Norsk Orientering

Startliste for NM sprint finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint finaler
Arrangørorganisasjoner: Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 26 mai 2018

H21 Finale

4 100 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Håvard HagaNydalens SK16:25
2Øyvind WiggenByåsen IL16:26
3Andreas G. PoldenGneist, IL16:27
4Oskar StørmerFossum IF16:28
5Albin LillieströmFreidig16:29
6Andreas SølbergIL Leik16:30
7Thomas Natvig ÅrstadHalden SK16:31
8Audun HeimdalNTNUI16:32
9Vegard DanielsenKristiansand OK16:33
10Elias T. MølnvikNTNUI16:34
11Carl Petter LyngenFrol IL16:35
12Hans Petter MathisenFredrikstad SK16:36
13Sindre JohannessenFreidig16:37
14Anders VisterNydalens SK16:38
15Mattis HoltFreidig16:39
16Bojan BlumensteinNydalens SK16:40
17Karl FremstadIL Tyrving16:41
18Gaute FriestadKristiansand OK16:42
19Dag BlandkjennKristiansand OK16:43
20Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering16:44
21Henry McNultyNTNUI16:45
22Jonas Klausen EspedalNTNUI16:46
23Emil AhlbäckFossum IF16:47
24Matthew SpeakeBækkelagets SK16:48
25Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett16:49
26Emil WingstedtHalden SK16:50
27Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett16:51
28Jon Aukrust OsmoenNydalens SK16:52
29Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg16:53
30Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK16:54

D21 Finale

3 510 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Maren GrandeFrol IL15:50
102Julie StørmerFossum IF15:51
103Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett15:52
104Runa FremstadLarvik OK15:53
105Christiane TrösseVaregg Fleridrett15:54
106Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL15:55
107Lone BrochmannBækkelagets SK15:56
108Tonje VassendNTNUI15:57
109Marthe GløersenBækkelagets SK15:58
110Emma ArnesenByåsen IL15:59
111Marjo LiikanenGanddal IL16:00
112Evine Westli AndersenLøten o-lag16:01
113Lone MalmgrenHalden SK16:02
114Eirin Svanøe-HafstadFrol IL16:03
115Kristine BergliaEiker OL16:04
116Agnes LeoHalden SK16:05
117Marion HuberNydalens SK16:06
118Elise EgsethNydalens SK16:07
119Iliana IlievaHalden SK16:08
120Emilie Westli AndersenLøten o-lag16:09
121Kristine FjellangerVaregg Fleridrett16:10
122Kine Hallan SteiwerHalden SK16:11
123Ingjerd MyhreKongsberg OL16:12
124Lizzie InghamHalden SK16:13
125Ingeborg EideByåsen IL16:14
126Siri UlvestadNydalens SK16:15
127Andrine BenjaminsenLillomarka OL16:16
128Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK16:17
129Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering16:18
130Sigrid AlexandersenNTNUI16:19

H17-18 Finale

3 930 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Stian RykkjeVaregg Fleridrett14:50
302Skjalg NysæterSkien Ok14:51
303Kristian Fredrik LynumFreidig14:52
304Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL14:53
305Anders VestølVegårshei IL14:54
306Mats EidsmoFreidig14:55
307Sivert Sande KvermeFossum IF14:56
308Jostein Svaland DaleVang OL14:57
309Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14:58
310Vegard KittilsenFreidig14:59
311Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL15:00
312Kristian RykkjeVaregg Fleridrett15:01
313Peter GisholtFossum IF15:02
314Elias ØhmanGjø-Vard OL15:03
315Jens Johan BrekkeLillomarka OL15:04
316Sander ArntzenAsker Skiklubb15:05
317Even LindaasVang OL15:06
318Scott JuvikIL Gular15:07
319Aslak HeimdalKonnerud IL15:08
320David RundeKristiansand OK15:09
321Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15:10
322Elias Skjolden SørensenLillomarka OL15:11
323Trym B IslandOL Tønsberg og omegn15:12
324Kristian PyttenKristiansand OK15:13
325Marius AurebekkKristiansand OK15:14
326Isak JonssonNydalens SK15:15
327Lars Young VikNydalens SK15:16
328Simen Spets StorhovFreidig15:17
329Niels Christian HellerudHalden SK15:18
330Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK15:19

H19-20 Finale

3 930 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Anders HaugskottOL Trollelg15:25
202Jostein TandbergNydalens SK15:26
203Einar MelsomFossum IF15:27
204Mathias GløersenBækkelagets SK15:28
205Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK15:29
206Mathias VindalFreidig15:30
207Sindre R HoltHedrum OL15:31
208Martin Borge HeirFossum IF15:32
209Oscar LyngenFreidig15:33
210Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb15:34
211Oskar Spets StorhovFreidig15:36
212Håvard Sandstad EidsmoFreidig15:36
213Anders HagaRaumar Orientering15:37
214Øyvind HjermstadFossum IF15:38
215Sebastian DalandKristiansand OK15:39
216Kasper FosserHeming Orientering15:40
217Lukas LilandNydalens SK15:41
218Jørgen BaklidKonnerud IL15:42
219Elias JonssonNydalens SK15:43
220Eirik Langedal BreivikNydalens SK15:44

D17-18 Finale

3 310 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Anniken RanvikKonnerud IL13:50
502Sigrid EkelandOddersjaa SSK13:51
503Kristine Eide RappRaumar Orientering13:52
504Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL13:53
505Mari Landro SvingheimKonnerud IL13:54
506Ingunn Torød BusetGneist, IL13:55
507Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13:56
508Elise AusenPorsgrunn OL13:57
509Hanne Eide RappRaumar Orientering13:58
510Mina JørgensenIL Tyrving13:59
511Marlin HaavengenKongsberg OL14:00
512Solveig Eline BergIL Tyrving14:01
513Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett14:02
514Tale StrandKongsberg OL14:03
515Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL14:04
516Hedda Raadal BjørloHalden SK14:05
517Silje Marie VågeAsker Skiklubb14:06
518Aurora GjølsjøOK Moss14:07
519Maren NorderudIL Tyrving14:08
520Jenny BaklidKonnerud IL14:09
521Ane Sofie KroghOppsal Orientering14:10
522Lene Berg HanssenByåsen IL14:11
523Hanne VassendPorsgrunn OL14:12
524Andrea RanvikKonnerud IL14:13
525Karen Hoel JomaasFossum IF14:14
526Marie LilandNydalens SK14:15
527Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14:16
528Ragne WiklundNydalens SK14:17
529Mari Kilskar GrevskottFrol IL14:18
530Ingrid G. KvålsgardFossum IF14:19

D19-20 Finale

3 310 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss14:25
402Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK14:26
403Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering14:27
404Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)14:28
405Agnethe HasliGjø-Vard OL14:29
406Karoline AuneHalden SK14:30
407Ragnhild EideByåsen IL14:31
408Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)14:32
409Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)14:33
410Line SølbergIL Leik14:34
411Anne Willkommen EikenNTNUI14:35
412Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb14:36
413Synne StrandAsker Skiklubb14:37
414Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14:38
415Thea Sildnes BaklidKonnerud IL14:39
416Ane DyrkornEiker OL14:40
417Oda J SikkelandIL Tyrving14:41
418Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb14:42
419Malin SandstadFreidig14:43
420Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)14:44

Annonser

IOF Eventor