Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 4
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 7 juni 2018

N-åpen

1 100 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eva AmundsenFreidigfullført
Eira Forsbak AsplemFreidigfullført
Balder Svarstad BergstrømFreidigfullført
Henrik BjørkanByåsen ILfullført
Mari Lauvstad BrenneByåsen ILfullført
Trygve BøhleFreidigfullført
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidigfullført
Vilde HaalandWing OKfullført
Aksel HanssenByåsen ILfullført
Tora Marstrand HasleFreidigfullført
Brage Strøm HaugsnesWing OKfullført
Emma ImslandWing OKfullført
Edwin IrvingByåsen ILfullført
Hauk Vold KirkvoldWing OKfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Arne Magnus MelhuusWing OKfullført
Martin MelhuusWing OKfullført
Filip Leonard NolteFreidigfullført
Sindre SoltveitOL Trollelgfullført
Fredrik Hals StensrudOL Trollelgfullført
Tobias SundOL Trollelgfullført
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILfullført
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OKfullført
Sigve Bohnhorst TegdanFreidigfullført
Eline Jøsang WithWing OKfullført
Martin Sæther LevinFreidigikke startet

D -10

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lina SandquistOL Trollelg25:1918:05
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL25:4818:25
Maia Ruano StrandWing OK27:0119:17
Guro HaalandWing OK44:2231:41
Hedda SæbøNidarøst OK20:1614:28
Sigrid HægstadByåsen IL24:5817:50
Jenny Lauvstad BrenneByåsen ILikke startet

D 11-12

1 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora HalvorsenFreidig11:588:32
2Ingeborg KolstadWing OK13:25+1:279:35
3Agnes Vatterholm JernbergFreidig15:04+3:0610:45
4Marie Wollan BenumByåsen IL15:21+3:2310:57
5Ine Bohnhorst TegdanFreidig16:09+4:1111:32
6Ingrid Wollan BenumByåsen IL16:55+4:5712:05
7Nora Sumstad HanssenByåsen IL16:57+4:5912:06
8Eir Sverresdotter EksethFreidig18:56+6:5813:31
9Maja Strand AuneOL Trollelg31:07+19:0922:13
10Mia StormoOL Trollelg36:48+24:5026:17
11Maja Sæterhaug KnudsenFreidig48:14+36:1634:27

D 11-12N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina UglemsmoSelbu OK42:4635:38

D 13-14

2 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig19:238:04
2Una KittilsenFreidig20:43+1:208:37
3Tora KittilsenFreidig24:53+5:3010:22
4Marita AskeFreidig27:37+8:1411:30
5Anna Aurora NolteFreidig27:48+8:2511:35
6Solveig Louise NissenFreidig28:15+8:5211:46
7Eira Ausen FossmarkFreidig29:27+10:0412:16
8Astrid Berge MjølhusOL Trollelg30:17+10:5412:37
9Sigrid HaugskottOL Trollelg32:44+13:2113:38
10Selma NevinFreidig34:36+15:1314:25
11Maria Strømdal WikFreidig34:38+15:1514:25
12Ella SandstadFreidig34:42+15:1914:27
13Malin Nordgård LeirenByåsen IL35:34+16:1114:49
14Astrid Oline Rinnan GreenWing OK37:41+18:1815:42
Vilde Talgø-KristiansenFreidigdiskvalifisert

D 13-16C

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma B. HjelmenOL Trollelg17:2212:24
2Karoline B. HjelmenOL Trollelg20:43+3:2114:47
3Anna Heksem LeraandOL Trollelg28:51+11:2920:36

D 15-16

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg25:488:53
2Ane Malene KolstadFreidig26:39+0:519:11
3Mari EidsmoFreidig26:56+1:089:17
4Vilde Lereim StorliFreidig27:10+1:229:22
5Tale Stangvik SkeiFreidig29:03+3:1510:01
6Anna ChristensenFreidig30:42+4:5410:35
7Maren VikenByåsen IL35:32+9:4412:15
8Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig45:02+19:1415:31
Silje Marie NissenFreidigdiskvalifisert

D 17-20

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK39:2213:34
2Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK42:57+3:3514:48

H -10

1 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Dagfinn StenvikByåsen IL44:0131:26
Ole Ulseth SylteFreidig17:0912:15
Mathias LeroyerFreidig9:376:52
Oliver Vatterholm JernbergFreidig15:4611:15
Finn Einar BrandsenMalvik IL22:0915:49
Jens Anton AndresenMalvik IL41:4929:52
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OKfullført

H 11-12

1 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallvard HellevikFreidig11:117:59
2Anders Berge MjølhusOL Trollelg13:19+2:089:30
3Alf Petter LynumFreidig14:39+3:2810:27
4Loke Strøm HaugsnesWing OK16:41+5:3011:55
5Endre Sæterbø NielsenWing OK21:57+10:4615:40
6Nathaniel BraathenOL Trollelg26:19+15:0818:47
7Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidig27:19+16:0819:30
8Sofus H LindWing OK40:57+29:4629:15
9Sivert AalmoMalvik IL47:26+36:1533:52
Sven NevinFreidigdiskvalifisert
Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidigikke startet
Sivert Sæther LevinFreidigikke startet
Johannes StordalByåsen ILikke startet

H 11-12N

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arian HaukøNidarøst OK9:408:03
2Scott SjølieFreidig11:56+2:169:56

H 13-14

2 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig18:447:48
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig21:49+3:059:05
3Tord RomundstadNidarøst OK22:36+3:529:25
4Kristoffer LerliMelhus IL26:38+7:5411:05
5Sverre HellevikFreidig27:24+8:4011:25
6Emil GrønliFreidig27:46+9:0211:34
7Iver Dalsaune ThunFreidig27:53+9:0911:37
8Ådne StordalByåsen IL28:37+9:5311:55
9Tristan HalvorsenFreidig28:46+10:0211:59
10Vegard Lereim StorliFreidig30:21+11:3712:38
11Aksel VikenByåsen IL32:51+14:0713:41
12Anders TørumSelbu OK34:00+15:1614:10
13Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK35:24+16:4014:45
14Herman Bruchmuller SundtByåsen IL35:52+17:0814:56
15Kasper LodgaardByåsen IL39:50+21:0616:35
16Tobias Eid-JohansenNidarøst OK49:42+30:5820:42
17Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK53:55+35:1122:27
18Borgar StavrumWing OK54:23+35:3922:39
Imre Overgård FremstadByåsen ILdiskvalifisert
Alfred IrvingByåsen ILdiskvalifisert
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelgikke startet
Magne GuttvikWing OKikke startet

H 15-16

3 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltFreidig26:037:53
2Einar EideByåsen IL31:22+5:199:30
3Jostein RøFreidig32:30+6:279:50
4Nikolai RenolenWing OK33:24+7:2110:07
5Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig34:53+8:5010:34
6Vetle Grønvik EkraFreidig35:05+9:0210:37
7Håkon SæternesByåsen IL35:59+9:5610:54
8August MaskeFreidig39:10+13:0711:52
9Gabriel CallananWing OK41:11+15:0812:28
9Vemund MølnvikFreidig41:11+15:0812:28
11Brage AsplemFreidig41:36+15:3312:36
12Vegard Ulseth SylteFreidig42:17+16:1412:48
13Ørjan SæterMelhus IL42:54+16:5113:00
14Oskar StorlerMelhus IL1:08:50+42:4720:51
Antonius Herskedal AmundsenFreidigdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
Andreas AagesenMelhus ILdiskvalifisert
Erlend AuneByåsen ILikke startet
Albert Odin Klæbo DrevdalFreidigikke startet
August Hopstad NykvistWing OKikke startet

H 15-20B

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin Skauby grønningSelbu OK1:10:1129:14
Martin AuneMelhus ILikke startet
Knut HageMelhus ILikke startet
Mathias Enebak IversenFreidigikke startet
Erik Tofte jrMelhus ILikke startet
Lars Erik UglemsmoSelbu OKikke startet

H 17-20

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas VindalWing OK32:589:59
2Johannes LangaasNidarøst OK45:36+12:3813:49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.