Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Freidig 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Freidig 2018
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 13 juni 2018

N-åpen

1 600 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sigurd Wold AaldeFreidig17:1210:45
0Maja Ertshus AndersenFreidig24:2015:12
0Rachel AsklundFreidig32:3420:21
0Ivar David AtkinsonFreidig21:0313:09
0Fredrik BjørdalFreidig29:3618:30
0Trygve BøhleFreidig23:3814:46
0Naoah CaoFreidig24:3715:23
0Firmin CodertFreidig32:2320:14
0Sanna Dalsaune ThunFreidig32:3120:19
0Selma Lund EikremFreidig24:2715:16
0Mattis Rønning FiskumFreidig19:2112:05
0Eira Forsbak AsplemFreidig18:0411:17
0Tora Marstrand HasleFreidig23:1414:31
0Hedda JakobsenFreidig17:5411:11
0Vilde JarenFreidig32:1320:08
0Clara LeroyerFreidig26:5616:50
0Linus Fossum MalmringFreidig20:4913:00
0Filip Leonard NolteFreidig20:3412:51
0Sverre Rudi FrisvollFreidig23:0014:22
0Emma RyggFreidig19:2012:05
0Kaja RyggFreidig19:5912:29
0Mads SibertFreidig23:0914:28
0Maja Sjøgren CarlsenFreidig22:4314:11
0Irene Storler SnøfuglFreidig17:3711:00
0Marit Storler SnøfuglFreidig13:018:08
0Kristine Dale StokkeFreidig19:2612:08
0Eirik SvendsenFreidig32:3520:21
0Sigve Bohnhorst TegdanFreidig23:0714:26

D 11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ine Bohnhorst TegdanFreidig15:247:42
2Annika Lund EikremFreidig19:23+3:599:41
3Frid FageriFreidig26:45+11:2113:22
4Selma Monsrud-SikorskiFreidig26:49+11:2513:24
5Delin Rediet KiplayFreidig36:45+21:2118:22

D 13-14

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig26:419:31
2Una KittilsenFreidig26:57+0:169:37
3Anna Aurora NolteFreidig30:25+3:4410:51
4Selma NevinFreidig30:46+4:0510:59
5Lina Storler SnøfuglFreidig31:18+4:3711:10
6Tora KittilsenFreidig32:42+6:0111:40
7Maria Strømdal WikFreidig34:25+7:4412:17
8Vilde Talgø-KristiansenFreidig34:49+8:0812:26
9Marita AskeFreidig39:01+12:2013:56

D 15-16

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig30:5510:39 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ane Malene KolstadFreidig31:55+1:0011:00
3Anna ChristensenFreidig33:43+2:4811:37
4Vilde Lereim StorliFreidig35:27+4:3212:13
5Tale Tannvik SkeiFreidig40:44+9:4914:02
6Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig47:23+16:2816:20
7Silje Marie NissenFreidig51:28+20:3317:44

D 17-

4 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig34:557:16
2Mari Angell-PetersenFreidig37:42+2:477:51
3Vera MelkildFreidig37:55+3:007:53
4Gro Sandstad EidsmoFreidig50:47+15:5210:34
5Randi LillealternFreidig50:49+15:5410:35
6Anne NevinFreidig54:21+19:2611:19
7Tina Strømdal WikFreidig54:42+19:4711:23
8Sigrid MelkildFreidig1:08:36+33:4114:17

H -10

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mathias LeroyerFreidig13:096:34
0Emil Aleksander NolteFreidig17:228:41

H 11-12

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sven NevinFreidig20:2110:10
2Sivert Sæther LevinFreidig20:28+0:0710:14
3Sven Sigurd DrevdalFreidig27:21+7:0013:40
4Siver FolgerøNOTEAM28:22+8:0114:11

H 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Scott SjølieFreidig16:1810:11

H 13-14

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig21:037:31
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig27:57+6:549:58
3Tristan HalvorsenFreidig28:07+7:0410:02
4Iver Dalsaune ThunFreidig28:10+7:0710:03
5Sverre HellevikFreidig31:54+10:5111:23
6Vegard Lereim StorliFreidig34:16+13:1312:14

H 13-16C

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias Enebak IversenFreidig21:0210:31

H 15-16

4 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Antonius Herskedal AmundsenFreidig45:549:33
2August MaskeFreidig48:13+2:1910:02
3Jostein RøFreidig48:20+2:2610:04
4Vetle Grønvik EkraFreidig48:55+3:0110:11
5Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig53:56+8:0211:14
6Vegard Ulseth SylteFreidig56:50+10:5611:50
7Ole Håvard SingsaasFreidig1:02:14+16:2012:57
8Albert Odin DrevdalFreidig1:04:12+18:1813:22

H 17-

5 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Albin LillieströmFreidig32:295:48
2Mattis HoltFreidig33:49+1:206:02
3Simen Spets StorhovFreidig33:56+1:276:03
4Jørgen TegdanFreidig36:13+3:446:28
5Andreas SylteFreidig36:17+3:486:28
6Lars OwrenFreidig38:11+5:426:49
7Jo Even KolstadFreidig39:24+6:557:02
8Anthony LeroyerFreidig1:05:17+32:4811:39
Anders EInumFreidigdiskvalifisert
Vegard KittilsenFreidigdiskvalifisert
Harri LuchsingerFreidigdiskvalifisert
Oliwer LundbergFreidigdiskvalifisert
Lars SandstadFreidigdiskvalifisert
Leif Arne SkeiFreidigdiskvalifisert

H 50-

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig33:427:01
2Stig Magnar LøvåsFreidig38:18+4:367:58
3Geir ArnesenFreidig43:45+10:039:06
4Bernt RognesFreidig44:31+10:499:16
5Geir OwrenFreidig50:51+17:0910:35
Magne LysbergFreidigdiskvalifisert

Foreldre-kort-C

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvil SnøfuglFreidig16:488:24
2Dirk NolteFreidig17:50+1:028:55
3Trude ForsbakFreidig24:48+8:0012:24
4Gisle BjørnøFreidig32:03+15:1516:01
Lars Talgø-KristiansenFreidigdiskvalifisert

Foreldre-lang-A

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik AaldeFreidig25:218:44
2Marit AlbinsonFreidig34:52+9:3112:01
2Martin HasleFreidig34:52+9:3112:01
4Svein Grotli SkogenFreidig58:50+33:2920:17
Simon EikremFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.