Startliste for NM kvalifisering mellomdistanse sr.

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM kvalifisering mellomdistanse sr.
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: fredag 9 september 2011

D21 Heat 1

2 270 m, 33 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2 Kristin Øverøyen Balchen Oddersjaa SSK 13:02
3 159331 Lone Molstad Gjø-Vard OL 13:04
4 43837 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 13:06
5 92225 Trine Lise Strøm Hamar OK 13:08
6 129739 Emma Johansson NTNUI 13:10
7 136565 Zsuzsa Fey IL Tyrving 13:12
8 80719 Guro Torpe NTNUI 13:14
9 80371 Kine Sofie Sandstad Frol IL 13:16
10 155083 Nina Smestad Løten OL 13:18
11 159533 Åsa Franzen IL Tyrving 13:20
12 165273 Elin Bjerva Bækkelagets SK 13:22
13 168285 Sara Profors Frol IL 13:24
14 153833 Anne Kamstrup Hovind Raumar Orientering 13:26
15 152506 Mari Jevne Arnesen NTNUI 13:28
16 153681 Lone Brochmann Eiker OL 13:30
17 152460 Linn Hokholt Lillomarka OL 13:32
18 158334 Emma Green Nydalens SK 13:34
19 136383 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 13:36
20 96257 Mari Jellum Helgerud Kongsberg OL 13:38
21 146575 Line Hagman NTNUI 13:40
22 152727 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 13:42
23 88606 Elin Cathrine Hagen-Tafjord Halden SK 13:44
24 168177 Elen Katrine Skjerve Frol IL 13:46
25 126660 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 13:48
26 98031 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 13:50
27 96612 Lisbeth Voll NTNUI 13:52
28 96760 Lene Godager Bækkelagets SK 13:54
29 153551 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 13:56
30 158103 Kari Strand Kongsberg OL 13:58
31 103746 Lene Jorunn Moe Nydalens SK 14:00
32 69051 Mari Angell-Petersen Freidig 14:02
33 147252 Siri Eidnes IL Bul-Tromsø 14:04
34 161012 Siri Vilberg Lillomarka OL 14:06

D21 Heat 2

2 260 m, 32 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
103 123579 Hanne Vefsnmo NTNUI 13:05
104 94457 Ingvild Gjessing Bækkelagets SK 13:07
105 159015 Maiken Flågan Kongsberg OL 13:09
106 79872 Marte Grande Østby Porsgrunn OL 13:11
107 87056 Ida Arnesen Tiltnes NTNUI 13:13
108 139548 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 13:15
109 116588 Christina Maria Kasin Kongsberg OL 13:17
110 62771 Ingrid Kronborg Bronebakk Bækkelagets SK 13:19
111 158714 Vigdis Hobøl Oppsal IF Orientering 13:21
112 158019 Gitte Bromander NTNUI 13:23
113 168345 Katja Ekroll Jahren Bækkelagets SK 13:25
114 79803 Silje Borge Hovi NTNUI 13:27
115 131435 Linda Solberg Fredrikstad SK 13:29
116 129559 Sofie Aarnes NTNUI 13:31
117 130761 Birte Riddervold Teigen IL Tyrving 13:33
118 146052 Hanne Nøvik NTNUI 13:35
119 141095 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 13:37
120 77447 Janne Thygesen Ganddal IL 13:39
121 170606 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 13:41
122 157069 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 13:43
123 159016 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 13:45
124 80355 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 13:47
125 149000 Karianne Ruud NTNUI 13:49
126 150436 Elisabeth Ingvaldsen Kristiansand OK 13:51
127 152513 Mari Fasting NTNUI 13:53
128 152658 Marte Reenaas Wing OK 13:55
129 145295 Lise Østlid bagstevold Kongsberg OL 13:57
130 152186 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 13:59
131 62530 Marianne Dæhli NTNUI 14:01
132 150837 Aasne Fenne Hoksrud Nydalens SK 14:03
133 132150 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 14:05
134 116543 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 14:07

D21 Heat 3

2 300 m, 32 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
202 165165 Hollie Orr Halden SK 13:02
203 67604 Ingvild Tømta Raumar Orientering 13:04
204 87054 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 13:06
205 157506 Marit Wenseth Kure NTNUI 13:08
206 93909 Dorothea Schulze Nydalens SK 13:10
207 141053 Iliana Shandurkova Halden SK 13:12
208 119500 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 13:14
209 138584 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 13:16
210 149011 Helen Palmer Wing OK 13:18
211 138623 Inger Anita Tollehaug Lillehammer OK 13:20
212 77069 Ingunn Fristad Halden SK 13:22
213 158545 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 13:24
214 91699 Nikoline Ekeberg Schjerve Ås-UMB Orientering 13:26
215 134542 Marit Kahrs Bækkelagets SK 13:28
216 154255 Nicole Ragvin Nydalens SK 13:30
217 83166 Henriette Ruud NTNUI 13:32
218 80372 Isa Mari Sandstad Frol IL 13:34
219 158053 Kristin Åstebøl NTNUI 13:36
220 160867 Gøril Rønning Sund Frol IL 13:38
222 96182 Karoline Andersen Asker Skiklubb 13:42
223 79358 Helene Lund-Johansen Ås-UMB Orientering 13:44
224 67578 Gøril Fristad Halden SK 13:46
225 111920 Tone E Lye IL Tyrving 13:48
226 158822 Bodil Holmström NTNUI 13:50
227 129450 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 13:52
228 129562 Marit Isachsen Asker Skiklubb 13:54
229 150597 Camilla Stridsklev NTNUI 13:56
230 152465 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 13:58
231 125329 Vendula Klechova Halden SK 14:00
232 63829 Hanne Sandstad Freidig 14:02
233 79045 Heidi Stokseth Halden SK 14:04
234 151290 Randi Johanne Skjerve Frol IL 14:06

H21 Heat 1

3 050 m, 35 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
402 91451 Jan Sverre Edstrøm Oppsal IF Orientering 13:02
403 83151 Lars Eid Nielsen NTNUI 13:04
404 72475 Stig Dalsøren Kristiansand OK 13:06
405 123586 Knut Sveinung Rekaa NTNUI 13:08
406 129067 Stig Alvestad Ganddal IL 13:10
407 158731 Hans Aleksander Østhagen NTNUI 13:12
408 145792 Per Wiréhn Byåsen IL 13:14
409 63697 Ivar Haugen Kristiansand OK 13:16
410 68145 Erik Sagvolden NTNUI 13:18
411 158614 Mats Dahlén Kristiansand OK 13:20
412 123590 Leif Størmer Fossum IF 13:22
413 147100 Erik Lima Ganddal IL 13:24
414 161007 Geir Hoff IL Tyrving 13:26
415 141061 Ola Lesteberg Kongsberg OL 13:28
416 137330 Thor Mella Østmarka OK 13:30
417 62073 Jan Kocbach Fana IL 13:32
418 154257 Rune Rystad Nydalens SK 13:34
419 139397 Marius Bjugan Halden SK 13:36
420 132821 Ståle Gjelsten NTNUI 13:38
421 123570 Tore Sandvik Halden SK 13:40
422 145390 Odd Strand Kongsberg OL 13:42
423 144277 Øyvind Helgerud Halden SK 13:44
424 168576 Sjur Messel Nafstad NTNUI 13:46
425 145730 Mats Haldin Halden SK 13:48
426 145317 Stig Rune Holberg OK Skøynar 13:50
427 152464 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 13:52
428 156317 Rune Strandberg Øvrebø/Vindbjart Orientering 13:54
429 139502 Emil Wingstedt Halden SK 13:56
430 138634 Jostein Haug OL Vallset/Stange 13:58
431 170612 Ola Berger Wing OK 14:00
432 152476 Hans Gunnar Omdal Øvrebø/Vindbjart Orientering 14:02
433 123585 Mattias Karlsson Bækkelagets SK 14:04
434 112811 Dag Aalvik Nydalens SK 14:06
435 127042 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 14:08
436 168456 Hans Trøan Nydalens SK 14:10

H21 Heat 2

3 030 m, 35 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
502 84467 Karsten Alexander Kopland Modum OL 13:03
503 158171 Jeppe Ruud Bækkelagets SK 13:05
504 78967 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 13:07
505 96425 Ragnar Tonjer Nydalens SK 13:09
506 95870 Tarjei Nicolaisen OK Silsand 13:11
507 78337 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 13:13
508 89841 David Gottfridsson Lillomarka OL 13:15
509 151375 Thomas Natvig Årstad NTNUI 13:17
510 82357 Andreas Magerøy Frol IL 13:19
511 158703 Olav Høgset Ringerike OL 13:21
512 98030 Øystein Pettersen Nydalens SK 13:23
513 152606 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 13:25
514 151135 Kasper Valestrand Varegg Fleridrett 13:27
515 139526 Morten Weber Bergesen Kongsberg OL 13:29
516 145374 Niklas Profors Varegg Fleridrett 13:31
517 89036 Thore Kornmo Porsgrunn OL 13:33
518 128399 Siggen Ytrehus NTNUI 13:35
519 157999 Andreas Johansson Bækkelagets SK 13:37
520 155831 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 13:39
521 158004 Jostein Moe Kristiansand OK 13:41
522 152391 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 13:43
523 132124 Torgeir Nørbech IL Tyrving 13:45
524 61947 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 13:47
525 129737 Ove Sætra Asker Skiklubb 13:49
526 96545 Trond Veastad NTNUI 13:51
527 145648 Jostein Nørbech IL Tyrving 13:53
528 142856 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 13:55
529 68412 Terje Maroni Byåsen IL 13:57
530 152515 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 13:59
531 145889 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 14:01
532 142520 Tor Andreas Andersen NTNUI 14:03
533 145012 Tue Lassen Bækkelagets SK 14:05
534 123514 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 14:07
535 158173 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 14:09
536 67570 Bjørn Eriksen Halden SK 14:11

H21 Heat 3

3 060 m, 35 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
602 98951 Audun Resser Kongsberg OL 13:02
603 159328 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 13:04
604 123593 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 13:06
605 129576 Martin Hoset NTNUI 13:08
606 165633 Ola Marius Pedersen Ås-UMB Orientering 13:10
607 138659 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 13:12
608 136568 Alf Johan Lima Ganddal IL 13:14
609 158177 Kjell Erik Røisland Søgne og Songdalen OK 13:16
610 158356 Kyongsa Ri Bækkelagets SK 13:18
611 168077 Matthew Speake Lillomarka OL 13:20
612 81040 Bjørn Hauge Oslostudentenes IK 13:22
613 90369 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 13:24
614 132700 Kjetil Okkenhaug NTNUI 13:26
615 125565 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 13:28
616 136566 Henning Spjelkavik IL Tyrving 13:30
617 158112 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 13:32
618 74140 Ivo K. Danailov Kristiansand OK 13:34
619 158439 Wolfgang Kampel NTNUI 13:36
620 127289 Kjell Arild Karlsen Bækkelagets SK 13:38
621 111630 Eivind Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 13:40
622 84790 Eivind Lande Bø OL 13:42
623 167614 Joakim Prestmo Bækkelagets SK 13:44
624 158153 Gjermund Glesnes Nydalens SK 13:46
625 170610 Audun Weltzien IL Tyrving 13:48
626 168451 Vegard Ruttenborg NTNUI 13:50
627 158296 Matthias Gilgien IL Tyrving 13:52
628 158036 Harri Luchsinger Kongsberg OL 13:54
629 160987 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 13:56
630 152603 Lars Skjeset Frol IL 13:58
631 150406 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 14:00
632 165081 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 14:02
633 159512 Anders Tiltnes IL Tyrving 14:04
634 153970 Bjørn Tore Mathisen NTNUI 14:06
635 82319 Sigve Vågsnes Nydalens SK 14:08
636 91001 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 14:10

H21 Heat 4

3 090 m, 35 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
702 168281 Øystein Haug Frol IL 13:03
703 157743 Vegard Brun Saga NTNUI 13:05
704 152512 Espen Weltzien IL Tyrving 13:07
705 61149 Eivind Resser Kongsberg OL 13:09
706 86274 Håvard Berget NTNUI 13:11
707 66853 Eirik W. Moe Bækkelagets SK 13:13
708 128400 Einar Tommelstad Nydalens SK 13:15
709 69062 Anders Einum NTNUI 13:17
710 147077 Fredrik Sandal Ganddal IL 13:19
711 154016 Håkon Heggedal Kongsberg OL 13:21
712 141052 Lacho Iliev Halden SK 13:23
713 143024 Espen Fiskum NTNUI 13:25
714 80133 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 13:27
715 115352 Vidar Wensel Sørreisa OL 13:29
716 60662 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 13:31
717 160832 Stian Alexander Grann NTNUI 13:33
718 153852 Glenn Tore Løland Sauda Orienteringsklubb 13:35
719 83152 Halvor Eid Nielsen NTNUI 13:37
720 138202 Øyvind Stokseth Halden SK 13:39
721 132972 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 13:41
722 158062 Håkon Brynjulfsen OK Silsand 13:43
723 168263 Erik Axelsson Halden SK 13:45
724 170599 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 13:47
725 152463 Eivind Tonna Lillomarka OL 13:49
726 92403 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 13:51
727 154011 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 13:53
728 159517 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 13:55
729 151194 Vegard Danielsen Kristiansand OK 13:57
730 160942 Espen Kristiansen Varegg Fleridrett 13:59
731 123578 Snorre Hansen Byåsen IL 14:01
732 152394 Holger Hott Kristiansand OK 14:03
733 170609 Olav Lundanes Halden SK 14:05
734 139494 Simen Smestad Ås-UMB Orientering 14:07
735 80595 Øyvind Lund Raumar Orientering 14:09
736 80391 Håvard Vassenden Frol IL 14:11

H21 Heat 5

3 090 m, 34 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
803 62215 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 13:04
804 123996 Håvard Krey Hansen OK Silsand 13:06
805 82351 Kristian Dalby Halden SK 13:08
806 129746 Hallvard Nordbrøden NTNUI 13:10
807 158715 Håvard Tveite Ås-UMB Orientering 13:12
808 129690 Tomas Udrzal Wing OK 13:14
809 129315 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 13:16
810 159002 Marius Øie Løten OL 13:18
811 157246 Magnus Johansson Kristiansand OK 13:20
812 69018 Felix Breitschädel NTNUI 13:22
813 129715 Thomas Ruud Ås-UMB Orientering 13:24
814 89498 Trygve Tømta Raumar Orientering 13:26
815 123602 Jan Tore Ludvigsen Nydalens SK 13:28
816 158060 Svein Harald Hansen OK Silsand 13:30
817 86221 Christian F Schive Halden SK 13:32
818 71774 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 13:34
819 131426 Chris Forne Wing OK 13:36
820 157187 Dag Steinar Ragvin Skien OK 13:38
821 159518 Vegard Brox IL Tyrving 13:40
822 79816 Olav Johannes Deelstra NTNUI 13:42
823 170810 Magnus Svingheim Raumar Orientering 13:44
824 147247 Håvar Birkeland Stormoen NTNUI 13:46
825 160833 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 13:48
826 79235 Rasmus Korvald Skaare Lillomarka OL 13:50
827 170602 Anders Nordberg Skien OK 13:52
828 129538 Per Øyvind Stene Nydalens SK 13:54
829 158174 Sondre Sande Gullord NTNUI 13:56
830 89871 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 13:58
831 98554 Jon Arne Skrove Ringerike OL 14:00
832 158323 Jonn Are Myhren IK Grane Arendal Orientering 14:02
833 153641 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 14:04
834 158399 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 14:06
835 158615 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 14:08
836 131266 Marius Wikstrøm Vang OL 14:10

Gjest D21

2 270 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
901 Paula Iso-Markku Kalavan Rasti 13:00
902 Galina Vinogradove Halden SK 13:01

Annonser

IOF Eventor