Norsk Orientering

Startliste for O-cup 3 Tromsø museum

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: O-cup 3 Tromsø museum
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: torsdag 31 mai 2018

A-løype

32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91044Kari LofthusIL BUL Tromsø18:02:35
503963Ola BratlieIL BUL-Tromsø18:04:08
216936Runar JohansenIL BUL-Tromsø18:05:14
192304Arntraut GörtschIL BUL Tromsø18:06:39
206802Ole-Martin FauskvågIL BUL Tromsø18:07:03
79234Mathilde SkaareIL BUL Tromsø18:08:59
206779Vegard StokkeEgen18:10:11
204751Ingunn YtrehusIL BUL Tromsø18:10:23
206806Merete MyrsethEgen18:10:37
204753Ted BernhardsenIL BUL Tromsø18:14:30
504496Vegar SkildheimIL BUL Tromsø18:15:27
90360Hilde EspnesEgen18:16:02
134842Roger FagerheimIL BUL Tromsø18:16:18
192305Atle IversenIL BUL Tromsø18:17:30
95868Egil EspnesEgen18:17:40
206835Martin MikkelsenEgen18:18:15
502125Tora IndregardIL BUL Tromsø18:18:46
204749Odd-Tore SkildheimIL BUL Tromsø18:20:56
206786Håkon MikalsenNordreisa IL18:22:31
501155Børge HarveyIL BUL Tromsø18:23:25
241551Inga Waage MikalsenNordreisa IL18:24:13
78532Ingrid J StøenEgen18:25:27
206788Rakel Eva GunnarsdottirIL BUL Tromsø18:25:32
219487Torun AnkjellNordreisa IL18:27:48
503511Anna KarlquistIL BUL-Tromsø18:31:56
503965Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø18:32:32
192913Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø18:37:29
501100Mia UrsetIL BUL Tromsø18:38:18
501098Hans UrsetIL BUL Tromsø18:38:52
170789Anne UrsetIL BUL Tromsø18:39:45
501099Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø18:42:43
206779Alejandro BerrioIL BUL Tromsø18:52:18

C-løype

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96617Roar FlydalIL BUL Tromsø18:00:03
501065Åse Flydal IL BUL Tromsø18:01:11
235839Elin BernhardsenIL BUL Tromsø18:01:16
235941Eline Vaeng BernhardsenIL BUL Tromsø18:02:28
206834Sjenia JohansenEgen18:08:28
206808Jens Munch-EllingsenEgen18:09:27
235814Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL Tromsø18:12:38
206804Anders AndersenIL BUL Tromsø18:28:34
206806Ginyore TurskyteEgen18:49:05

N-løype

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210764Iris Tinna MacLassenIL BUL Tromsø18:28:55
206776Atlas M MacLassenIL BUL Tromsø18:30:40
207709Hanne EngstadIL BUL Tromsø18:35:03

Annonser

IOF Eventor