Norsk Orientering

Startliste for Søndagsløp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Søndagsløp
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 30 september 2012

N-åpen

1 470 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1 181957 Martin Brække Halden SK 11:00
2 176982 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 11:02
3 488243 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 11:04
4 176086 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 11:06
8 Minna Wingstedt Halden SK 11:14
9 Ville Wingstedt Halden SK 11:16
10 Sofie Holm Nedrebø OK Moss 11:18

D 11-12N

1 470 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
7 Lisa Jensen Halden SK 11:12

D 13-14

2 560 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
31 132618 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 11:19
32 170303 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 11:21
33 147378 Siri Pedersen Sarpsborg OL 11:23
34 129524 Helena Åsberg Sarpsborg OL 11:25
35 151417 Marte Bergsland Trøsken IL 11:27
36 158424 Synne Malene Brække Halden SK 11:29

D 15-16

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
54 132892 Alexandria Jensen Indre Østfold OK 11:24

D 17-

5 010 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
73 116543 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 11:07

D 17-C

2 450 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
15 146451 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 11:08
16 141119 Eli Drøivoldsmo Halden SK 11:10

D 17-N

1 470 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
5 184147 Linda Fredh Lillomarka OL 11:08
6 Anne Mette Grandaune OK Moss 11:10

D 40-

3 400 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
62 Mona Skjæggestad OK Moss 11:40
63 181875 Frauke Schmitt Gran Halden SK 11:42
66 Tonje Holm OK Moss 11:48

D 50-

3 400 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
55 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 11:26
56 116542 Anne Kleven Andersen Halden SK 11:28
57 132555 Bente Line Skaukameratene OL 11:30
58 91169 Hege Næss Bjørgul Halden SK 11:32
59 182116 Anne Marie Solheim Haugerud Indre Østfold OK 11:34
60 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 11:36

D 60-

3 400 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
51 151418 Sigrun Svartedal Trøsken IL 11:18
52 Grete Vestby Varteig OL 11:20
53 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 11:22

D 70-

3 400 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
65 Gudbjørg Eide Sarpsborg OL 10:58
47 117729 Johanna Ytterbøl Gimle IF 11:10
48 Grete Brustad Nilsen Marker OL 11:12

H 11-12

2 450 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
11 181320 Carl Håkon Espelund Halden SK 11:00
12 132617 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 11:02

H 13-14

2 560 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
22 180819 Erlend Brendstuen Halden SK 11:01
23 159945 Jørgen Vister Indre Østfold OK 11:03
24 168895 Vegard Falch Hillestad Halden SK 11:05
25 165512 Børge Brenås Varteig OL 11:07
26 121738 Willy Monason Schumacher OK Moss 11:09
27 132889 Guttorm Snemyr Holtet Indre Østfold OK 11:11
28 151054 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 11:13
29 141024 Kasper Fosser Heming Orientering 11:15
30 117730 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 11:17

H 15-16

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
61 121610 Michael Woodward OK Moss 11:38

H 17-

5 010 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
44 Harald Wibye OK Moss 10:58
70 Espen Bekhus Fredrikstad SK 11:01
71 144864 Sigmund Vister Indre Østfold OK 11:03
72 143024 Espen Fiskum NTNUI 11:05

H 17-A kort

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
64 480143 Jon Strøm Hauketo IF 11:44

H 17-C

2 450 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
13 145270 Andre Jensen Indre Østfold OK 11:04
14 130718 Morten Tangen Hamar OK 11:06

H 40-

5 010 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
74 146452 Einar Modahl Fredrikstad SK 11:09
75 483755 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 11:11
76 Dag Brenås Varteig OL 11:13
77 153649 Pål Angvoll Fredrikstad SK 11:15

H 50-

5 010 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
78 Terje Mathisen Nydalens SK 11:17

H 60-

3 400 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
49 Arne Svartedal Trøsken IL 11:14
50 Per Fosser Indre Østfold OK 11:16

H 70-

3 400 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
42 78193 Trygve Fosse Gimle IF 11:00
43 154905 Åge Thorjussen OK Skeidi 11:02
45 66718 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 11:06
46 76197 Finn Vestby Varteig OL 11:08

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018