Startliste for Norsk O-Festival

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 22 juni 2013

N-åpen

1 870 m, 254 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
4515 181929 Åsmund Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 00:00
4579 168800 Sara Martini Asker Skiklubb 00:00
4580 158933 Hanne Holdhus Strand Varegg Fleridrett 00:00
4585 179060 Mathias Angvoll Fredrikstad SK 00:00
4620 177812 Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 00:00
4638 135332 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 00:00
4651 10179 Emil S Molenaar Modum OL 00:00
4701 176178 Sunniva Morlandsto Eiker OL 00:00
4734 149018 Marte Eger Kongsberg OL 00:00
4771 71458 Benjamin Elverhøi Vang OL 00:00
4536 Tor Einar Berget Erlandsen Eiker OL 10:00
4537 Jenny Veidahl Martinsen Vang OL 10:00
10000 Elise Renhard Kongsberg OL 10:00
10003 Anne-Margrethe Skagen Modum OL 10:00
10005 Daniel Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 10:00
10007 Hulda M Backer-Tellnes NOTEAM 10:00
10008 Simen Gammelmo NOTEAM 10:00
158304 Erik Forsberg NOTEAM 10:00
176178 Sunniva Molandstu NOTEAM 10:00
181460 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 10:00
181492 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 10:00
185824 Jørgen Oen Sivertsen NOTEAM 10:00
3937 Sara Stray Kristiansand OK 10:30
4114 William Hofoss Hadeland OL 10:30
4162 Johannes Kjosavik Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4167 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 10:30
4211 Tale Søderlind OK Sør 10:30
4220 Dina Helene S. Røed Sandefjord OK 10:30
4477 Eline Signore Myhrvold Skaukameratene OL 10:30
4478 Kristin Elise Myhrmoen IL Høvdingen 10:30
4480 Mille J. Jægtvik Konnerud IL 10:30
4481 Ellen Cecilie Blomkvist Fredrikstad SK 10:30
4483 Jakob L. Bakkevig Heming Orientering 10:30
4484 Sivert Poppe Fredrikstad SK 10:30
4485 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 10:30
4486 Jørgen Dvergsnes Kristiansand OK 10:30
4487 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 10:30
4488 Marie Dvergsnes Kristiansand OK 10:30
4489 Skjalg Karlsen Fuglestad Ålgård Orientering 10:30
4491 Eskil Hafskjold Sandefjord OK 10:30
4492 Ane Fosberg Søgne og Songdalen OK 10:30
4493 Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 10:30
4494 Siv Nyhammer Bergens TF 10:30
4495 Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4496 Hannah Kari Almhjell Nilsen NOTEAM 10:30
4497 Sondre Hafskjold Sandefjord OK 10:30
4501 Martin Kindem Gimle IF 10:30
4502 Thea Ludvigsen Sarpsborg OL 10:30
4509 Sofie Hjelle Fossum IF 10:30
4511 Karen Nettum Sanne Lillomarka OL 10:30
4512 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 10:30
4516 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 10:30
4517 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 10:30
4521 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 10:30
4522 Alise Vikeså Solbakken Sauda Orienteringsklubb 10:30
4523 Samuel Griffin Ganddal IL 10:30
4524 Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL 10:30
4527 Sigurd Ludvigsen Sarpsborg OL 10:30
4540 Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 10:30
4541 Karina Hildebrandt Drangedal OL 10:30
4542 Anna Henriette Straume Drangedal OL 10:30
4543 Stig Adrian Görner Albrecht Ganddal IL 10:30
4544 Johanna Mjelstad TIF Viking 10:30
4545 Martine Haukland Rostøl Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4547 Eimund Øverli Berg Kongsberg OL 10:30
4575 Øyvind Johan Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4577 Tobias Bjorvatten Vegårshei IL 10:30
4578 Anita Langeggen Kongsberg OL 10:30
4581 Ingvild Torgersen Jakobsen Molde og Omegn IF 10:30
4582 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 10:30
4583 Astrid White Søgne og Songdalen OK 10:30
4584 Marte Sofie Skrove Ringerike OL 10:30
4586 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 10:30
4587 Varg Andreas Farset Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4588 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 10:30
4589 Pernille Braathen Trøsken IL 10:30
4590 Wenche Irene Thomassen Varegg Fleridrett 10:30
4591 Sara Sivertsen Tynset IF 10:30
4593 Merethe Nordbø Modum OL 10:30
4594 Järvi Stielstra Sauda Orienteringsklubb 10:30
4595 Torjus Stefferud Torridal IL 10:30
4596 Lasse Bårdsen Haugesund IL Orientering 10:30
4597 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 10:30
4598 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 10:30
4599 Kristoffer Katla Fossum IF 10:30
4600 Eirild Wergeland Biem Lillomarka OL 10:30
4601 Martin Torø Kongsberg OL 10:30
4602 Mari Eggen Nydalens SK 10:30
4603 Natalie Kollerud Lillomarka OL 10:30
4604 Ingrid Mobråthen Botne SK 10:30
4605 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4606 Anna Bjorvatten Vegårshei IL 10:30
4607 Carl Marcus Eckhoff Gjermestad Egersund OK 10:30
4608 Anneli Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 10:30
4609 Annika van Raaij Hedrum OL 10:30
4610 Tobias Sommerfelt Stenberg Lillehammer OK 10:30
4611 Fridtjof Reusch Heming Orientering 10:30
4612 Even Skram Trømborg Kongsberg OL 10:30
4613 Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 10:30
4614 Synne Sandven Notodden OL 10:30
4615 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 10:30
4616 Truls Lunåsmo Tynset IF 10:30
4617 Tuva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4618 Ida Høsøien Tynset IF 10:30
4619 Emma Dåsnes Vang OL 10:30
4621 Hedda Slang-Sundsetvik Halden SK 10:30
4622 Martin Oseng Liholt Lillomarka OL 10:30
4623 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 10:30
4624 Reno Pape Konnerud IL 10:30
4625 Fredrik Myhre Skien OK 10:30
4626 Kamilla Høie Lillomarka OL 10:30
4627 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 10:30
4628 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 10:30
4629 Johanne Hallerud Wegger Kongsberg OL 10:30
4630 Astrid Rognstad Hadeland OL 10:30
4631 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 10:30
4632 Tobias Tronbøl Lium Fet OL 10:30
4633 Isak Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 10:30
4635 Carina K. Turøy Fitjar IL 10:30
4636 Even Lien Gjø-Vard OL 10:30
4637 Eskil Brænden Lillomarka OL 10:30
4639 Vegard Oseng Liholt Lillomarka OL 10:30
4640 Caroline Harvik Konnerud IL 10:30
4641 Sondre Svihus Ganddal IL 10:30
4642 Vebjørn Blindheim Lillomarka OL 10:30
4643 Hedda Erica Eikanger IL Gneist 10:30
4644 Elise Nilsen Berg Fossum IF 10:30
4645 Caroline W. Embergsrud Kongsberg OL 10:30
4646 Tora Kittilsen Freidig 10:30
4647 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 10:30
4648 Julie Mykleset Vang OL 10:30
4649 Lene Hauge Hisøy OK 10:30
4650 Sindre Fidje Andersen OK Sør 10:30
4652 Odin Kåsa Dehli Østmarka OK 10:30
4653 Brage Takle Kristiansand OK 10:30
4654 Ingrid Emilie Wiseth Varegg Fleridrett 10:30
4655 Vegard Haug Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4656 Trond Bjorvatten Vegårshei IL 10:30
4657 Mathilde Øien Kloster Fitjar IL 10:30
4658 Hallgeir Brevik Raumar Orientering 10:30
4659 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 10:30
4660 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 10:30
4661 Borgar Skjelbred Kongsberg OL 10:30
4662 Sebastian Hofoss Hadeland OL 10:30
4663 Leonard Hjelme Vickery Nydalens SK 10:30
4664 Børge Nilsen Berg Fossum IF 10:30
4665 Anne Frøisland Vang OL 10:30
4666 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 10:30
4667 Izak H. Michelsen Fitjar IL 10:30
4668 Markus Eikås Sandefjord OK 10:30
4669 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 10:30
4670 Ola Dåsnes Vang OL 10:30
4671 Silje Gåsvik Narvestad Halden SK 10:30
4672 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 10:30
4673 Øyvind Lamark Ganddal IL 10:30
4674 Elida Høie Lillomarka OL 10:30
4675 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 10:30
4676 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 10:30
4677 Maren Henriksen Halden SK 10:30
4678 Eskil Stielstra Sauda Orienteringsklubb 10:30
4679 Thea Rusten TIF Viking 10:30
4680 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 10:30
4681 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 10:30
4682 Mari Hove Bjerge Fossum IF 10:30
4683 Håkon Wedum Lillehammer OK 10:30
4684 Karoline Studsrud Hisøy OK 10:30
4685 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4686 Håvard Birkeland Fossum IF 10:30
4687 Ane Nevland Ålgård Orientering 10:30
4688 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 10:30
4689 Johanna Kristensen Stokke IL 10:30
4690 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 10:30
4691 Anne Victoria Birkeland Fossum IF 10:30
4692 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 10:30
4693 Eirik N. Nergård Nittedal OL 10:30
4694 Sigurd Sivertsen Tynset IF 10:30
4695 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 10:30
4696 Silje Lund Hovden IL Tyrving 10:30
4697 Fredrik Pytten Torridal IL 10:30
4698 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 10:30
4699 Fredrik Skovly Øvrebø/Vindbjart Orientering 10:30
4700 Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL 10:30
4702 Jenny Danevad Fredrikstad SK 10:30
4703 Hermine Grønneberg Hedrum OL 10:30
4704 Pernille Sletten Hånes Lillehammer OK 10:30
4705 Erlend Bakke Fossum IF 10:30
4706 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4707 Mats Olsen Bye Modum OL 10:30
4708 Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4709 Kristina Fidje Gryting Gjerstad IL 10:30
4710 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 10:30
4711 Astrid Malene Thuestad Haugesund IL Orientering 10:30
4712 Kristoffer Aaby Modum OL 10:30
4713 Gaute Nysæter Skien OK 10:30
4714 Cora Helene Hildrum Lillomarka OL 10:30
4715 Kamilla Studsrud Hisøy OK 10:30
4716 Anna Taksdal Ganddal IL 10:30
4717 Christian Funderud Wedum Lillehammer OK 10:30
4718 Oskar Fossås Ringerike OL 10:30
4719 Kristina Kleppa Ålgård Orientering 10:30
4720 Tomine Flaten Vegårshei IL 10:30
4721 Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 10:30
4722 Tor Eirik Eckhoff Gjermestad Egersund OK 10:30
4723 Livar Oftedal Ålgård Orientering 10:30
4724 Axel Aalde Nydalens SK 10:30
4725 Tomine Gundersveen Røyken OL 10:30
4726 Brage Wergeland Biem Lillomarka OL 10:30
4727 Alfred Svihus Ganddal IL 10:30
4728 Andrea Hildebrand Rogndokken Fet OL 10:30
4729 Eivind Myren Vegårshei IL 10:30
4730 Vetle Vebjørn Farset Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4731 Marie Thomassen Varegg Fleridrett 10:30
4732 Alida Oftedal Ålgård Orientering 10:30
4733 Karoline Fjære Hedrum OL 10:30
4735 Mina Akiko Horni-Johnsen Røyken OL 10:30
4736 Lage Røhnebæk Kongsrud Modum OL 10:30
4737 Brage Eikås Sandefjord OK 10:30
4738 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 10:30
4739 Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK 10:30
4740 Markus Bull Lillomarka OL 10:30
4741 Marie Kvarme Røyken OL 10:30
4742 Eirik Vie Strisland Fossum IF 10:30
4743 Camilla Lundqvist Ås-UMB Orientering 10:30
4744 Marit Myren Vegårshei IL 10:30
4745 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 10:30
4746 Vår Vilde Farset Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4747 Alma Elise Hildrum Lillomarka OL 10:30
4748 Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 10:30
4749 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 10:30
4750 Maria Stødle Kristiansand OK 10:30
4751 Oda Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4752 Kristoffer Eckdahl OK Horten 10:30
4753 Nora Sørberg Raumar Orientering 10:30
4754 Lars Lien Gjø-Vard OL 10:30
4755 Helene Hove Bjerge Fossum IF 10:30
4756 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 10:30
4757 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 10:30
4758 Una Kittilsen Freidig 10:30
4759 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 10:30
4760 Matilde Kvaase-Wensaas Fossum IF 10:30
4761 Ruth Songe Vegårshei IL 10:30
4762 Christoffer Vråle Rønning Konnerud IL 10:30
4763 Sondre Lundqvist Ås-UMB Orientering 10:30
4764 Renate Wold OK Horten 10:30
4765 Martha Wisløff Asker Skiklubb 10:30
4766 Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4767 Maria Kostøl Kristiansand OK 10:30
4768 Guro Femsteinevik Varegg Fleridrett 10:30
4769 Marte K Fuglestad Ålgård Orientering 10:30
4770 Guro Schjølberg Tynset IF 10:30
4772 Mille Baastad Berg IL Tyrving 10:30
4773 Sindre Vie Strisland Fossum IF 10:30
4774 Julie Brenås Varteig OL 10:30
4775 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 10:30

D -10

2 320 m, 32 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
4209 Tiril Lilleheier Ås IL 10:30
4210 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 10:30
4212 Maja Hestness Trommestad IF Trauma 10:30
4213 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 10:30
4214 Sofie Bergstrøm Halden SK 10:30
4215 Oda Vaagen Paulsen Notodden OL 10:30
4216 Anne Beitdokken Porsgrunn OL 10:30
4217 Kristin Lundanes Emblem IL 10:30
4218 Dina Sofie Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 10:30
4219 Amalie Ludvigsen Sarpsborg OL 10:30
4221 Mari Brende Fossum IF 10:30
4222 Tiril elisabeth Eggen Nydalens SK 10:30
4223 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 10:30
4224 Hanna Saudland IF Trauma 10:30
4225 Eva Örnhagen Jørgensen OK Snab 10:30
4226 Julie Strand Johansen Varegg Fleridrett 10:30
4227 Maren Bruserud OL Trollo 10:30
4228 Ingvild Johnsen Hedrum OL 10:30
4229 Oda Kjellevold Malde IL Gular 10:30
4230 Trude Markhus Verdal OK 10:30
4231 Mari Eidsmo Freidig 10:30
4232 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 10:30
4233 Eline Schjerven Lardal OL 10:30
4234 Konstanse Moholth Kongsberg OL 10:30
4235 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 10:30
4236 Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 10:30
4237 Christine Kure Ås-UMB Orientering 10:30
4238 Vilde M. Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 10:30
4239 Marie Nysæter Skien OK 10:30
4240 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 10:30
4241 Thea Fagerhaug Raumar Orientering 10:30
4242 Marie Beitdokken Porsgrunn OL 10:30

D 11-12

2 460 m, 95 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3841 187065 Regine Bjerke Lillomarka OL 00:00
3865 168535 Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) 00:00
3870 158616 Christiane Bøckman Kristiansand OK 00:00
3882 145256 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 00:00
3890 157181 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 00:00
3900 67403 Ingeborg Kvarme Røyken OL 00:00
3903 186105 Tuva Sundal Opkvitne Lillomarka OL 00:00
3904 152441 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 00:00
3925 151176 Silje Slungaard IL Tyrving 00:00
3842 Ingeborg Myhrmoen IL Høvdingen 10:30
3843 Live Gjerdalen Asker Skiklubb 10:30
3845 Amalie H Bjørnsgaard Lillehammer OK 10:30
3846 Sanna Finstad Kongsberg OL 10:30
3847 Filippa Weyergang Marcussen Nydalens SK 10:30
3848 Karoline Egner Granerud Asker Skiklubb 10:30
3849 Carolina Hernandez Vråle Konnerud IL 10:30
3850 Silje Holm Johannesen Kongsberg OL 10:30
3851 Tuva Hepburn Kristiansand OK 10:30
3852 Andrea Ranvik Konnerud IL 10:30
3853 Karoline Bjørnerød OK Moss 10:30
3854 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 10:30
3855 Iselin Sørensen IF Sturla 10:30
3856 Silje Morlandstø Eiker OL 10:30
3857 Kamilla Lome Hamar OK 10:30
3858 Jenny Baklid Konnerud IL 10:30
3859 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 10:30
3860 Maren Viken Byåsen IL 10:30
3861 Anniken Ranvik Konnerud IL 10:30
3862 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 10:30
3863 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 10:30
3864 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 10:30
3866 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 10:30
3867 Ragnhild Marie Kristensen Stokke IL 10:30
3868 Tale Strand Kongsberg OL 10:30
3869 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 10:30
3871 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 10:30
3872 Kari Kyrkjebø TIF Viking 10:30
3873 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 10:30
3874 Ingeborg Haaberg Johansen Lillomarka OL 10:30
3875 Marie Liland Nydalens SK 10:30
3876 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 10:30
3877 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 10:30
3878 Emma Danevad Fredrikstad SK 10:30
3879 Marthe Lundqvist Ås-UMB Orientering 10:30
3880 Stine Rokne Vågen Nydalens SK 10:30
3881 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 10:30
3883 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 10:30
3884 Ea Lunøe Nydalens SK 10:30
3885 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 10:30
3886 Sunniva Viena Ringerike OL 10:30
3887 Ingrid Lamark Ganddal IL 10:30
3888 Malene Nysæter Skien OK 10:30
3889 Malin Hauge Hisøy OK 10:30
3891 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 10:30
3892 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 10:30
3893 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 10:30
3894 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 10:30
3895 Marie Aadland Samnanger IL 10:30
3896 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 10:30
3897 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 10:30
3898 Julie Høgås Lillehammer OK 10:30
3899 Anne Visscher OK Sør 10:30
3901 Julie Henriette Arnesen Konnerud IL 10:30
3902 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 10:30
3905 Karoline Torø Kongsberg OL 10:30
3906 Marie Fupeng Lindløv Jensen Sarpsborg OL 10:30
3907 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 10:30
3908 Vilja Solberg Ohrvik Konnerud IL 10:30
3909 Silje Kregnes Kristiansand OK 10:30
3910 Åsne Haavengen Kongsberg OL 10:30
3911 Monica Brevik Østmarka OK 10:30
3912 Elise Ausen Porsgrunn OL 10:30
3913 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 10:30
3914 Inga Sandvold Tynset IF 10:30
3915 Mari Strømme Lid TIF Viking 10:30
3916 Erle Sofie Syvertsen Nydalens SK 10:30
3917 Gyri Høiset Porsgrunn OL 10:30
3918 Mona Ulseth Sylte Freidig 10:30
3919 Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 10:30
3920 Ina Martini Asker Skiklubb 10:30
3921 Rebekka Luna Rojas Bak Kristiansand OK 10:30
3922 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 10:30
3923 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 10:30
3924 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 10:30
3926 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 10:30
3927 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 10:30
3928 Bethina Staulen Fredin Skien OK 10:30
3929 Idunn Cecilie Rolfsen Heming Orientering 10:30
3930 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 10:30
3931 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 10:30
3932 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 10:30
3933 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 10:30
3934 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 10:30
3935 Ada Wulfsberg Nydalens SK 10:30
3936 Sandra Svendsby Lillomarka OL 10:30

D 11-12N

2 550 m, 30 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
4068 178933 Marta Stødle Kristiansand OK 00:00
4070 171904 Sunniva Djupesland Haugesund IL Orientering 00:00
4089 179805 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 00:00
3938 Petra Hoveid Asker Skiklubb 10:30
4051 Anna Nærby Skaukameratene OL 10:30
4064 Rikke Emilie Rusten TIF Viking 10:30
4065 Tuva Løver Thon Modum OL 10:30
4066 Sigrid Skjelbred Kongsberg OL 10:30
4067 Andrea Bjorvatten Vegårshei IL 10:30
4069 Ingrid Longva Byåsen IL 10:30
4071 Sanna Bottolfs Modum OL 10:30
4072 Emilie Myhre Skien OK 10:30
4073 Kamilla Haugse Vik Modum OL 10:30
4074 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 10:30
4075 Mina Schjerven Lardal OL 10:30
4077 Silje Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4078 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 10:30
4079 Marte Songe Vegårshei IL 10:30
4080 Miriam Torgersen Modum OL 10:30
4081 Silje Carlsen Røyken OL 10:30
4082 Tora Pedersen Bergan Asker Skiklubb 10:30
4083 Thea Hammernes Modum OL 10:30
4084 Serine Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4085 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 10:30
4086 Adine Ingesen Sarpsborg OL 10:30
4087 Mari Saudland IF Trauma 10:30
4088 Marion Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 10:30
4090 Tonje Malin Rhrich Konnerud IL 10:30
4091 Sofie Ystebø TIF Viking 10:30
4092 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 10:30

D 13-16C

2 450 m, 26 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
4453 158970 Liva Strand Bogen Varegg Fleridrett 00:00
4468 183811 Kjersti Lundqvist Ås-UMB Orientering 00:00
4469 158431 Vera Gano Mønnich Røyken OL 00:00
4451 Henriette Haugen Melby Raumar Orientering 11:00
4452 Kaya Dirksen Sauda Orienteringsklubb 11:00
4454 Frida Ekeberg Fredrikstad SK 11:00
4455 Tolene Lovise Frøytlog Karlsen Egersund OK 11:00
4456 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 11:00
4457 Hedda Vonen Nittedal OL 11:00
4458 Anne-Sofie Kristiansen Fredrikstad SK 11:00
4459 Therese Hamre Biseth Notodden OL 11:00
4460 Bjørg Synnøve Nigardsøy Fredrikstad SK 11:00
4461 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 11:00
4462 Thea Kristine Morlandstø Eiker OL 11:00
4463 Ida Therese Guttormsen Sørum Skien OK 11:00
4464 Merel Dirksen Sauda Orienteringsklubb 11:00
4465 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 11:00
4466 Lisa Jenssen Halden SK 11:00
4467 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 11:00
4470 Dorthe Sverdrup-Thygeson Fredrikstad SK 11:00
4471 Martine Klock Fleten Wing OK 11:00
4472 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 11:00
4473 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 11:00
4474 Maiken Sandberg Nydalens SK 11:00
4475 Synne Stray Kristiansand OK 11:00
4476 Ingvild Løver Thon Modum OL 11:00

D 13-16N

2 790 m, 12 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3819 Helene Ramstad Fet OL 11:00
3820 Berit Horvei Raumar Orientering 11:00
3821 Hanna Width IL Tyrving 11:00
3822 Inga Stødle Kristiansand OK 11:00
3823 Inger Marie Flekkum Skaukameratene OL 11:00
3824 Hanna Hølleland Fana IL 11:00
3825 Sara Igesund Christiansen Fet OL 11:00
3826 Malin Wernersen Øyestad IF allianse 11:00
3827 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 11:00
3828 Linn Karina Stegen Skaukameratene OL 11:00
3829 Hanne-Emilie Svanberg Helle TIF Viking 11:00
3830 Thea Sørberg Raumar Orientering 11:00

D 17-B

1 990 m, 74 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
4293 145616 Kari-Ann Victoria Birkeland Fossum IF 00:00
4294 148970 Kaisa Svergja Kvikne IL 00:00
4308 409320 Carla Freitas Brandt IK Grane Arendal Orientering 00:00
4312 402610 Trude Nysæter Skien OK 00:00
4329 184386 Gunhild Oftedal Ålgård Orientering 00:00
4355 60589 Lovise Nevland Ålgård Orientering 00:00
10011 Berit Midttun Fossum IF 10:00
3449 Annemarie Ranvik Konnerud IL 11:00
4288 Kristin Sletner Røyken OL 11:00
4289 Mette Storvestre Varegg Fleridrett 11:00
4290 Mette Lyngen Frol IL 11:00
4292 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 11:00
4295 Aina Vehusheia Birkenes IL 11:00
4296 Eli Sæterdal Skien OK 11:00
4297 Trude Kyrkjebø TIF Viking 11:00
4298 Marianne Reusch Heming Orientering 11:00
4299 Lene Flesseberg Kongsberg OL 11:00
4300 Renate Evensen Flyfemkamp 11:00
4301 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 11:00
4302 Irene Langeggen Kongsberg OL 11:00
4303 Irene Mathilde Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 11:00
4304 Hege Mårtensson Modum OL 11:00
4305 Ingrid Tronshaug Stokke IL 11:00
4306 Britt Kjersti Jåstad Varegg Fleridrett 11:00
4307 Astrid Kristin Ruud Nittedal OL 11:00
4309 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 11:00
4310 Marit Bjørnevik Bodø og Omegn IF Orientering 11:00
4311 Mari Reiersen Jensen Birkenes IL 11:00
4313 Ingunn Schei Ås-UMB Orientering 11:00
4314 Kjersti Bårdsen Haugesund IL Orientering 11:00
4315 Marit Gano Røyken OL 11:00
4316 Susanna Brynhildsen Wing OK 11:00
4317 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 11:00
4318 Wenche Rydning Flyfemkamp 11:00
4319 Inger Schibsted Røyken OL 11:00
4320 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 11:00
4321 Hege Farnes Hildrum Lillomarka OL 11:00
4322 Marit Follestad Tandberg Modum OL 11:00
4323 Mette Bjerve Mo OK 11:00
4324 Elisabeth Mork Fjeldvær Oslostudentenes IK 11:00
4325 Guri Sogn-Larssen Heming Orientering 11:00
4326 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 11:00
4327 Reidun O. Karlsen Lillehammer OK 11:00
4328 Åshild Flatebakken IL Tyrving 11:00
4330 Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) 11:00
4331 Elin Slokvik Notodden OL 11:00
4332 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 11:00
4333 Solveig Kongsrud Modum OL 11:00
4334 Nina Birkelund Asker Skiklubb 11:00
4335 Christine Harvik Konnerud IL 11:00
4336 Camilla Meinich Lømo Nydalens SK 11:00
4337 Merete Rørvik Lillomarka OL 11:00
4338 Line Telje Høydal Nydalens SK 11:00
4339 Marit-Elin Iden OK Moss 11:00
4340 May-lill Damm TIF Viking 11:00
4341 Anne Grethe Gustavsen Nittedal OL 11:00
4342 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 11:00
4343 Silje Strøm Notodden OL 11:00
4344 Celine Vik Olsen Larvik OK 11:00
4345 Gudrun Lillekroken OK Moss 11:00
4346 Mari Coward OK Sør 11:00
4347 Katrine van Raaij Hedrum OL 11:00
4348 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 11:00
4349 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 11:00
4350 Jorunn Skram Trømborg Kongsberg OL 11:00
4351 Lenka Westin Porsgrunn OL 11:00
4352 Anne Marte Nilsen Enerstvedt Haugesund IL Orientering 11:00
4353 Hilde Moholth Kongsberg OL 11:00
4354 Alice Enerstvedt Haugesund IL Orientering 11:00
4356 Tone Haga Dalberg Raumar Orientering 11:00
4357 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 11:00
4358 Anne Margrete Myhrmoen IL Høvdingen 11:00
4359 Hege Marie Wølneberg IL Tyrving 11:00
4360 Elisa Wolf Kaulsdorfer OLV Berlin 11:00

D 17-C

2 380 m, 40 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3451 79937 Rikke Wernersen Øyestad IF allianse 00:00
3458 177485 Kristin Falk Fossum IF 00:00
3464 123914 Siv Fjæstad Amundsen Konnerud IL 00:00
3471 178901 Hege Mortensen Konnerud IL 00:00
3480 80137 Britt Torunn Hove Fossum IF 00:00
3483 152619 Kristin Ulveseth Vang OL 00:00
3446 Gry Staulen Skien OK 11:00
3450 Bente Irene Olsen Haugesund IL Orientering 11:00
3452 Åse Aud Moldal Nyhus Birkenes IL 11:00
3453 Helle Hundseid IL Tyrving 11:00
3454 Beathe Edstrøm Oppsal Orientering 11:00
3455 Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb 11:00
3456 Marit Eggen Nyaas Tynset IF 11:00
3457 Lene Meen Porsgrunn OL 11:00
3459 Kristin Alexandersen Fredrikstad SK 11:00
3460 Turid Williksen Fossum IF 11:00
3461 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 11:00
3462 Irene-Katrin Thunshelle Nydalens SK 11:00
3463 Kjersti Frøisland Vang OL 11:00
3465 Anne-Marit Skaug Halden SK 11:00
3466 Kristin Gjølsjø OK Moss 11:00
3467 Toril Egner Heming Orientering 11:00
3468 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 11:00
3469 Kirsten Helen Myren Vegårshei IL 11:00
3470 Ingrid Robøle Hamar OK 11:00
3472 Ingrid Løset Ringerike OL 11:00
3473 Heidi Myklemyr Eiker OL 11:00
3474 Sophie Christin Eckhoff Gjermestad Egersund OK 11:00
3475 Linn-Mari Kaspersen Trøsken IL 11:00
3476 Marianne Haugen Raumar Orientering 11:00
3477 Randi Mobråthen Botne SK 11:00
3478 Merete Haug Hamar OK 11:00
3479 Anne Myhr Nydalens SK 11:00
3481 Ragnhild Brenås Varteig OL 11:00
3482 Yvonne Svendsen IL Tyrving 11:00
3484 Kristin Østraat Frol IL 11:00
3485 Brit Gløersen Fredrikstad SK 11:00
3486 Hege Isaksen Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:00
3487 Tone Rosenlund Fana IL 11:00
2593 Mona Sandaker Mykleset Vang OL 12:32

D 17-N

2 790 m, 12 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3800 134803 Kaja Kristoffersen Ringerike OL 00:00
3801 184371 Nina Irene Guttormsen Sørum Skien OK 00:00
3809 153715 Elin Vølstad Indre Østfold OK 00:00
3798 Elin Esping Marnardal IL 11:00
3802 Gina Finsrud Halden SK 11:00
3803 Bente Aaslund Fet OL 11:00
3804 Elin Svihus Ganddal IL 11:00
3805 Torill Finkirken Sarpsborg OL 11:00
3806 Grete Skotte Fossum IF 11:00
3807 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 11:00
3808 Hege Øverli Kongsberg OL 11:00
3810 Lill Birkelund Porsgrunn OL 11:00

D 17-20

2 710 m, 19 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3022 Unn Iveland Jacobsen Haugesund IL Orientering 12:25
3024 Sigrid Bratsberg Wing OK 12:27
3025 Anna Mårtensson Modum OL 12:28
3026 Sofie Lillestrand Fredrikstad SK 12:29
3027 Emilie Bertelsen Porsgrunn OL 12:30
3028 146600 Elisabeth Hegdal Egersund OK 12:31
3029 Nina Marie Larsen Stavanger Orienteringsklubb 12:32
3030 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 12:33
3031 Magnhild Frydenlund IF Sturla 12:34
3032 Maria Dahl Fosby Gimle IF 12:35
3033 Vilde Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 12:36
3034 Elise Røsnes IL Høvdingen 12:37
3035 Eline Hjellup Horne IL Tyrving 12:38
3036 Vilde Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 12:39
3037 Suratthra Cherdchu Ålgård Orientering 12:40
3038 Ingvild Skovly Fjeldstad Ringerike OL 12:41
3039 Vilde Bårdsen Hustoft Stavanger Orienteringsklubb 12:42
3040 Elise Rognsvåg Fana IL 12:43
3041 Synne Fossøy Lia IL 12:44

D 21-

3 610 m, 39 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2056 Tone E Lye IL Tyrving 11:01
2057 Karianne Hauge Halden SK 11:02
2060 Martine Åstebøl NTNUI 11:05
2063 Marit Vala NTNUI 11:08
2064 Trine Bolstad Ganddal IL 11:09
2065 Marianne Bakken Måren OK 11:10
2066 Kristin Åstebøl NTNUI 11:11
2067 Karin Skedsmo Danevad Fredrikstad SK 11:12
2068 Bjørg Granly NTNUI 11:13
2069 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 11:14
2070 Tina Hæren Trøsken IL 11:15
2071 Gunn Camilla Stang Oslostudentenes IK 11:16
2072 Maiken Flågan Kongsberg OL 11:17
2073 Dagny I. Lysaker Raumar Orientering 11:18
2074 Ida Hope Oslostudentenes IK 11:19
2075 Marianne Andersen Konnerud IL 11:20
2076 Celine Renard Kongsberg OL 11:21
2077 Henriette Ruud Fredrikstad SK 11:22
2078 Guro Heimstad Kleiven NTNUI 11:23
2079 Undis Ellevog Oslostudentenes IK 11:24
2080 Gyri Hoksrud Myhre Skien OK 11:25
2081 Heidi Tronbøl Fet OL 11:26
2082 Marita Lilja Grønhovd Modum OL 11:27
2083 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 11:28
2084 146616 Kristin Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 11:29
2085 Stine Alexandersen Fredrikstad SK 11:30
2086 Julie Strømman Berteig Fossum IF 11:31
2087 Nina Jeanette Tollehaug Eiker OL 11:32
2088 Svenja Kernstock Oslostudentenes IK 11:33
2089 Marianne Solheim Sandberg Modum OL 11:34
2090 Irene Bakken Måren OK 11:35
2091 Hege Kullerud Konnerud IL 11:36
2092 Lisa Jørandli Gjø-Vard OL 11:37
2093 Valentina Dimitrova IL Gneist 11:38
2094 Ida Katrine Børstad Thoresen NTNUI 11:39
2095 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 11:40
2096 Silje Borge Hovi NTNUI 11:41
2097 Kristin Waage Gjø-Vard OL 11:42
2098 89095 Christine Turter Sandvold Nydalens SK 11:43

D 35-

3 200 m, 12 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2585 Inga Morgenlie Nydalens SK 12:24
2586 147120 Anne Hestness Trommestad IF Trauma 12:25
2587 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 12:26
2588 178947 Hilde Molenaar Modum OL 12:27
2589 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 12:28
2590 Kari Strand Kongsberg OL 12:29
2591 Anita Beitdokken Porsgrunn OL 12:30
2592 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 12:31
2595 131323 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 12:34
2597 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 12:36
2598 Trine Kirkhus Nydalens SK 12:37
2599 Kari Strand Lierbygda OL 12:38

D 40-

3 050 m, 63 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2665 146561 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 11:43
2666 82124 Christina Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 11:44
2669 Merete Lysebo Lardal OL 11:47
2672 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 11:50
2673 Katrine Bakke Fossum IF 11:51
2674 Jorunn Hadland Egersund OK 11:52
2675 Siri Thortveit Myhre Søgne og Songdalen OK 11:53
2676 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 11:54
2677 Lene Cisilie Puck Nydalens SK 11:55
2678 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 11:56
2679 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 11:57
2680 May Ingela Hope Modum OL 11:58
2681 Christina White Søgne og Songdalen OK 11:59
2682 Kristin Sandven Notodden OL 12:00
2683 Hilde Grøneng Lillehammer OK 12:01
2684 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 12:02
2685 Hanne Narvestad Halden SK 12:03
2686 Kari Ulseth Freidig 12:04
2687 Vibeke Lamark Ganddal IL 12:05
2688 Aud Ellen Brevik IF Sturla 12:06
2689 Stine Arntzen Sandefjord OK 12:07
2690 Ingvild Eckdahl OK Horten 12:08
2691 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 12:09
2692 Marit Egner Asker Skiklubb 12:10
2693 62221 Jorunn Aarrestad Lia IL 12:11
2694 Kristin Eger Kongsberg OL 12:12
2695 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 12:13
2696 Irene Felde Olaussen Halden SK 12:14
2697 Kari Jussie Lønning IF Sturla 12:15
2698 Åse Nysæter Skien OK 12:16
2699 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 12:17
2700 Elise Gisholt Fossum IF 12:18
2701 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 12:19
2702 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 12:20
2703 Marian Kjellevold Malde IL Gular 12:21
2704 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 12:22
2705 Valborg Madslien Lillehammer OK 12:23
2706 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 12:24
2707 Marianne Hauge Hisøy OK 12:25
2708 92379 Gøril Eide Byåsen IL 12:26
2709 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 12:27
2710 Annette Arentz Hagen Sandefjord OK 12:28
2711 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 12:29
2712 Kari Arnestad Enerhaugen Ringerike OL 12:30
2714 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 12:32
2715 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 12:33
2716 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 12:34
2717 Liv Schjerven Lardal OL 12:35
2718 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 12:36
2719 Liv Kristin Omholt Berrefjord Lardal OL 12:37
2720 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 12:38
2721 Solfrid H. Thuestad Haugesund IL Orientering 12:39
2722 Hanne Lerche Raadal Halden SK 12:40
2723 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 12:41
2724 Karianne Strømme TIF Viking 12:42
2725 91536 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 12:43
2726 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 12:44
2727 Frauke Schmitt Gran Halden SK 12:45
2728 Hege Feiring IL Tyrving 12:46
2729 Anne Mia Olsen Modum OL 12:47
2730 Marit B. Eithun Nittedal OL 12:48
2731 Kristin Bruserud OL Trollo 12:49
2732 Nina Goga Bergens TF 12:50

D 45-

2 960 m, 81 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2792 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 11:00
2787 Siv Johanne Moen Nydalens SK 11:54
2788 Zoe Griffin Ganddal IL 11:55
2790 Hege Heiberg Hadeland OL 11:57
2791 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 11:58
2793 Lill-Kristin Enger Modum OL 12:00
2794 Mona Høiås Sæther Freidig 12:01
2795 Kathrine Lunøe Nydalens SK 12:02
2796 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 12:03
2797 Elin Moe Græsli Hamar OK 12:04
2798 Maria Torgersen Bækkelagets SK 12:05
2799 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 12:06
2800 Ida Vår Dirdal Larvik OK 12:07
2801 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 12:08
2802 Gerd Karin Vestøl Vegårshei IL 12:09
2803 Beth Nicolaysen Kongsberg OL 12:10
2804 Hilde Vassend Porsgrunn OL 12:11
2805 Rine Hanssen Byåsen IL 12:12
2806 Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb 12:13
2807 Tove Heimdal Konnerud IL 12:14
2808 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 12:15
2809 Gro Eide OK Sør 12:16
2810 Anne Madslien Nydalens SK 12:17
2811 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 12:18
2812 Maria Persson Asker Skiklubb 12:19
2813 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 12:20
2814 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 12:21
2815 Trine Olaussen Fredrikstad SK 12:22
2816 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 12:23
2817 Inger Tone Nygård Egersund OK 12:24
2818 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 12:25
2819 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 12:26
2820 Jartrud Steinsli Østmarka OK 12:27
2821 Mona J. Mølnvik Freidig 12:28
2822 Marit Riktor Nydalens SK 12:29
2823 Jane Rødder Kongsberg OL 12:30
2824 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 12:31
2825 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 12:32
2826 Tove Aasheim Askøy OL 12:33
2827 Lise Roll Fana IL 12:34
2828 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 12:35
2829 Eli Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 12:36
2830 Lisbeth Aadland Samnanger IL 12:37
2831 Kristin Nilssen Mo OK 12:38
2832 Inger Styrvold Porsgrunn OL 12:39
2833 Ingeborg Øderud Modum OL 12:40
2834 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 12:41
2835 Turid Bertelsen Porsgrunn OL 12:42
2836 Kari Bjørkhaug Trones TIF Viking 12:43
2837 154005 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 12:44
2838 Kjersti Stræte Ringerike OL 12:45
2839 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 12:46
2840 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 12:47
2841 Kari Madslien Nydalens SK 12:48
2842 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 12:49
2843 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 12:50
2844 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 12:51
2845 Eirin Mathiesen Ringerike OL 12:52
2846 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 12:53
2847 Christine Roll Paulsen Fredrikstad SK 12:54
2848 Anne Gyri Gløersen OL Tønsberg og omegn 12:55
2849 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 12:56
2850 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 12:57
2851 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 12:58
2852 Heidi Arnesen Freidig 12:59
2853 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 13:00
2854 Britt Helene Fossøy Notodden OL 13:01
2855 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 13:02
2856 Hege Solerød Gjø-Vard OL 13:03
2857 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 13:04
2858 Hanne Løver Thon Modum OL 13:05
2859 Hege Melby Lardal OL 13:06
2860 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 13:07
2861 Sigrid Melkild Freidig 13:08
2862 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 13:09
2863 181574 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 13:10
2864 Marianne Njåstein IL Tyrving 13:11
2865 189053 Kristin Sørensen IF Sturla 13:12
2866 Isa Heggedal Konnerud IL 13:13
2867 Maria Jonsson Nydalens SK 13:14
2868 Borghild Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 13:15

D 50-

2 710 m, 72 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2946 Marit Sophie Berger Raumar Orientering 11:09
2947 Ingrid Haga Dalberg Raumar Orientering 11:10
2948 Inger Johanne Eikeland Nydalens SK 11:11
2949 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 11:12
2950 Kjersti Skantze IL Tyrving 11:13
2951 Tove Evensen Mathisen Porsgrunn OL 11:14
2952 Grete Berntsen Måren OK 11:15
2953 Inger Simonsen Silkeborg OK 11:16
2954 Dagrun Melkild Heming Orientering 11:17
2955 68541 Trude Klyve Oppsal Orientering 11:18
2956 Berit Danielsen IL Tyrving 11:19
2957 Hilde Storløkken Kongsberg OL 11:20
2958 Heidi Børstad Sarpsborg OL 11:21
2959 Katrine Hjelsteh Larsen Kongsberg OL 11:22
2960 Bjørg Marit Sollie OL Trollo 11:23
2961 Turid Vongraven Skien OK 11:24
2962 Ragnhild Dåsnes Os IL 11:25
2963 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 11:26
2964 Berit Berge IL Tyrving 11:27
2965 Elisabeth Meum Johansen OK Moss 11:28
2966 Vigdis Solli Skien OK 11:29
2967 Sille Winsnes Ås-UMB Orientering 11:30
2968 Anna Weckner Westlund OK Tyr 11:31
2969 Mette Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 11:32
2970 Linda Hanssen Østmarka OK 11:33
2971 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 11:34
2972 Magnhild Kvaal Verdal OK 11:35
2973 Hanne Brende Fossum IF 11:36
2974 Lisbeth Sundsetvik Halden SK 11:37
2975 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 11:38
2976 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 11:39
2977 Siw Solstad IL Tyrving 11:40
2978 Sabine Schweiger Byåsen IL 11:41
2979 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 11:42
2980 Ellen Bøhmer Lillehammer OK 11:43
2981 Kristin Fleisje Nittedal OL 11:44
2982 Hilde Jervan IF Sturla 11:45
2983 Mette Rogne Varegg Fleridrett 11:46
2984 Bente Landmark Fossum IF 11:47
2985 Hege Fjellbirkeland IL Gular 11:48
2986 Runa Skyttersæter Heming Orientering 11:49
2987 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 11:50
2988 Anne C Turter Nydalens SK 11:51
2989 Anna Göhlman IL Tyrving 11:52
2990 Mona Skjæggestad OK Moss 11:53
2991 62070 Turid Rognsvåg Fana IL 11:54
2992 Turid Arnesen Byåsen IL 11:55
2993 Torun Dyrkorn Eiker OL 11:56
2994 Turid Giil Rond OL 11:57
2996 Marit Sylte Lundanes Emblem IL 11:59
2997 Ingeborg Lobben Gjennestad Vegårshei IL 12:00
2998 Ann Elisabeth Gunnulfsen Modum OL 12:01
2999 Gunhild Hennum Lierbygda OL 12:02
3000 Helle Egeberg Vári IF Sturla 12:03
3001 Bente Line Skaukameratene OL 12:04
3002 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 12:05
3003 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 12:06
3004 Kari Smeby Kongsberg OL 12:07
3005 Anne Berit Eid Nydalens SK 12:08
3006 Ingrid Opsahl Bredesen Fossum IF 12:09
3007 May Bente Brurberg Ås-UMB Orientering 12:10
3008 Tiri Rebård Sandefjord OK 12:11
3009 Kjersti Hov Fossum IF 12:12
3010 Kjersti Rønning Hamar OK 12:13
3011 Kari Christiansen Sandefjord OK 12:14
3012 Anne Karin Ribe Søgne og Songdalen OK 12:15
3013 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 12:16
3014 Anne Lofthus Lillehammer OK 12:17
3015 Kirsti Rogstad Kongsberg OL 12:18
3016 Heidi Schatvet Notodden OL 12:19
3017 Anne Melkild Freidig 12:20
3018 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 12:21

D 55-

2 430 m, 33 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3046 Irene Werner Steinsland Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:04
3047 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 11:05
3048 Sirpa Lilja Modum OL 11:06
3049 Toril Eine Fossum IF 11:07
3050 Tone Bjerkreim Lillehammer OK 11:08
3051 151698 Esther Moosberger OLG Regio Olten 11:09
3052 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 11:10
3053 Siri Økstad Oddersjaa SSK 11:11
3054 189092 Siri Bjorvand Birkenes IL 11:12
3055 Lis Dæhli Løten o-lag 11:13
3056 Lisa Annersand OK Tyr 11:14
3057 Hanne Herum OK Skeidi 11:15
3058 87586 Oddny Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 11:16
3059 Grete Berge Owren Freidig 11:17
3060 Brit Danielsen Oddersjaa SSK 11:18
3061 Eli Frafjord Ganddal IL 11:19
3062 Marit Hæreid Sandstad Frol IL 11:20
3063 Grete Hovi Skien OK 11:21
3064 Kari Kamstrup Hovind Raumar Orientering 11:22
3065 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 11:23
3066 190458 Elisabet Öström OK Tyr 11:24
3067 Elle M. Melbye Heming Orientering 11:25
3068 Anne Garsrud Vaulen Orienteringsklubb 11:26
3069 Bente Mestad Torridal IL 11:27
3070 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 11:28
3071 Tove Skiri Wahlgren Sarpsborg OL 11:29
3072 Helga Haverstad Lierbygda OL 11:30
3073 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 11:31
3074 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 11:32
3075 Mette Mestad Torridal IL 11:33
3076 Ellen Marie Turter Nydalens SK 11:34
3077 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 11:35
3078 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 11:36

D 60-

2 430 m, 15 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3115 Elisabeth Rød Andebu IL 12:13
3116 Inger A Tiltnes IL Tyrving 12:14
3117 140995 Anne Marie Timenes Hadeland OL 12:15
3118 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 12:16
3119 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 12:17
3120 Anne-Marie Holmström Lidköpings Vintersportklubb 12:18
3121 Oralkova Libuse OOB Trebic 12:19
3122 Linda Verde IF Sturla 12:20
3123 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 12:21
3124 Liv Haugli Heming Orientering 12:22
3125 Nina Soligard Bergens TF 12:23
3126 Ingeborg Bakken Måren OK 12:24
3127 Inger Nergaard Stokke IL 12:25
3128 Berit Hegdal Bergens TF 12:26
3129 Kari Strande Ringerike OL 12:27

D 70-

2 080 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3305 Ulla Lindhe IK Stern 11:06
3306 Unni Drage Haugerud IF 11:08
3307 Anne-Britt Nilsen Kjelsås IL 11:10
3308 Margith Reppesgård Hedrum OL 11:12
3309 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 11:14
3310 Hjørdis Egner Heming Orientering 11:16
3311 Torid Kvaal Freidig 11:18
3312 Siri Hestad Hamar OK 11:20
3313 Inger Lise Solberg Bø OL 11:22
3314 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 11:24

D 75-

2 080 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3316 Ingrid Roll Fana IL 11:30
3317 Gudveig Jørundland OK Sør 11:33
3318 Johanna Ytterbøl Gimle IF 11:36
3319 Tirill Liby Seip OK Skeidi 11:39
3320 Inger E. Vamnes Hamar OK 11:42

D 80-

2 080 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3323 Guldborg Søvik IL Gneist 11:51

H -10

2 320 m, 51 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
4134 167052 Felix Bjerke Lillomarka OL 00:00
4146 177768 Endre Eliassen Fredrikstad SK 00:00
4166 154414 Sjur Finstad Kongsberg OL 00:00
4130 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4132 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 10:30
4133 Vetle Bondhus Often Tynset IF 10:30
4144 Vegard Ranestad Hamar OK 10:30
4145 Erlend Langeggen Kongsberg OL 10:30
4147 Birk F. Sætnan Fossum IF 10:30
4148 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 10:30
4149 Tristan Storm IL Express 10:30
4150 Johan Eger Kongsberg OL 10:30
4151 Marius Strand Johansen Varegg Fleridrett 10:30
4152 Stein Aas Stræte Ringerike OL 10:30
4153 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 10:30
4154 Halvor Løken Kongsberg OL 10:30
4155 Fredrik Møller Stjørdals-Blink Orientering 10:30
4156 Fabian Nikolai Gjessing IL Tyrving 10:30
4157 Vemund Mølnvik Freidig 10:30
4158 Bjarne Wolf Kaulsdorfer OLV Berlin 10:30
4159 Bendik Schia Løe Notodden OL 10:30
4160 Lauritz Sogn-Larssen Heming Orientering 10:30
4161 Christian Wiseth Varegg Fleridrett 10:30
4163 Tor Herum Austjore OK Skeidi 10:30
4164 Jonas Myhr Asker Skiklubb 10:30
4165 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 10:30
4168 Vegard Holm Johannesen Kongsberg OL 10:30
4170 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 10:30
4171 Anders Hamre Biseth Notodden OL 10:30
4172 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 10:30
4173 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 10:30
4174 Arthur Brunborg Nittedal OL 10:30
4175 Theo Trommestad IF Trauma 10:30
4176 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 10:30
4177 Vegard Ulseth Sylte Freidig 10:30
4178 Jonas Krogh Oppsal Orientering 10:30
4179 Marius Solås-Johansen OK Moss 10:30
4180 Martin Reiersen Jensen Birkenes IL 10:30
4181 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 10:30
4182 Sverre Strand Lierbygda OL 10:30
4183 Gaute Bergan Nydalens SK 10:30
4184 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 10:30
4185 Vegard Tronstad Andersen Kongsberg OL 10:30
4186 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 10:30
4187 Alfred Bjørnerød OK Moss 10:30
4188 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 10:30
4189 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 10:30
4190 Benjamin Vingerhagen Kristiansand OK 10:30
4191 Ola Meen Porsgrunn OL 10:30
4192 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 10:30
4193 Martin Ausen Porsgrunn OL 10:30

H 11-12

2 650 m, 96 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3941 172164 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 00:00
3954 144662 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 00:00
3975 125704 Tore Markhus Verdal OK 00:00
3995 126673 Henrik Sturød Nydalens SK 00:00
4018 181957 Martin Brække Halden SK 00:00
4022 86892 Jakob Schia Løe Notodden OL 00:00
4040 180122 Magnus Thuestad Haugesund IL Orientering 00:00
4042 144781 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 00:00
3940 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 10:30
3955 Even Karlsen Lillehammer OK 10:30
3956 Terjei Lillehammer Ås-UMB Orientering 10:30
3957 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 10:30
3958 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 10:30
3959 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 10:30
3960 Håkon August Nordbø Modum OL 10:30
3961 Nils Tveite Ås-UMB Orientering 10:30
3962 Erlend Fidje Andersen OK Sør 10:30
3963 Martin Thomassen Varegg Fleridrett 10:30
3964 Åsmund Slokvik Notodden OL 10:30
3965 Martin Birkelund Asker Skiklubb 10:30
3966 Olav Birkeland Fossum IF 10:30
3967 Vegard Kittilsen Freidig 10:30
3968 Vetle Drage Kongsberg OL 10:30
3969 Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 10:30
3970 Sindre Gisholt Fossum IF 10:30
3971 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 10:30
3972 Truls Solås-Johansen OK Moss 10:30
3973 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 10:30
3974 Sondre Robøle Lien Hamar OK 10:30
3976 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 10:30
3977 Eirik Øvstedal Nydalens SK 10:30
3978 Peder Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 10:30
3979 Johannes Halvorsen Nydalens SK 10:30
3980 Einar Eide Byåsen IL 10:30
3981 Ole Andre Fjermeros Øvrebø/Vindbjart Orientering 10:30
3982 Daniel Rolfsnes Fitjar IL 10:30
3983 Adam Kristiansen OK Moss 10:30
3984 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 10:30
3985 Per Anders Eckdahl OK Horten 10:30
3986 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 10:30
3987 Odin Sæther Fredrikstad SK 10:30
3988 Magnus Mosfjell Birkenes IL 10:30
3989 Viljan van Raaij Hedrum OL 10:30
3990 Axel Bjørnsgaard Lillehammer OK 10:30
3991 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 10:30
3992 Snorre Slokvik Notodden OL 10:30
3993 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 10:30
3994 Jakob Rolfsnes Fitjar IL 10:30
3996 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 10:30
3997 David Runde Kristiansand OK 10:30
3998 Nicolai Harvik Konnerud IL 10:30
3999 Olav Lund Kongsberg OL 10:30
4000 Isak Jonsson Nydalens SK 10:30
4001 Håkon Sæternes Byåsen IL 10:30
4002 Tage Rosenlund Fana IL 10:30
4003 Mikkel Katla Fossum IF 10:30
4004 Audun Brevik Raumar Orientering 10:30
4005 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 10:30
4006 Atle Nilsen Vegårshei IL 10:30
4007 Jonas Eikås Sandefjord OK 10:30
4008 Even Bordal Ringsaker OK 10:30
4009 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 10:30
4010 Håkon Kristiansen Framnes Raumar Orientering 10:30
4011 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 10:30
4012 Andreas Bergsland Trøsken IL 10:30
4013 Eirik Imrik Fredrikstad SK 10:30
4014 Magnus Fossum IK Grane Arendal Orientering 10:30
4015 Martin Grande Verdal OK 10:30
4016 Jørgen Schjølberg Tynset IF 10:30
4017 Fredrik Lillestrand Trøsken IL 10:30
4019 Marius Bakke Fossum IF 10:30
4020 Egil Frydenlund IF Sturla 10:30
4021 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 10:30
4023 Ulrik Hellen TIF Viking 10:30
4024 Herman Brunborg Nittedal OL 10:30
4025 Karl Mathias Wold OK Horten 10:30
4026 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering 10:30
4027 Martin Nevland Ålgård Orientering 10:30
4028 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 10:30
4029 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 10:30
4030 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 10:30
4031 Ådne Skjærstein IL Tyrving 10:30
4032 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 10:30
4033 Marius Ressem Frol IL 10:30
4034 Cornelius Sivertsen Varegg Fleridrett 10:30
4035 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 10:30
4036 Henrik Reusch Heming Orientering 10:30
4037 Arne Kristian Skagen Modum OL 10:30
4038 Jens Øien Kloster Fitjar IL 10:30
4039 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 10:30
4041 Alrik Aasestad Ås-UMB Orientering 10:30
4043 Ferdinand Fremming Heming Orientering 10:30
4045 Erik Mårtensson Modum OL 10:30
4046 Kristian Østermann Heming Orientering 10:30
4047 Jostein Karlsen Lillehammer OK 10:30
4048 Anders Vestøl Vegårshei IL 10:30

H 11-12N

2 550 m, 24 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
4044 Andreas Aleksander Gjessing IL Tyrving 10:30
4094 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 10:30
4108 Peder Trones TIF Viking 10:30
4109 Mats Flottorp Kristiansand OK 10:30
4110 Håkon Omholt Berrefjord Lardal OL 10:30
4111 Anders Horvei Raumar Orientering 10:30
4112 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 10:30
4113 Kristian Træet Fitjar IL 10:30
4115 Jakob Høsøien Tynset IF 10:30
4116 Sondre Mork Kasin Notodden OL 10:30
4117 Christoffer Røstad Oddersjaa SSK 10:30
4118 Sven Stielstra Sauda Orienteringsklubb 10:30
4119 Ole André Foss Kristiansand OK 10:30
4120 Mathias K. Turøy Fitjar IL 10:30
4121 Kristoffer Fjære Hedrum OL 10:30
4122 Brostrup Landstad Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4123 Aksel Mjelstad TIF Viking 10:30
4124 Simon Berggren Nilsen Trøsken IL 10:30
4125 Sindre Skinndalen Brendemo Notodden OL 10:30
4126 Henrik R Holt Hedrum OL 10:30
4127 Sander Vaksvik Skaare Kristiansand OK 10:30
4128 Njål Eirik Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 10:30
4129 Anders Gylterud Kvålsgard Fossum IF 10:30
3793 Christian-Andre Nordstrøm Kristiansand OK 11:00

H 13-16C

2 450 m, 49 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
4408 39673 August Bråtveit Haarr Ganddal IL 00:00
4409 182025 Lars Solli Mo OK 00:00
4410 138707 Magnus Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 00:00
4415 121731 Andreas Hammer Håversen Østmarka OK 00:00
4424 176272 Thomas Tubbehaugen OK Moss 00:00
4391 Ole Marius Myhrmoen IL Høvdingen 11:00
4392 Mathias Knutsen Kristiansand OK 11:00
4393 Halvor Nærby Skaukameratene OL 11:00
4395 Lukas Emil Rogne OK Moss 11:00
4396 Kristian Skovly Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:00
4397 Øyvind Nordbø Modum OL 11:00
4398 Marius Østraat Røkke Frol IL 11:00
4399 Sindre Bergane Jansson Siggerud IL 11:00
4400 Vegard Eek Konnerud IL 11:00
4401 Isak Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 11:00
4402 Kasper Sørberg Raumar Orientering 11:00
4403 Christian Lillestrand Trøsken IL 11:00
4404 Eivind Kløvstad Sandefjord OK 11:00
4405 Patrick Thomassen Modum OL 11:00
4407 Stian Andresen OK Moss 11:00
4411 Lasse Trones TIF Viking 11:00
4412 Marius Leijon Pedersen Alta OL 11:00
4413 Eivind Haga Dalberg Raumar Orientering 11:00
4414 Vegard Øverli Berg Kongsberg OL 11:00
4416 Aleksander Skovly Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:00
4417 Gjermund Tandberg Modum OL 11:00
4418 Ruben Træet Fitjar IL 11:00
4419 Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL 11:00
4421 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 11:00
4422 Kasper Rønning Komnæs Varegg Fleridrett 11:00
4423 Henrik Fjermeros Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:00
4425 Anders Brevik Østmarka OK 11:00
4426 Eddie Røsnes IL Høvdingen 11:00
4427 Truls Bergskås Skien OK 11:00
4428 Vemund Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 11:00
4429 Ole Simen Eckhoff Gjermestad Egersund OK 11:00
4430 Lars Gåsvik Narvestad Halden SK 11:00
4431 Bernhard Bøckman Kristiansand OK 11:00
4432 Kasper Melgalvis Vang OL 11:00
4433 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 11:00
4434 Fredrik Studsrud Hisøy OK 11:00
4435 Petter Stenbro Modum OL 11:00
4436 Willy Monason Schumacher OK Moss 11:00
4437 Ludvig Johnsen Hedrum OL 11:00
4438 Martin Berggren Nilsen Trøsken IL 11:00
4439 Henrik Hjellup Horne IL Tyrving 11:00
4440 Georg S. Andresen Skien OK 11:00
4441 Per Einar Hellenes Andresen OK Skeidi 11:00
4442 Sindre Bråten Vegårshei IL 11:00

H 13-16N

2 790 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3785 Sander Isaksen Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:00
3786 Eivind Johnsen IF Sturla 11:00
3787 Mats Michalsen Ganddal IL 11:00
3788 Håvard Fyhn OL Tønsberg og omegn 11:00
3789 Sebastian Lono Eriksen Konnerud IL 11:00
3790 William Hjelme Vickery Nydalens SK 11:00
3791 Einar Roll Paulsen Fredrikstad SK 11:00
3792 Simen Ruud Konnerud IL 11:00
3794 Håvard Skjæveland Ganddal IL 11:00

H 17-B

1 990 m, 45 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
4250 168896 Arild Kirkebøen Halden SK 00:00
10009 Nils Egil Johannessen NOTEAM 10:00
4243 Ove Kjetså Otra IL 11:00
4244 Rune Lyngen Frol IL 11:00
4245 Ivar Hegbom Smeby Nydalens SK 11:00
4246 Lars Bergerud IL Tyrving 11:00
4248 Jørn Bergan Vegårshei IL 11:00
4249 Trygve Voll Haugesund IL Orientering 11:00
4251 Geir Ole Vee IL Tyrving 11:00
4252 Morten Lømo Nydalens SK 11:00
4253 Vegard Kvisle Asker Skiklubb 11:00
4254 Amund Brendbakken Gjø-Vard OL 11:00
4255 Vegar Kristiansen OK Moss 11:00
4256 Eelco van Raaij Hedrum OL 11:00
4257 Christian Bøhmer Berger og Svelvik OL 11:00
4258 Simen Sogn-Larssen Heming Orientering 11:00
4259 Ivar Songe Vegårshei IL 11:00
4260 Sindre Ekrheim Bergens TF 11:00
4261 Glenn M Johansson Flyfemkamp 11:00
4262 Thor Norderud IL Tyrving 11:00
4263 Sveinung Røsok Flyfemkamp 11:00
4264 Inge Hauge Hisøy OK 11:00
4265 Øystein Skjelbred Kongsberg OL 11:00
4266 Morten Wiseth Varegg Fleridrett 11:00
4267 Terje Amundsen Konnerud IL 11:00
4268 Jon Moholth Kongsberg OL 11:00
4269 Morten Coward OK Sør 11:00
4270 Paul Christian Jensen Birkenes IL 11:00
4271 Knut Langeggen Kongsberg OL 11:00
4272 Jarle Rogndokken Fet OL 11:00
4273 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 11:00
4274 Tor Idar Lillekroken OK Moss 11:00
4275 Guttorm Nyhus Birkenes IL 11:00
4276 Bjørn Kristian Børke Raumar Orientering 11:00
4277 Jesse White Søgne og Songdalen OK 11:00
4278 Tony Halsall Otra IL 11:00
4279 Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 11:00
4280 Frode Kloster Fitjar IL 11:00
4281 Snorre Lægran Nydalens SK 11:00
4282 Magnus Beitdokken Porsgrunn OL 11:00
4283 Magne Aas Asker Skiklubb 11:00
4284 Thor Vollset Heming Orientering 11:00
4285 Karsten Rønning Konnerud IL 11:00
4286 Alf Eivind Myren Vegårshei IL 11:00
4287 Bård Moum Halden SK 11:00

H 17-C

2 380 m, 15 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3426 178603 Erik Langsæter Trøsken IL 00:00
3443 179247 Bjørn Carlsen Notodden OL 00:00
3430 Eilef Landsverk Skien OK 11:00
3431 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 11:00
3432 David Solli Skien OK 11:00
3433 Lars-Erik Østerud Eiker OL 11:00
3435 Ketil Bertelsen Porsgrunn OL 11:00
3436 Vegard Myhre Vegårshei IL 11:00
3437 Lars Henrik Lund Kongsberg OL 11:00
3438 Lars Waage Gjø-Vard OL 11:00
3439 Trond Morlandstø Eiker OL 11:00
3440 Trond Lundeby Lillomarka OL 11:00
3441 John Olav Melby Raumar Orientering 11:00
3442 Thor Arne Røkke Frol IL 11:00
3434 Aimar Stakvik Raumar Orientering 12:30

H 17-N

2 790 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3772 Stian Lillegård Lillomarka OL 11:00
3773 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 11:00
3774 Tor Petter Lunåsmo Tynset IF 11:00
3775 Mathias Eckhoff Egersund OK 11:00
3776 Jostein Sivertsen Tynset IF 11:00

H 17-20

3 200 m, 19 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2600 Markus Knapp Kongsberg IL Tyrving 12:39
2601 Krister Hovde Ringsaker OK 12:40
2605 Øyvind Dommersnes Haugesund IL Orientering 12:44
2606 Atle Wendel Scheie OK Sør 12:45
2607 Geir Strande Syrrist Ringerike OL 12:46
2608 Halvor Egner Granerud Asker Skiklubb 12:47
2609 Robin Bergane Jansson Siggerud IL 12:48
2610 Kristian Lampe Gjemdal Heming Orientering 12:49
2611 116430 Brage Hellen TIF Viking 12:50
2612 Erling Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 12:51
2613 Arne Johannes Løkken Flosta IL 12:52
2614 Vebjørn Røtvold Kongsberg OL 12:53
2615 Kaspar Lilja Modum OL 12:54
2616 Håkon Eide OK Sør 12:55
2617 Erlend Gjestrum Hedrum OL 12:56
2618 153972 Martin Søderlind OK Sør 12:57
2619 Iver Sørensen IF Sturla 12:58
2620 Martin Laurantsen Skien OK 12:59
2621 Thomas Hadland Egersund OK 13:00

H 21-

3 860 m, 30 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2010 Anders B. Øksenholt Nydalens SK 11:18
2011 Anders Beyer Brattli Ringerike OL 11:20
2012 Lars Grønhovd Modum OL 11:22
2013 Svein Sunde Søgne og Songdalen OK 11:24
2014 88613 Tallak Olav Gryting Gjerstad IL 11:26
2015 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 11:28
2016 Jan Tore Ludvigsen Nydalens SK 11:30
2017 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 11:32
2018 Kristian Kullerud Konnerud IL 11:34
2020 Rune Strandberg IL Vindbjart 11:38
2021 Magnus Kyrkjebø TIF Viking 11:40
2022 Lars Øyvind Amundsen Trøsken IL 11:42
2023 Geir Myhr Øien Tynset IF 11:44
2024 Espen Stornes NTNUI 11:46
2025 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 11:48
2026 Arno Grønhovd Modum OL 11:50
2027 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 11:52
2028 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 11:54
2029 Ole Morten Frøseth Verdal OK 11:56
2030 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 11:58
2031 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 12:00
2032 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 12:02
2033 Jostein Utstumo IK Grane Arendal Orientering 12:04
2034 Daniel Fløtre Kongsberg OL 12:06
2035 Dani Skjævestad Voreland IK Grane Arendal Orientering 12:08
2036 Hans Christian Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 12:10
2037 Espen Rognsvåg Fana IL 12:12
2038 Kristian Opsahl Bredesen NTNUI 12:14
2039 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 12:16
2040 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 12:18

H 35-

3 860 m, 8 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2047 Anstein Mykland Øvrebø IL 12:32
2048 Øyvind Sollerud Haugen OL Tønsberg og omegn 12:34
2053 Jan kristian Lygre Nydalens SK 12:36
2050 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 12:38
2051 Rune Landsverk Øyestad IF allianse 12:40
2052 Stefan Kernstock Oslostudentenes IK 12:42
2049 Steinar Sunde Søgne og Songdalen OK 12:44
2054 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 12:46

H 40-

3 610 m, 82 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2099 145700 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 11:44
2100 Ola Sløgedal Marnardal IL 11:45
2101 Geir Ausland Oddersjaa SSK 11:46
2103 Runar Hafskjold Sandefjord OK 11:48
2109 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 11:54
2110 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 11:55
2111 Ketil Malde IL Gular 11:56
2112 David Løver Modum OL 11:57
2113 Knut Jostein Sætnan Oslo Politis IL 11:58
2114 172947 Gunnar Thuestad Haugesund IL Orientering 11:59
2115 Pål Kittilsen Freidig 12:00
2116 Lenny Viking Enström Oslostudentenes IK 12:01
2117 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 12:02
2118 Kjell Reidar Mydske Fredrikstad SK 12:03
2119 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 12:04
2120 Bjarte Eikanger TIF Viking 12:05
2121 Henning Martinsen Fredrikstad SK 12:06
2122 Espen Røste Kongsberg OL 12:07
2123 Geir Torgersen Halden SK 12:08
2124 Erling Katla Fossum IF 12:09
2125 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 12:10
2126 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 12:11
2127 Mads Bårdsen Haugesund IL Orientering 12:12
2128 160987 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 12:13
2129 153649 Pål Angvoll Fredrikstad SK 12:14
2130 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 12:15
2131 Einar Modahl Fredrikstad SK 12:16
2132 Kjetil Eckdahl OK Horten 12:17
2133 Espen Bekhus Fredrikstad SK 12:18
2134 Per Kristian Ramstad Fet OL 12:19
2135 Frank Robert Rysgård Frol IL 12:20
2136 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 12:21
2137 Gard Antonsen Fredrikstad SK 12:22
2138 Øyvind Røed Sandefjord OK 12:23
2139 Gisle Paulsen Fredrikstad SK 12:24
2140 Jarle Solbakken Sauda Orienteringsklubb 12:25
2141 Torger Høsøien Tynset IF 12:26
2142 157164 Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL 12:27
2143 Gunnar Mollestad Birkenes IL 12:28
2144 Audun Bjerknes Måren OK 12:29
2145 79095 Espen Danevad Fredrikstad SK 12:30
2146 Otto Richard Eide Byåsen IL 12:31
2147 Trond Bjerge Fossum IF 12:32
2148 Tom Kristensen Larvik OK 12:33
2149 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 12:34
2150 Andreas Sylte Freidig 12:35
2151 Stig Melling Ringerike OL 12:36
2152 Dag Ausen Porsgrunn OL 12:37
2153 Geir Schjølberg Tynset IF 12:38
2154 Harald Bakke Fossum IF 12:39
2155 Bjørn Martini Asker Skiklubb 12:40
2156 Henning Bratland Carlsen OK Moss 12:41
2157 Hans Helmer Sæternes Byåsen IL 12:42
2158 Arve Paulsen Notodden OL 12:43
2159 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 12:44
2160 Odd Strand Kongsberg OL 12:45
2161 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 12:46
2162 Espen Torseth Gjø-Vard OL 12:47
2163 Thore Kornmo Porsgrunn OL 12:48
2164 Håkon Dåsnes Vang OL 12:49
2165 Espen Johnsen Hedrum OL 12:50
2166 Bjørn Aasestad Ås-UMB Orientering 12:51
2167 Per Øivind Eger Kongsberg OL 12:52
2168 Jostein Mehammer Porsgrunn OL 12:53
2169 Even Erlien Gjø-Vard OL 12:54
2170 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 12:55
2171 Thomas Lie Fredrikstad SK 12:56
2172 Håvard Nilsen Vegårshei IL 12:57
2173 Gisle Nysæter Skien OK 12:58
2174 Pål Skogedal Asker Skiklubb 12:59
2175 Ingar Tollum Andersen Kongsberg OL 13:00
2176 Oddvar Taksdal Ganddal IL 13:01
2177 Pål Winsents Måren OK 13:02
2178 Jørgen Longva Byåsen IL 13:03
2179 Anders Kristian Holt Hedrum OL 13:04
2180 Stein-Erik Fleten Wing OK 13:05
2181 Espen Wigaard Oppsal Orientering 13:06
2182 Vidar Andersen Modum OL 13:07
2183 410821 Asgeir Lium Fet OL 13:08
2184 Espen Bergstrøm Halden SK 13:09
2185 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 13:10
2186 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 13:11

H 45-

3 510 m, 145 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2187 Dag Helland-Hansen IL Tyrving 11:00
2188 Viggo Eriksen Fossum IF 11:01
2189 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 11:02
2190 Dag Wang Lillomarka OL 11:03
2191 Tim Griffin Ganddal IL 11:04
2192 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 11:05
2199 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 11:12
2200 Ole Tørnqvist Fana IL 11:13
2201 Per Erik Larsen Sandefjord OK 11:14
2202 78690 Christian Jomaas Fossum IF 11:15
2203 Trond Lund IL Tyrving 11:16
2204 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 11:17
2205 Roar Myhre Søgne og Songdalen OK 11:18
2206 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 11:19
2207 Øyvind Helmersen Fet OL 11:20
2208 Øyvind Flaatten OK Skeidi 11:21
2209 Oddgeir Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 11:22
2210 Jon Erik Kvarme Røyken OL 11:23
2211 Odd Ivar Karlsen Ålgård Orientering 11:24
2212 Dag Brenås Varteig OL 11:25
2213 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 11:26
2214 Ole Petter Haugen Nydalens SK 11:27
2215 Terje Melsom Fossum IF 11:28
2216 Jarl Øvstedal Nydalens SK 11:29
2217 Are Strandlie Gjø-Vard OL 11:30
2218 Trond Brevik Fossum IF 11:31
2219 Kjetil Damm TIF Viking 11:32
2220 Stig Bjergaard Nydalens SK 11:33
2221 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 11:34
2222 Bjørn Richard Kirste Skien OK 11:35
2223 Helge Fossøy Lia IL 11:36
2224 Jeremy Huthwaite Ganddal IL 11:37
2225 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 11:38
2226 Vidar Strand Lierbygda OL 11:39
2227 Terje Urfjell IL Imås 11:40
2228 Are Kristiansen IL Tyrving 11:41
2229 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 11:42
2230 Roar Bye Modum OL 11:43
2231 Bernt Brynhildsen Wing OK 11:44
2232 Per Arne Aadland Samnanger IL 11:45
2233 Jan Gatevold Porsgrunn OL 11:46
2234 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 11:47
2235 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 11:48
2236 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 11:49
2237 Nils Bergan Nydalens SK 11:50
2238 Arild Heggeset Freidig 11:51
2239 Kjetil Karlsen OK Moss 11:52
2240 Børge Pedersen Nydalens SK 11:53
2241 Svein Granerud Asker Skiklubb 11:54
2242 Øystein Rapp Raumar Orientering 11:55
2243 Jan Sverdrup-Thygeson Fredrikstad SK 11:56
2244 Jim Olaussen Halden SK 11:57
2245 Svein Erik Bratsberg Wing OK 11:58
2246 181611 Erling Fredriksen IF Trauma 11:59
2247 Ivar Mølnvik Fossum IF 12:00
2248 Hallvard Koren OK Moss 12:01
2249 Frode Haug Hamar OK 12:02
2250 177837 Atle Wøllo Kongsberg OL 12:03
2251 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 12:04
2252 Robert Ressem Frol IL 12:05
2253 Magne Brænden Lillomarka OL 12:06
2254 Einar Lunøe Nydalens SK 12:07
2255 Håkon Danevad Ås-UMB Orientering 12:08
2256 Øystein Østermann Heming Orientering 12:09
2257 103741 Geir Tullin Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 12:10
2258 158918 Lars-Helge Trones TIF Viking 12:11
2259 Juha Viena Ringerike OL 12:12
2260 Einar Gisholt Fossum IF 12:13
2261 Jan Harald Bakkejord IL Gular 12:14
2262 Erik Saugerud Konnerud IL 12:15
2263 Per Ola Ulseth Nydalens SK 12:16
2264 Ronny Rykkje Fana IL 12:17
2265 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 12:18
2266 Gudbrand Lien Hamar OK 12:19
2267 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 12:20
2268 Roger Lysnes Hedrum OL 12:21
2269 Svein Helge Høydal Nydalens SK 12:22
2270 Lars Enerhaugen Modum OL 12:23
2271 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 12:24
2272 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 12:25
2273 Vegard Halden Nydalens SK 12:26
2274 Trond A. N. Lamark Ganddal IL 12:27
2275 Egil Kjørsvik Kongsberg OL 12:28
2276 Lasse Arnesen Heming Orientering 12:29
2277 Arvid Nikolai Leijon Pedersen Alta OL 12:30
2278 Lars Krüger Nydalens SK 12:31
2279 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 12:32
2280 472046 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 12:33
2281 Jan Ola Pedersen Vang OL 12:34
2282 Egil Fossum IK Grane Arendal Orientering 12:35
2283 Syver Løken Kongsberg OL 12:36
2284 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 12:37
2285 Kjetil Bjørlo Halden SK 12:38
2286 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 12:39
2287 Øyvind Schjelderup Freidig 12:40
2288 Are Skindlo IF Trauma 12:41
2289 Helge Rosenlund Fana IL 12:42
2290 Jon Iver Bakken Nydalens SK 12:43
2291 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 12:44
2292 Per Olaussen Fredrikstad SK 12:45
2293 Bjørnar Olsrød Stokke IL 12:46
2294 Bjørn Polland OK Skeidi 12:47
2295 Geir Bråten Vegårshei IL 12:48
2296 Arild Andresen Fossum IF 12:49
2297 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 12:50
2298 Roger Birkeland Fossum IF 12:51
2299 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 12:52
2300 Arne Torgersen Bækkelagets SK 12:53
2301 Ole Myklemyr Eiker OL 12:54
2302 Atle Dengerud Steinkjer OK 12:55
2303 Espen Marcussen Nydalens SK 12:56
2304 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 12:57
2305 Frank Løwengreen Sarpsborg OL 12:58
2306 Bjart Are Hellen TIF Viking 12:59
2307 Olav Kristian Birkeland Halden SK 13:00
2308 Trond Gjelstad Sandefjord OK 13:01
2309 Nils Inge Brurberg IF Sturla 13:02
2310 Per Olav Nærestad IF Trauma 13:03
2311 Peter Carlsen Røyken OL 13:04
2312 Knut Aurebekk Torridal IL 13:05
2313 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 13:06
2314 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 13:07
2315 Rune Nergård Nittedal OL 13:08
2316 Tore Nymark Askøy OL 13:09
2317 Jonas Haltia IL Tyrving 13:10
2318 Terje Blindheim Lillomarka OL 13:11
2319 Tore Bjørnerød OK Moss 13:12
2320 Anders Flågen Heming Orientering 13:13
2321 Rune Sørensen IF Sturla 13:14
2322 Geir Paulsen OL Trollelg 13:15
2323 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 13:16
2324 Jørn Moe Fet OL 13:17
2325 402531 Per Olav Haarr Ganddal IL 13:18
2326 Svein Nygård Lillomarka OL 13:19
2327 Jesper Fenger-Grøn OK Snab 13:20
2328 Arne Nåtedal OL Trollo 13:21
2329 Oscar Espeland Porsgrunn OL 13:22
2330 Svein-Olav Torø Kongsberg OL 13:23
2331 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 13:24
2332 Tore Bredalen Nittedal OL 13:25
2333 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 13:26
2334 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 13:27
2335 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 13:28
2336 Per Grande Verdal OK 13:29
2337 Flemming Jørgensen OK Snab 13:30

H 50-

3 360 m, 101 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2338 Morten Kongsberg IL Tyrving 11:00
2341 Egil W Iversen Heming Orientering 11:03
2342 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 11:04
2347 Bjørn Bakkenvig Heming Orientering 11:09
2348 Knut Edvard Helland Ringerike OL 11:10
2349 Jan Bjerketvedt OK Moss 11:11
2350 Geir Bjaanes Sandnes IL (Rogaland) 11:12
2351 Håkon Løvli Asker Skiklubb 11:13
2352 Are Njåstein IL Tyrving 11:14
2353 Per-Arne Røstadsand Nydalens SK 11:15
2354 Harald Kvisli Notodden OL 11:16
2355 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 11:17
2356 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 11:18
2357 Sigurd Eikner Fana IL 11:19
2358 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 11:20
2359 Håvar Brevik Østmarka OK 11:21
2360 Sven Simonsen Fredrikstad SK 11:22
2361 119549 Terje Brende Fossum IF 11:23
2362 Terje Dengerud Nydalens SK 11:24
2363 Asle Kvaase IL Høvdingen 11:25
2364 Arne Johannesen IL Gular 11:26
2365 Leif Eriksson Modum OL 11:27
2366 Jan Steffensen Haugesund IL Orientering 11:28
2367 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 11:29
2368 Stein Arne Negård Vang OL 11:30
2369 123981 Per Slungaard IL Tyrving 11:31
2370 Erik Blake Byåsen IL 11:32
2371 Jon Magne Bratseth Stord Orientering 11:33
2372 Roald Kjetså Otra IL 11:34
2373 Anders Fossøy Notodden OL 11:35
2374 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 11:36
2375 Tibor Vári IF Sturla 11:37
2376 Per Dehli Østmarka OK 11:38
2377 Ove Sanna Fredrikstad SK 11:39
2378 Arild Isaksen Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:40
2379 Roar Grande Kongsberg OL 11:41
2380 Bertil Alexandersen Fredrikstad SK 11:42
2381 Knut Aas Ringerike OL 11:43
2382 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 11:44
2383 411668 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 11:45
2384 Arild Aasheim Ganddal IL 11:46
2385 Ernst Fristad Nilsen Lillehammer OK 11:47
2386 Njål Svingheim Konnerud IL 11:48
2387 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 11:49
2388 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 11:50
2389 Rune Solli Skien OK 11:51
2390 Martin Granly Lillomarka OL 11:52
2391 Haakon Arnesen Byåsen IL 11:53
2392 Jon Kvisli Bø OL 11:54
2393 Inge Glittum OK Skeidi 11:55
2394 Lars Peder Vaaje Marnardal IL 11:56
2395 Jostein Mårdalen Freidig 11:57
2396 Christian Schibsted Røyken OL 11:58
2397 Klaus Horne IL Tyrving 11:59
2398 Erlend Slokvik Nydalens SK 12:00
2399 Snorre Frydenlund IF Sturla 12:01
2400 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 12:02
2401 Harald Berge Løten o-lag 12:03
2402 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 12:04
2403 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 12:05
2404 Terje Bråten Raumar Orientering 12:06
2405 Roar Pedersen Oppsal Orientering 12:07
2406 Per Einar Pedersli OL Trollelg 12:08
2407 Jørgen Mårtensson Modum OL 12:09
2408 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 12:10
2409 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 12:11
2410 Kristian Kihle Ringerike OL 12:12
2411 Geir Torsnes Stord Orientering 12:13
2412 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 12:14
2413 Frode Kamsvåg IL Tyrving 12:15
2414 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 12:16
2415 Hallvard Fjær Lillomarka OL 12:17
2416 Onno Verberne OL Toten-Troll 12:18
2417 Kristian Kalager Asker Skiklubb 12:19
2418 Bjørn Victor Larsen Kongsberg OL 12:20
2419 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 12:21
2420 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 12:22
2421 Ørjan Jensen Heming Orientering 12:23
2422 Øystein Melby Hamar OK 12:24
2423 Håkon Håversen Østmarka OK 12:25
2424 Stein-Arne Alnæs Raumar Orientering 12:26
2425 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 12:27
2426 Eirik Nordhagen Ås-UMB Orientering 12:28
2427 Geir Sylte Molde og Omegn IF 12:29
2428 Morten Karlsen Måren OK 12:30
2429 Øyvind Drage Kongsberg OL 12:31
2430 Egil Eide IL Tyrving 12:32
2431 Jens Hetland Nydalens SK 12:33
2432 Jan Sverre Edstrøm Oppsal Orientering 12:34
2433 Jan Granstedt Halden SK 12:35
2434 121611 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 12:36
2435 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 12:37
2436 Bjørn Hølleland Fana IL 12:38
2437 Terje Henriksen Asker Skiklubb 12:39
2438 Stein-Erik Scheie OK Sør 12:40
2439 Morten Kjær Silkeborg OK 12:41
2440 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 12:42
2441 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 12:43
2442 Per Stedje Østmarka OK 12:44
2443 Ole Johnny Petersen Eiker OL 12:45
2444 Egil Amundsen Lardal OL 12:46

H 60-

3 050 m, 37 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2626 136843 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 11:04
2628 Svein S Jacobsen IL Tyrving 11:06
2629 Miroslav Oralek OOB Trebic 11:07
2630 Bjørn Gunnar Aasen Røyken OL 11:08
2631 Kjell Halvorsen Berger og Svelvik OL 11:09
2632 Øystein Andersen Konnerud IL 11:10
2633 Erling Strand Bergens TF 11:11
2634 Hugo A. Christensen Notodden OL 11:12
2635 Harry Breiland Ålgård Orientering 11:13
2636 Svein Grønhovd Modum OL 11:14
2637 Bjørn Jakobsen Molde og Omegn IF 11:15
2638 Paul Skjaker Hadeland OL 11:16
2639 Stein Turtumøygard Måren OK 11:17
2640 Tore Fidje Gjerstad IL 11:18
2641 Tom A. Karlsen Fredrikstad SK 11:19
2642 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 11:20
2643 Lars Klyve Oppsal Orientering 11:21
2644 136924 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 11:22
2645 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 11:23
2646 Atle Remme Porsgrunn OL 11:24
2647 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 11:25
2648 Øyvin Simonsen IL Imås 11:26
2649 Arne Tiltnes IL Tyrving 11:27
2650 Are Eriksen Oslostudentenes IK 11:28
2651 Elling Aakre Andebu IL 11:29
2652 Per Chr. Hagen Bø OL 11:30
2653 Tore Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 11:31
2654 Ola Brox OL Toten-Troll 11:32
2655 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 11:33
2656 Raul Lindström Asker Skiklubb 11:34
2657 Sigurd Dæhli Løten o-lag 11:35
2658 Luc Talloen OMEGA 11:36
2659 Kjell Johnsen IK Grane Arendal Orientering 11:37
2660 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 11:38
2661 Einar Lund Hamar OK 11:39
2662 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 11:40
2663 Inge Skjævesland IF Trauma 11:41

H 65-

2 960 m, 45 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2739 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 11:06
2740 Øystein Bedford Pedersen IL Express 11:07
2741 Steinar Slettemark Stord Orientering 11:08
2742 Finn Ole Honnemyr Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:09
2743 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 11:10
2744 Audun Kjøstvedt IL Høvdingen 11:11
2745 Thor Palmgren Halden SK 11:12
2746 Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb 11:13
2747 Kjell Grønhovd Modum OL 11:14
2748 Kjell Røkke IL Tyrving 11:15
2749 Lars Martin Gjein Stokke IL 11:16
2750 Atle Alvheim Fana IL 11:17
2751 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 11:18
2752 Trygve Løland Birkenes IL 11:19
2753 Tom Wahlgren Sarpsborg OL 11:20
2754 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 11:21
2755 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 11:22
2756 Henning Gaarder Konnerud IL 11:23
2757 Ove Osland Bergens TF 11:24
2758 Kjell Dolva Skien OK 11:25
2759 Olav Frode Bråten Asker Skiklubb 11:26
2760 Rolf Gjølberg Larvik OK 11:27
2761 Runar Kittilsen Stokke IL 11:28
2762 Torgeir Brochmann Eiker OL 11:29
2763 401040 Sverre Vareberg Stavanger Orienteringsklubb 11:30
2764 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 11:31
2765 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 11:32
2766 Per Ove Lindemark Trøsken IL 11:33
2767 Willy Grønstad Løten o-lag 11:34
2768 Øistein Åsmul OL Trollelg 11:35
2769 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 11:36
2770 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 11:37
2771 Trond Feiring Hamar OK 11:38
2772 Harald Steinsland Vikebygd IL 11:39
2773 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 11:40
2774 151493 Max Moosberger OLG Regio Olten 11:41
2775 Gunnar Dag Tørå IK Grane Arendal Orientering 11:42
2776 Magnus Natås Bergens TF 11:43
2777 Jørgen Holmboe IL Tyrving 11:44
2778 John Ivar Kjellevold Modum OL 11:45
2779 Einar Straume Drangedal OL 11:46
2780 Kjell Svihus Ganddal IL 11:47
2781 Per Fosser Indre Østfold OK 11:48
2782 Dagfinn Hole Bergens TF 11:49
2783 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 11:50

H 70-

2 430 m, 30 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3080 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 11:38
3081 Thor Edvardsen Larvik OK 11:39
3083 Steinar Ruud Konnerud IL 11:41
3084 Bjørn-Wiggo N. Husebye Fredrikstad SK 11:42
3085 Trygve Hestad Hamar OK 11:43
3086 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 11:44
3087 Reidar Slokvik Nydalens SK 11:45
3088 Thore Eilertsen OL Tønsberg og omegn 11:46
3089 Bjørn Syvertsen Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:47
3090 Lars Ole Dahl Larsen Silkeborg OK 11:48
3091 Olav Strisland Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:49
3092 Eivind Hagen Hadeland OL 11:50
3093 Egil Ronæss Porsgrunn OL 11:51
3094 Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 11:52
3095 Ronald Bjerva Drangedal OL 11:53
3096 Helge Bjaaland Heming Orientering 11:54
3097 Gunnar Østerbø Freidig 11:55
3098 P-G Jansson Säterbygdens OK 11:56
3099 Arild Telstø Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:57
3100 Odd Aure Drangedal OL 11:58
3101 Henrik Hvoslef IK Stern 11:59
3102 Arne Grøndahl Søllerød OK 12:00
3103 Roar Forbord Malvik IL 12:01
3104 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 12:02
3105 Leif Bråten Heming Orientering 12:03
3106 Ole Kristian Lauvnes Kristiansand OK 12:04
3107 Olav Solberg Bø OL 12:05
3108 408847 Ivar Louis Berg IF Sturla 12:06
3109 Knut Skjæveland OK Sør 12:07
3110 Bjørn W. Ludvigsen IF Sturla 12:08

H 75-

2 110 m, 16 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3163 Egil Rygh OL Tønsberg og omegn 11:33
3164 Tore S. Rasmussen TIF Viking 11:34
3165 Einar Jørundland OK Sør 11:35
3166 Rolf Arvid Leijon Pedersen Alta OL 11:36
3167 Magnar Nilsen Kolbotn og Skimt OL 11:37
3168 Evgeny Evgeny OK Yeisk 11:38
3169 Helge Halvorsen Larvik OK 11:39
3170 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 11:40
3171 Bjørn Strømme TIF Viking 11:41
3172 Magnar Reppesgård Hedrum OL 11:42
3173 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 11:43
3174 Bjørn Egner Heming Orientering 11:44
3175 Finn Åge Østern Kongsberg OL 11:45
3176 Iver Rognstad Hadeland OL 11:46
3177 Axel Ingvaldsen TIF Viking 11:47
3178 Tor Drage Haugerud IF 11:48

H 80-

2 080 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3327 Ørnulf Fremming Haugerud IF 12:03
3328 Helge Kvaase Bækkelagets SK 12:06
3329 Einar Sæbø Haugesund IL Orientering 12:09
3330 Ivar Christiansen Sandefjord OK 12:12
3331 Leiv Hope Kongsberg OL 12:15
3332 Oddmund Søvik IL Gneist 12:18
3333 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 12:21

H 55-

3 200 m, 69 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2511 190457 Olov Öström OK Tyr 11:10
2512 Nikolay Krupnov IL Tyrving 11:11
2513 Mathias Martinsen Heming Orientering 11:12
2514 Øystein Ruud Fredrikstad SK 11:13
2515 Tor-Petter Johnsen IF Sturla 11:14
2516 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 11:15
2517 Jon A Bjørgum Øvrebø/Vindbjart Orientering 11:16
2518 Helge Kristensen OK Sør 11:17
2519 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 11:18
2520 Einar Kristian Lunde Varteig OL 11:19
2521 300090 Morten Anker Hoffmann Lillomarka OL 11:20
2522 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 11:21
2523 Einar Jensen Nydalens SK 11:22
2524 Åge Aashamar Flosta IL 11:23
2525 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 11:24
2526 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 11:25
2527 Geir Holm Gundersen IF Sturla 11:26
2528 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 11:27
2529 Egil Rundberget Nydalens SK 11:28
2530 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 11:29
2531 Gunnar Veastad Lillehammer OK 11:30
2532 Tron Erik Hovind Raumar Orientering 11:31
2533 Erlend Aamodt Nydalens SK 11:32
2534 Nils Hæstad Fossum IF 11:33
2535 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 11:34
2536 Geir Owren Freidig 11:35
2537 Otte Omdal Ganddal IL 11:36
2538 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 11:37
2539 Rune Laurantsen Skien OK 11:38
2540 Lars Hjermstad Fossum IF 11:39
2541 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 11:40
2542 Jan Steineger IL Gneist 11:41
2543 Magne Vollen Oslostudentenes IK 11:42
2544 Rolf Gunnar Bredesen Fossum IF 11:43
2545 Sixten Westlund OK Tyr 11:44
2546 Helge Eriksen Byåsen IL 11:45
2547 Harald Thon IF Sturla 11:46
2548 Morten Dåsnes Ringerike OL 11:47
2549 Ivar Kvale Haugesund IL Orientering 11:48
2550 Frode Løset Ringerike OL 11:49
2551 312789 Svein Harald Hansen OK Silsand 11:50
2552 Bengt Erik Johansson Gjø-Vard OL 11:51
2553 153644 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 11:52
2554 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 11:53
2555 Torbjørn Sirum Frol IL 11:54
2556 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 11:55
2557 Kjell Westin Porsgrunn OL 11:56
2558 Arve Glittum OK Skeidi 11:57
2559 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 11:58
2560 Morten Skoglund Byåsen IL 11:59
2561 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 12:00
2562 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 12:01
2563 157510 Sören Jonsson Nydalens SK 12:02
2564 412581 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 12:03
2565 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 12:04
2566 Øyvind Sørlie Hadeland OL 12:05
2567 Paul Terje Haarr Ganddal IL 12:06
2568 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 12:07
2569 Leif Thingsrud Østmarka OK 12:08
2570 Donald Skantze IL Tyrving 12:09
2571 John Hofoss Hadeland OL 12:10
2572 Dag Petter Sødal Oddersjaa SSK 12:11
2573 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 12:12
2574 Harald Hovi Skien OK 12:13
2575 Jens Arild Kroken Vegårshei IL 12:14
2576 Øivind Myhre Kongsberg OL 12:15
2577 Anton Plaian Asker Skiklubb 12:16
2578 Dag Sulheim Lillehammer OK 12:17
2579 176309 Rune Berge IL Tyrving 12:18

H 13

3 160 m, 51 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3503 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 11:15
3504 Sølve Drage Kongsberg OL 11:16
3505 Kristoffer Bryne Heming Orientering 11:17
3506 Eskil Frøisland Vang OL 11:18
3507 Håkon Sturød Nydalens SK 11:19
3508 Erik Wolf Kaulsdorfer OLV Berlin 11:20
3509 Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering 11:21
3510 Even Lunde Varteig OL 11:22
3511 168808 Vegard Løvli Asker Skiklubb 11:23
3512 Skjalg Nysæter Skien OK 11:24
3513 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 11:25
3514 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 11:26
3515 Ole Johan Bråten Vang OL 11:27
3516 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 11:28
3517 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 11:29
3518 Trond Hauklien Oddersjaa SSK 11:30
3519 Filip Unneland TIF Viking 11:31
3520 Kristian Rykkje Fana IL 11:32
3521 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 11:33
3522 Trygve Myhr Asker Skiklubb 11:34
3523 Aleksander Rutle TIF Viking 11:35
3524 Kristian Pytten Kristiansand OK 11:36
3525 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 11:37
3526 Johan Storebakken Hamar OK 11:38
3527 Olav Torgersen Bækkelagets SK 11:39
3528 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 11:40
3529 Oskar Arnevik Ringerike OL 11:41
3530 Tobias Lømo Nydalens SK 11:42
3531 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 11:43
3532 Jens Andreas Thuestad Haugesund IL Orientering 11:44
3533 Are Lodgaard Byåsen IL 11:45
3534 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 11:46
3535 Sander Arntzen Asker Skiklubb 11:47
3536 Even Andre Thorbjørnsen Notodden OL 11:48
3537 Jonas Myhre Kristiansand OK 11:49
3538 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 11:50
3539 Johannes Wiken Vang OL 11:51
3540 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 11:52
3541 Sindre V. Paulsen Kongsberg OL 11:53
3542 Mathias Rosenlund Fana IL 11:54
3543 Peter Gisholt Fossum IF 11:55
3544 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 11:56
3545 Mats Eidsmo Freidig 11:57
3546 178912 Edvard Mortensen Konnerud IL 11:58
3547 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 11:59
3548 Morten Örnhagen Jørgensen OK Snab 12:00
3549 Aslak Heimdal Konnerud IL 12:01
3550 Fredrik Sveen Vang OL 12:02
3551 145432 Vegard Haugen Porsgrunn OL 12:03
3552 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 12:04
3553 Andreas Ramberg Østmarka OK 12:05

H 14

3 160 m, 59 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3566 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 12:18
3568 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 12:20
3569 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 12:21
3570 143364 Henrik André Larsen Kongsberg OL 12:22
3571 Herman M. Gløersen Fredrikstad SK 12:23
3572 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 12:24
3573 Sverre Narum OL Vallset/Stange 12:25
3574 Even Svegård Bye Byåsen IL 12:26
3575 Knut Kyrkjebø TIF Viking 12:27
3576 Leif Blake Byåsen IL 12:28
3577 Even Fossum IK Grane Arendal Orientering 12:29
3578 Tord Strand Kongsberg OL 12:30
3579 Johannes Finne Reinseth Nydalens SK 12:31
3580 Børge Brenås Varteig OL 12:32
3581 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 12:33
3582 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 12:34
3583 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 12:35
3584 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 12:36
3585 Jørgen Baklid Konnerud IL 12:37
3586 Martin Nilsen Enerstvedt Haugesund IL Orientering 12:38
3587 August Asheim Birkeland Halden SK 12:39
3588 Einar Melsom Fossum IF 12:40
3589 Nikolai Jones Arnesen Heming Orientering 12:41
3590 Håkon Lund Kongsberg OL 12:42
3591 Jørgen Slokvik Notodden OL 12:43
3592 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 12:44
3593 Erik Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 12:45
3594 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 12:46
3595 Kasper Fosser Heming Orientering 12:47
3596 Jonas Iversby Hvideberg Fredrikstad SK 12:48
3597 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 12:49
3598 Herman Strangstad Ringerike OL 12:50
3599 158618 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 12:51
3600 Rasmus Fenger-Grøn OK Snab 12:52
3601 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 12:53
3602 Oskar Spets Storhov Freidig 12:54
3603 Håkon Øvstedal Nydalens SK 12:55
3604 Anders Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 12:56
3605 Joar Gjerdahl Berger og Svelvik OL 12:57
3606 124755 Lukas Liland Nydalens SK 12:58
3607 Martin Andresen Skotte Fossum IF 12:59
3608 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 13:00
3609 Henrik Haug Kongsberg OL 13:01
3610 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 13:02
3611 Oscar Lyngen Frol IL 13:03
3612 Sebastian Daland Kristiansand OK 13:04
3613 Peder Stenberg-Nilsen Nydalens SK 13:05
3614 Øyvind Hjermstad Fossum IF 13:06
3615 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 13:07
3616 Elias Jonsson Nydalens SK 13:08
3617 Anders Rogne Nittedal OL 13:09
3618 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 13:10
3619 Syver Røhnebæk Kongsrud Modum OL 13:11
3620 Sindre R Holt Hedrum OL 13:12
3621 Håkon Grande Verdal OK 13:13
3622 Jørgen Aas Fet OL 13:14
3623 145495 Even Eide OK Sør 13:15
3624 Henrik Bertelsen Porsgrunn OL 13:16
3625 Erling Hjermstad Fossum IF 13:17

D 13

2 460 m, 52 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
10010 Live Skattum Fossum IF 10:00
3716 Marte Morgenlie Skei Nydalens SK 12:30
3717 Marlin Haavengen Kongsberg OL 12:31
3718 Stine Berg Porsgrunn OL 12:32
3719 Maren Norderud IL Tyrving 12:33
3720 Sarah Wøllo Kongsberg OL 12:34
3721 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 12:35
3722 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 12:36
3723 Solveig Sæternes Byåsen IL 12:37
3724 Ragne Wiklund Nydalens SK 12:38
3725 Josefine Kirste Skien OK 12:39
3726 Eli Kolstad Mo OK 12:40
3727 Hanna Nysæter Skien OK 12:41
3728 Tilde Eine Fossum IF 12:42
3729 95279 Emma Ryen Hamar OK 12:43
3730 Hanne Vassend Porsgrunn OL 12:44
3731 Helene Eger Kongsberg OL 12:45
3732 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 12:46
3733 Hanna Moum Halden SK 12:47
3734 Ingrid G. Mehammer Porsgrunn OL 12:48
3735 Johanne Klynderud Sundfør Lillehammer OK 12:49
3736 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 12:50
3737 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 12:51
3738 Ingrid Hasaas Fossum IF 12:52
3739 Sarah Brynhildsen Wing OK 12:53
3740 Anne Omholt Berrefjord Lardal OL 12:54
3741 Sofie Fenger-Grøn OK Snab 12:55
3742 Martine Sogn-Larssen Heming Orientering 12:56
3743 Pernille Katla Fossum IF 12:57
3744 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 12:58
3745 Ingrid Madslien Nydalens SK 12:59
3746 145211 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 13:00
3747 Ingvild Tronstad Andersen Kongsberg OL 13:01
3748 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 13:02
3749 Andrea Vanebo Kongsberg OL 13:03
3750 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 13:04
3751 Ingvild Høydal Nydalens SK 13:05
3752 Eline Bryne Heming Orientering 13:06
3753 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 13:07
3754 Lotte Myklemyr Eiker OL 13:08
3755 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 13:09
3756 Aurora Gjølsjø OK Moss 13:10
3757 181966 Mari Robøle Lien Hamar OK 13:11
3758 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 13:12
3759 Jorun Bækken Os IL 13:13
3760 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 13:14
3761 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 13:15
3762 Ingrid Marie Wølneberg IL Tyrving 13:16
3763 Selma Kristiansen OK Moss 13:17
3764 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 13:18
3765 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 13:19
3766 Anna Meen Porsgrunn OL 13:20

D 14

2 460 m, 60 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3641 Gina Nygård Tynset IF 11:15
3642 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 11:16
3643 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 11:17
3644 Marie Bergstrøm Halden SK 11:18
3645 Ingrid Aaslund Fet OL 11:19
3646 Silje Moe Fredrikstad SK 11:20
3647 Andrine Viken Byåsen IL 11:21
3648 Emilie Sommerstad Vee IL Tyrving 11:22
3649 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 11:23
3650 Margrete Vederhus Torridal IL 11:24
3651 Ane Dyrkorn Eiker OL 11:25
3652 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 11:26
3653 Ragnhild Eide Byåsen IL 11:27
3654 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 11:28
3655 May Kihle Andersen Modum OL 11:29
3656 Siri Pedersen Sarpsborg OL 11:30
3657 Maria Ulseth Sylte Freidig 11:31
3658 Henriette Milla F Karlsen OK Moss 11:32
3659 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 11:33
3660 Kristin Mestad Torridal IL 11:34
3661 Guri Sandvold Tynset IF 11:35
3662 Malin Opøien OL Trollelg 11:36
3663 Marte Bergsland Trøsken IL 11:37
3664 Katrine Gjestrum Hedrum OL 11:38
3665 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 11:39
3666 Ingrid Bredalen Nittedal OL 11:40
3667 Guro Karlsen Lillehammer OK 11:41
3668 Synne Strand Asker Skiklubb 11:42
3669 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 11:43
3670 Vera Melkild Freidig 11:44
3671 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 11:45
3672 Rikke Ingesen Sarpsborg OL 11:46
3673 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 11:47
3674 Maria Prestbøen Sandefjord OK 11:48
3675 Solveig Hernandez Vråle Konnerud IL 11:49
3676 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 11:50
3677 Anette Bjorvatten Vegårshei IL 11:51
3678 Nora Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 11:52
3679 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 11:53
3680 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 11:54
3681 Julie Bakke Fossum IF 11:55
3682 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 11:56
3683 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 11:57
3684 Hanne Daltveit Fana IL 11:58
3685 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 11:59
3686 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 12:00
3687 Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK 12:01
3688 Kornelia Lønning Brurberg IF Sturla 12:02
3689 Hedvig Vollset Heming Orientering 12:03
3690 Nora Torgersen Halden SK 12:04
3691 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 12:05
3692 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 12:06
3693 Synne Skjærstein IL Tyrving 12:07
3694 Marie Longva Byåsen IL 12:08
3695 Emilie Høgås Lillehammer OK 12:09
3696 Thea Dyrkorn Eiker OL 12:10
3697 Anine Lome Hamar OK 12:11
3698 Henriette Smeby Nydalens SK 12:12
3699 Aurora Moholth Kongsberg OL 12:13
3700 Helene Berås Øvrebø/Vindbjart Orientering 12:14

D 65-

2 110 m, 26 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3130 Jill Green NOTEAM 11:00
3134 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 11:04
3135 Kari Timenes Laugen IL Imås 11:05
3136 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 11:06
3137 158601 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 11:07
3138 Edel Slettemark Stord Orientering 11:08
3139 Gerd Langseth Larvik OK 11:09
3140 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 11:10
3141 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 11:11
3142 Karin Kittilsen Stokke IL 11:12
3143 Margareta Brynhildsen Stokke IL 11:13
3144 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 11:14
3145 Siri Holmboe IL Tyrving 11:15
3146 Liv Feiring Hamar OK 11:16
3147 Ingeborg Bøbel IL Imås 11:17
3148 Ingrid Jansson Säterbygdens OK 11:18
3149 Reidun M. Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 11:19
3150 Katharina Mo Berge Freidig 11:20
3151 Astri Ese Hole Bergens TF 11:21
3152 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 11:22
3153 Kjellaug Hodnekvam Bergens TF 11:23
3154 Eli Klovning Porsgrunn OL 11:24
3155 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 11:25
3156 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 11:26
3157 Brit Solberg Strume Drangedal OL 11:27
3158 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 11:28

D 21AK

3 060 m, 29 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2879 60557 Line Klyve Oppsal Orientering 00:00
2887 151467 Carina Berby Braathen Trøsken IL 00:00
2875 Solveig Sletner Røyken OL 11:00
2877 Hanne Størksen Stavanger Orienteringsklubb 11:00
2878 Isa Mari Sandstad Frol IL 11:00
2880 Yolanda Dirksen Sauda Orienteringsklubb 11:00
2881 Susan Bøbel IL Imås 11:00
2882 Berit-Kristine Lima Ganddal IL 11:00
2883 Silje Reistad Fana IL 11:00
2884 Ingunn Berget Ås-UMB Orientering 11:00
2885 Iris Kristine Fossøy Notodden OL 11:00
2886 Anette Stordal OL Tønsberg og omegn 11:00
2888 Heidi Herum OK Skeidi 11:00
2889 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 11:00
2890 Cassie Trewin IL Tyrving 11:00
2891 Anette Fidje Bergan Vegårshei IL 11:00
2892 Elise Stordal OL Tønsberg og omegn 11:00
2893 Elin Salthaug Kverneggen Kristiansand OK 11:00
2894 Anne Line Teigen Søgård NTNUI 11:00
2895 Inger Anita Tollehaug Eiker OL 11:00
2896 Kaja Torpe Lien Porsgrunn OL 11:00
2897 Hanne D Kihle Ringerike OL 11:00
2898 Monica Meum Johansen OK Moss 11:00
2899 Heidi Fidje Andersen OK Sør 11:00
2900 Tone Fidje Gryting Gjerstad IL 11:00
2901 Ingjerd Tøn IK Grane Arendal Orientering 11:00
2902 Belinda Østvik Jørandli Gjø-Vard OL 11:00
2903 Ingvild Lien Molland Nydalens SK 11:00
2904 Elin Ekeberg IL Tyrving 11:00

H 21AK

3 150 m, 21 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2463 63621 Andreas Sælsbråten IK Grane Arendal Orientering 00:00
2445 Morten Svihus Ganddal IL 11:00
2446 Per Ivar Vaaje Marnardal IL 11:00
2447 Torjus Ledaal Austre Moland IL 11:00
2448 Lars-Einar Intelhus Hemsedal IL 11:00
2449 Håkon Gaute Kvamme Oppsal Orientering 11:00
2450 Anders Åsheim Flyfemkamp 11:00
2451 Olav Hannisdal Egersund OK 11:00
2452 Knut Ivar Vestli Ål IL 11:00
2453 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 11:00
2454 Roger Daniloff Stavanger Orienteringsklubb 11:00
2455 Kjetil Svihus Ganddal IL 11:00
2456 Thor Olaf Klemsdal Varteig OL 11:00
2457 Lars Storslett Hamar OK 11:00
2458 Hans Rusten Oslostudentenes IK 11:00
2459 Per-Johan Pileberg Aahjem Førde IL 11:00
2460 Arild Svihus Ganddal IL 11:00
2461 Frank Sandberg Flyfemkamp 11:00
2462 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 11:00
2464 Øyvind Andersen Birkenes IL 11:00
2465 Ivar Magnus Natås Bergens TF 11:00

D 35 AK

2 300 m, 22 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3191 126069 Hilde Frøytlog Karlsen Egersund OK 00:00
3201 176023 Inger Skjævesland IF Trauma 00:00
3183 Stine Holmen Hamar OK 11:00
3184 Eli Serine Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 11:00
3185 Kari Klynderud Sundfør Lillehammer OK 11:00
3186 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 11:00
3187 Astrid Saudland IF Trauma 11:00
3188 Kristin Solås-Johansen OK Moss 11:00
3189 Turid Zagar Nes Larvik OK 11:00
3190 Tonje Vråle Konnerud IL 11:00
3192 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 11:00
3193 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 11:00
3194 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 11:00
3195 Sigrid Melander Vie Fossum IF 11:00
3196 Line Sletner Lillomarka OL 11:00
3197 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 11:00
3198 Lene Rykkje Fana IL 11:00
3199 Siri Spjelkavik IL Tyrving 11:00
3200 Johanna Lexen Wolpertinger OK 11:00
3202 Katrine Austmo Møller Stjørdals-Blink Orientering 11:00
3203 Kari R Holt Hedrum OL 11:00
3204 Ingunn Anda Haug Sandnes IL (Rogaland) 11:00

D 45 AK

2 300 m, 21 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3295 184275 Randi Haugskott Frol IL 00:00
3279 Hege Wang Lillomarka OL 11:00
3282 Marianne Myklebust Hamar OK 11:00
3283 Åse Hanne Kristensen Stokke IL 11:00
3284 Gunhild Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 11:00
3285 Unn Disch Kihle Ringerike OL 11:00
3286 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 11:00
3287 Ingvill Sommerstad IL Tyrving 11:00
3288 Astrid Brevik Raumar Orientering 11:00
3289 Margunn Asheim Birkeland Halden SK 11:00
3290 Unni Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 11:00
3291 Gry Ahlsand Nydalens SK 11:00
3292 Ellen Grønlund Ringerike OL 11:00
3293 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 11:00
3294 May Toril Moen OL Trollelg 11:00
3296 Gyrid Løvli Asker Skiklubb 11:00
3297 Inger Svaland OL Vallset/Stange 11:00
3298 Anne Westergård Varegg Fleridrett 11:00
3299 Ingvild Fossøy Lia IL 11:00
3300 Tove Bakken Lillehammer OK 11:00
3301 Kristin Skadsem Ganddal IL 11:00

H 35 AK

3 060 m, 27 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
2910 149848 Kurt Kleppa Ålgård Orientering 00:00
2911 181991 Øyvind Ranestad Hamar OK 00:00
2919 401142 Kjetil Kjernsmo Asker Skiklubb 00:00
2936 160834 Ole Petter Ruud OK Horten 00:00
2912 Jan Axel Lenndin Lillehammer OK 11:00
2913 Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF 11:00
2914 Torbjørn Trommestad IF Trauma 11:00
2915 Olav Hasaas Fossum IF 11:00
2916 Arild Saudland IF Trauma 11:00
2917 Fredrik Torjusen Fredrikstad SK 11:00
2918 Peter Dirksen Sauda Orienteringsklubb 11:00
2920 Frode Strisland Fossum IF 11:00
2921 Jørgen Fjære Hedrum OL 11:00
2922 Per Olav Andersen Halden SK 11:00
2923 Christian Reusch Heming Orientering 11:00
2924 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 11:00
2925 Atle Tjomsås Andersen OK Sør 11:00
2926 Tormod Kleppa Lillehammer OK 11:00
2927 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 11:00
2928 Tor Kristian Buraas Vang OL 11:00
2929 Kristian Holm Lillehammer OK 11:00
2930 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 11:00
2931 Asle Åsmul Birkenes IL 11:00
2932 Per-Arne Martinsen Indre Østfold OK 11:00
2933 Arild Flaten Vegårshei IL 11:00
2934 Jan F. H. Kristensen Stavanger Orienteringsklubb 11:00
2935 Sander Stielstra Sauda Orienteringsklubb 11:00

H 45 AK

2 300 m, 40 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3240 181850 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 00:00
3270 130757 Bjørn Baklid Konnerud IL 00:00
3274 86885 Petter Løe Notodden OL 00:00
3276 410843 Erik Broers Damsgaard Hisøy OK 00:00
3237 Sven Arne Gylterud Fossum IF 11:00
3238 Ivar Müller Often Tynset IF 11:00
3241 Kåre Halvorsen Nydalens SK 11:00
3242 Tor Sverre Skåra Egersund OK 11:00
3243 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 11:00
3244 Jørgen Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 11:00
3245 Geir Jacobsen Lardal OL 11:00
3246 Arne Kristensen Stokke IL 11:00
3247 Morten Johansen OK Moss 11:00
3248 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 11:00
3249 Arild Finstad Kongsberg OL 11:00
3250 Gunnar Hope Modum OL 11:00
3251 Jan Aarrestad Lia IL 11:00
3252 Geir Anders Hadland Egersund OK 11:00
3253 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 11:00
3254 Vincent Eijsink Ås-UMB Orientering 11:00
3255 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 11:00
3256 Svein Roar Jonsmyr Birkenes IL 11:00
3257 Knut Hagen Byåsen IL 11:00
3258 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 11:00
3259 Dag Syversen Sarpsborg OL 11:00
3260 Dagfinn Aas Fet OL 11:00
3261 Karl Johan Emanuelsen IK Grane Arendal Orientering 11:00
3262 Trond Foss Sandefjord OK 11:00
3263 Ingvar Braaten Modum OL 11:00
3264 Trygve Rognstad Hadeland OL 11:00
3265 Trond Johansen OK Moss 11:00
3266 Ole Ingesen Sarpsborg OL 11:00
3267 Bjørn Sævik Flyfemkamp 11:00
3268 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 11:00
3269 Gert Lexen Wolpertinger OK 11:00
3271 Stein Markhus Verdal OK 11:00
3272 Per Ingar Hadland Ganddal IL 11:00
3273 Frode Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 11:00
3275 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 11:00
3277 Yngve Mobråthen Botne SK 11:00

D 35 C

2 380 m, 31 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3399 127086 Elisabeth Nærestad IF Trauma 00:00
3405 190570 Kristin Tjernshaugen OK Moss 00:00
3407 187285 Elin Bordøy Hedrum OL 00:00
3408 188699 Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) 00:00
3420 176809 Else Kristiansen Fitjar IL 00:00
3423 185966 Grethe Oen-Sivertsen TIF Viking 00:00
3393 Liv Edle Grønstad Løten o-lag 11:00
3394 Ping Ouyang Ringerike OL 11:00
3395 Sissel Pedersen Lundeby Lillomarka OL 11:00
3396 Ingrid Anne Rosshaug Porsgrunn OL 11:00
3397 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 11:00
3398 Linda G. Opheim Kristiansand OK 11:00
3400 Liv Nigardsøy Fredrikstad SK 11:00
3401 Marit Ufsvatn Flaten Vegårshei IL 11:00
3402 Nina Dahl Varegg Fleridrett 11:00
3403 Ragnhild Thu Sandnes IL (Rogaland) 11:00
3404 Åshild Songe Vegårshei IL 11:00
3406 Sissel Bolstad Tynset IF 11:00
3410 Torild Myrli TIF Viking 11:00
3411 Ingeborg Wathne Sandnes IL (Rogaland) 11:00
3412 Mona Hallerud Kongsberg OL 11:00
3413 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 11:00
3414 Grete Sivertsen Tynset IF 11:00
3415 Maren Sogstad Gjø-Vard OL 11:00
3416 Solveig Mæland Ålgård Orientering 11:00
3417 Ingunn Gåsvær Torridal IL 11:00
3418 Trine Sommerfelt Stenberg Lillehammer OK 11:00
3419 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 11:00
3421 Marianne Moe Fet OL 11:00
3422 Gunhild Kvålsgard Fossum IF 11:00
3424 Kristin Sølberg IL Leik 11:00

H 35 C

2 380 m, 19 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
3384 135140 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 00:00
3366 Atle Iglebæk OK Sør 11:00
3370 Torbjørn Barikmo Kongsberg OL 11:00
3371 Arnfinn Sørum Skien OK 11:00
3372 Svein-Tore Gåsvik Narvestad Halden SK 11:00
3373 Stein Erik Nordbø Modum OL 11:00
3374 Morten Andresen OK Skeidi 11:00
3375 Jørn Christen Johnsen Fredrikstad SK 11:00
3376 Sigmund Solås-Johansen OK Moss 11:00
3377 Jo Vegard Aardal Oddersjaa SSK 11:00
3378 Pål Stenbro Modum OL 11:00
3379