Norsk Orientering

Startliste for VestMjøsa-cup 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 13 juni 2018

N

2 050 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL00:00
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll18:00
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL18:00
0Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll18:00
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll18:00
0Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll18:00
0Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll18:00
0Andreas SkistadGjø-Vard OL18:00
0Daniel SkistadGjø-Vard OL18:00
0Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL18:00
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL18:00

C

2 300 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL00:00
0Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering18:00
0Leon Norman HaaviGjø-Vard OL18:00
0Johannes HøieGjø-Vard OL18:00
0Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL18:00
0May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL18:00
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll18:00
0Mats LigaardenGjø-Vard OL18:00
0Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll18:00
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL18:00

B

3 340 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emma Visted-HansenGjø-Vard OL00:00
0Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering18:00
0Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering18:00
0Amund FlaskerudOL Toten-Troll18:00
0Margrete JørandliGjø-Vard OL18:00
0Eli Ringstad LienGjø-Vard OL18:00
0Even LienGjø-Vard OL18:00
0Roar SkoglundGjø-Vard OL18:00
0Synne SolbergGjø-Vard OL18:00
0Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18:00
0Svein SolerødOL Toten-Troll18:00
0Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll18:00
0Marthe Bjørke SollienOL Toten-Troll18:00
0Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering18:00
0Espen TorsethGjø-Vard OL18:00

A

4 540 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Even ErlienGjø-Vard OL00:00
0Øyvind SørlieHadeland OL00:00
0Lars BaklidKonnerud IL18:00
0Ola BroxOL Toten-Troll18:00
0Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll18:00
0Trond FlaskerudOL Toten-Troll18:00
0Agnethe HasliGjø-Vard OL18:00
0John HofossHadeland OL18:00
0Håvard KvammeOL Toten-Troll18:00
0Sigurd KvammeOL Toten-Troll18:00
0Lars LienGjø-Vard OL18:00
0Øyvind LienGjø-Vard OL18:00
0Bjarte LindstadOL Toten-Troll18:00
0Arnfinn PedersenGjø-Vard OL18:00
0Erlend SlokvikOL Toten-Troll18:00
0Hege SolerødGjø-Vard OL18:00
0Anders SollienOL Toten-Troll18:00
0Nils Harald StaffOL Toten-Troll18:00
0Johan SwärdHadeland OL18:00

Annonser

IOF Eventor