Norsk Orientering

Startliste for Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 2
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 27 mai 2018

Svart A

5 100 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sindre FritznerNittedal OL11:00
0Lena GottfridssonNittedal OL11:00
0Joacim HafsåsNittedal OL11:00
0Ina HøilandNittedal OL11:00
0Jon Ivar JuvikVålerenga11:00
0Kari NatvikNittedal OL11:00
0Bjørnar ValstadNittedal OL11:00
15Eirik BredesenNittedal Banquet Racers11:00
17Tor BrennaNittedal OL11:00
35Simen FritznerNittedal OL11:00
36Claus FritznerNittedal OL11:00
56Haakon IngvaldsenNittedal OL11:00
59Nina JørgensenNittedal OL11:00
83Bård NatvigNittedal OL11:00
86Per Iver NordsetNittedal OL11:00
92Frode OlsenNittedal OL11:00
103Gunnar RustadNittedal OL11:00
106Astrid RuudNittedal OL11:00
111Johannes SkaarNittedal OL11:00
113Hanne StaffNittedal OL11:00
120Hilde TellesbøNittedal OL11:00
143Raphael Guedes Barreiros NetoNOTEAM11:00
145Tor LahlumKolbotn og Skimt OL11:00
147Lars Petter LundRingerike OL11:00

Rød B

3 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Caroline BjerkeNittedal Banquet Racers11:00
0Kari FredriksenNittedal OL11:00
72Kari LundNittedal OL11:00
141Bjørg BogstrandNittedal OL11:00
148Ola SkaarNittedal OL11:00

Blå C

2 600 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Aleksander Backe SørensenNittedal Banquet Racers11:00
0Sindre LahlumNOTEAM11:00
0Even LundRingerike OL11:00
0Hermann SætreNittedal OL11:00
0Terje TrondsenNittedal Banquet Racers11:00
4Alfred AronsenNittedal OL11:00
37Merete Gjerde-GlosliNittedal OL11:00
85Aksel NesNittedal OL11:00
115Jonas SteenNittedal OL11:00
128Fanny Staff ValstadNittedal OL11:00
144Johanne Lahlum HortmanIL GeoForm11:00
146Karin Synnøve LundRingerike OL11:00

Grønn N

2 300 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kasper AnonsenNittedal OL11:00
0Jørgen FritznerNittedal OL11:00
0Brede NysethNittedal OL11:00
0Karoline Røren ClausenNittedal OL11:00
0Victor ToussantNittedal OL11:00
9William L. Backe-SørensenNittedal OL11:00
40June GlosliNittedal OL11:00
41Mari GlosliNittedal OL11:00
57Jo IngvaldsenNittedal OL11:00
87Embrikt NordsethNittedal OL11:00
89Bertine NysethNittedal OL11:00
114elise steenNittedal OL11:00
129Kaja Staff ValstadNittedal OL11:00

Annonser

IOF Eventor