Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 30 mai 2018

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering20:10
2Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering31:57+11:47

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL26:49
2Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering42:42+15:53

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iselin HermoÅs-NMBU Orientering56:20

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna RehnKolbotn og Skimt OL29:55
2Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL39:17+9:22
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLikke startet

D 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering34:32
2Kine DirroMåren OK38:14+3:42
3Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL38:41+4:09
4Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering39:37+5:05
5Linn Mei WaalerMåren OK43:07+8:35
6Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering45:48+11:16
7Kristin SletnerRøyken OL1:06:58+32:26

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL35:49
2Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering37:51+2:02
3Anne NilsenÅs-NMBU Orientering38:31+2:42
4Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering53:39+17:50

D 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL29:38
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering35:45+6:07
3Mona StrandMåren OK36:53+7:15
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering37:17+7:39
5Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering38:41+9:03
6Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering39:44+10:06
7Gro Hege LudvigsenMåren OK44:30+14:52
8Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering47:08+17:30
9Grete BerntsenMåren OK52:46+23:08

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne KaasaDriv IL41:11
2Toril EineFossum IF43:02+1:51
3Jessica KathleMåren OK52:19+11:08

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Lome HagmanKolbotn og Skimt OL33:23
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK33:33+0:10
3Inger Lise BjordalOppsal Orientering48:33+15:10

H 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Viktor Meland-TangenBækkelagets SK18:04
2Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering20:07+2:03
3Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK25:18+7:14
4Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL27:43+9:39
5Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL29:36+11:32
6Håvard EndresenMåren OK29:54+11:50
7Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering30:17+12:13
8Gavriil MorenkoÅs-NMBU Orientering31:51+13:47
9Rafael Ortega-BergMåren OK35:22+17:18

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK24:53
2Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering28:30+3:37
3Jakob A. GjedeboOppsal Orientering29:29+4:36
4Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering40:37+15:44
5Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL48:56+24:03
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ask OlaussenOppsal Orientering41:49
2David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL1:16:54+35:05
3Matz Arthur Ryen AalerudÅs-NMBU Orientering1:37:58+56:09
Magnus EndresenMåren OKdiskvalifisert

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering35:53
2Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering36:38+0:45
3Thomas RuudOppsal Orientering39:18+3:25
4Thor MellaOppsal Orientering40:17+4:24
5Magnus NordbrødenHalden SK43:24+7:31
6Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL46:26+10:33
7Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:00:27+24:34
8Stig Carlson StrandhagenRøyken OL1:03:45+27:52
Andreas SævigPrivatdiskvalifisert

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun BjerknesMåren OK34:35
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering35:51+1:16
3Håkon Meland-TangenBækkelagets SK41:31+6:56
4Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL42:44+8:09
5Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL55:40+21:05
6Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1:00:18+25:43

H 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørnar GammelseterKolbotn og Skimt OL35:19
2Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering35:47+0:28
3Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering36:20+1:01
4Erlend RehnKolbotn og Skimt OL37:03+1:44
5Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL39:02+3:43
6Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering43:56+8:37
7Morten KarlsenMåren OK44:02+8:43
8Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL45:13+9:54
9Arne OlaussenOppsal Orientering53:55+18:36
10Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL55:14+19:55
11Lars Petter EndresenMåren OK58:58+23:39
12John YtternesKolbotn og Skimt OL59:42+24:23
13Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:06:29+31:10

H 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ove MartinsenHauketo IF24:09
2Per-Erik ØstlieDriv IL27:53+3:44
3Peter KlavenessMåren OK31:03+6:54
4Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm32:01+7:52
5Jon FredriksenHauketo IF32:17+8:08
6Stein TurtumøygardMåren OK35:06+10:57
7Erik JonassenKolbotn og Skimt OL36:05+11:56

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hasse BergstrømIL Tyrving32:28
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL35:20+2:52
3Roar BjordalOppsal Orientering41:29+9:01
4Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1:17:56+45:28

D -12N

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL34:47
Thea Linnea KristiansenKolbotn og Skimt OL30:18
Lotte Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL30:07
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL21:52
Julia Meland-TangenBækkelagets SK28:03
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL28:00
Henni Meland-TangenBækkelagets SK28:02
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering20:11
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringikke startet

H -12N

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Martin R AssevKolbotn og Skimt OL35:58
Tobias Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL34:30
Mikkel Theo KristiansenKolbotn og Skimt OL34:18
Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering26:33
Vegard Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OL41:50
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL24:25
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering30:08
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering25:47
Magnus Vollsetikke startet

Åpen B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars LøkenEsso sport27:08
2Espen DelpMåren OK28:53+1:45
3Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL30:22+3:14
4Kjetil JacobsenHamar OK32:16+5:08
5Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL38:32+11:24
6Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering38:45+11:37

Åpen C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian LillegårdLillomarka OL17:13
2Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL18:14+1:01
3Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL21:20+4:07
4Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OL22:05+4:52
5Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1:02:16+45:03
6Alvin Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1:02:36+45:23

LangLett

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF33:06
2Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering34:40+1:34
3Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering47:23+14:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.