Norsk Orientering

Startliste for SO-Cup løp 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: SO-Cup løp 4
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 31 mai 2018

Jenter over 60

3 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb17:30
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb17:30
0May MelingStavanger Orienteringsklubb17:30
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb17:30
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb17:30

Gutter 10-12

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Heine HusdalStavanger Orienteringsklubb17:30
0Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb17:30
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb17:30

Jenter 15-16

3 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb17:30

Gutter 13-14

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17:30

Jenter 17-59

4 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb17:30
0Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb17:30
0Inger Tone NygårdEgersund OK17:30
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb17:30
0Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb17:30

Gutter over 60

3 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb17:30
0Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb17:30

Gutter 17-59

4 200 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb17:30
0Per Olav HaarrGanddal IL17:30
0Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK17:30
0Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb17:30
0Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb17:30
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb17:30
0Helge RisaStavanger Orienteringsklubb17:30
0Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb17:30
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb17:30
0207652 U1 Ukjent løper207652NOTEAM17:30
0210964 U1 Ukjent løper210964NOTEAM17:30
060598 U1 Ukjent løper60598NOTEAM17:30
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb17:30
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb17:30

Nybegynnere

1 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Awa HusdalStavanger Orienteringsklubb17:30

B-åpen

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubb17:30
0170304 U1 Ukjent løper170304NOTEAM17:30

Annonser

IOF Eventor