumar Orientering 10:52
643 158223 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 10:54
644 152432 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 10:56
645 165112 Audhild Bakken Rognstad Lillehammer OK 10:58
646 141644 Marte Narum OL Vallset/Stange 11:00

H17-18

3 760 m, 96 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
304 123879 Tobias Solli Skien OK 09:58
305 116487 Tobias Lunde Kongsberg OL 10:00
306 160462 Brage Sæther Freidig 10:02
307 168503 Johannes Svendsen OL Trollelg 10:04
308 160416 Håkon Godager Løten OL 10:06
309 86276 Tormod Hovdenak Stenersen OL Trollelg 10:08
310 132718 Sondre Hunnes Øverås Sandefjord OK 10:10
311 124181 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 10:12
312 157727 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 10:14
313 158722 Halvard Kværna Østmarka OK 10:16
314 160972 Håkon Njåstein IL Tyrving 10:18
315 87109 Sindre Bæk Løten OL 10:20
316 134240 Erik Trøen Lierbygda OL 10:22
317 80077 Sindre Johannessen Wing OK 10:24
318 137007 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 10:26
319 124731 Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 10:28
320 151136 Åsmund Wennemo Raumar Orientering 10:30
321 158252 Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK 10:32
322 61057 Øyvind Strande Ringerike OL 10:34
323 63825 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 10:36
324 134226 Olav Vestøl Vegårshei IL 10:38
325 124727 Rasmus Rørholt Theisen Mellembygd OL 10:40
326 153993 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 10:42
327 78355 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 10:44
328 116492 Ørjan Rykkje Fana IL 10:46
329 160975 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 10:48
330 154049 Eirik Skoglund Godal Lillomarka OL 10:50
331 158397 Andreas Stenerud OL Tønsberg og omegn 10:52
332 153831 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 10:54
333 129118 Ola Kvisle Asker Skiklubb 10:56
334 124681 Geir Inge Keiserås IL Leik 10:58
335 141116 Sigurd Stenvik Byåsen IL 11:00
336 158081 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 11:02
337 152699 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 11:04
338 128431 Johan Chr. Rømcke IF Sturla 11:06
339 138544 Terje Dalen Sørgård Byåsen IL 11:08
340 94139 Severin Berglia Eiker OL 11:10
341 156913 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 11:12
342 92533 Magnus Farnes OL Tønsberg og omegn 11:14
343 138540 Erlend Raastad Skien OK 11:16
344 145803 Eivind Romberg Kvaale Høydalsmo IL 11:18
345 111446 Jacob Berg Lofthus IL Bul-Tromsø 11:20
346 168555 Hallvard Haugen Fossum IF 11:22
347 96479 Kristian Øien OL Trollelg 11:24
348 168344 Anders Emilsson Oppsal IF Orientering 11:26
349 89644 Oscar Berlin Eiker OL 11:28
350 113165 Hans Herberg Gjø-Vard OL 11:30
351 158126 Tommi Luchsinger Kongsberg OL 11:32
352 80796 Espen Sundsvik Frol IL 11:34
353 145052 Stian Jensen Indre Østfold OK 11:36
354 160417 Asbjørn Olsen Løten OL 11:38
355 123823 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 11:40
356 155776 Gustav Fiskum IL Tyrving 11:42
357 116445 Tord E. Andersen Eiker OL 11:44
358 160790 Harald Kalager Asker Skiklubb 11:46
359 123575 Adrian Opheim Måren OK 11:48
360 168817 Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 11:50
361 123905 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 11:52
362 165110 Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 11:54
363 157135 Lars Skantze IL Tyrving 11:56
364 147714 Henrik Mårtensson Modum OL 11:58
365 89055 Lars Henrik Thon IF Sturla 12:00
366 158718 Trygve Røsæg Måren OK 12:02
367 158109 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 12:04
368 120629 Anders Treekrem Ås-UMB Orientering 12:06
369 160425 Morten Bujordet Kristiansand OK 12:08
370 168505 Ove Baardsgaard OL Trollelg 12:10
371 139527 Mathias Drage Kongsberg OL 12:12
372 160815 Lars Maukon Muren Asker Skiklubb 12:14
373 83083 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 12:16
374 158400 Johannes Narum Hamar OK 12:18
375 166001 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 12:20
376 160440 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 12:22
377 141685 Øystein Storsveen Løten OL 12:24
378 88629 Håvard Haga Raumar Orientering 12:26
379 139549 Paul Sirum Frol IL 12:28
380 97992 Bjørn Lundanes Emblem IL 12:30
381 131410 Thomas Schive OK Moss 12:32
382 116401 Johan Hoel Raumar Orientering 12:34
383 154253 Oskar Røen Varegg Fleridrett 12:36
384 132619 Sindre Sandven Kongsberg OL 12:38
385 134061 Torjus Raa Varegg Fleridrett 12:40
386 157150 Jørgen Madslien Nydalens SK 12:42
387 165388 Martin Rønning Freidig 12:44
388 153898 Thorstein Wang Lillomarka OL 12:46
389 158030 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 12:48
390 165105 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 12:50
391 157073 Anders Bjergaard Nydalens SK 12:52
392 88631 Magne Haga Raumar Orientering 12:54
393 127654 Emil Ahlbäck Fossum IF 12:56
394 156972 Sjur Hovi Skien OK 12:58
395 170111 Dag Lofthus Lillehammer OK 13:00
396 144862 Anders Vister Indre Østfold OK 13:02
397 146564 Fredrik Raastad Skien OK 13:04
398 145310 Sindre Rønning Tynset IF 13:06
399 151138 Borger Melsom Fossum IF 13:08

H19-20

4 060 m, 54 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
403 158320 Finn-Eivind Eskøy Fossum IF 10:41
404 142875 Peder Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 10:43
405 83159 Sjur Obrestad Gabrielsen Vaulen Orienteringsklubb 10:45
406 123910 Magnus Beyer Brattli Mo OK 10:47
407 95272 Vemund Rønneberg Konnerud IL 10:49
408 165079 Johannes Hov Høydal Fossum IF 10:51
409 123573 Gjermund Steinsland Øvrebø/Vindbjart Orientering 10:53
410 160981 Fredrik Danielsen IL Tyrving 10:55
411 128365 Fredrik Omdal Ganddal IL 10:57
412 146537 Håkon Sandven Fana IL 10:59
413 159519 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 11:01
414 134845 Terje Faugstad Bjertnes Konnerud IL 11:03
415 158636 Andreas Vangstad Kristiansand OK 11:05
416 160716 Martin Damm TIF Viking 11:07
417 125285 Lasse Solheim Varegg Fleridrett 11:09
418 114121 Peder Rauan Larvik OK 11:11
419 91526 Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL 11:13
420 157490 Henrik Bergman Konnerud IL 11:15
421 130715 Haakon Utby NTNUI 11:17
422 87602 Martin Bråten Flosta IL 11:19
423 98980 Sondre Bakken Lillomarka OL 11:21
424 123601 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 11:23
425 142805 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 11:25
426 132648 Simen Olafsen Freidig 11:27
427 160360 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 11:29
428 159534 Torkil Eide Solstad IL Tyrving 11:31
429 132703 Erlend Nydal Asker Skiklubb 11:33
430 142811 Simen Aamodt NTNUI 11:35
431 141087 Ivar Lundanes Frol IL 11:37
432 114838 Ola Bakke Aashamar Flosta IL 11:39
433 159946 Svend Sondre Frøshaug Indre Østfold OK 11:41
434 83134 Hans Petter Mathisen NTNUI 11:43
435 142773 Jon Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 11:45
436 142812 Daniel Oliversen Trøsken IL 11:47
437 67421 Brynjar Larssen Bakken Lillehammer OK 11:49
438 159508 Morten Severin Saue IL Tyrving 11:51
439 Sindre Godager Gjø-Vard OL 11:53
439 91457 Sindre Godager Gjø-Vard OL 11:53
440 120989 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 11:55
441 160458 Sindre Sæther Freidig 11:57
442 156787 Isak Bergset IL Veten 11:59
443 89816 Per Melander Often Tynset IF 12:01
444 160424 Lars Owren Freidig 12:03
445 139499 Kristian Stenerud OL Tønsberg og omegn 12:05
446 152431 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 12:07
447 168178 Yngve Skogstad Frol IL 12:09
448 91166 Petter Næss Bjørgul Halden SK 12:11
449 152466 Jo Forseth Indgaard Frol IL 12:13
450 156962 Martin Vister Indre Østfold OK 12:15
451 119346 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 12:17
452 132080 Mats Nordbrøden Halden SK 12:19
453 155829 Carl Petter Lyngen Frol IL 12:21
454 157070 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 12:23
455 123574 Mathias Stensland Lillevold Ås-UMB Orientering 12:25

Gjest D19-20

3 070 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
901 Kristiina Lampinen Helsingin Suuistajat 09:31

H21

5 760 m, 60 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
101 63697 Ivar Haugen Kristiansand OK 12:30
102 68412 Terje Maroni Byåsen IL 12:32
103 127289 Kjell Arild Karlsen Bækkelagets SK 12:34
104 143024 Espen Fiskum NTNUI 12:36
105 157187 Dag Steinar Ragvin Skien OK 12:38
106 123590 Leif Størmer Fossum IF 12:40
107 61947 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 12:42
108 111630 Eivind Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 12:44
109 154011 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 12:46
110 131426 Chris Forne Wing OK 12:48
111 129067 Stig Alvestad Ganddal IL 12:50
112 158004 Jostein Moe Kristiansand OK 12:52
113 160987 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 12:54
114 168263 Erik Axelsson Halden SK 12:56
115 89498 Trygve Tømta Raumar Orientering 12:58
116 144277 Øyvind Helgerud Halden SK 13:00
117 145889 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 13:02
118 139897 Matthias Gilgien IL Tyrving 13:04
119 132972 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 13:06
120 159518 Vegard Brox IL Tyrving 13:08
121 158614 Mats Dahlén Kristiansand OK 13:10
122 145648 Jostein Nørbech IL Tyrving 13:12
123 158112 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 13:14
124 138202 Øyvind Stokseth Halden SK 13:16
125 158615 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 13:18
126 112811 Dag Aalvik Nydalens SK 13:20
127 158173 Leiv-Terje Arnevik Søgne Og Songdalen Ok 13:22
128 168451 Vegard Ruttenborg NTNUI 13:24
129 69062 Anders Einum NTNUI 13:26
130 79816 Olav Johannes Deelstra NTNUI 13:28
131 168456 Hans Trøan Nydalens SK 13:30
132 132124 Torgeir Nørbech IL Tyrving 13:32
133 165081 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 13:34
134 80391 Håvard Vassenden Frol IL 13:36
135 79235 Rasmus Korvald Skaare Lillomarka OL 13:38
136 152476 Hans Gunnar Omdal Øvrebø/Vindbjart Orientering 13:40
137 152515 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 13:42
138 152603 Lars Skjeset Frol IL 13:44
139 170599 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 13:46
140 153641 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 13:48
141 152464 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 13:50
142 152606 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 13:52
143 82319 Sigve Vågsnes Nydalens SK 13:54
144 158323 Jonn Are Myhren IK Grane Arendal Orientering 13:56
145 145730 Mats Haldin Halden SK 13:58
146 145012 Tue Lassen Bækkelagets SK 14:00
147 170610 Audun Weltzien IL Tyrving 14:02
148 152394 Holger Hott Kristiansand OK 14:04
149 80595 Øyvind Lund Raumar Orientering 14:06
150 139502 Emil Wingstedt Halden SK 14:08
151 142856 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 14:10
152 159512 Anders Tiltnes IL Tyrving 14:12
153 151194 Vegard Danielsen Kristiansand OK 14:14
154 160833 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 14:16
155 170602 Anders Nordberg Skien OK 14:18
156 123585 Mattias Karlsson Bækkelagets SK 14:20
157 152391 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 14:22
158 150406 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 14:24
159 170609 Olav Lundanes Halden SK 14:26
160 158399 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 14:28

D21

4 440 m, 36 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1 96760 Lene Godager Bækkelagets SK 12:29
2 116543 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 12:31
3 125329 Vendula Klechova Halden SK 12:33
4 98031 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 12:35
5 146052 Hanne Nøvik NTNUI 12:37
6 141053 Iliana Shandurkova Halden SK 12:39
7 136565 Zsuzsa Fey IL Tyrving 12:41
8 159016 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 12:43
9 67578 Gøril Fristad Halden SK 12:45
10 152727 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 12:47
11 131435 Linda Solberg Fredrikstad SK 12:49
12 79045 Heidi Stokseth Halden SK 12:51
13 89880 Elin Bjerva Bækkelagets SK 12:53
14 150436 Elisabeth Ingvaldsen Kristiansand OK 12:55
15 111920 Tone E Lye IL Tyrving 12:57
16 153551 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 12:59
17 158019 Gitte Bromander NTNUI 13:01
18 77069 Ingunn Fristad Halden SK 13:03
19 153681 Lone Brochmann Eiker OL 13:05
20 141095 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 13:07
21 154255 Nicole Ragvin Nydalens SK 13:09
22 103746 Lene Jorunn Moe Nydalens SK 13:11
23 111698 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 13:13
24 152465 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 13:15
25 146575 Line Hagman NTNUI 13:17
26 152658 Marte Reenaas Wing OK 13:19
27 119500 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 13:21
28 152460 Linn Hokholt Lillomarka OL 13:23
29 152186 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 13:25
30 158822 Bodil Holmström NTNUI 13:27
31 137284 Mari Jevne Arnesen NTNUI 13:29
32 170606 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 13:31
33 63829 Hanne Sandstad Freidig 13:33
34 126660 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 13:35
35 152513 Mari Fasting NTNUI 13:37
36 129450 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 13:39

Annonser

IOF Eventor